Puzlis sastellēts un karalis pliks

Zaļš, tautastribunals.euLīdz šim bija lietas, kuras likās pretrunīgas un nebija ar loģiku izskaidrojamas.

Nu kaut vai tā pati Jāņa Urbanoviča un Jura Paidera grāmata “Nākotnes Melnraksti”. http://www.delfi.lv/news/national/politics/urbanovica-jaunaka-gramata-nievajosi-par-latviesu-zemniekiem-slave-padomju-laiku-iekartu.d?id=43763082

Urbanovičs, Mežviets,DP. LRTT.Paiders

FOTO: Kāpēc šis deģenerāts(urbanovič) nav arestēts ?

“Jāņa Urbanoviča vadītais “Baltijas forums” izdevis trešo vēstures grāmatu – “Nākotnes melnraksti”. Tajā autori nievājoši izsakās par latviešu zemniekiem un slavē padomju laiku iekārtu pēckara Latvijā, svētdien vēsta TV3 raidījums “Nekā personīga”.

Agrākā Krievijas prezidenta Dmitrija Medvedjeva padomnieks Igors Jurgens Baltijas forumā kopā ar Jāni Urbanoviču un Juri Paideru atklāja trešo kopīgi rakstīto grāmatu “Nākotnes melnraksti”. Kā prezentācijā norādīja viens no autoriem Juris Paiders – “tā kā šī ir grāmatas starptautiska prezentācija, tā tiek noturēta krievu valodā”.

Grāmatā slavēta padomju vara un komunistu partija, kas vienmēr “jo sevišķi rūpējusies par tautas materiālā un kultūras līmeņa pacelšanu.”

Raidījumā atgādina, ka jau iepriekšējos izdevumos autori centās pierādīt, ka Latvijā okupācija nav bijusi.

Pirmskara Latviju autori sauc par atpalikušu agrāru zemi, kas nodarbojās ar sīko rūpniecību un to darīja ar atpalikušu tehniku. “Par laimi Padomju Savienība nāca ar piecgades plāniem un izrāvienu ražošanā.”

“Neviens no mums trim Padomju Savienību neuzskatīja un neuzskata par ļaunuma impēriju. Jānis komjaunatnes struktūrās auga, es – arodbiedrības, Juris – žurnalistikas, bet mēs nebijām ne margināļi ne disidenti,” pēc grāmatas prezentācijas sacīja Jurgens.

Savukārt Urbanovičs norādījis, ka autori rakstīs arī ceturto grāmatu.

Baltijas Forumu un tātad arī šādas grāmatas izdošanu jau kārtējo gadu atbalstīja “Latvijas dzelzceļa” meitas uzņēmums “LDz Cargo”. Uzņēmums ziedojuma apjomu TV3 raidījumam neatklāj, jo tas esot komercnoslēpums, savukārt “Baltijas Foruma” rīkotājs summas lielumu esot piemirsis.”

Redziet, Urbanovičs ar Paideru noliedz Latvijas okupāciju un atrodas uz “brīvām kājām” !

Un ne tikai uz “brīvām kājām”, bet sēd LR Saeimā un vada okupantu – kolonistu partiju, kas ir kliedzošs Starptautisko Tiesību- Likumu pārkāpums un traktējams kā genocīds pret latviešu tautu.

Bet nekas nemainās, viņi “sēd” tālāk, kaut gan jāsēd būtu aiz restēm !!!

Slavējot Padomju varu un komunistisko partiju, viņi ir atbalstījuši tās ārprāta asinsdarbus, ne tikai pret latviešu tautu, bet pret cilvēci kopumā !!!

Un, latviet, viņi šie noziedznieki, nav aizbāzti aiz restēm !!!

Un vēl trakāk, viņi ar savu DP ir pieprasījuši Vācijas valdību izdot H- 86 dibinātāju L. Grantiņu, lai viņu tiesātu par nacionālā naida kurināšanu un aicinājumu gāzt “likumīgo” Latvijas valdību !!!

Tas viss ir kaut kā neloģiski, it kā īsti latvieši- Juris Paiders un Jānis Urbanovičš, raksta un dara tādas kriminālas muļķības.

Jā, man tas viss “nestellējās” kopā līdz brīdim, kad man kāds LRTT vietnes lasītājs pastāstīja kādu interesantu lietu !

Un, tagad uzmanību !!!

Izrādās, ka lielā skaitā Latgalē dzīvojošie krievžīdi ulmaņlaikā ir pirkuši latviešu uzvārdus un tautību !!!

Un te nu vēsturiskais “puzlis” vairs nebija jāstellē, bet tas pats sastellējās.

Tad arī ir skaidra atbilde, kāpēc no Latgales nāk tik daudz nežēlīgi komunistiskie darbinieki. Pēc savas būtības latgalietis ir nacionālāks par pārējiem latviešiem, bet te pēkšņi tāda anomālija.

Lūk, tad arī nonākam pie tā, ka ne Urbanovičs ne Paiders nav latvieši, bet visīstākie kaganātiskie aškenāzī krievžīdi !

Aivars Borovkovs un Ivars Godmanis(abi KGBisti un komunisti), kuri noglabāja un iznīcināja “čekas maisus”, arī ir no tās pašas šlakas !

Un ne tikai viņi, bet tik pat kā visi Saeimas latviski runājošie pārstāvji, sākot no Mūrnieces, Parādnieka un Rasnača, beidzot ar Šadurski un Kaimiņu, ir viltus žīdi- krievžīdi.

SC pārstāvji 100% ir kaganāta pēcteči.

Lūk, tāpēc arī Latvija tiek pilnīgi izzagta un latvieši izdzīti no savas Tēvzemes ar bezdarba un nodokļu palīdzību.

Visās varas iestādēs darbojas šie viltus latvieši, kuri pēc būtības ir arī viltus žīdi, jo nav semītiskas izcelsmes.

Tātad, dubulti viltnieki !!!

Man reiz kāds atsūtīja sarakstu ar Saeimas deputātiem, kuri ir žīdi. Toreiz izlasot pasmaidīju, bet šodien vairs nesmaidu, bet varu pat šo sarakstu papildināt.

Es, kā jau rakstīju, neesmu nekāds nacionālists un šeit nav arī runa par tautību, bet par kādu sektu- jūdaistiem.

Tas jau arī pēdējā laikā ir atzīts fakts no pašiem šīs “tautības” pārstāvjiem. Krievžīdu profesors- kabalists Laitmans par to runā bez kautrēšanās. Viņš arī bez kautrēšanās pasaka, ka žīdi apzog visas pārējās pasaules tautas.

Viņš arī pasaka to, ka tuvākajā laikā Izraēlai būs lielas problēmas.

To visu zinot, ir izskaidrojama arī lielo “nacionālistu” Aivara Gardas un radio MERKURS raidījuma “Gaismas pils” veidotāja Jura Lapinska agresija pret LRTT un personīgi L. Grantiņu. Abi žīdi, kuri ar savu “ultranacionālismu” cenšas uz viltus ceļu aizvest latviešu tautas cīņu. Viņi kalpo iekšējā “gaisa nolaišanai”.

Tad, kad LRTT & H-86 sāka savus ziņojumus sūtīt starptautiskām organizācijām, tieši šie divi bija tie, kuri aktīvi veica LRTT biedru iebaidīšanu, pat agresīvāk nekā DP. Daļēji tas arī viņiem izdevās. Gļēvākos salauza ! It sevišķi savā agresijā pret L. Grantiņu izceļas Lapinskis, protams, neatpaliek arī Garda ar savām “meitenēm”. Cik latviešu dzīvības ir uz Lapinska sirdsapziņas, tikai Dievs vien zina. Padomju laikā šis “mūzikas spekulansts” kopā ar žīdu Lučanski savāca 400 “lieciniekus” pret OBHS darbinieku-latvieti Spuļģi, kurš bija ierosinājis krimināllietu pret žīdu Lučanski par valsts izlaupīšanu. Spuļģim piesprieda 10 gadus. Lūk, kas par darboni ir J. Lapinskis. No viņiem daudz neatpaliek arī “letiņi” Leonards Inkins, pamuļķis no Daugavpils Aivars Gedroics un propesors Valdis Šteins.

Inkins mani, tad, kad es viņu savā i- vietnē centos aizstāvēt, apvainoja sadarbībā ar Izraēlas vēstniecību ! Kad LRTT piesēdētājs Jānis Zīverts, kāda tikšanās reizē Ventspilī Inkinam gribēja uzdot jautājumu LRTT vārdā, tas nesagaidījis jautājumu visu klātesošo priekšā paziņoja: “Sēdieties, es jums piedodu !” Viņa Hitlera slavināšana un “Mein kampf” izdošana, ir starptautiska provokācija pret latviešu tautu

Lūk, tā tiek degradēts viss latviskais.

Par Valda Šteina melīgo secinājumu, ka Grantiņš nebija spējīgs sastādīt H-86 dokumentus, jau ir rakstīts tribunāla vietnē. Viņa secinājums nozīmē tikai vienu, degradēt latviešu cīņu par brīvību un pierakstīt to “izredzētajiem”.

Par Gedroica un Pupura krievžzīdisko izcelsmi un viņu antilatvisko darbību nevajadzētu šaubīties pat slotaskātam.

Par šiem diviem cilvēkveidīgajiem izdzimteņiem ir rakstīts pietiekoši daudz un atkārtoties nav nepieciešams. Kas vēlas vairāk zināt, lai ieraksta tautastribunals.eu meklētājā viņu vārdus un iepazīstas ar viņiem.

Latvijas valdību sastāda tieši latviski runājošie krievžīdi un viņu marionetes, kuri ir veikuši pilnīgu Latvijas izzagšanu. Tas vairs nav jāpierāda, tas ir redzams pēc miljonāru skaita un Latvijas rūpniecības– lauksaimniecības datiem.

Aivars-Stranga-Inesis-Feldmanis.-Jansons, Koylovskis,Reiniks-Maizītis-Indulis-RonisLRTT.-Grantiņš.Iedomājieties tikai, žīda Aivara Lemberga LIETĀ tikko kā “miris” jau divpadsmitais liecinieks ! Ārzemju preses izdevumos Lembergs tiek minēts kā- JEWA(žīds).Viņi ir visur, it sevišķi politologos- vēsturniekos. Viņu nežēlība ir prātam neaptverama.

Vai kāds ar veselu saprātu var iedomāties, ka uz foto redzamie savām rokām nokāvuši savu kolēģi- latvieti Pāvulānu ?

Izlasiet, ko saka par “vēsturnieku” Inesi Feldmani vēsturnieks Indulis Ronis un jūsu dzīslās stings asinis: http://tautastribunals.eu/?p=13201

Tagad jūs sapratāt, ka pie Latvijas izlaupīšanas “bāleliņi”, kā tas tiek internetā popularizēts tieši no viņiem, nav vainīgi.

Viltus žīdu īstais vārds ir- ANTIKRISTS un cīņa ar viņu un viņa pakalpiņiem nesīs daudz upuru !

Bet-, mēs izstāvēsim un uzvarēsim !

Protams, bez starptautiskas iejaukšanās mums no šīs aškenāzī mafijas vaļā netikt.

Tāpēc H-86 dara visu iespējamo, lai tas notiktu ātrāk.

Dievs svēti Latviju !

11.04.16       L. Grantiņš

You may also like...

3 komentāru

 1. Māris M. saka:

  Lūk, atkal jau kārtējo reizi parādās medijos tas, par ko Tribunāls rakstījis jau daudzus gadus atpakaļ:

  http://bb.vesti.lv//news/bild-putina-slepena-armija-vacija?14907&utm_source=delfi&utm_medium=news-widget&utm_campaign=Links-in-partner-sites

  Nekas, pilnīgi nekas nav Tribunālā uzrakstīts bez pamata.

 2. Miervaldis saka:

  Nu kā gan “tovārišš” urbanovičš teiktu sliktu par lielo dzimteni, kura atbildīga par puspasaules apslaktēšanu, bet Urbanovičam, kā jau komunistam tas ir tuvs, tie ir padomju ideāli, kuru pildīt komunistam ir svēts pienākums, tāpat kā mums viņus iznīdēt no pasaules.

 3. a. saka:

  Lūdzu iepriekšējo neapstiprināt, jo ir ļaudis, kam nav žēlastības.
  .
  .
  .
  Admins
  Atbilde tikai “a”
  Es speciali viņu neesmu aizstāvējis.
  Katrā gadījumā viņi visi ir saistīti ar naudu un nodevību.
  Tauta viņiem ir slaucama govs.
  Un tad pienāks brīdis…kad viņi visi būs uz “šīs slaucamās govs ragiem”.
  Tas ir likumsakarīgi un neizbēgami… .
  Un nežēlosim viņus, bet pagrūdīsim vēl dziļāk viņu pašu izraktajā bedrē… .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *