Vēstures viltotāja jāņa ūdra žļurgas

www.tautastribunals.eu-12Savā e- pastā saņēmu kādu sūtījumu ar rakstnieka- vēsturnieka Jāņa Ūdra interviju.https://www.youtube.com/watch?v=a6KGiaiNDJc#t=1357

Jānis Ūdris, L. Grantiņš, RS, Saeima, Meierovics, LevitsTas, kas iznāca dzirdēt, bija kaut kāds murgs. It kā jau cilvēks par mums visiem zināmajiem notikumiem runāja gandrīz pareizi, bet kad sāka klāstīt par K. Ulmani un Z. A. Meierovicu, tad viss sagāja „sviestā”.

FOTO: Žēl, bet tu savu dzīvi būsi veltīgi nodzīvojis, jo meli tiks iemesti vēstures mēslainē.

Nedomāju, ka tas bija neinformētības dēļ, tā bija apzināta dezinformācija.

Klaji pretīgi meli par Kārli Ulmani un Zigfrīdu Anna Meierovicu.

Tādā veidā- iesaiņojumā pasniegta vēsture praktiski legalizē 4. maija kliķi. Mūsu jaunštovētais vēsturnieks cenšas „ieborēt” jaunajai paaudzei, ka Ulmanim vajadzēja pretoties staļiniskajai armijai 1940. g. Pirms tādas lietas rakstīt, vajadzēja iepazīties ar vēstures materiāliem, nu, kaut vai izlasīt Viktora Suvorova „UZVARAS ĒNĀ” vai Nikolaja Ņikuļina „ATMIŅAS PAR KARU”.

Tāds „jautājums”, proti, par pretestību krievžīdiskajām ordām, tika izskatīts, un to mūsu Janka Ūdris arī zina, bet vienalga maļ 4.maija kliķes „doktrīnu”. Kārlis Ulmanis bija labi informēts par starptautisko situāciju. Pirms 1940.g. okupācijas Baltijas pierobežā bija ierīkotas desmitiem provizorisku koncentrācijas nometņu, gadījumā, ja Latvija, Lietuva un Igaunija pretotos. Rietumu apgabalos atradās ap 6 000 000 liela armija, kurai bija divreiz vairāk tanku un trīs reizes vairāk lidmašīnu, nekā visai pasaulei kopā. Ja seko J. Ūdra provokatīvajai muldēšanai, kura kalpo Rietumžīdu cionistu interesēm, rodas jautājums, kāpēc tad nepretojās okupantiem Igaunija, Lietuva, Holande, Beļģija, Dānija… ? Cik lielu pretestību izrādīja dižā Francija ? Kā tika no abām pusēm samalta Polija ?!

Ja kāds šeit gribēs pieminēt Somiju, tad arī tam iznāks vilties. Ja PSRS nodoms būtu bijis okupēt to, tad tas būtu izdarīts vienas dienas laikā. Somi ir varonīga tauta, bet glorificēt viņus nu nevajadzētu.

Indulis Ronis bija ticis pie Maskavas slepenajiem arhīviem, kuros bija nepārprotami norādīts, ka Latvijas valdībā neviens nebija NKVD aģents, kā to mēdz paziņot šodienas 4.maija kliķes vēsturnieki, ar čekistu Juri Bojāru priekšgalā. Par to I. Ronis krita kliķes nežēlastībā, un pagājušā gada oktobrī viņu pat centās noslepkavot.

Kā redzams, tad Janka Ūdris grib būt paklausīgs šai noziedznieku bandai un sāk gvelzt idiotismu.

Kārlis Ulmanis šo(tā laika) situāciju apsprieda ar saviem tuvākajiem līdzgaitniekiem un nepārprotami nonāca pie secinājums, ka pretošanās būtu līdzvērtīga latviešu tautas pilnīgai iznīcināšanai. Latvijas Republikas prezidents Kārlis Ulmanis bija, ir un būs viens no spilgtākajām civilizācijas personībām, kurš, protams, ir kā dadzis acīs krievžīdiem, tā arī liberālajiem Rietumu žīdu cionistiem. Kālis Ulmanis nenodeva savu tautu, neaizmuka no valsts, bet bez kurnēšanas pieņēma savu likteni.

Ir pretīgi, ka kāds šmurgulis, Jāņa Ūdra izskatā, var liet tādas melu drazas uz latviešu tautu. Par pēdējā laikā izteikto žīdisma glorificēšanu LRTT i- vietne jau ir rakstījusi. Apdauzītums ir piemeklējis mums tādus „paziņas”Māri Ruku, kurš no zila gaisa aiz bailēm sāk slavināt žīdu rabīnu. Kā arī Jāņa Lūsēna un Māras Zālītes „mjūzikla” murgs par Meierovicu. Šeit tuvāk par šiem Lūsēna šizo- murgiem, kas attiecas uz ebrejiem: http://tautastribunals.eu/?p=17362

Vai neskan zaimojoši „līdēja-  kangara” vārdi, ka Meierovis un VVF ir spilgtākās personības Latvijas vēsturē…!!! Interesanti, ka gan Meierovica tēvs, gan VVF tēvs bija žīdi. Un interesanti, ka arī E. Levits, kuram tēvs arī ir žīds, tiek slavēts. Par ko ?  Tā nav vienkārša sakritība, ka šie pusžīdi tiek dievināti… .

Slavenais VOLANDS(M. Bulgākovs “Meistars un Margarita”) sacītu: „Ši-zo-fre-ņi-ja !”.

LRTT atkārto, ka Meierovicam nebija pilnīgi nekādi nopelni Latvijas labā.

Viņš piesavinājās Baloža nopelnus, bet vairāk var lasīt iepriekš minētajā norādē.

Par VVF personību vispār jāpavīpsnā: VDK ziņotāja un čekistu prieka meitene.Laikam jau pareizi, ka tāds tādu slavē.

Tā, lūk, nožēlojamais latviešu tautas vēstures falsifikator, jāni ūdri.

Rokas nost, nožēlojamie jūdasi, no 18.novgembra Latvijas un Kārļa Ulmaņa.

DIEVS SVĒTĪ LATVIJU !

P.S.

Vēstures falsificētājam Jānim Ūdrim.

Aleksandrs BalodisAleksandrs Balodis savu zemes dzīvi sāka 1897.gada vasaras saulgriežos un beidza 1961 gada rudens saulgriežos esot skaidrā apziņā un bez kādām slimībām. Viņš uzskatīja savu darbu zemes telpā par padarītu. Aleksandrs Balodis ir KOSMOZOFIJAS autors.

FOTO: Aleksandrs Balodis.

Dievinātajam pusžīdam Meierovicam nepienākas nekādi nopelni Latvijas “de jure” atzīšanā.

Uz jautājumu, kur tu esi dzimis, ar ko nodarbojas tavi vecāki, viņš atbildēja: “Latvijā, Daugavas krastos, kur maniem vecākiem pie Krustpils piederēja lauksaimniecība. Mani vecāki bija ļoti dievbijīgi, ar augstu morāli, ko arī man no agras bērnības mācīja un centās ieaudzināt. Viņi centās man iemācīt, kā būt patiesam un taisnīgam katru dienu, visu dzīvi. Šie vecāku iemācītie dzīves priekšstati man ir bijuši vissvarīgākie, kas iegūti no latvju tautas senatnes, no latvju tautas tikumiskās dzīves, jo mani vecāki augsti cienīja latvju tautas cēlos tikumus, kas atspoguļojās mūsu DAINĀS.”

………….

Kad  Latvijas ārlietu ministrs Z. A. Meierovics ieradās Parīzē, A. Balodis jau bija sagatavojis Latvijai politisko atbalstu un radījis nepieciešamo atmosfēru, lai Francija 1920. gada 26. janvārī  atzītu Latviju “de jure”.

Ja kāds vēlas vairāk ko uzzināt par Aleksandru Balodi un viņa nopelniem Latvijas labā, tad iepazīstieties ar Leonarda Inkina biedrība “LATVIETIS” izdoto grāmatu KOSMOZOFIJA.

Kad būsiet izlasījuši šo informāciju, tad noteikti gribēsiet pajautāt Jānim Ūdrim: “Kas ir tavi vecāki un pēc kādas morāles viņi vadījās, tevi audzinot, ka esi kļuvis par vēstures viltotāju- nodevēju?”

Nodevējam, J. Ūdr(i), J. Lūsēn, M. Zālīt, pienākas nodevēja tiesa- valgs(cilpa).

http://www.youtube.com/watch?v=UjemzKDs8BA

L. Grantiņš   27.01.14.

IZDZIMTEŅU KLOĀKA

Kūtris, Mamikins, Saeima, st. lr. rīgahttp://www.youtube.com/watch?v=p7eOxEyM–Q&list=UUVzsLidbG5QdK0gK85FRglA

Latviešu tautas nodevējs Kūtris labi jūtas pie okupantu švaļa Mamīkina.

Un krievu valoda nacionālajā republikā arī šim izkārnījumam, daļēja cilveka fasējumā, rada eiforiju.

Redzēsim, kādu valodu šis noziedznieks runās, kad par visu būs jāatbild LIKUMĪGĀS LR tiesas priekšā.

Un jāatbild būs par ļoti daudz ko- par Abreni, par valodas referendumu… .

Visu to viņš ir veicis ignorējot LR Satversmi.

ASM biedram kūtrim pienākās pēc visiem starptautiskiem Likumiem.

==============================================

Nebaidies, latviet, šos kropļus saukt tādos vārdos, kādus viņi ir pelnījuši.

You may also like...

13 komentārs

 1. Eduards Lunis saka:

  —Pārāk daudz mums ir tādi ,,antisusanini,,! Biju sajūsmā par A. Priedīti-bet izrādījās-arī ,,antisusaņins,,! Bet cik zemiski sli’pēts!?
  -Un galvenais viņu motīvs-NOGĀNĪT TAUTU UN SLAVĒT NOZIEDZNIEKUS!

  Admins
  Tieši tā. Bet šis ir vēl bezkaunīgāks, slavē žīdus, bet latviešus apmelo.

 2. ANDRIS 7 saka:

  VISU LABU DIENU!
  Ir divas kategorijas cilveki,vieni,kuri runa,no sevis,no savas pieredzes,
  jutam un saprasanas,no kopejas sapes,kur katrs vards ir interesants,
  citi runa to,ko kads liek runat,kur no pirma varda interesantumam zud
  jebkada jega.Uzspiesta garlaiciba lielakai dalai,bet prieks mazakas dalas
  slepta kriptogramma,kur ari ir uzstasanas merka konkretums.Ja gramatu
  pasuta divi masoni,vajag divus M,tad ari iznak divainie Meldra un Matiss,
  kur normalos apstaklos tadu nebutu.Iepit kadu vardu uz zemapzinu u.t.t.
  Vienas dalas gudribas izpausme divaina veida,bet ka,jau interesanti,jo
  mazaka pasutitaju dala par to maksa un kopejais darba saturs vinus
  neinterese,jo tas vienalga ir ,un paliek peleks.Masoni dzivo lidzi laikam.
  http://antisionizm.info/Masoni.-Hay-tek-versiya-929.html
  Kada morale var but vinu berniem un mazberniem,kuri veido redzamo mums,
  fasadi.
  http://ruspravda.info/Sravnitelnaya-istoriya-zverstv-Zapada-i-Rossii-3117.html
  Vinu varas pamatu pamatus.
  http://era-vodoleya.info/viewvideo/901

  VELAK VEL/TENcINU

 3. 27.01.2014. saka:

  KRASNAJA POLJANA: – Čerkesu genocīda LITENE, čerkesu OSVENCIMA.. – NB! Adigu saits. Vairāk var palasīt bonis.lv

  Top skaidrs par vietu, kur notiks Soču olimpiāde. Trase uz asinīm un kauliem.

  http://adigasite.com/archives/2716

 4. Gudrais saka:

  Par Priedīti var jūsmot tikai gara slimnieki, normālam cilvēkam uzreiz skaidrs, kas viņš ir par sūdu! Kas attiecas uz pretošanos, to varēja un vajadzēja darīt 1939.g., 1940.g. jau tiešām bija par vēlu!!!

 5. Viss šī vīra sacītais atgādināja komunistu iestudētu teātri.Paldies LRTT par informāciju, kas attiecas uz Latvijas “de jure” atzīšanu. Es arī nezināju, ka to veicis Balodis.

 6. Os saka:

  Udris tak ir zids,ar ko vina darbiba ir pilniba izskaidrojama. Savukart,ej nu sazin,cik Vacija Vara patiesam pieder Tautai-Vacu,atsijajot zidus. Nenoliedzami,ka ir Vacija etniskas tautas pazimes-Cilveku,bet zidiem ir vajadziga globalizacija-cietums,ka ari Cilveki-lai zagtu tiem energiju,ko tie izrazo biologiski,tamdel zidi nekad nepielaus Cilveku pilnigu iznicinasanu-tad tak nebus vairs ko est siem parazitiem zidiem pasiem. Savukart tiesi Vacu tautas loma ES ir parspileta,jo PSRS-Gorbacova varda un Perestroika-GRU,sadarbiba ar ASV-un tas militarais izlukdienests no otras puses ar Anglijas MI-6 ari radija ES,kura tulit uznems Ukrainu un slavi tures roku jau uz pulsa,slavi tie pasi zidi vien ir pec butibas,un sekojosi ES iestasies Krievija,ar ko maisam gals ciet,slavi ieksa,klat ar “Demokratiju”-savu Tava maja. Kapec ASV piekrita sadam scenarijam Eiropas galigas okupesanas ar slaviem,laikam jau Alaska,ta bija tikai-Iznomata uz 99 gadi. Vienigais nebiju domajis ka tik atri slavi tiks ES ieksa,lai parnemtu to un noslegtu ciklu(Maisam galu-cietumam). Vel ES vajadzeja nedaudz laika,lai nostiprinatu kodolu neatkarigu ar Vaciju,bet redz krievs ir loti bailigs un izlukdienests mal savu-tas dzirnas…

 7. čuguns saka:

  A.Baloža teiktais un darītais tiešām ir ievērības cienīgs! Nemaz nezināju to visu…

  Internetā nav daudz par viņu minēts.

 8. kas integrēja saka:

  Kopoti raksti,Valdis raksta pa 1920.gadiem- par Jaunjelgavu,tas pats par Kurzemes un Latgales miestiņiem ,Jaujelgava – “No miestiņa 5820 iedzīvotājiem – žīdu 4999,vācieši 501,5 ,krievu un poļu 315 un latvieši 4,5 ,jo otra puse aizgājusi pie vāciešiem.Bet mūsu tukšie maizes kambari ierūcas pikti par šādu Dievzemītes pārpilnību,no kuras pārtiek un nobarojas veselas Jeruzālemes Liepājā,Saldū,Jaunjelgavā un Rīgā,tikai mums pašā maizes klētī – na, vai tad patiešām neizdosies sadabūt pat ne maizes rieciena ?”
  Šobrīd pasaulē pats galvenais esot nacionālais – rasu jautājums,bet mēs nesaprotam kas tie “latvieši” ir.

 9. ANDRIS 7 saka:

  Atbilde Osim!
  Savas 7 butibas jaaudzina pasam.Laika ir maz,tikai 3 minutes,no galaktiska
  gada.Viena minute ir 18 gadu.No 2012 gada pieliekot 3 minutes ir 2066 gads
  Materijas ietekme jutama katru dienu,nemaz nerunajot par gadiem.Kad
  materija gaja IN bedre 988 gada,tad melnie speki,tani pasa gada jau
  parnema varu,ar judu ligavas MALKAS palidzibu,kuras atvasinajums mums ir
  MAUKA.Vini nezina dabas likumdosanu,ja grib sakt atkal ar Ukrainu.Luk ari
  melu un nokluseta rezultats.Vini zinaja to,kad veidoja Latviesu filmu
  3 minusu lidojums.Slavi un ariesi veido 4 baltas rases apaksgrupas,kuru
  vieniga atskiriba ir acu zilisu krasa,kura izveidojas,no musu arpuszemes
  zemes pamattona,kurs Dariesiem bija peleks.Judas,ka citas kulturas
  uzsuceji piesavinajas to,un trallina par viriem pelekos svarkos.
  http://pandoraopen.ru/2014-01-27/velikaya-kultura-rusi-proshloe-slavyano-ariev/
  Vedas tiek sleptas biblioteku alas,kur Peteris I netika klat
  http://ruspravda.info/Kachestva-dushi-chelovecheskoy-3175.html
  Un pedejais,kapec neskatoties uz visu Hitlers ir populars,kura modelis
  dzivo,ka sabiedriski veidojoss,iznemot kopienas,kas ari ir labi.
  http://via-midgard.info/news/o-vsemirno-istoricheskoj-roli-gitlera.htm

  TENcINU

 10. ķiploks saka:

  Sandra Kalniete ‏@Kalniete Jan 28
  Pirms neilga laika Rīgā viesojās France24, lai veidotu sižetu par Latviju. Ja ir interese,tad angliskā sižeta versija. http://www.france24.com/en/20140125-europe-now-lativa-russian-non-citizens-ussr-art-nouveau-riga-european-capital-culture%20/

  Edvīns Šnore ‏@EdvinsSnore 19h
  @Kalniete Godmanis France24 sižetā ar lepunumu stāsta, ka 80% biznesa Latvijā pieder krieviem. Pat nezināju.

  ————————————————————————
  Godmanis visai Eiropai stāsta cik labi ir vietējie krievi, ka tie nemaz nevēlas lai šeit būtu atkal PSRS, jo esot kā eiropieši un sižetā rāda visādus nabaga nepilsoņus, Ždanoku, PCTVL utt

  Dievs, tava zeme deg!

 11. viela pārdomām saka:

  ķiploks saka:

  2014. gada 29. janvāris 21.18

  Sandra Kalniete ‏@Kalniete Jan 28
  Pirms neilga laika Rīgā viesojās France24, lai veidotu sižetu par Latviju. Ja ir interese,tad angliskā sižeta versija. http://www.france24.com/en/20140125-europe-now-lativa-russian-non-citizens-ussr-art-nouveau-riga-european-capital-culture%20/

  Edvīns Šnore ‏@EdvinsSnore 19h
  @Kalniete Godmanis France24 sižetā ar lepunumu stāsta, ka 80% biznesa Latvijā pieder krieviem. Pat nezināju.

  ————————————————————————
  Godmanis visai Eiropai stāsta cik labi ir vietējie krievi, ka tie nemaz nevēlas lai šeit būtu atkal PSRS, jo esot kā eiropieši un sižetā rāda visādus nabaga nepilsoņus, Ždanoku, PCTVL utt

  Dievs, tava zeme deg!

  —————————-

  Esmu ievērojusi, ka Rietumu (ASV, Kanāda), tā pat kā Austrumu(lielākoties Krievijas) mākslas filmās, seriālos aizvien vairāk tiek lietots mūsu valsts vārds Latvija, lai paskaidrotu no kurienes nāk dažādi negatīvi personāži utt. Cik tas ir pieļaujami? Jo, manuprāt, šāds lietojums faktiski grauj valsts tēlu. Ja vēl skata to visu kopsakarībā ar Godmaņa meliem, tad jautājums, kas koriģē to “melno roku”?

  Tikai neliels piemērs. Izgriezums no filmas. Alfred Hitchcock – Foreign Correspondent. Akts ar latvieti. Filmā redzamais aktieris, kas tēlo latvieti, itin nemaz neatspoguļo latvieša patieso būtību. Vairāk vai mazāk tā ir antīka reklāma par Latviju un latviešiem.

  “Latvietis” Alfrēda Hičkoka filmā Foreign Correspondent:

  http://www.youtube.com/watch?v=zSBG_8OimXo

 12. Undīne saka:

  Grāmatā “Meldras un Matīsa ceļojums vēsturē” ir rakstīts, ka vajadzēja pretoties 1939.gadā, nevis 1940., kā tagad šajā rakstā tiek apgalvots.

 13. sniegs saka:

  1987.g. novembris Rīgā, Kims Filbijs, VDK ģenerālis Lukaševic un, liekas, Jānis Ūdris: https://i1.wp.com/www.numbers-stations.com/wp-content/uploads/2016/05/lukashevichs-philby.jpg

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *