Lasītāji. Lūgums atgādināt !

Zaļš, tautastribunals.eu1. Daugava, VentaLRTT saņem ne mazums informācijas, kas norāda uz dažādu neliešu afērām un pretlatvisku darbību.

Tā arī tikko LRTT saņēma divas vēstules, kurās tiek norādīts uz attiecīgo personu nelietībām. Šodien par vienu, bet nākošais raksts būs par otru vēstuli. Nekas jauns jau netiek sacīts, kas jau nebūtu apspriests šajā i- vietnē.

Foto: Nu nebūs jums, neliešī, Daugava nekāds “zīda(žīda) ceļš”, tā vienmēr paliks latviešu tautas Likteņupe !

Lūk, šodienas tēma:Valērijs Štamers un Juris Lapinskis, kuri izliekas par latviešu draugiem, atkal bīda savtīgu projektu. Lūdzam Tautastribunālam atgādināt lasītājiem, kas par neliešiem ir Valērijs Štamers un Juris Lapinskis.”

Pareizi lasītājs atgādina, ka radio “Merkurs”- “Gaismas pils” raidījuma veidotājs Juris Lapinskis tikai uzdodas par latviešu draugu. Par šiem(lasītāja norādītajiem) diviem afēristiem un krievžīdisko interešu lobētājiem LRTT vietne ir jau rakstījusi. Par šo žīdu tandēmu(Lapinski un Štameru), kuri terorizēja Latviešu vēlētāju biedrības priekšsēdētāju Viloru Eihmani, variet sīkāk izlasīt šeit: http://tautastribunals.eu/?p=16904 ,bet šajā raksta pievērsīsimies tieši Daugavai, kuru šie žīdi vēlas iznīcināt.

Mūsu likteņupe Daugava katram latvietim ir, ja tā var izsacīties, nacionalitātes identiskais pamats. Iznīcināt Daugavu, pārvēršot to par kanālu un slūžu sistēmu,  nozīmē iznīcināt latvieti garīgi.

Juris Lapinskis,Aivars Andersons.Ir tikai viena noziedzīga tauta, kurai latvieši ir kā skabarga acī, proti, krievžīdi, pie kuras tad arī pieder šie divi kriminālelementi.

FOTO: Daugavas “kapracis” J. Lapinskis. Uzticams krievžīdu cionistu līdzskrējējs.

Šie žīdiskie elementi runā par kaut kādu tur jauno “zīda ceļu” kurš došot latviešiem tūkstošiem darbavietu un miljardiem varenus ienākumus.

Jautājums tikai: uz kurieni tie “zīdi” tiks transportēti ? Uz ziemeļpolu, kuru apdzīvo miljardu liela “ziemeļpoliešu” tauta ?

Pusotra miljona lielajai latviešu tautai šis kroplais projekts nav vajadzīgs un tas arī nekad netiks īstenots.

Īstenots tiks antižīdiskais projekts !

No Latvijas, ar starptautisko iestāžu palīdzību, tiks padzīti visi tie, kuri okupācijas un neveiktās dekolonizācijas rezultātā, ir noziedzīgā veidā izlaupījuši mūsu Tēvzemi. Tādi lapinski un štameri, kopā ar ubanovičiem un lindermaņiem, tiks aizvilkti uz karātavām.

Latviešu tautai tiks atdots viss godmaņveidīgo žīdu nozagtais.

Pēc Latvijas atbrīvošanas no šiem sātaniskajiem viepļiem tiks veikts pavisam cits projekts, Daugava tiks atbrīvota no Pļaviņu HES un atjaunots mūsu lepnums- Staburags.

Visi tie, kuri piekrīt piedalīties J. Lapinska vadītajā radiopārraidē “Gaismas pils“, ir pieskaitāmi pie noziedzniekiem, tāpat kā tie, kuri piekrīt dot intervijas A. Gardas laikrakstam DDD, jo tā tiek uzturēta šī raidījuma/laikraksta auditorija, kura vēlāk tiek “apstrādāta“, lai grautu latviešu tautas vienotību.

Dievs svētī Latviju !

07.02.15.    LRTT

=========================================================================

Šeit saņemtā lasītāja vēstule ar visu pielikumu:

Valērijs Štamers un Juris Lapinskis, kuri izliekas par latviešu draugiem, atkal bīda savtīgu projektu. Lūdzam Tautastribunālam atgādināt lasītājiem, kas par neliešiem ir Valērijs Štamers un Juris Lapinskis.

========================================================================

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/184605/daugavas-raceji-atkal-pamodusies-musu-liktenupei-esot-jaklust-par-milzigu-kanalu-un-hes-kaskadi-video

Pēc vairāku gadu pārtraukuma par sevi atkal atgādinājuši Daugavas racēji, kuri grib Daugavu un Dņepru pārvērst par milzīgiem kanāliem un hidroelektrostaciju kaskādēm, lai izveidotu kuģu ceļu, kas Baltijas jūru savienotu ar Melno jūru. Utopiskajam projektam dots „Jaunā Zīda ceļa” nosaukums.

Bilde ar komentāru: Atkal par sevi atgādinājuši Daugavas racēji, kuri mūsu likteņupi grib pārvērst par lielu kanālu un hidroelektrostaciju kaskādi. „Jaunā Zīda ceļa” projekta bīdītāji piekritējus meklē pie Daugavas esošo pašvaldību starpā. Jēkabpils kārtējo reizi attiekusies piedalīties avantūrā.
Kasjauns.lv jau rakstīja, ka Daugavas – Dņepras ūdensceļa projekts ik pa laikam tiek aktualizēts jau kopš pagājušā gadsimta sākuma. Tā uzpeld kā utopiska ekonomiska un avantūriska ideja. Vēl pirms dažiem gadiem pat nodibinājās partija „Daugava – Latvijai”, kuras mērķis bija lobēt kanāla būvniecību, jo tas došot neatsveramu ieguldījumu Latvijas izaugsmē. Viena no partijas sejām bija aktieris Rolands Zagorskis, bet tajā bija iestājušies arī vairāki uzņēmēji, kuri nu atkal aktivizējušies. Vairums sabiedrības gan Daugavas uzrakšanu uzskata par nerealizējamu utopiju.

Vidusdaugavas televīzija vēsta, ka Jēkabpils pilsētas pašvaldība saņēmusi vēstuli no biedrības „Latvijas mazo un vidējo uzņēmumu konfederācija”, kurā tā lūdz izteikt viedokli par projektu „Daugava – Latvijai”, kas paredz pārvērst Daugavu par kuģojamu ūdens ceļu un vērienīgu elektroenerģijas ražotni. Ideju izbūvēt vairākas jaunas hidroelektrostacijas un izveidot kuģojamu kanālu, kas savienotu Baltijas, Melno un Kaspijas jūru pa Daugavas, Dņepras un Volgas upēm, jau gadiem ilgi virzījusi biedrība „Jaunais Zīda ceļš”. Viens no šīs biedrības pārstāvjiem ir kāds plašākai publikai mazāk zināms inženieris celtnieks Valērijs Štamers, kuru jau pirms kāda laika Latvijas prese raksturoja kā avantūristu.

Lai gan jau pirms vairākiem gadiem pret projektu nostājās liela daļa sabiedrisko organizāciju un arī Satiksmes ministrija nolēma to neatbalstīt, idejas autori turpina mēģinājumus panākt savu. Jēkabpils mērs Leonīds Salcevičs saņēmis biedrības „Jaunais Zīda ceļš” vēstuli, kurā teikts, ka biedrība ir iesniegusi Ekonomikas ministrijā likuma projektu „Par projekta „Daugava – Latvijai” pirmsprojektēšanas pasākumu realizācijas nodrošināšanu”, un akcentē: „Ja Saeima 2015. gadā līdz 7. maijam varētu pieņemt minēto likuma projektu, tad jau 2018. gadā tiks radītas jaunas, labi apmaksātas vairāk nekā 50 000 darba vietas un papildus ienākumi valsts un pašvaldību budžetos pārsniegs 1 miljardu eiro.”

Likuma projekta anotācijā biedrība „Jaunais zīda ceļš” aprakstījusi iespējamo projekta virzību, norādot, ka 2017. gadā varētu notikt Daugavpils, Jēkabpils un Krustpils HES un liellaivu liftu projektēšana, savukārt 2018. gadā varētu tikt veikta šo HES un liftu būvniecība. Anotācijā teikts, ka, ņemot vērā ģeopolitiskās situācijas izmaiņas Ukrainā un Krievijā, biedrība nolēmusi ierosināt tikai projekta pirmā etapa realizēšanu, respektīvi, ūdens ceļa izveidi no Rīgas līdz Vitebskai Baltkrievijā, uzbūvējot septiņas hidroelektrostacijas.

Jēkabpils mērs Leonīds Salcevičs Vidusdaugavas televīzijai norādījis, ka viņu projekts nepārliecina: „Pirmkārt, šīs aktivitātes notiek viļņveidīgi. Tās parādās, tad noplok, tad atkal parādās. Un parādās, sākoties plānošanas periodam, kad tiek atvērti ES struktūrfondi. Tad parādās: „Dodiet naudu, mēs realizēsim, būs milzīgs pienesums!” Ja tas neizdodas, viņi apklust, piecus gadus nogaida un tad atkal „uzpeld”. Otrkārt, lai arī kāds būtu tas pienesums, lai cik tūkstoši darba vietu, es domāju tā – ja caur mūsu zaļo, skaisto, mīļo Latviju mēs izdzīsim cauri kanālu, tad faktiski Latvijas vairs nebūs. Attīstības un tautsaimniecības komiteja skatīja šo jautājumu un nolēma nesniegt atbalstu.”

Projekts, ko daudzi sauc par utopiju, vides speciālistu vidū raisa negatīvas emocijas. Vides aizstāvji uzsver, ka šāda kuģojama kanāla izveide atstātu graujoši negatīvu ietekmi uz Latvijas dabas resursiem.

Jādomā, ka Daugavas racēju projekts aktualizēts tādēļ, ka Eiropā aktivizējušies arī citi projekti par Baltijas un Melnās jūras savienošanu. Tā starptautiskā konkursā uzvarējušais konsorcijs Gdaņskas (Polija) Jūras institūta vadībā pētīs iespējas atjaunot ūdens maģistrāli starp Baltijas un Melnajām jūrām, raksta laikraksts „Dienas Bizness”. Projekta, kas zināmā mērā konkurē ar Latvijā radušos projektu, izpētei Eiropas Savienība piešķīrusi teju pusmiljonu eiro. Ekspertiem uzdots līdz 2015. gada beigām izanalizēt ekonomiskos, tehniskos, ekoloģiskos, finansu, juridiskos un citus aspektus ūdensceļa atjaunošanai starp Gdaņsku Polijā un Hersonu Ukrainā.

Skatieties Vidusdaugavas televīzijas sižetu par avantūriski utopisko Daugavas uzrakšanas projektu.

Daugavas racēji turpina mēģinājumus panākt savu (Vidusdaugavas televīzija)

Video: https://www.youtube.com/watch?v=iEpxjGjbJzA&feature=player_embedded

You may also like...

5 komentāru

 1. Egons saka:

  Daugava ir Latvija likteņupe un ja kāds to grasās pārvērst par smirdīgu kanālu, kārtējo reizi izņirgājoties par latviešu tautu kā gadījumā ar Staburagu… tad ko te piebilst? Šāda kanāla izbūve ir pilnīgi nepieļaujama, jo nodarīs būtisku un neatgriezensiku kaitējumu Latvijas dabai!

 2. Raitis saka:

  Nevis Zīda ceļš, bet gan ŽĪDA ceļš!

 3. Eduards Lunis saka:

  —Atgādinu-ŪDENS TRANSPORTS IR -VISLĒTAĶAIS KRAVU PĀRVIETOSĀNAS VEIDS
  Visa Rietumeiropa ir ar kanāliem savagota- pats esmu pārliecinājies!
  Un Daugava jau bija kuģojama Latvijas laikā un ari’senatnē UN ARI’SENATNĒ PASTA’VĒJA CEĻŠ NO bALTIJAS JŪRAS LĪDZ mELNAJAJ!? Ta’ka nesteidzaties, poļi vēl para’dīs…!

 4. elina saka:

  Путин решил начать большую войну – НАТО не против и предлагает ответ

  После переговоров в Москве 6 февраля, Ангела Меркель и президент Франции Олланд вернулись ни с чем – наиболее красноречиво о ситуации в Москве говорят не только пессимистичные фотографии переговоров, но и отсутствие совместной пресс-конференции.

  Кроме того, значительно сменилась риторика как ведущих стран Запада, так и представителей НАТО. К примеру теперь главнокомандующий силами НАТО в Европе Филипп Бридлав на конференции в Мюнхене заявил, что не исключает военный вариант развития событий в Украине. Но воевать НАТО предполагает с помощь украинской армии, а также современного оружия. Также и Франсуа Олланд честно признался, что встреча в Москве была последним шансом остановить большую войну.

  После 6-го февраля не планируется больше встреч на международном уровне в президентом России, как не планируется куда-либо Путина приглашать. После 6-го февраля опускается желеный занавес. Теперь план Запада такой: “Вчера Байден встретился с Туском. Сегодня Меркель в Мюнхене встречается с Байденом и Порошенко. В понедельник – Совет ЕС на уровне глав МИД. Во вторник или среду – встреча Меркель с Обамой. В четверг – саммит ЕС. И после этого ждем заявление Обамы. И готовим попкорн.” – написал у себя в блоге известный блогер и журналист Алексей Гвоздев. В действительности в конце следующей недели будет объявлено скорее всего о полной изоляции руководства России и значительном усилении санкций, а также о поставках оборонительного оружия в Украину от Западных партнеров.

  Начнем с санкций. В самое ближайшее время банковская система России может рухнуть. Это приведет одновременно к обвалу рубля до курса 150-200 рублей за доллар, а также банкротству ряда предприятий. Рейтинг государства Россия приблизится к дефолту. Кроме того, в течении месяца, после того как Запад сбросит активы России в мусорный бак (сейчас это в процессе) возможно отключение системы SWIFT. Но это еще требует времени. В тоже время – арест имущества России и отдельных компаний и лиц по делу ЮКОСА, что возможно произойдет также в течении месяца – двух. Все это приведет в сумме к падению ВВП уже не на 5-6%, как прогнозировалось, в России, а на 20-30% в течении года. Также возникнут серьезные сомнения в конвертируемости рубля. Все вместе приведет к ограничениям поставок продовольствия, высокоточных технологий и медицинского оборудования, а также медикаментов. Осень 2015 года Россию ждет гуманитарная катастрофа в случае продолжения войны.

  Путин и его друзья автоматически теряют и все свои активы в течении года на Западе, а это около 500 млдр. долларов компаний и частных лиц. Но это еще не скоро и это последний козырь.

  Военная составляющая. По данным из различных полуофициальных источников страны НАТО и США рассматривают такую номенклатуру военной помощи Украине: разведка, системы РЭБ, ПВО бригадного уровня, ПТО батальонного уровня, новейшее оборудование для ведения военных действий ночью, MRAP.

  Разведка – системы согласования спутниковой разведки и (возможно) – наведения. Системы радиолокационной разведки артиллерии, систем связи и ПВО. Также поставка и БРЛО.

  Системы РЭБ – включая системы активного подавления противника и противорадиолокационные ударные системы.

  ПВО бригадного уровня – кроме систем типа FIM-92 Stinger, возможно также шведский RBS 70 и ПЗРК “Гром”.

  ПТО батальонного уровня – FGM-148 Javelin и вероятнее всего польская версия израильского комплекса Spike. Кроме того – переход на стандарт НАТО по калибру автоматических гранатометов, включая поставки всех компонентов. Также обсуждается вопрос поставок систем Hellfire и возможно Maveriс в дальнейшем, для оснащения штурмовой авиации.

  MRAP – поставки в основном за счет сокращения американского контингента в Афганистане и Ираке, а также из резервов армии США, включая возможно резерв HMMWV и M113.

  Также страны НАТО предоставят необходимо количество специалистов для обучения пользованию новейшей техники.

  Однако не будем забегать вперед – основные события развернутся после 13 февраля.

  Виктор Шевчук. Русский Еврей.

  http://rusjev.net/2015/02/07/putin-reshil-nachat-bolshuyu-voynu-nato-ne-protiv-i-predlagaet-otvet/

 5. Ottomars saka:

  Mani baigi interesē viena lieta. Pastāsti visiem,tā atklāti, kā tu nokļuvi Vācijā un pieņēmi svešas valsts pilsonību, par kādiem nopelniem tev to iedeva? Kāda organizācija tev palīdzēja? Un kā tu svešas valsts pilsonis atļaujies jaukties mūsu valsts lietās? Kritizēt kādu, plātīties ar saviem ĀSM? Kas tev ir devis tiesības tā rīkoties? Tavā mazajā galviņā neiegulstas pavisam vienkārša lieta – tu neesi NEKAS priekš Latvijas un tās pilsoņoem, iedzīvotājiem. Puteklis uz pasaules fona. Piecel savu galvu un paskaties, kas notiek tev līdzās. Laikā , kad kara cirvis var skart arī mūsu zemi, tu atļaujies vēl ķengāties, celt gaismā nu pavisam TAGAD(patlaban) nevajadzīgas un neaktuālas lietas. Mēs paši tiksim galā , bez tavas palīdzības. Neviens tev to nav ne lūdzis, ne prasījis. Latvija vairs NAV tava zeme. Dzīvo vien tālāk savā izdomātajā, izfantazētajā pasaulītē. Latvija NEKAD nebūs tāda, kādu tu esi to uzbūris šajā i-neta vietnē. Nekad! Paliec , kur esi!
  .
  .
  Admins
  Nu jā, Ottomar(kosķik), lieta ir daudz viekāršāka:”Cilvēks domā, bet Dievs dara !”
  Tu domāji un darīji visu, lai mani fiziski iznīcinātu, bet Dievs to nebija paredzējis un nekas nesanāca.
  Gan jau redzēsim, nesteidzies !
  Toties tu tiksi pirmajā stundā, pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā, “pielikts” pie tava personīgā žoga:”Par nodevību pret latviešu tautu, par sadarbību ar Krievijas krievžīdisko slepkavu režīmu !” Tava dzīvesvieta ir zināmā, dižais “karognesi” !
  Toties Dievs ir paredzējis nodevējus likvidēt: “Tāds(nodevējs) labāk lai nebūtu dzimis, bet ja dzimis, tad dzirnakmens kaklā…”, sacīja Pravietis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *