I. Ronis. Par nodevējiem un Kārli Ulmani

www.tautastribunals.eu-12Karlis-Ulmanis, Grantiņš1Sakarā ar vēlēšanām, kuras tuvojas, LRTT i- vietne pievērsīsies dažādu parazītisku elementu „nolikšanai pie vietas”. Lielākai daļai vēlētāju(latviešu) nav saprotama šī procesa(vēlēšanas) dziļākā jēga. Ir jāsaprot, ka pie varas esošā noziedzīgā kliķe kalpo Maskavas- Telavivas žīdu noziedznieku bandai un viņas pamatuzdevums ir demontēt Latviju kā valsti no pasaules politiskā globusa.

Komunisti savā būtībā ir destruktīvs- ārdošs spēks un mums par postu šīs „spēks” Latvijā ir pie teikšanas.

Latvijas demontēšana notiek ne tikai ar rūpniecības un lauksaimniecības likvidēšanu, bet arī garīgi, proti, noklusējot un falsificējot mūsu vēsturi un latvisko Dzīvesdziņu.

Viens no galvenajiem šo sarkano slepkavu „jājamzirdziņiem” ir pirmsokupācijas Ulmaņlaiku Latvija. Tā, šiem komunistiskajiem gara deģenerātiem, ir iesprūdusi rīklē kā rijīgam šakālim kauls. Viņi saprot, ka Ulmaņa Latvija vecākai un vidējai paaudzei ir kā PROMITEJS, kas ved cauri šodienas sātanisma tumsībai. Tāpēc viņi visādiem veidiem un ar dažādu cilvēkveidīgu drazu palīdzību cenšas šo uguni noslāpēt. Visi krievžīdiskie un komunistiskie noziedznieki zina, ka Kārlis Ulmanis bija 20. gadsimta lielākais ģēnijs. Jā, es nepārspīlēju: lielākais ģēnijs, protams, kas attiecas uz tautsaimniecību un ļaužu labklājību. Nav cita viņam līdzīga uz zemes.

Ar(par) Viņu, latviet, mēs varam būt bezgala lepni !

Un tagad vēlreiz pārlasi(tas šeit jau ir ticis publicēts) taisnību par Kārli Ulmani, ko saka komunistu nežēlastība kritušais vēsturnieks Indulis Ronis***. Raksta beigās vēl apskatīsim tos „vēsturniekus”, kuri drīz tiks vilkti uz karātavām.

Viņi, latviet, nav pat mēsla vērti:

============================================================================

indulis_ronis_ad_102– Kā jūs vērtējat Kārļa Ulmaņa rīcību 1940. gadā, par ko sabiedrībā ik pa laikam uzvirmo lielas diskusijas un vēsturnieki nosoda?


Latvijas Zinātņu akadēmijas īstenais loceklis, bijušais Vēstures institūta direktors, habilitēts vēstures doktors, grāmatas “Kārlis Ulmanis trimdā un cietumā” autors, profesors Indulis Ronis:
FOTO: Indulis Ronis: Profesionālam vēsturniekam nav tiesību to nepateikt.

Kas attiecas uz vēsturniekiem, tad ir ļoti švaki ar kvalitāti. Bet daži labi vēsturnieki ir. Es kā profesionālis varu sacīt, ka tad, ja mēs apskatām notikumus sarežģītos vēsturiskos periodos, jāredz aina kopumā, ne tikai Latvijā, bet kaimiņzemēs, pasaulē. Ulmanis un Munters bija ļoti kompetenti, ar labām zināšanām.

Domāju, ka daudzi mūsu tagadējie politiķi nav redzējuši tik daudz grāmatu, cik šie abi kungi izlasījuši

Ulmanis un Munters labi redzēja, kāda ir situācija.

Par to liecina dokumenti.

Viņiem jau 1938. gadā bija skaidrs, ka būs slikti. Pēc Pirmā pasaules kara daudzi uzskatīja, ka Baltijas valstis nav spējīgas ilgi pastāvēt. Meierovics gadumijā vienmēr esot teicis tostu pateicībā Dievam, ka vēl viens gads aizvadīts un, ka Latvija vēl ir neatkarīga…

Ko patiesībā nozīmēja Ribentropa–Molotova pakts?

To, ka tiek atjaunotas divas – Vācijas un Krievijas – impērijas to sākotnējās robežās ar nelielām niansēm. Nekā cita tur nav.

Pārējais ir vēsturnieku fantāzijas.

Ulmanis zināja par šo slepeno paktu un par to ir arī pateicis 1939. gada “Valdības Vēstnesī”, kad vajadzēja komentēt, kāpēc Latvijā vajadzēja atļaut ierīkot PSRS armijas bāzes: ka notikusi jauna robežu un sfēru pārdale, mēs esam par mazu, lai to varētu ietekmēt, un mums jādomā, kā izdzīvot šādā reālā situācijā.

Ulmanis ar Munteru cerēja uz starptautiskajām tiesībām un suverenitātes saglabāšanu.

Amerikā ir publicēta scenogramma, ko Munters Kremlī ir runājis, – tur Staļins un Ribentrops izskatās vairāk nekā nožēlojami agresori.

Bet to noklusē – gan Kreituse, gan visi pārējie vēsturnieki.

Kāpēc?

Tāpēc, ka tas parāda lietas būtību un tad būtu smieklīgi Ulmani un Munteru apvainot valsts nodevībā.

Patiesībā viņi pamatā izstrādāja daļēju findlandizācijas politiku, kas paredzēja daļēju suverenitātes pašierobežošanu. Ulmanis jau vienubrīd gribēja karot, bet tad latviešus sagaidītu Krimas tatāru liktenis – visus izsūtītu!

Ulmanim un Munteram Latvija bija sirdī, viņi to bija veidojuši, katrs no viņiem individuāli būtu ar mieru arī atdot savas dzīvības Latvijas labā.

– Kāpēc tad Munteru publiski attēlo kā latviešu tautas nodevēju un krievu (padomju) spiegu?

Tas nāk no vācu laikiem. Vācu galvenā propagandas tēze latviešu tautai bija: jūs nodeva pašu valstsvīri, atdeva krievu rokās, jums vajadzēja cīnīties kopā ar mums pret krieviem, bet viņi, jūsu valstsvīri, to negribēja! Arī vācieši slēpa Ribentropa–Molotova paktu.

Kāpēc tagad to nepasaka?

Profesionālam vēsturniekam nav tiesību to nepateikt.

===========================================================================

paiders,urbanovičs,pabriks,feldmanis, stranga, krūmiņš, vaira vīķe freibergaUz foto redzamie(viņu ir daudz vairāk) ir tie, ar kuru palīdzību tiek degradēta Latvijas vēsture un zombēta jaunā paaudze. Latvietim tiek atņemta viņa bagātā un varonīgā vēsture. Tieši tas ir žīdu- komunistu galvenais mērķis.

Ar šo parazītu palīdzību tiek veikts ārprāta genocīds pret latviešu tautu.

Divi no redzamajiem nav tikai abstrakti slepkavas, bet vistiešākie fiziskie slepkavas. Vairāk šeit:

http://tautastribunals.eu/?p=13201

http://tautastribunals.eu/?p=17781

Kad uz Rietumeiropas robežas bija sakoncentrēta 6 000 000 liela krievžīdu armija, kurai bija trīs reizes vairāk tanku un divas reizes vairāk lidmašīnu nekā visai psaulei kopā, pretošanās būtu nozīmējusi pilnīgi tautas iznīcināšanu.

Ja K.Ulmanis būtu devis pavēli pretoties, tad, patiešām, viņš būtu bijis noziedznieks un pat slepkava.

Šeit sacīto uz foto redzamie zināja, bet viņu saimnieka dotā pavēle, apķēzīt Ulmani, ir jāpilda.

Lai nolādēti uz foto skatāmie !!!

Pienāks diena, kad viņiem spriedums tiks izpildīts dzīves vietā- ģimenes acu priekšā.

Viņu ģimenes tiks tiesātas, jo tās arī ir baudījušas visus nodevības labumus.

Līdz septītai paaudzei būs jāmaksā par „tēva” grēkiem.

Dieva tiesa, taisnīga tiesa.

==========================================================================

***Mēs zinām, ka pirms gada  J. Reinika & A. Borovkova & R. Bunkas banda centās Induli Roni zvērīgā veidā noslepkavot .

Lai Dievs stāv klāt visiem Taisnajiem virs zemes, kaut arī Svētajos rakstos ir sacīts: „Pirms nebūs vajadzīgais skaits Taisno nokauts, nekas nemainīsies”.

Un par pēdējiem laikiem(sātanismu) savukārt sacīts: „Un pēdējā laikā viņam(Sātanam) taps dota liela vara”.

DIEVS, lai notiek TAVS prāts kā Debesīs, tā arī virs zemes !

21.08.14.     LRTT

You may also like...

6 komentāru

 1. alpi saka:

  Izlasīju portālā delfi.lv: Komentāri pie šī raksta tiek caurskatīti pirms to publiskošanas. Jūsu komentārs parādīsies pēc laika. No kā baidās delfi.lv?
  .
  .
  Lai Tu nesāktu popularizēt LRTT.
  Es, pemēram, vispār esmu atslēgts no DELFĪ un TVNET.
  Parādās uzraksts:JUMS IR LIEGTA IESPĒJA KOMENTĒT.
  LA un NRA selekcionē manus komentārus… .
  Neuztraucies, tas tikai norāda uz viņu drīzu galu.

 2. Repatriants saka:

  Varbuut, ka augsti cienijamais K.Ulmana kungs bija vajaaks kaa politikis, kaa daudzi uzskata, bet to ka vins bija lielisks lauksaimnieks, ekonomists un galvenais iists, neviltots Latvijas patriots, nevar noliegt neviens! Tas bija Cilveeks kas visus savus speekus un visu dziivi veltija muusu tautas uzplaukumam un izaugsmei un to noliegt var tikai naidnieki, nodeveeji un kremlistu melu apmaati nelgas! Ik viena pasaules valsts var tikai sapnot lai tai buutu taads nesavtiigs un ideaals vadiitaajs, kaads bija K.Ulmanis!
  .
  .
  Admins
  Arī kā politikis viņš bija sava uzdevuma augstumos.
  Ar tādiem krimināliem zemes tārpiem, kā Staļins un Hitlers, viņš nav salīdzināms.

 3. Pilsonis saka:

  Ir vērts noskatīties dok. seriālu “Latvija-Ulmaņlaiki”. 1.sērijā kāds vācu politiķis ļoti labi raksturoja dr.K.Ulmani!

 4. Molotova Kokteilis saka:

  Mana ome stāstīja man Ulmaņlaikiem, viņa teica – tas bija valsts vīrs nevis tur kaut kāds. Piedzīvoja gan vācu, gan krievu okupāciju, kur pēdējie atņēma visu.
  Bet tie izdzimteņi,kuri tagad valsti noveduši līdz Eiropas nabagmājas statusam ir neko vairāk pelnījuši kā lodi pakausi.
  Es varētu oponēt vēsturniekam – ja man ir jāmirst lopu vagonos vai kādā spaidu nometnē, tad es labāk mirstu ar ieroci rokās cīnoties un paraujot līdzi tos izdzimteņus!!! Šo latvieši nesaprot šodien, tādēļ ir vāji un baidās, baidās cīnīties, jo nekādas brīvības nav, tikai ilūzija par to.
  .
  .
  Admins
  Par to, ka šie sātanislie izdzimteņi, godmaņi, kargini, āboltiņas…. , saņems lodi pierē, nešaubies.
  Bet domāju, ka tas būs daudz, daudz, drausmīgāk- viņus kārs aiz “attiecīgas vietas”, sēdinās uz stabiem un vienkārši slaktēs, jo viņi sevī ir uzkrājuši neiedomājamu ļaunuma enerģiju.
  Dieva radītajā dabā nekas neiet zudumā, par visu tiek atmaksāts pēc padarītā daudzuma.
  Lai nolādēti visi tie, kuri ņem to, kas viņiem nepienākās.

 5. Valdisfreimantals saka:

  Labs raksts.

 6. Sipons saka:

  Jūs tik daudz sakāt, ka visi saņems pēc nopelniem.

  Bet kā tad dzīvē parasti notiek? Protams, redzēt saņemam sodu tiem, kuri to pelnījuši, vēlas katrs. Lai būvētu jauno, ir jānovāc vecais būvlaukums.
  Bieži vien ļaunums apslaktē viens otru – reizēm diezgan ātrā nāvē.

  Bet sods garīgajā pasaulē kā izpaužās?
  Bībeles teksti, kuri paredz mūžīgu elli un paradīzi, izklausās pēc pasakām.

  Cik esmu nopratis, reinkarnācijas 9ja tāda pastāv) uzdevums ir caur pārdzimšanām likt dvēselei attīrīties. Dieva plāns ir priekš VISIEM cilvēkiem. Tiem, kuriem tika dotas privilēģijas – tas ir sava veida pārbaudījums. Ja izmantosi tās pēc Dieva svētibas – pakāpsies augstāk, bet ja kritīsi kārdinājumos, un pat smagos (tribunāla noziedznieku piemērs), tad iespējams caur neskaitāmi daudz pārdzimšanām, kurās vairs ne tuvu nebūsi tik priviliģēts, iespējams, ka nākamajās dzīvēs būsi kropls mēsls, tu pamazām attīrīsies no visa ļaunuma.
  Reizēm brīnāmies, kā tik daudzi noziedznieki izsprūk sveikā, nesaņemot pienācīgu sodu šeit untagad, bet tajā pašā laikā visapkārt tik daudz šķietami nevainīgu cilvēku, kur šķiet nelaimīgi, netaisnīgi cieš. Un redzam pasauli kā vistīrāko netaisnību. Varbūt šie cietēji – pārdzimtie ļaundari? varbūt… tiešām nezinu.

  Neesmu fanātisks reliģiozs, bet cenšos loģiski spriest. Protams arī esmu par tribunāla noziedznieku aprakstīto sodu. Priecāšos par Jūsu viedokli, arī ja nesakritīs ar manējo. Lai mūs pavada Patiesība un zināšanas, nevis fanātisms. Paldies
  .
  .
  .
  Admins
  Reinkarnāciju žīdi no Bībeles “izsvieda” jau mūsu ēras pirmajos gadsimtos. Tas nesaskanēja ar baiļu iedzīšanu un paverdzināšanu. Bībele ir laba grāmata, tikai jāredz kas tajā ir lieks. Galvenais, ka viņa visu pasaka par žīdu zvērībām…. .
  Atdzimšana jau nav tik vienkārša, kā viens otrs to domā. Atdzimt atkal un attīstīties var tikai tie, kuri nav pārkāpuši SARKANO līniju. Pārējie tiek iemesti atkritumos kā evolūcijas brāķi. Tas ir neiedomājami sāpīgs iznīcināšanas process. Visi, Sipon, saņem to, ko pelnījuši. Tas ir fizikas Likums un nekas cits. Aiz šīs realitātes robežām to vairs nesauc par fiziku, bet jau par metafiziku. Tas ir tā saucamais Karmas Likums. Tā priekšā Dievi lūzt kā sausi žagari, nemaz jau nerunājot par cilvēkiem ! Nepastāv nekādas Dieva Mīlestības, kā mums cenšas ieskaidrot melnsvārči. Ir tikai un vienīgi Esības Likums, kura priekšā visi ir vienādi. Es esmu divas reizes pabijis blakus Tai realitātei(man viņa tika rādīta, tā es sapratu), kad esmu stāvējis uz pilnīgas spēka izsīkšanas robežas. Es negribu pat mirkli atcerēties to ārprāta tumsu un ārprāta skaņas, kurs plūda no turienes. Tā bija vieta, caur kuru mums visiem jāiziet pēc nāves un caur kuru cauri tiek ļoti maz. Ir taču sacīts: “Tie vārti, kuri ved uz pazušanu ir plaši…, bet uz tālāko eksistenci šauri, kurus var atvērt tikai saviem darbiem… . To, ko es saku LRTT i-vietnē ir Patiesība….katrs, protams, to cenšas piemērot un izprast pa savam…, bet tas nemaina LIETAS BŪTĪBU, ka: KATRS SAŅEMS TO, KO PELNĪJIS ! Ļaunie darbi pāriet uz visu dzimtu un tālāk arī uz tautu. Tāpēc es apbrīnoju tos bezbailīgos laupītājus un slepkavas, kuri nedomā par saviem pēcnācējiem.———-Vācu televīzijā pirms kādiem piecpadsmit gadiem rādīja Kenedija dzimtu un to kā tā(uz to brīdi) bija fiziski 80% iznīcināta. Šodien varbūt jau pa visiem 90%. Kenedija vectēvs bija pasta kariešu laupītājs, izvarotājs un šo sieviešu slepkava…. . Es uzskatu, ka šī eksistence, lai arī cik briesmīga priekš manis ir bijusi līdz šim, ir Paradīze manai Dvēselei, jo man ir dota iespēja cīnīties pret ļauno. Mani neviens nevar nedz uzpirkt nedz arī pierunāt… . Nekas šajā eksistencē nepaliek neapmaksāts/neatmaksāts !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *