Vai Franks Gordons ir latviešu draugs ?

Vai F. Gordons ir latviešu draugs ?

Gordons_TrisZvaigznesNo pirmā acu uzmetiena liekas, ka lielāka drauga par Franku Gordonu latviešiem neatrast. Ar to es domāju, protams, no žīdu(ebreju) tautas puses. Vai tas tā ir ? No savas pieredzes varu teikt, ka nē, F. Gordons nav latviešu draugs. Viņš savā būtībā ir tāds pats kā cilēvič, ždanoka vai giļmans. Viņš ir dižcionistu “mehānisma” neatņemama sastāvdaļa. Darbojas pēc pātagas un burkāna likuma. Patreiz pie varas esošajam KGBistu režīmam viņš ir ļoti izdevīgs. Pamatā šodien Latviju izzog žīdi ar dažu kangaru palīdzību. Latviešu tautai tiek uzspiesta krievu valoda un krievu intereses. Un kas to dara ? Atkal nonākam vienīgi un tikai pie žīdiem ar retu krievu atkritumu piejaukumu. Cilēviči, ždanokas, pļineri, giļmani, lindermaņi, godmaņi…. . 

Foto: Franks Gordons saņem Triju Zvaigžņu ordeni (1998.24.IX) no Latvijas vēstnieka Izraēlā Ivara Silāra.

Aiz visa tā, protams, ka slēpjas arī komunisti-kangari, kuri savas glumās jūdasa roķeles ir notraipījuši ar latviešu tautas sviedriem un asinīm. Tādi kā peters, brigmanis, bojārs, zālīte, ēlerte, krustiņš… . Dižcionistu “mehānisma” sastāvdaļai  pieskaitāmi arī pēdējie manis nosauktie. Līdzībās runājot,- tādi peteri vai ēlertes ir cionistu tualetes papīra statusā- noslauka un izmet. Protams, ka kaut kas jau arī tiek šiem tautas kangariem par uzticīgu kalpošanu. ēlerte “sakrāja” miljonus no žīda kargina, brigmanis cer nosprāgt dabīgā nāvē pie šī žīdu mākslīgi uzturētā režīma… . Kā redzam, tad neliešiem šodien nemaz tik slikti neklājas. Kā saka māra zālīte: štrunts par latviešiem, ka tik manu vīru, KGB kapteini, nepievelk pie laternas… . Par vvf nav ko brīnīties, jo viņa no tēva puses ir žīdiskas izcelsmes, tāpēc ar prieku skraidīja jaunībā pa čekas konspiratīvajiem dzīvokļiem uzdzīvodama… . Jā, un tāpēc mums ir vajadzīgs tāds Franks Gordons, kurš nolaiž latviešos uzkrājušos politisko tvaiku, kuru radījuši žīdu cionistu klaidoņi. Franks kādā rakstā pamatīgi nolamā agresīvos žīdus un atkal, un atkal apstulbotais latviešu cilvēciņš priekā iesaucas: redz, es tak teic, ka ir arī labi žīdi ! Jā, “tvaiks” ir nolaists līdz nākošajai reizei….. . Un Franks kādā Telavivas krogā uzsit uz pleca Cukermanim un saka: “Lūk tā tas rīmējas, ka ozolā aug zīles un latviešiem pūš pīles…” Bet ne jau mūžīgi žīdiem tā rīmēsies.

Droši vien nebūtu par mums draudzīgo “žīdiņu” rakstījis, ja viņš ar mani nebūtu izspēlējis ļaunu joku Latvijas Avīzē. Neko jau es vairāk un nešpetnāk par žīdiem nerakstīju kā “mūsu” Gordons. Nekad žīdu tautai neesmu novēlējis jaunu Holokaustu, bet Franks Gordons to apgalvoja. Kāpēc viņam vajadzēja kaut ko tādu rakstīt ? Kāpēc sava mūža nogalē vajadzēja apķēzīt savu Būtību- Dvēseli ? Iznāk, ka viņš pats par žīdiem var izteikties nosodoši, bet, kad es to darīju, tad Gordonam nervi neizturēja. Bet varbūt, ka tas bija politiskais pasūtījums ? Pēc visas šīs jezgas var secināt tikai vienu, ka Gordons un Lindermanis ir viena “monēta”,bet tikai ar dažādām pusēm.

 P.S. Atkārtoju, nekad nevienai tautai neesmu vēlējis Holokaustu….. . Es gan esmu sacījis, ja žīdi tā turpinās uzvesties pret palestīniešiem un latviešiem, tad uz nākošo Holokaustu ilgi nebūs jāgaida ! To var pieskaitīt pie brīdinājuma, nevis novēlējuma. Bet ko darīsi, savam saimniekam jāklausa un jāraksta ko liek, vai ne Frank… ?

L. Grantiņš

18.06.2010

You may also like...

65 komentāru

 1. black_joker saka:

  asīrietim – nu paliec vien pie saviem uzskatiem un pārliecības, ka visapkārt mudž DPisti, ekskomunisti un savādāki kadri, kuru galvenais mērķis ir pildīt visādu globālu organizāciju uzdevumus……Interesanti, ko tu sacīsi pēc gadiem 5, kad atkal būs ekonomikā oki-doki un spirāle vīsies augšup…nez kas būs vainīgs pie tavām un tavu ideologu problēmām….droši vien pienāks citplanētiešu ēra….es jau piedāvāju Jurim P. derības uz kasti Užavas alus, ka pēc 5 gadiem ekononomika un dzīves līmenis būs atkal augšupejošā kustībā un būs viss labi…nepieņēma derības- jocīgi- jūsuprāt tak 100% uzvara….

 2. asirietis saka:

  es labprat saderetu.
  sitas mulkibas vari paarunat kadaa pulcinaa ar skolotiem gudrisiem-kuriem taa ir ieborets.kur ta jus gudrisi bijat un kapec klusejat un neparedzejat sito krizi-kaut gan neskolotie to teica vairaakkart.

 3. asirietis saka:

  „Inflācija nav ekonomikas attīstības likumsakarība, bet gan valsti pārvaldošo muļķu roku darbs.”

  Ludvigs Erhards (Vācijas kanclers 1963.g. – 1966.g.)

 4. black_joker saka:

  nu tad deram – saita admins ir tipa liecinieks- atskaites punkts 2015.gada 21.jūnijs. Es ar anarhista godavārdu apsolos asīrietim izsniegt kasti (20 pudeles) Užavas gaišā vai tumšā pēc viņa izvēles, ja uz 2015.gada 21.jūniju ekonomiskā krīze nebūs beigusies, būs izpildījies tas, ko pareģo – eiro sabrukums, USA ekonomikas sabrukums, EU sabrukums, bankrotu vilnis visapkārt, trešais pasaules karš un tā tālāk. Pieņemsim, ka jāpiepildās pusei no šiem visiem pareģotajiem lielumiem….
  Un asīrietis piešķirs man kasti (20 pudeles) Užavas gaišā, ja uz 2015.gada 21.jūniju LAT vidējais bezdarbs būs ne augstāks par 10%, iedzīvotāju pirktspēja būs cēlusies, nebūs ne miņas no 3.pasaules kara, USA būs atkopusies un tā tālāk….Manu uzvaru apliecina tātad ekonomiskā augšupeja globālā līmenī bez visādiem tur kariem, savienību sabrukumiem un tā tālāk. Ir pieņemami daudz maz ?

 5. asirietis saka:

  man ta ir pienemami-tikai tas ko tu raksti tu raksti propogandas nolukos-lai jauktu cilvekiem galvas-tu blefo-lai cilveki tev noticetu un balsotu par visadiem tur pabrikiem un elereem

 6. asirietis saka:

  un tev zemas tas likmes-magistrs der uz kasti alus-un nemas pa sito portalinu-kam tu stasti

 7. R. Ardijevs saka:

  tas blec joker ir tipisks savoku mesls, trieciet viņu ratā kopā ar citiem okupantiem un jusu kangariem

 8. asirietis saka:

  es tak uzreiz sapratu-sen te ieskatos-darbinieks tapat kaa sia-tik pagaidam nav skaidrs tiesi kam.bet ja ilgaku laiku pavero izteiksmes veidu.kad un ar ko kopaa uzpeld-un daudz citu it kaa sikumu var izfiltret un salikt pa plauktiniem.
  draugos.lv tur vesela kompanija-dala paradas pirms velesanam,citas kompanijas visu laiku.tur labak-profilus var apskatit-draugus,cik ilgi darbojas-atrak var saprast.
  tapat delfos,apollo.
  iespejams ka sie te pasi ar tur darbojas.
  bet meesli konkreeti

 9. black_joker saka:

  Asīrietim – nu tad derējuši vai kā? tā ar nepateici līdz galam. Es jau tev 100x esmu teicis, ka man tavas aizdomas un iedomas ir kā pīlei ūdens- tak sauc kaut vai par podu…esmu iecietīgs pret citādi orientētājiem
  ak kaste Užavnieka zema likme?? Man vienkārši strādā vecais labais princips, ka labāk paprasi mazāk, nekā vairāk – parakstīsies vieglāk….Saderēs vēl ar kādu- kaste pie kastes….Man šeit nav jāblefo-man ir laba kārts….blefo tu, pie tam tu neesi blefa pozīcijā….es ar savām kārtīm droši velku tevi iekšā spēlē, jo gribu, lai tu maksā (domāts pokers, ja kas, lai nav kas jāizdomā….)……
  ņemos pa šo, ņemos pa citiem portāliem- interesē diskusijas un trakie viedokļi- gribas saprast, kādēļ cilvēki savus spēkus tērē sazvērestību teoriju aizstāvēšanai un citu culvēku aplikšanai.

 10. asirietis saka:

  tu atkal blefo.es nerunaju par sazverestibas teorijam-bet par krapniecisku sheemu ar kuras palidzibu tika ekonomiski okupeta valsts.jeb valsts ipasumu parnemsanu bez karaspeka ievesanas-ar ekonomiskam aferam.
  nu nav jegas ar tevi deret-tapat atklatibaa neradisies.un man jau nevajag alu un nenacu ar provokatoriem diskutet.tikai iedot cilvekiem avotus ko palasit.lai nekeras uz viltus sludinatajiem.

  New Federalist Features
  The Emperors New Clothes
  AlterNet Press Information
  Stategic Alert Excerpts
  21st Century Science &Technology magazine
  Washington Insider
  LaRouche Publications, EIR Home Page
  Schiller Institute
  CounterPunch
  Kas jauns Latvijā
  Baobabs Corporate Power Information Centre
  Globalization from Below links
  Third World Traveler

 11. black_joker saka:

  “krāpnieciskā shēma” smuki sasaucas ar “sazvērestību teorijām” jeb starp tām var likt “=”. Redzi- tu tak citē tos avotus, apsaukā tos, kas smejas par tiem avotiem – kāda tur vienkārša iedošanas palasīt cilvēkiem…..Uz ko provocē tie tavu ideologu noliedzēji?? Provocē tu- lai cilvēki atkal nedomātu, bet sekotu tavu ideologu pavadībā un pēc norādēm.
  Ja uzskati, ka neparādīšos derību saistībā atklātībā, tad nu gan kļūdies- labprāt padiskutētu kur parkā uz soliņa kaut vai, jo citur jau tu baidīsies, ka tevi nenoindē, nesazāļo, “čipu neimplantē”, nenohipnotizē,vai vienkārši neaizved kaut kur un neatskalda pamatīgi:):):). Redzi- demokrātiskā sabiedrībā pat manu anarhistisko pasaules uzskatu neviens netaisās apspiest, kaut tas ir 5x bīstamāks drošībai, nekā tavējo ideologu šizoīdā runāšana….Ar to jau mēs esam pilnvērtīga sabiedrība, ka drīkstam sludināt savus uzskatus kā un kur gribam, protams, nepārkāpjot pieklājības normas. Jūsējie atļaujas apsaukāt citādi domājošos un aizvainot par piederību kādai tautai- tas vien jau liecina, ka esat neiecietīgi un esat pelnījuši, ka jūsu ārdīšanos ierobežo, tāpat kā ierobežo kādu sektu, kas ar bļaušanu un kliegšanu traucē apkārtējo mieru….
  palasījos citarealitate.lv par 2012.gada pasaules karti- bez komentāriem- pilnīga kopija no Holivudas grāvēka “2012”, pa rkuru gardi pasmējos pārspīlējumu dēļ
  Jautājums tev personiski- kāds tev labums, ka tavu ideoloģiju zina arvien vairāk cilvēku? Kāda pārliecība tev liek to izplatīt? Tak jo mazāk ko kādi zina, jo tam, kas zina, vieglāk atrast nišu, kā izmantot savā labā zinašanas….

 12. asirietis saka:

  taa nav ideologija.parastie cilvecini partiek no tv un masu mediju propogandas-un tic tai-jo tiek melots ka krize iet uz beigam un ka vini nu bus glabeji.vaac cilveku balstinas-un cilveki savaa stulbumaa ari ies un balsos-par viltus patroiotu partijaam-tadaam kaa VL,par zidu sarosa baru-ar elerti prieksgalaa-un vini neapjegs ka izlaupija un patreiz jau ir par koloniju pataisijusi muus tiesi rietumi.
  TADI KAA TU CENSAS NOKLUSET KA PATREIZ JAU TIEK SAGATAVOTI PAPIRI LAI VISUS SVARIGAKOS VALSTS UZNEMUMUS NODODU SVF-kas noziimee ka visa valsts ekonomija stradas un aizies uz uznememu saimniekiem.
  tapat noklusets tiek tas ka uznemumus ipasnieki vares jebkuraa bridii pardot tai pasai krievijai-
  censas nokluset to ka pec velesanam tiks samazinatas pensijas,palielinati nodokli un kartejo reiz samazinats darba vietu skaits.istaa krize saksies tikai peec veelesanaam.
  vispar es skatos ka sini portalaa nav jegas tadam temaam-seit ir lielakaa dala provokatoru-ne tikai tava virziena.
  undazi parejie ir vienkarsi nacionalisti kuriem par taDIEM JAUTAJUMIEM NAV VISPAR SAJEGAS JO DOMAA KA TO VISU TE IR IEVARIJUSI KRIEVI

 13. black_joker saka:

  Tu esi redzējis tos papīrus, kas “nodod” uzņēmumus SVF īpašumā?? Ja neesi turējis tos rokā, tad nu labāk paklusē…Arī citur, kur aizņema snaudu no SVF kā garantijas ir valsts uzņēmumi. Ja godīgi- tad kāda jēga no dārgu pakalpojumu sniedzējiem valsts uzņēmumiem ? Labāk, lai privātais darbojas- tas vismaz vadās no tirgus situācijas, nevis zīž cenas laukā no bosa krāniņa..

 14. Mrs Lims saka:

  Vai jums ir nepieciešams Private aizdevumu aizdevējs ar reālu un likumīgu aizdevumu ar zemu
  procentu likmi 3%. ja Jums ir interese barību mūs atpakaļ turpmākai
  procedūru. sazināties ar e-mail: lims_coleloanfirm@hotmail.com

 15. You made some first rate points there. I regarded on the internet for the problem and located most individuals will go along with along with your website.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *