Leo Hiršsons. Es biju pēdējais disidents

IMGP09744. maija nodevīgā kliķe, ar DP priekšgalā, cenšas ar visādiem līdzekļiem nomelnot Grantiņu un LRTT, bet meli un nelietība vienmēr atgriežas atpakaļ kā bumerangs. Un tieši tajā brīdi, kad to vismazāk gaida… .

Tālāk lasiet atbildi uz LNF avīzē publicēto interviju ar Leo Hiršsonu.

============================================

Tu tikai redz ko, kaskadieris Leo Hiršsons esot bijis pēdējais disidents ! Vareni ! Kas sunim asti cels, ja ne pats vai “attiecīgā kantora” darboņi… . Pie tam “pēdējais disidents” nevis PSRS, bet gan “pie” 4. maija kliķes. Grozi kā gribi, bet skaidrībā netikt, kad pirmais un kad pēdējais. Bet lai paliek LNF ziņā šis abstraktais disidenta “modelis”. Jo tālāk, jo “interesantāk” ! Leo esot bijis, kopš 1977. gada viens no pirmajām pretošanās grupām Liepājā, vadītājs !!! Kā tad izpaudās Leo pretošanās grupa Liepājā, vai ar “zālītes” pīpēšanu ? Tādas panckas, Leo, tu vari skalot Gardas “meitenēm”, bet man tas izraisa nožēlu, ka viens latviešu izcelsmes jefiņš sev “raksta” varoņ-biogrāfiju. Izskatās tāpat kā 1940. gadā, kad katrs  kriminālelements “saņēma” no kriev-žīdu varas iestādēm “revolucionāra” biogrāfiju. Ja tu, Leo, tādas “pīles pūstu” par darbību Rīgā, varbūt noticētu, bet tikai ne Liepājā. Viss tas, ko tu par sevi esi stāstījis DDD laikrakstam, ir mazvērtības un gļēvulības mākta cilvēka muldējums (ar tādiem DP ir viegli strādāt, pildīs visus suņa darbus). Tu centies sevi izcelt, noniecinot citus. Tādi cilvēki ir nelieši jau pēc būtības. Tā teikt, no nodevēju šlakas. IzdzimtenisKāda āksta fotoŠī intervija arī ir notikusi pēc DP iniciatīvas, jo bija par katru cenu jānomelno L. Grantiņš. Par cik tev tas izdevās, grūti teikt, jo uz pilnīgiem meliem veiktais apmelojums nedzīvo ilgu mūžu.

Foto: Kaskadieris Leo Hiršsons “kaskadierē” savu pielūgsmes objektu Josifu Visarionoviču Staļinu. Kā nekā, dvēseles abiem “skan” vienā toņkārtā, uz nodevības “nots”.

Pirmkārt, šajā tevis pasniegtajā varoņepopejā, bez Grantiņa vārda vairākkārtējas pieminēšanas, varēja  pilnīgi iztikt. Tātad, pamatuzdevums bija tieši Grantiņa nomelnošana. Viss tavs pārējais garais vervelējums bija tikai un vienīgi “balastviela”. Tūkstoškārtīgs DDD avīzes atgremojums- par piekto kolonu, par naturalizāciju, par veciem ieročiem, par vēstures mācīšanu utt. utjp.  Tu arī apgalvo par Grantiņu to, ko viņš nav darījis. Grantiņš nekad nav atteicies no savām idejām-uzskatiem, pat pie viszvērīgākajam eksikūcijām. Tu, Leo, sacīji, ka pus gadu atrodoties čekā, nostiprināji savu garu un pārliecību. Tu varbūt kādam lauku cilvēkam, kurš nestāv tuvu politikai, vari iedvest izbrīnu, bet ne Grantiņam. Grantiņš arī tur pavadīja pus gadu (čekas pagrabā, Stabu ielā). To pus gadu var saukt par dīkdieņu laiku. Par “gara rūdīšanu” nevar būt ne runas. Sanatorija ar visiem labumiem, bet ar maziem izņēmumiem. Bija jāčurā spainī, un vienu reizi dienā konvojs ar koltu(pistoli) veda izkakāties. Jā, Leo, pat šajā “sanatorijā” tu salūzi, un tavos dokumentos ierakstīja: “Sevi par vainīgu atzīstu un izdarīto nožēloju”. Ja tu būtu aizsūtīts uz “Šķirotavu” (sevišķi nežēlīga darba nometne. Ieslodzītie runāja, ka pati nežēlīgākā visā dižajā PSRS), kur uz tavu galvu sašķaidītu tabureti… un tevi divi krievu mūļi aiz rokām turētu, kamēr trešais ar tevi iesildās kikboksā…un tu dzirdētu, kā krakšķ un lūzt tavi kauli…un tu neizdvestu nevienu vaidu…tā nokaitinot vēl vairāk krievu zvērus…. .Tas notika ik reizes, kad čekas piesūtītajam “pierunātājam” atteicos atklāti nožēlot savus grēkus un izceļot no PSRS. To, ka Grantiņš “dauzīšanas” laikā neizdvesa nevienu skaņu un pat nevaidēja pēc tam, var apliecināt ieslodzītie, uzraugi un domāju, ka to var apliecināt, un kādreiz arī apliecinās čekisti. Ja tu, nožēlojamais klaun Leo, būtu caur Šķirotavu izgājis nesalauzts, tad es varētu varbūt noticēt, ka esi “rūdījis” veselu pusgadu savu nožēlojamo kangara garu.

Aivars Garda ar saviem paraugcilvēkiem.Tu saki, ka ar Grantiņu esi gribējis tikties, bet viņš to nav vēlējies. Meli, Leo, tie ir vieni pretīgi meli, kuri nāk no vienas DP provokatora mutes. Grantiņš tajā laikā tikās ar visiem, kuri vien to vēlējās.

Foto: Ah, kā gribas Aivaram(paša Hierarha dēlam) līdzināties šiem trijiem boļseviku noziedzniekiem ! Bet kaut kā jau savu padevību ir jāparāda krievu impērijas suņpurņu priekšā. Aivara Gardas laizīšanās šo smerdekļu priekšā ir nepārprotama. Kā reiz sacīja mums visiem pazīstamā komentāru rakstītāja PAMELA: “Kalendārs veidots pēc visiem “sarkanā stūrīša” noteikumiem.”

Cik gan līdzīgi savā uzvedībā ir Garda un Hiršsons.

Arī televīzijā uzstājoties, viņš nenodeva latviešu tautas Brīvības ideju. Īsumā varu pateikt, kā tas viss notika. Šķirotavas nometnē situācija bija nokaitēta līdz baltkvēlei, visi krievi to vien runāja, ka 18. novembrī pie Brīvības pieminekļa armija šaus uz “latviešu fašistiem”. Kad čekisti mani kārtējo reizi apciemoja, es pieprasīju, lai man ļauj kaut ko ierakstīt avīzē par 18. Novembri. Čekisti sacīja: “Labi, bet labāk būšot, ja es uzstāšoties televīzijā, jo avīzē rakstītajam varot ko pielikt klāt, bet televīzijā teiktajam tikai atņemt nost”. Es arī tam piekritu. Es, vienīgi es, jutos par visu notiekošo atbildīgs. Es nevēlējos, lai uz manas sirdsapziņas būtu simti vai pat tūkstoši nogalināto. Protams, ja es būtu bijis brīvībā, tad nebūtu uzstājies televīzijā. Situācija nebija tik briesmīga, kā par to runāja cietumā. Iespējams, ka tieši ap mani speciāli tika radīta tāda “atmosfēra”.

Vai tā bija atteikšanās no saviem uzskatiem ?

Un tagad vēl mazliet par Leo Hiršsonu.

Ak, tad varenajam “pagrīdniekam” (Leo Hiršsonam) čekisti piedraudēja ar augstāko soda mēru un viņš esot tam bijis gatavs !!!

Un tad čekisti piedāvāja Leo atrisināt visas problēmas, ja viņš piekritīs uzstāties TV. Kādas tad bija Leo Hiršsona(īstās) problēmas ?  To zina vienīgi Leo pats un tā laika čekisti. Problēmas bija patiešām pamatīgas. Problēma nebija tikai vecā granāta un divi duramie. Nelietīgi tu arī, Leo, šeit piemini Kļimoviča “salaušanu”.  Ja Kļimovičs būtu atradies tādos sanatorijas apstākļos kā tu, parazīt Hiršson(apzīmējums parazīts šeit tiek lietots apzināti, jo ir zināma šī tipa īstā seja), tad viņš nekad nebūtu “salauzts”. Kārtējo reizi tu “aplejot” citus, centies “celt” sevi. Tevī mājo visas gļēvuļa un nodevēja pazīmes- īpašības(tieši kā Staļinam). Ja tu būtu atradies tālu no Latvijas krievu armijā starp krievu zvēriem un čekistiem, būtu salūzis jau pirms čekists muti atvērtu. Bet tev jau arī nevajadzētu “lūzt”, jo taču esi “viņējais”.  Kā Grantiņš, tā arī Kļimovičs šodien ” nodarbojas” ar 4. maija kliķes “nomelnošanu”, un tāpēc arī tiek veikta šī apmelošanas un diskreditēšanas akcija pret viņiem !!! Un kas to cītīgi dara ?

IlzeLieneLīga 1Neviens cits kā LNF- “dižā latviešu aizstāve” !

Foto: No kreisās: Ilze Liepa, Liene Apīne, Līga Muzikante. Vai šīs trīs foršās latviešu sievietes ar augstāko izglītību un grandiozām darba spējam nespēj  saprast, kam kalpo Garda, un līdz ar to arī viņas ? Intervijas ar Leo Hiršsonu, kā arī ar Konstantīnu Pupuru, uzkrītošā veidā parāda Aivara Gardas nepārprotamu kalpošanu Krievijas interesēm. Atgādinu šīm latvietēm, ka pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā, visi kangari tiks bargi sodīti. Netiks šķirots vai tā ir “forša” sieviete, vai vīrietis. Sods tiks piespriests pēc padarītā “darba”

Tu, Leo, esi ne tikai zaglis, bet daudz kas pretīgāks ! Vai atceries, kā kādreiz savāci naudu cita cilvēka vārdā, apsolot to samainīt pret valūtu, bet pats ar savākto naudu aizlaidies. Labi, ka tie bija latvieši, citādi šis cilvēks, kura vārdā tu savāci naudu, būtu nosists. Tas būtu noticis tavas zaglīgās dvēseles dēļ !!! Tu esi nelietīgs mahinātors, bet tikai ne disidents. Tu nodosi visu, kas kustās, lai tikai glābtu savu ādu. Tāpat kā tavs politiskais “brālis” Aivars Garda. Tu varētu arī pastāstīt taisnību, kāpēc “integrētais” nošāva tavu dēlu un audžudēlu ? Taisnība var izrādīties priekš tevis ļoti , ļoti melna “disident Leo” !!!

Nobeigumā vēl gribas sacīt: “Ja tu, Leo Hiršsons, esi disidents, tad cūka aizgaldā ir Anglijas karaliene!” Tas pats ir attiecināms uz lielo “dekolonizātoru” Aivaru Gardu. Viss jau ir pareizi, ko viņš saka, pat pārāk pareizi, un tur jau tas “suns ir aprakts”. Viņa, šī Maskavas “sargsuņa”, uzdevums ir apzināt visus nacionāli domājošos, lai pēc tam tos šķeltu, un vajadzības gadījumā aizraidītu uz “labākiem medību laukiem”, kā teica vecais indiānis Džo. Aivars Garda ir zvērināts komunists ! Viņš savu PSKP biedra karti nav “nolicis”. Viņa domas un darbi pieder Krievijas impērijai(kā viņš pats saka: atjaunotajai “Rēriha Krievijai”). To viņš nepārprotami apliecina uz LNF kalendāra titullapas, kuru jūs redziet šeit publicētajā foto. Tāpat arī cenšas sevi atdarināt provokators Leo Hiršsons. Abi šie “brāļi” sprukstiņi ir no viena kantora.

Linards Grantiņš LRTT & H-86

31.12.2010

You may also like...

58 komentāru

 1. white joker saka:

  ..un vai ta maņka no tām alām, ko nepareizu ir rakstijusi par tiem krievu nezvēriem i formās i cietuma robās ģērbtus

 2. white joker saka:

  ..re kur paši rusņas krievi no šodienas demokrātiem, raksta par saviem sarkanajiem dzīvniekiem:

  Kā jūs izdzimteņus neienīst? 13.01.2011 02:49

  – В одном из крестьянских хозяйств мы увидели пятерых детей, чьи языки были прибиты гвоздями к столу, – сообщал, например, один очевидец из деревни под Хайдекругом, в долине р. Мемель, куда в октябре 1944 г. вошли войска 43-й армии 1-го Балтийского фронта. Несколько позже он обнаружил пять девочек, связанных вместе веревкой, почти без одежды, с сильно ободранными спинами. – Было такое впечатление, что их долго тащили спинами по земле…

  Подобные сцены повторялись в последующие месяцы в бесчисленном количестве деревень и поселков Восточной и Западной Пруссии, Шлезвига и Померании. Метгетен, пригород Кенигсберга, был занят русскими 29 января 1945 г., но затем был отбит обратно немецкими восками. Глазам немецких военных открылись такие картины, которые не могли возникнуть даже в больном воображении Иеронима Босха.

  -На открытой площадке он увидел двух девушек лет двадцати, – сообщал адъютант Карл Август Кнорр, – которых, видимо, привязали ногами к двум машинам, а затем разорвали на части. Из находившейся неподалеку виллы было вывезено “примерно 60 женщин”, половина которых была близка к сумасшествию. “Ими пользовались в среднем по 60-70 раз в день”. В том же месте за домом капитан Вермахта Герман Зоммер обнаружил несколько обнаженных трупов женщин и детей. У детей был или “проломлен череп, или их маленькие тела были многократно проколоты штыками”.

  Когда красноармеец, позднее ставший диссидентом, Лев Копылев вошел в Восточную Пруссию, первое, что он увидел, был труп старой женщины: “Ее одежда была порвана, между худыми бедрами стоял телефонный аппарат, трубка которого была воткнута во влагалище”. За попытку защитить гражданское население от бесчинств соотечественников майор Копылев заплатил 9 годами ГУЛАГа.

 3. Hems saka:

  to white joker :
  Labi es tā skatos ka Tu esi sakarīgs vecis tāpēc atbildēšu pa punktiem :
  Tu raksti par manu niku hem (tas ir no mana mīļākā rakstnieka Hemingveja).
  Tu raksti – pret alkatīgajiem kremla vaņkām. Jā tas ir tā dīvaini, ka Krievija ar savu milzu teritoriju nekautrējas vēl piesavināties Abreni. Starp citu, ja centrālā Krievijā tiek uzturēts mākslīgi augsts dzīves līmenis tad nomalēs – normāls cilvēks ko tādu pat nespēj iedomāties, tas ir trakāk par apokalipsi.
  Tu raksti – es esmu pret amīšiem. Jā man nekad nav patikušas impērijas, kas Pasaulei cenšas uzspiest savu gribu. Un tādas ir divas Krievija un ASV.
  Jā un vēl es gribētu teikt, ka es stingri nodalu krievus no krievvalodīgajiem. Redzi īsti krievi ir ļoti labi cilvēki. Savukārt krievvalodīgajiem ar krieviem nav nekāda sakara. Un tur ietilpst hoholi, baltkrievi, moldāvi, arī krievi utt. Tāpēc viņiem arī deva īpašu vārdu migranti. Un tie nu ir īsti mēsli. Pēc manām subjektīvām domām pat iespējams nemaz nav cilvēki, bet kaut kāda no cilvēces izdalīta atsevišķa šķirne, kaut kāds evolūcijas strupceļš.
  Vēl cik es sapratu tad Tu ienīsti sarkanos bandītus. Blēņas ! Mēģini paskatīties uz visu no citas puses. Un es teikšu tā :
  Nav lielāku varoņu cilvēces vēsturē par Latviešu Sarkanajiem Strēlniekiem.
  Napoleons gāja pret Krieviju, bet tika sakauts.
  Hitlers gāja pret Krieviju, bet tika sakauts.
  Latviešu Sarkanie Strēlnieki Krieviju iekaroja un tas ir 1/6 daļa no zemeslodes. Vēlāk būtu pievienojuši Ķīnu , Indiju utt. Vienīgā Streļķu kļūda bija ka laikus nepārgrieza rīkli Staļinam. Un tas tikai tāpēc ka veči bija pārāk godīgi.
  Protams man uzreiz oponēs, ka nebija demokrātijas un citas blēņas.
  Bet zini, ja man pieder puse Zemeslodes tad man ir pilnīgi vienalga vai ir demokrātija, feodālisms vai pirmatnējā koppiena.
  Un es tagad būtu bijis piemēram Madagaskaras vai Jamaikas gubernators.
  Un tā no tā visa varam secināt ka:
  Es tagad cienītu tos vīrus, kas būtu gatavi atkal iekarot Krieviju.
  Tā teikt ar skatu nākotnē !!!

 4. Garāmgājējs -Hemam saka:

  Kur tad ir tavi godīgie krievi. ka viņi neaizstāv latviešus.Vai vienkārši,kāpēc viņi nenosoda tos draņķus. Redzi, Hem, tie godīgie mīt tikai tavā iztēlē. Krievs ir krievs un žīds ir žīds. Gēni dara savu. To pierāda vēsture un pašu krievu un žīdu uzvedība…. .

 5. Hems saka:

  to Garāmgājējs :
  Tu raksti :
  Kur tad ir tavi godīgie krievi. ka viņi neaizstāv latviešus.
  Tieši tur ir Tava kļūda, ka Tu ceri ka Tevi kāds pažēlos.
  Nevajag gaidīt žēlastību, bet rīkoties. Piemēram jāsāk ar to ka jāsoda Tautas nodevēji. Tie kas atdeva Abreni. Jāatver čekas maisi. Jāsoda Tautas mantas prihvatizatori un izlaupītāji. utt.
  Bet Tu gribi lai Tevi pažēlo !?!?!?

 6. Garāmgājējs- Hemam saka:

  Ne jau lai mani žēlotu, bet gan lai krievi sevi parādītu no labās puses.Nu nav viņiem tās labās īpašības, lai arī cik smalki tās pētītu.Es nekad neesmu teicis, ka nodevēji nav jāsoda, bet runa taču bija par krieviem.Hem, nesvaidies ar domu. Ja nerunā tev pa spalvai, tu paliec nepieklājīgs.Kas tad tu esi,taisnības etalons,vai ja uzskati,ka tā ir “mana kļūda”. Kāpēc tad vēl nevienu neesi sodījis ?

 7. Hems saka:

  to Garāmgājējs :
  Tu raksti :
  Kāpēc tad vēl nevienu neesi sodījis ?
  Sodīja, un tik pamatīgi sodīja, ka Krievija vēl tagad ir nokautā.
  Un tie bija Latviešu Sarkanie strēlnieki, kas sodīja. Es taču par to jau rakstīju.

 8. K.L. saka:

  zheel, grantinj, ka saac iet vajaashanas maanijas pavadaa. Nu neizdosies tev shkjelt latvieshus ar paniskaam aizdomaam, ka tas un tas ir kgb agents. Drosme, darbi un to auglji ir meeraukla, kaa arii pretinieka ‘lielums’. Ciiniisimies pret okupantiem kopaa, nevis eediisim viens otru! P.s. Un Gardas meitenes patieshaam ir forshas bez peedinjaam. Cepuri nost vinju priekshaa par uzticiibu ddd idejai un darbam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *