Astrīdas Babānes liecību gaismā

Zaļš, tautastribunals.euSāksim apskatīt lietas Astrīdas Babānes liecību gaismā.

Šoreiz pat neiznāks apspriest kāds izvilkums no A. Babānes sacītā, jo noziedznieks R. Bunka pats pieteicās, protams, netiešā veidā, publicējoties NRA. Tas viss ietilpst LIECĪBU tēmā.

Lasīt: Latvijas Juristu apvienības biedru sēdē izskatīts neparasts jautājums – vai tieslietu ministram ir nepieciešamas tiesības dot mutvārdu rīkojumu nogalināt cilvēku. Runa ir par ieslodzījuma vietām.

“Juristu apvienības priekšsēdētājs Rihards Bunka stāsta, ka biedru vairākums sapulcē balsojis par nepieciešamību likuma normu grozīt. Sākotnēji apspriežoties bija arī šaubas, vai tik nopietnam lēmumam kā atļaujai šaut pietiek ar mutvārdu pavēli.”

Kāds Imants Vīksne NRA raksta neparastu rakstu par LRA biedru(pareizi būtu- noziedznieku) sanāksmi, kurā tie apspriežot NEPARASTU tēmu: vai Tieslietu ministram ir nepiciešamas tiesības dot mutvārdu rīkojumu nogalināt cilvēku ?

Patiešam neparasta sēde, jo sacīts vienskaitlī,- nogalināt cilvēku nevis cilvēkus !!! Lieta būtu labi saprotama, ja runa ietu par daudzskaitlīgu cietumnieku dumpi.

Kāpēc vispār Latvijas Juristu Apvienība, kur vada noziedznieks- krievžīds Rihards Bunka, šo jautājumu izskatīja atklātā sēdē ?

Lai lasītājs nedomātu, ka man uznāk dusmu lēkmes, kad kārtējo reizi saku: noziedznieks- krievžīds Rihards Bunka, ielikšu viņa saraksti ar LVB priekšsēdi Viloru Eihmani, kas notiek krievu valodā:

========================================================================

Rihards Bunka,Godmanis, Borovkovs,Grantiņš.LRTTNo: rihards.bunka <rihards.bunka@gmail.com>
Datums: 2017. gada 2. jūnijs 13:54
Temats: ATB:

Latvijā pie varas ir pēdējie nelieši
Kam: Vilors Eihmanis <vilors.eihmanis@gmail.com>

Мы тебя направляем а …опу!!

Гулян лучший судья на свете!

Rihards Bunka,Godmanis, Borovkovs,Grantiņš.LRTTNo: rihards.bunka <rihards.bunka@gmail.com>
Datums: 2017. gada 11. jūnijs 09:49
Temats: ATB:
pensionāriem jāprasa atpakaļ miļjardu, kas bija ieguldīts Pareksa bankā
Kam: Vilors Eihmanis <vilors.eihmanis@gmail.com>

Уши бля береги!

Натянем на макушку и бантиком завяжем! И все будут довольны!

========================================================================

Rihards-Poļaks-Reiniks-Bunka-LRTT-UrbanovičsTo, ka viņš nav latvietis, pateicis ir viņš pats ar savu uzvedību, saziņas valodu un okupantu neķītro leksiku. Vai atradīsies vēl kāds, kurš man pārmetīs par viņa personības raksturojumu ? Nav jau pirmā reize, kad par šo izdzimumu tiek šajā vietnē rakstīts. Par to visu LRTT i- vietne ir informējusi gan valdību, Saeimu un visas Tiesībsargājošās iestādes, bet nekas nav mainījies.

FOTO: Vienas komandas biedri- asinssuņi Rihards Poļaks, Rihards Bunka un viņu elks- Feliks Dzeržinskis

-Tātad, secinājums ir tikai viens, ka viņš ir noteicējs par minētajām struktūrām un, ka minētās struktūras nedarbojas valsts un tautas labā, bet cionistu- komunistu bandas interesēs.

-Tātad, tas norāda, ka Latvijā valda visīstākais sarkanais nacisms, par ko runāja arī Bunkas komandas noslepkavotais latviešu vēsturnieks Indulis Ronis un, ka demokrātija ir tikai izkārtne, lai nomaskētu šo noziedznieku asiņainos purnus.

-Jāsaprot, ka ne jau viņš, šis karikatūriskais āksts kā persona, ir par visu noteicējs. Aiz viņa stāv starptautiskais cionisms(komunisms) ar diviem Latvijas krievžīdiem kā marionetēm, I. Godmani un A. Borovkovu, priekšgalā. Viņš, šis idiots ar iniciatīvu, būs pirmais, kurš tiks upurēts, lai pasargātu tos, kas stāv aiz nozieguma, kas tiek veikts tieši pret etniskajiem latviešiem.

Bet atgriezīsimies pie Vīksnas raksta.

Kāpēc vispār tāda sanāksme bija vajadzīga, kurā nekas netika nolemts un viss palika pa vecam ? Tas bija domāts tautas iebiedēšanai, tā teikt– 1940. g. modelis.

L. Grantiņa zvēriskais arests arī kalpoja tautas iebiedēšanai.

Dzintars-Rasnačs-Grantiņš-Levits-LRTTJa viss palika pa vecam, ka pietiek ar mutisku komandu no tāda klauniskā āksta- noziedznieka, kāds ir Dzintars Rasnačs, tad vajadzīgajā brīdi cietumā var mākslīgi radīt dumpi un tā rezultātā apšaut tur iespundētos Latvijas patriotus.

FOTO: Visīstākais izdzimums gan ģenētiski gan garīgi

Tas ir visīstākais 1941. g. krievžīdisko boļševiku variants, kad pēc vāciešu ienākšanas cietumi bija pilni ar nošautajiem latviešiem !!!

Uz to arī norāda ES vadošās spices konflikts ar ASV, kad atsacījās apstiprināt sankcijas pret putinisko slepkavu režīmu. Tātad, tiek atbalstīta Krimas aneksija un jauna Eiropas robežu vilkšana.

Uzsveru, tas ir cionisms visā savā spožumā !

Anglija, kura vēsturiski ir ASV tuvākais sabiedrotais, bija spiesta ES atstāt, jo nevarēja samierināties ar Izraēlas kontroli pār šo organizāciju. Šulc un Junkers veica graujošu darbību pret šo savienību. Agrāk vai vēlāk viņiem būs jāstājas Starptautiskā tribunāla priekšā par nacionālā un rasu naida kurināšanu un arī genocīdu kā pret ES nacionālajām valstīm, tā arī pret tām, kurās tika radīti bēgļi.

Šī ļaunuma radītā negatīvā enerģija nekur nepazudīs, tā atgriezīsies pie tās RADĪTĀJIEM !

Latvijas prese ir pilnīgā cionistu kalpībā. Tiek noklusēti visi noziegumi, ko veic Bunkas vadītā noziedznieku varza.

Rakstā NRA ieliku komentāru: “Lasiet Astrīdas Babānes liecības par Bunku: http://tautastribunals.eu/?p=39910″

Pēc pusstundas mans komentārs bija pazudis, it kā vispār nebūtu bijis.

Pēc būtības NRA galvenā redaktore un visu lietu saimniece ir I. Godmaņa šekumdrille Elita Veidemane nevis Anita Daukšte. Tāpēc tāds komentārs nedrīkstēja būt pieejams tautai. Veidemane nav vienkārša čekistu izpriecas “matrace”, bet Atmodas laiku VDK darbiniece, VVF dvīņu māsa.

Viņa ir slepkava vārda vistiešākajā nozīmē.

Pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā daudzi desmiti 4. maija kliķes žurnalisTEĻI tiks arestēti un notiesāti uz ilgiem gadiem… . Vairāki, tai skaitā Veidemane, tiks aizvilkta uz karātavām.. .

Mums slepkavas, latviet, ir visapkārt. Daudzi neticēja, kad runāju par viltus disidenta J. Rožkalna nelietībām, ka arī viņš ir pieskaitāms pie slepkavām. 11. jūlijā šis nelietis sevi pilnīgi atmaskoja: http://tautastribunals.eu/?p=39964

Turpinājums sekos.

26.07.17      Linards Grantiņš

Jānis Vanags,Juris Rubenis, Pāvils Brūveris, Grantiņš,LRTT H-86.SARKANO IZDZIMTEŅU KLOĀKA

Rasnačs,Āboltiņa,Bordāns. Grantiņš.LRTTSkat’, cik draudzīgi blakus sasēdušies dažāda kalibra “pretinieki”, pat dižais NAVIGATORS V. Šteins starp viņiem !!!

Kāds melnās nodevībs vieplis

You may also like...

3 Responses

 1. raksts saka:

  Gadu mijā klusi nomainīts Rīgas Centrālcietuma Drošības daļas šefs
  PIETIEK
  05.01.2015.

  29. decembrī, divas dienas pirms gadu mijas no augstistāvoša amata skandālu apvītajā Tieslietu ministrijas Ieslodzījuma vietu pārvaldē aizgājis Rīgas Centrālcietuma Drošības daļas priekšnieks Rihards Bunka (attēlā), par kuru iepriekš bijušas sūdzības saistībā ar neizturamu apstākļu radīšanu, kas novedusi pie ieslodzīto pašnāvības mēģinājumiem.

  Pietiek par to sāka interesēties, kad no drošiem avotiem tiesībsargājošajās iestādēs pirms gadu mijas sāka pienākt informācija, ka Bunka amatu bijis spiests atstāt pēc kāda skandāla. Bijušais Centrālcietuma Drošības daļas priekšnieks pats jebkādas nepatikšanas Pietiek noliedza, apgalvojot, ka runas varētu izplatīt no bijušo kolēģu vai ieslodzīto vidus, lai “atriebtos”. Bunka noliedz, ka pret viņu būtu notikusi dienesta izmeklēšana vai kāda pārbaude, kā arī to, ka būtu iesaistīts kādā kriminālprocesā.
  Pēc tam, kad šovasar izskanēja ziņa par kāda ieslodzītā pašnāvību Rīgas centrālcietumā, Pietiek saņēma un publiskoja informāciju par vēl diviem ieslodzīto pašnāvības mēģinājumiem. Abos tika piesaukts Rīgas Centrālcietuma Drošības daļas priekšnieka Bunkas vārds.
  No vairākiem nesaistītiem avotiem Pietiek saņēmis ziņas, ka jau divas dienas pēc 22. jūlija vakarā notikušās Raivja L. pakāršanās beigt dzīvi pašnāvībā mēģinājuši vēl divi ieslodzītie, un viens no viņiem bijis 1982. gadā dzimušais Lauris J. Viņš un vēl viens cietumnieks bijuši ievietoti speciālajā kamerā – tā sauktajā “preshātā”, kur abi pārgriezuši roku vēnas. Šī kamera izveidota, lai tajā izvietotu ieslodzītos, no kuriem nepieciešamā informācija tiek “izsista” ar citu cietumnieku palīdzību.
  Pietiek lasītāja bija norādījusi, ka arī saistībā ar Pietiek jau vairākkārt aprakstīto Raivja L. pašnāvību esot saskatāms konflikts ar cietuma Drošības daļu: “Pieļauju, ka arī ieslodzītais Raivis L. pakārās tieši dēļ Rīgas Centrālcietuma Drošības daļas amatpersonu darbībām, jo arī Raivim L. tika izteikti draudi par ievietošanu “izsitēju” kamerā, ja nesadarbosies ar Drošības daļu. Raivim L. pastāvēja konflikts ar Rīgas Centrālcietuma Drošības daļas priekšnieku Rihardu Bunku, kā rezultātā uzvarēja visuvarenā Rīgas Centrālcietuma Drošības daļa.” Pietiek avoti ir apliecinājuši, ka vēstulē pieminētais cietuma Drošības daļas priekšnieks Bunka tiešām izmantojot šo “preshātu” kā argumentu, ja no kāda ietiepīga ieslodzītā nav iespējams saņemt nepieciešamo informāciju.
  Pēc Bunkas stāstītā, viņš amatu Ieslodzījuma vietu pārvaldē gribējis pamest jau sen – attiecīgs iesniegums esot uzrakstīts jau vasarā, bet vadība viņa aiziešanu neesot saskaņojusi atbilstošu augsti kvalificētu kadru trūkuma dēļ. Tomēr pēc paša Bunkas atzītā, viņa netraucētā aiziešana divas dienas pirms gadu mijas nav saistīta ar to, ka Ieslodzījuma vietu pārvalde atradusi viņam pēcteci – tāds vēl tikai tikšot meklēts konkursā.
  Jau 2013. gadā, kļūstot par Rīgas Centrālcietuma Drošības daļas priekšnieku, Bunka šo amatu esot piekritis uzņemties tikai uz gadu – kamēr strādājot pie doktora disertācijas. Doktorantūras studijas augstskolā Turība gan vēl aizvien nav pabeigtas, atzīst Bunka. Nu jau bijusī Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersona Pietiek apgalvoja, ka turpmāk strādās par pasniedzēju Rīgas Stradiņa Universitātē, kur topošos policistus jau līdz šim nepilnā slodzē izglītojis par operatīvo darbību.

  Publicēts: https://www.pietiek.com/raksti/gadu_mija_klusi_nomainits_rigas_centralcietuma_drosibas_dalas_sefs

 2. viedoklis saka:

  Rihards, kad strādāja Bauskas policijā, kā zina stāstīt bijušie viņa kolēģi, pierādīja sevi, kā provokāciju organizators. Darbinieki savā starpā tika sanaidoti, bet Rihards smējās aiz prieka, ka viņam izdevās veikt operatīvo kombināciju. Tika veiktas slepenas noklausīšanās, videonovērošana, izsekošana. Nav izslēgts, ka arī tagad tas notiek, jo citādi neviens normāls vadītājs neņemtu darbā docentu, kas nodarbojas ar darbinieku izspiegošanu. Tad konflikti un skandāli šāda mācību iestādē garantēti.
  Interesanti būtu uzzināt Riharda kursu biedru no Policijas akadēmijas, kolēģu no Bauskas policijas viedokļus par šo personu, kurai piemīt provokācijas, naida kurināšana, skandālu organizēšana, pašam paliekot malā un novērot.
  Pietiek vajag informēt lasītājus, ar ko tad visa šī slepena aiziešana no Centrālcietuma ir saistīta. Vai tik nav ierosināts kāds kriminālprocess, kuru pa klusām izbeigs.

 3. google saka:

  Riharda Bunka karjeru “kārtoja” viņa tēvs Andris Bunka, kurš ir izbijis drošības iestāžu kadrs, čekists, Ivara Godmaņa draugs, ar ļoti plašiem un dziļiem sakariem arī tagadējās drošības struktūrās un visos līmeņos, un visās siltākajās vietās. Ja nebūtu fāterīša, mazais Bunka vispār nekas nebūtu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.