Erņa Purņa pārdomas par cionistu-šovinistu agresiju.

IMGP0974Domāju, ka detaļas raksturo daudz ko, piemēram, ja tas šķietami brīžiem latviskā garā vāvuļojošs kļeckins būtu, tas ko tēlo. Vai pat tas pats nelga black jocker būtu kaut cik latvisks, kaut no tēlotā, tad arī pat niks nebūtu izvēlēts tik pastulbi urlisks un viņa teksti nebūtu tik pretrunīgi, brīžiem kosmopolītiski un visvairāk izteikti kremliska zombija garā ! Bet nu tie ir sīkas amēbas uz vispārējā rusicisma fona.
Tāpat Delfos šie petersoni -ibo-daškas (black jocker klons, varbūt arī kļeckina-išakova?)Pamuļķis vārdi runā skaidri :- Mēs latvieši esam izdzīvotāji un jebkurās

Foto: Tā saucamais bleck_joker. Tāda veida atkritumi ir šīs pretlatviskās sistēmas balsts.

attiecībās parasti mēģinam paiet pazemīgi kādu solīti uz priekšu, baidoties, ka ja paudīsim savu nostāju, mūs atšūs, bet ir jāsāk būt agresīvākiem savu tiesību aizstāvēšanā, jo alkatīgie rietumi nekad mums neko tāpat vien nav devuši. Ja krievi ir godīgāk tiešāki un īpaši nav jāfunktierē, ko viņi vēlas, jo pēc dabas ir atklātāki, tad rietumi vienmēr ir bijuši slīpētāki un nodevīgāki.
Mūsdienu šustins, latviešu tautas bende !Ja ibo-black jocker ir kādā mērā latvietis, tad tāds rubiks ir gruzīns, bet gadiem viltīgi virzītā kremļa doma, ka rietumi redziet ir sliktāki, viltīgāki utt., tiek

Foto: Tāds izskatās mūsdienu ŠUSTINS. Pēc Tiesiskuma atjaunošanas LR, šis komunists, KGBists un latviešu tautas slepkava, tiks “saplēsts gabalu gabalos”.

neapnīkstoši bīdīta un borēta mūsu darbaļaužu paurīšos, lai tiem neienāktu prātā salīdzināt ar jau NOTIKUŠIEM FAKTIEM – krievu komunistu kremļa bandas nežēlīgo, bezjēdzīgo miljoniem nevainīgu cilvēku slepkavošanu savā un mūsu zemē, spīdzināšanu, izsūtīšanu, pie tam miera laikā un viņu gara un kultūras iznīcināšanu, mantu, iedzīves izlaupīšanu, un, visos režīma pastāvēšanas gados psih. slimnīcās citādi domājošo, ieslodzīšanu, pat reizēm masveidīgi. UN TO VISU LABI ZINOT, šis mankurts, un NELIETIS, SALĪDZINOT ar šo AUSTRUMU KRIEVISKO NEZVĒRU, mēģina RIETUMUS mums idiotiski pasniegt KĀ SLIKTĀKOS ?!
Domāju, ka kremļa astoņkāja netīrie staipekļi ir ar daudziem smukiem krāsojumiem, un tiek mums pasniegti caur tādiem kangariem, lai tie iemidzinātu tautas garu, lai radītu mums liberāla, pastulba, neitrāla, bet latviskas cilmes ļautiņa tēlu. Un tā varētu lēni un ticami ietekmēt sabiedrības nedomājošākās daļas viedokli par labu KREMĻA MELIEM UN POLITISKAJAI DEMAGOĢIJAI. Kāpēc tādas pūles ??? Tāpēc, ka tas ir tālejošs plāns.ffv Jo, MĒS ESAM slēptas KARADARBĪBAS ZONĀ ! Jā, tieši tā,- Kremļa agresīvās, bet vispārcilvēciskiem lozungiem nomaskētās propagandas uzbrukuma zonā, pie tam visplašākajā aspektā, jo šī lienošā, pretlatviskā ideoloģija

Foto: Latviešu tautas kangaru varza ar žīdiskās izcelsmes(no tēva puses) prezidenti VVF apstaigā latviešu zemi Abreni, lai to atdotu Putina slepkavu režīmam !

tiek izvērsta visos iespējamajos veidos. Kremļa ideoloģija un propaganda tiek pumpēta gan caur TV, radio, presi, internetu un tajā algotajiem, naidu un spriedzi kurinošajiem krievu piektās kolonnas komentatoriem ar latviskiem vārdiem, nikiem, ar krievu filmām, milzu apjomos ievestām viņu nekvalitatīvām precēm, bet lētākām. To pašu intervenci veic caur ekonomiskiem un tirdznieciskiem sakariem , daždažādiem līgumiem un, PROTAMS, viņu milzīgā psrs kolonistu masa – 99% piektā kolonna, kuras algotie aktīvisti tieši savus un mūsu cilvēkus apstrādā, musinot tos darba vietās un iestādēs, tiešā un netiešā veidā ar sen iestudētiem un kgb gatavotiem paņēmieniem.
Kāda jūdasa fizionomija !Un tas viss ir tikai PRELŪDIJA, pamatā intensīvai krievvalodīgo psiholoģiskai sagatavošanai etniskajiem konfliktiem, tālākai militārai vai cita veida vardarbīgai okupācijai-aneksijai, pie pirmās radušās tādas izdevības (vai drīzāk-radītas), ja gadīsies vēsturiskas kataklizmas, situācija NATO vājuma brīdī, vai cerot uz jaunu slepenu vienošanos, jaunu 21 gadsimta molotova-ribentropa paktu!
Foto: Tāds izskatās latviešu kangars šodien ! LU Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes studiju nodaļas Doktora studiju programmas direktors, Juris Rozenvalds. LU SZF dekāns. Viņš apšauba latviešu kultūras un valodas pietiekamību, latviskuma iespējamību !!! Par šo tēmu šis kangars labprāt dalījās domās ar ” Čas”  kriev-žīdu okupantu padibenēm. Šim krievu di— līdejam atgādināsim, ka pienāks arī tā diena, kad katrs jūda saņems Jēzus Kristus piemēroto sodu nodevējam. Un, kāds tas ir, to zin pat “laternas stabs”. Šī “propesora” fizionomija pilnībā atbilst viņa, kā nodevēja, būtībai !!!

 

BET SLIKTĀKAIS, KA MŪSU VALSTĪ NAV NEKĀDAS PRETDARBĪBAS ŠIM MASĪVAJAM RUSIFIKĀCIJAS UZBRUKUMAM JAU DAUDZU GADU GARUMĀ, BET DRĪZĀK ATBALSTS PROMASKAVISKUMAM UN KURSS UZ LATVISKUMA IZNĪDĒŠANU.
UN TIKAI MĒS PAŠI – VISI KOPĀ VARAM TO MAINĪT UN TO JĀDARA!

Par foto materiālu un komentāriem pie tā atbild L. Grantiņš.

18.09.2010

You may also like...

35 komentāru

 1. black_jocker saka:

  ugis rekjis » Patiesie meli 18.09.2010 23:52 Ziņot!

  Es skaitos latvietis, bet balsošu ne tikai par nedaudzo legālo nelatviešu tiesībām piedalīties vēlēšanās, bet gan arī par nelikumīgajiem mūsu valsts okupētājiem – PSRS kolonistiem-civilokupantiem. Es esmu arī vīrelis, bet balsošu par sieviešu līdztiesību darba tirgū. Es izlikšos, ka vēlos precēt sievieti, bet balsošu par man tuvajiem slimo homoseksuālistu tiesībām slēgt pretdabiskās laulības, panāktas ar uzpirkšanu un šantāžu. Un es ņirgdams balsošu par tiem pērkamajiem politiķiem, kuri pieņems partnerattiecību likumu pat ja to atbalsta tikai 1 procents iedzīvotāju[3], jo ir reizes, kad jāizšķiras starp sava maka un kroplības brīvību un man nederīgo veselas tautas vairākuma gribu. Es to darīšu sevis un sev līdzīgo amorālo padibeņu dēļ, jo es zinu, ka drīz var pienākt laiks, kad es atkal nonākšu mazākumā un mana zilā laime nebūs svarīga pat tam vienam procentam slimo, un tad man vajadzēs tādu deformētu valsti, kura aizstāv man līdzīgos mērgļus un mūsu tiesības veidot laimīgu dzīvi tādā veidā, kādā pats to būšu izvēlējies un vairākumam brīvi uzspiedis, pat ja visi pārējie valstī to nosodīs. Bet tiem, man nepieņemajamajiem normālajiem un garīgi veselajiem vēlētājiem, kuriem, pieņemot lēmumu otrajā oktobrī, vienīgais arguments ir kārtība un stabilitāte valstī, nevis slimiem pakļauta un toleranta pret visu kroplīgo sabiedrība, man atliek vien indīgi novēlēt kādā jaukā dienā nepamosties starp degošām Berlīnes drupām, uzzinot, ka tautas vēlēts vadonis nav varējis piepildīt savus solījumus gan mūsu pērkamo un slimo, garīgi kroplo un nekaunīgi uzbāzīgo izdzimteņu aktīvās pretdarbības dēļ!

 2. Pidar_lisij saka:

  Grantiņam vai tam Purnim viena kļūda iemetusies rakstā -Rozenvalds nav latviešu kangars, jo ir ebrejs xr,xe

 3. Tā domā Latv. tauta: saka:

  PAR DOTO TĒMU:

  Autors: tam norčam es
  Datums: 26.06.10. 12:28

  norča saka:
  nu zini, kā pēc kara gadās, krievu zaldati iztirija Latviju no fašistiem un bija pavēle te oficierim garnizonā dzīvot un dienēt un tā viņi te palika, viņ nav tak vainīgi.
  —————
  Vai spēj urla nemuldēt, kaut brīdi un demagoģiska ūdens vietā dot normālas atbildes? Tu pats palasi, ko te raksti, vai jēgu saprati dotajā jautājumā?
  Pēc tavas muldoņas iznāk, ka te visi Latvijā salīdušie urlas-kremļa propogandas atražotāji visi ir pulku, rotu komandieri, vai vienkārši sveši salašņas un nu viņu pēcteči, kas savas te palikšanas intrešu vārdā aiztāvēs savus senčus-okupantus un viņu politiku Baltijā? Un vai viņi nav vainīgi, vai viņiem nav jāatbild par savu izvēli, paliekot agresora okupētā zemē un pateicoties agresora vardarbībai un paliekot okupantu pusē, vēl tagad, jau labi zinot psrs noziegumu apmērus LV un to masveidību pret latviešu tautu? Vai tiem – šodienas LV civilokupantiem nav jāuzņemas atbildība par savu netaisno izvēli un savu tautiešu-militāristu nozieguma izmantošanu savā labā, pret cietušās tautas intresēm un gribu? Jeb tikai tiem vecajiem “nabaga” karavīriem ir vaina jāuzņemas, bet šos jaunās paaudzes krievvalodīgos civilokupantus tas neskar???!

 4. ???? saka:

  Kādi murgi,gan rakstā,gan komentāros!Vai paši saprotat ko rakstat?

 5. black_joker saka:

  nu gan -tīņi apsēduši, kā izskatās pēc nikiem un “komentāriem”- ievies kārtību Grantiņ, savādāk drīz pats nesapratīsi, kas te notiekās:):):)

 6. Adolfs Hitlers saka:

  nāvi black jokeram!!!

  šādi pretlatviski elementi ir jāsadedzina dzīvi

 7. black_joker saka:

  Adolfam Hitleram – izteikti latvisks elements ar latvisku niku esi :):):):) šādi elementi, kā Adolfs Hitlers savukārt ir jāliek cietumā kā fašisma propogandētāji

 8. Adolfs Hitlers saka:

  black joker par komunisma, sarkanā boļševisma propogandēšanu ir jāsoda ar nāvi

 9. black_joker saka:

  Ādolf – parādi man vienu komentāru, kur es propogandēju komunismu (boļševismu), respektīvi nocitē.

 10. Adolfs Hitlers saka:

  nomīzi ja:D

  pretjautājums tev par mani:kur es propagandeju fašismu

  vienīgais ko es esmu propagandējis ir nacisms

  fašismu nekad

  neapmelo mani

 11. black_joker saka:

  :) gaidi ar maisu……….
  nu pats atzinies, ko propogandē- vēl ļaunāk- tu propogandē nacismu, kurš aizraidīja viņsaulē lērumu žīdu, čigānu un citu iekaroto zemju iedzīvotāju, tai skaitā Latvijā. Fašisms Itālijā tik lielus sūdus nesavārīja, kā nacisti Vācijā.
  bet uz manu jautājumu tā ar neatbildēji, jo vairāk jau kā uzbraukt ar kādu demagoģiju nemāki….

 12. Adolfs Hitlers saka:

  un aizraidīs viņsaulē arī tevi sarkanais

 13. Adolfs Hitlers saka:

  aicinu visus apskatīties šo mājaslapu ar jauno Latvijas ideoloģiju

  http://nseuropa.org/Latvian/Index.htm

 14. A.Kalniņš saka:

  Nav nekādu šaubu-būs jāveic likumīgo dekolonizāciju, būs valstī jāatbrīvo no naidīgiem elementiem un tiks sodīti nodevēji! Tas sen visur briest un rūgst cilvēkos, tik nezinu kāds būs izvirdums, ja valdība, tiesībsargi un drošībnieki turpinās izlikties neko nemanot un neko nedzirdot. Visdrīzāk tautas visneapmierinātākie pārstāvji paši organizēsies, paši rīkos tiesas un paši sodīs redzamākos zagļus un nodevējus.

 15. co saka:

  Latvieš-ebreji paši vaininieki un paši tiesātāji,tur pie tiesas
  citus vīrus nelaiž.Tas stulbums viņu vadībā pasaulē ir radīts un ar lat-
  vieš-ebreju tiesu nekas nemainīsies.Visi šie saiti ir latvieš-ebreju
  un viss notiek kā jau pie viņiem.Baltu tautas šobrīd vēl klusē.

 16. black_joker saka:

  mjā, rudenī visas psihiskās vainas saasinās- ļoti labi redzams šajos komentāros.

 17. A.Kalniņš saka:

  kremļa pintiķis – anonīmais co, kas laikam gan ir tas pats bļek-pļek, te mēģina spēlēt futbolu un realos maskavas organizētos kriev žīdus pārvērst par farsu, radot priekštatu neesošiem latvieš-ebrejiem. Tādas organizētas grupas Latv. nav, var būt ir tadi indivīdi, Latvijās žīdi – godavīri, kā piem. Naums Livšics, bet tas ir no pavisam citas operas.

 18. Ko gribēji pateikt? saka:

  atkod sev līkās kājeles bļ_pļecka, vai savu līko šnobeli, kas pavisam bojā tavas truli izvalbītās semīta ačteles un dari to katriz, kad tev gribēsies te pretlatviski smirdēt, tā tu varbūt mazināsi pelnīto sodu
  hi, hi, ņirdziens nāk, cik tevi bija labi komentos aprakstijusi tauta, kads tavs pļockas vieplis parādijās foto veidā te un piesmērēja acis nabaga normāliem cilvēkiem, nu toč,tik pretīgs mūlis gadiem nebija redzēts pat murgos

 19. black_joker saka:

  šovinistam “ko gribēji pateikt?”- parādi savu tīro nacionālista šnobeli pārējiem ar, lai varam parēkt un paņirgāties:):):)

 20. ???? saka:

  Garīgi slimu ļautiņu tvaika nolaišana!

 21. !!!! saka:

  ???? saka:
  2010. gada 21. septembris 11.31

  Garīgi slimu ļautiņu tvaika nolaišana!
  000000000000000000000000000000000000000000000
  Taisnību tu ???? skandini, tiešām uz šo nacionālpatriotu fona šie Antonijas ielas maksas skribenti, vai tikai viens skribents bllack-joker ar daudz nikiem, nu ir ar manāmām garīgām novirzēm. Vajadzētu viņam viņa uzraugiem, šefiem ieteikt tomēr kaut profilaksei pie psihiatra aiziet, jo tāds naids pret savu dzimteni un tautiešiem nav normāla, vesela cilvēka izpausme.

 22. po saka:

  Tie bija”tautieši”kas nīcināja šo zemi un tā jums esot normāla,
  vesela cilvēka izpausme.

 23. black_joker saka:

  “!!!!” – apsēstais – parādi, kur manos komentāros ir naids pret latviešiem un Latviju? Man ir dižs naids pret cilvēkiem, kas bez pierādījumiem atļaujas nozākāt politiķus un sabiedrības aktīvos cilvēkus.

 24. black_joker-vēl saka:

  “???” – kur, kur es apsēstais – parādi, kur manos komentāros ir naids pret latviešiem kangariem un pret Latviju Krievijas sastāvā? Nu kur, kur-tad man nemaksātu, tad mani sarkanie senči -nodevēji kapā otrādi apgrieztos! Man ir dižs, necilvēcīgs naids pret cilvēkiem, kas mīl savu dzimteni, kas nepārdodas un kas bez pierādījumiem neatļaujas nozākāt pērkamus politiķus-kangarus un sabiedrību aktīvi apzogošus cilvēkus augstos amatos.

 25. black_joker saka:

  parodētājam-kas tev maksā par šādu ākstīšanos? :):):):):)

 26. black_joker saka:

  spriežu pēs sevis, ja man te maksā par meliem, jums arī tad maksā par taisnību, bet kas, kas jums maksā?):):):):)
  Un vispār, kas tā par parodēšanu, ja parodē taisnību?:):):)

 27. bambams saka:

  jā tā viņ ir, man maksā, lab maksā unja In Pasings nebūtu viens visu krutku izrijis, niviens i nezinātu nikio un nebūtu viņu tajā trakojošajā nodaļā jābāž, xo, xo, bet es- black_joker ta paliku ārā, xo xo:):):)

 28. black_joker saka:

  parodētājam- man ta kā vecam anarhistam tas ir hobijs- iepazīties ar citu politiskajiem viedokļiem.
  Smieklīgākais, ka jūs paši ar ākstībām nositat lapas ticamības pakāpi un “idejisko” platformu:):):):):)

 29. black_joker-vēl saka:

  parodētājam- man ta kā vecam kremļa anarhistam tas ir hobijs- iepazīties ar citu politiskajiem viedokļiem un tos izkropļor.
  Smieklīgākais, ka mēs, komuņjaku kroplās atvases paši ar ākstībām ceram nosist lapas ticamības pakāpi un nac. “idejisko” platformu, kas arī bija mūsu uzdevums un to pildīsim veselības uzplaukuma brīžos :):):):):)

 30. KrrrrievsssS saka:

  Nu viņš, vai viņi, tie krievmīļi jokeri te tiešām ir jukuši, laiks steidzami ārstēties!

 31. black_joker saka:

  “KrrrrievsssS”- iepriekšējā komentārā jau parodētājs uzrakstīja savus mērķus:)

 32. black_joker saka:

  Vai tiešām Drošības policija okupantus un viņu pēcnācējus, atbilstoši LR SAeimas 1996. gada 22. augusta Deklarācijai Par Latvijas okupāciju vienreiz neiesēdinās dažādus kabanovus, krotovus, pļinersus un viņiem līdzīgos kamanās – un uz Sebežas pusi. Pietiek saudzēt okupantus, nelēpti naidīgus pret neatkarīgu latvisku Latviju un pret latviešiem noskaņoto krievvalodīgās nacionalitātes 5. kolonnu. Policijai IR jāaizstāv sava valsts un tās likumīgie pilsoņi, bet ne šie okupanti LV ļaunā sērga- psrs iebraucēji-nelegālie klaidoņi Latvijā.

 33. Aleksandrs saka:

  Pēdējam blec-pleck komentam esmu spiests piekrist, lai cik nepatīkams neliktos šis slimais tips

 34. Miervaldis saka:

  Cilvēks zem nika Adolfs Hitlers ir provokātors, vai arī arī pārlieku sasparojies!Es biju tanī viņa uzrādītajā mājaslapā, jā!Un varu teikt droši – citi temati tur ir daudz vai maz sakarīgi (priekš Latvju tautas), taču citi temati tur ir FUI!Istā ādolfa Hitlera interesēs bija ļaut baltiešiem “strādāt”, lai nomāktu (!) Krievijas ietekmi uz Eiropu!Un pašai Krievijai arī būtu izdevīgi savas tautas ietekmes samazināšanos uz Eiropu, jo pie varas Krievijā pēc vāciešu uzvaras nāktu Vlasovs, kurš centīsies neizlaist savu tautu!Tā vismaz es domāju!Un vēl es varu teikt, kad cilvēks zem nika ādolfs Hitlers ir tikpat mērā Latvijas patriots un Latvju tautas draugs, cik Putins katoļticīgais!

 35. Miervaldis - black_ joker saka:

  Kas tad tev?Beidzot esi nācis pie prāta?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *