Tas, kurš tiks pakārts, nekad nenoslīks

www.tautastribunals.eu 1

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

Mums ir jāatceras ne vien savas tautas varoņi, bet arī tās lienošie nodevēji. Mēs nekad nedrīkstam viņiem piedot. Par šo deģenerātu “veikumu” pienākās ASM.

Viņu vieta ir ESĪBAS nolādētības kloākā!

PUNKTS !!!

LRTT 13.11.13.

Deputāti, kas balsoja “PAR” Abrenes atdošanu:

1. Agešins Valērijs, SC; 2. Aizbalts Vitālijs, LPP/LC; 3. Augulis Uldis, ZZS; 4. Ābiķis Dzintars, TP; 5. Ārbergs Māris, TP; 6. Barča Aija, TP; 7. Bērziņš Andris, LPP/LC; 8. Bērziņš Andris, ZZS; 9. Blumbergs Guntis, ZZS; Abrenes slepkavas10. Bresis Vilnis, ZZS; 11. Briedis Uldis, TP; 12. Brigmanis Augusts, ZZS; 13. Buhvalovs Valērijs, PCTVL; 14. Buzajevs Vladimirs, PCTVL; 15.

FOTO: Lūk, tie, kuri nekad nenoslīks !!!, jo viņi sacīja: “Abrene ir Krievijas neatņemama sastāvdaļa”.

Cilevičs Boriss, SC; 16. Dalbiņš Juris, TP; 17. Daudze Gundars, ZZS; 18. Deņisovs Oļegs, SC; 19. Dolgopolovs Sergejs, SC; 20. Dukšinskis Jānis, LPP/LC; 21. Eglītis Jānis, TP; 22. Emsis Indulis, ZZS; 23. Feldmane Inta, LPP/LC; 24. Fjodorovs Sergejs, SC; 25. Golubovs Aleksandrs, SC; 26. Ģīlis Valdis, TP; 27. Hanka Pēteris, ZZS; 28.Jaundžeikars Dzintars, LPP/LC;29. Kabanovs Nikolajs, PCTVL; 30. Kāposts Andis, ZZS; 31. Klementjevs Andrejs, SC; 32. Klementjevs Ivans, SC; 33. Krastiņš Māris, TP; 34. Krauklis Vents, TP; 35. Kučinskis Māris, TP; 36. Lagzdiņš Jānis, TP; 37. Leiškalns Kārlis, TP; 38. Līdaka Ingmārs, ZZS; 39. Līdums Leons, TP; 40. Mirskis Aleksandrs, SC; 41. Mirskis Sergejs, SC; 42. Mitrofanovs Miroslavs, PCTVL; 43. Muižniece Vineta, TP; 44. Orlovs Vitālijs, SC; 45. Paegle Vaira, TP; 46. Pauls Raimonds, TP; 47. Pliners Jakovs, PCTVL; 48. Porietis Jānis, TP; 49. Putniņš Pauls, ZZS; 50. Ribakovs Ivans, SC; 51. Rubezis Ziedonis, TP; 52. Rubiks Artūrs, SC; 53. Rugāte Anta, TP; 54. Segliņš Mareks, TP; 55. Silaraupa Ligita, ZZS; 56. Sokolovskis Juris, PCTVL; 57. Stepaņenko Vjačeslavs, LPP/LC; 58. Strazdiņš Jānis, ZZS; 59. Ščerbatihs Viktors, ZZS; 60. Šķesters Staņislavs, ZZS; 61. Šmits Jānis, LPP/LC; 62. Turlais Dainis, LPP/LC; 63. Tutins Jānis, SC; 64. Upenieks Gunārs, ZZS; 65. Urbanovičs Jānis, SC; 66. Ušakovs Nils, SC; 67. Valers Imants, TP; 68. Vidavskis Aleksejs, SC; 69. Zommere Ērika, TP.

====================================================================

Abrenes apriņķis ar sešiem pagastiem (Kacēnu, Gauru, Augšpils, Linavas, Upmalas un Purvmalas) un pašu Abreni bija Latvijas sastāvā saskaņā ar 1920. gada 8. augusta Latvijas un Padomju Krievijas miera līgumu.

Pabriks !!!Apriņķa platība — 1300 kv. km jeb 2% no Latvijas teritorijas.

FOTO:Mums visiem vēl atmiņā palicis, ka viņš bija viens no iniciatoriem atdot Krievijas slepkavu režīmam mums okupācijas laikā atņemto Abreni. Tas arī tika izdarīts ar šī gara kropļa svētību un līdzdalību ! “Atdodot Abreni Krievijai, mums iestāšoties pārticības un miera laiki”, sacīja šis komjaunatnes entuziasts.

Arī šis deģenerāts nekad nenoslīks !

1922. gada 15. februārī tika pieņemta Latvijas Satversme. Tās 3. pants: “Latvijas valsts teritoriju starptautiskos līgumos noteiktās robežās sastāda Vidzeme, Latgale, Kurzeme un Zemgale.”
1944. gada 22. augustā, kad Latvijā valdīja oku-pantu vara un valsts nosaukums bija  “Latvijas PSR”, pēc Maskavas brutāla spiediena AP prezidija priekšsēdētājs A. Kirhenšteins parakstīja lēmumu par Abrenes apriņķa pievienošanu Krievijas PFSR. Iedzīvotāji sīvi pretojās, aizgāja partizānos. Cīņa pret komunistu varu aprakstīta daudzās grāmatās un represēto likteņstāstos. Īpaši asa nacionālo partizānu aizstāvēšanās kauja notika 1945. gada 2. martā Stompaku mežā pret milzīgo čekistu un sarkanarmiešu pārspēku. Noslepkavoto partizānu piederīgos represēja, izsūtot uz Sibīrijas nāves nometnēm uz 25 gadiem kā “dzimtenes nodevējus”. Dažiem liktenis bija lēmis izdzīvot. Arī abreniete Helēna Duļbinska atgriezās Latvijā pēc 25 gadiem (1970. g.) un apmetās uz dzīvi Maltā. Esmu pierakstījusi viņas likteņstāstu par NKVD zvērībām grāmatā “Represēto maltēniešu likteņstāsti”.

Kas ir Abrene?Dārgie Latvijas 9. Saeimas deputāti!

Pirms izlemjat Abrenes novada likteni, izstudējiet Satversmi.

Kaut arī visi 100 zvērējāt Satversmi pildīt un valsts valodu atzīt, dažās partijās dzirdami ačgārni spriedelējumi. Pirms balsojat (balsošanai jābūt atklātai, lai tauta zina savu deputātu balsojumu), izlasiet “.. kur ilgu dzērve brien”, “Tālā Purvmala sapņos sērst nāk..” un citas par šī novada cīņām pret komunistu varu sarakstītās grāmatas. Eiropas Savienības robežai jābūt stiprai, drošai. Tāda tā būs, ja tiks ievērota taisnība robežlīgumos. 1990. gada 4. maijā Latvijas Republikas Augstākā Padome pieņēma Deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Tajā pasludināts: “Atjaunot 1922. gada 15. februārī pieņemtās Satversmes darbību visā Latvijas teritorijā.”

Abrene Latvijai, Latgalei nav mirusi — viņa ir simbols baltajā Abrenes novada tautas tērpā.

“Balts sevī sintezē estētiskās un ētiskās vērtības,” saka Zenta Mauriņa.

Tās tautā dzīvo mūžīgi.

http://lv.rv.lv/index.php?newsid=62
Anna BABRE

You may also like...

7 Responses

 1. ANDRIS7 saka:

  VISU LABU DIENU!
  Filma MERNIEKU LAIKI,kalpone,ka LATVIJA,kura deg,un pec tam iekrit udeni.
  Latvija bija un bus dievu zeme.Kosmiska nakts uz laiku partrauca dievu
  spejas sadedzinat peleko okupantu 1 limena zveru,dzivnieku butibas.Veids,
  ka dievi cinijas ar pelekajiem.Uz peleko atriebibu ilgi nebija jagaida,jo
  vini labi atcerejas savu boja eju,un vienigais,cik nu dzivnieka prats
  saprata sarikoja sveto inkviziciju.Vini papildus sadedzinaja fizisko
  kermeni,laujot dieviskai butibai pamest to uzreiz.Viniem,ka zveriem,nav
  speju atskirt cilveku un vina butibu,ka 2 dazadas lietas,un pienem,ka
  vienu veselu,un nedalamu.Tapec ari visas sodienas skolas un religijas
  atbilst zveru saprasanai un domasanai.DIEVS TAVA ZEME DEG,ja vina dega,
  bet tas bija 1025 gadus ieprieks.Latvija noslikst,un uzreiz paradas viri
  pelekos svarkos,kuriem vajag ,ka zveriem sadalit teritoriju,un sarikot
  MERNIEKU LAIKUS,lidz pat sodienai,ar,ko ari nodarbojas MELNIE SPEKI
  Eiropas savieniba,ka ari visa pasaule,jo augstak par dibenu neuzleks,
  un 2 ,vai 3 limeni nekad nebus.Ja gribam,tad patiesiba varam but dievi.

  VELAK VEL/TENcINU

 2. nozaga saka:

  Mērnieku laikus neuzrakstīja Kaudzītes,pēc rakstītā var saprast ka no…..

 3. Vilnis saka:

  Paši jau viņi to neizdomāja, prātiņš pa īsu. Gan jau pieslēdzās kārtējais „konsultants” ar starptautisku pieredzi. Paskatoties uz šīm negudrajām galvām, domāju, ka daudzi pat nezina, ka lielinieki ar armijas palīdzību turēja Latgali pie Krievijas, līdz kamēr 1921. gadā šo Latvijas trešo zvaigzni neatbrīvoja latviešu karaspēks. Nesen raidījumā „Nekā personīgi” Ģenerālprokurors Kalmeijers Staļina teicienu „Visu nosaka kadri” piedēvē Ļeņinam un Tieslietu ministrs Bordāns „Sastrēgumstundā” Izraelas dēlu Levitu pielīdzina 1. Latvijas valsts prezidentam Čakstem!!! Pēc tādas Bordāna izrunāšanās, brīnos kā Satversmes tēvi vēl nav augšāmcēlušies. Tas tikai parāda kādi „ģēniji” tiek sasēdināti krēslos. Bet runājot par šo nodevīgo Abrenes aktu, nāk prātā 1918. gada 6. janvāra Viskrievijas Satversmes sapulce. Šinī vēsturiskajā sēdē latvju tauta deklarēja savu oficiālo atšķiršanos no Krievijas, kurā J.Goldmanis kā vienīgais ievēlētais pārstāvis no latviešu pilsonības savā runā attēloja traģisko Latvijas stāvokli, viņas izpostīšanu, tautas izkaušanu un teritorijas sadalīšanu. Kamēr viena Latvijas daļa vāciešu okupēta, otru daļu – Vidzemi un Latgali ekonomiski izposta dezorganizētās Krievijas armijas atliekas, pie kam pārpalikušie iedzīvotāji tiek padoti šausmām, kādas nav piedzīvotas no Jāņa Briesmīgā laikiem… Latvieši protestē pret Latvijas sadalīšanu, neatzīst arī to pašnoteikšanos , kāda notikusi Kurzemes landtagā un landrātā, ievērojot to, ka no Kurzemes 2/3 latviešu iedzīvotāju tika izdzītas… Latvijas jautājums ir kļuvis starptautisks un latvieši pārliecināti, ka mūsu Sabiedrotie – Anglija, Francija, Ziemeļamerikas Savienotās valstis un Itālija nepielaidīs latviešu iznīcināšanu, kas var notikt ar Latvijas teritorijas saskaldīšanu gabalos. Kurzemei, Vidzemei un Latgalei ar latviešu galvaspilsētu Rīgu un pasaules slavenām ostām, Liepāju un Ventspili jābūt brīvām un savā starpā apvienotām kā nedalāmām Latvijas vienībām. Pēc miera karsti ilgojas arī latviešu tauta, bet ne pēc tāda miera, kas varētu Latviju aprakt, iepriekš saplēšot viņu gabalos. Latvieši vēlas mieru, kas dotu viņiem iespēju brīvi attīstīt savus spēkus, lai brīvajā Latvijā viss zaļotu un ziedētu.

  Tāda bija cīņa par Latviešu Tautas Valsti!!!

 4. Valdis Freimantāls saka:

  Latvieši vēlās likumīgu un godīgu valsts pārvaldi.

 5. css saka:

  Drošības policija ir bezspēcīga un nevērsīsies pret krievu nacionālradikāli Jevgēņiju Osipovu, kurš necenzētiem vārdiem nolamājis Latvijas nacionālos simbolus. Drošībnieki Osipova izteikumos nesaskata neko krimināli sodāmu un to dēvē izteiksmes brīvību. Atpakaļ Nosūtīt uz e-pastu PIEVIENOT Kasjauns.lv jau rakstīja, ka krievu nacionālradikālis un Lindermana partijas „Par dzimto valodu” aktīvists Jevgēņijs Osipovs sociālajā tīklā Facebook nogānījis valsts karoga krāsas un necenzētiem vārdiem nolamājis nacionālā varoņeposa Lāčplēša tēlu. Liepājnieka dusmas izraisīja sarkanbaltsarkanā lentīte, kas skolā Lāčplēša dienā izsniegta viņa meitai Darjai. Viņš Facebook paziņoja, ka savam bērnam aizliedz pie apģērba likt „dīvaino lentīti iepuvušu asiņu krāsā”. Kasjauns.lv viedokli par Osipova izteikumiem jautāja Drošības policijai, kura
  atbildēja: „Informējam, ka Latvijas Republikas Krimināllikuma 93. pants „Valsts simbolu zaimošana” paredz kriminālatbildību par Latvijas
  valsts ģerboņa vai Latvijas valsts karoga noraušanu, saplēšanu, iznīcināšanu vai par citādu šo valsts simbolu zaimošanu, kā arī par Latvijas
  valsts himnas publisku zaimošanu. Ņemot vērā to, ka Jevgēņija Osipova Facebook kontā minētie izteikumi ir vērsti pret lentīti, nevis Latvijas valsts karogu, Latvijas valsts ģerboni vai Latvijas valsts himnu, šo gadījumu nevar kvalificēt kā noziedzīgu nodarījumu. Tādējādi, lai gan šie izteikumi ir uzskatāmi par klaji necienīgas attieksmes paušanupret ikvienu Latvijas Republikas iedzīvotāju, kurš godā Latvijas valsts simbolus,
  un ir nosodāmi no morālā un ētiskā viedokļa, tie nav krimināli sodāmi. Drošības policija ir bezspēcīga pret Jevgēņiju Osipovu, kurš necenzētiem vārdiem nogānījis Latvijas valsts un tautas simbolus. Tas neesot krimināli sodāmi un tā ir demokrātiskas valsts iedzīvotāja pamatbrīvība. Drošības policija (DP) izprot daudzu dažādu tautību Latvijas iedzīvotāju pausto sašutumu par šiem izteikumiem, taču vienlaikus uzsver, ka Latvijas Republika ir demokrātiska valsts, kur personai ir tiesības brīvi paust savu viedokli, ja tas nepārkāpj Latvijas Republikas tiesību normas. DP vērtējumā ar šiem provokatīvajiem izteikumiem pirms valsts svētkiem minētā persona vienkārši cenšas pievērst sev uzmanību, lai kārtējo reizi mēģinātu popularizēt idejas, kurām sabiedrībā trūkst nozīmīga atbalsta. Šāda darbības taktika ir raksturīga daudziem ekstrēmu
  organizāciju, īpaši marginālu organizāciju, pārstāvjiemdažādās valstīs. DP kā valsts drošības iestāde atbilstoši savai kompetencei rūpīgi seko līdzi sabiedriski politiskajiem procesiem valstī un nepieciešamības gadījumā izmanto dažādus tiesiskos instrumentus, lai vērstos pret personām, kuras apdraud Latvijas Republikas drošību un konstitucionālo iekārtu”. Sabiedrības saliedētības komisijas priekšsēdētājs
  lmārs Latkovskis, komentējot Osipova izteikumus, Kasjauns.lv norādīja: „Tādus tekstus, lai arī kurš tos rakstījis, uzskatu par provokatīviem, klaju necieņu pret valsti izrādošiem,valsts simbolu zaimošanu. Attiecīgi būtu jārīkojas arī drošības un tiesībsargājošām iestādēm”. Jāteic, ka sašutumu par Osipova gānīšanos savoskomentāros izteica arī simtiem Kasjauns.lv lasītāju.

 6. Os saka:

  Valdi,pietiktos jau ar likumigu.

 7. Repatriants saka:

  Valdis Freimantāls saka:

  2013. gada 14. novembris 12.40

  Latvieši vēlās likumīgu un godīgu valsts pārvaldi.

  Shim lozungam katrs latvietis piekritiis, bet labaak pasaki galveno, kaa to reaali panaakt un ar kaadaam metodeem, lai neizniicinaatu veel esosho, bet gan uzceltu muuziigo , kas mums ir no 1918 g.18.Novembra?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.