Mazliet par KGB oficieri- slepkavu A. Borovkovu.

imagesCAWW1JNYCik ir kļuvis zināms, tad neliešu banda, ar Aivaru Borovkovu priekšgalā, ir uztraukušies par vēlēšanu norisi un to rezultātiem. DP ieliktenis Cimdars, lai nebūtu „jāveic  pašnāvība“, visur tikai kā zirgs krata galvu un murmina: viss kārtībā un viss okey !!!

06.10.10. pie juristu brandžas, ko vada KGB slepkava A. Borovkovs, bija aizdrāzusies mūsu Ļinda Mūrņiece . Ko apsprieda ? Nu to pašu vien, ka viņai esot pavēle palikt Ie.M amatā, neskatoties uz to, ka viņa, ņemot vērā vēlēšanu rezultātus, praktiski nav nekas vairāk kā parasta Latvijas pilsone !!!

Slepkava Borovkovs

Foto: Slepkava Borovkovs: strunts par latviešiem, ka tik manam sunim ir labi !!!

Ar mīnus zīmēm latviešu tauta šai Krievijas izlūkdienestu aģentei parādīja durvis… . 

Mīkstmiesim Dombrovskim, pēc attiecīga telefona zvana, nekas cits neatlika, kā kārtējo reizi piekrist spiedienam, kurš nāk no aizrobežas un apsolīt arī jaunajā valdībā L. M. to pašu posteni… .

Kas tas par tipu ir Aivars Borovkovs ?

Es šeit ielikšu kāda latvieša saraksti ar Borovkovu.

_____________________________________________________________________

Latvietis:

 Jo vairāk latvieši izbrauc jo vairāk balsis nākošās vēlēšanās saņems Saskaņas centrs. Ukraina jau pakļauta. Tas pats var notikt ar Latviju. Jūs tak kalpojat lielkrieviem, vai ne?

Borovkovs:

Vispirms pasakiet, kam Jus kalpojat ?… Man ta liekas, ka Jus paguljaties apaksja katram, kursh ir gatavs ar Jums iesaistities kada saruna
man ir tada ipatniba, ka ka man uz shis planetas nav neviena, ar kuru man butu jarekjinas, iznjemot manu suni un tos cilvekus, par kuriem es atbildu …

————————————————————————————–

Krievijas specaģente ĻindaJā, skaidrāk jau vairs nevar pateikt ! Tāpēc jau arī šim žīdam noslepkavot latvieti- neskaitās nekāds grēks !!!

Foto: Ļinda Mūrņiece, kur izgājusi apmācību pie bijušajiem KGBistiem saka: ak jūs nelieši latišņa, es jums parādīšu kā mani svītrot… .

Kāds sods šim cionistam tiks piemērots pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā…paskaidrojumus neprasa.

Tāpēc jau arī šī cionistu-KGB banda nevar pieļaut, ka pie varas varētu nākt „sveši ļaudis“. Šie izdzimteņi vēl izdarīs daudz ļauna līdz savai tiesas dienai !

Latvieši likvidēja divas impērijas- likvidēs arī šos sātanistus !

DIEVS SVĒTĪ LATVIJU !

L.Grantiņš 09.10.10.

You may also like...

36 Responses

 1. black_joker saka:

  nuja, var manīt, ka jauns pilnmēness tuvojas…..

 2. zonnenbergs saka:

  Nu ko lai saka.Vispirms paldies,ka tadi esat,kas visu atmasko.Gods un
  slava Jums.Turaties un varbut,kad viss bus normali pamainisim tematu.
  Piemeram pirmais citplanetietis,ko redzeju.Vai par iespejamo pasaules
  bojaeju pec maiju kalendara.
  Bet sitiem visiem jaskalo pamats zem kajam.Imperijas ieliktais pamats.
  Atnem tadiem varu un atkal bus pliki ka no mates miesam nakusi.
  Tapec jau lurikis klat bija visas LNT diskusijas.Nebus varas,pazudis
  ar visu suni elles ugunis.Ja kas vel labprat atbildesu,jo pec
  velesanam palika ta ka garlaicigi.

 3. informācija saka:

  http://tautastribunals.eu/?p=2232

  Tieši SWH Ivara Godmaņa un Aivara Borovkova virsvadībā bija izveidoti civil-krim likumi. Visas nianses bija apspriestas sakarā ar likumu. Šajā sakarībā ir skaidrs kādos ūdeņos peld Ventspils osta, Ventspils nafta, Kālija parks, 100 Ventrans ar Aivaru Lembergu priekšgalā un tā tālāk. Kas ir bankas, protams, bijušas Olimpija, Banka Baltija, tagad visas nenosaukūu. Tagad sapratāt no kurienes radās elle Latvijā?

  Aivaru Borovkovu sodīja pats Dievs. Atcerieties to nelaimi netālu no Cēsīm, kur viņš ar mašīnu iebrauca grāvī un zaudēja bērnu. 5 MINŪŠU LAIKĀ viŅŠ visVARENAIS nespĒja neko palīdzēt un uz viņa sievas rokām ar trubu ietriektu vederā mira viņa paša bērns. Lūk, tā Dievs soda. Un sodīs vēl, jo cietušie no viņu nelietībām cilvēki lūdz Dievu atbrīvot zemi no tādiem zemlopiem kā Borovkovs un Godmanis.

 4. Sigurds Graudiņš saka:

  Mans mob .29707549 Linard – ja TEV skumji ,piezvani man – Vecmīlgrāvja politiskajam bojevikam un ANTIGLOBĀLISTAM Sigurdam Graudiņam…

 5. Sigurds Graudiņš saka:

  Ja atlaid vienīgo -ĪSTENO un PATIESO -tad esi konsekvents līdz galam – Latvijā nav Godmanis , bet gan ZODZMANIS…….TO ,lūk, ievēro

 6. informācija saka:

  http://tautastribunals.eu/?p=2411

  lasītājs saka:
  2010. gada 22. augusts 12.52

  Raksts atmaskojošs. Taču svarīgi parādīt, kādu ļaunumu viņi nodarījuši arī pēc 1990. gada 4. maija. Kā viņi izvēlējās sev izpildītājus. Piemēram, kailu meiteņu “fotogrāfam” Purvciema dzīvoklī aivaram borovkovam patīk ievērot un izvēlēties “darbinieces”, kas dzīvo pēc 3 mērkaķa varianta – ne ko nedzirdu, neredzu un nezinu. Tieši viņa un godmaņa vadībā strādājot SWH tika izveidoti civillikumi un krimināllikumi. Zinot to, ir skaidrs, kādos ūdeņus peld Ventspils osta, Ventspils nafta, Kālija parks, 100 Ventrans ar Aivaru Lembergu priekšgalā un tā tālāk. Tieši viņi ir noziedznieki nr. 1 par valsts nozagšanu.

 7. informācija saka:

  http://tautastribunals.eu/?p=2336

  analītiķis saka:
  2010. gada 9. augusts 12.02

  Te būs daži atmaskojoši raksti par Aivara Borovkova tagadējo vedeklu Anitu Kalpaku. Pie viena var pajautāt LR Bruņoto spēku virspavēlniekam Valdim Zatleram, bijušajam aizsardzības ministram Vinetam Veldrem un bijušajam NBS komandierim brigādes ģenerālim Jurim Maklakovam par kādu cenu viņi piekāpās Aivara Borovkovam, viņa dēlam Andrim Borovkovam un vedeklai Anitai Kalpakai (kura 2007. gadā vēl slēpa daudziem sakarus ar Borovkovu).

  1. raksts: http://www.delfi.lv/news/comment/comment/article.php?id=18161248

  Artis Drēziņš: Kas notiks ar Kalpaka dzimtajām mājām?

  Artis Drēziņš, Latvijas Avīze
  10. jūnijs 2007 22:53

  Izskanējušas satrauktas runas, ka bruņotie spēki atteikušies no Latvijas armijas pirmā komandiera pulkveža O. Kalpaka dzimtajām mājām “Liepsalām” un tās nonākšot O. Kalpaka tēvabrāļa mazmazmazmeitas īpašumā. Vai uztraukumam, ka piemiņas vieta netiks uzturēta, ir pamats?

  Privātajam netic
  “Liepsalas” atrodas Madonas rajona Ošupes pagastā un tajās līdz savai pēdējai stundai pagājušajā gadā saimniekoja O. Kalpaka brāļameita Ārija Grundmane-Kalpaka. 4,5 ha lielajā īpašumā ieguldīta ievērojama nauda un – pats galvenais – kundzes lielā mīlestība un patriotisma jūtas pret Latvijas valsti. Piemiņas vietas un akmeņi, O. Kalpaka skulptūra, estrāde un pirtiņa, galvenā ēka ar ekspozīciju un privātiem apartamentiem, svētklētiņa, iekopts mauriņš, apstādījumi un celiņi. Tas viss tika radīts vietā, kur kolhoza laikā gāja pāri meliorācija un bija palikuši vien kūts mūri. Ā. Grundmane-Kalpaka “Liepsalas” novēlēja Latvijas bruņotajiem spēkiem, kas no īpašuma… atteikušies.

  “Tas man zināms tikai neoficiāli. Arī tas, ka uz īpašumu pieteikusies rīdziniece Anita Kalpaka,” man saka Ošupes pagasta izpilddirektors Aigars Šķēls. “Pašvaldības nostāja ir tāda, ka Ārijas kundzes iesāktajam jāturpinās. Mums nav mantiskas intereses, tikai morāla: lai turpinātos iesāktie darbi un idejas, nepazustu atstātais patriotiskais vēstījums. Protams, “Liepsalas” ceļ arī pagasta tēlu, bet tas šajā gadījumā nav galvenais.”

  A. Šķēls stāsta – kaut arī “Liepsalas” ir privāts īpašums, pagasts nācis palīgā Ā. Grundmanei-Kalpakai, rīkojuši talkas. Ārijas kundze gan bijusi visai šerpa dāma un nav ļāvusi īpaši iedziļināties saimniecības lietās. Tagad gan tapis skaidrs, ka šāds īpašums nav nekāds lētais prieks. Vai jaunā īpašniece gribēs un varēs ar to tikt galā? Izpilddirektors lēš – lai tikai uzturētu īpašumu kārtībā, tas ir, nopļautu zāli, izravētu dobes un veiktu citus apsaimniekošanas darbus, gadā nepieciešami ap 5000 latu.

  Pašvaldība algo cilvēku, kas “Liepsalas” uzrauga, bet A. Šķēls uzskata, ka topošajai īpašniecei, gados jaunai rīdziniecei, ir jāizrāda lielāka interese, noteiktība un daudz jāstrādā, lai iegūtu apkārtējo pašvaldību un iedzīvotāju uzticību.

  “Cilvēki man zvana un prasa: kas notiek ar “Liepsalām”? Ko es varu pateikt? Ka karājas gaisā…” tā A. Šķēls. “Zemessargi un cilvēki, kas bijuši talkās “Liepsalās”, ir sašutuši, ka Latvijas armija atteikusies no šā īpašuma. Pašvaldību vadītāji un deputāti ir neizpratnē un skaidri liek manīt, ka turpmāk ar palīdzību šim objektam būs švaki, jo ir pietiekami apdedzinājušies ar privātu iniciatīvu atbalstīšanu. Ārija Grundmane-Kalpaka tomēr bija cits gadījums – viņa pierādīja, ka viņai galvenais ir valsts intereses. Un arī armijas īpašums būtu cits variants – tā būtu garantija, ka nekas nemainīsies. Jaunajai īpašniecei būs jāpierāda, ka viņai nav savtīgu nolūku un viņa vēlas turpināt Ārijas kundzes iesākto. Ja patriotiski noskaņotie cilvēki novērsīsies, mainīsies gan “Liepsalu” aura, gan pašas “Liepsalas”.”

  Lasot Ārijas Grundmanes-Kalpakas testamentu, redzams, ka tajā nav runa tikai par ieguvumiem, bet arī pienākumiem. Tajā teikts, ka “Liepsalas” pienākas Latvijas bruņotajiem spēkiem un vienlaikus ir Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas pārraudzībā, tur regulāri jānotiek patriotiskiem latviešu jaunatnes pasākumiem, jāiekārto trimdas bibliotēka, jāturpina iesāktie projekti, jādibina fonds īpašuma apsaimniekošanai, jāizdod grāmatas “Latviešu karavīra un zemnieka mūžīgums”, “Dievišķā dvēsele vienpatības klusumā”.

  Testamentā novēlēts rīkoties arī ar bankas naudas kontiem, taču nav zināms, cik tajos ir naudas. To uzzinās jaunais īpašnieks. Pēc neoficiālām ziņām, “Liepsalu” kā īpašuma tirgus cena varētu būt, sākot no Ls 100 000.

  Armija neņem

  Zinot, ka Aizsardzības ministrijas pārraudzībā ir pietiekami daudz īpašumu, tajā skaitā piemiņas vietu, kas nesaistās ar tiešo uzdevumu pildīšanu, var pieļaut, ka armijnieki “Liepsalas” nemaz tā īsti negribēja.

  Aizsardzības ministrijas Sabiedrisko attiecību departamenta direktors Airis Rikveilis to strikti nedz noliedz, nedz apstiprina, bet apgalvo, ka problēma ir pavisam citur: “No Latvijas valsts likumdošanas viedokļa mēs Ārijas Grundmanes-Kalpakas testamentu nevaram izpildīt. Pirmkārt, bruņotajiem spēkiem nevar būt šāds īpašums – tas var atrasties tikai Aizsardzības ministrijas valdījumā, bet juridiski Latvijas Nacionālie bruņotie spēki un Aizsardzības ministrija ir atsevišķas juridiskas iestādes. Otrkārt, bruņotie spēki nevar izveidot atsevišķu fondu “Liepsalu” apsaimniekošanai. Mēs izskatījām dažādus variantus, kā varētu izpildīt testamentu, taču risinājumu, lai netiktu pārkāpti likumi, neatradām. Diemžēl, rakstot testamentu, Ārijas kundze pie mums nevērsās un padomus neprasīja.”

  A. Rikveilis neredz pretrunu, ka vienā vietā varētu sadzīvot kultūrvēsture, patriotisma piemiņas vieta un privātīpašums.

  “Un vēl es gribu nomierināt cilvēkus – pulkveža Oskara Kalpaka piemiņa nekādā gadījumā necietīs,” piebilst A. Rikveilis. “Aizsardzības ministrija nav aizmirsusi par Kalpaka muzeju “Airītēs”, iegulda līdzekļus slavas zālē Rudbāržos, ir izveidots piemineklis Rīgas centrā, un neredzu iemeslu, kāpēc mēs nevarētu atbalstīt arī “Liepsalas”.”

  Nepazudināšot “Liepsalas”

  Uz Ā. Grundmanes-Kalpakas atstāto mantojumu pieteikusies pulkveža Oskara Kalpaka tēvabrāļa mazmazmazmeita Anita Kalpaka. Zināms, ka Kalpakam ir arī citi radinieki, piemēram, Ārijas kundzei ir māsa ar bērniem un mazbērniem Amerikā, bet viņi līdz šim neesot izrādījuši interesi par “Liepsalām”. Arī tepat Latvijā esot cilvēki, kas varot savu ciltskoku aizzīmēt līdz pulkvedim Oskaram Kalpakam.

  Anita ir simpātiska 23 gadus veca rīdziniece, Uzņēmumu reģistra lietvedības un administrācijas atbalsta nodaļas vadītāja. Viņa sola turpināt Ārijas Grundmanes-Kalpakas iesākto.

  A. Kalpaka: – Man par “Liepsalām” nav mantiskas intereses, tikai dzimtas gods. Kamēr vēl nav noskaidrojies mantinieks, apņēmos rīkot, koordinēt saimnieciskos darbus un tradicionālos pasākumus. Ja mājas, kurās esmu darbojusies kopā ar Ārijas kundzi, būtu nokļuvušas armijas īpašumā, arī tad savu iespēju robežās mēģinātu palīdzēt “Liepsalu” apsaimniekošanā. “Liepsalās” ieguldu savu naudu – rīkoju talku, nodrošinu ikdienišķo saimniecisko darbu izpildi, neņemot vērā, kas, kam un kāpēc varētu piederēt.

  Žēl, ka cilvēki, mani nemaz nepazīstot, spriež stereotipiski. Kāpēc jādomā, ka nespēju būt tikpat cēla, stipra un patriotiski noskaņota kā Ārijas kundze? Taisnīgums Kalpaku dzimtai ir asinīs.

  – Vietējie gaida, ka jūs “Liepsalās” parādītos biežāk…

  – Taisnība. Taču man ir daudz pienākumu – darbojos vairākās sabiedriskās organizācijās, strādāju valsts darbu. Cenšos “Liepsalās” būt iespējami bieži.

  – Bet ja nu tagad, kamēr jūs kārtojat īpašuma lietas, uzrodas citi mantinieki?

  – Kur tad viņi ir, kad jāķeras pie darba?

  – Ja gadījumā pašvaldības un armija jūs neatbalstīs, jūs varēsiet atlicināt 5000 latu gadā “Liepsalu” uzturēšanai?

  – Būs jāvar.

  – Kāpēc Ārija Grundmane-Kalpaka tomēr neuzticējās jums, bet gan valstij?

  – Ārijas kundze savā dzīvē saskarsmē ar cilvēkiem bija piedzīvojusi skarbas vilšanās, viņai nebija bērnu, vīrs miris, viņa uzticējās tikai sev un bija liela Latvijas patriote. Ārijas kundze mani iecēla par testamenta izpildītāju, tāpēc man vēl jo vairāk jāraugās, lai testamentā noteiktie pienākumi tiktu pildīti. Un tie tiks pildīti.

  2. raksts:

  Murgu zona

  Latvijā cilvēka pēdējo gribu, izrādās, neaizsargā nekas

  2006.gada 13.septembrī Rīgā, Ģertrūdes ielā 9, pie zvērinātas notāres Ingas Muciņas iegāja štrama, sirma kundze un pauda, ka vēlas rakstīt testamentu. Aktu un apliecinājumu reģistrā tas nu iereģistrēts ar numuru 9675. Viss kārtībā, vai ne? Šīssauless lietas, šķiet, sakārtotas, laiks pie sava Visvalža doties, nodomāja Ārijas kundze un dažas dienas pēc testamenta sastādīšanas tā arī izdarīja – 27. septembrī aizgāja Mūžības ceļā…

  Testamentā skaidri rakstīts
  „Vakara Ziņu” rīcībā nonāca šī testamenta, ko sastādījusi pirmā Latvijas bruņoto formējumu komandiera (Latvijas armijas pirmā virspavēlnieka) pulkveža Oskara Kalpaka brāļa meita, kopija. Tajā teikts: «1. Ar šo es, Ārija Kalpaka – Grundmane, pasludinu savu pēdējo gribu un ar šo testamentu nosaku sekojošo:
  1.1. man piederošo nekustamo īpašumu Liepsalas, kas atrodas Madonas rajonā, Ošupes pagastā, un kur izveidota Pulkveža Oskara Kalpaka dzimtas Piemiņvieta un man piederošos noguldījumus, kas glabājas VAS Latvijas Hipotēku un Zemes bankā, es novēlu Latvijas Bruņotajiem spēkiem (..).»
  Par testamenta izpildītājiem iecelti ARTIS TIRZMALIS un ANITA KALPAKA. Par viņiem testamentā teikts: «..Dzīvokļa (Baznīcas ielā 8 – 24 –VZ) lietošanas tiesības, kas nopirktas līdz 2020.gadam, un visu, kas atrodas dzīvoklī, tanī skaitā dažādus sudraba izstrādājumus, porcelāna traukus, mēbeles, kažokus – novēlu Kalpakai Anitai un Tirzmalim Artim līdzīgās daļās un vienlaicīgi nosaku, ka visa manta, kas atrodas šajā dzīvoklī un norādīta šī testamenta 1.1.3.punktā nododama un izmantojama saskaņā ar šī testamenta 1.1.3. punkta noteikumiem.»
  Savukārt punktā 1.1.3. noteikts: «Pulkveža O. Kalpaka dzimtas Piemiņvietā Liepsalās iekārtojama mana un mana vīra Visvalda Grundmaņa istaba – trimdas bibliotēka, kur pārvedamas no mūsu dzīvokļa Rīgā, Baznīcas ielā 8 – 24 visas grāmatas, visas gleznas, tajā skaitā Liberta „Tautu meita”, Skultes „Rīga”, Gaiļa „Jūra ar sasisto laivu”, Matisona „Arājs”; grāmatu plaukti, grāmatskapji un vajadzīgās mēbeles, kartes, dekoratīvās latviskās un vēsturiskās piemiņlietas, ērģelītes un Liepsalās vasaras nometnēm vajadzīgie saimniecības piederumi un trauki.”
  Ārijas kundze testamentā strikti nosaka arī to, kas un par ko pienākas Artim Tirzmalim un Anitai Kalpakai: „1.6. Par darbu un pūlēm testamenta izpildīšanā un aprūpē mani pavadot mūžībā testamenta izpildītājiem Anitai Kalpakai jāsaņem USD 2000,- un Artim Tirzmalim – USD 2000.”

  Kaķim zem astes
  Testamentu lasot, pārņem dziļa cieņa pret tā rakstītāju: tik pārdomāti un nesavtīgi rūpēties par nākamajām Latvijas karavīru paaudzēm! Tas arī saprotams, jo Ārija Kalpaka – Grundmane ir Latvijas armijas pirmā virspavēlnieka pulkveža Oskara Kalpaka brāļa meita. Tāpēc pilnīgi negaidīta bija ziņa, ka NBS no MANTOJUMA IR ATTEIKUŠIES!
  Nekavējoties tapa redakcijas vēstule LR Bruņoto spēku virspavēlniekam Valdim Zatleram, aizsardzības ministram Vinetam Veldrem un NBS komandierim brigādes ģenerālim Jurim Maklakovam.

  Žurnālistu rīcībā bija nonākusi 2006. gada 13. septembrī sastādīta testamenta kopija. Tajā teikts, ka ĀRIJA KALPAKA – GRUNDMANE viņai piederošo nekustamo īpašumu Liepsalas, kas atrodas Madonas rajonā, Ošupes pagastā, un kur izveidota Pulkveža Oskara Kalpaka dzimtas Piemiņvieta un viņai piederošos noguldījumus, kas glabājas VAS Latvijas Hipotēku un zemes bankā, novēlu Latvijas Bruņotajiem spēkiem.
  Mums kļuvis zināms, ka Latvijas Bruņotie spēki no šī testamenta atteikušies. Lai gan ir Aizsardzības īpašumu valsts aģentūra (AIVA), kas pašlaik pārņem no visām Bruņoto spēku vienībām nekustamos īpašumus. Ir zināmumi gadījumi, kad NBS ir pieņēmuši dāvinājumus „naudā un graudā”. NBS neatteicās arī no atpūtas bāzes „Pipariņi” (Cēsīs), kas agrāk piederēja privātpersonai.
  Tāpat žurnālistiem zināms, ka ir iesniegums ģenerālprokuratūrai ar pieprasījumu izmeklēt šo lietu.
  Jautājums: kas un kādēļ pieņēma šādu lēmumu? Kāpēc AM atteikusies pieņemt pirmā Latvijas armijas komandiera radinieces dāvinājumu, kas pēc tiesas un taisnības pienāktos tieši šai ministrijai, kuras pārziņā neapšaubāmi būtu latviešu patriotisma audzināšana? Pulkvedis Oskars Kalpaks reiz ir tas cilvēks, uz kura likteņgājuma pamata to varētu darīt.»

  Žurnālisti uzreiz saprata, ka ātrāk par likumā noteiktajām divām nedēļām atbildes no minētajiem kungiem nesagaidīt. Interesanti, vai viņi ir par tiesisku valsti arī darbos, ne tikai vārdos? Piemēram, ASV var savam sunim vai kaķim atstāt mantojumā pat miljonus un neviens to nedrīkst apstrīdēt, savukārt Latvijā pēdējo gribu, izrādās, neaizsargā nekas.

  Kāpēc? Atbilde ir meklējama rakstos par Ivaru Godmani, Aivaru Borovkovu un citiem te nenosauktajiem bijušajiem biedriem, tagad kungiem.

 8. informācija saka:

  http://tautastribunals.eu/?p=2336

  analītiķis saka:
  2010. gada 9. augusts 12.082. raksta turpinājums

  ASV dzīvo Ārijas Kalpakas – Grundmanes vecākā māsa, kas no mantošanas tiesībām atteicās par labu Ārijai, lai viņa varētu attīstīt Liepsalas un visu, kas ar tām saistīts, testamentēšanu Bruņotajiem spēkiem ieskaitot. Tagad, kad NBS no mantojuma ir atteikušies, tuvākā mantiniece ir vecākā māsa Olga un viņas meitas.
  Zināms, ka Ārijas kundze testamentā iecēlusi vairākus testamenta izpildītājus, bet nav paredzējusi iespēju testamenta izpildītājiem savstarpēji pilnvaroties. Testamenta izpildītājs var nodot savu pienākumu citam tikai tad, ja tas viņam testamentā noteikti atļauts. Tomēr ar to viņam nav atņemta tiesība vajadzības gadījumā rīkoties caur pilnvarniekiem.VZ pagaidām nav izdevies pa e-pastu sazināties ar Aizsardzības, Gaisa un Jūras spēku atašeja ASV un KANĀDĀ vietnieku Arti Tirzmalieti, lai uzzinātu viņa domas par notikumu attīstību un informēt par to, ka ir iesniegums Ģenerālprokuratūrā ar aicinājumu izmeklēt šo lietu.

  Kā pērkons skaidrā dienā
  Taču ar to pārsteigumi nebeidzās. VZ uzzināja, ka 22.janvārī Rīgas rajona bija paredzēts izskatīt Anitas Kalpakas prasību «par juridiska fakta konstatāciju», «lai varētu saņemt pie zvērināta notāra mantojuma apliecību kā likumiskais mantinieks.» Tā izteicās prasītāja, un šis teksts ir tiesā veiktā audio ieraksta fragments.
  Uz tiesas sēdi liecināt bija uzaicināti trīs radinieki: Anitas vecmāmiņa (pulkveža brālēna vedekla), Anitas tēvs un Evalds Točs, kas strādā Liepsalās. Sēdes laikā tika mēģināts pierādīt, ka testamenta atstājēja Ārija Kalpaks – Grundmane, dzimusi 1922.gadā, ir tā pati Ārija Kalpaka – Grundmane, kas dzimusi 1920.gadā.
  Aizkustinošas bija Evalda Toča liecības par to, ka Ārijas kundze viņam vienmēr sūdzējusi, ka juku laikos Vācijā esot pataisīta par diviem gadiem jaunāka. Tas ir tas pats Evalds Točs, kuram testamentā novēlēta automašīna «Ford Taurus» un, tāpat kā testamenta izpildītājiem, 2000 dolāru. VZ jautāja godavīram Evaldam: «Vai, sūdzoties par dzimšanas gadu, Ārijas kundze ne reizi (!) nebija pat iepīkstējusies, ka viss Liepsalu komplekss, un ne tikai tas vien, tiks novēlēti NBS?»

  Jaukās blondīnes teksti
  Uz tiesneses jautājumu, vai uz likumisko mantojumu nav arī citu pretendentu, skanēja atbilde (VZ audioieraksta fragments): «Uz likumisko mantojumu nepretendē vairāk neviens! Esmu gan likumiskā, gan testamentālā mantiniece!» Lai par «testamentālo mantinieci» nebūtu jāsaka – meli, VZ raksta: maldinoši teikts, jo testamentā skaidri un gaiši norādīts, konkrēti kas un par ko pienākas Anitai Kalpakai.
  Un vēl: Anitai ir ļoti attāla radniecība ar Oskaru Kalpaku: viņa ir pulkveža brālēna vedeklas mazmeita. Tātad – viens pulkveža brālēns no pulkveža tēva četru brāļu un trīs māsu kuplo ģimeņu pēcnācējiem!
  Diez, kāpēc kāds no 7 (!) ģimeņu atvasēm, kuriem ir tādas pašas tiesības uz mantojumu kā Anitai, vēl nav pieteikušās?
  Un tā: »Vakara Ziņas« meklē visus pulkveža Oskara Kalpaka māsīcu un brālēnu vedeklu un znotu mazmeitas un mazdēlus! Gan jau kāds radinieks vēl ir atrodams pie labas veselības un skaidra saprāta, lai spētu īstenot Ārijas Kalpakas – Grundmanes pēdējo vēlēšanos!
  Uz tiesneses jautājumu, kāpēc vismaz 60 gadus Kalpaka – Grundmane neko nav darījusi, lai kļūmi ar dzimšanas gadu izlabotu, Anita atbildēja: «Viņa noteikti to būtu darījusi, lai es varētu veiksmīgi un ātri nokārtot šīs mantojuma lietas…»

  Patiesības teksti

  VZ pēc rūpīgiem meklējumiem atrada cilvēkus, kuri apliecināja Ārijas Kalpakas – Grundmanes īsto dzimšanas gadu.

  Apliecinājums
  Ar šo apliecinu, ka tikšanās reizē ar Āriju Kalpaks – Grundmani 2004.gada aprīlī precizēju viņas dzimšanas gadu. Ā. Kalpaks –Grundmane apliecināja, ka viņa dzimusi 1922. gadā.
  E. Mugurēvičs
  Autors grāmatai «Oskars Kalpaks», Jumava, 2007.
  Salaspilī 2008.gada 29.janvārī

  Es, Emma Kalpaka, apliecinu, ka Ārija Kalpaka – Grundmane ir dzimusi 1922.gadā, vienā gadā ar manu vīru Jāni Kalpaku, ko Ārija Kalpaka-Grundmane ir apliecinājusi sarunās ar savu radinieku Jāni Kalpaku, ka viņi ir viengadnieki.
  E. Kalpaka
  25. 01. 2008.

  Mūsu naivās cerības
  Rīgas rajona tiesā šī gada 4.februārī pulksten 10.30 tiks pasludināts spriedums konkrētajā civillietā. VZ noraida jebkādus pārmetumus mēģinājumā ietekmēt tiesu, jo turpinām lolot naivas cerības, ka dzīvojam tiesiskā valstī un ka jebkurš pasludinātais spriedums ir balstīts tikai un vienīgi uz likumiem, neietekmējoties no tā, kurš kurai ir boifrends un kas savukārt ir boifrenda tētis vai mamma.
  Tāpat arī gaidām atbildes no Valda Zatlera, Vineta Veldres un Jura Maklakova, lai varētu tālāk risināt šo interesanto lietu.

 9. informācija saka:

  http://tautastribunals.eu/?p=2336

  Brigs saka:
  2010. gada 28. augusts 4.56Var pajautāt LR Bruņoto spēku virspavēlniekam Valdim Zatleram, bijušajam aizsardzības ministram Vinetam Veldrem un bijušajam NBS komandierim brigādes ģenerālim Jurim Maklakovam par kādu cenu viņi piekāpās Aivara Borovkovam, viņa dēlam Andrim Borovkovam un vedeklai Anitai Kalpakai (kura 2007. gadā vēl slēpa daudziem sakarus ar Borovkovu).

 10. Fuka saka:

  fragments no latviesha un Borovkova vestules parada, latvietis nelietigi valka “latviesha” vardu, bet atbilde ir ljoti laba un skaidra. Visu cienju.

 11. zonnenbergs saka:

  Zonnenbergs Fukam – Man tadas aizdomas ka esat no cietumsargu
  kategorijas,varbut pat sertificets.Ja ,nu ko tur.

 12. Fuka saka:

  Zonnenbergam – Tas, ka megjinat mani aizskart personiski, ir tikai jusu vajuma pazime. Tas nozime, ka jums man nav ko teikt.
  Nozhelojami, ka spejat no krumiem kvekskjet. Jus jau saprotat, ka jums nakotnes nav nekadas. Piedodiet.

 13. doma saka:

  AG – Tur augsha jau bija precizi piezimets, ka vinji ir gatavi pagulties apaksha ikvienam, kas maksa. TApec nav jabrinas, ka ieputa vejs cita virziena un jukushajiem kartejo reizi pazuda virziens.

 14. no malas saka:

  AG, tev jau cik reizes ļaudis prasija, kapēc tev tik paranojiska un naidīga attieksme pret Grantiņu? Mums to lasot rodas jautājumi. Vai tiešām tev sievu nocēlis pagātnē, kā te tika minēts, jeb tev skauž, ka tu nespēji radīt šādu atmaskojošu info blogu pats, jeb kāds cits iemesls? Nu tu tik skaļi un rupji te zīmējies, ka būtu labi, ja dotu argumentus saviem tā arī nepamatotajiem dusmu spiedzieniem pret Grantiņu? Jeb tad par doto tēmu izsakies, nepiesārņojot mums citiem šo lasāmvielu, ja nav tev argumentu, vai tie ir slēpjami.

 15. AG saka:

  Tāpēc, ka šis tips ir nojūdzies, sācis aģitēt par V-bu un VL, ko pats agrāk pelnīti kritizēja. Tu pats to nepamanīji, gudriniek “no malas”?

 16. dentists saka:

  tam, kas no malas – man liekas, ka vienigais, kas te izceljas ar zhulatainu naidu pret visiem , ir pieminetais Grantinjs.
  man butu divi jautajumi :
  – vai vienmer par sevi izsakaties daudzskaitli ?
  – kas ir “dota tema” (данная тема) ?
  ***
  vai shis nav tas gadijums, kad aprobezhots cilvecinjs ar vaju izglitibu un ierakstu pase “latvietis” aicina visus – davai, runasim pa latviski dotaja bridi ?

 17. Atmaksa saka:

  grantinjam acimredzami nepatik cilveks, kuram ir savs viedoklis un kursh atljaujas runat pretim varai.
  Un liekas, ka ir tada skrobe, ka ar AB konsultejas un rekjinas, bet ar LG ne.
  Diez, vai anonimais latvietis ir atsutijis atbildi jautajumam – kam vinjs pats kalpo un par cik pardodas?

 18. zonnenbergs saka:

  Labvakar,biju darba un pa to laiku domaju kur Grantins nem to
  informaciju,Snores filma tas it ka nebija,kaut vai virspuseji pasaka-
  citadi iznak viens mezgls saja laika.Ka neaizmirstu citatu -viena
  teatra aktieri-.Visi speki pretiniekam tiek likti uz SC,jo bija
  bridis kad urbanovics ar savam grimasem pasaka vairak neka vardos,
  apmeram ta ,ja mes viniem tiksim klat=tas nozime mums= tad nekadas
  zelastibas nebus.Vai atkal otrs skatiens mums viss ir sagatavots
  =ja it ka butu provokacija no musu puses=.Tapec tada pompa ar to
  krievu atrasanos tai visu zinama laukuma un lai Grantins pierada,ka
  nespele uz nacionalam jutam,bet to lietu daris visu dzivi,velak
  ar gramatas izdosanu,neba bija velesanas pec tam sastadita valdiba
  izdarits spiediens isa laika uz nacionalam jutam un cau.Varbut es
  maldos,bet kapec mezabrali uzkeras uz provokatoriem,tapec ka tiem
  isa laika bija janotelo tadi patrioti it ka pats dievs tos butu
  radijis.

 19. Anonīms saka:

  Sarkano dzīvnieku smaka, 12.10.2010 21:56
  …tādas amēbas olgas no Pītera nemaz nav, bet ir trekns SC vadonīts-kriminālists un viņa sarkanie tārpi, kas te arī raksta tādus “olgu” idiotiskus melus, kuriem pat paši netic ne grama, bet kremļa vergi būdami ir spiesti kremļa ideologu melus atgremot!

  UN VĒL! Pagriezt durkļus pret saviem okupantiem un iekarotājiem ir KATRAS TAUTAS SVĒTS PIENĀKUMS un to latviešu streļķi spīdoši izdarija likdami samaksāt uzmācīgajai cara krievijai par slepkavniecisko intervenci jau no sava pustrakā Petjkas 1 laikiem un par latviešu puišu vardarbīgu sagrābšanu un piespiešanu vergot savā atpalikušajā armijā, trulu, aprobežotu virsnieķeļu sadistiskajā vadībā. Sist un sodīt savus un savas tautas paverdzinātājus bija un ir latviešu tautas goda lieta un viņi lieliski to izpildija arī vēlāk pret krievu sarkanajiem bandītiem jau citu pieminētajās kaujās 2PK laikā , kur izcēlās ar izcilu varonību, bet arī īpaši smagi 2PK beigās sakāva krievu sarkano salašņu armiju Kurzemes ķeselē, viena pati leģionāru divīzija iznīcinot krievu 10 divīzijas un vienu tanku divīziju pilnībā. Par to krievu čekistu-smeršistu un citu aizmugures žurku un to gara mantinieku naids vēl šodiem pret leģionāriem-paraugkaravīriem (jo krievu frontinieki, ne tie ķēmi kas krata bļendakus 9.maija žūpu sanāksmē, bet, īsti, tiešām karojuši karavīri, kuri jau sava vecuma dēļ neviens vairs nespēj piedalīties tādos ļembastos, tie cienija leģionārus, kā drosmīgus pretinieku karavīrus, kas godam pildijuši savu karavīra pienākumu).

  Tapēc 16.marts ir goda parādīšana mūsu SUPPER karavīriem, kas milzīga Sarkanarmijas krievu pārspēka priekšā ne tikai nepadevās, bet sekmīgi vēl pusgadu cīnijās, kad visa lielā vācu armija bija jau padevusies un uzvarēja 11 krievu svaigas divīzijas, būdami saujiņa ievainotu, neēdušu un ielenktu drosminieku pulciņš.

 20. Vēl par 16.martu! saka:

  Sarkano dzīvnieku smaka, 12.10.2010 21:56

  …tādas amēbas olgas no Pītera nemaz nav, bet ir trekns SC vadonīts-kriminālists un viņa sarkanie tārpi, kas te arī raksta tādus “olgu” idiotiskus melus, kuriem pat paši netic ne grama, bet kremļa vergi būdami ir spiesti kremļa ideologu melus atgremot!

  UN VĒL! Pagriezt durkļus pret saviem okupantiem un iekarotājiem ir KATRAS TAUTAS SVĒTS PIENĀKUMS un to latviešu streļķi spīdoši izdarija likdami samaksāt uzmācīgajai cara krievijai par slepkavniecisko intervenci jau no sava pustrakā Petjkas 1 laikiem un par latviešu puišu vardarbīgu sagrābšanu un piespiešanu vergot savā atpalikušajā armijā, trulu, aprobežotu virsnieķeļu sadistiskajā vadībā. Sist un sodīt savus un savas tautas paverdzinātājus bija un ir latviešu tautas goda lieta un viņi lieliski to izpildija arī vēlāk pret krievu sarkanajiem bandītiem jau citu pieminētajās kaujās 2PK laikā , kur izcēlās ar izcilu varonību, bet arī īpaši smagi 2PK beigās sakāva krievu sarkano salašņu armiju Kurzemes ķeselē, viena pati leģionāru divīzija iznīcinot krievu 10 divīzijas un vienu tanku divīziju pilnībā. Par to krievu čekistu-smeršistu un citu aizmugures žurku un to gara mantinieku naids vēl šodiem pret leģionāriem-paraugkaravīriem (jo krievu frontinieki, ne tie ķēmi kas krata bļendakus 9.maija žūpu sanāksmē, bet, īsti, tiešām karojuši karavīri, kuri jau sava vecuma dēļ neviens vairs nespēj piedalīties tādos ļembastos, tie cienija leģionārus, kā drosmīgus pretinieku karavīrus, kas godam pildijuši savu karavīra pienākumu).

  Tapēc 16.marts ir goda parādīšana mūsu SUPPER karavīriem, kas milzīga Sarkanarmijas krievu pārspēka priekšā ne tikai nepadevās, bet sekmīgi vēl pusgadu cīnijās, kad visa lielā vācu armija bija jau padevusies un uzvarēja 11 krievu svaigas divīzijas, būdami saujiņa ievainotu, neēdušu un ielenktu drosminieku pulciņš.

 21. Vēl par 16.martu! saka:

  Tāpēc mēs šo te rakstām, ka pārāk aktuāla ir tēma par sarkano salašņu izdomāto 9.maiju, ko svinēt publiski un masveidīgi Latvijā ir NOZIEGUMS pret Latvijas tautu un valsti un tās nestajiem upuriem, ko radija sarkanie krievu bandīti, ar 9.maiju okupējot vēlreiz mūsu zemi un viņu kremļa čekistu nebeidzamā dubļu jūra pret mūsu leģionāriem-fronitiniekiem un 16.marta piemiņas dienu. Godājot un lepojoties ar mūsu varonīgajiem karavīriem, mēs rodam morālu spēku šodienas cīņā ar jau iefiltrētajiem pretiniekiem un to izaudzināto un uzpirkto nodevēju baru!

 22. Miervaldis saka:

  Mēness apspīd savējo cirvjus pat vistumšākajā naktī, tādēļ arī Black joker raksta par pilnmēnesi

 23. Miervaldis saka:

  Jā!Latvji visu var!Leģionāri piemēram turējās pretī veselai armijai un noturēja Kurzemi neieņemtu(!)

 24. no malas saka:

  10000% piekrītu, 13.10.2010 20:41
  Autors: Ernis Purnis
  Datums: 02.01.10. 02:45

  Brīdinājums migrantiem!

  Jūs – PSRS iepludinātos kolonistus-civilokupantus muļķo kremļa emisāri no SC,PCTVL un citiem melīgiem it kā, privāt avotiem avotiem, jo patieso, starptautiski noteikto jūsu juridisko statusu no jums slēpj politisku iemeslu dēļ.

  Vēl pastāv juridiskā, bezkaislīgā valoda, kurā ir skaidri definēts tautas valodā sauktie svešie, tas ir -migrants, okupants utt. un tam ir starptautiski atdzīts formulējuma spēks, kas pilnībā attiecas uz Latvijas republikā esošajiem nelikumīgajiem PSRS kolonistiem-migrantiem, kas joprojām uzturas Latvijas republikā pretēji 1949g.Ženēvas Konvencijas paktam, ko ir parakstijusi PSRS un Krievijas Federācija, kā PSRS tiesību pārmantotāja un kur ir skaidri noteikts aizliegums agresorvalstij (PSRS) nometināt okupētajā citas valsts teritorijā (Latvijas Suverēnajā Republikā)savas valsts civiliedzīvotājus-kolonistus.
  Šis likums NAV ATCELTS UN IR SPĒKĀ, kā rezultātā Latvijas teritorijā esošās PSRS iepludinātās civilpersonas un to pēcnācēji ir NELIKUMĪGI MIGRANTI un Latvijas teritoriju tiem IR JĀATSTĀJ, pie tam lai cik ilgs laika periods būtu pagājis, nelikumīga rīcība NEKAD LIKUMĪGA NEKĻŪST. Tapēc naivās un tukšās kremļa propogandistu runas par Latvijā piedzimšanu un dzīvošanu gadiem, desmitgadēm ilgi, kā attaisnojumu, ir tikai šo cilvēku muļķošana, savu politisko intrešu dēļ, jo bez šīm juridiski nekorektajām un melīgajām ziņām, šie PCTVL un SC politikāņi , nedabūtu migrantu balsis un nenodrošinātu savu labklājību uz šo apmuļķoto ļautiņu rēķina. Jo ilgstoša nelikumīga atrašanās svešā teritorijā, nekādas likumīgas tiesības migrantiem-PSRS kolonistiem, neatkarīgi no pagājušā laika perioda, tiesības tātad nepiešķir kļūt par likumīgiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem. Arī notiekošā naturalizācija ir spekulatīva-nelikumīga, likuma burtam un likuma garam neatbilstoša un kā tāda, spēkā neesoša no prettiesiskās naturalizācijas noformēšanas brīža un pie pirmās iespējas tiks pārskatīta un anulēts viss nelikumīgais naturalizācijas process. Tas neattiecas uz likumīgo, pamatoto naturalizāciju un tiks skatīts individuāli, likumā noteiktā kārtībā.
  ———– ————-
  Veicot beidzot ilgi ignorēto lūgto palīdzības žestu kaimiņzemei Krievijai un ar visa veida palīdzību atgriežot sen aicinošajās viņu dzimtenes stiprajās rokās pāris simtu tūkstošus viņu tautiešus, būtu veikts labs darbs, ko Krievija solija augstu novērtēt. PSRS kolonistus, kurus ir ļoti nogurdinājusi dzīve tiem svešajā valodas un tradīciju ziņā un bagātību nesološajā Latvijā, veiksmīgi un draudzīgi nogādājot viņus viņu sapņu zemē, mēs visi būtu ieguvēji. Gan Krievijas labvēlība iegūta, gan laimīgie dzimtenē nokļuvušie, savas dabiskās vides un valodas beidzot apņemtie arī būtu palikuši bezgalīgā pateicībā mūsu draugi uz mūžu. Tapēc darīsim visu administratīvo , finansiālo pasākumu maksimālu veikšanu, lai nabaga mūsu nepilsoņi un citi neapmierinātie ātrāk tiktu uz savu dzimteni!

 25. Miervaldis saka:

  Kārtīgs Latvis var uzveikt 500 krievu tanku kolonnas, 140 krievu lidmašīnas, 140 amērikāņu lidmašīnas, uzspert gaisā krievu raķetes, uzspert gaisā amērikāņu raķetes, iznīcināt krievu un amerikāņu pretraķešu štābus!

 26. black_joker saka:

  Miervaldim- tu pats saproti, ko tu uzrakstīji??:):):):) viss ar tevi skaidrs- uz slimiem nav ko apvainoties.

 27. co saka:

  Viss jau labi,bet tikai Miervaldis aizmirsa aiz svītriņas-ebrejs.

 28. Miervaldis saka:

  Nevis ejbrejs bet žīds!

 29. black_joker saka:

  nu ja, ka žīds, jo paši viņi uzsprāgst, ja sauc par ebrejiem, jo tā ir nicīgā uzrunas forma “jevrei”, ka sir izkropļots ivrita apzīmējums. Tas pats, kas USA kādu melnādaino nosaukt par nēģeri (niger)- pa purnu kā likts….

 30. Miervaldis saka:

  Black joker – par šitiem visiem vārdiem var daudz diskutēt, un varbūt kādam balto – nēģeru homosekuālajam pārim jādodas pie ģimenes psihologa?Diez, vai viņus ņems pretī, labak jau parastos pārus, vai ne?

 31. Miervaldis saka:

  Labi, kad Latvjiem pašiem nav nekādas tautiskās perversijas, nu bet šitais rietumu homoseksuālisms maitā un bendē mūsu tautu!ārvalstu pedarasti brauc uz mūsu zemi, un māca, kad var brīvi un droši masturbēt (!)Kamēr izdračī visas savas sēklas!Latviskās sēklas!Vajag tak pret rietumu slimībām cīnīties tautiskiem līdzekļiem, kas tie ir?Jūs neņemat galvā to, ko es rakstiju black joker!ļauni joki jau par skādi neāk, vai ne?

 32. Miervaldis - no malas saka:

  Mīļais draugs, krievi zin to, ko viņi vēlas dzirdēt, un šitie to izmanto!Krievi ir pārāk stulbi, lai saprastu, kad viņiem ir jāceļ viņu pašu valsts!Likeas, kad tomēr būs viņi jāpiekauj, un jāiemet lopu vagonā, vienvirziena maršrutā uz Krieviju!

 33. black_joker saka:

  Miervaldi- tev cik gadu ?? apmēram kaut vai? kaut ko muļķigāku par taviem izteikumiem par dročīšanu neesmu lasījis pēdējos gados…

 34. Ieva saka:

  apskatijos raksta sakumu un izlasiju piedavato saraksti.
  Par to latvieti radas visai nelags iespaids – cilveks uzspiezh savu viedokli un grib lai ar vinju diskute. Atbilde ari to paradija un gribas tai piekrist – man ari liekas, ka ta ir tada ljoti zemiska cilveka vestule, uz kuru ir dota cieniga atbilde.

 35. Iveta saka:

  Cilvēks, kurš raksta tāddus neapdomātus vārdus augšējā rakstā par Aivaru Borovkovu, par kuru varētu teikt- vishumānākais cilvēks, kādu vien jebkad pazīstu un plašu dvēseli un lielu sirdsgudrību, šoreiz ir bez pietiekamām zināšanām, bez pareizas formācijas un iespējams kāda cita pagrūsts uz šādu rīcību. Rakstītais galīgi neatbilst B.A. Viņš ir bijis svarīgu lietu izmeklētājs un atklājis daudzas cūcības, un iespējams kāds no neapmierinātām personām izmanto šo mājas lapu , lai viņu nomelnot. Izskatās ka šai bpersonai navsava viedokļa vispār, jo bez info atļauties tādas muļķības var tikai “pagrūsta persona”.

  Admins
  Par Staļinu arī rakstīja, ka viņš ir visu tautu tēvs, vishumānākais cilvēks pasaulē un mūsu gaišā nākotne.

  Par noziegumiem, ko veicis šis KGBists, komunists un slepkava Borovkovs, pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā, tiks publiski pakārts, tāpat kā Jekelns.
  Nav pašreizējā Latvijā lielāki izdzimteņi par Borovkovu un Godmani.

 36. Erika saka:

  Ja vēlies ko teikt par cilvēku, tad saki konkrēti un neslēpies aiz nika.Bail, jo konkrēti nezini, bet žulti izgāzt uz citiem gribas, ka nenoturēties? Fui, visi anonīmiķi bez konkrētības!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.