L. Grantiņš. “Tev nebūs Patiesību zaimot !” (7 turp.)

Liecības.LRTT.H-86.LatvijaSaeimaGrantiņšBitenieksBarissUrbanovičsKozlovskis.

Tev nebūs Patiesību(DIEVU) zaimot un netaisnu liecību dot !

Dodot nepatiesu liecību- zaimojot Patiesību, tiek izdarīta pašnolādēšanās, kura skar visu ģimenes klanu un pat dzimtu.

Par švaļiem un noziedznieku bandu(Latvijas 4. maija kliķi):

https://www.youtube.com/watch?v=JH73cs-2Xjs

=========================================================================

MELU LABORATORIJA

http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/02.12.2015-helsinki-86.id61128/

7.L.-Grantiņš-Bitenieks-Ulmanis-Latvija-māksla-Bariss-Eihmanis31. minūte. Runā viens no vispretīgākajiem nodevības viepļiem, kads vien ir latviešu tautas vēsturē eksistējis. Pēc izcelsmes viņš ir jauktenis. No mātes puses it kā latvietis, bet tēvs ir krievu militārists. Pats viņš apgalvo, ka tēvs esot polis pēc tautības, bet kā mēs visi esam ievērojuši, tad ar poliskiem uzvārdiem ir sastopami turpat vai puse Krievijas žīdu.

Viņa vārds ir Konstantīns Jevgeņjevičs Pupurs.

Viņš savus apmācības kursus “latviešu patriotismā” apguva Maskavā, tieši tāpat kā lielais dekolonizators- komunists Aivars Garda.***

Vai tad vecais čekists Johansons nenorādīja uz to, ka izceļotāji tika “apstrādāti” un pataisīti par sadarboņiem ?

Nu tad lūdzu, šeit viņi visi ir arī salasīti kopā !

Kad čekisti man kārtoja dokumentus izceļošanai, es pajautāju šim “kārtotājam”: “Vai jūs taisāties H- 86 likvidēt ?”

“Nē, mēs nodibināsim savu Helsinku grupu”, viņš atbildēja. Toreiz pasmaidīju, jo domāju, ka tā bija viņa humora izpausme. Bet, kas par brīnumu, pēc kāda laika patiešām “uzradās” vēl viena grupa ar tādu pašu nosaukumu, tikai ar piebildi, ka tā ir “Rīgas nodaļa”.

Par šīs parazitgrupas vadītāju “definējāsJuris Ziemelis.

Ar šo cilvēku, kuram gribēju nodot H- 86 grupas vadību, pēc manas aizbraukšanas, jau pirmajā tikšanas reizē izveidojās konfliksituācija, kas pilnībā norādīja uz to, ka viņam un VDK ir vienādi mērķi. Pēc šīm nesaskaņām sapratu, ka nodot viņam grupas vadību, nozīmētu- savām rokām to iznīcināt.

Sāku meklēt citu kandidatūru. Tāda arī atradās, jo man grupā pieteicās iestāties ārsts no RēzeknesJuris Vidiņš. Viņš jau visai Latvijai bija kļuvis pazīstams ar savu nacionālo nostāju Rēzeknes slimnīcā, kuru latviskoja. Par viņu, kā nacionālistu, bija plašs raksts “Literatūra un Māksla”. Vairāk par viņu rakstīsim kādā citā rakstā.

K. Pupurs,Dzintars, Parādnieks Kozlovskis, DP,LRTTTātad-, šī “Rīgas nodaļa” tika pilnībā nokomplektēta no VDK uzticības personām !

Piebildīšu, ka par to 100% pārliecināts esmu tikai tagad, pēc daudziem gadiem.

Kad Pupurs ieradās Rietumos, mani daudzi brīdināja, ka, ja ar viņu draudzēšos, iekļūšu nepatikšanās. Es nebiju tik pesimistisks, jo domāju, ka Pupurs pie Jura Ziemeļa nokļuvis vienkāršas sagadīšanās dēļ.

Vairāki man ir pārmetuši, ka pārāk daudz uzticos cilvēkiem. Tas varbūt ir arī pareizi, bet ja es nebūtu uzticējies tādam Pupuram vai Gardam, vai tad būtu pārliecinājies, ka viņi ir manas tautas vismelnākie nodevēji ? Protams, ka tas man gandrīz maksāja dzīvību, jo abas reizes, kad tiku “gāzts(tiku indēts), man bija darīšanas ar Kostantīnu Pupuru.

Pārdomām: Pupurs fotogrāfijās ir redzams ar visiem tiem vecajiem disidentiem, kuri īpatnējā veidā īsā laika periodā ir šķīrušies no dzīves !!!

To, ka viņš ir iesaistīts manis noslepkavošanā(un ne tikai manis likvidēšanā), norāda vairākas lietas.

Ar mazu atkāpi: pirms ielieku viņa paziņojumus, atgādināšu, ka es, pēc viņa paša lūguma, viņu uzņēmu LRTT sastāvā. Par pārmērīga alkohola un iespējams arī par narkotiku lietošanu, es viņu no LRTT izslēdzu. Pēc vairākkārtīga Aivara Gardas lūguma, ka viss taču jaunam cilvēkam varot gadīties un, ka viņš esot apsolījies laboties, es viņu uzņēmu atpakaļ LRTT. Tagad, pēc vairākiem gadiem, kad tiku otrreiz “gāzts”, sapratu arī Aivara Gardas rūpes par Pupuru.

Aivars Garda ar savām “draudzenēm” ir aktīvi piedalījies LRTT un H-86 šķelšanā. Bitenieks, pēc viņa paša teiktā, arī ir ticis “uzrunāts” no Lienes Apines. Visam iemesls ir: H-86 sūdzības ārvalstu iestādēm par notiekošo Latvijā. Tādas lietas, lūk, pēc Gardas domām, nedrīkstot iziet ārpus Latvijas.

Viņiem par upuri ir krituši vēl divi LRTT biedri- Aivars Prūsis un Edgars Dambītis.

Vai tad, piemēram, šis Pupura “ziņojums” savam ASV paziņam Bībelniekam nenorāda uz to, ka viņš strādā kādas valsts uzdevumā: “Grantinsh beidzot uzkeries!! Es jau visu pareizi izrekinaju, zinot vina raksturu un intelektualo potencialu. (kura vispar nav), zinaju ka uzkersies.”
Ar cienu,
Konstantins Pupurs

Kāpēc tad viņš tika “iefiltrēts” LRTT ?

Nu ne jau lai mani ietekmētu, bet gan, lai fiziski iznīcinātu !!!

“Tur augšā” visi zina, ka mani ietekmēt nevar, manu darbību latviešu tautas labā pārtraukt var vienīgi mana fiziska iznīcināšana !

Un, ko tad atbild Vaira Vīķe Freiberga, kad ASV dzīvojošais Bībelnieks pieprasa Pupuram piešķirt Triju Zvaigžņu ordeni:

A. god Bībelnieks kungs!

Ne jau viss ir zelts, kas spīd. Arī patriotiskās un disidentu grupās čekai izdevās iefiltrēt savus aģentus un ziņotājus. Diemžēl tā tas ir un par to ir liecības.

Ar cieņu, Vaira Vīķe Freiberga.”.

Par kādu latvisko intelektu “runā” šī Pupura man sūtītā e- vēstulē:

Von: pupurs@aol.com
Gesendet: Montag, 13. April 2009 06:35:45
An: l.grantins@hotmail.de
Tu labak atsuka manu….zilais duriks! :-))

Un te lūk viņa komentārs, kurš nepārprotami norāda uz nepilnīgi viņa veikto “darbu”, kad atrados pusparalizēts slimnīcā pēc viņa apciemojuma pie manis:

Raimonds Iesniegts 11.02.2011 at 21.09

izpisdirsa@inbox.lv
78.154.134.219

Nožēlojams portāls. Tikai vīrs ar lielu – melnu un skarbu dzīves pieredzi var vadīt kaut ko šādu – provokatīvu, nomelnojošu, vienu otru izaicinošu, naidīgu informāciju saturošu lapu.
Nomirsti, lūdzu, Tevi no visas sirds!

Paskatieties, kādus vārdus viņš ieraksta pieprasītajā LRTT i- vietnes “lodziņā”.

Es varētu šeit publicēt vairākus simtus viņa pretīgos krievžīdiskos komentārus, bet… .

Ar neiedomājamu neatlaidību 4. maija kliķes slepenie dienesti cenšas šo parazītu taisīt par varoni.

Ir palikuši smieklīgi neatlaidīgie centieni no DPistu puses neskaitāmas reizes rādīt, kā viņš 1988. gadā esot “pirmais pacēlis” Latvijas sarkanbaltsarkano karogu.

Tas bija laiks, kad Latvijas karogs tika plaši sabiedrībā pielietots, protams, neoficiāli.

Pat, kā piemin Normuds Krafts, 1987. g. 18. novembrī Liepājā pie brāļu kapiem tika nests mūsu karogs.

-Kādā sarunā ar Vilni Bušmani, kad runājām par Pupuru, viņš sacīja, kā Pupura dižā karoga nešana sākās tai brīdī, kad no ielas pretējās puses Jānis Trubiņš “pamāja” vajadzīgo signālu… .

-Neviens vienkāršs lasītājs, pat nevar murgos iedomāties, ka dažreiz L. Lapsas portālā, kad runa ir par nacionāļiem, Latviju vai arī mani, šis Krievijas draņķis saraksta līdz 70% procentiem komentāru attiecīgajā rakstā.

Nakts stundās, kad pilnībā viņa smadzenes atslēdzas no narkotiku pārslodzes, tie atkārtoti kopēti vieni un tie paši bezjēdzīgie komentāri. Tieši viņa dēļ, tautastribunals.eu vietne pārstāja, automātisko komentāru publikāciju.

Neskatoties uz viņa atmaskošanu, viņš vienalga turpina antilatvisko “trollismu” internetā.

Tāda ir mūsu “Maskavas” krievžīdiskās DP pavēle.

Nav bijušie “stukači”, ir stukači uz mūžu ! Ja nepildīsi pavēli, tad tiksi aizraidīts pa “vienvirziena” taku… .

Raksta beigās ievietošu, kā izskatās šie narkotiķa komentāri, pār kuriem vairs nevalda veselais saprāts.

Narkotikas viņš saņem Krievijas vēstniecībā. To viņš kādā narko-pārdozētības brīdi pats arī atzina.

-Tikko kā Leonards Inkis uzņēmis video filmu- “Nodevība”, kurā viņš pilnīgi nevajadzīgi ļāvis izteikties šim ākstam. Viņš pat uzdrošinās runāt par nodevību Bībeles redzējumā, bet Pujāta ēnā izskatās ne vairāk vērts par izlietotu tualetes papīru.

-Vai tad Inkins neredzēja un nesaprata šī ērma debīlismu ? Saprata un redzēja, bet pavēle bija dota, ka jāreklamē šis čekas radītais “nac- varonis” un tas arī tika darīts.

========================================================================

Liene-Apine-Aivars-Garda-Ziedonis-Čevers-reiniks-DP-Saeima-LRTT2*** Tieši Pupura dēļ es sastrīdējos ar Aivaru Gardu un, tad arī sapratu, ka abi kalpo netik daudz Latvijas, kā Krievijas drošības dienestiem. Pupurs sniedza interviju Gardas laikrakstam, kurā viņš, neskatoties uz to, ka bija ASV armijas virsnieks, pavēstīja, ka NATO un ASV, ja būs konflikts ar Krieviju, Latvijai palīgā nenāks. Tā bija atklāta Krievijas provokācija pret latviešu tautu- panikas sēšana !

Ar kādām tiesībām ko tādu var atļauties ASV armijas virsnieks ?

Tiesības, protams, ka nav, bet ir pienākums, jo to pavēlēja Krievijas- Izraēlas slepenie dienesti.

LRTT par to nekavējoties ziņoja NATO un ASV pārstāvniecībām Latvijā. Ilgi nevajadzēja gaidīt, kad Pupurs „izlidoja” no ASV armijas.

LRTT, kad ASV vēstniece Dž. Gārbere slepus apmeklēja SC fīrera Urbanoviča Latgales īpašumus, arī par to informēja ASV un NATO iestādes… . Arī ilgi nebija jāgaida, kad žīdiskās izcelsmes kundze tika atsaukta.

Kāds sods šim „disidentam”, kura vārds ir K. Pupurs, tiks piemērots, kad Latvijā atjaunos Tiesiskumu, domāju, ka nav jāpaskaidro ?!

L. Grantiņš     16.02.16

P.S..

Šeit jūs variet redzēt šī āksta narko-dulluma lēkmi L. Lapsas i- vietnē. Tas notiek regulāri… .

Atbildēt

27.12.2015. 01:14

234710x droši neskopojas vismaz grantiņu uzlaistu teroru frencijā alžirija pakistāna saeimu atlaist tiesāt raženi tiešām ritmā …

mקaקdקgקrקiקs

Atbildēt

27.12.2015. 01:13

234710 droši neskopojas vismaz grantiņu uzlaistu teroru frencijā alžirija pakistāna saeimu atlaist tiesāt raženi tiešām ritmā …

mקaקdקgקrקiקs

Atbildēt

27.12.2015. 01:12

23479 droši neskopojas vismaz grantiņu uzlaistu teroru frencijā alžirija pakistāna saeimu atlaist tiesāt raženi tiešām ritmā …

mקaקdקgקrקiקs

Atbildēt

27.12.2015. 01:12

23478 droši neskopojas vismaz grantiņu uzlaistu teroru frencijā alžirija pakistāna saeimu atlaist tiesāt raženi tiešām ritmā …

mקaקdקgקrקiקs

Atbildēt

27.12.2015. 01:11

2347 droši neskopojas vismaz grantiņu uzlaistu teroru frencijā alžirija pakistāna saeimu atlaist tiesāt raženi tiešām ritmā …

mקaקdקgקrקiקs

Atbildēt

27.12.2015. 01:11

2346 droši neskopojas vismaz grantiņu uzlaistu teroru frencijā alžirija pakistāna saeimu atlaist tiesāt raženi tiešām ritmā …

mקaקdקgקrקiקs

Atbildēt

27.12.2015. 01:10

2345 droši neskopojas vismaz grantiņu uzlaistu teroru frencijā alžirija pakistāna saeimu atlaist tiesāt raženi tiešām ritmā …

mקaקdקgקrקiקs

Atbildēt

27.12.2015. 01:10

234 droši neskopojas vismaz grantiņu uzlaistu teroru frencijā alžirija pakistāna saeimu atlaist tiesāt raženi tiešām ritmā …

mקaקdקgקrקiקs

Atbildēt

27.12.2015. 01:09

23 droši neskopojas vismaz grantiņu uzlaistu teroru frencijā alžirija pakistāna saeimu atlaist tiesāt raženi tiešām ritmā …

mקaקdקgקrקiקs

Atbildēt

27.12.2015. 01:08

2 droši neskopojas vismaz grantiņu uzlaistu teroru frencijā alžirija pakistāna saeimu atlaist tiesāt raženi tiešām ritmā …

mקaקdקgקrקiקs

Atbildēt

27.12.2015. 01:08

1 droši neskopojas vismaz grantiņu uzlaistu teroru frencijā alžirija pakistāna saeimu atlaist tiesāt raženi tiešām ritmā …

mקaקdקgקrקiקs

Un šeit LRTT vietnē, pat zinot, ka netiks apstiprināts… .

Autors Komentārs Koment. raksts
Autors Komentārs Koment. raksts
Grantiņ, tev nebūs patiesību zaimot!
87.110.149.147

Grantiņ, tev nebūs patiesību zaimot!

Linards Mīzals
87.110.149.147

Līdz šim mans uzvārds bija Grantiņš! Nolēmu tomēr mainīt to uz savai dabai atbilstošāku! Es tagad esmu Linards MĪZALS!

Grantiņ!
87.110.149.147

Tu esi totāls mīzals un nekas vairāk!

but
87.110.149.147

Grantiņ! Tu esi puveklis!…

tub
87.110.149.147

Grantiņ, tu ne tikai smirdi, bet esi reāli sapuvis!….

gl
87.110.149.147

Graniņ, tu esi smerdelis! Tu smirdi tā ka to var just pāri jūrām!…

LG
llgg.com
lg@lg.com
87.110.149.147

Grantiņs,piesakies uz galvas pārbaudi !

Linards Grantiņš
llgg.com
lg@lg.com
87.110.149.147

Grantiņ, nekavējoties piesakies uz galvas pārbaudi!

Linards Grantiņš
llgg.com
lg@lg.com
87.110.149.147

Grantiņ, tev nav ne mazākās kripatiņas paškritikas!

Linards Grantiņš
llgg.com
lg@lg.com
87.110.149.147

Grantiņ, tu esi narcistisks kretīns, kurš zaudējis saprātu! Neesi iedomīgs un nedomā, ka esi patiesības ministrijas ministrs!…..

ule seskinenn
87.110.149.147

Pēdejais laiks doties pārbaudīt garīgo spēju stāvokli!

ule seskinenn
87.110.149.147

Grantin! Tu esi slims ar neārstējamu slimību _ narcisismu!

ule seskinens
87.110.149.147

Grantin! Tu esi slims ar neārstējamu slimību _ narcisismu!

ule seskinens
87.110.149.147

Grantin! Tu esi varonis tautai!

You may also like...

15 komentārs

 1. KGB/VDK generalis Trubins Janka, Edmunda Johansona vietnieks, ari “svetais generalis” http://www.diena.lv/arhivs/generalis-trubins-drosibas-komiteja-ir-ka-pavesta-jaunkundze-10296881 …”pedeja gada Johansona kungs (nepatiesiba,jo ir Loceklis jabut “Член”) regulari gaja pie Godmana (VDK sefs vislatvijas,pats savam kajam iet pie Ivara,uz instruktazu un atskaitities) …lai tik nenoklape cilvekus (patiesiba,lai latviesu tauta nespej apvienoties,iegustot saujamierocus un lai neuzsaktu agresorus krievus dzit lauka no Latvijas,ka okupanttautu.) …ja vajadzes sedet (cietums domats),tad sedesim.” Nu labi,lai notiek! Latviesu tauta,izkaisita par visu pasauli,keriet vinus ciet (bet mazas grupas esiet un neapvienojieties lielakas grupaas. Dariet to tikai ne Latvijas teritorija,jo pie gadijuma kad Jus pasus sagustis,Latvijas cietumos Nave dabiska pretdabiskos apstaklos bus garanteta),turiet pagrabos sos Gorbunova Huntes noziedzniekus gadiem ilgi,nenonavejiet vinus,bet ierakstiet vinu atzisanos un yotuba atskanojiet. Tas nenozime,ka sie huntes darboni ir atbrivojami jelkad. Ja sedet,tad sedet,…nekad nav tik slikti,cik vel sliktak var but,ja sedet tad sedet.
  .
  .
  .
  Admins
  Viņi savu tiesu saņems, par to lai neviens nešaubās…. !

 2. ķiploks saka:

  http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/215102/7-eiro-del-zaudejot-trucigo-statusu-ilzes-gimene-kluvusi-vel-nabadzigaka-video

  Mums aug gudri un talantīgi tautudēli un tautumeitas, taču aug nabadzībā un trūkumā Latvijas izzadzēju dēļ, kuri kalpo Krievijai un tās altārim – korupcijai.

 3. Cilvektiesibas uz dzivibu!!! Citam pasaules tautam ir savas Valstis,bet latviesu tautai nav savu maju,Valsts,kas GARANTE tiesibas uz dzivibu,neklut sakroplotam,spidzinasanas izskausana (ka Grantinu spidzinaja cietuma ar iepriekseju nodomu noziedzigu nonavet cietuma esot). Vai mes Latviesi lieku prasam,vai svesu? Latviesu tautai ir elementaras TIESIBAS, uz cilveka cienigu dzivi Latvijas Valsti, kas Starptautiski ir atzita, kad ta ir 1918.g. 18.nov. Valsts. Bet krievu agresortauta un Valsts uzbruka (1940.g.17.jun.),atnema visas brivibas un cilvektiesibas latviesu tautai un sodien turpina aplaupit,nogalinat,spidzinat latviesu cilvekus. Demokratija sodien Latvija ir tikai krievu agresortautai,krievu okupanttauta ir VAIRAKUMS demografiskais! Okupacijas Valsts iekarta ar okupacijas Varu,pasludinaja kad atjauno neatkarigo Latviju 1918.g. Tur pat juridiskajos jautajumos nezinosam top aizdomigi,kad nav kaut kas kartiba ar Latviju ka Valsti neatkarigu no okupantu gribas un tautas. Emils saka pilnigu patiesibu,sie krievu agresori okupanti ir likvidejami ar Jebkuru nonavesanas metodi,jebkuru!!! https://www.youtube.com/watch?v=hXL7XWR-DzE Tikai mes pasi,latviesi,likvidesim so Kremla radito satelitvalsti Krievijas. Vajag rikoties,neviens musu vieta nedaris to! https://www.youtube.com/watch?v=0JP_-PWDKTM
  .
  .
  .
  Admins
  Šodien pie valsts “gožiem” atrodas visīstākie slepkavas !
  Latviju pilnībā pārvalda krievžīdiskie noziedzīgie klaidoņi, kuru ideoloģija ir cionisms.
  Latviešu tautas slepkavas ar Godmani, Borovkovu un Rasnaču priekšgalā !!!
  Agrāk vai vēlāk, bet viņio nonāks karātavās. Viņi to labi saprot un tāpēc tik neatlaidīgi turpina izvarot latviešu tautu, jo, ja viņi atslābs, tad cilpa pati uzkritīs kaklā !

 4. Rudis saka:

  Krievijas teroristiskas Valsts izcelsmes bandits,dzimis Latvija (un prot ienaidnieka latviesu tautas valodu) https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D0%B9,_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Cilveku tiesibas latviesu tautas uz dzivibu esot likvidejamas,par labu krievu un zidu tautam. http://imhoclub.lv/ru/author_page/1879

 5. So darbu,vajag saukt par-Krievijas Valsts un krievu tautas vesturi,kulturu un mentalitati https://www.youtube.com/watch?v=Sekn5TPMTTs

 6. Ojars saka:

  Vajag uztaisi dokumentetu filmu,precizi ka ar KGB/VDK un krievu tautas okupantu atbalstu tika radita satelitvalstina sodienas Latvijas veidola. Latvija ir unikals gadijums pasaules politologijas vesturee. Kur par minoritati tiek atzita krievu tauta,kas patiesiba demografiski ir VAIRAKUMS. Kad ANO,ES,un citur Starptautiski Latviju parstav krievu “minoritate”,kad Latvija krievu okupacijas Vara pilniba saglabaja savu Iekartu okupacijas un TOTALITARU rezimu. https://www.youtube.com/watch?v=SboB23PfLro …un seit vel sim “ebrejam” acteles skraidija,vins vel tad izjuta bailes. https://www.youtube.com/watch?v=bkb4c5mbMss LPSR okupacijas Vara-4.maija pasi (bez latviesu tautas piedalisanas,Pilsoniskas tautas,kas atkal ir kriminalnoziegums,cilvektiesibu parkapums) “atjaunoja” Brivo un Neatkarigo 1918 gada burzuaziskas Latvijas Valsts Iekartu. Tie ir kliedzosi fakti ar cilvektiesibu parkapumiem. Okupacijas Vara LPSR neko nevareja un nevar atjaunot,bet pakartoja parkartojoties,ar ko okupacija turpinas https://www.youtube.com/watch?v=bkb4c5mbMss

 7. Emils saka:

  Vel var piebilst,kad KGB/VDK prieksnieks Johansons “piestaigaja” pie Ivara un “musu” pasu Janka Trubins to redzeja,tad tika korigets viens no galvenajiem punktiem “operacijas”,tiesi par tautsaimniecibas sagrausanu pilniba,izpostit ta lai akmens uz akmens nepaliek,ta vini iznicinaja visu Latvijas ekonomiku. Ar nodomu,kad ta pretiga latviesu tauta pati saks prasities atpakal Krievijas sastava. Vispar tas nav nekads jaunizdomajums,bet ir veca doktrina. Doktrina,kura bija gramataas KGB/VDK organizacijas ieksejas lietosanas biblioteka (stura majaa). Velak sis gramatas/biblioteka nonaca Policijas Akademija un tur pirms “likvidacijas” sis akademijas,taas gramatas tika iznicinatas kaa nederigas nekam. Ticamak ir kad parveda to biblioteku uz DP mitnes maju,jo saja doktrina ir smalki aprakstits kaa iznicinat suverenu Valsti,to militari nesagrabjot ar agresora Valsti,bet pirmajaa kaarta likvidet upurvalsts ekonomiku (zodziet,laupiet,organizejiet ar policiju organizetu noziedzibu-reketieru bandas “likumaa”,nu vispar turet tautu konkreetaa teroraa) un visus sos posmus Latvija un latviesu tautu ir izgajusi cauri, “ka elles aplus”,kad cilvekam latviesu tautas nav nekadu TIESIBU,ir tikai pienakumi pret okupanttautu krievijas. Totalitars rezims buutiibaa un tauta latviesu sodienas Latvija dzivo vienaas bailees,bailes par darba esamibu,lidzeklu nopelnisanu atalgojuma veidaa,bailes izdarit uznemejdarbibu,jo reketieri banditi lidzdaliba ar Policiju visu atnems,bailes no Tiesam un tiesnesiem,jo tiesnesi ir paklauti DP,bet DP ir KGB/VDK pectecibas mantinieki-krievijas arpolitikas nodrosinataji okupetajaa Latvijaa-sateliitvalstii. Tada vadama Valsts ar talvadibas pulti (lidzigi ka minai) Kremli. Nebutu nekads brinums,kad “beidzot” atverot cekas “maisus”,tur figuretu piemeram Grantina vards kaa agenta. Par siem turpat 30 gadiem “atjaunotas” Latvijas,tos Cekas dokumentus n-tas reizes parrakstija locekli ar biedrenem. Lai apsleptu genocida masveida latviesu tautas iznicinasanu ari caur tiesajam slepkavibam,aparteida politika,beztiesibas (nav tiesibu uz dzivibu) latviesu tautai. Rezultats sodien ir tads https://www.youtube.com/watch?v=qrzWhoAGDwE un vinu demografiski ir vairakums,nekaa Latvija vispar ir latviesu tautibas cilveku. 500 000 Riga apmekle so vinu orgijas vietu un stabu. Un vinu skaits skaitliski pieaug ar katru gadu https://www.youtube.com/watch?v=5X0CYbfWHi0

 8. Emils saka:

  Par Juri Ziemeli,to kad vins vareja but nodevejs,nu neticas kaut kadigi,jo neiet kopaa,to kad ceka megina izdarit iespaidu un saskelt,dalit,izjaukt vienibu (skaldi un valdi),nu ta ir vinu metode. Varbut Ziemelis tika izmantots un vina vaardaa kaut kas tika patekts,izdarits. Provokacijas,intrigas,tads ir cekistu “darba” veids,tas ir jasaprot un jarekinas ar tadam lietam.
  .
  .
  .
  Admins
  Par to nevajag šaubīties.
  Tas tā bija un lietas ir vēl bēdīgākas….. .

 9. oho saka:

  Senāki, bet aizvien aktuāli komentāri par Latvijas mafijas tiesnešiem, kuriem no latviešu tautas nozagtā nauda paslēpta ofšora zonās.

  Augstākās tiesas senatores Veronikas Krūmiņas vīrs ir Jānis Krūmiņš, radinieks bijušajam rebju bīdītājam Tieslietu ministrijas kādreizējam valsts sekretāram Aivaram Maldupam (medniekam un dzipu cienītājam). Jāņa Krūmiņa un Aivara Maldupa miesīgie bērni ir savstarpēji saprecējušies, tāpēc Veronikai Krūmiņai tika savulaik sagadāts augsts amats – valsts sekretāra vietniece likumdošanas jautājumos. Tad Veronikai Krūmiņāi gatavoja spožu karjeru – neilgi pastrādājot par tiesnesi viņu tīģera cienīgiem lēcieniem virzīja par tiesnesi apgabaltiesā utt. – līdz kamēr tagad viņa jau ir senatore !!!

  Cien. pietiek.com, papētiet, kā tas bija iespējams? Citi tiesneši melnajās sutanās vergo ilgi līdz dabū sarkano sutanu – senatora vietu. Bet Veronikai Krūmiņai bija un ir blats un nu viņa tik ātri JAU IR senatore.

  Veronikai pašai nav miesīgu bērnu, nav arī kopīgu bērnu miesīgu ar veco (jo gadu starpība sevis cienošai sievietei ir ievērojama) vīru Jāni Krūmiņu. Veronika Krūmiņa ir adoptējusi sev 2 bērnus – lai vecumdienas būtu gaišākas :-)

  Uzsākot gaitas Tiesl.ministrijā Veronika Krūmiņa oficiāli dēvējās par Lilitu Krūmiņu. Vārds ” Lilita” viņai ļoti nepatika (nak no vieglas uzvedības sieviešu ģints) un tādēļ Krūmiņkundze izvēlējās sev vārdu ar viņasprāt gaišu auru ” Veronika”. Tieslietu ministrijas pakļautībā bija Dzimtsarakstu departaments ar Iklāvas kundzes vadību un vārda maiņa bija viegli izdarāma.
  Cien. Iklāvas kundze , kura senos laikos bija Viļa Lāča sekretāre bija ļoti izpalīdzīga kundze.

  Ārijas Iklāvas kundzes pārziņā bija visi adopcijas jautājumi- viņa teica gala vārdu daudzos lēmumos. Varbūt arī starp Ā. Iklāvu un V.Krūmiņu joprojām saglabājušās draudzīgi lietišķas attiecības , varbūt viņas kafijošanas reizēs apspriež adopcijas kritisko stāvokli valstī un rūpējas par bāreņu likteņiem, ….

  Veronikas Krūmiņas labākā draudzens un čomaciene no Tieslietu ministrijas laikiem bija Iveta Zalpētere, kurai kā Tieslietu ministrijas Privāto tiesību departamenta darbiniecei bija arī bērnu tiesību jautājumi, vēlāk Iveta Zalpētere kļuva par Bērnu lietas ministrijas valsts sekretāri, tagad ir iekortolējusies par Privatizācijas aģentūras direktori.

  Varbūt maldos, atvainojos, ja maldos, bet Privatizācijas aģentūrā ,iespējams , strādā, varbūt uz līguma pamata Aivars Maldups, – Krūmiņu ģimenes radinieks. Maldupa bērniem arī ir labi amati, vienam šķiet , ja nekļūdos- Satiksmes ministrijā.

  Ar šo pagaro komentu tikai gribēju teikt, ka radu un draugu būšana plaši zeļ.

  Ir iznācis valsts pārvaldē strādāt 12 gadus un ir tie vērojami pietiekami sakrājušies. Zinu daudz par tām ierēdņu – politiķu- čomaku saitēm. Strādāju valsts pārvaldē , jo man interesēja mans profesionalais jautājums, bet pēc 12 gadu darba, atrodoties vidējā līmeņa amatos, secināju, ka es neesmu nevienam ne rads, ne “vīna pudeļu – medību čomaks” – un aizgāju prom ar žēlumu pret savu darbu, jo ne man koeficientu pie algas lika kā blatņikiem, lai gan stradāju intensīvāk par labi prēmētiem blatņikiem.

  Vissāpīgākais ir tas, ka gudri, zinoši cilvēki valsts pārvaldē nav vajadzīgi (arī sodien ne) , viņus uzreiz “noēd” blatņiki- čomaki , jo tie baidās, ka kāds ar savu gudrību neizdzen no siltā beņķa un kafijošanas(pārnestā nozīmē ruOHO 12.12.2010. 13:37

  Turklāt Veronikas Krūmiņas vīrs Jānis Krūmiņš, kā valsts sekretāra A.M.radinieks pirms gadiem tika iekārtots par Tiesu namu aģentūras direktoru, bez attiecīgas izglītības utml. Bet vēl pirms tam stradāja kadā Tieslietu ministrijas departamentā (formāli tur skaitījās bez attiecīgās izglītības )

  Ģimene šiki izdzīvojās , nevienam citam nebija Tieslietu ministrijā tādu privilēģiju kā Veronikai Krūmiņai un viņas vīram Jānim Krūmiņam sava radinieka un ģimenes drauga Maldupa laikā Tieslietu ministrijā.
  Tagad jau tā ir vēsture, bet apstiprinājums tam, kāpēc Latvija tik panīkusi, jo amatos sēž muļķu korumpētie radi, kas no sava darba neko nejēdz, bet kuriem pieliek visaugstako koeficientu , pareizinot ar to algu un viņi saņem vislielakas algas.

 10. Janis saka:

  Sodien LTV-1 plkst. 21.15 radis BBC filmu,”Tresais pasaules kars.Skats no komandpunkta.” Brinums,kad vispar so filmu radis huntes televizija,tadus “pretigus fasistu melus,fobiskus). Pirms filmas demonstresanas,notiksot diskusija “kompetentu loceklu”. “Politologs” no Latvijas Ijabs un generalis Kreslins jau ir izteikusi savu sasutumu=par filmas dezinformaciju,nekompetenci, rusofobiskumu un nelietibu-nosaucot krievus par okupantiem, tie tak “musu pasu krievi vien esot, kas pasi neieredzot savu tautu-to tur aiz “robezas taalaas”.http://sputniknews.lv/trend/bbc_08022016/

 11. Janis saka:

  Mitrofanofs,Zdanoka un citi locekli ar biedrinem nu dikti sasutusi par BBC patiesibas un objektivisma dokumentalu pieradijumu publiskosanu… http://www.diena.lv/latvija/zinas/zdanoka-un-domubiedri-pie-mk-proteste-pret-filmu-par-zalajiem-cilveciniem-latgale-papildinats-17-43-14130704 …un “musu pasu” Janka Filbijs end Kazoks ari ir dikti sasutis,bet tomer Janka zina-ka Krievija ir bijusi tomer ari NORMALA valsts.Janka gan nesaka (slepj),kad tad Krievija ir bijusi ta “laba un normala” valsts… http://www.delfi.lv/news/national/politics/kazocins-krievija-latvija-nemeginas-izmantot-donbasa-piekopto-strategiju.d?id=46932179

 12. Emils saka:

  Sodien Rigas centra,atkal blaustijas antilatviesi,krievu agresoru okupantu noziedziga banda http://www.delfi.lv/news/national/politics/video-pie-valdibas-ekas-proteste-pret-bbc-filmu.d?id=47087279 “zel” ka par LTV prieksnieku vairs nav Abrama Kleckina,tad sovakar mes skatitos so https://www.youtube.com/watch?v=Vo5hGW_SR-Q Anglija beidzot ir sapratusi,kas ir Latvija par valsti. Tresais pasaules kars var tikt noversts tikai ejot vienu celu,tas ir ANO parnemj Latvijas valsts iekartas vadibu pilniba,lai realizetu latviesu tautas un visas cilveces Tiesibas uz dzivibu. Ar obligatu uzdevumu (bellum istum) aizstavet pirmkart latviesu tautas tiesibas,atgu latviesu tautai savu Valsti un likvidet (dominus directus) krievu tautas uzkundzesanos latviesu tautai t. Atgriezot visus krievu okupantus maajaas,tas ir Krievijaa. Repatriacijas ietvaros,samaksajot krievu izbraucejiem vienreizeju pabalstu un Krievu valdibai ari samaksajot par dzivoklu celtniecibu Krievija. Bet tagad ir jaaptur krievu emigracija uz Latviju (uzturatlaujas un vel Velns zina kadas shemas) Lidziga repatriacija,kada notika no A-Vacijas,pec Berlines mura likvidesanas. Tas ir iespejams tikai,ja darbojas sankcijas ekonomiskas uz Krieviju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *