Uzbrucējs LVB priekšsēdim…(nobeigums)

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ,REINIKS,ĀBOLTIŅAIgors Kuzmuks, Ušakovs,Godmanis, krievi, žīdi

Šeit sacītais ir domāts pārdomām. Šī dzīve, kuru tu dzīvo, ir tikai un vienīgi tavējā. Tu, un tikai tu, par visu atbildēsi, kad būsi uz dzīvības un nāves Sliekšņa ! Ja esi dzimis kā latvietis, tad aizstāvi šo tautu līdz pēdējam elpas vilcienam. Neļauj to aprīt šiem krievžīdiskajiem cionistu izdzimteņiem.

Gļēvums ir NODEVĪBA un nodevība ir NĀVE.

============================================================================

Nobeigsim iepriekšējo tēmu par “valsts” sankcionēto uzbrukumu latviešu tautas aizstāvjiem (īstenībā tas bija uzbrukums latviešu tautai). Zem vārda valsts ir jāsaprot starptautiskā krievžīdu cionistu mafija(moskaļu suga, kā izsacījās kāds komentētājs šajā vietnē), jo Latvijas Brīvvalsts vēl nav atjaunota, bet tā noteikti tiks atjaunota, krievžīdiskā cionistu mafija Starptautiskā Tribunālā tiesāta un tās barveži publiski pakārti. Un ne tikai paši barveži tiks tiesāti, bet visi viņu ģimenes locekļi līdz radniecības desmitajai pakāpei, proti, līdz radniecības pierādāmībai, jo viņi visi ir klusējuši un līdzrijuši latviešu tautai nozagto. Arī radiniekiem sods būs adekvāts pastrādātajam noziegumam.

Guntis Indriksons un Kuzmuks ir pieskaitāmi pie barvežiem.

Paši par sevi viņi  ir gļēvi izdzimteņi, bet aiz viņiem stāv vispasaules- starptautiskā hazāru mafija.

Šeit sacītais nav mans naida izvirdums pret šiem slepkavām, bet ASV kara veterānu pētījums, kas lasāms šajā i- vietnē: MAZĀS(atvērt)PIEZĪMES

Kad pienāks tā diena, kad mēs viņus vilksim “dienas gaismā“, tad aiz viņiem stiepsies(vārda vistiešākajā nozīmē) smirdoša sūdu strīpa.

Atcerēsimies, kā viņi apakšbiksēs un plintes pazaudējuši laidās 1941. g., kad vācieši nāca Latvijā ?

Viņi ir spējīgi tikai uz laupīšanu un slepkavošanu !

Ja krievžīdi ir karotāji, tad sūds ir konditorejas izstrādājums ! To pierādīja latviešu strēlnieki revolūcijas laikā, kā baltgvardu virsnieku izlases armijas vienības, kad pretī stājās mūsu strēlnieki, pajuka kā govs kleķene zem saimnieka zābaka. Piedodiet par izsacīšanās veidu, bet cita valoda šiem mēsliem nav piemērojama.

Vai JŪS zināt, kara laika statistiku ?

Tad, lūk: pirmajā kara gadā krievu un vācu kritušo zaldātu attiecības bija 1 pret 18, otrajā 1 pret 13, bet vidējā kara bilance bija 1 pret 10 ! Kurzemes cietokšņa, kur arī latviešu leģionāri cīnījās, kritušo attiecības priekš krieviem bija daudz traģiskākas. Tur neskaitāmas krievu divīzijas gāja tikai vienā virzienā un pazuda kā “sniega pika karstā ūdenī“… . Patiesie krievžīdiskās boļševiku armijas zaudējumi ir noslepenoti vēl uz pusgadsimtu, tāpat kā Latvijasčekas maisi“, kuros atrodas neiedomājami krievžīdu asinsdarbi pret mūsu tautu.

Esmu jau sacījis: tad, kad tiks atvērti Latvijas “maisi”, tad kritīs cionisms un iestāsies miers virs zemes.

Neba šie dokumenti tādā slepenībā tiek turēti kaut kādu tur pāris simts “stukaču” dēļ !

Atverot tos, mēs ieraudzīsim šī kara atslēgas tēmu– tā saucamo “holokaustu“, kurā tik pretīgā un melīgā veidā tiek vainoti latvieši !!!

Mēs uzzināsim, patiesos holokausta veicējus un pasūtītājus. Pasūtītāji nu nekādā gadījumā nebija vācieši, viņi bija veicēji, bet latvieši vairāk bija šo nabaga krievžīdu glābēji, nevis slepkavotāji. Atcerēsimies, ka Kārlis Ulmanis bija vienīgais Eiropā, kurš uzņēma no Vācijas bēgošos žīdus.

Tas pats Herberts Cukurs bija nevis šāvējs, bet glābējs !

Kāpēc ??? Anglija nepieņēma divus pārpildītus kuģus ar žīdu bēgļiem no Vācijas, bet atdeva tos atpakaļ Hitleram noslepkavošanai ?

Kāpēc ??? latviešiem uzveļ vainu, par holokaustu, kad neeksistēja nedz Latvijas valsts, nedz latviešu armija ?

Tāpēc !!!, ka īstie vaininieki grib palikt nesodīti un tie atrodas visos Eiropas Karaļnamos, kurus zem savas kontroles tur Izraēla !!!

Vēsturnieks- profesors Indulis Ronis to ir nepārprotami skaidri pasacījis, par ko arī viņu cenšas noslepkavot, tāpat kā Latvijas Cilvēktiesību grupas dibinātāju L. Grantiņu.

Guntis Indriksons. Godmanis,LRTLai arī cik patoss-īgi tas neizklausītos, tad šīs divas(vēsturnieks un H- 86 dibinātājs) personas praktiski ir vienīgās Eiropā, kuras par to atklāti sūdzas starptautiskām iestādēm.

FOTO: Padomju laikos šis čekas tarakāns slepkavoja latviešus par to, ka tie vēlējās atjaunot Latvijas neatkarību, bet šodien pats gozējas sarkan-balti-sarkanā karoga paspārnē.

Ne, nolādētais izdzimteni, es, Linards Grantiņš, atceros visas eksikūcijas ieslodzījumā un tāpēc saku: tu un tavi “kolēģi” tiksiet uz ielas nosisti kā aptrakuši suņi ! Izdzimteņiem izdzimteņu nāve !

Slepkava Guntis Indriksons un zaglis- bandīts Igors Kuzmuks ir no vienas cilts, tāpat kā visa Saeima ar tās priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci priekšgalā, nemaz jau nerunājot par Latvānijas represīvajiem orgāniem, kuri savukārt tiek sargāti no tiesu un prokuratūras darbinieku bandas, bet JUMTS šai bandai ir Izraēla !

Visu šo sātanisko cionistu bandu Latvijā “tiesiski” nostiprināja levits- Egils Levits(šeit lasi I. Roņa sacīto).

Tātad, L. Grantiņa arests un terors pret V. Freimantālu un V. Eihmani bija viena akcija, kura tika sankcionēta no paša JUMTA. Šī akcija notiek aiz bailēm, aiz lielām, lielām bailēm, jo, lai arī lielākā daļa e- pasta adresāti tiek “pasargāti” no H- 86 ziņojumiem angļu valodā, tad LRTT i- vietnē caur GOOGLE vienmēr tie ir sasniedzami.

Tautastribunals.eu  viņiem ir kā verdoša eļļa rīklē !!!

Aiz LRTT & H- 86 stāv Patiesība(DIEVS), bet, kas stāv aiz tādiem indriksoniem, kuzmukiem un “izredzētajiem”?

Aiz viņiem stāv meli, noziedzība un asinis !

Kā tu, latviet, domā, kurš uzvarēs ?

Mazliet gribu sarūgtināt Freimantāla kungu, kurš cer uz ārzemju latviešiem. Naivi cerēt uz viņiem, jo viņi ir, bet tai pašā reizē viņu arī nav. Vadošajās vietās ir tādi paši darboņi kā Latvānijā– cionistu ielikteņi, dažāda kalibra neliešiuzpirktie un iebaidītie !

Visa ārzemju prese ir antilatviska- 4. maija kliķes slavinātāja.

Dižais letiņš Vītols- LIKTEŅDĀRZA autors, ir centīgs cionista E. Levita slavinātājs !

Lielais dakteris- krievu “nīdējs” A. Slucis dāvina 100 000 dolārus viltus RLB pārstāvei, čekas ieliktenei Mirdzai Stirnai(kādreiz šī “stirna”strādāja par apkopēju RLB) !

Abi šie miljonāri taču nav muļķi, tātad iebaidīti.

Neviens no viņiem neziedoja ne centu man, kad biju nonācis grūtībās, bet es taču ar savu dibināto H- 86 biju sākums Atmodai.

Katrs no mums reiz tiks mērīts pēc viņa darba augļiem.

Viens bagāts ASV kungs man ziedoja prāvāku summu, bet piekodināja, lai viņa vārdu nekur nepieminu(tātad, darīt labu ir bīstami).

Vai tad šis piekodinājums neizsaka patieso politisko situāciju ar latviešiem ?!

Totāls cionistu terors !

PATIESĪBA jau beigās uzvarēs, bet jautājums ir par nevainīgo latviešu upuru skaitu, kurus slepkavo šie indriksoni, borovkovi, godmaņi un gorbunovi … .

Lūk, šeit sacītais tad arī ir uzbrukuma iegasnsts Grantiņam, Eihmanim un Freimantālam !

PATIESĪBA ir šo sātanistu nāve ! Jo vairāk cilvēki to paudīs, jo ātrāk pienāks krievžīdisko cionistu gals !

Eižens Finks visu to ir paredzējis… .

Noskaties, latviet, šo video, kurā redzams slepkava Guntis Indriksons, kā viņš visu laiku velk puņkus no deguna. Viņa izturēšanās atgādina stūrī iedzītu nezvēru. Šis mēsls zina ko rijis: https://www.youtube.com/watch?v=wPSHUx9H2P0

20.08.16    L. Grantiņš

Lūk, sarkano krievžīdu okupantu kloāka  !

1.Žīdi-Saeima-Reiniks-DP-Satversme-Latvija-Tautas-tribunāls-STVisi viņi Latvijā atrodas noziedzīgās okupācijas rezultātā.

Tieši viņi ir tie, kuri šodien slepkavo latviešus viltus DP aizsegā… .

Ja šie ir krievi, tad triperis ir materializējies orgasms.

Nebaidies, latviet, par šiem krievžīdu izdzimteņiem, kuri it kā aizstāvot krievu intereses, izņirgāties, jo par šiem deģenerātiem, ar Putinu priekšgalā, visa pasaule ņirdz !

You may also like...

11 Responses

 1. Pilsonis saka:

  “Atcerēsimies, kā viņi apakšbiksēs un plintes pazaudējuši laidās 1941. g., kad vācieši nāca Latvijā”…
  Lielākā jautrība:
  bijušie esot 3(!) reizes slēpuši un vilkuši ārā dienasgaismā savas PSKP biedru kartes. Viņi esot mainījušies :-), sirdī viņi esot vienmēr sapņojuši par brīvu un neatkarīgu Latviju… :-) (Brigmaņa efekts :-)).
  Muļķigākais ir tas, ka bijušie, viņu režisētajos MDL-os (masu dezinformācijas līodzekļi) aplej vietni LRTT ar samazgām un “pūlis” (WF), “vientieši” (U.Ģērmanis), “noderīgi muļķi” (Ļeņins) zombēšanai notic…

 2. Pilsonis saka:

  Paskaidrošu tuvāk, ko saprotu zem “Brigmaņa efekta”: kad LPSR laikos viņš bija Liepājas PSKP “nomenklaturščiks” , tad lika apgānīt O.Kalpaka pieminekli, šodien, 4.maija Latvijā, izrādās viņš vienmēr sirdī esot nesis ideju par brīvu un neatkarīgu Latviju…Kā tautā saka: “s*di nekad negrimst, vienmēr peld pa virsu…”

 3. Ernests saka:

  Pat Šulcs atzīst, ka PSRS sabrukums aizsācies Baltijā. Tiesa aizsākās vēl pirms Baltijas ceļa, ar Helsinki-86 un Pilsoņu kongresa aktivitātēm.

  http://www.lsm.lv/lv/raksts/arzemes/zinas/martins-sulcs-baltijas-cels-iedvesmoja-vaciesus-sagraut-berlines-muri.a105658/

 4. ernestiņš saka:

  Cik ernestņš gan ir gudrs,tas baltijas ceļš un pilsoņu kongress bija gudro ebreju, piem. levita u.c.ar partijas biļetēm kabatās.Tajā brīdī citi vēl stājās kompartijā lai saņemtu savu “daļu”.
  Palasiet skol. Zālītis – Kopotie raksti……
  .
  .
  .
  Admins
  Nu te nu Tu, Kroni, runā tādas muļķības, ka jāsāk domāt, vai pats neesi krievžīdu aģitators.
  Žīdi neko nav izgudrojuši, bet vienmēr nozaguši to citiem.
  Baltijas ceļš un PK bija latviešu tautas iniciatīva, kuru vēlāk pārtvēra cionistiskie noziedznieki ar Levitu priekšgalā.

 5. Pilsonis saka:

  PSRS sabrukums bija bijušo režisēts pasākums ar mērķi pārsēsties no sabiedriskas “Volgas”, kura viņam nepieder uz privātu “Mersi”, kurš ir privāts un tāpēc svēts. B&S sarīkoja “dziesmoto revolūciju” ar mērķi – privatizācija.
  .
  .
  .
  Admins
  Pilnīgas muļķības !
  Neko viņi negribēja. Latvija un latvieši viņus pespieda darīt muļķību pēc muļķības, līdz beidzot izjukā krievžīdiskā impērija, bet Izraēlas cionisti visu pārtvēra- iebaidot un slepkavojot. Tai pašā Igaunijā un Lietuvā valda pavisam cita ideoloģija un tautas noskaņojums. Tiek aizstāvētas pamattautas. Latvijā, žīdu agresijas rezultātā ir savādāk. Visi tie, kuri domā tā pat kā šajā komentārā teikts, ir ar pēcpusi domājošie vai visīstākie provokatori… .

 6. Ariadne saka:

  Prāta vētras koncerts Liepājā pulcējis 28000 ļaužu. Jaunie dievi. Jaunajiem dieviem vienalga, kam dziedāt – VVF vai krievu tankiem, vai apdolbītiem faniem. Ka tik piķis nāk.

 7. čuguns saka:

  Edvīns Šnore runā par Ārlietu ministrijas dokumentiem.
  https://www.facebook.com/NacionalaApvieniba/videos/455001451291057/

  LRTT tiek daudz runāts par iekšlietām. Ārlietas ar savu krievisko domāšanu, nodevību, antilatviskumu daudz neatpaliek.

 8. Valdis Freimantāls saka:

  Kā komunisti pārvalda valsti?

  Tiem sagatavoti gaišo prātu “izsitēji” visos līmeņos.

  Tiesās, policijā, pašvaldībās, ministrijas, prokuratūrās utt.

  Un viņu noziegumus piesedz valsts drošības dienesti.

  Tetovēti un netetovēti “izsitēji” tura tautu pastāvīgās bailēs un saspringtībā.

  To skaits Rīgā lēšams ap 40 000.

  Šie izdzimteņi tiek pastāvīgi vaļā no tiesas darbiem, jo viņus piesedz Satversmes Aizsardzības Biroja un Drošības Policijas “JUMTS”.

  No malas visam ir jāizskatās kā ” SADZĪVISKS GADĪJUMS” – bitovoi slučij!

  Tā komunistu un čekistu valsts aparāts ir pilnība saaudzis ar K R I M I N Ā L O pasauli.

  Katra kārtīga latvieša dzīvē ir neskaitāmi pieradījumi tam!
  .
  .
  .
  Admins
  Tieši tā, to piesedz šīs pseidovalsts varas orgāni visaugstākajos varas ešalonos. Visu komandē NKVD skolnieki- Izraēlas MOSSADs. Tātad- Antikrists !!!

 9. čekistu atmaskošana saka:

  Bijušais LU rektors atzīst sadarbību ar čeku; seifu ar VDK datiem aizved DP

  http://www.delfi.lv/news/national/politics/bijusais-lu-rektors-atzist-sadarbibu-ar-ceku-seifu-ar-vdk-datiem-aizved-dp.d?id=47835053

  Latvijas Universitātes (LU) profesors un LU fonda valdes priekšsēdētājs, bijušais rektors Ivars Lācis atzinis, ka savulaik sadarbojies ar PSRS Valsts drošības komiteju (VDK), ceturtdien raksta žurnāls “Ir”.

  Kā atzīmē žurnāls, Lācis pēc ārsta un politiķa Georga Andrejeva ir otrā publiskā persona, kura 20 gadu laikā kopš Latvijas neatkarības atgūšanas atzinusi savu sadarbību ar padomju varas represīvo VDK. “Jā – esmu sadarbojies, nē – nevienu neesmu denuncējis,” žurnālam saka Lācis.

  Lācis intervijā pauž pārliecību, ka “čekas maisi” būtu jāatver izpētei. Viņaprāt, ja lustrācija būtu notikusi 90. gadu sākumā, dzīve un sabiedrība Latvijā būtu citāda. Lustrācijas neesamība ļaujot dzīvot sasaistītiem ļaudīm, kurus, kad kādam vajag, var paraustīt aiz neredzamām saitēm, raksta “Ir”.
  Atverot tos senāk, patlaban valdošais jautājums būtu atrisināts, un sabiedrībā tā vairs nebūtu tēma, ar kuru diskriminēt un diskreditēt. Kā iemeslu tam, kāpēc tas netika izdarīts, Lācis minējis, ka daudzi no lēmumu par čekas maisiem pieņēmējiem “paši bijuši ar VDK aģentu kartītēm”.

  Savukārt, vaicāts par spiedienu no “orgāniem” arī mūsdienās, bijušais LU rektors atbildējis noliedzoši.

  Žurnāls raksta, ka, Lāča skatījumā, daudz nopietnākus draudus viņš esot saņēmis 2000. gadā, kad LU izmantojusi savas pirmpirkuma tiesības uz viesnīcu “Rīga” privatizācijas procesā kā Kristapa Morberga 1930. gadā testamentāri novēlētas zemes īpašniece zem viesnīcas. Zeme piederējusi ne tikai LU, bet arī “Privātajam investīciju fondam”, kura lielākais īpašnieks bijis “Skonto grupas” vadītājs Guntis Indriksons.

  Tā brīža LU rektors Lācis saņēmis draudus nestāties ceļā privātajām struktūrām un lai viņš ar labu atdod zemes gabalu. Mājieni bijuši, sākot no attālu paziņu stāstiem Lāča brālim, ka ar viņu viss kas var atgadīties, beidzot ar kāda ekspremjera apciemojumu darba kabinetā un aizrādījumu, ka tā rīkoties nav gudri, vēstī žurnāls.

  Lācis atcerējies, ka situāciju izglābusi izcila jurisdikcija, un LU pārdevusi pirmpirkuma tiesības par pieciem miljoniem dolāru. LU biznesa partneris bijis bijušais VDK darbinieks Guntis Indriksons. Lāci toreiz kā rektoru visvairāk baidījusi iespēja, ka viņam atgādinās – “tu, puis, ar mums esi bijis vienā laivā,” raksta “Ir”, piemetinot, ka tā tomēr neesot noticis.

  Žurnāls vēsta vēl par kādu niansi, proti, pēc LPSR VDK zinātniskās izpētes komisijas priekšsēdētāja vietnieces Kristīnes Jarinovskas stāstītā, Drošības policija negaidīti esot pārtraukusi LU darbinieku mēģinājumus atvērt VDK bijušās 1. daļas telpā esošo 25 gadus slēgto seifu. Seifu policija aizvedusi sev līdz ar visu saturu.

  Kā vēstī žurnāls, Drošības policija savas darbības nav komentējusi.

 10. Pilsonis saka:

  “…pilnīgas muļķības!…”
  Fakti:
  Tā, nu varēja, bez priekšnieka (parasti PSKP bedra) atļaujas paņemt no garāžas smago tehniku un “braukt sargāt!”, atļaujiet pasmaidīt – :-)Šovs tika sarīkots ar PSKP akceptu un tās vadībā!
  P.S.: daudzas republikas vispār ieguva neatkarību bez visādām tur “dziesmotajām revolūcijām”!
  .
  .
  .
  Admins
  Jā, Pilsoni, tikai pēc tam pārējie atguva neatkarību, kad komunisti saprata, ka ir zaudējuši. Toreiz “smago tehniku” vairs komunistiem neprasīja, bet ņēma. Kas notika tad, kad tauta eiforijā ticēja komunistiem, ir jau citas jautājums. Nevajadzētu šajā vietnē krievžīdiskas muļķības popularizēt. Viņi nekad nav bijuši vareni un gudri, bet zaglīgi un sīpēti.Jautājums, Pilsoni, ir par Tevi: pie kuras sugas piederi Tu ?

 11. Miervaldis saka:

  Bet kā būs ar veročku, kura kā priekameita izpildija visas Latvijas benžu norīkojumus, integrēt okupantus?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.