Jūdasi turpina cīņu pret LRTT

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

Rihards BunkaR. KozlovskisJā, protams, ka pēdējā laikā jūtami sāk degt zeme zem dažādu neliešu kājām. Tas arī redzams no šo parazītu uzvedības. Žīdu, krievu, vietējo komunistu un viņu pakalpiņu aktivitātes ir strauji kāpušas.

Foto: Ar nolādētības zīmogu apzīmogotie jūdasi.

Cik ilgi ļausim žīdiem ārdīties mūsu Tēvzemē ?

LRTT paziņojums starptautiskajai sabiedrībai ir sakulstījis Latvijas “politiskās” padibenes, kuras kalpo latviešu tautas niknākajam ienaidniekam- Krievijas krievžīdiskajam šovinismam. Par to mēs pārliecinājāmies Latvijas juristu apvienības, kuras fīrers ir Rihards Bunka, “vienbalsīgi” pieņemtajā LĒMUMĀ: “Jādara viss iespējamais, lai likvidētu LRTT darbību.” Šis priekšlikums, protams, ka nāca no latviešu tautas slepkavas Aivara Borovkova, kurš savukārt saņēma tādu pavēli no CENTRA.

LRT tribunālu Latvijas valdošā kliķe vēlējās likvidēt jau pirms trijiem gadiem, kad iesniedza Vācijas valdībai “lūgumu”, par Grantiņa izdošanu Latvijas varas iestādēm. Grantiņš toreiz piekrita tiesas procesam, bet ar piebildi, ka tam jānotiek Strasbūrā vai Den Hāgā. Pēc šāda piedāvājuma Latvijas komunistiskie noziedznieki “aizrijās”.

Ilze ViņķeleArī patreizējā labklājības ministre Ilze Viņķele- Vidiņa draudēja ar ES palīdzību “savaldīt” Grantiņa tribunālu. Kā redzams, tad arī “aizrijās”. Par Ilzes Viņķeles “prasībām” nav jābrīnās, jo viņas vīrs Juris Viņķelis un viņa brālis Pēteris Viņķelis ir Maskavas drošības orgānu darbinieki.

Foto: Tāda izskatās latviešu tautas nodevēja-marionete, kura “ar visām četrām” atbalsta krievu valodu !

Jā,- un tagad šis “jautājums” atkal tiek aktualizēts ar mudaka* Riharda Bunkas rokām. Viņš tiek izsaukts pie kāda cita Riharda, kurš pašlaik sēž LR Ie M krēslā. Šī Riharda uzvārds skan- Kozlovskis un arī viņš ir Krievijas savervēts poļu izcelsmes “latvietis”, kurš būdams ministrs prettiesiski piešķīra līdzekļus Maskavas organizētajam referendumam: par krievu valodu kā otru valsts valodu.

LRTT par šo noziegumu šim kolaboracionistam uzspieda zīmogu uz “fizionomijas”: “Tiesājams kā nodevējs”.

Ne jau kādu sadarbību ar LJB meklē Ie M Rihards Kozlovskis, bet gan kā kopīgiem spēkiem ar Rihardu Bunku izpildīt Centra pavēli- likvidēt LRTT.

LRTT atgādina šiem diviem civilizācijas atkritumiem: pret Patiesību cīnās tikai idioti !

Jūs variet uzvarēt kādu kauju, bet ne visu cīņu.

Latviešu tauta jums abiem piespriedīs ASM(augstāko soda mēru), kurš tiks publiski izpildīts.

Necentieties vainot citus, jo jūsu sodu jums piespriedīs jūsu nelietīgie darbi !!!

LRTT    06.07.12

* šo krievu vārdu R. Bunka “pielieto” vienmēr, lai pazemotu savu sarunu biedru.

P.S.

Pēc raksta:

Cionisti un ru-šovinisti mobilizē kangarus pret LRTT

tika saņemts bagātīgs pasts. Lūk, viena vēstule, kura precīzi raksturo šī noziedznieka BŪTĪBU:

Ar prieku lasu LRTT jaunumus. Pēdējā rakstā daudz jauna uzzināju par Bunku. Bunka piekopj izvirtušu dzīvesveidu un katru dienu milzīgā ātrumā ar savu melno džipu braukā uz Siguldu. Daudzi juristi baidās par viņu runāt, jo viņš visus ir iebiedējis! Viņam vienmēr pie sāniem ir vairākas izvirtušas sievietes. Visciešakie Bunkas atbalstītāji ir homoseksuāļi un daži juristi.

You may also like...

10 komentārs

 1. viela p' saka:

  Saskaņā ar „Valsts policijas darbinieka profesionālās ētikas un uzvedības kodeksa” 2. punktu „Valsts policijas darbinieks (turpmāk – Policijas darbinieks), pildot dienesta pienākumus, kā arī ārpus dienesta vietas un laika ievēro Ētikas kodeksā noteiktos pamatprincipus, bet situācijās, kuras nav minētas Ētikas kodeksā, rīkojas saskaņā ar vispārpieņemtām uzvedības normām.” Ētikas kodeksa 17. pantā tiek akcentēts, ka „Policijas darbinieka uzvedība ir nevainojama un pildot amata pienākumus, gan personiskajā dzīvē, kas nekaitē ne dienesta, ne pašu reputācijai”.

  Policijas amatpersonas, vecākā pasniedzēja, Latvijas Policijas Apvienības valdes priekšsēdētāja Riharda Bunkas uzvedībā var saskatīt ne tikai Ētikas pārkāpumus. Te jau var saskatīt gatavošanos pučam.

  http://tautastribunals.eu/?p=10059

 2. Garāmgājējs saka:

  Tā taču patiešām ir taisnība, ka šeit pieminētie ir īsta piektā kolona. Viņi visi atbalsta okupantu valodu. TT acīm redzami ir labi politologi kā padomnieki. Ar sadzīves problēmām noslogotais latvietis neiedomājas salikt pareizā secībā notikums un tāpēc arī šie nelieši uzvar vēlēšanās. Droši vien, tieši par šo loģiku, varturi mēģina likvidēt šo Tribunālu.

 3. skorceni saka:

  Nekas viņiem nesanāks!Tribunāls ir vienīgāvieta,kas cīnās par latvisku LATVIJU un par tās tautu….,bet čekisti,komžideļi lai pazūd no mūsu zemes!!!!!!!!

 4. Miervaldis saka:

  Kas tad viņi ir, ja ne idioti?!

  Nu un ko es vēl gribētu teikt?!Savā idiotu prātā, šie kropļi nesaprata, ka viņi tik tiesāti par to, ko viņi ir pastrādājuši!Dabīgi ka ne!Jāsāk domāt, ka viņi ir vienkārši ielikti antiņi, kuri nesaprot, ka viņi balsta šādu sistēmu!Nu sods viņiem pienāktos bargs, taču šādi tādi ielikteņi taču nevarētu darīt tik nopietnas lietas, kā Black joker piemēram!Nu bet paskatoties viņķeļu ģimenes vēsturē, atliek domāt, ka Viņķele ir tas ieliktenis, ja tā, tad maita līdz kauliem!Neko viņa nevar normāli veikt, tikai pa sūdiem vārtīties!Sūdaina krople, kura nav itin nekas!

 5. ..... saka:

  Radio * Amerikas balss (Voice of America) raidījumi latviešu valodā skanēja no 1951.gada. Radio pieredzēja uzvaru aukstajā karā kā tiešu šo radio darba rezultātu. Taču tās slēgšana 2003. gadā, kā izskatās, bija pāragra. Lai gan Latvija ir kļuvusi NATO un ES dalībvalsts, reāli pie varas te Latvijā aizvien ir komunisti, kuri aizvien kā 1940. gadā vilto vēlēšanu rezultātus, saliek visos līmeņos savus cilvēkus, apzog latviešu tautu, praktiski realizē cilvēku iznīcināšanu. Ja Amerika ir patiess latviešu tautas draugs, tad vajadzētu atjaunot Amerikas balsi un uzaicināt Helsinku 86 dibinātāju Linardu Grantiņu pastāstīt patiesību. Pasaulei jāzina reālā patiesība par notiekošo Latvijā. Linards Grantiņš atklāj patiesību, kas tiek slēpta.

 6. Sigurds Graudiņš saka:

  Voice of America said – the latvians are the PEDERASTS… Are is TRUE…???

 7. Jānis saka:

  Neko tik interesantu es vēl nebiju lasījis. Patīk rakstīšanas stils. Smalki strādāts, paldies Tev, Linard!

 8. Miervaldis saka:

  Tā!Kurš ar maniem komentāriem spēlējas?!

 9. Leģionārs saka:

  Labs raksts.
  Kā čekisti teiktu – prestupļeņija eto horošo, gdje fakti, tovarišči. Kuros gados bijuši Viņķeles vīrs un radi, draugi “orgānos” Maskavā? Konrēti, lūdzu.

 10. Leģionārs saka:

  Labs raksts.
  Kā čekisti teiktu – prestupļeņija eto horošo, gdje fakti, tovarišči. Kuros gados bijuši Viņķeles vīrs un radi, draugi “orgānos” Maskavā? Konrēti, lūdzu..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *