Tautas slepkavām un izdzimteņiem(LTF) 25 gadi

www.tautastribunals.eu 1Tautas fronte sastāvēja pilnīgi un tikai no vieniem komunistiem, kuri vienmēr ir uzstājušies pret latviešu tautu, atbalstījuši Latvijas okupāciju, atzinuši par pareizām veiktās deportācijas un čekas zvērības pret latviešu tautas labākajiem pārstāvjiem.

Iestājoties partijā, šie cilvēkveidīgie rāpuļi, zvērēja turpināt komunistiskās partijas uzsākto un realizēto kursu pret latviešu tautu.

Skatieties šo mēslu uzstāšanos:http://www.ltv.lv/lv/raksts/05.10.2013-latvijas-tautas-frontes-dibinashanas-25.-gadskartai-veltiits-sar.id18721/

Peters,godmanis, dinēvičs, škapars,ēlerte,ražuks,kalnieteTātad,- turpināt VIŅAS(latviešu tautas) iznīcināšanu. To arī šie deģenerāti veic ar entuziasmu.

Tāpēc LRTT paziņo: “Šiem civilizācijas kropļiem nav tiesības dzīvot starp cilvēkiem, tāpat kā nacistiem.”

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

Foto: Komunistisko noziedznieku banda.

LRTT starptautiskajā arēnā panāks to, ka tiks izveidots tribunāls NIRNBERGA- 2 un visi šie noziedznieki tiesāti tieši tāpat, kā nacistiskie lopi. Mēs visi esam liecinieki tam, ka LatvijaVALSTS ir iznīcināta. To visu ir veikuši šie “tautfrontieši”.

Paskaties, latviet, uz šiem kroplajiem komunistu purniem, kuri krievu laikā bija plikadīdas, bet tagad visi ar trekniem KONTIEM Latvijas un ārzemju bankās. Krievijas spiega, čekista un komunista Godmaņa bagātība rakstāma ne tikai ar sešām nullēm, bet jau ar deviņām. Un,- no kurienes šī nauda ? Tā ir nozagta latviešu tautai un Latvijas valstij.

Kurš būs tas, kas teiks, ka ķieģelis neraud pēc šī cionista purna ? Ticiet, latvieši, mēs šos izdzimteņus tiesāsim ar ASM. Tas viss tiks darīts ar ANO mandātu. Tā būs tā DIENA, kad Antikrists(komunisms) tiks no zemes virsas fiziski iznīcināts. Tas būs drīz un Latvija būs šī procesa iniciatore.

DIEVS SVĒTĪ LATVIJU !

P.S.

Kā jau LRTT ir vairākkārt rakstījis: ļaunajam ir viena laba īpašība, pie pirmās izdevības savam kolēģim rīkli pārgriezt. Šeit mēs varam redzēt kādu kuriozu, kad Daudze(Abrenes atdevējs krieviem) aizliedz Īvanam uzstāšanos Saeimā. >

Dainis ĪvansKategoriski pret kādreizējā Tautas frontes līdera Daiņa Īvāna uzstāšanos svinīgajā Saeimas sēdē protestēja tieši Saeimas priekšsēdētājs Gundars Daudze (ZZS), http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/329201- raidījumā “Nekā personīga” apgalvoja Jānis Škapars, bijušais Tautas frontes domes priekšsēdētājs.

FOTO: Nodevības gnīda

2010. gada 2. maijs

Un šeit mēs varam pārliecināties par LRTT teiktajiem vārdiem, ka TF ir noziedznieku banda. Kādā no alkohola dilerija apgaismes brīžiem “mūsu” Dainītim paspruka patiesības vārdi par TF. Tamdēļ laikam Daudze negribēja laist viņu Saeimā teikt runu.

Bijušajam Tautas frontes līderim Dainim Īvānam arī tagad, pēc 20 gadiem, šķiet, ka tas, kas toreiz izdevās, bija uz gandrīz vai neiespējamā robežas. Taču sarunā ar ”Nekā personīga” viņš tikpat atklāti un nesaudzīgi kā agrāk runā par to, kas bijis nepieņemami gados pēc neatkarības atgūšanas un par ko ir gatavs arī pats tagad atkal lūgt piedošanu Mātei Latvijai.http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/329201-pret_ivana_uzstasanos_4maija_iebilda_daudze/video

Dainis Īvāns: ”Es teiktu tā – piedod, ka pēc 20 gadiem, dzīdamies vairāk pēc personīga labuma, rausdami tavas bagātības tikai savā privātīpašumā, mēs esam aizmirsuši tevi pašu un neesam rūpējušies par visu tavu bērnu, tikai par dažu izredzēto labklājību. Piedod arī par to, ka pie tava saimes galda daži ir brangi pārēdušies, tāpēc citiem atliek uz to tikai noskatīties. Un visupēdīgi, piedod, ka mums smagā brīvības nasta daudzkārt likusies par grūtu. Mēs esam svieduši to zemē un bēguši projām.” http://tautastribunals.eu/?p=8641

LRTT 06.10.13.

You may also like...

11 komentārs

 1. ANDRIS7 saka:

  VISU LABU DIENU!
  Kads,kurs uzrakstija scenariju,ar visam mizanscenam, loti gribeja,lai ta
  butu isteniba prieks gojiem.Nebrinisos,ka Dainis Ivans,un citi uzveduma
  dalibnieki,kurus pamazam atbidija,no barotavu siles nekaunigakie un
  stiprakie paliks dzivi ,fiziskam kermenim ejot boja.Visas runas ,cilveku
  pulcesanas vietas, ar iespejamo parvietosanos,provocejamas darbibas un
  pretdarbibas,ASV vestniecibas vieta,minimalais brunojums darbibas
  dalibniekiem,maksimalais-pretdarbibas darboniem u.t.t.Laikam ejot,melotajiem japaliek tramigakiem,jo visu laiku bijis,ka patiesibai
  vajadzigs laiks,lai fiksetos,ka vesturisks fakts.Latvija nav otra
  Podnieka,kurs varetu veidot patiesibas filmu.Tapec varam so to pardzivot,
  no 4 oktobra Maskavas.Personigi man bija nepatikami uzzinat,ka oficiali
  boja gajuso 150 cilveku vieta bija vairaki 1000-si,kur sava tapat vien,
  prieka pec.Kaut kas moraliski lidzigs 1940 gadam.
  a)pandoraopen.ru/2013-10-02/film-1993-osen/
  b)pravda-tv.ru/2013/10/05/28007
  c)pandoraopen.ru/perestroyka-eto-ocherednoy-sionistskiy-proekt-615.html
  d)via-midgard.info/news/video/15048-diversanty-iz-izrailya-v-oktyabre-
  1993.html
  Laikam ejot pieaug nekauniba liela apmera
  e)pravda-tv.ru/2013/10/05/28004
  un visur vergi,vergi,vergi bez gala un malas
  f)kramola.info/vesti/metody-genocida/skrytye-mehanizmy-rabstva

  VELAK VEL TENcINU

 2. adrenals saka:

  Jā,piekrītu ka tādi viņi ir,bet ja nebūtu TF,vai kādam ir vīzija,kā viss tad izvērstos Latvijā? Tīri interesanti būtu palasīt viedokļus.

  Admins
  Runa nav par pašu TF, bet par komunistiskajiem noziedzniekiem, kuri šajā veidojumā pārņēma varu ar krievžīdisko KGBistu palīdzību. Tas tikai ir laika jautājums, kad visi uz foto redzamie stāsies Starptautiska Tribunāla NIRNBERGA- 2 priekšā. Šo izdzimteņu noziegumi pret latviešu tautu ir tūkstošreižu drausmīgāki par vācu nacistu noziegumiem. Tātad, par soda mēru nevar būt diskusijas. Nāves soda izpildīšana starpatautiskā arēnā.

 3. Os saka:

  Un ko tad sini 4maija dibinata “Valsti” nav TROIKU TIESAS,seit ir un darbojas tris tiesnesu tiesas,tadu tiesnesu-kur absolutais vairakums ir komunisti vel nesena pagatne,cekisti vini ir visi un jaunie atnakusie tiesnesi sini Troiku tiesas ir atkarigie no sis noziedznieku valsts Drosibas Policijas,tas ir Maskavas. Ta ka Proletariat nemuldi mulkibas ar dezinformaciju tautai. Sis Tribunals Tautas,pret sis valsts-troiku tiesam ir tukstosiem pat reizu-tiesiskaks,jo pats tacu redzi,ka Tauta jau tiesa ar savu akceptu,ta ir Latvju tautas tiesiska griba,ta luk zidiskais viepli.

 4. Lauku onka saka:

  Arī es biju LTF biedrs. Pirms tam biju LNNK biedrs, kurš LNNK uzdevumā aktīvi vāca parakstus par dažādiem tematiem – PSRS karaspēka izvešanu, neatkarības atjaunošanu utt.
  Tagad, pēc daudziem gadiem, domāju, ka parakstus, visticamāk, vācu VDK okšķeru uzdevumā un nolūkā caur manu darbību uzzināt patriotu vārdus un adreses. Jau tolaik pieļāvu domu,ka,iespējams, tieku nelietīgi izmantots un šo jautājumu apspriedu ar pilnīgi visiem cilvēkiem, kuriem lūdzu parakstīties. Taču tie, kas patiešām bija patrioti, vairs nekādu draudu priekšā neapstājās un parakstus es savācu visai daudz. Līdz ar parakstu vākšanas ēras beigām beidzās arī mana darbība LNNK. Es tur vairāk nebiju nevienam vajadzīgs. Kļuvu viņiem lieks un kā piemiņa no tiem laikiem palikuši tikai LNNK statūti un nozīmīte. Manas aizdomas par LNNK, kā par VDK veidojumu pastiprināja arī tas, ka es nebūt nebiju vienīgais patriots, kurš tur kļuva lieks. Līdzīgi bija ar LTF. Dīvainā kārtā LTF vadību vietējās nodaļās pārņēma tie paši vecie komunistu žurķi, bet pārējos pamazām atšuja. Visbeidzot, kā novēroju, tas pats notika ar zemessardzes štatniekiem – dzērāji, ZS mantas izsaimniekotāji, komjaunatnes sekretāri, pat kremļa darbinieku dēli (pie tam ārējās un iekšējās izlūkošanas daļā) palika, bet Litenes virsnieku dēli, ar okupantiem nesasmērējušies Ulmaņlaiku saimniekdēli, zemessargu vidū populāri un cienīti komandieri tika izēsti. Nezinu vai visus godavīrus izēda, bet tendence bija nepārprotama. Tagad ir ZS štābi, kur faktiski nav palicis neviens sākotnējais štatnieks un latvisko uzvārdu vietā formu uz krūtīm rotā strēmele ar uzvārdu, kurā figurē gandrīz tikai -ējevi, -ovi un -āni. Un ne jau kaut kur Daugavpilī vai citā pufaikciemā.
  Vēl viena interesanta lieta par mūsu armiju. Kad krievi pameta Latviju, mantas pārpalikumus pārņēma Latvijas armija. Pirms aiziešanas krievi tirgoja ārā noliktavas. Latvieši pēc pārņemšanas darīja to pašu. Zemessargiem tas šķita kaut kāds vājprāts. Tas notika laikā, kad tik ļoti mums visa kā pietrūka. Tirgotas tika jaunas mantas – rācijas, mīnu meklējamie, strāvas benzīnģeneratori, cisternas, mucas utt. Priekš sava ZS vada no latviešu armijas par saviem līdzekļiem nopirku strāvas ģeneratoru…
  Faktiski notika tieši tas pats, kas ar rūpnīcām – viss tika apzināti grauts un izputināts. Vai to būtu darījuši patrioti? Nekad. Domāju, ka armija arī tika izveidota no čekistiem. Citādi nespēju izskaidrot to vienaldzību, ar kādu viņi bez emocijām (vienīgās emocijas bija neremdināma alkatība) braukāja pa lauku mājām piekrautās smagajās armijas mašīnās, piedāvādami dažādas mantas. Gluži tāpat, kā pirms tam utaino armija.
  Tāds ir mans redzējums un atmiņas par tiem laikiem.

  Esam smagi apčakarēti, dārgie tautieši.

  Admins
  Mēs neesam apčakarēti, bet gan izvaroti.
  Es esmu Dieva priekšā devis zvērestu iznīcināt šo sātanisko krievžīdu boļševiku hidru.
  Es to arī izdarīšu ar starptautisko iestāžu palīdzību.
  Komunistiskie noziedznieki tiks sodīti pēc kara laika likumiem, turpat uz vietas, jo karš vēl nav beidzies.
  Un galvenais, ka šie slepkavas to saprot, to saprot arī tādi leviti, godmaņi, borovkovi, gorbunovi un simtiem citi no šīs noziedznieku- slepkavu bandas… .

 5. Os saka:

  Lauku onka ir pateicis baltu patiesibu. Un kars ari patiesam nav beidzies musu neatjaunotai un okupetajai Latvijai(1918-1940.17.jun.) un tas Likumigiem Pilsoniem-Tautai Latviesu. Tamdel visi sis “Valsts”4.maija tiesu-Troiku Spriedumi ari nav mums saistosi un ir pretlikumigi! Mus LR Pilsonus drikst tiesat tikai Starptautiska Kara Tiesa,jo sis okupantautai ir tiesibas tiesat tikai un vienigi savu okupanttautu. Un likvidet okupantus drikst ikviens LR Pilsonis ar jebkuram metodem,kaut vai-tolete mocit sos teroristus diversantus. Jo pasi tak redziet proletariesi,ka nav LR LIGUMA par Kara beigam ar Krievijas imperiju-ka PSRS mantiniecei un pat nevar but,jo Likumigi pat nav beigusi pastavet(De jure) okupeta LR 1940.gada. Iebrucejus okupantus nogalinat pieprasa gan LR Likumdosana,gan Pilsoniskajs pienakums,to pieprasa Likums-kurs ir jaievero,gan pienakums savas Latvju Tautas,gan Dieva prieksa.

 6. Os saka:

  Adrian-cits variants bija tads,ka pirmo,kad ar “Baltajam beretem” tika ielenkta OMON BAZE,so bazi bija jaienemj,okupanti janosauj,ta tiktu ieguti pat smagie ieroci un sekojosi vajadzeja atbrivot uzbrukot pa vienai no PSRS armijas bazem visos regionos,ipasu uzsvaru liekot uz rakesu bazem,ta ienemjot visas krievu armijas bazes un uz vietas nosaujot visus okupantus,ari pilsetas un sekojosi butu labi bijis uzbrukt Pskovas apgabalam,panemot to ka kontribuciju. Un tici Dievam,tad,tas butu izdevies. Bet sads Plans tacu nebija Maskavas izstradats,jo tad ari visi Latvijas komunisti tiktu apsauti-godmani,borokovi,gorbunovi,berzini. Ta redz,ir tikai divi celi un ierakumi,treso NAV!

 7. zinātne saka:

  Gudrība vienmēr atgriež cilvēku pagājībā,un cilvēks uz pagātnes zinātni taisa nākotni.Viņiem visiem ir iekšējs tukšums un muļķiem nevajaga nazi.

  Lauku onka – bija Baltu cilvēki kas saprata kas notiek 17.gadā un kas notiks 90.tajos gados un gaudot vari tikai par sevi un savu muļķību.

 8. Os saka:

  Re ka-lauku onka ir mulkis,to pateica visu zinasanu zinatne “Gudriniece” ipasa,kas stav pari visam,jo ir tacu sakralo un laikam slepeno zinasanu turetaju-turetaja. Varbut mes pazemigi,ka lauku cilveki vel varam izprasit no sis gudrinieces kadu visnotal dzilu un sakralu padomu,ka tumsi un maz izglitoti jusu ipasajas zinasanas lauku lautini,kopa ar onku? Lai ta teikt nekristu greka un kauna! Nesadarot vel ko pretlikumigu un sodamu.Bet Gods jau nav nekads Kauns,vai ne? Un bez Kauna jau var iztikt tiri labi! Stavot tani “Goda”.

 9. Lat Vietis saka:

  Jā, latvieši tiešām ir viena ūnikāla tauta. Nezinu nevienas citas, kura tik ļoti neieredzētu pati sevi un kuras vislielākie ienaidnieki būtu pašu tautieši. Kur citas tautas sadodas rokās tikai tāpēc, ka tajās rit vienotas asinis, tur latvieši pagriežas viens pret otru ar nodevību, nolādēšanu un iznīcināšanu. Bet tas laikam latviešiem gēnos – ienīst otru latvieti tikai tāpēc, ka tas ir latvietis… Vai LRTT gadījumā nav vislielākie latviešu nīdēji starp visiem latviešiem?

  Admins
  Tu neesi latvietis, bet gan “advokāta” dēls.

 10. Lat Vietis saka:

  Admin, kāds sakars tam, ko es uzrakstīju komentārā ar to, kā dēls es esmu? Romānā „Rīga” aprakstīti viedi vārdi, kurus jau pirms 150 gadiem teicis kāds malēnietis: „Mums, latviešiem, gon vajadzētu voirok turēties kopā… Āre, kā žīds, čigāns, krievs, vācietis… Tie visi krīt viens par otru… Bet latvietis nekā!”. Kas no tiem laikiem mainījies? Laikam vajadzētu ar likumu noteikt, ka latviets latvieti nedrīkst apsūdzēt, nodot un tiesāt, bet viņiem būs mīlēt vienam otru vairāk nekā sevi pašu. Un kāpēc tieši LRTT nevarētu būt tas, kas dažādās nodevībās noklīdušiem latviešiem teiktu – nākait, mēs jūs atgriezīsim? Vai tad jau nav gana daudz latvieši latviešus apšāvuši pēdējo simt gadu laikā? Vai nebūtu laiks apstāties?

  Admins
  Tavs komentārs ir melīgs un naidu nesošs, tāpēc, ka melīgs. Tieši tur jau visa tā vaina, ka latvietis savējos nav šāvis, bet ir izlicies neredzam nodevēju, kurš bija uz vietas jānošauj. Lietuvieši, krievi un žīdi savējos ir klapējuši kā utis, tāpēc viņiem šo mēslu ir daudz mazāk. Un mazāk arī dzimst šo deģenerātu. Latviešu miermīlīgums ir ļāvis uzdīgt šai nodevības sēklai.Agrāk vai vēlāk, LRTT aizvilks šos nodevības viepļus uz karātavām, lai nākotnē mazāk tādu vairotos.

 11. Iva saka:

  Pirmo reizi atveru «Tribunālu». Dzirdēts bija daudz par šo, bet redzēts vēl līdz šim nebija. Nemaz nebiju iedomājusies, ka šajā lapā tāds vājprāts notiek, biju labākās domās. Te izrādās, ka visi cilvēki, kas tiek minēti jebkurā rakstā, ir pagalam slikti, tiek finansēti no visām malām un dara visādas «melnas» lietas – arī tie, kam nav nekāda sakara ar ko tamlīdzīgu. Tik droši varu to apgalvot, jo dažus no tiem, kam piedēvēts darbs kāda cita labā un apjomīgi bankas konti, pazīstu dzīvē. Protams, ne viss te ir pilnīgs vājprāts, bet par daļu no rakstiem gandrīz nosirmoju, kas būtu nepiedienīgi manam vecumam.

  Komentārs nav tieši šim rakstam, bet visam, ko pusstundas laikā apskatīju šajā lapā.

  Admins
  Nu neatvēri Tu pirmo reizi šo lapu, bet esi pastāvīgs tās lasītājs, pie tam vēl uzbāzīgs lasītājs. Izplūstoši un vispārināti izsakās provokatori. Cik tavs prāts ir trekns vai vājšs, var redzēt pēc rakstītā domu skrējuma. Tas ir provokatīvs. Uz tavas pieres tribunāls ir uzspiedis nodevēja zīmogu, tāpēc arī dažādos glaimīgos veidos te locies.
  Tu esi nelietis un kā tāds arī tiksi tiesāts. Nākošreiz, kad raksti, nosauc nevainīgi apvainotos, savādāk nav jēgas tukšu vervelējumu apstiprināt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *