LRTT. 4. maija kliķes viltus patriotisms(papildināts)

www.tautastribunals.eu-1411Tuvojās vēlēšanas

Parazīti jūt savu galu un tāpēc tiek “mests kažoks” attiecīgā virzienā, lai saglabātu savu īsto būtību- krievžīdismu un Maskavas nospraustos mērķus. Runāsim par vienu no 4. maija kliķes parazīt- elementu Rinkēviču. Ierindas pilsonis, kurš nav iedziļinājies pie varas esošas kliķes smalkajās spēles pat nenojauš, kā tiek ietriekts kārtējais nāvējošais dūriens latviešu tautas miesā. Rinkēvičs– nelatvisks parazītisks krievžīdu marionete, kurš dara to, ko liek pagrīdes komunistiskā partija, kura tiek vadīta no Maskavas un Telavivas.

Lūk, kāds piemērs, kā jāspēlē viltus Latvijas patriotu: “Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs liedzis Latvijā ieceļot trīs plaši pazīstamiem Krievijas dziedātājiem – Oļegam Gazmanovam, Josifam Kobzonam un Allai Perfilovai, kura pazīstama ar skatuves vārdu Valērija. Kobzons Latvijas «melnajā sarakstā» nonācis jau otro reizi.”

Rinkēvičs,KALNIETE,VEIDEMANE,REINIKSKāds varens “dziedoņu” pārzinis ir “mūsu rinkēvičs”.

Taisni vai prieka asaras izriešas par šo Latvijas Ārlietu Ministrijas viedo lēmumu.

Mums ēzeļiem liek noprast, ka ar šo soli ir izdevies Latviju paglābt no drošas bojāejas.

Bet ja nopietni, tad jāpasmejas par šo “banānisko” viediskumu. Un, ne jau pašam šim “banānu republikas” ārējo lietu ministēram šī “gaišā” doma ienāca prātā. To piespēlēja krievžīdi- jau šeit pieminētie pagrīdes komunisti.

Apslēptā īstenība ir pavisam citur, proti, Francijas un Krievijas militārais darījums- divi vismodernākie helikopteru bāzes kuģi.

Ne jau šie trīs dziedātāji apdraud Latviju, bet gan  Krievija ar saviem slēptajiem sabiedrotajiem.

Ko tad krievžīdi gribēja noslēpt ar šo idiotisko dziedātāju “embargo” ?

Lai labāk būtu saprotams, tad apskatīsim šo tēmu no pozīcijas, ja Latvija būtu Tiesiska un neatkarīga valsts:  Sakarā ar Krievijas agresiju pret kaimiņvalsti Ukrainu, Krimas okupāciju un aneksiju, Latvijas AM iesniedz Francijai NOTU, kurā pieprasa anulēt līgumu par divu helikopteru bāzes kuģu MISTRĀL, kuri apgādāti ar vismodernāko elektroniku, piegādi. Šie “Mistrāl” helikopteru bāzes kuģi ir vistiešākais drauds Latvijas valsts drošībai un pastāvēšanai. Ja Francija, redzot Putina asiņaino politiku pret Ukrainu, nedēļas laikā nelauž šo LĪGUMU, tad Latvijas Republika pārtrauc diplomātiskās attiecības ar šo valsi un pieprasa arī pārējām ES valstīm darīt to pašu. Latvija pieprasa ES sasaukt ārkārtas konferenci par šo noziedzīgo Francijas darījumu pret LR, kurā tiktu lemts par Francijas izslēgšanu no ES.

Lūk, kā būtu bijis jādara, ja Latvija būtu neatkarīga valsts.

Tas būtu izsaucis ķēdes reakciju, kā rezultātā nākotnē tiktu saglabātas miljoniem cilvēku dzīvības. Šie kuģi nav domāti, lai veiktu humanitāro palīdzību- ceptu okeānā bulciņas, bet gan, lai Krievija slepkavotu savus miermīlīgos kaimiņus. Francija*** to zin, bet vienalga turpina veikt šo noziegumu, jo Francijas varas elite sastāv no žīdiem, kuri ir draudzīgi Krievijas krievžīdiskajam režīmam.

Arī Briseles vadība ar M. Borrozo priekšgalā ir žīdiska un komunistiska, pat maoistiska.

Tiek kultivēts priekšstats, ka Latvija skatās zobos Vašingtonai, bet īstenībā Latvija ir visīstākā Krievijas guberņa, ar kuras palīdzību tiek gatavots nākošais, visu Eiropu aptverošs, konflikts.

Lūk kāpēc bija jātaisa šī idiotiskā ažiotāža ap trijiem neko neizsakošiem dziedātājiem.

Tas, ka Rinkēvičs pilda tikai pavēles, neglābs viņu no karātavām, jo ar viņa palīdzību Eiropa tiek gatavota asins plūdiem.

Nav mazas vai lielas valstis, bet gan Taisnīgas un noziedzīgas.

Ja mazā Latvija būtu darījusi tā, kā šeit piedāvāja LRTT, tad vienā mirklī pārvērstos visa Eiropa un pat pasaule.

Lūk, tādas tad arī ir žīdu- cionistu bailes no Latvijas.

Dievs, lai notiek tavs prāts kā Debesīs tā arī virs zemes !

23.08.14.     LRTT

*** Zināšanai: Francija, neskatoties uz atomieroču izplatīšanas aizliegumu, slepeni Izraēlā pazemē uzcēla urāna bagātināšanas rūpnīcu. Tas viss notika ANO ekspertu “degunagalā”, rakstīja vācu prese. Lūk, ar kādiem “demokrātiem” mums ir darīšana.

Un šie civilizācijas padibenes māca latviešu tautu… .

Nu nav viņi labāki par krieviem, tikai savādāki.

jānis vanags,eva ālere, tālivaldis tālbergs,aleksejs ļedjajevs,aivars garda,juris lapinskisGodmanis, Ždānoka, Mirskis, Kalniete, čeka, reiniksPUTINS,KRIEVIJA,REINIKS, UŠAKOVSVisiem tiem, kuriem Krievija un Putins ir paraugs:

https://www.youtube.com/watch?v=8gRUPId692w

https://www.youtube.com/watch?v=Xt_4UuS6wTE

Tas ir VIENOTĪBAS un SC mērķis, būt kopā ar šo krievžīdu.

suharenko, GABALIŅŠ, REINIKS, IZRAĒLA, BANDĪTI,LRTT,DP,ST,Un šeit žīdu bandas spļāviens sejā latviešiem:http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/163086/bankieris-suharenko-meitai-rigas-centra-sariko-kazas-ebreju-tradicijas-foto

========================================================================

PAPILDINĀTS !

https://www.youtube.com/watch?v=xiuV_x_Hx4g

Unbenannt Reiniks,Krievija, Latvija, Krievi, Okupanti, āboltiņaSkaties, ja saproti krieviski, ko puķina, ušakova, urbanoviča un āboltiņas krievžīdu mēsli saka.

Tas viss notiek pēc putina pavēles.

Maskavas un Telavivas “ass” sāk savu “uzvaras” nāves gājienu.

Viņi, lūk, iznīcināšot visu, kas esot ceļā.

Viss, tāpat kā Palestīnā.

Žīdiskās(no mātes puses) izcelsmes Rīgas mēris Ušakovs jau nolēmis par Latvijas nodokļu maksātāju naudu sniegt palīdzību saviem “brāļiem”.

https://www.riga.lv/NR/exeres/A017F5E2-276E-43B2-9C1E-E3C16F087843.htm?WBCMODE=PresentationUnpublished

You may also like...

3 komentāru

 1. A.Gedroics saka:

  Jā, ja Rinkevičs aizliegs, Francija Krievijai kuģus nepārdos, kā tad! :)))
  .
  .
  Admins
  Tev, Gedroic, laikam nav problēmas ar lasīšanu, bet ar saprašanu gan… .

 2. annamarija saka:

  Skumji, ka latviešu dziedātāji izklaidē šos purnus… Kaut gan – “par naudu pat velns danco.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *