Kārtēja provokācija pret Valsti un tautu

MIGLA-SARKANĀ-NOLĀDĒTĀREINIKSĀBOLTIŅA3Cionistu- komunistu provokācijas pēdējā laikā pieņem epidēmiskus mērogus.

Tikko kā apskatījām latviešu tautu nomelnojošus video par 16. martu un 25. martu.

Kļuvis zināms vēl vien provokatīvs izlēciens no vietējo cionistu puses. Maskavā savervētais viltus patriots Konstantīns Jevgēnija d. Pupurs Ungārijā latviešu tautas vārdā parakstījis dokumentu(orģinālraksts-atvērt), kas atbalsta Krimas aneksiju.

K.Pupurs, Ušakovs, R.Dzintars.LRTT.GrantiņšNormālā demokrātiskā valsti tāds “izlēciens” tiktu uzskatīts par sabotāžas aktu un šī akta veicējs tiktu nekavējoties aizmests aiz restēm, bet Latvijā, kur pie varas ir krievžīdu ekstrēmisti un viņu marionetes, tas tiek uzskatīts par normu, jo latviešu tauta tiek gatavota izkaušanai.

FOTO: Kādu valsti šis narkotiķis pārstāv ? Latvijas “patriots” ar Ungārijas karodziņu pie krūts !

Viņiem vajag asinis, tas ir ļaunuma pastāvēšanas pamats !

Pats gan taisnojas: Pupurs raidījumam “Ļičnoje delo”  sacīja, ka nezinājis par “Jobbik” pozīciju Krimas jautājumā un neinteresējies par to, jo par to netika runāts”.

Parakstīt dokumentu latviešu tautas vārdā nezinot tā saturu !?

Tieši šis PUNKTS-par Krimas pievienošanu Krievijai, bija tas, kura dēļ šis cionists(krievžīds-tēvs žīds, bet māte Astrīda Pupure)Maskavas(pēc būtības Izraēlas, jo Krima ir vajadzīga tieši krievžīdiem), uzdevumā arī brauca uz Ungāriju.

Un interesanti, ka VL! tā arī nekādu plašāku paziņojumu, par šo noziedzīgo Pupura izlēcienu, sabiedrībai nav sniegusi. Tā vien gribas domāt, ka tas ir darīts ar VL! ziņu !

Katrā gadījumā ar vecbiedru(no LNNK) ziņu, jo vecbiedri taču pilnā sastāvā balsoja pret “čekas maisu” atvēršanu.

Un ja tā, tad droši varam sacīt, ka brauciens bija ar valdības ziņu un ieteikumu.

Tas, ka šis čekas radītais “helsinkietis” tiek bīdīts Saeimā, varam spriest pēc tā, ka Dainis Īvāns viņu uzaicināja LTF muzejā uz H- 86 atmiņas vakaru: VIDEO- H- 86

(Interesanti tikai, es, kurš visu to aizsāka un organizēja, kaut kā netīšām tieku vienmēr aizmirsts, neviens nekur mani neaicina, ja neskaita tiesu paziņojumus. Kaut kādas nejaušas sagadīšanās pēc esmu trīs reizes par to brutāli ar lauztiem kauliem arestēts, ieslodzījumā spīdzināts, bet vienalga esmu pazudis no šo “drosmīgo” cīnītāju atmiņas… . Janka Rožkalns esot Rietumos reiz “precīzi” izsacījās: “Ko tad Grantīņš, viņš sēdēja cietumā, bet mēs riskējām ar dzīvībām ejot pie Pieminekļa !!!” Lūk, tas ir īsts “tautas varoņa” situācijas novērtējums)

Šis “vakars” vairāk tika pakārtots Pupuram un Rožkalnam, nekā H- 86 grupas atcerei, jo abi šeit pieminētie nepieder H- 86 grupai.

Gan Īvāns, gan Pupurs, gan Rožkalns ir čekas radīti pseidovaroņi, kuri grib iekļūt nākošajā Saeima. Viņi ir bijuši un būs vienmēr pret Tiesiskumu Latvijā un arī pret čekas noziegumu izpēti “čekas maisu” atvēršanu.

Latvija atrodas pilnīgā cionistu varā un tur, kur krievžīdi un viņu pēcpuses iemītnieki- kangari, tur vienmēr līst asinis un tautas grimst nabadzībā !!!

Vienreiz jau tā stunda pienāks, kad viss tas kritīs un šie noziedznieki bez tiesas sprieduma tiks nosisti, jo Tiesiskumu viņi paši ir iznīcinājuši.

Vairāk par šo “maskavas aktīvistu” šeit: http://tautastribunals.eu/?p=30833

29.03.17      L.Grantiņš

P.S.

1.SuharenkoOjārs-Kalniņš.VējonisGrantiņš-Bergmanis-Mežviets1Cionistu krišana notiks vienā stundā.

Kā tas notiks…?

Iedomājieties iztēlē garu elektro līniju ar tajā pieslēgtiem bezgala daudz elektro magnētiem. Pie tiem ir “pielipuši” bezgala daudz un dažādi metāla atkritumi. Un tad stādieties priekšā, kas notiks, ja atslēgs strāvu ?

Pareizi, viss haotiski, ar lielu troksni nokritīs tur, no kurienes reiz bija ticis pievilkts. Nekas vairs viņus nevienos un neturēs kopā… . Tāpat notiks ar noziedzniekiem, kad tiks iznīcināts Antikrists- cionisms…. . Tauta šos “atkritušos” deģenerātus nositīs tur, kur viņi tiks satikti…. .

Latvija.K.Pupurs,LRTT,L.GrantiņšNacionālās apvienības biedrs parakstījis Krimas aneksiju atbalstošas ungāru partijas deklarāciju

Koalīcijas partijas – Nacionālās apvienības – biedrs un kādreizējais apvienībā iegājušās partijas “Visu Latvijai!” valdes loceklis Konstantīns Pupurs piedalījies Ungārijas prokremliskās labēji radikālās partijas “Jobbik” rīkotajā konferencē Budapeštā un parakstīja “Jobbik” sagatavotu deklarāciju par algu izlīdzināšanu “vecajā” un “jaunajā” Eiropā , vēsta LTV7 raidījums “Ļičnoje delo”.

Uzturēšanas izdevumus dalībai konferencē sedza “Jobbik”. Pupurs skaidroja, ka konferencē pārstāvējis Nacionālo apvienību un piedalījies tajā ar apvienības vadības ziņu. Bet viens no partijas līderiem Raivis Dzintars gan to noliedz.

“Jobbik” konferencē Budapeštā 14.martā tika parakstīta deklarācija par “Algu savienības” izveidi. Saskaņā ar “Jobbik” paziņojumu, šī pārnacionālā organizācija tiek veidota, lai liktu Eiropas Savienības (ES) struktūrām izlīdzināt algas “vecajā” un “jaunajā” Eiropā. To plānots panākt, iedarbinot ES pilsoniskās iniciatīvas mehānismu, kas liek Eiropas Komisijai izskatīt priekšlikumus, par kuru parakstījās vismaz miljons Eiropas pilsoņu, kas dzīvo vismaz septiņās ES dalībvalstīs.

Deklarāciju parakstīja Ungārijas, Slovākijas, Polijas, Horvātijas, Rumānijas, Bulgārijas, Latvijas un Igaunijas politisko spēku pārstāvji.

Dzintars gan LTV7 paziņoja, ka partijā šī iniciatīva netika apspriesta, deklarāciju parakstīja konkrēti cilvēki un viņu viedoklis ir jānoskaidro, bet partijā tas nav pārrunāts un viņu viedoklis nav izskanējis. Dzintars uzsvēra, ka Nacionālā apvienība neko nav parakstījusi un par šo iniciatīvu nav informēta, diskusiju par to nav bijis.

Uz “Ļičnoje delo” jautājumiem, vai partijai bija zināms par Pupura vizīti uz Budapeštu un par “Jobbik” pozīciju Krimas jautājumā, Dzintars atbildēja, ka par to ir jārunā ar konkrētu cilvēku.

Pats Pupurs, jautāts par viņa statusu konferencē, raidījumam pauda, ka pārstāv partiju Nacionālā apvienība, taču saistībā ar iniciatīvu runā visas tautas vārdā, tāpat kā astoņdesmitajos gados, kad Pupurs bija organizācijas “Helsinki 86” biedrs, pirmo reizi tika pieprasīta neatkarība visas tautas vārdā.

Savukārt, jautāts par viņa vizītes un deklarācijas apspriešanu ar partijas vadību un vai viņš oficiāli pārstāvēja Nacionālo apvienību, Pupurs norādīja – ja reiz viņš uz konferenci ir devies, tātad tas tika apspriests. Viņš arī piebilda, ka cer uz to, ka par iniciatīvu runās ne tikai partijas, bet visas republikas līmenī.

Uz norādi, ka Dzintars par viņa braucienu nezina, Pupurs raidījumam “Ļičnoje delo” pieļāva, ka viens no partijas līderiem, iespējams, nav informēts.

Pupurs arī atzina ka braucienu apmaksāja cilvēki, kas viņu Ungārijā sagaidīja, un pasākumu organizēja Ungārijas partija.

No Igaunijas deklarāciju parakstīja Igaunijas parlamenta deputāts no opozīcijā esošās labējās nacionālās Konservatīvās tautas partijas Jaks Madisons, ar kuru Tallinā pēc Rus.lsm.lv lūguma sazinājās “Postimees” žurnālists Georgijs Beltadze.

Jautāts, kas apmaksāja viņa dalību konferencē, Madisons skaidroja, ka tā bija privātā darba vizīte un transportu un dzīvošanu apmaksāja rīkotāji, bet nokļūšana Budapeštā bija pašu dalībnieku ziņā.

Pēc Madisona teiktā, konferences dalībnieki tika izvēlēti partijas līmenī, partija, kas saņēma ielūgumu, lēma, kas dosies uz Budapeštu. “es zinu, ka tā bija arī ar Latvijas pusi, tika lemts, kas vēlas un var braukt”.

Viņš apgalvoja, ka “Jobbik” Latvijā ir tiešais kontakts, kas vienlaikus ir arī Igaunijas Nacionāli konservatīvas partijas kontakts.

“Ļičnoje delo” norāda, ka “Jobbik” ir arī visai tuvas attiecības ar zināmām aprindām Krievijā. 2013.gada vasarā “Jobbik” līderis Gabors Vons, kurš rīkoja šī gada februāra Budapeštas konferenci, uzstājās Maskavas Valsts universitātē kopā ar vienu no “Krievu pasaules” ideologiem Aleksandru Duginu. Toreiz Vons paziņoja, ka brīdī, kad “Jobbik” nokļūs valdībā, tā pievienos Ungāriju Eirāzijas savienībai. “Mēs ne tikai lūdzam Krieviju “izņemt” mūs no ES. Mēs paši izstāsimies, ja mēs būsim valdībā,” toreiz solīja Vons.

Kopā ar Vonu uzstājās arī “Jobbik” Eiroparlameta deputāts Bela Kovačs, kas paziņoja, ka partijas darbu, viņaprāt, atzinīgi novērtē arī Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Par kādu tieši darbu viņš runāja, kļuva skaidrs 2015.gadā, kad Eiroparlaments atņēma Kovačam deputāta imunitāti pēc Ungārijas prokuratūras pieprasījumā saistībā ar apsūdzībām par darbu Krievijas Federālā drošības dienesta labā, iespējams, kopš  2010.gada.

2014.gadā Kovačs bija novērotājs neatzītajā Krimas referendumā, dažas dienas pēc kura “Jobbik” izplatīja oficiālo paziņojumu, ka referendums bija leģitīms. Viens no  partijas līderiem Martons Djendješi toreiz paziņoja, ka partija šo referendumu atzīst. Viņš arī bija tas, kurš parakstīja deklarāciju Budapeštā, kuru parakstīja arī Pupurs.

Pupurs raidījumam “Ļičnoje delo”  sacīja, ka nezinājis par “Jobbik” pozīciju Krimas jautājumā un neinteresējies par to, jo par to netika runāts.

Viņš klāstīja, ka viņu interesē Latvijas problēmas un Latvijas iedzīvotāju labklājība, un, ja ir kādi jautājumi, kuros var sadarboties ar “Jobbik” vai kādu citu partiju Asutrumeiropā, tas ir tikai labi.

Madisons savukārt pauda, ka līdz šai dienai viņš nav redzējis nevienu faktu, kas norādītu uz “Jobbik” saistību ar Kremli.

You may also like...

5 Responses

 1. (...) saka:

  Kaut kas tur nav riktīgi.
  Tas jau vilinoši priekš mums izklausās- nolīdzināt algas. Bet uz kā rēķina, ja maz ražo un knapi var savilkt budžetu, vai atkal aizņemties naudu, vai bagātās valstis samazinās savas algas un iedos mums? Kaut kā utopiski…
  .
  .
  .
  Admins
  Tikai šis nav tas gadījums, ka šim krievžīdu noziedzniekam, iespējams vairāku cilvēku slepkavam, interesētu tautas labklājība…. . Rezultātu redzēsiet tad, kad Latvijā “uzpeldēs” Krimas zaļie cilvēciņi… .

 2. (...) saka:

  Cerams, ka neuzpeldēs :-)

 3. Māris M. saka:

  Šis notikums tikai kārtējo reizi parāda, ka viss, ko raksta tribunāls, agri vai vēlu pilnībā apstiprinās. Tiem, kas vēl kaut kādu iemeslu dēļ uzskatīja, ka Linards Pupuru un arī citus tribunālā izvētītos nepamatoti zākā, tagad vajadzētu acīm pilnībā atvērties. Ceru, ka tas ir noticis.

 4. (...) saka:

  Daudzviet tiešām TT ir taisnība, vienīgi reizēm tas izteiksmes veids,piem. par krievžīdiem – varbūt ir arī poļžīdi vai latviešžīdi :)
  Priedītis jau gan gāna tikai latviešus, bet viņu tomēr par to netiesā un neliek cietumā. Laikam tomēr latvieši nav tādi stukači.
  Ir gan daudzviet Priedītim taisnība par kultūras un morāles degradāciju, tikai tas, ka viņš identificē mūslaiku redzamākos “kultūras nesējus” ar visu latviešu tautu, nav pareizi.
  Bet vispār internetā var atrast daudz tendenciozu rakstu, īpaši par vēsturi, skaidrs, ka pagātnē bijis daudz zvērību, karu u.t.t., vai maz ir vērts to visu atgādināt.
  .
  .
  .
  Admins
  Kāpēc krievžīdi ?
  Tāpēc, ka ir runa par Hazārijas kaganātu, kuru tā “saucamie krievi” likvidēja un pievienoja Krievijai.
  No kurienes arī viņi visi izklīda pa pasauli. Arī Rokfellers ir krievžīds, jo cēlies no hazāriem.
  Kad izstudēsi šo jautājumu, tad visu arī sapratīsi.
  Ja būtu lasījis regulāri šo LAPU, tad neuzdoto šo nevajadzīgo jautājumu.
  Šeit nav nekāds sakars ar lamāšanos.

 5. Eduards Lunis saka:

  —Beidzot! Arī Latvijas televīzijā parādījies Cilvēks, kurš PATIESI UN ATKLĀTI IZVĒRTĒ EKONOMISKO UN POLITISKO SITUĀCIJU LATVIJĀ! ARĪ ŽURNAĻISTS KRAUZE ! VIŅI SECINA-PAR VISĀM NEJĒDZĪBĀM IR ATBILDĪGI BIJUŠIE PADOMJU LAIKA KOMUNISTI UN DARBOŅI ! ARĪ ATZĪST-VALSTS IR IZZAGTA VIŅU VADĪBĀ! JŪTU -SĀKAS NOZIEDZNIEKU NORIETS! STRAUJŠ!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.