Visiem 4. maija kliķes noziedzniekiem ASM

http://www.diena.lv/latvija/kriminalzinas/tris-nepilngadigi-jauniesi-mantkarigos-nolukos-nezeligi-noslepkavo-uznemeju-14038425

Aizvadītā gada nogalē par 63 gadus veca uzņēmēja nonāvēšanu Siguldas novadā policija aizturējusi trīs jauniešus.

Zaļš, tautastribunals.euIevadam

Lai valsts varētu pastāvēt un veiksmīgi attīstīties, pie TĀS vadības jābūt zinošam, un pats galvenais- godīgam, tādam, kas apveltīts ar augstākās pakāpes morāli ētiskajām vērtībām. Prezidentam nebūt nav jābūt universālam- viszinošam, bet gan godīgam. Viņa uzdevums ir visās svarīgās lietās pieņemt attiecīgo speciālistu padomus un veiksmīgāko valstu pieredzi.

Zatlers-VVF-G.-Ulmanis-Bērziņš-ST-SAB-DPTo noteikti arī dara PREZIDENTI, bet to nedara marionetes, kuru uzdevums ir iznīcināt Latviju.

PēcAtmodas periodā LR vēl nav bijis neviens prezidents. Viss “četrinieks” ir “sastāvējis” no visīstākajiem kriminālelementiem un nodevējiem, kuri vienmēr ir kalpojuši okupācijas režīma visasiņainākajai iestādei-VDK(čekai).

>Vaira Vīķe- Freiberga: VDK aģente kopš 70tajiem gadiem, kuras ziņojumu rezultātā tika “padarīti nekaitīgi” aktīvākie klaida latviešu politiskie darbinieki. Vai VVF ir slepkava ?

Protams !

Ir zināms, ka “vairiņa” ir tikusies ar VDK darbiniekiem čekas konspiratīvajos dzīvokļos un seksojusies uz nebēdu- “čekistu prieka meitene.”

>G. Ulmanis: Komunists un čekas darbinieks. Izmantojot savus sakarus ar KGBistiem, kļuvis ietekmīgs, kā rezultātā kopā ar tagadējo prezidentu veica noziedzīgas darbības, kuru rezultātā uz tautas rēķina iedzīvojies pasakainās bagātībās- kļuvis par daudzkārtēju miljonāru. Vai viņš ir slepkava ?

Protams !

Daudze-Reiniks-DP-LRTT.jpg

FOTO: Jūs taču pazīstat šo karikatūrisko viepli(gundars daudze), kurš bezgalīgi priecājās, ka esot “nokārtots” Abrenes jautājums. Priekš šīs fizionomijas pat “ķieģelis” netīk nosmērēt(Jāsaprot gan fiziskā, gan garīgā nozīmē). Tagad šis kretīns ir Valsts prezidenta kancelejas vadītājs.

Lai viņš, kā neapdāvināts “biznesmenis” varētu virzīties uz priekšu, bija “jāaizvāc” tie, kuri traucēja. Šo darbu veica krievžīdu ielikteņa I. Godmaņa(žīds) izveidotā “apsardzes” komanda(tā saucamais apkalpojošais personāls), kuru vadīja un vada vēl šodien Andris Bunka ar savu audžudēlu R. Bunku, kurš savukārt nav latvietis, bet baltkrievu un žīdu maisījums.

Kāpēc tas tiek vienmēr uzsvērts ?

Tāpēc, ka tādiem latviskā mentalitāte liekas nepieņemama un “novākt” latvieti(goju), viņiem liekas svētīgs darbs. Rihards Bunka dzērumā ir atklāti ar to plātījies. Ne jau mūžīgi šo faktoru cionistiem izdosies noslēpt, reiz tas tiks izskatīts starptautiskās “struktūrās“.

>Valdis Zatlers: Korupts un alkatīgs ārsts, kurš bija iekūlies nepatikšānas, kas draudēja ar pamatīgu cietumsodu. No “restēm” viņš paglābās, piekrītot kļūt par prezidentu- marioneti. Viņa izdarības tautai nesa tikai ciešanas, bet pats ar savu mantrausīgo Ļiļu(krievu izcelsmes sievu), kļuva par klaunu. Vai Zatlers ir slepkava ?

Protams !

Viņa prezidentūras laikā,  no viņa puses tika apstiprināti dokumenti, kas pavēra arvien plašāk durvis noziedzībai un valsts izlaupīšanai. Lai tas notiktu gludāk, talkā atkal nāca “apkalpojošas personāls”. Simtiem nabadzībā iegrūsto pašnāvības, neskaitāmas DPistu veiktās slepkavības un desmitiem tūkstošu izceļojušo. Tāda ir ZOODĀRZA “prezidenta” valdīšanas laika bilance.

>Andris Bērziņš: Šis “tips”, kā redzams, sit pušu visus trīs iepriekšējos latviešu tautas bendes. “Ievēlēts” tika pārsvarā no mūsu tautas slepkavu komandētā SC. Tātad, Rīgas pils kompass “iestellēts” uz Austrumiem. Mērķis- atpakaļ pie krieviem(krievžīdiskajiem komunistiem), kuri vienīgie viņu var pasargāt no karātavām, par prātam neaptveramajiem noziegumiem pret latviešu tautu. Viņš daudz neatpaliek no Godmaņa baisajiem darbiem. Visas banku afēras ir gājušas caur viņa rokām. MAXSIMA traģēdijas tiešais vaininieks un Rīgas izzadzējs Ušakovs tiek sargāts. Kapēc ? Pēdējais ārprāta noziegums ir Liepājas Metalurgs, kas arī daļēji gulstas uz viņa sirdsapziņas.

Pēc savas ticības(judaisms- komunisms) Bērziņš ir žīdu žīds, kā savulaik sacīja “svabadais” filozofs F. Nīče uz Jēzu.

DombrovskisPavēli likvidēt LM saņēma Dombrovskis Briseles apciemojuma laikā. Par šo darījumu vien Dombrovskis ir jāsoda ar “karātavām”. Tā ir un paliek sabotāža pret Latvijas valsti, kuru veic Vācijā varas spicē nonākušie Krievijas “fani”- kanclere Merkele un prezidents Gauks. Tas notiek Helmuta Kola & Mihaila Gorbačova noslēgtās vienošanās ietvaros.

Viņi, ar ASV prezidenta Buša atbalstu, pagarināja Molotova & Rībentropa Paktu.

Īstenībā tā ir bumba ar laika degli pašai Vācijai, ko arī LRTT cenšas pierādīt:http://tautastribunals.eu/?p=16492

Vācijas ekonomiski nacistiskai darbībai ir jādod pretspars.

LembergsTo apliecina arī A. Lemberga sacītais:http://www.youtube.com/watch?v=q-mBe-5zsI4#t=223

Par Bērziņa un Ušakova mērķiem varam lasīt arī šeit:http://www.kompromat.lv/item.php?docid=readn&id=7858

Krievžīdu un komunistu šausmu darbi tuvojas savai kulminācijai- pilnībā pārņemt varu. Bērziņš ir šī noziedzīgā AKTA finišpersona. Visās LEMJAMAJĀS vietās ilgstoši atrodas “uzticami” zemcilvēki: kalnmeieri,maizīši,reiniki,bičkoviči,kūtri… .

Preses, radio un televīziju galvenie “režisori” ir 100% krievžīdiskās Krievijas piekritēji.

Ja papētām tuvāk prezidenta “varzu”, ko viņš savācis ap sevi, tad uzmetas drebuļi. Latvijas Vēsturnieku komisijas priekšsēdētājs ir Inesis Feldmanis – Dr.habil.hist., Latvijas Zinātņu akadēmijas īstenais loceklis, Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātes profesors.

Jā, jā, tas pats par kuru runā atentātā cietušais vēsturnieks Indulis Ronis:http://tautastribunals.eu/?p=17781

Bet komisijas locekļi ir Aivars Stranga – Dr.habil.hist., LU Vēstures un filozofijas fakultātes Latvijas un Austrumeiropas vēstures katedras vadītājs, Latvijas zinātņu Akadēmijas īstenais loceklis- profesors, kuru I. Ronis nosauca par slepkavu.

Marģers VestermanisLatvijas Zinātņu akadēmijas Dr.hist.h.c, Muzeja „Ebreji Latvijā” kurators un Antonijs Zunda – profesors, Dr.habil.hist., kurš Padomju laikos bija superaktīvs čekas darbinieks- ziņotājs un nav labāks par iepriekš minētajiem.

Visīstākā rīkļu rāvēju banda, kuras priekšā Rīgas “mērs” Jekelns, kuru otrie okupanti pakāra, uzskatāms tikai par praktikantu. Tas arī vēsturiski ir atzīts, ka GESTAPO bija “piena puika” salīdzinājumā ar ČEKU.

M. Krams, rāviņa- Vimba, R. Bērziņš, L. Krapāne.Ar humora izjūtu ir jālasa par tiem, kuri skaitoties viņa “īstenie” padomnieki: L. Krapāne, R. Bērziņš, M. Krams, K. Rāviņa- Vimba. Īsta greizo spoguļu valstība. Ja šie nabaga cilvēciņi kas ir, tad vienīgi bezierunu izsūtāmie.

=================================================================

Prezidents.Valsts, kuras “pamati” sastāv 100%tīgi no noziedzniekiem, nevar attīstīties. Šie noziedznieki ir fiziski jāiznīcina- jāizolē, lai viņi “nedzemdētu” sev līdzīgos, protams, pielietojot starptautiski atzītās metodes, kuras vislabāk īsteno Krievija, ASV un Izraēla.

Viss šis garais stāstījums bija vajadzīgs, lai izprastu trīs pusaudžu brutāli veikto slepkavību Siguldas novadā. Katram no mums gribas sacīt: “Tie nav cilvēki, bet kaut kādi kropli izdzimumi.” Primitīvi spriežot tā arī ir, bet īstenībā šie nepilngadīgie sadisti ir tikuši izaudzināti ar vistiešāko bērziņu, godmaņu, indriksonu, gorbunovu… līdzdalību. Šie komunistiskie zvēri, slepkavas un valsts izzadzēji, ir radījuši tieši tādus apstākļus, lai izaugtu tādi monstri.

Prezidents Bērziņš, reiniks,dp,LRTT

FOTO: Kacāpijas prezidentos “sapuvušais zobs”- Sen pa galvu neesiet dabūjuši ?

Vai JŪS varētu iedomāties, ka Kārlis Ulmanis uz kādu “avīžnieku” varētu sacīt: “Pa galvu ilgi neesi dabūjis?” Toties to visu atļāvās A. Bērziņš sava mazgadīgā dēla klātbūtnē. Dēla APZIŅA to “iekodēja”. Nebrīnīsimies, ka no viņa izaugs visīstākais sadists- rīkļu rāvējs vistiešākajā nozīmē. Viņš nekad nebūs cilvēks, bet īsta parazītiska nezāle starp viņiem.

Un, kas tā par sievieti, kura “guļ” ar savu “vectēvu”, un laiž pasaulē bērnu no tāda sapuvēna ???

Šim kroplim(bērziņam), pēc šiem vārdiem, pienācās turpat uz vietas izraut mēli un pēc tam pie laternas pakārt. Nu nav vietas starp cilvēkiem šiem sarkanajiem sātana izdzimumiem, kuri noveduši tautu iznīcībā. Kamēr šie komunistiskie kropļi nebūs izšķaidīti pret vēstures “atriebības sienu“, nekas nemainīsies.

Netieši to arī pasacīja mums visiem pazīstamais Edvīns Šnore: http://www.la.lv/edvins-snore-lpsr-prezidents/

Bet ir jūtams, ka pamazām tauta sāk atžirgt no šo slepkavu “narkozes” un viņi to jūt.

Pirms tiesājam “pusaudžus”, iznīdēsim šos izdzimteņus, kuri ir visa šī ļaunuma sakne… .

LAIKA ZĪMES rāda, ka drīz tas notiks… .

LRTT.    04.01.14.

=========================================

Bērziņš, mērkaķis, prezidentsP.S.

FOTO: Piedodiet, latvieši, bet arī man ir jāuzmanās smejoties par JŪSU “prezidentu”, jo var “pasprukt” un kādam uz galvas uztaisīt... .

Smejoties, latviet, neaizmirsti ievilkt elpu, ka nenokrīti… .

Kacāpijas prezidenta Bērziņu Andra apbalvojumi:

Triju Zvaigžņu ordenis, I šķira (ordeņa lielkrusta komandieris)un Triju Zvaigžņu ordeņa ķēde ; Viestura ordenis, I šķira (ordeņa lielkrusta komandieris); Atzinības krusts, I šķira (ordeņa lielkrusta komandieris); Triju Zvaigžņu ordenis, III šķira (ordeņa komandieris); 1991.gada barikāžu dalībnieku piemiņas zīme.

To visu izlasot mati ceļas stāvus. Vai ir vēl kāda tauta apveltīta ar tik diženu prezidentu ? Mēs latvieši varam būt lepnākā tauta pasaulē. Kādi tik varoņdarbi nebija jāveic un ciešanas jāpiedzīvo. Tādas lietas par “niekiem” nepiešķir.

Bērziņa valodas zināšanas:

latviešu – dzimtā,– angļu – brīvi, –krievu – brīvi, –vācu – labi

Kādas ir šī noziedznieka valodas zināšanas, mēs pārliecinājāmies, kad noskatījāmies video ierakstu Bāltā namā pie O. Bambama.

You may also like...

4 Responses

 1. ANDRIS 7 saka:

  VISU LABU DIENU!
  http://pandoraopen.ru/2014-01-02/bojsya-danajcev-dary-prinosyashhix/
  Vecaku&skolu Noziegums un sods.Savu karmisko butibu jaaudzina personigi
  pasam,ejot cauri visam sis pasaules grutibam un valdzinajumiem.Vina
  sastav,no 7 limeniem,sakot,no eteriska limena uzreiz pec fiziska kermena,
  lidz kosmiskajam limenim.Mums energija nak,no kosmosa un paraziti barojas,
  no musu uznemtas kosmiskas energijas,tas ir,no mums.Vinu aktivitatei
  vajag zemas frekvences energiju,tapec vini mus nogalina,verdzina,kroplo
  fiziski un garigi,lai dotu zemo frekvencu energiju vinu aktivitatei.
  http://via-midgard.info/news/article/nasledie/slav/2584-clavyanskaya-yenergeticheskaya-sistema.html
  Alternativa nevar but,vai nu mes,vai vini.Ja neuzvaresim,karosana nekad
  nebeigsies.Visa pamata ir vestures nezinasana,jo sadedzinats tika viss.
  Lidzibas,lietojam svesinieku uzrakstitu vesturi,ja varam lietot savu.,
  …naudu,ja varam dzivot bez tas,…valstiskos veidojumus,ja varam dzivot
  baltas rases kopienas,….energiju,ja eteriska energija,no kosmosa
  ietilpinama maza kastite,kura apsilda un dod gaismu visai kopienai par
  velti,….transports,ja varam lietot bezgravitacijas lidaparatus un
  nonakt musu izcelsmes zeme Ziemelzvaigzne,caur galaktikas vartiem,kur
  savienojas vienadas materijas u.t.t.

  P.S.Filma redzam,ka ezis pats audzina savas butibas EZA KAZOcINS
  Zakis butibu vieta lieto SEcOND HAND,vispar nezina neko.

  VELAK VEL/TENcINU

 2. Eduards Lunis saka:

  —-Tiešām-VISZEMISKAĶIE, VISAMORĀLĀKIE,VISKRIMINĀLĀKIE…
  —Kā varatjūs cilvēkiem skatīties acīs?!
  Ko nākamās paaudzes par jums sacīs?!
  Ar raizēm un asarām-jūsu ,,darbs,, slacīts…
  to visa Latvija -par jums sacīs…

 3. AG saka:

  Minsterē netrūkst jukušo letiņu: http://www.apollo.lv/zinas/vacija-uz-ielas-nosauta-sieviete-no-latvijas/630437?utm_source=inbox&utm_campaign=news&utm_medium=newsbox

  Admins
  Tas notika pāris simt metrus no manas dzīves vietas. Kāds musulmanis, kurš ar Maiju bija kādu laiku dzīvojis kopā, nespēja tikt pāri tam, ka tika pārtrautas attiecības ar viņu. Savu bērnu Maija bija uz Jaungadu aizvadījusi uz Latviju pie tēvā. Maija bija Minsteres staltākā- izskatīgākā latviete. Iepriekš, kā runā, bija pieņēmusi drauga palīdzību. Apollo Foto neatbilst īstenībai. Video tiek jaukts arī, ka auto nummurs esot lietuviešu. Musulmaņi tādas lietas nepiedod:
  http://www.muensterschezeitung.de/staedte/muenster/Beziehungsdrama-Mann-schiesst-auf-seine-Frau-und-toetet-sich-dann-selbst;art993,2236299

  Vakar šo ziņu ieliku Lapsas i-vietnes komentārā.

 4. Jautajums saka:

  Kam tad dzeruma R.Bunka ir platijies,ka ir ipasas vienibas slepkava,kurs ir tas cilveks kas to ir teicis un var apgalvot to?
  .
  .
  Admins
  To jau tu noteikti gribētu zināt, ko ?
  Kaut ko idiotiskāku vairs nevar jautāt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.