Ar latviskumu ir jābeidz, saka “jebrejiete” Melbārde !

“Hibrīdkara apstākļos” no integrācijas plāna izsvītro latvisko

  1. jūlijs, 2018 Māra Libeka

Iepriekšējā plānā 2012. – 2018. gadam bija izvirzīts uzdevums: “Nostiprināt latvisko kultūrtelpu kā sabiedrību saliedējošu pamatu un veicināt piederību kultūrtelpai lokālajā, nacionālajā un Eiropas līmenī.” Taču laiki mainās, un, kā norādīja kultūras ministre Dace Melbārde (Nacionālā apvienība), mēs dzīvojam “hibrīdkara ap­stākļos” un sabiedrība ir jāsaliedē, tāpēc viens no pieminētā plāna uzdevumiem ir nacionālās kultūrtelpas stiprināšana – ne tikai latviešu, bet līdzās tai arī līvu un mazākumtautību kultūrtelpa.Laiki mainoties, saka kultūras ministre Dace Melbārde !

-Par kādu “laika maiņu” runā šī “kultrūrministre” ?

-Un, ja arī tas tā būtu, tad kāds tam visam sakars ar LATVISKO KULTŪRTELPU ?

-Un, kurš tad ir nācis pie šāda secinājuma, ka: “hibrītkara apstākļosLATVISKO KULTŪRTELPU jānomaina ar NACIONĀLO KULTŪRTELPU ?

Būtu anekdotiski smieklīgi iedomāties, ka tāda “melbārde” ir nākusi pie tāda slēdziena !

Tas ir starptautriskā cionisma- sātanisma “slēdziens”, ka no vēstures POLITISKĀS SKATUVES ir jāizdzēš latviskums- latviskā DZĪVESDZIŅA ! Jau sacīts šajā nteneta vietnē, ka vsi deputāti, ministri un represīvie orgāni sastāv tikai no žīdsātanistiem, kuri slepkavo latviešus, uznīcina mūsu kultūru un ekonomiku- tātad, LATVIJU kā etnisku- valstisku veidojumu.

Tie bija tikai un vienīgi žīdsātanisti, kuri pilnībā iznīcināja mūsu rūpniecību- sākot no VEFa un beidzot ar Liepājas Metalurgu. Tātad, valsts pastāvēšanas pamati ir sagrauti un tagad šī žīdu banda ķeras klāt pie LATVISKĀS DVĒSELES IZNĪCINĀŠANAS.

Labi, ka mums vēl ir arī tādi patrioti kā Ieva Bērziņa un Elīna Boguša ! Bet, kas attiecas uz Rībenu un Šnori, tad jāsaka:”Nu nekabiniet mums makaronus uz ausīm !” Ja šie divi “RADĪJUMI”, būtu bijuši pret, tad arī Izraēlas “KULTŪRMINISTRIJA” neko nebūtu bijusi spējīga mainīt.

Melbārde ir tāda pati žīdene kā Raivis Dzintars !

Melbārdes uzstāšanās man visu laiku ir likusies kaut kā bremzēta- nedroša ! Tagad tas saprotams, jo runāja taču pret savu žīdisko sirdsapziņu.

Kas attiecas uz Vulfsona radinieku Raivi Dzintaru, tad viņš, lai nesēdētu cietumā par lielizmēra “kukuļu” ņemšanu, darīs visu, ko vien Suharenko & Co liks !

-Saprati, latviet, mēs dzīvojam HIBRĪD KARA apstākļos un ja vajadzēs, tad “kultūristu” ministeriene tev aizliegs runāt latviski !

-Tā diena pienāks, latviet, kad visi šie likumu pieņēmēji un “izstrādātāji” tikstiesāti par nodevību- GENOCĪDU PRET LATVIEŠU TAUTU !

-Tādas “melbārdes & co”, kad viņas vilks uz karātavām, aiz sevis atstās riebīg smirdošu nenoteiktu šķidrumu… .

Algu saņems jeb kurš no mums !P.S.

Ir tāda sajūta, ka žīdi, redzot mūsu DZIESMU SVĒTKU varenību- latviešu tautas GARĪGO SALIEDĒTĪBU- MONOLĪTISMU, vienkārši no bailēm apķēzījās un tāpēc steidzīgi pieņēma šo idiotisko nomaiņu !

GARĪGAJĀ PASAULĒ šie sātanisti dabūja nāves dūrienu !!!

Gaisma uzvarēs !

Mēs noteikti svinēsim uzvaru arī šajā- LAICĪGAJĀ PASAULĒ !26.07.18            L.Grantiņš
“Sabiedrības integrācija ir kopīgo vērtību uzturēšana. Tas ir arī drošības jautājums. No nacionālās kultūrtelpas nevaram izdalīt latvisko kultūru. Es minēšu kaut vai vienu piemēru – tajā brīdī, kad pazīstamais operdziedātājs Antoņenko dzied uz Nacionālās operas skatuves, tad kādu kultūru viņš pārstāv: nacionālo, latvisko, pasaules kultūru?” vaicāja kultūras ministre.

FOTO: Šie mēsli, latviet, ir jādiskreditē visur, kur vien tas iespējams ! Nospļaujies, kad ej viņiem garām… . Viņiem latviskuma vidē nav vietas !

Savukārt Latviešu identitātes atbalsta biedrības valdes priekšsēdētāja Ieva Bērziņa uzskata, ka atsacīšanās no latviskās kultūrtelpas kā Latvijas sabiedrības saliedējošā pamata ir pretrunā Latvijas valsts atjaunošanas idejai un kultūras ministres pārstāvētā politiskā spēka sauklim par latvisku Latviju. Bērziņa atgādināja, ka iepriekšējās sabiedrības integrācijas pamatnostādnēs 2012. – 2018. gadam ir sniegts latviskās kultūrtelpas skaidrojums, norādot, ka tā ir latviešu valoda, vide, materiālā un nemateriālā kultūra, sociālā atmiņa un dzīvesveids (tradīcijas, simboli, vēsturiskie notikumi, vēstures personāži, kopīgie priekšstati, svinamās dienas utt.). Nevalstiskās organizācijas vadītāja aicināja politiķus nemazināt latviskās kultūrtelpas nozīmīgumu.

Uz valdības sēdi bija ieradusies arī uzņēmēja Elīna Boguša, kura pēdējos divus gadus strādā Rīgā, bet pirms tam strādājusi ārpus galvaspilsētas un kādu laiku arī ārvalstīs.

“Esmu pārliecināta, ka ar mani šeit stāvētu vairāk latviešu, ja cilvēki pieļautu domu, ka ir iespējama tik liela nodevība no Latvijas valsts valdības. Cilvēkiem tas prātā nenāk! Viņi uzticas jums – latviešiem – valdības pārstāvjiem un pieņem kā pamatvērtību būt latvietim Latvijā un uzskata, ka paši latvieši to nekad neapdraudēs. Bet, izrādās, situācija ir pavisam citāda,” sacīja uzņēmēja un aicināja piecelties kājās tos ministrus, kuri ir izlasījuši apjomīgo Kultūras ministrijas ziņojumu.

Ministri dīvaini raudzījās uz uzņēmēju, kas uzdrošinās komandēt valdību, un palika savās vietās, bet Elīna Boguša turpināja: “Kultūras ministrijas darbinieki nesaprot, par ko satraukties. Kāda starpība, kas rakstīts dokumentā – galvenais ir tas, ko darām. Rodas jautājums: tad kādēļ nedrīkst atstāt latvisko kultūrtelpu? Cenšoties aizmālēt acis ar to, ka plāns ir uzlabots, viens ironisks, pat zemisks piemērs – atbalsta pasākumiem latgaliskās vides stiprināšanai – kopā 7000 eiro gadā. (..) Es saprotu, ka jūs esat tikai izpildītāji, bet vai arī esat nocirtuši savas saknes? Varbūt ­esat tapuši par ultramoderniem latviešiem bez cieņas un vērtībām?”

Vai latviskās kultūrtelpas izsvītrošanai no stratēģiski svarīga dokumenta piekrīt arī kultūras ministres partijas biedri Saeimā?

Nacionālās apvienības valdes priekšsēdētājs un Saeimas frakcijas vadītājs Raivis Dzintars sacīja, ka par šo jautājumu partijā ir diskutēts un ka nacionālais nebūt neesot kā alternatīva latviskajam. “Mēs vēlamies saliedēt sabiedrību ap latviskajām kultūras vērtībām, kas iekļaujas Latvijas kultūras vērtībās. Mūsu operdziedātāji, kas uzstājas uz pasaules operu skatuvēm un pārstāv Latvijas valsti, nav tikai latvieši,” sacīja Dzintars.

Bet partijas valdes pārstāvis Edvīns Šnore bija pārsteigts, ka Kultūras ministrija neesot ņēmusi vērā valdes nosūtīto vēstuli, kurā norādīts, ka valde nepiekrīt šādām izmaiņām un ir par latviskās kultūrtelpas saglabāšanu, kā tas bijis iepriekšējās pamatno­stādnēs. Šnore pastāstīja, ka šim jautājumam uzmanību ir pievērsusi frakcijas deputāte Inguna Rībena un ka valdē par to esot diskutēts, tāpēc Šnore bija pārsteigts, ka tā vietā, lai vēl vairāk stiprinātu tieši latvisko kultūrtelpu, parādījies jauns jēdziens – nacionālā kultūrtelpa.

Informatīvajā ziņojumā ir norādīts, ka valsts atbalsts mazākumtautību biedrībām ir ļāvis nozīmīgi uzlabot lojalitāti Latvijas valstij. Salīdzinājumā ar 2015. gadu ievērojami palielinājusies mazākumtautību pārstāvju, īpaši jauniešu, piederības sajūta Latvijai. Kopš tā laika esot būtiski samazinājies to cilvēku skaits, kas padomju laiku vērtē kā ļoti labu (16% šogad salīdzinājumā ar 29% 2015. gadā). Mainoties arī mazākumtautību pārstāvju svētku svinēšanas paradumi: 9. maija atzīmēšana sāk zaudēt savu lomu, savukārt palielinās 18. novembra un 4. maija atzīmētāju īpatsvars. Kā informēja kultūras ministres ārštata padomnieks sabiedrības integrācijas jautājumos Mārtiņš Kaprāns, šie dati iegūti Sociālās atmiņas pētniecības centra un pētījumu centra SKDS veiktajās iedzīvotāju aptaujās 2016. gadā.

Lai varētu īstenot KM izstrādāto plānu, sabiedrības integrācijai 2019. gadā nepieciešami 1,9 miljoni eiro, bet 2020. gadā – divi miljoni eiro, kas paredzēti nevalstiskajām organizācijām, pētījumiem, lai varētu veidot pierādījumos balstītu politiku, kā arī citām vajadzībām.

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *