Sātanisma pēctecība jeb asinsbalss

www.tautastribunals.eu-12L.-Grantiņš.-H-86-LRTT-Kopie3Pēdējā laikā sevišķi kupli ir uzdīgušas Ļaunuma impērijas atstātas „nodevības sēklas”.

LRTT „sitīs” jebkuram, kas aplies latviešus ar savām gļēvulības un nodevības drazām.

Pielīšanai, iztapībai un nodevībai pamatā ir gļēvums un bailes.

Šoreiz kārta ir pienākusi „dižajam” dziesminiekam Kasparam Dimiteram. Šī kunga „dziedāšana” ir sasniegusi ārprāta, bet pareizāk būtu sacīts, šizofrēnijas pakāpi. Šizofrēniju tāpēc, ka visiem redzamās LIETAS, šis kungs mums cenšas pasniegt ar kājām gaisā. Bet, ja nopietni, tad viss rit pēc 4.maija kliķes izstrādātā plāna- iegrūst Latviju atpakaļ asiņainās Krievijas apskāvienos.

Pagaidām(neparedzētā kārtā) Ukraina izjauca Krievijas plānus. Šis scenārijs bija paredzēts Latvijai. Rīgā, Krievijas vēstniecības uzraudzībā, Ušakovs ar Urbanoviču visu jau ir sagatavojuši, lai sāktos valsts iekšējais konflikts, jo Rīga ir nostādīta pret valsti un latvieši pret krieviem. DP, SAB, ST, Tiesas un Prokuratūras pārstāvji ir Maskavas ielikteņi, kuri veicina starpnacionālo konflikta uzliesmošanu.

To mēs visi redzam, bet tagad tieši par K. Dimitera graujošo darbību. Izlasiet šeit ievietoto Dimitera atbildi kādai Zaigai, kura piedalījās diskusijās par notiekošo Ukrainā:Kaspars Dimiters Zaiga, vai tev par maz ar ES morāli un materiāli izpostīto Latviju? Vai novēli banksterizācij un sodomizāciju arī Ukrainai? Un vai vēl kādā citā valstī ir tik toleranta policija, kas savus kareivju ļauj Lindermanis, Dimiters, Latvija, židi, LRTT, Saeimanedēļām apliet ar degmaisījumu un aizdedzināt, turpinot vienkārši stāvētu un atšaudīties ar gāzes un trokšņa lādiņiem? Kā tik ļoti var vēlēt ļaunu ne tikai savai valstij un tautai, bet ar kaimiņvalstij?
Vai tu redzi vēl kādu militāri politekonomisku alternatīvu globusa lielākajam tradīciju un nacionālu valstu apkarotājam teroristam ASV? Aklam jābūt, lai neredzētu, ka šobrīd nav citas alternatīvas, kā Krievija. Lai kā to neļauj atzīt mūsu kompleksi. Pat sarkanie strēlnieki pārkāpa pāri tiem un devās atbalstīt asiņaino boļševiku teroru, lai tiktu pie savas valsts. Šobrīd tā pavisam nav boļševiku Krievija. Diemžē, tādu drosmīgu pasionāru, kā sarkanie streļķi, Latvijā vairs nav. Visi vīri politizēti, feminizēti vai vienkārši izlaidušies. Karavīru Latvijā vairs nav. Nerunāju, protams, par tiem, kas LR armijā. Jo LR armija ir ASV, nevis Latvijas armija.”
…..” Un varam bīties vai nebīties, viselemntārākā ģeopolitiskā loģika liecina, ka LV agrāk vai vēlāk būs zem Krievijas. Tam vienkārši, vēsu prātu un patstāvīgu domāšanu ir jāgatavojas. Turpinot nodevīgi līst zilajā Eirosodomas dibenā, mēs, latvieši, nelatviešu acīs savu cieņu pazaudēsim vispār.”.

Izlasot šos murgus uzmetās zosāda. Krievija, pēc Dimitera domām, esot vienīgā „dievizredzētā” valsts, zem kuras mums esot “jāpaguļas”.

Ir jāsaka uz šo ākstu: ”Prātiņ, nāc mājās.”

Arī latviešu strēlniekus šis kangar-sēkla iepin savos netīrajos melos, pie tam galīgi absurdā veidā.

Kas ir šis Kaspars Dimiters, ka viņš atļaujas visus šos idiotismus un tautas kūdīšanu ?

K. Dimiters ir zvērinātas komunistes- aktrises Vijas Artmanes dēls, kura vecumdienās paralēli savai komunistes pārliecībai, „iestājās” krievu pareizticīgajos. Kā mēs visi zinām, Krievijas Pareizticīgā Baznīca SVĒTĪJA visus impērijas asiņainos karagājienus pret miermīlīgajām kaimiņu tautām. Tas nozīmē to, ka Vija Artmane bija dubult- sātanistu ELITES pārstāve. Kā redzam, tad viņas dēls to visu ir pārmantojis. Tas, lasītāj, ir kaut kas briesmīgs un vārdos neizsakāms, būt komunistam un vēl pareizticīgam. To arī apliecina Kaspara Dimitera darbi un runas.

Un tagad pajautāsim Kasparam:

>Vai tad tie bija/ir „Eirosodomisti”, kas izlaupīja un izlaupa vēl šodien Latviju ?

>Vai „sapuvušie” Rietumi iznīcināja rūpniecību, lauksaimniecību, kuģniecību, ceļu tīklu un dzelzceļus ?

Nē, tie visi bija tavas mammas partijas biedrikrievi žīdi un komunisti. Visi viņi, pateicoties Krievijas ietekmei Latvijā, ir kļuvuši miljonāri.

>Vai tad visas ārprāta „banku akcijas” veica ārzemnieki ?

Nē, to visu pastrādāja padomju krievžīdiskie elementi, ar vietējo komunistu palīdzību. Tā visa ir izteikta tavas mātes kompānija. Ir zināms, ka tu, Kaspar, arī reiz saņēmi ap 300 000 DM no Rietumu latviešiem. Toreiz tā bija neiedomājami liela summa.

>Kur palika visa šī nauda ?

>Vai tev ir dokumenti par šīs summas izlietošanu ?

>Vai nebija tāpat, kā pie dižā „disidenta” Jāņa Rožkalna, kad pirmām kārtām tika pabaroti VDK ziķerpuikas, kuri šodien kļuvuši par pasakaini bagātiem ”pilsoņiem” ?

>Kāpēc tu esi kopā ar žīdu Lindermani, kurš ir visnāvīgākais latviešu tautas ienaidnieks ?

Tu taču zini, ka Lindermanis ir bijušais omonietis un šāvis uz latviešiem Atmodas laikā. Pēc tam it kā pabijis Krievijas „cietumā”, kurā tika apmācīts diversijas „ārodā”, un pēc tam ar Godmaņa gādību, iekārtots DP noslepenotajās vienībās, kuras kontrolē Jaņis Reiņiks personīgi.

>Kurā vietā tu, Dimiter, redzi pie vainas esam Rietumu „sodomistus” ?

Visus šos drausmīgos noziegumus, līdz ar to arī genocīdu, ir veikuši Krievijas impērijas pārstāvji.

>Vai tu gaidi, lai viņi iebrauc vēl arī ar tankiem Latvijā ?

>Vai esi sailgojies kopā ar Lindermani bučot viņu tankiem kāpurķēdes, kā to darīja Lindermaņa tētiņš un vectētiņš ?

Katra sevis cienošas valsts DP, tādam Lindermanim bez sevišķa trokšņa, būtu kādā vārtu rūmē ielaidusi lodi pakausī, jo viņš ir svešas un mums naidīgas valsts iesūtīts provokators.

>Un, ko esi pelnījis tu, kad pieprasi latviešiem nostāties asiņainās Krievijas pusē ?

Es esmu dzimis Sibīrijā un piedzīvojis pats uz savas ādas šo zvēru „laipnību”. Manu vectēvu, pat jau izsūtījumā esot, vēl arestēja un aizsūtīja uz konclāgeri. To, ko viņš stāstīja, un, ko viņš bija dzirdējis no citiem stāstām, normāla cilvēka prāts nevar sagremot. Un tad atrodas kāds izdzimtenis KASPARS DIMITERS, kuram vienīgā alternatīva esot Krievija ?!!!

Rietumi, protams, ka ir sapuvuši, bet Tajos ir brīva izvēle. Pie krievžīdiem ir vienīgi: varmācība, asaras, bads, asinis un nāve. Tu pajoliņ, Dimiter, esi pelnījis to pašu, ko slepkava Lindermanis… .

Jau pirmajā stundā, pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā, tev būs jāstājas VD(valsts drošības) iestāžu priekšā un par visu jādod izsmeļošas atskaites.

Par Dimitera morāli runāsim vēl kādā citā rakstā.

L. Grantiņš 29.01.14.

==============================================================

Pielikums speciāli priekš Kaspara Vijoviča Ļindermana.

Lai dzīvotu pārticībā ko piedāvā dižā maķtvaju tauta, LRTT iesaka brāļiem Kasparam un Vladimiram pārcelties uz Kaļiņingradas apgabalu.

Krievu vara 70 gados novedusi Austrumprūsiju līdz pilnīgai katastrofai, uzskata vēsturnieks S.Bessonovs.

Raksts krievu valodā. (Gugles tulkotājs atrodams šeit)

Разруха и нищета совковой Калининградской области

“70 лет российского управления Восточной Пруссией привели к полной катастрофе,” – считает калининградский историк Семен Бессонов.


You may also like...

20 komentārs

 1. Gudrais saka:

  ===============
  .
  ADMINS
  Raksti, Gedroic, savā vārdā un viss tiks apstiprinbāts… .
  Man personīgi savas “žļurgas” tu vari nerakstīt, netērē laiku.

 2. Gudrais saka:

  Kāda starpība, kā es sevi saucu? Tāpat visi zina, kas slēpjas zem mana pseidonīma!

  Admins
  Atšķirība tā, ka tad es tavas jēlības apstiprināšu.

 3. ANDRIS 7 saka:

  Var pienakt laiks,kad uz pasaules vairs nebus baltu un rusu,bet bus
  latviesi,krievi,ukraini,armeni,vaciesi,somi,zviedri u.c.,kuri bus
  nocirtusi cilveku dzimtas genetisko koku,vini visi bus judi,ar savu
  asinsgrupu,bet sausies Ozolini,Ivanovi,Scerbicki,Petrosjani,Sulci,
  Saarineni,Johansoni,un visi vini bus antikristi,Satana armija,kura bus
  teicami izpildijusi savu uzdevumu.Pasas beigas Satans iznicinas ari vinus,
  ka liekus,un dosies uz citu galaktikas zemi.Tadu likvidaciju piedzivoja
  Marss.Balti un rusi,vel vinsaule nesapratis,kas bija,un ,kas notika,pec
  informacijas,ko var sanemt uz sodienu.Satana viltiba un liberalisms bus
  uzvarejis.Vina pedeja apmesanas pirms zemes bija Siriuss.
  http://pandoraopen.ru/2014-01-02/piramida-siriusa-i-novogodnyaya-yolka/
  http://pandoraopen.ru/2011-03-19/sovetuyu-oznakomitsya-vnimatelno-ne-spesha/
  Maurs Orbini
  http://ruspravda.info/Mavro-Orbini-Istoriografiya-naroda-slavyanskogo-3046.html

 4. Os saka:

  Tiesi ta-visu izpostijusi Latvija ir un turpina izputinat,un nogalinat tikai-Dimitera Mammas biedri Komunisti,asinainie slepkavas,ar tadam Mammam. Turklat dimiteram tevs acimredzot ir bijis zids,jo sis tak ir uz mata tiesu tads pats-ka bralis-basota lindermans. Gan jau driz bus mums Latviesiem Latvija sava VD,kas rupesies par muzigu esibu latvijas Latviesu uz planetas Zeme teritorija-Latvija,ari par dimiteru ar bratvu-basotu.

 5. ķiploks saka:

  Dimiteram piemita spēja pavilkt cilvēkus uz savu viedokli. Reiz viņš bija galvenais Visu Latvijai! atbalstītājs internetā un kvēls nacionālists, bet tad sagāja sviestā un sāka graut Visu Latvijai! un lamāt/izsmiet. Acīmredzot bijis piespēlēts, kopā ar laikabiedru un draugu Ēriku Jēkabsonu, kurš tagad ir VL padomdevējs.

  Tagad viss ko viņš dara ir publicē Krievijas TV sižetu gabalus internetā, un kā pats saka – lasa ”vesti segodnja”.

 6. ķiploks saka:

  Domāju, ka tagad, kad iet kopā ar Lindermani, viņam sekos vairs tikai viņa nodevība.

  Lūk viņa pēdējais darbs, kur tika sagrozīti fakti un pateikts, ka PCTVL un SC ir labi, bet virsrakstā teikts, ka NA iestājas par masturbāciju no 4 gadu vecuma. http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/naivums-un-meli/

  Vispār jau viņa profila sastāvā viss 80% ir krieviski. Varbūt asinīs ir tāpat?

  Lūk, kur viņš latviešus un Broku par nacistiem taisa. Laikam Ušakovs un korupcija viņam sirdij tuvāki.

 7. ķiploks saka:

  Šis jums ies pie sirds! :D

  Kaspars Dimiters pieprasa sev izpildīt publisku nāvessodu
  http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/134109/kaspars-dimiters-pieprasa-sev-izpildit-publisku-navessodu

 8. ķiploks saka:

  Gatavais cirks! Izrādās šiemvēl viens brālis! Šis nav labāks padevies…

  Juris Dimiters neslēpj, ka apbrīno Vladimiru Lindermanu
  http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/79070/makslinieks-juris-dimiters-neslepj-ka-apbrino-vladimiru-lindermanu

  Juris Dimiters: Krievos ir mūsu nākotne
  http://www.puaro.lv/lv/puaro/juris-dimiters-krievos-ir-musu-nakotne
  Runājot par krievu valodu, Dimiters atgādina: „Jau Kārlis Ulmanis ir teicis, ka teļos ir mūsu nākotne, es gribētu teikt, ka krievos ir mūsu nākotne. Mūsu krievvalodīgie ir mūsu kapitāls, reālā bagātība un saikne ar resursu ziņā bagātāko un lielāko valsti pasaulē.

 9. Repatriants saka:

  Loti skumji, ka tie kas vareja but muusu tautas cinas avangardaa ir taadi pretiigi krieviem di…aa liideeji un galvenais un taapeec zemiskais iemesls ir nenormaalaa alkatiiba un velme but beediigi populaaram kaut kloaakaa un kaut tik 5 minuutes

 10. http;// saka:

  Andra komentārs – interesanti izlasīt 32 komentārus rakstam – http;//pandoraopen.ru/2011-03-19/sovetuyu………….

 11. ANDRIS 7 saka:

  Atbilde Repatriantam!
  Iedomasimies,ka sodien musu prezidents ir Karlis Ulmanis.Vai vins teiktu,
  to pasu,ko Slobodans Milosevics?Vai vins piekristu musdienu liberalai
  politikai,un atbalstitu to ?Kuram butu japaliek savas vietas,un kuram ne ?
  http://pandoraopen.ru/2014-01-30/poslednee-obrashhenie-slobodana-miloshevicha-k-slavyanam/

  TENcINU.

 12. čuguns saka:

  Šo demagogu arī vajag saukt pie likuma un atbildības. Salīdzinot ar viņu Lapinskis ir nulle, jo šamējā iknedēļas raidījumu noskatās aptuveni 50 000 jauniešu. Tā visa ir nacionālā jaunatne, kas tiek ievirzīta nepareizā gultnē. Mērķis gan visiem viens – pret NA.

  http://www.youtube.com/watch?v=8q8RBG0JaDc&feature=youtu.be

 13. ANDRIS 7 saka:

  Atbilde cugunam!
  1968 gada bija tada filma 24-25 neatgriezas.9 ir tas pats,kas 6 un 6 ir
  tas pats,kas 9.961+8=666.2+4=6 2+5=7 6+7=13 masonu cipars.Pec kara
  masonu(judu) kontrole Latvija atjaunojas un vinu apzimejums ir 666.
  Bibeles projekta turpinajums.Tapec latviesi vienmer gribejusi,lai 13 vairs
  nekad neatgriezas.
  http://www.youtube.com/watch?v=OLR7x0l2BzE
  Zvera cipara manipulacija jaunatnei sodien.EU labakie geju klubi ir 69,
  jo ,ka mainas cipari,ta mainas dzimumi.Shisha narkotiska tabaka kods 69.
  http://www.youtube.com/watch?v=xfAnWCl_Ros
  Sunu buda,ir zvera buda.BOOM bumbas apradziens komiksos.JAZZ monopols
  pasaule pieder judiem.Dzeltena krasa ari vinu,mikrofons un kaklasaite.
  Kada izcelsme ir SUNUBUDAS apmekletajiem?Butibas nave SPIRIT&WINE.

  TENcINU

 14. čuguns saka:

  Atradies pazudušais Ukrainas opozīcijas līderis. Spīdzināts un ar nogrieztu ausi. http://www.unian.net/politics/878829-bulatova-raspyali-i-otrezali-uho-pohititeli-s-russkim-aktsentom-smi.html

 15. jautājums saka:

  Būtisks jautājums. Kāpēc jautājums par t.s.”čekas maisiem” tiek reducēts līdz vienam no informācijas avotiem – informatoru un darbinieku kartotēku, kas esot nepilnīga, ja likumā ir skaidri definēts, kas ir VDK dokumenti, uz kuru pamata kāda persona var tikt atzīta par tādu, kas sadarbojusies ar VDK? Likums. Par bijušās Valsts drošības komitejas dokumentu saglabāšanu, izmantošanu un personu sadarbības fakta ar VDK konstatēšanu 2. pants. VDK dokumenti VDK dokumenti ir Latvijas nacionālā arhīva fonda sastāvdaļa un Latvijas valsts īpašums. VDK dokumenti šā likuma izpratne ir visi informācijas nesēji neatkarīgi no informācijas fiksēšanas un uzglabāšanas veida — lietas, kartotēkas, rakstītie dokumenti un citi materiāli, ja: 1) vismaz viens to autors vai adresāts ir bijusi VDK; 2) to saturs attiecas uz jebkuru VDK tieši vai netieši raksturojošu darbību; 3) tie atrasti VDK oficiālajās vai konspiratīvajās telpās; 4) no to kopuma var konstatēt, ka tie attiecas uz VDK darbiniekiem; Ritvars Jansons atzīst, ka Latvijā ir saglabājusies ne tikai VDK kartotēka, bet arī VDK elektroniskā datu bāze – skaitļojamā mašīna ar lielām lentām, kurā ir 8000 VDK aģentu un informatoru ziņojumi par 36 tūkstošiem personu… Un vēl viens jautājums, ko izteikšu kā apgalvojumu – Ja pagarinās termiņu 17.pantam, tas nekādā veidā nenozīmēs “čekas maisu” atvēršanu. Politiskā diskusija ir sabiedrību maldinoša un tas ir nepieņemami!!!

 16. Os saka:

  Komunistu bandas-Cekas Arhivu-neatvers tamdel,lai saglabatu “Valsts” Drosibu un “Demokratiju,tads ir oficialais sis Valdibas pazinojums Tautai! Iztulkojot sos viltigos vardus visai Tautai saprotama valoda,tas skan sadi-lai Aizsargatu okupetaja Latvija si briza ar Krieviju okupetaja un krievu okupanttautu slepkavtautu,zaglu un laupitaju tautu,kopa ar vienu otru Stukacu-Nacionalo Kadru izskata,aizsargat so noziedzigo elementu-spiegu,teroristu un diversantu-Uzdzivosanu Latvija okupetaja vel 30 gadus,uz Latvijas latviesu rekina,kakla Kungu izskata.Lai saglabatu Totalitaro Rezimu vel uz 30 gadiem. Lai saglabatu krievu okupantu virskundzibu Latvija,”Latvijas” Krievu izskata. Lai parraudzitu verdzinot,aplaupot un slepkavojot Latvijas vienigo likumigo saimniektautu etnisko Latviesu Cilveku. Lai nodrosinatu krievu tautas Varu,atstajot beztiesigus vel uz 30 gadiem latviesus Latvija. Lai nodrosinatu vel uz 30 gadiem Krievijas Imperijas ar tas krievu asinaino slepkavu baru-vinu Varu seit Latvija,krievu uzspiesto Demokratiju. Tadi nu ir tie slavi “Ariesi” Zirga 5-kta kaja ,4 apaksgrupas-tiesi tapat,ka vini tak ir Latvijas Krievi un punkts!!! Tapat-ka Prusijas(Aistu) krievi.

 17. ANDRIS 7 saka:

  Atbilde MELNO SPEKU manipulacijas vanginiekam!
  Jebkura patiesiba sastopas ar manipulaciju.Vieni to spej ieraudzit pa
  gabalu,citi apdedzinaties,bet parejiem jagaida,lidz manipulacija pazud
  pati,no sevis.Barstoties ar citu atkartoto,patiesiba pazud.
  http://www.peshera.org/khrono/khrono-08.html#01

  P.S.Manipulacijas lielakais sasniegums ir valdit par tavam domam,kuras
  Tu uzskati par savam,ka savu ipasumu.

  TENcINU.

 18. Eduards Lunis saka:

  –Tiešām pareizi! MANIPULĀCIJAS LIELAĶAIS SASNIEGUMS-VALDI’T ]PAR MŪSU DOMĀM! SPILGTĀKAIS MANIPULATORA PIEMĒRS-PRIEDĪTIS!
  NU UN TIE ĢENĒTISKIE SA’TANISTI -IR PRIMITĪVI IZPILDĪTĀJI!TĀPĒC JAU ARI’NAV VIŅIEM TAUTAS ATBALSTA…

 19. ANDRIS 7 saka:

  Atbilde Eduardam!
  Satanistu manipulacijas Kijevas barikades un Latvijas vestnieciba Ukraina.
  Visur 666
  http://ruspravda.info/Novosti-s-Evromaydana-za-1-fevralya-2014-3221.html
  http://pandoraopen.ru/2014-02-02/chernaya-magiya-i-finansy-na-sluzhbe-evromajdana/
  Melna magija VUDU,kurai liels speks,lai kadu reguletu.Un vel,ne par
  velti Riga ir psihotrono ierocu poligons.Ukraina tam merkim ir 3 NATO
  kugi Melnaja jura,ar specialu aprikojumu.Tiesam,soreiz Rigas scenarijs
  izpalika un visas melnas papildus metodikas.

  TENcINU

 20. ! saka:

  tas jau sen visiem zināms ,ka Dimiters piespieda būt par katolieti artmani!Tākā nelej vasku

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *