Par Latvijas bendēm un ASM

Eduardam Veidenbaumam

Tev pateicos

Eduards VeidenbaumsTev pateicos par to, ka biji tāds,/ Gan netaisnību mākts, gan skumdināts

Bet vienmēr spējīgs pateikt to, kas ir,/ Kas taisnību no liekulības šķir.

————–

Tev pateicos, ka devi padomu / Lai neizvēlos kļūt par dzejnieku

Es laikmetā, kad pastāvēja valsts,/ Kam liekuļi un meļi bija balsts.

————–

Lai paldies Tev, kaut mūžs Tev bija īss,/ Daudz Patiesībai esi kalpojis,

Bet tā ir manta, kura nezudīs / Virs zemes šīs, ne arī debesīs.

————

Visvarenais svētījis Tevi,-/ No viņa Tev daudz tika dots;

Lai tagad, kad atstāji zemi / Tam mūžībā slava un gods !

Andrejs Kavacis

=========================================================

www.tautastribunals.eu-141Godmanis, Šlesers, Bērziņš, DP, Saeima, LRTTJā, jebkurā demokrātiskā valsti, uz foto redzamie izdzimteņi, sen jau būtu publiski pakārti.

Tas viss būtu noticis ievērojot vietējo un starptautisko Likumu normas.

Kāpēc tad Latvijā tas nav noticis ?

Latvijā tas nav noticis tāpēc, ka šie bandīti(Godmanis, Šlesers, Bērziņš) tiek aizsargāti no trim lielvalstīm ASV, Izraēlas un Krievijas. Visiem šiem „trijiem” ir viens ideoloģiskais centrs- žīdisms(cionisms). Pilnīgi visi Latvijas lielie izlaupītāji ir krievžīdi un komunisti.

>Godmanis: žīds, čekists, Krievijas spiegs, slepkava un grandiozs latviešu tautas apzadzējs- viens no desmit Latvijas miljardieriem.

>Šlesers(Leščinskis): kāda šizofrēniska slepkavas dēls, jaunībā bijis „geju zēns” Maskavā, Maskavas čekas uzdevumā atradies Norvēģijā, dzīvojis čekas konspiratīvā dzīvoklī un atmazgājis čekas naudu, kā rezultātā kļuvis par miljonāru. Atrodoties Latvijas augstākās varas aprindās izzadzis Latvijas valsti milzu apmēros.

>A. Bērziņš: komunists, Krievijas slepeno dienestu maskēts aģents, latviešu tautas apzadzējs milzu apmēros, miljonārs. Visi trīs aktīvi piedalījušies PAREX bankas afērā, kuras rezultātā latviešu tauta un Latvijas valsts ir tikusi pilnīgi izlaupīta. Neskaitāmi miljardi aizpludinātu uz Krieviju un Izraēlu.

Cionistu bandas fīrers Godmanis ir “civilizācijas” lielākais bandīts- zaglis- slepkava, kurš ir arī galvenais Latvijas rūpniecības, lauksaimniecības un kuģniecības iznīcinātājs. Tas viss ir krievžīdu(Krievijas- Izraēlas) roku darbs, bet vaina tiek uzvelta ES un SVF(starptautiskais valūtas fonds).

Šie meli tiek kultivēti ar arvien augošu intensitāti.

Tiek perversā veidā viss sajaukts vienā kokteilī: Lats, neatkarība, nacionālais gods, valsts u.t.t.

Lindermaņa dvīņu brālis Kaspars sacerējis par “repšes kaku”(Ls)pat balādi.

Savukārt: Antiglobālistu fīrers A. Orols, apģērbis „savējos” melnos “specnažu” kreklos, dedzina ES karogu. Pēc būtības bija jāsvilina smirdošās Krievijas impērijas “lupats”, bet tā priekšā A. Orolam “kompots” skrien pamperos. Tas ir nekas vairāk kā teātris, kura režisors sēž Krievijas vēstniecībā.

Tas viss tiek tik skaļi izkliegts, ka parastam cilvēkam paskrien gar ausīm realitāte, proti, ka neviens ESietis nav neko Latvijā nozadzis. Visi Latvijas izzadzēji ir žīdi, komunisti- bijušie KGBisti. Tieši komunisti un KGBisti ir tie, kuri atbalsta visus šos īstā Ulmaņa Lata parodijas(repšes koka rubļa turpinājums) atbalstītājus.

Merkele, Borroso, PutinsŠis Lats bija krievžīdu bandītu simbols, ar kura palīdzību(1:200 apmaiņā) tika iznīcināts vienkāršais latviešu cilvēks. Šo 4. maija kliķes „latu”, tādiem oroliem, dimiteriem, godmaņiem derētu iebāzt vienā „vietā”, apliet ar piķi, aizdedzināt un palaist, lai joņo pa visu Eiropu… .

FOTO:Šeit jūs redziet zvērināta komunista meitu, Vācijas kancleri Merkeli no bijušās VDR, KGB virsnieku un Krievijas atašeju- spiegu Drēzdenē(DDR) Puķinu un portugāļu sociķi- komunistu Borroso. Tie ir trīs Eiropas varenākie cilvēki. Visi viņi ir sarkanāki par „tomātu”. Ja viņiem nebūtu tuvas un draudzīgas attiecības, tad būtu tikušies un „gavarijuši” Kremlī. Bet nē, viņi tiekas vienā no 20 bandīta Puķina rezidencēm.

Un vai nav paradoks, ka tieši šie komunisti- KGBisti(100%) pārstāv Latviju ES Parlamentā ?!

Ar viņu palīdzību tad arī notiek Latvijas izlaupīšana. Tiek totāli „apmauti” Rietumnieki. Protams, ka Krievijas un Izraēlas pārstāvji  zem zili zvaigžņotā karoga aktīvi izvērš savu graujošo darbību. To viņi dara arī vadošajās Eiropas lielvalstīs. Piemērs ir Vācija, ka ar dažādiem šantāžu gājieniem, varas spicē ir izvirzījušies VDR(DDR) cilvēki: prezidents Gauks un kanclere Merkele. Tā ir bīstama parādība, kura ir uzņēmusi virzienu uz „katastrofu”. No šiem diviem E. Honekera pavalstniekiem neprasa daudz, tikai pievērt acis.*** Un, kādas partijas pārstāvis ir Manuels Borroso, arī neprasa paskaidrojumus. Visi pieminētie laimē starojošās sejas pagriezuši Kremļa asins krāsas zvaigznes virzienā. Tāpēc jau arī visi ES fīreri, pirms ierašanās Latvijā, „pierakstās” Kremlī.

EIRO ieviešana Latvijā ir diezgan mistiska lieta, jo pret viņu praktiski ir/bija nostājusies visa valdošā KLIĶE.

Tātad, ir neredzami spēki, kuri ir pārāki par vietējiem bandītiem.

Iespējams, ka tie ir tie, kuri stāv aiz SVF. Jo nez vai VIŅI ir ieinteresēti, ka kādas ES dalībvalsts žogs uz bandītisko Krieviju, ir izlauzts ar vietējās valūtas palīdzību.

Un tagad izlasiet fragmentu:Nedēļu vēlāk ASV vēstniecības rīcībā nonāk SVF noslepenots 22.novembra ziņojums, kas nepārprotami pauž SVF neapmierinātību ar Parex bankas pārņemšanas gaitu. Ziņojumā teikts – ārvalstu finansistiem iepazīstoties ar Latvijas ekonomisko stāvokli un Parex bankas pārņemšanas darījuma struktūru, SVF stingri uzstāj uz simtprocentīgu bankas nacionalizāciju.”

Visu šo rakstu variet lasīt zem šīs norādes: http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/390560-godmanis_un_slesers_atzistas_parex_parnemsana_notika_kargina_intereses

Tagad jūs saprotiet, ka ne ES, Putina sraļņiks, Borroso, Merkel,ne arī SVF, nekur nav vainojami, bet gan vietējie žīdi un komunisti, kurus vada Maskavas slepenie dienesti. Un arī saprotat, kāpēc ne Godmanis, ne Kargins un visāda veida gejveidīgie šleseri nav arestēti un pakārti. Pienāks arī diena, kad tie paši „neredzamie” spēki, paņems pie “dziesmas” visus šos komunistiskos draņķus un liks atdot nozagto atpakaļ latviešu tautai.

FOTO: Bet laikam jau viesi no ES ir sagribējušies pasēdēt uz Puķina apzeltīto porcelāna “spiestuvi”.

LRTT(Helsinki-86) neatlaidīgi informē ES iestādes par šiem noziegumiem.

Mēs uzvarēsim šos krievžīdu komunistiskos salašņas un tiesāsim viņus pēc visiem Starptautiskiem Likumiem. LRTT visiem komunistiskajiem noziedzniekiem, kuri veikuši genocīdu pret latviešu tautu, pieprasīs nāves sodu, kas tiks arī publiski visas pasaules priekšā izpildīts, par biedinājumu nākošajām paaudzēm.

***Pēc dižās spiegošanas afēras un Putina uzvedības Ukrainā, vācieši pamazām sāk mosties no „Jahves” narkozes.

02.01.14.  LRTT.

Latvija, H-86, LRTTKad esi izlasījis par šiem pasaules drazām, cilvēkveidīgajiem izdzimumiem, tad noteikti ir jāattīra gan Dvēsele, gan arī miesa:

Tēvzeme, Latvija, LRTT.Es dziedāšu par tevi Tēvu Zeme….

Kur agrā rītā kuplas smilgas brādā ganiņš bārenītis…

Kur zvana klusu Svētvakaru… .

Kur māte vaidot staigājusi…

Reiz dusēšu es baltā smiltainītē… .

Kamdēļ, latviet, tu gribi šo SVĒTUMU atdot krievžīdu-komunistiskajiem slepkavām ???

http://www.youtube.com/watch?v=bf2KHUowSVM

You may also like...

11 Responses

 1. citāts saka:

  Kad vismaz 400 miljoni latu Latvijas valsts budžeta naudas ir aizplūduši nerezidentiem ārpus Latvijas, Godmaņa valdība 1.decembrī uzliek ierobežojumus naudas plūsmai Parex bankā. Dažas dienas vēlāk, 4.decembrī finanšu ministrs Atis Slakteris informē ASV vēstnieku, ka Godmaņa valdība ir mainījusi savu nostāju un atbalsta SVF un ES prasību pilnībā nacionalizēt Parex banku, pārņemot to valsts īpašumā..

  Formālais iemesls valdības nostājas maiņai – Valsts kasei sāk aptrūkties finanses. Tomēr ASV vēstniecības ziņojumi liecina, ka patiesībā Godmaņa valdība ieguldīja Parex bankā nodokļu maksātāju miljonus, lai Kargins ar Krasovicki nokārtotu savas saistības ar nerezidentiem. Kad tas tika paveikts un Valsts kase bija gandrīz tukša, nākamais loģiskais solis bija piekrist SVF uzstādījumam pilnībā nacionalizēt Parex banku, bijušajiem īpašniekiem sūtot gaisa bučas.

  Admins
  Tieši par vienu šo akciju Godmanim, Karginam & Co pienākās ASM-pakarot.
  Nāves sods ir pilnīgi normāla parādība:”darba algas saņemšana”.
  Un, par tik “grandiozu” darbu pienākās simts ASM.

  Neviens Rietumnieks nav vainīgs, bet gan “krievžīdiskais-komunistiskais elements”.

 2. Eduards Lunis saka:

  —NEDRĪKST TIKAI ,,PAREKS,,AFĒRU IZCELT NO VARTURU ,,ĒDIENKARTES,! KUR TAD PALIEK BANKA ,,BALTIJA,,LATVIJAS BANKA, METALURGS,RŪPNĪCU IZNĪCINĀŠANA, LAUKSAIMNIECĪBAS,ZVEJNIECI’BAS ,U.T.T.!? UN NEVIENS NO ,,AUTORIEM,, NAV NE TIKAI ATBILDĒJIS, BET TIEŠI OTRĀDI-VIŅI IR KĻUVUŠI PASAKAINI BAGĀTI!!! TIEŠĀM TE VALDA-DZI’VES VĀJPRĀTA LOĢIKA!

 3. Gudrais saka:

  Veidenbaums tak bija ateists, kā viņš var patikt mācītājam Kavacim?

 4. Valdis Freimantāls saka:

  Visa tauta cer, ka 2014. gadā kritīs komunistu un čekistu, 20 gadus slēptais , valsts amatpersonu SUPERNOZIEGUMS, ka kritīs KGBistu uzklātais slepenības pārvalks – Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšani, rūpīgi maskēšanai uzvilktais, kopš 1993. gada 18. februāra nakts. Eiropas kultūras galvaspilsēta – Geržinskograda stabili ieņem liderpoziciju vismelnāko “HUNTU aliansē”.

 5. ES ! saka:

  Luk,kas raksturo latviesus – es dziedashu par tevi Tevu zeme!!!! Nee un nee! Vergi un lupatas! Kapec nav dziesmas – es cinishos par tevi Tevu zeme ! Kadi barenji, kadas vaimanas, raudas, ta latvieshu folklora ir vergu un mulku maize!
  Par velu raudat! Varbut latvieshu lenganums ir meklejams 900 gadu ilgaja verdziba, kura turpinas joprojam!

  Admins
  Kāpēc tad neesi “uzrakstījis” tādu dziesmu ?
  Ko met akmeņus uz tautu, kad pašam pilnas bikses ar pamperiem.
  Tev tiešām ir verga dvēsele, kurai nav sava vārda.
  Runā savā vārdā, lai tauta redz savu varoni… .

 6. yoytube saka:

  Lūk, kur dziesma. Laikam jau pa bišķiņam tauta mostas.

  http://www.youtube.com/watch?v=sUXQvTrB5Dk

  P.s.
  Grūtības pievienot komentāru:

  Hmmm, your comment seems a bit spammy. We’re not real big on spam around here.

  Please go back and try again.

 7. ķiploks saka:

  Lūk mūsu topošā līdera novēlējums mums!

  Šis gads man personīgi bija īpašs ar to, ka Siguldā sauli pirmo reizi ieraudzīja dēliņš Jānis. Arī pašai Siguldai gads īpašs – sasniegts jaundzimušo skaita
  rekords. Lai arī lēnām, bet pieaug bērnu skaits Latvijā kopumā. Var jau iebilst, ka optimismam maz pamata, jo mirstība joprojām pārsniedz dzimstību un cilvēkus zudējam arī emigrācijas dēļ. Ir daudz drūmu pārdomu pavedienu, tomēr it kā spītējot šim negatīvajam, latviešu bērni dzimst un dzims.

  Ar to vēlos pateikt, ka vienmēr ir kaut kas tāds, kas nepakļaujas drūmai realitātei. Ir pārdevējas, kaut nogurušas – tomēr uzsmaida un patiesi novēl labu dienu; ir policisti, kas palīdz sirmgalvim pāriet ielu; ir cilvēki kas reizēm vai regulāri ziedo labdarībai; ir jaunieši, kam Latvijas karodziņš pie apģērba kļuvis par ikdienu; ir māmiņas, kas dāvā dzīvību un dzied šūpuļdziesmas latviešu valodā…..

  Vienmēr būs apstākļi kad varam vainot viens otru un meklēt iemeslus, lai ieņemtu ērto sakāves pozīciju. Es zinu, ka esam pietiekoši daudzi, kas stāv tam pāri. Katrs savā veidā un svarīgos brīžos arī visi kopā mēs darīsim to, kas mums jādara – turpināsimies, cīnīsimies, uzvarēsim, palīdzēsim, mīlēsim…..

  Mūsu gatavība dot pienesumu- nevis īdēt, ka citiem tas nav tik veiksmīgi sanācis, ir īstā atslēga mūsu lielo sapņu piepildījumam. Turēsim šo atslēgu cieši rokās, slēgsim vaļā visstiprākos vārtus un vērsim ceļu Latvijai, kurā dzīvos un saimniekos mūsu bērni. Lai šis ir Tavs gads! Lai šis ir mūsu gads!

  Ar cieņu

  Raivis Dzintars

 8. k saka:

  Latvija ir jebkura cilvēka sapņu zeme.
  Latvijā ir ļoti attīstīta ekonomika – rūpniecība un lauksaimniecība. Latvija izceļas citu Eiropas valstu vidū ar augsto dzīves līmeni. Latvijas ekonomikas pamats ir eksports, kas ir valsts galvenais ienākumu avots. Latvijā ir ļoti labi dzīvot. Latvijas iedzīvotāji lepojas ar savu valsti. Latvija 23 neatkarības gados ir nodrošinājusies ar lieliem uzkrājumiem un finansu rezervēm, tāpēc Latvijai nav ārējo parādu.
  Latvijā ir ļoti zemas cenas un augsta preču un pakalpojumu kvalitāte. Latvijā ir labākie autoceļi Eiropā. Latvijas lielākās bagātības ir tās bagātā kultūra, vēsture un cilvēki, kas dzīvo Latvijā. Latvijas valsts par viņiem ļoti rūpējas.
  Latvijas iedzīvotāji ļoti atbalsta savas valsts prezidentu, valdību un Saeimu. Latvijas valdība cītīgi strādā savas tautas labā. Tā ir ļoti godīga un gudra. Latvijas politiķi un amatpersonas nekad nemelo. Latvijā, tāpat kā citās Eiropas valstīs, karogu valsts svētkos izkārt nav obligāti un par tā neizkāršanu nekāds sods netiek piespriests, jo Latvija ir demokrātiska valsts. Latvijā praktiski nav emigrācijas. No Latvijas aizbrauc tikai tie nedaudzie cilvēki, kuri nejūtas piederīgi Latvijas valstij. Tādu ir ļoti, ļoti maz. Latvijā nav bezdarba, jo katram cilvēkam tiek piedāvāts darbs un atalgojums, kurš ir ievērojami lielāks kā citās Eiropas savienības valstīs. Sevišķi pieprasīti darba tirgū ir kvalificēti speciālisti un cilvēki ar augstāko izglītību.
  Latvijā ir ļoti attīstīta demokrātija, sociālās garantijas, ir panākta augsta dzimstība un ļoti zems noziedzības līmenis, kā arī nav narkomānijas, abortu, prostitūcijas, incesta un pašnāvību. Latvijā nav korupcijas. Latvijā ar likumu noteiktā minimālā darba alga un pensija ir vislielākā Eiropā. Latvijā nekad nav bankrotējusi neviena banka. Latvijā nav trūcīgu cilvēku. Pēc dzīves kvalitātes rādītājiem Latvija ANO attīstības indeksā ieņem 1.vietu, atstājot aiz sevis Norvēģiju, Luksemburgu, ASV un Īriju. Ienākumu skaits uz iedzīvotāju pieaudzis līdz vairāk nekā 64 000 eiro gadā. Latvijā dzīvo ļoti laimīgi cilvēki.
  Tāpēc Latvija starptautiski ir atzīta par vislabāko valsti pasaulē.

 9. matemātika saka:

  Vidējā alga Latvijā ir tad, kad viens cilvēks saņem 1200 latus, bet 99 pārējie 160 latus, vidēji viņi visi saņem 270, 40 latus. Prastāk sakot, ja Andrim ir 10 āboli, bet Jānim 0, tad vidēji katram no viņiem ir 5 āboli. Ja deputāti ēd gaļu un es kāpostus, tad vidēji mēs visi ēdam kāpostu tīteņus. Direktora sieva Māra guļ ar visiem pēc kārtas, bet bezdarbniece Baiba nedod nevienam, bet vidēji viņas abas ir m…kas. Ja no Latvijas, protestējot ar kājām pret borovkoviem, godmaņiem, repšēm, karginiem, krupņikoviem, belokoņiem, šķēlēm aizbraucis pusmiljons latvieši, tad Labklājības ministrija to uzrāda kā būtisku bezdarba samazināšanos Latvijā. Tajā pašā laikā Eiropas Savienības iedalīto naudu izzog Dombrovska valdība, Latvijas tautas attīstībai nozogot pilnīgi visu domāto naudu.

 10. Os saka:

  Tiesi ta,ka runa K,ari bija Latvija uz 1940.gada 17.jun.-kad PSRS jeb Krievija si briza-juridiska mantiniece Iebruka Latvija to Okupejot un velak Anektejot-iepludinot savus dzivniekveidigos vieplus jeb krievijas tautu-1 000 000,tas ir 120.proc.,uz nepilniem 800 000 Latviesu tautas. Zidveidiga krievu tauta Anektejas Latvija-uz visiem laikiem,ka rezultata Latviesu likumiga,Pilsoniska tauta Latviesu sobrid ir-minoritate. Un anektejot-visi dienesti,iekarta valsts ir paklauti Maskavai-neatkarigi ka sobrid tiek deveta Iekarta Latvija sobrid. Tikpat labi ta-krievijas tautas AP 1990.gada vareja pienemt Hitleriskas Vacijas Konstituciju(Satversmi) jeb ASV un tadejadi pretindejot uz so Valstu Zelta un citu Nacionalo resursu bagatibu. Tikai iznicinot fizisko speku krievijas,ir iespejams K-pravietojums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.