A. Balts. Latvijas izzadzēji pamet valsti

H-86-23Latvijā iezīmējas tendence, ka valsts izzadzēji pamet valsti.

Viens no pirmajiem pameta valsti miljonārs Ēriks Kaža (uz ASV), bijušais rūpniecības ministrs no demokrātiskās darba partijas, tad bijušais Ministru prezidents Vilis Krištopāns (uz ASV), tagad Valērijs Kargins (uz Krieviju), Jūlijs Krūmiņš (uz Austrāliju).

kristopans_galvLatviju pamet arī valsts zagļu bērni – Einara Repšes meita Madara Repše (Magdalēnas sala), Andra Šķēles bērni uz Angliju.

Uzskaiti var turpināt.

Zinot, kādus noziegumus viņi pastrādājuši pret latviešu tautu, varbūt latviešiem nākotnē būs jāizmanto Izraēlas specdienesta Moscad pieredze.

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

Foto: Jā, deģenerāt Krištopān, tu tiksi atrasts Elles vistumšākajā kaktā un aizvilkts uz karātavām !  Taviem bērniem tiks atņemts viss, jo viņi ir parazitējuši uz latviešu tautas sviedru naudas, kuru tu, pretekli, esi nozadzis.

Šie nelieši jāatrod jebkurā pasaules malā?

Pie viena būs jāapzin tās mūsdienu Latvijas tiesu sistēmas un specdienestu korumpētās amatpersonas, kas paši izmantoja ļaunprātīgi savu dienesta stāvokli un piedalījās pie valsts nozagšanas.

A. Balts  13.08.11

============================

H-86-3MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

LRTT piebilde: Par to lai nešaubās visi šie nelieši. Karātavas un mantas konfiskācija līdz radniecības desmitajai pakāpei viņiem garantēta.

You may also like...

17 Responses

 1. Miervaldis saka:

  Tā ir kangaram tipiska rīcība.

 2. info saka:

  Bijušais privatizācijas un valsts īpašumu valsts ministrs un Latvijas uzņēmējs Ēriks Kaža pārcēlies uz ASV dienvidu štatu Floridu, kur nopircis un vada apelsīnu sulas spiešanas rūpnīcu. Tā ir no latviešu tautas nozagtā nauda. Kā vispār ASV nav kauna pieņemt pie sevis latviešu tautas apzadzējus?

 3. zināšanai saka:

  Vilis Krištopāns nopirka 403 kv m lielu māju Dienvidfloridā 2001.g. februārī, kamēr vēl skaitījās neaktīvs Saeimas deputāts, par $542,000. Vēlāk viņš to “pārdeva” sievai Aijai. Pilsētas nodokļos viņš par māju maksā $12,407 gadā.

 4. info saka:

  Tā pirms dažiem mēnešiem par Vili Krištopānu rakstīja portāls “Kasjauns”:

  Floridā dzīvojošajam bijušajam Latvijas premjeram Vilim Krištopanam Latvija vairs neizraisa nekādas emocijas un viņam riebjas tēvzemes klimats. Viņš joprojām Latviju dēvē par muļķu zemi.

  Avots: http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/48470/vilis-kristopans-latviju-joprojam-uzskata-par-mulku-zemi

  Vai esat dzirdējuši kaut vienu civilizētas valsts bijušo premjeru, no kuras nodokļu maksātāju naudas viņš dzīvojis, tādas runas par savu zemi? Starp citu, Vilis Krištopāns dzimis 1954. gada 13. jūnijā Omskā, Krievijā, savā premjerēšanas laikā nekautrējās “sadarboties” ar cilvēku, kas izzadzis pus Krieviju – Borisu Berezovski. Vai nav zīmīgi, ka gan Krievijas, gan Latvijas valsts izzadzēji pārceļas dzīvot uz citām zemēm?
  Un kas ir tās zemes, kas par naudu atļauj viņiem tur dzīvot, izliekoties neredzam, ka nauda iegūta noziedzīgi?

 5. zināšanai saka:

  Ja runā par B.Berezovska saistību ar Latviju, tad zināms, ka Latvijas politiķi baudījuši Krievijas miljonāra Borisa Berezovska labvēlību – bijušais iekšlietu ministru un Pirmās partijas dibinātājs (tagad arī partijas Visu Latvijai konsultants) Ēriks Jēkabsons atpūties Berezovska villās, bet bijusī Saeimas spīkere Ingrīda Ūdre, tagad Latimira (pārcēlusies dzīvot uz Maskavu) saņēmusi vīna kasti.

  Te par to var atrast rakstu:

  http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/35252/jekabsons-atputies-berezovska-villas-udre-sanemusi-vina-kasti

 6. Eduards saka:

  Patīkama ziņa!
  Bet no TĀ ,ko VIŅI ir nodari’juši-NEAIZBĒGS!

 7. Sigurds Graudiņš saka:

  Eduardo Felipe de Gonzales – Mājas priekšu saslaucīji , MAĶ Tvoju…!

 8. Eduards saka:

  Sigurdiņam!Mājas priekša tīra,arī puķes zied un smaržo,
  Ābeles,bumbieres-augļus ražo
  Gaidu,kad Graudiņš būs pārbaudei klāt…
  Beigs veltīgi muti dzesināt!

 9. Sigurds Graudiņš saka:

  Nu , tad velc savu pakaļu uz Rīgu 23. augustā…
  Kvēls POLITISKS SVEICIENS kaut kā uzrīkotājam , mēles virtuozauram, riskējošai sievietei un citiem POLITISKIEM TEORĒTIĶIEM…!

  Uzaicinu uz PRAKTISKU pasākumu 23.augustā plkst.19.00 – Gājienā no Okupācijas Muzeja līdz Brīvibas Piemineklim ar MOTO – KĀ MĒS ESAM NODZĪVOJUŠIES LĪDZ TĀDAI DZĪVEI 20. gadu garumā , vēlēšanu boikots un tt.

  Rīko Uldis Freimanis – tātad masu mēdiju INTERESE būs… Gatavojam plakātus un REČUŽKAS…!

 10. pilsonis saka:

  Intresanti-kremļa prestža absolūtais saudzētajs un visa Rietumnieciskā lamātajs Graudiņš PĒKŠŅI būs kopā ar kremļa un okupantu fanātisku ienaidnieku Freimani?!!!

 11. Eriks saka:

  Neee!!
  Berni nav vainiigi!
  Bet vissus sos mineetos dzentelmenus jau pirmajaa kaartaa vajadzeeja vajaat un iskkratiit ar KNAB!!!

  Bet viss jau nav zaudeeets tas viss vel var tikt izdariits ;)

 12. LV skats no malas saka:

  Cik nācies Vili vēl Latvijā darbojoties redzēt,tik vienmēr sliktu iespaidu atstāja.Vilis bieži bij redzams ejot uz pārrunām ar latvju tā saucamajiem oligarhiem,gāja noliektu galvu,bet ienākot ēkā vienkāršiem cilvēkiem pat “Labdien!” nepratās pateikt.Atmiņā šis cilvēks palicis kā garš,viltīgs lapsa – nekulturāls un iedomīgs pūslis.Viņš turpmāko laiku pavadīs saulainajā Kalifornijā,bet saulaino klimatu drūmu tam padarīs Latvju ļaužu līdz sūtītais nicinājums un neciešamas muguras sāpēs,ar ko sirgst visi tie,kam gods ir zemā vietā.

 13. Sigurds Graudiņš saka:

  Pisonim prāta asināšanai…!
  IN-dullis Vemsis, 18.08.2011 09:55
  situācija ir sekojoša …. airBaltik pamazām tika sadalīts kādos 15 vai 17 meitas uzņēmumos, kas reģistrēti ofšoros un ”nodrošina” lidsabiedrībai dažādu pakalpojumu sniegšanu(ārpakalpojumi)….un par nesamērīgām cenām..tur arī aiziet visi air Baltic iepnākošie līdzekļi un nonāk šo ofšoru īpašnieku lielajās kabatās…vienkārši izsakoties no kompānijas tiek pastāvīgi un sistemātiski izlaupīts viss kas tur nonāk….nu un tāds augulis jau ir tāds pats kārtējais ”zemnieks” kā IN-dullis Vemsis kas pazaudēja koferīti ar deputātu stipendijām… M Roze kas par nelielu bet taisnīgu atlīdzību iznīcināja Latijā cukura ražošanu…nerunājom nemaz par Lembergu kas zagšanā Latvijā laikam paliks nepārspēts….nu un tagadiņ vajadzētu vēl pazakties un tad par šo pašu valsts naudu arī izpirk no valsts viņu daļas un viss būs OK…

 14. Krievs-pilsonis saka:

  Pintikis un aaksts esi Siik Graudeli, taukus uzaudzeejis, nekauniibu arii kopaa ar rupjiibu. kaa iists urliku veidojums, bet nulle bijin un paliksi un nekaads kremla atbalsts tevi cienijamaaku nepataisiis

 15. pilsonis saka:

  Piekrītu Krievam Pilsonim!

 16. Miervaldis saka:

  Starpība starp Latviešu ekonomiskajiem bēgļiem, un mūsu tautas kangariem ir tāda, kad īstie Latvieši mūk prom no savas valsts, jo viņiem te nav nekādas dzīves!Viņus spiež ārā no šejienes, tie podlaižas, kuri lepni ieriktējušies “amatos”!Pienāks laiks, un es iesitīšu tiem mellajiem parazītiem smadzenes vietā!šie parazīti ir tādi, kad der ar viņiem visus zirga darbus darīt, un sūdus govīm, cūkam mēst!Lūk tādi gnīdas arī vaidzīgi mūsu varturiem!Nezinu, no kādām atejām šie tārpi rodas, taču pats galvenais – viņi neprot rūpēties par Latviešu tautu!Tieši tādēļ Latvieši mūk prom no savas valsts!Latvieši grib izdzīvot, grib viņi izdzīvot, bet ne kā nācija, patreiz!Viņi patreiz tiek dzīti kā aunu bars, taču viņu vēlme šādi izdzīvot ir saprotama, bet ne pareiza!Latvieši nezin, uz ko viņiem tiekties, taču mūsu kangari gan zin kur Latvietim jātiecas, taču uzskata to par nevajadzīgu, jo viņi uzskata par piemērotu, apzagt savu tautu, un ieriktēties kādā 1.pakāpes valstī, kur ērtāk!Lūk tāda ir ekonomiska bēgļa, un Latviešu kangara atšķirība!Tie ielikteņi, no dažādām interēsēm gan nekur nebrauc, tiem ēl daud podu jaaplaiza, kā šlesera, pabrika, ēlertes, šķēles, un citu klumo un smirdīgo atejas rāpuļu podus!Vai žēl?Man nav žēl!Vienīgais, kad pienāks reiz taisnīga vara Latvijā, tad šie nelietīgie sulaiņi tiks tiesāti ar ASM.Gatavojaties, jūs Pabrika dibenlaižas!

 17. Miervaldis saka:

  Kā domā citi šās mājaslapas apmeklētāji?Jums ir žēl šo izdzimteņu?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.