Tuvojas vēlēšanas- svītrosim Mūžībā nolādētos !

imagesCAWW1JNY

Latvieši, piedalīsimies vēlēšanās ! Ne jau tāpēc, ka būtu par ko vēlēt, bet tāpēc, ka šoreiz tā vajag. Ja nāks pie varas SC ar saviem draugiem PLL/PCTVL/ZZS, tad var tikt pieņemti priekš mūsu tautas nāvējoši likumi, kurus vēlāk būs neiespējami izlabot !!!

 Nacionālā apvienība VL/TuB/LNNK un Vienotība, lai arī no kādiem pabirām viņi veidoti, neuzdrošināsies nobalsot par okupantu valodu, par izstāšanos no NATO vai ES !!!

=========================================================================================

TribuālsProtams, ka šīs nav uzskatāmas par vēlēšanām. Krievžīdu un komunistu banda visus šos divdesmit ” brīvības” gadus ir drudžini strādājusi pie šādas vēlēšanu sistēmas izveides: vēli kā vēlēdams, iznākums viens-kangari turpina izvarot latviešu tautu un Latvijas valsti !

Dainis Īvans dzēruma dilerijumā pateica dažas “frāzes” par savu “kolēģu” noziedzību pret latviešu tautu, bet tūlīt arī apklusa kā “cirvis āliņģī” ! D. Īvans- viens gļēvs komunistu noziedznieks, kurš labāk atļauj iznīcināt latviešu tautu, nekā pasaka visu taisnību… ! Bet arī tas jau nemaz nav tik maz, ka viens no šīs izvirtuļu un nodevēju bandas ir pateicis šos taisnīgos vārdus. Tas ir šo kangaru beigu sākums. LRTT bez sirdsapziņas pārmetumiem paziņo, ka visi komunisti, KGBisti un “Latvijas atbrīvotāji no Abrenes” tiks tiesāti ar nāves sodu visas pasaules priekšā(arī tā laika Satversmes tiesneši pilnā sastāvā http://tautastribunals.eu/?p=427), jo viņi ir sadarbojušies ar visasiņaināko režīmu civilizācijas vēsturē- komunismu-cionismu !!! Tas viss tiks darīts ar ANO līdzdalību, līdzīgi kā tas tika darīts ar nacistiskajiem noziedzniekiem, kuri bija daudz “baltāki” par šiem zvēriem.

========================================================================================

Izdzimteņu saraksts, kuri jāizsvītro ! 

1. Agešins Valērijs, SC   2. Aizbalts Vitālijs, LPP/LC   3. Augulis Uldis, ZZS   4. Ābiķis Dzintars, TP   5. Ārbergs Māris, TP   6. Barča Aija, TP   7. Bērziņš Andris, LPP/LC   8. Bērziņš Andris, ZZS   9. Blumbergs Guntis, ZZS   10. Bresis Vilnis, ZZS   11. Briedis Uldis, TP   12. Brigmanis Augusts, ZZS   13. Buhvalovs Valērijs, PCTVL   14. Buzajevs Vladimirs, PCTVL   15. Cilevičs Boriss, SC   16. Dalbiņš Juris, TP   17. Daudze Gundars, ZZS   18. Deņisovs Oļegs, SC   19. Dolgopolovs Sergejs, SC   20. Dukšinskis Jānis, LPP/LC   21. Eglītis Jānis, TP   22. Emsis Indulis, ZZS   23. Feldmane Inta, LPP/LC   24. Fjodorovs Sergejs, SC   25. Golubovs Aleksandrs, SC   26. Ģīlis Valdis, TP   27. Hanka Pēteris, ZZS   28. Jaundžeikars Dzintars, LPP/LC   29. Kabanovs Nikolajs, PCTVL   30. Kāposts Andis, ZZS   31. Klementjevs Andrejs, SC   32. Klementjevs Ivans, SC   33. Krastiņš Māris, TP   34. Krauklis Vents, TP   35. Kučinskis Māris, TP   36. Lagzdiņš Jānis, TP   37. Leiškalns Kārlis, TP   38. Līdaka Ingmārs, ZZS   39. Līdums Leons, TP   40. Mirskis Aleksandrs, SC   41. Mirskis Sergejs, SC   42. Mitrofanovs Miroslavs, PCTVL   43. Muižniece Vineta, TP   44. Orlovs Vitālijs, SC   45. Paegle Vaira, TP   46. Pauls Raimonds, TP   47. Pliners Jakovs, PCTVL   48. Porietis Jānis, TP  49. Putniņš Pauls, ZZS   50. Ribakovs Ivans, SC   51. Rubezis Ziedonis, TP   52. Rubiks Artūrs, SC   53. Rugāte Anta, TP   54. Segliņš Mareks, TP   55. Silaraupa Ligita, ZZS   56. Sokolovskis Juris, PCTVL   57. Stepaņenko Vjačeslavs, LPP/LC   58. Strazdiņš Jānis, ZZS   59. Ščerbatihs Viktors, ZZS   60. Šķesters Staņislavs, ZZS   61. Šmits Jānis, LPP/LC   62. Turlais Dainis, LPP/LC   63. Tutins Jānis, SC   64. Upenieks Gunārs, ZZS   65. Urbanovičs Jānis, SC   66. Ušakovs Nils, SC   67. Valers Imants, TP   68. Vidavskis Aleksejs, SC   69. Zommere Ērika,TP===========

Un viņš cēla savu mazo taukaino dūreli debesīs, lai nodotu savu Tēvzemi !!!Mūžīgi netīrais krievu okupants, BuzajevsKāds krievu nacistu izkārnījums, Nikolaša KabanovsJūdasa vizuālais etalons, Jānis Lagzdiņš.===========Foto: Komentārs pie foto lasāms uzstumjot bultiņu uz jūdasu. 

Kas šiem četriem civilizācijas atkritumiem ir kopīgs ? Tas ir necilvēciskais zvēriskums, nodevēju duļķainās asinis, varaskāre, naudaskāre un naids pret visu latvisko ! Kā arī kalpošana krievu smirdošajai impērijai !

Šiem civilizācijas padibenēm nekas nav Svēts: ne Tēvzeme, ne Māte, ne arī Tēvs !!!

Visi pasaules klaidoņi, krievi un žīdi tiks tiesāti par nodevību, jo viņi ir Latvijas pilsoņi !

Šo nodevēju mirstīgie atkritumi netiks aprakti Latvijas zemē, bet gan ārpusē un atkritumu bedrē… .

 Visi šeit minētie ir sevi nolādējuši uz mūžīgiem laikiem.

Tāpēc izsvītrosim šos atkritumus no vēlēšanu lapas.

LRTT 19.09.2010

 

You may also like...

41 komentāri

 1. Adolfs Hitlers saka:

  es balsošu par ZZS

  īstie ienaidnieki ir vienotiba kas pārdos valsti SVF

  nē nu protams tev jau labāk patīk kalpot briselei, lai gan atskiriba starp maskavu nav nekādu

  kaut pastalās, bet eiropā, Latvija nemaz nevar izstāties no ES, to paredz Lisabonas līgums, no NATO arī nē, vēl vairāk NATO cieši sadarbojas ar krieviju

 2. A.Kalniņš saka:

  ZZS ir gļēvu murkšķu un pielīdēju kopa, kas visus pastāvēšanas gadus ir iztapīgi pildijusi LC,TP,LPP un turpmāk šo visu mūdžu apvienojumam PLL arī tāpat uz priekšu iztaps un pielīdīs tiem. Izņemot V.Lāci un A.Kiršteinu.
  Bet mums tauta ir jābalso par labāko partiju no vecajiem vēžiem partiju kulēs – par Vienotību! Protams, tālu viņi no ideāla, bet par citiem tai barā noteikti labākie. Jo lai nu ko, bet zagt viņi nezog neviens un cik nu var, tik cenšas ko darīt valsts labā!

 3. Adolfs Hitlers saka:

  nav lielāka ļaunuma par vienotību, manas iekšējās sajūtas pat saka, vienalga kurš, bet lai neuzvar vienotiba, tieši vienotibas pieņemtie lēmumi būs nāvējoši Latvijas tautai

  PCTVL tāpat netiks saeimā negruzies

 4. Delfi saka:

  http://aculiecinieks.delfi.lv/news/witness/velesanu-liecinieks—vilis-seleckis-ko-vienos-vienotiba.d?id=34166749

  ‘Vēlēšanu liecinieks’ – Vilis Seleckis: Ko vienos Vienotība?
  20. septembris 2010 11:05

  Līdz vēlēšanām palikušas tikai divas nedēļas. Šķiet, lielākajai daļai balsotāju vajadzētu būt pieņēmušiem stingru lēmumu par savu izvēli. Tomēr, kā liecina aptaujas, tā gluži nav. Daudzi vēl šaubās. Pastiprinās aicinājumi urnā iemest tukšu aploksni. Vēl vairāk tādu, kas vēlēšanas grasās boikotēt. Un nevis tādēļ, ka ir pilnīgi apolitiski vai tik slinki, ka nejaudā aizstaigāt līdz balsošanas iecirknim, bet tādēļ, ka neredz nevienu sarakstu, par kuru būtu vērts atdot savu balsi.Kāpēc šoreiz tik daudz skepses, vienaldzības un pat niknuma pret politiķiem un partijām?

  Sīkuļi un vecie buki

  Es labi saprotu tos skeptiski noskaņotos pilsoņus, kas nevēlas atbalstīt ne krievu, ne oligarhu partijas. Latvijas ceļš, Tautas partija, mācītāji mūsu valstī saimniekojuši turpat vai divus gadu desmitus, valsti iedzinuši krīzē, nabadzībā un atkarībā no ārzemju kreditoriem. Tagad to paliekas apvienojušās un sola jaunus brīnumus. Ir pilnīgi dabiski, ka veselīgi domājošs pilsonis ar vēsu smīnu uzņem šo veco buku izmisīgos pūliņus savaņģot tā prātu. Lielākoties tāda pat attieksme pret tēvzemiešiem, kas, batjku vadīti, veikli šiverējušies pa Rīgu, Saeimu, ministrijām, piepalīdzēdami izvarot Latviju, taču pratuši savu egoismu un savtību maskēt ar liekulīgiem saukļiem par nacionālām vērtībām. Pašlaik vecajiem tēvzemes un brīvības tirgoņiem pievienojušies daži jaunuļi. Taču diezin vai šīs metamorfozes spēs mainīt vēlētāju kritisko attieksmi pret šo kandidātu listi.
  Diemžēl uzticību nav iekarojuši arī pēdējā brīdī tapušie saraksti, kas, spriežot pēc aptaujām, nespēj pat ne tuvoties vēlēšanu barjerai – pieciem procentiem. Ja labi iedziļinātos šo partiju programmās un kandidātu listēs, varētu redzēt, ka tieši tās nāk ar svaigām idejām un jauniem cilvēkiem, kas raisa simpātijas. Taču jaunpienācējiem nav miljonu, ko ziedot kampaņai. Tāpēc maz iespēju piekļūt vēlētāju prātiem. No otras puses raugoties, varbūt pareizi vien ir, ka pilsoņi ignorē šādus sarakstus. Nevar četrus gadus gulēt, tad pēkšņi savākt komandu un – lūdzu, te mēs esam, balsojiet par mums. Ja ir labas idejas, par tām jācīnās gadu gadiem, ne tikai mēnesi pirms vēlēšanām. Turklāt lielākā daļa sīkuļu piedāvā tikai vienu spilgtu ideju – piemēram, prezidentālu valsti vai ražotāju balstīšanu. Parlamentā vajadzīgas partijas, kas redz sabiedrību kopumā.
  Pastāv aizdomas, ka vismaz daļa no mazajiem sastutēti ar viltīgu mērķi atņemt balsis konkurentiem. Tāpēc nav jābrīnās, ka vēlētāju vairākuma prātos šādi saraksti nespēj iekarot uzticību.
  Kas paliek? Par ko vēl varētu balsot patriotiski, nacionāli noskaņots vēlētājs? Par Vienotību! Citu variantu gandrīz nav.

  V.Dombrovskis – Vienotības galvenais spēks

  Vienotības lielākais spēks, protams, ir tās līderis, premjerministrs Valdis Dombrovskis. Nav ideāls, bijušas arī kļūdas, tomēr kopumā viņa darbība valdības vadītāja amatā pelnījusi vislielāko cieņu. Pirmais premjers, par kuru var itin droši teikt, ka strādā valsts, nevis savā vai savas kliķes interesēs. Vislielāko cieņu pelnījis par to, ka smago valdības vadītāja nastu plecos vēla valstij visgrūtākajā brīdī, kad vara mētājās pa zemi kā tukšš naudas maks. Tie, kas valsti bija noveduši līdz sabrukuma robežai, V.Dombrovskim ļāva kļūt par premjeru tikai tāpēc, ka paši vairs nezināja, ko darīt. Valsts tuvojās bedrei, sociālam sprādzienam, kas radītu milzīgus sarežģījumus un apdraudētu arī tos, kas valdījuši. Tādā brīdī vajadzēja atrast kaut ko jaunu, tautai tuvāku, cerības raisošo. Jaunais laiks bija tāda partija. Turklāt kleptokrātu režīma darboņi cerēja, ka Jaunais laiks, uzņemdamies atbildību, noliks sevi zem sitiena, ka to varēs padarīt atbildīgu par visām nejēdzībām un tādējādi pēc kāda laika aizsūtīt pensijā. Šīs cerības piepildījušās tikai daļēji. Par spīti viltīgiem pūliņiem mest sprunguļus valdības riteņos, tai izdevies apturēt kritienu, iezīmējot pagriezienu valsts attīstības gaitā. Par spīti masīvajai melošanas kampaņai nav izdevies V.Dombrovski padarīt par galveno grēkāzi. Vienīgi daļa vecuma mocītu pensionāru un saujiņa bezdarba apdraudētu aktierīšu domā, ka par viņu nelaimēm vainojams V.Dombrovskis, nevis tie, kas izzaguši valsti.
  Liekas, ka, ņemot vērā visu iepriekš minēto, Vienotībai vajadzētu būt viennozīmīgam vēlēšanu maratona līderim tāpat kā kādreiz Tautas frontei. Diemžēl tā nav. Vienotība atpaliek pat no Saskaņas. Nevar būt ne runas par to, ka varētu atkārtot kaut daļu no tiem panākumiem, ko kādreiz guva Tautas fronte. Veidojot apvienību, tādas pretenzijas bija.
  Kāpēc? Vai tikai tāpēc, ka bijusi melošana par pensijām pirms pašvaldību vēlēšanām? Varbūt tāpēc, ka sabiedrība sašķēlusies, ka Vienotība nav vienīgā partija, par ko var balsot patriotiski noskaņoti vēlētāji? Varbūt tāpēc, ka oponentiem izdevies ar masīvu melošanas kampaņu sagrozīt galvas vismaz daļai vēlētāju? Protams, arī tāpēc. Taču atcerēsimies, ka kādreiz arī Tautas frontei vajadzēja pārvarēt gandrīz tādu pašu apmelojumu lavīnu. Tomēr nekas nelīdzēja. Tautas fronte savāca vairāk nekā divas trešdaļas vēlētāju balsu, lai arī balsot varēja pat okupācijas armijas karavīri, ne tikai visi cittautieši. Kāpēc tagad Vienotība neko tamlīdzīgu nevar atkārtot?

  Ko cilvēki gaida un nesagaida no Vienotības?

  Pirms kāda laiciņa savā pastkastītē atradu dāvanu – Vienotības sūtītu laikrakstu. Pāršķirstīju, pārlaidu skatu rakstiņiem. Mēnesi pirms vēlēšanām it kā vajadzētu būt publicētam kaut kam ļoti pārliecinošam – galvenajām idejām, spožiem mērķiem. Vārdu sakot kaut kam tādam, ko vēlētāji gaida, kas liktu izaukties – jā, viņi ir īstie! Viņi ir tie, kuri glābs Latviju un piepildīs manas cerības. Bet… neko tādu laikrakstā neatradu. Visās lappusēs gandrīz tāda pati pelēcība kā vienlaikus atnestajā konkurentu izdevumā. Arī Vienotības kandidātu runās, kas dzirdētas televīzijā un radio, diskutējot ar konkurentiem, nav skanējis nekas tāds, kas liktu saprast – viņi ir labākie. Kopumā ir kaut kāds uzsildīts galerts, kas daudz neatšķiras no tā klīstera, ko pirms vēlēšanām lielos katlos vāra citas partijas, lai nozombētu vēlētāju prātus. Tā vien šķiet, ka Vienotība netiktu pāri piecu procentu barjerai, ja tās priekšgalā nestāvētu tāda personība kā valdības vadītājs V.Dombrovskis.
  Ko vēlētāji gaida un negaida no Vienotības?
  Pirmām kārtām, protams, gaida konkrētus priekšlikumus par ekonomisko attīstību, bezdarba pārvarēšanu, dzīves līmeņa celšanu. Par vietējā tirgus sakārtošanu un piepildīšanu ar vietējām precēm visur, kur vien tas iespējams. Par eksporta paplašināšanu, rūpniecības atjaunošanu, jaunu darba vietu radīšanu, lai apturētu tautas aizplūšanu uz ārzemēm. Gaida svaigas vēsmas nodokļu politikā, sociāli taisnīgāku ienākumu sadali utt. Diemžēl ir tikai atsevišķas idejas, bet pārliecinošas programmas nav. Protams, citām partijām vēl mazāk vērā ņemamu priekšlikumu, bet tas nav attaisnojums Vienotības idejiskajai nabadzībai.
  Vēl bēdīgāka aina paveras, vērtējot Vienotības attieksmi pret valsts politisko uzbūvi. Daudzi Latvijas ļaudis saprot, ka nav iespējama strauja ekonomiskā attīstība, neveicot radikālas pārmaiņas visā valsts pārvaldes sistēmā, kas nav ne efektīva, ne demokrātiska. Tā pieļāvusi tā saucamo valsts nozagšanu jeb, vienkāršā valodā runājot, varas nonākšanu dažu oligarhu rokās. Partijas pārvērtušās par ļaunumu, nevis demokrātijas garantu. Tās varu nodevušas savu saimnieku, sponsoru, oligarhu rokās. Pieļāvušas, ka ilgus gadus partiju īpašnieku saieti bijuši augstākais varas institūts, bet ne Saeima, ko cilvēki vēl, lielas cerības lolodami. Ministrijas un to resursi pārvērsti par atsevišķu valdošo partiju barotavām. Lai situāciju mainītu, vajadzīgs cits vēlēšanu likums. Kāds? Par to var diskutēt. Bet nav šaubu, ka ne tāds kā pašreizējais, kas ierindas pilsonim savā valstī ļauj būt noteicējam tikai vienu reizi četros gados – vēlēšanu dienā. Bet pēc tam viņu padara vienīgi par beztiesīgu nodokļu maksātāju, kas nekādīgi vairs nevar ietekmēt paša izraudzītos pārstāvjus, un tie var ņirgāties par viņu.
  Sabiedrība gaida, ka būtu palielināta Valsts prezidenta vara, ka to ievēlētu tauta, nevis bariņš politiskā teātra režisoru zooloģiskajā dārzā. Gaida, lai paplašinātu tautas tiesības ietekmēt Saeimas darbu arī starpvēlēšanu periodā. Gaida vēl daudz ko citu, kas Latvijas politisko sistēmu padarītu demokrātiskāku, efektīvākui, tautai tuvāku.
  Ko nozīmē teiktais? To, ka Latvijai vajadzīga jauna vai vismaz radikāli pilnveidota konstitūcija. Pašreizējā Satversme nevelk tāpat kā nevilka pirmās brīvvalsts laikā. Ir taču labi redzmas, ka Latvijas atpalicība lielā mērā izskaidrojama arī ar to, ka mums ir novecojusi konstitūcija, kas vienreiz jau noveda valsti strupceļā. Vai tiešām jāgaida, lai tas notiktu vēl vienu reizi? Daudzas pazīmes rāda, ka virzāmies tieši tādā virzienā.
  Ko vēl gaida vēlētāji? Ļaudis gaida, kad valstī tiks ieviesta elementāra kārtība – pārtraukta ierēdņu bezatbildība un, pats galvenais, apturēta valsts izzagšana, kas, kā rāda arī iedzīvotāju aptaujas, tiek uzlūkota par svarīgu valsts atpalicības cēloni. Izrādās, Valūtas fonds neļauj Latvijai īstenot publiskās partnerības projektus, jo uzskata, ka tie sekmēs nevis attīstību, bet gan valsts kārtējo izzagšanu. Valsts īpašuma izlaupišana turpinās jau otro gadu desmitu, un var tikai pabrīnīties, ka Latvija vēl vispār pastāv. Bet pastāv tāpēc, ka, jo vairāk zog, jo lielāka korupcija, jo vairāk valdošās aprindas atļaujas noplēst no tautas, aizvien dziļākā nabadzībā iedzenot skolotājus, mediķus, policistus. Nu jau līdz tam, ka masveidīgi jāslēdz slimnīcas un skolas. Nekas tāds nav bijis jāpiedzīvo pat okupācijas melnākajos gados. Pirmās brīvvalsts laikā ar desmit gadiem pietika, lai Latvija sadziedētu ļoti smagās kara gadu brūces un nodrošinātu saviem pilsoņiem aptuveni tādu pašu dzīves līmeni kā citās toreizējās Eiropas valstīs. Tagad atpalicība no citām zemēm kļūst aizvien lielāka, nevis mazāka, lai gan no sociālisma tika mantots vērā ņemams ekonomiskais potenciāls, turklāt ieplūst daudzi miljoni, ko Latvijai atvēl Eiropas Savienība.
  Nekas nemainīsies, kamēr valsts izzadzēji un koruptanti varērs celt zelta tiltus, kamēr uzņēmējiem būs jāmaksā desmitā vai pat divdesmitā tiesa par katru pasūtījumu. Gandrīz visas skaļās krimināllietas izčākstējušas. Noziegumos apsūdzētie turpina sēdēt deputātu krēslos, vij intrigas, ņirgājoties par muļķu zemi un tās stulbajiem likumiem.
  Cik ilgi var paciest to, ka smagos noziegumos apsūdzēta persona var ņirgāties par prokuratūru, saucot to par saraškina kantori, izsekojot un mēģinot diskreditēt aktīvākos likuma sargus? Kā tas iespējams, ka Valsts kontrole atklāj miljonos skaitāmus valsts īpašuma izsaimniekošanas faktus, bet nekad neviens vainīgais netiek saukts pie atbildības?
  Kamēr lielākie valsts izzadzēji var sazagtos miljonus izmest partiju dibināšanai, vēlētāju smadzeņu skalošanai un justies kā pilnīgi noteicēji, tikmēr arī sīkākie blēži ierēdņu amatos zagšanu uzskata par savām dabiskām tiesībām. Kamēr lielo valsts uzņēmumu prihvatizatori var nemaksāt nodokļus, ienākumus slēpjot ofšoros, tikmēr valstij nav morālu tiesību prasīt, lai visus nodokļus līdz pēdējam latam maksā katrs sīkākais uzņēmējs un zemnieks, kas kaujas ar nabadzību.
  Sabiedrība gaida, kad tiks mainīta valsts likumdošanu, lai izravētu ķēķa tikumus no tiesām, nostiprinātu prokuratūru, KNAB un citas tiesību aizsardzības institūcijas. Nesaucot pie atbildības vislielākos valsts izzadzējus, Latvijai nav nekādas nākotnes. Vienīgi pārtraucot gandrīz divdesmit gadus ilgušās parazītu dzīres, varētu cerēt, ka arī tautai rastos iespējas dzīvot cilvēcīgu dzīve tepat Latvijā, nevis Īrijā.
  Bet ko Vienotība? Diemžēl Vienotība par to visu nerunā. Nekādas pārmaiņas nesola. Tā vietā murmina par abstraktu godīgumu, pašapziņu un vēl kaut ko vispārēju un tālu no cilvēku vēlmēm un sāpēm. Valdība, lai lāpītu budžetu, skatus vērš pensiju, skolotāju, mediķu, policistu nožēlojamo aldziņu virzienā. Bet nerunā par to, ka vajadzētu izkratīt kabatas tiem, kuri sakrājuši miljonus, apzogot valsti. Nerunā par to, ka jādara gals ienākumu slēpšanai ofšoros un tamlīdzīgām nejēdzībām.

  Bet ambīcijas milzīgas!

  Tāds pats gļēvums, nenoteiktība, vispārējas frāzes citos jautājumos. Ahā, vēlētāji secina, tātad arī Vienotība neko nedarīs, lai risinātu pamatproblēmas. Vienīgi taupīs, kā prasa Valūtas fonds, šķērēs algas un pensijas, kraus lielākus nodokļus. Un vēlētājos pieaug vilšanās sajūta, bezcerība, rūgtums, kas pāraug niknumā. Tad jau labāk balsot par kādu oligarhu, lemj daudzi vēlētāji. Lai arī zaglis, tomēr spēcīga personība. Vismaz kārtību ieviesīs. Bet Vienotība – gļēva, nenoteikta, bezspēcīga. Vai arī – par Saskaņu. Valsts politiku pagriezīs Krievijas virzienā? Lai! Krievu laikā nebija tik daudz posta un stulbuma kā tagad, sekojot Rietumu padomiem. Tā spriež pat daudzi bijušie tautfrontieši, uzspļaujot brīdinājumiem par nacionālo interešu nodevību.
  Tajā pašā laikā dažiem Vienotības līderiem ambīcijas milzīgas. Visur grib būt pirmie. Kandidātu sarakstā ir ne mazums lielisku dažādu jomu speciālistu. Bet viņus televīzijā neredz, radio nedzird. Toties par izglītību diskutē cilvēks, kas nekad nav bijis saistīts ar skolām. Kaut kas līdzīgs citos gadījumos.
  Vēl viena Vienotības aplamība, kas to lemj opozīcijai nevis varai, ir aprobežotā nacionālā politika. Pašreiz vismaz trešdaļa vēlētāju ir cittautieši. No politiskā viedokļa raugoties, visus saukāt par okupantiem, čukčām, potenciāliem valsts ienaidniekiem ir pilnīga aprobežotība. Mazāk klaigu par nacionālām vērtībām, vairāk darbu to vairošanā! Diezin vai bija pareizi par uzbrukumu objektu padarīt Saskaņas centru. To veido vairākas partijas. Varbūt vismaz ar kādu daļu no tām vajadzēja meklēt sadarbības iespējas? Protams, ka nevar vienoties ar tiem, kuri plāno atjaunot divvalodību, grib verdziski izkalpoties bijušo Parex saimnieku priekšā. Bet baidīt tautu ar Krieviju arī nav saprātīga rīcība, jo daudziem skaidrs, ka bez ekonomiskās sadarbības ar šo kaimiņvalsti diezin vai būs iespējams saimnieciskais uzplaukums. It īpaši tāda sadarbība vajadzīga Latgalei. Ar kategoriski noraidošo attieksmi pret Krieviju Vienotība piespiež Latgales vēlētājus balsot par saviem konkurentiem. Tautas fronte nekad tā nerīkojās, tā vienmēr meklēja kontaktus ar demokrātiski noskaņotiem cittautiešiem. Tāpēc spēja panākt, ka to atbalsta vismaz daļa nelatviešu. Bet Vienotība ar tukšu nacionālisma bungu rībināšanu visus cittautiešus triec Saskaņas centra aplokā un vēlāk, iespējams, iedzīs oligarhu apskāvienos. Tāpēc pašreizējo Vienotības nacionālo politiku nevar dēvēt citādi kā par tuvredzīgāku. Latvijas apstākļos ar šādu rīcību nekad neviens politiskais veidojums nevarēs kļūt par ietekmīgu spēku.

  Kas sagaida valsti pēc vēlēšanām?

  Vienotība veidojās kā partiju apvienība, kas solīja veikt radikālas pārmaiņas un panākt valsts atdzimšanu. Tā bremzēja citu līdzīgu politisko spēku veidošanos, daudzus atgrūda no sevis. Gan politiskos veidojumus, gan atsevišķas personības. Līdz ar to pašreizējos apstākļos uz Vienotību gulstas milzīga atbildība. Tai jāspēj piesaistīt vismaz lielāko daļu nacionāli noskaņoto vēlētāju un jābūt šo vēlēšanu uzvarētājai. Tomēr baidos, ka tā nenotiks, ja vēl pēdējā brīdī nespēs pievērsties būtiskākajām Latvijas problēmām, ar konkrētiem solījumiem garantējot, ka ķersies pie to risināšanas. Ja Vienotība nespēs to izdarīt, ja vēlētāju acīs būs tikai mazākais ļaunums, nevis uzticību baudošs kandidātu saraksts, ja par to balsos sakostiem zobiem tikai tāpēc, ka nav nekā labāka, tad, ļoti iespējams, pēc vēlēšanām visā Latvijā izveidosies tāda pati valdošā koalīcija kā tagad Rīgā. Vai arī Vienotība būs spiesta biedroties ar kādu no oligarhu partijām, bet tas nozīmē, ka nevarēs īstenot konsekventu politiku ne noziedzības apkarošanas, ne citos jautājumos. Baidos, ka mūsu valsti sagaida ļoti drūms, smagu politisko cīņu periods. Ja tā notiks, lielā mērā par to būs vainojami pašreizējie pārlieku ambiciozie, bet politiski ne pārāk tālredzīgie Vienotības līderi, kas nespēj pildīt sākotnēji dotos solījumus, nespēj grūtību nomocītajai sabiedrībai piedāvāt skaidru, ilgi gaidītu, reālu, vairākuma interesēm atbilsošu nākotnes vīziju.

  Vilis Seleckis

 5. A.Kalniņš saka:

  Būtu ļoti jauki, ja pēc tik garas un jāsaka, arī mazliet nogurdinošas un subjektīvas analīzes SC virtuves mērcē V.Selecka k-gs dotu arī tikpat prātīgus norādijumus, ko un kā to visu labot, nezaudējot latviskumu, bet to atjaunojot un stiprinot, kaut tas šķiet svešs jēdziens šim autoram. Un kurš tad nu būtu šim neorģinālajam rakstītājam no visiem labākais variants, bez viņa rakstā minētajiem trūkumiem un galvenais – KAM labākais? Jo ņemot vērā V.S.k-ga spēju VISUS valstī esošos sveštautiešus nešķirojot skatīt vienā, it kā legālā kopumā , top skaidra viņa politiskā orientācija. Atskaites ķekša dēļ šis kungs gan pavirši min okupāciju un divvalodību, kā negatīvu, bet dīvainā kārtā tā visa cēloni – Latvijas valstī nelikumīgi un nelegāli palikušos civilokupantus vieglu roku ir ierindojis likumīgo iedzīvotāju skaitā, tā parādot sevi kā kolaborantu, vai vismaz kā samierinājušos gļēvuli ar Latvijai vardarbīgi uzspiesto PSRS migrantu- okupantu masu un savu nodevīgo gatavību to legalizēt pretēji veselajam saprātam, goda jūtām un nacionālajai pašcieņai. BET! BET V.Seleckus raksta šādus brīnumus: “Vēl viena Vienotības aplamība, kas to lemj opozīcijai nevis varai, ir aprobežotā nacionālā politika.” Diemžēl Vienotības “nacionālā” politika ir tik vārga, tik mūsu tautai nemanāma, ka to par tādu līdz šim ir nosaukuši tikai PCTVL un SC politiskie meļi un kremļa angažētie pretlatviskie “antifašisti”. Tik tad tas būtu patiess raksts, ja arī šis Latviju iznīcinošais aspekts būtu skatīts no lavijas pilsoņa-patriota skatu punkta, no starptautisko tiesību viedokļa un no vispārcilvēciskā Taisnīguma puses!

 6. Ko gribēji pateikt? saka:

  jā, skatos tajos foto un brīnos, cik labi, ka viņu purni raksturo viņu būtību, īpaši atbaidoš tas pirmais urlu defekta tpisks atspoguļojums

 7. black_joker saka:

  šovinistam “ko gribēji pateikt?”- parādi savu tīro nacionālista šnobeli pārējiem ar, lai varam parēkt un paņirgāties:):):)

 8. garāmgājējs saka:

  Ja viņus svītrosi, tad par viņu partijām jāvēl. Būtībā nozīmē, ka kādam, lai izsvītrotu pieminētos sc kandidātus, jābalso par to sc.

 9. LRTT zināšanai! saka:

  AL.Golubevs – MIRIS!
  Al.Mirskis – Eiroparlamentā!
  Muižniece V.-Satversmes tiesā!
  R.Pauls,Lagzdiņš — nekandidē!!
  Ja jau uzmetaties par soģiem,Nemelojiet kā komunisti!

 10. tam bļek_ pļekai saka:

  black_joker saka:
  2010. gada 21. septembris 8.14

  šovinistam “ko gribēji pateikt?”- parādi savu tīro nacionālista šnobeli pārējiem ar, lai varam parēkt un paņirgāties:):):)
  ———– ———–
  Ko tu dzīvniek tā nervozē, pats vainīgs, ka tev tāds purns un tu tā te sevi esi eksponējis, kā idiotu un pretīgu, smagi sodāmu kangaru!
  Mazāk urla te rēgojies, domā maita par savu žurkas ādu!

 11. black_joker saka:

  es nenervozēju- man nāk smiekli par jūsējo aptaurēto uzvedību un “kaķa lāstiem debesīm”. Interesanti, ja tevi izskaitļos drošībnieki- ko tu viņiem stāstīsi un kā attaisnosies:):):) Tu domā, ka vienā saulainā dienā šeit apdirstajiem cilvēkiem tomēr nesagribēsies mazliet patiesāties un acīs paskatīties tiem “gudrajiem”, kas sevi uzskata par apgarotiem un izciliem savas tautas eksemplāriem, kuriem pats liktenis ir lēmis būt valsts vadībā, tik nez kāpēc viņiem tas vēl šo baltu dienu nav izdevies, jo kas laidīs pie varas cilvēkus bez labas izglītības, zināšanām un dzīves pieredzes? :):):) Par mājas lapas uzturēšanu USA, kur Obamam uz pieres uzsists štempelis “nodevējs” un līdzīgiem tekstiem, uzturētājs ilgi un dikti FIB varētu taisnoties, kādēļ viņš tā darījis un kas tam par iemeslu, bet beigās sēdētu viņš ilgi un laimīgi un ārā iznācis pat nemēģinātu ko līdzīgu atkārtot. Mums vienkārši DP nepievērš šādam bērnudārzam pietiekošu uzmanību, jo svars šim pasākumam nav nekāds un muldētājiem tribunālistiem daudziem pie vainas vecums un garīgas kaites.

 12. black_joker-vēl saka:

  Un es jau esmu daudzkārt sūdzējies DP, pat kategoriski pieprasijis, lai viņi kaut ko dara ar tiem latviešu nacionālistiem , bet… viņi gaidot realāku rīcību, jāsagaida kamēr man vismaz pa muti sados vai tikai atejā iemetīs un apmīzīs, nu tad gan viņi lietu ierosinātu, bet arī tikai par huligānismu1 Nu tad ko te teikt, es klusēju lupatiņā.

 13. black_joker-vēl saka:

  Un vēl viņi maitas teica, ka ar tādu purnu kā man, neesot brīnums, ja iemetīs atejā vai atkritumu konteinerā… nu ko , ko es varēju vairs teikt par tādiem vārdiem tik kompetentiem orgāniem. Paņēmu atkal krutku un pielikos galīgi pilns.

 14. bambams saka:

  black_joker, vai reālāk nebūtu vienkārši nonest šo lapeli. Liela skāde jau nebūtu.

 15. black_joker saka:

  parodētājam-kas tev maksā par šādu ākstīšanos? :):):):):)

 16. black_joker saka:

  bambamam – zini, tāda doma parādās, bet ja man kāds pazīstams hakers te visu nonesīs, tie trakie tak ātri uzbūvēs jaunu un turpinās savu māniju tālāk……tā kā te apsēduši kaut kādi sīkie, tad domāju, ka paši grantiņieši neizturēs un uzliks reģistrāciju, lai vismaz pajoliņi nediskriminē “viņu svēto lietu”:):):):)

 17. bambams saka:

  black_joker, tik ātri jaunu neuzbūvēs. Un ja vēl ieviesīs kaut kādu reģistrāciju, kam tāda nepieejama kļauzu lapele būs vajadzīga. Mēģināts nav zaudēts.

 18. black_joker saka:

  xi,xi nu ko teicu , eju tūtē un nu jau sevi par bļembļemu dēvēju, kaut mani te cienot jau par bļek pļecku godbijīgi dēvē! Vot bļin, vot a kas es tad esmu, tas vai šitas urliks?

 19. bambams saka:

  Labi, jāprasa bratanam In Passingam, kas es i, nu tas bļin visu labāk par visiem zina! Ja tik nebūs pārvests no mums uz trakojošo nodaļu:):):)

 20. black_joker saka:

  a štrunt, ja arī pārvedīs, lai pasēž, a to maita bļin viens visu mūsu krutku izrija svoloč!!!:);):)

 21. black_joker saka:

  A vot man iepatikās šitas :

  slimests – labots 21.09.2010 15:5 Ziņot!

  Ha ha ha! Vai tad viņš ir latvietis, vai tik nav u rla, kā es ? Ielīda te meklēt ko labāku , kā te mēs pufaikās un vaļenkos aiz senču tankiem, mācijāmies dzert no waterklozetiem, pulksteņus ieraudzijām un brīnumu-tualetes papīru, bet nu jau cerams, ka to te būs aizmirsuši, to aizmirsuši, ka esam svešs un nelikumīgs plīša desants jūsu zemē,j o labāk taču mūsu kalps pie jūsu nēgeriem nekā atpakaļ sētnieks vai biznesmens savā trakā un bīstamā valstī – krievijā.
  Sen taču esam atkal no kremļa izmainīti sīknaudā,tā kā uz reālu palīdzību no rašas neceriet, esam tik lielgabalgaļa Latvijā un lielajā politikā deram tikai , kā līķi, tikai, kā cietušie , lai var tad par mums iestāties ar troksni!

 22. black_joker saka:

  pajoliņu uzlidojums- Grantiņ, sāc sijāt sēnalas no graudiem, savādāk tīņi tev te visu galīgi diskreditēs:):):)

 23. AG saka:

  Ak tad Linards grib, lai Latvija būtu ES un nevēlas no tās tikt vaļā? Savāda filozofija Patriotam… Nē, es netaisos vēlēt ne par vienu no 13 sūda sarakstiem!

 24. Janka saka:

  Paši te reklamējiet Aisbergs.lv – tur nesen bij Laimoņa Pura “politiskais testaments” kurā viņš visus aicināja balsot par SC, viņiem nepiespriedīsiet nekādu sodu?

 25. fausts saka:

  Lapas autors ir sava veida štirlics. Es teiktu – provokators. Kaut kā neiet kopā ES ,NATO un šis kungs (vārdā nesauksim). Un kur nu vēl tiesiskums. Izlasot šo lapu no viena gala līdz otram un ieraugot lapas moto – ”Tiesiskums, tiesiskums un vēlreiz TIESISKUMS !”, ir jāpasmaida par šī cilvēka naivumu. Kā lamu vārdi, draudi, cilvēku noķengāšana,nozākāšana iet kopā ar TIESISKUMU. Varbūt palīdzēsim šim slimajam cilvēkam.

 26. black_joker saka:

  bet tu -es jau bambam -faust – janka un atkal es vienā personā gribu tā runāt, kamēr nav šprice iekš žo, tad uz brīdi pazudīšu
  Varbūt tomēr palīdzēsiet man-slimajam cilvēkam un vismaz polšam sametīsiet

 27. KrrrrievsssS saka:

  Atbalsts no tautas!, 16.08.2010 18:45

  Autors: Esiet aktīvi-fiksējiet visu!
  Datums: 16.08.10. 18:20

  Tauta – likumīgie visu tautību Latvijas pilsoņi : pierakstiet, atcerieties un atzīmējiet visus naidīgo svešo, nelikumīgo okupētājvalsts prsrs kolonistu-okupantu datus, vārdus, dzivokļu. mašīnu nummurus! Tas ir – to svešo personu datus, kas kaut kad, kaut kur ir pretlatviski, pretvalstiski izrunājušies vai rīkojušies, jeb draudējuši tā rīkoties, jo dekolonizācijas procesa gaitā šīm liecinieku liecībām būs nozīme vērtējot nelikumīgo civilokupantu atrašanos, vai izraidīšanu ārpus valsts robežām, vai piemērojot soda mēru.

 28. to black_jokerim saka:

  Piekrītu tavam komentāram 21.09,13:59 !Ko tu ārdies,kas te būtu likvidējams vai slēdzams?Te nekas nav ņemams par pilnu,vieni trako murgi.Vai ir vērts DP rokas smērēt?
  Cita lieta NEO utt.
  Tu jau viens pats arī te komentē.

 29. black_joker saka:

  te komentē paši tribunālisti- Grantiņš, Dambītis un vēl kādi 5 fani, kas atbalsta viņus, es oponēju un pa reizei kāds no malas nošausminās, kas tas par murgu. Un kādi pāris tīņi pēdējā laikā parodē visus nikus un raksta pilnīgu sviestu, pilnīgi nejēgdami, kur ielīduši.

 30. aisbergs saka:

  http://www.aisbergs.lv/

  Es apsūdzu!

  Valsts pamatlikums formulē tikai galvenos principus, tāpēc tam jābūt konkrētam un precīzam. Protams, katrs konstitūcijas pants jānostiprina ar konkrētās valsts konkrētiem likumiem. Tā tas bija brīvajā Latvijas valstī, bet ne šobrīdējā veidojumā, kur noziedzīga kliķe piesavinājusies mūsu valsts atribūtus – karogu un himnu –, un piesmej konstitūciju.

  Es apsūdzu 5. un pārējās Saeimas un to apstiprinātās valdības nelikumīgā varas iegūšanā un manipulēšanā ar Satversmi. Kāpēc nelikumīgā? Tāpēc, ka atjaunotas neatkarīgas Latvijas Saeima vēlēšanas bija tiesīgi izsludināt tikai un vienīgi 1918. gadā dibinātās Latvijas pilsoņi un to pēcnācēji, taču to izdarīja okupācijas pārvaldes orgāns Augstākā padome, kur savēlēti bija komunistu partijas augstākajam ešelonam piederošie, pat okupācijas karaspēka militārpersonas! Augstākajā padomē esošie padomju juristi, piemēram, Endziņš, iestrādāja Saeimas Vēlēšanu likumā 4% barjeru, kādu Satversme neparedz. Tieši tas komunistiskās partijas un padomju nomenklatūristiem ļāva tikt pie varas un iegūt savā pārziņā finanses (kura valsts, mainot bāzi, atdod privātās rokās valūtas maiņu?!), pārdalīt valsts īpašumu par labu sev un savējiem. Nelikumīgi ievēlētā 5. Saeima gāja vēl tālāk – paaugstināja barjeru līdz 5%.

  Latvijas Republikas Satversme izstrādāta ļoti pārdomāti un gudri: pašus būtiskākos pantus, kam jāgarantē Latvijas Republikas valstiskuma noturība, papildus nostiprina 77. pants, nosakot: «Ja Saeima grozījusi Satversmes pirmo, otro, trešo, ceturto, sesto vai septiņdesmit septīto pantu, tad šādi pārgrozījumi, lai tie iegūti likuma spēku, ir apstiprināmi tautas nobalsošanā.»

  Es apsūdzu tos, kas, nelikumīgi sagrābuši varu, divdesmit gadus manipulē gan ar Satversmi, gan mūsu prātiem.

  «Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai,» nosaka otrais pants. Tā saturs ir izkropļots, masveidā nelikumīgi piešķirot pilsonību «okupācijas sekām», proti, nepilsoņiem, tādējādi mākslīgi «taisot Latvijas tautu», kuras «jaunpienācēji» paplašina pilsoņu kopumu un, protams, ietekmē vēlēšanu rezultātus. Ja politikā nekas būtiski nemainīsies un noziedzīgais kantoris, ko ilgus gadus vadīja Aldermane, līdz 10. Saeimas vēlēšanām paplašinās pilsoņu kopumu ar vēl vairākiem desmit tūkstošiem Latviju un Latviešus nīstošiem jaunpilsoņiem, tie, kas nespēj algot miesassargus, latviski runās, bailīgi apkārt skatīdamies. Jau tagad Saeimā ir turpat ceturtdaļa, kas alkst aizstāt latviešu valodu ar krievu! Un tas nekas, ka šobrīd viņi it kā tikai prasa krievu valodu atzīt par otro valodu. Arī okupācijas laikā uz papīra abas valodas skaitījās līdztiesīgas, kaut praksē mūsējā bija padarīta par «ķēķa» valodu. Latvija nav nekāda imigrantu valsts, kas būtu veidojusies kā ASV, iznīcinot pamattautu indiāņus un pulcējot atbiras no citām tautām, laimes meklētājus, kam nu jāveido politiska nācija uz «lielās tautas» valodas bāzes.

  Es apsūdzu 4. maija kliķi par to, ka tā iznīcināja Latviešu sapni par savu valsti, soli pa solim sagraujot tautsaimniecību: tā vietā, lai uzņēmumus pārstrukturizētu, tos mākslīgi noveda līdz bankrotam, lai savējie pēc tam prihvatizētu. Pēc tam tie paši prihvatizētāji uzņēmumus izandelēja ārzemniekiem, paši kļūstot par miljonāriem.

  Es apsūdzu viņus ekonomiskajā terorā pret manu tautu!

  Abrenes un tai piegulošo teritoriju uzdāvināšana Krievijai, tāpat kā zemes (valsts teritorija!) iztirgošana tiem, kas nav pilsoņi vai ir pilsonību ieguvuši Aldermanes noziedzīgajā kantorī, ir pretrunā ar pamatlikuma trešo pantu: «Latvijas valsts teritoriju starptautiskos līgumos noteiktās robežās sastāda Vidzeme, Latgale, Kurzeme un Zemgale.» Brīvās Latvijas laikā šo pantu stiprināja Lauksaimniecības nolikuma II daļas 106. punkts, nosakot, ka laukos, bet 50 km platā pierobežas joslā arī pilsētās un ciemos, īpa­šums drīkst piederēt tikai Latvijas pilsoņiem. Šodienas Latvijas varasvīri, kas savā vairumā ir okupācijas laika nomenklatūristi un čekistu atvases, priecājas, ka norvēģi, zviedri, leiši u.c. izpērk valsts teritoriju! Vēl vairāk: ārzemju naudasmaisiem pat piedāvā izsniegt uzturēšanās atļauju, ja tie nopirks vismaz 50 tūkstošus vērtu māju vai dzīvokli!

  Es apsūdzu viņus valsts teritorijas iztirgošanā!

  4. pants: «Valsts valoda Latvijas Republikā ir latviešu valoda. Latvijas karogs ir sarkans ar baltu svītru.»Kā klājas Latvijā valsts valodai, ikkurš var pārliecināties, kaut ieslēdzot televizoru: pat «latviskākajā no latviskajiem» kanāliem, proti, pirmajā, itin bieži naturalizētie jaunpilsoņi, kam taču būtu jāspēj latviski runāt – eksāmenu lai kārtojuši! – runā «lielā brāļa» valodā. (Un tas neattiecas tikai dažāda ranga sportistiem, kam acīmredzot Saeimas Pilsonības uzraudzības komisija pilsonību burtiski uzspiedusi, viņiem īsti to pat neprasot.) Ne tik sen piedzīvoju kārtējo šoku, mēģinot telefoniski pierakstīties uz pieņemšanu lielākās slimnīcas acu nodaļā: saņēmu ziņu, ka mans ārsts esot atvaļinājumā. Kad painteresējos, kad viņš atgriezīsies darbā, man nodiktēja nodaļas vadītāja tālruņa numuru. Piezvanīju. Atsaucās vīrieša balss, kas uz manu jautājumu atbildēja: «Juļa.» Iedomājos, ka runātājs sauc pie tālruņa kādu Juļu, tāpēc brītiņu gaidīju. Tā pati balss atkārtoja: «On buģet juļa, juļa.» Juļā ir 31 diena, taču, kad īsti varēšu satikt savu dakterīti, tā arī neuzzināju!

  Nav brīnums, ka latvieši brauc projām. Nesen uzzināju, ka arī man ļoti mīļš skolnieks ar savu ģimeni pošas ceļā, un sirdssāpēs apraudājos, bet viņš saka: «Skolotāj, nu nav šeit vairs Latvijas, nav… Arī Kanādā mēs būsim trešās šķiras cilvēki. To es saprotu. Taču mēs to paši izvēlamies! Dzīvot svešā valstī svešas valodas vidē nav tik sāpīgi kā būt savā zemē svešas valodas ielenkumā un vēl sisties ar nabadzību…»

  Es apsūdzu 4. maija režīmu manas valodas pazemošanā un ekonomiskajā genocīdā!

  Nosakot procentu barjeru vēlēšanu likumā, ir pārgrozīts 6. panta saturs: «Saeimu ievēlē vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās un proporcionālās vēlēšanās.» Kāda barjerai ir patiesā nozīme, varēja izsecināt no Jūrmalas pirmajā nesmukumā iesaistīto personu telefona sarunām, kurās viens sešnieks sūkstījās: cik žēl, ka 5% barjeru neesot paguvuši ieviest arī pašvaldību vēlēšanās, tad domē būtu tikai savējie! Bet Satversmes tiesa paziņo, ka procentu barjeras noteikšana esot lietderīga, jo novēršot Saeimas sadrumstalotību un nodrošinot varas stabilitāti! Tiesa iestājas nevis par tiesiskumu, bet par lietderību! Tad jau varbūt ir pavisam lietderīgi apindēt, piemēram, pensionārus, arī ir lietderīgi?! Ieviešot % barjeru, bija jārespektē Satversmes 77. pants, tātad jārīko tautas nobalsošana. Es vēlreiz atkārtoju: Latvijas Republikas Satversme bija rūpīgi izstrādāta, paredzot iespējamos valsts pastā vēšanas apdraudējumus. Šodienas Latvijas varas uzurpatori pieņem caurumainus likumus, lai varētu izmantot caurumus savu netīro mērķu sasniegšanai.

  Es apsūdzu viņus tiesiskuma zaimošanā!

  Visu «neatkarības» gadu notikumi apstiprina, ka Saeimas Vēlēšanu likumā iestrādātā 5% barjera ir instruments, kas ļauj par deputātiem kļūt tikai savējiem! Bet vēlētājs brīnās un nevar saprast, kas tur atkal notiek! Ieteicams aizdomāties: kāpēc ne 3., ne 4. Saeima neattapās ieviest procentu barjeru, ja jau bija tik vienkārši izbeigt haosu, ko radīja raibā pārstāvniecība Saeimā? Vai tad tajās ievēlētie bija mazāk Latvijas patrioti vai dumjāki par šodien pie varas pietikušajiem, sagrautās padomijas kompartijas un komjaunatnes nomenklatūras darboņiem un viņu korišiem?! Gluži otrādi! Brīvvalsts Saeimas deputāti neatļāvās pārkāpt Satversmi, ko klaji nelietīgi ir izdarījuši 4. maija republikas politikāņi. Procentu barjeru bez tautas nobalsošanas (77. panta prasība!) nedrīkstēja ieviest! Derētu arī padomāt, kāpēc Satversme paredz Saeimā ievēlēt tieši 100 deputātu. Ne 99, ne 101, bet tieši 100? Pavisam vienkāršs rēķins: 1% – 1 vieta.

  Nelikumīgi varu sagrābusī kliķe, naturalizējot padomju kolonistus un viņu pēctečus, t.i., paplašinot pilsoņu loku ar Latvijas valstiskumam naidīgām personām, iztirgojot zemi, respektīvi, valsts teritoriju, svešiniekiem, veicot ekonomisko teroru pret saimniektautu, iznīcina Latvijas valsti! Un dara to likumīgi.

  PADOMĀJIET PAR TO, PIRMS EJAT PIE VĒLĒŠANU URNĀM!

  Anna Marija Circene,
  no: http://www.delfi.lv/news/national/witness/anna-marija-circene-es-apsudzu.d?id=33392519
  .

  Piezīme:
  Raksts „Delfos” vairs nav atrodams un šis fakts jau runā pats par sevi.

 31. KrrrrievsssS saka:

  Un tu sarkanais murmuli bļac-pļack būtu tas, kas te kauč ko sajēdz, vai vispār ko sajēdz no goda, taisnīguma un pašcieņas??! Palasu tavus psihiski slima dauņa murgus un saprotu, kapēc tevi te komentētāji par kremļa suni vai par apdauzītu nodevēju uzskata un man ir aizdomas, ka esi tas pats idiots “in pasings”, kas Delfus uzjautrina un arī ir Tvaika ielas pacients!

 32. black_joker saka:

  “KrrrrievsssS am” – paskaties ārā pa logu. Ko tu ieraudzīji? Jā, pareizi- pilnmēnesi:):):)

 33. Aleksandrs saka:

  Cepuri nost, kā naglai uz galvas raksts “aizbergā”. Respekt Jurim P.!

 34. po saka:

  Būtu labi ja Grantiņa kgs.uzrakstītu par circenīti un viņas
  circeņošanu.

 35. annamarija saka:

  > po
  Cik mīļi… Es arī labprāt uzklausītu, cik tad daudzi par tādu circenīti zina.
  Bet, ja nopietni: es ieteiktu svītrot VISUS, kas jelkad bijuši Saeimā vai valdībā.

 36. Miervaldis saka:

  Varbūt Raimonds Pauls ar ir šī režīma upuris , nu bet tajā jūsu sarakstā ir arī daži nevainīgi cilvēki!Par VL man atsauksmes nav tās labākās!Nu ja tā satversme ir viltota, tad pie varas arī nāks kas grib, taču ņemot vērā faktu, kad no mūsu zemes nav izvākušies simtiem krievu slepkavu pastardu, tad pie varas arī nāks lielākoties kangari, jeb prasti naudas atsēdētāji!

 37. pasts saka:

  Kad Latvijā vēl nebija tik stipra okupācija kā šodien(apm.1960.gadi),tanta nesa uz vēlēšanu iecirkni noķertu pelīti
  palaist vaļā.Šobrīd vajadzētu veselu žurku ešelonu sadalīt
  pa vēlēšanu iecirkņiem,bet tomēr žēl dzīvnieciņu.

 38. ute saka:

  Nu blīnīt!
  A ko ta Raimis tādu sadarījis,ka tāds štempels feisā?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *