V. Eisters. Latvijas lepnums-LM tiek iznīcināts

www.tautastribunals.eu-2LIEPĀJAS METALURGS jau tiek demontēts.

Ārprāta noziegumi pret latviešu tautu turpinās. Tiek iznīcināts Latvijas lepnums un lielākais nodokļu maksātājs. Katram bomzim ir saprotams, kas ir šī prātam neaptveramā nozieguma īstenotāji. Tā ir pasaules žīdiskā cionistu mafija ar vietējiem komunistu līdzskrējējiem.

Žīdu cionisti HOLOKAUTA aizsegā ir pilnībā iznīcinājuši Latvijas tautsaimniecību.

Tas viss notiek ar ASV, Izraēlas un Krievijas masīvu atbalstu un ES pilnīgu vienaldzību.

Šodien prese runā par LM glābšanu. Visāda veida „policijas” esot iesaistījušās šī nozieguma izskatīšanā, stāsta valdības rupori.

Zatlers , bērziņš, gailis, DP, SAB, STVai tā ir taisnība ?

FOTO: Lūk, vieni no pretīgākakajiem latviešu tautas ATKRITUMIEM, kuri krievžīdiskajā bandītu vidē jūtas kā “zivs ūdenī”. Lai velns tādus nodevējus ātrāk parauj, no latviešu tautas vides.

Nekādā gadījumā, jo ir nācis atklātībā, ka šīs pašas policijas uzraudzībā, Liepājas Metalurgs jau tiek demontēts un iekārtas aiztransportētas. Viss notiek 4. maija kliķes melu aizsegā. Izredzētās tautas pārstāvji, kuriem pēkšņi ir radušies desmitiem miljonu „biezi” konti, apzogot LM, lepni turpina braukāt ar saviem Bentlijiem un biezajiem Mercēdesiem.

Arī tiem, kuri šiem cionistu izdzimteņiem pārdeva pilsonību, nav mats no galvas nokritis, bet pienāktos viņiem cilpa kaklā par Valsts sabotāžu. Bet pagaidām noziedzniecei Aldermanei un viņas kantorim klāt tikt nevar, jo viņu aizsargā krievžīdiskais Vēšņakova kantoris, ar Saskaņas Centru priekšgalā. DP borģeļa šefs Reņiks ir viņu ieliktenis, kurš bez ierunām paklausa šiem krievžīdiskajiem nacistiem. Pret žīdu klejotāju ordām, Latvijas šizofrēniskie valdības ielikteņi, baidās ko iebilst, jo varot, lūk, apvainot antisemītismā. Par šo tēmu lasiet turpinājumā, V. Eistera rakstā un arī 4. PROTOKOLĀ. Liepājas Metalurga bēres tika nosvinētas kopā ar Zaharjina 60to dzimšanas dienu. Mēs taču labi atceramies, kādi viesi tu bija ielūgti. Tie arī ir tie īstie Latvijas bendes.

Atgādināsim šiem Latvijas valdības deģenerātiem ar Dombrovski, Pauļutu un visiem pārējiem priekšgalā: „Jūs visi tiksiet tiesāti par genocīdu pret latviešu tautu”. Sods būs augstākais, to paredz starptautiskie Likumi- Konvencijas, tas netiks aizstāts ar mūža ieslodzījumu, to nepieļaus tauta.

Par to tiks rīkots referendums. Arī starptautiskais SOROSIMS nepaglābs tādus bandītus kā Godmani, Borovkovu, Kalvīti, Gaili, Gorbunovu, Brigmani, Kalnieti, Vaideri un daudzus citus, jo viņu pašu „āda” tiem būs daudz svarīgāka, par šo izkārnījumiem līdzīgajiem līdzskrējēju „ādām”.

Dievs Svētī Latviju !

Velns, savāc ātrāk savus krievžīdiskos pasaules klaidoņus un vietējos kangarus.

38.07.13.    LRTT

www.tautastribunals.eu-12Vilnis-Eisters11Pēc visiem “taisnīguma loģikas” principiem, Peresam zem rokas vajadzētu staigāt ar Latvijas ČIGĀNU BARONU. Ar tās tautas pārstāvi, kuri izgāja genocīda Golgāta ceļu.

Kāpēc tik liela “mīlestība” pret krieviem, kuru SSieši arī aktīvi piedalījās žīdu šaušanā, kuriem arī bija Waffen SS divīzijas, SSiešu bataljoni. 2 miljoni krievu piedalījās Hitlera INTERNACIONALAJĀ ARMIJĀ, nerunājot jau par 150 .000 žīdu hitleriešiem. Nepiemin arī “žīdu grautiņus” cariskajā Krievijā.

Kāpēc čigāns ir neizdevīgs partneris ?

Vai nepatiesie stereotipi, ka čigāns ir nabags, no viņa neko nevar nozagt ? Vai tāpēc, ka čigānam zaglīga slava ? Varbūt neatbilstoša svara kategorija, pašdarbnieks ? Grib ēst “cāli” ,un “ķurķis” garantēts ! Neizglītots, nemākulis !!!  Vot, apzog bankas Baltijas, Parex, tagad jau Metalurgu, tas ir intelektuāls gājiens. Rodas “visatļautības vīruss”, epidēmija Laventoze– visi slimi, aizsargā cilvēktiesības ! Tās aizstāv ZAGLI, bet ne tūkstošiem apzagto tiesības ! Kā var tiesāt? Apvainos Latviju antisemītismā !!! Daudzprāt, uzskats par žīdu superintelektualitāti nepamatoti un ļaunprātīgi pārspīlēts. Pārspīlēts arī inteliģentums. Varbūt, ka tas ievērojams “civilizētā pasaulē”? Kas attiecās uz “biedriem”, kuri darbojās pret Latviju un latviešu tautu, kuri šeit ieklīda kopā ar okupantiem no PSRS, no Žmerinkas– grūti vēl kaut kur citurLavents, Bērziņš Ulmanis, DP, SAB, ST atrast. Tādi Latvijā ir vajadzīgi. Kas labāk spēs noslēpt no pasaules savus “noziegumus”, ja ne “žlobi” no PSRS. Kas labāk pratīs “krieviņam” sačakarēt smadzenes, ja ne šī “garīgā aristokrātija” ? Kas labāk pratīs izpildīt cionistu “norādījumus”, izklāstītos “padomju žīdu katķismā”, ja ne viņi ?

FOTO: Lūk, šī židu bandīta priekšā mīzdami lien visi bērziņi, repšes, kalvīši, kalnmeijeri, bičkoviči, kūtri un citi latviskie izkārnījumi. Piedod, latviet, par leksiku, bet nav šiem gara kropļiem piemērojama savādāka leksika. Viņi ir ne tikai izkārnījumi, bet izkārnījumi tūkstošajā pakāpē !!!

FOTO NOSAUKUMS: “Laventoze”

Krievi nav spējīgi ne dziļi domāt, ne arī analizēt. Viņi ir kā cūkas, kuri dzīvo ar šņukuru zemē( rij no svešas siles). Viņi ir dumji un primitīvi, viņi nemāk pat melot… . Bet ir taču jāmelo, jānoslēpj savus noziegumus, kurus veica kopīgi okupācijas režīma gados un veic vēl šodien ! Baumas par žīdu tautu kā mūžīgo cietēju ? Vai šī “nabaga žīda” taktika sevi attaisno ? Tā neattaisno noziegumus, kurus viņi veica un turpina veikt vēl šodien pret latviešu tautu un LATVIJA valsti. “Aci pret aci, zobu pret zobu”, tas neder, lai par partneri izvēlētos daudz cietušo čigānu tautu- nacisma genocīda upuri. Čigāni kopā ar latviešu tautu dzīvo līdzās ne mazāk kā ar žīdiem. Atšķirība- čigāni vienmēr ir cienījuši latviešu zemi, valodu, tradīcijas. Nekad čigāni nav nostājušies pret latviešu valodu, valstiskumu, tautas pastāvēšanu, identitāti. Nekad nav “ietriekuši dunci” latviešu tautas mugurā ! Vai krievam un žīdam vajadzīgs šāds partneris, kurš nedarīja latvietim to, ko viņi darīja, kurš nav noziedzies pret latviešu tautu, kuram nav jāslēpj NOZIEGUMI ?  Ja, latvietis ir vainīgs un parādnieks, tad tiešām pret čigānu tautu, par nepatiesi izveidoto stereotipu !

Ja čigāni izmantotu, tās “leģendas” par “dieva izredzēto tautu”, tad tāds statuss pienāktos arī čigāniem, kuri atvieglodami Jēza Krista ciešanas, “nosperot” CETURTO NAGLU. Tikai trūkst prasme MELOT un KRĀPT cilvēci.  

PIETIEK !

LAIKS GRĒKSŪDZEI, SARKANIE NACISTI !

PATIESĪBU nenoslēpsiet ! Neradiet nākotnē kārtējo “MOTIVĀCIJU” katastrofai !

Ja HITLERU tiesātu šodien, bez kara beigu “eiforijas”, tad viņu tiesātu par “autortiesību pārkāpumu”, par “plaģiātismu”- GULAGA projekta “dušegubku”(dvēseļu bendi) patentu nozagšanu žīdu autoriem !

P.S.

Latvietim nav jābūt “pateicīgam un jāizjūt lepnums” par to ka viņa tuviniekus deportēja, noslepkavoja, aplaupīja,likvidēja valstiskumu, turpina to šodien- “dieva izredzētie” SĀTANA dienestā ! Latvietim nav NAUDA, bet “kalašu” iedos islams, vai CETURTĀ REIHA veidotāji ! Mus vajag patiesību PATIESĪBU un vairāk neko, saptāt IDIOTI !

==================================================

Šeit Tu, latviet, vari lasīt šo gara kropļu “morāles kodeksu”, jo komunists ir tas pats CIONISTS- BRĪVMŪRNIEKS:

4. protokols

Republikas stadijas. Ārējā brīvmūrniecība. Brīvība un ticība. Starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības konkurence. Zelta kults.

„Ikkatrai rebublikai jāpārdzīvo vairākas stadijas.  Pirmo raksturo aklās trakošanas pirmās dienas, kas svaidās gan uz labo, gan kreiso pusi, otro – demagoģija, no kuŗas piedzims anarchija, kas neizbēgami noved pie despotisma, tak ne vairs pie atklāta, likumīga un tā tad atbildīga, bet gan pie neredzama un nezināma un tomēr ne mazāk jūtama kādas slepenas organizācijas despotisma, kuŗa rīkojas jo nekautrīgāk tādēļ, ka var darboties slepeni, aiz dažādu aģentu muguras, kuŗu maiņa šai slepenajai varai ne tikai nekaitē, bet gan nāk par labu, jo viņai šīs maiņas dēļ nav jātērē pašas līdzekļi atlīdzībai tiem, kas savu laiku jau nokalpojuši.

K a s   g a n   s p ē j   n o g ā z t   n e r e d z a m u   v a r u? Bet mūsu vara taisni tāda ir.

Ārējā brīvmūrniecība ir akls aizsegs viņai un viņas mērķiem, bet šīs varas darbības plāns un pat viņas atrašanās vieta vienmēr paliks tautai nezināmi.

Bet arī brīvība varētu būt nekaitīga un pastāvēt valsts dzīvē, nekaitējot tautu labklājībai, ja viņa dibinātos uz dievticības principiem un uz cilvēces brālības, bez domām par vienlīdzību, kuŗai pretī runā dabas likumi, kas iestādījuši pakļautību.  Ar tādu ticību tauta tiktu vadīta no savām draudzēm un staigātu mierā un lēnprātībā zem sava garīgā gana rokas, paklausot Dieva padomam zemes virsū.  Lūk, tādēļ mums nepieciešams satricināt ticību,  i z r a v ē t   n o   g o j u   p r ā t i e m   p a š u   D i e v ī b a s   u n   g a r a   p r i n c i p u   u n   a p m a i n ī t   t o   p r e t   a r i t m ē t i s k i e m   a p r ē ķ i n i e m   u n   m a t e r i ā l ā m   v a j a d z ī b ā m.

Lai goju prāti nepaspētu domāt un novērot, vajag viņus novirzīt uz rūpniecību un tirdzniecību.  Tādā kārtā katra tauta meklēs savu labumu un, cīnoties par to, viņas neievēros savu kopējo ienaidnieku. Bet lai brīvība galīgi izjauktu un izpostītu goju sabiedrības, rūpniecību vajag nostādīt uz   s p e k u l ā t ī v i e m   pamatiem:  tad vērtības, ko rūpniecība izņems no zemes, nepaliks viņu rokās un pāries spekulācijā, tas ir mūsu kasē.

Asa cīņa par pārākumu un satricinājumi saimnieciskajā dzīvē radīs un ir jau radījuši vīlušos, aukstu un nejūtīgu ļaužu sabiedrības.  Šajās sabiedrībās valdīs riebums pret augstāko polītiku un ticību.  Viņus vadīs kails aprēķins, tas ir zelts, kam viņi kalpos kā elkam par tām materiālām baudām, kuŗas tas var dot.  Tad – nevis lai kalpotu labajam un arī ne lai iegūtu bagātību, bet vienīgi aiz naida pret privilēģētajiem, goju zemākās šķiras ies   m ū s u   v a d ī b ā   u z   c ī ņ u   p r e t   m ū s u   v a r a s   k o n k u r e n t i e m  –  i n t e l i ģ e n t a j i e m   g o j i e m”.

——————————————

Šinī samērā īsajā un svarīgajā protokolā aizrādīts, cik izdevīga žīdu mērķiem reliģijas nīdēšana un materiālisma celšana godā, kuŗam arī žīdi paši seko.

Plīčs-Godmanis-Bunka-Borovkovs1Tāpat uzsvērta   b r ī v m ū r n i e k u   kā žīdu kalpu lielā loma.  Brīvmūrnieki pieder pie tām slepenajām organizācijām, kuŗu pastāvēšana ir atklāta, bet mērķi slepeni.  Tādā kārtā dēmokratiskās valstīs valsts varai nav iespējams šīs biedrības apkarot.  Viņas cenšas ievilkt savā vidū redzamākos atklātības darbiniekus un tā nodara tautām daudz posta.  Arī daudzi Latvijas republikas valstsvīri bija sapinušies brīvmūrnieku tīklos.

FOTO: Lūk, viņi, Brīvmūrnieku banda, cionistu mērķu īstenotāji. Vairāk informāciju par šiem izdzimteņiem lasiet šeit: http://tautastribunals.eu/?p=10663

Šo starptautisko organizāciju slepeno mērķu atklāšana redzamākiem locekļiem notiek tikai pamazām, sakarā ar viņu izbīdīšanu augstākā pakāpē pēc uzticamības pārbaudīšanas.  Vispārības priekšā brīvmūrnieki aizbildinās ar to, ka viņu mērķi esot humānitāras dabas, ka viņi gribot palīdzēt cilvēkiem, neatkarīgi no to ticības un tautības.  Savās biedrībās jeb ložās brīvmūrnieki piekopj noslēpumainus rituālus, aizsien priekšā skoteles, ņem rokās ķelles u.t.t.  Tikai uzmanīgākam vērotājam kļūst skaidrs, ka īstenībā tur piekopj   s ā t a n a   k u l t u,   dievinot velnu kā „augstāko pasaules būvmeistaru”.  Viņi cenšas iznīdēt ticību un nodibināt internacionālismu – žīdu valdniecību.

Franču aristokrats Filips Egalitē, kas bija „Lielās Austrumu” ložas lielmeistars, pēc 1789. g. revolūcijas publiski atteicās no sava amata, paziņodams, ka nevarot būt par prieksēdētāju tādā biedrībā, kuŗas sastāvu viņš nezinot.  Tas rāda, cik stingra brīvmūrniekiem konspirācija.  Zināms, pārējie „brāļi” panāca to, ka Filipam nocirta galvu.

Vilhelmbades kongresā 1782. g. izstrādāta šāda zvēresta formula augstāko pakāpju brāļiem:  „Es pārtraucu visus sakarus ar visiem, kam esmu apsolījis uzticību, paklausību un dienestu;  zvēru, ka atklāšu saviem brīvi izvēlētiem priekšniekiem visu, ko redzēšu, dzirdēšu, uzzināšu, kā arī meklēšu to, kas manam skatam noslēpts;  zvēru paklausīt pavēlēm, kādas saņemšu, lai atbrīvotu zemi no tiraniem un ordeņa ienaidniekiem;  atsakos no zvēresta, kuŗu esmu devis vai kuŗu varētu dot tēvijai un likumiem”.

Piezīmējams, ka brīvmūrnieki, zaimodami kristīgo reliģiju, zvēr ar paceltu kreiso roku.  Viņiem ir arī īpatnēji sasveicināšanās paņēmieni, pēc kuŗiem tie viens otru pazīst.

Brīvmūrnieki iet kopā ar komūnistiem, kā apliecināts „Lielās Austrumu” ložas 1922. g. konventa atreferējumā:  „Mums jāsagrupē kopā visi republikāņi un jāizstrādā programa pat savienībā ar komūnistiem” (236. lapp.).

Pareizticīgo baznīcas augstāko ganu koncils 1932. g. Dienvidslavijā izlaida vēstuli savām draudzēm, kuŗā par brīvmūrniekiem izsakās:  „Šinī starptautiskajā organizācijā pēc ietekmes un nozīmes pirmā vieta piekrīt žīdu tautai, kas cīnās pret Dievu kopš Kristus mūsu Pestītāja krustā sišanas”.

Ulrichs Fleišhauers savā iesniegumā Bernes tiesai uzņēmis arī izvilkumus no Zviedrijas brīvmūrnieku ložas statūtiem, pēc kuŗiem varam spriest par šīs organizācijas iekārtu.

Starptautiskā brīvmūrnieku savienība katru patstāvīgu valsti nosauc par „provinci”.   „Provinces” ložas vadītājs padots brīvmūrnieku izternacionālei.  Šīs internacionāles vadītājs saucas „Gudrākais par visiem gudrajiem lielais ķēniņš Zālamans”.  Līdzīgi vēsturiskajam Zālamanam viņš ir it kā „ķēniņš – priesteris” un „Cianas tempļa būvētājs”.   Š ā   b r ī v m ū r n i e k u   g a l v a s   p e r s o n ī b a   t i e k   t u r ē t a   n o s l ē p u m ā.   Viņa vietniekus katrā „provincē” sauc par „vikāriem”, bet brīvmūrnieku augsto padomi pēc žīdu parauga par „sanhedrinu”.

Zīmīga vēl ceturtā protokola pieteiktā cīņa   g o j u   i n t e l i ģ e n c e i.   Kā zināms, vispilnīgāk to izveda lielinieki, vienkārši deportēdami uzvarēto tautu inteliģentus ar visām ģimenēm uz Krievijas mežonīgajiem apgabaliem, kur tie aiziet bojā spaidu darbos.  Viņu vietā lielinieku zemēs sāka valdīt   ž ī d u   i n t e l i ģ e n c e.   Ļoti zīmīgi par to ir izteicies pats Ļeņins jau komūnistu revolūcijas sākumā.  Lielinieku darbinieks Dimantšteins savā ievadā Ļeņina darbam „O jevreiskom voprose” izsakās:  „Ļeņins izteica domas, ka nākošiem pētniekiem par imperiālistiskā kaŗa ietekmi uz oktobŗa revolūciju vajadzēs ievērot daudzu faktu svarīgo nozīmi.  Kā, piemēram, to, ka kaŗa notikumu dēļ Baltijas un citu robežapgabalu rūpniecība tika evakuēta uz Krievijas iekšieni;  tālāk, ka no robežu apgabaliem ievērojama daļa žīdu iedzīvotāju, vismaz aktīvākie elementi starp tiem, tika nogādāti valsts iekšienē.

… Liels pakalpojums revolūcijai tika izdarīts arī ar to, ka kaŗa dēļ liels skaits žīdu inteliģentu parādījās krievu pilsētās.   V i ņ i   l a u z a   t o   v i s p ā r ī g o   s a b o t ā ž u,   p r e t   k o   m ē s   a t d ū r ā m i e s   t ū l ī t   p ē c   o k t o b r a   r e v o l ū c i j a s    un kas mums bija ārkārtīgi bīstama.  Žīdu elementi, kaut arī ne visi, likvidēja šo sabotāžu un caur to palīdzēja revolūcijai izkļūt no grūtā stāvokļa”.

You may also like...

14 komentārs

 1. bleķis saka:

  Nu jau ir kliegt par vēlu,Eiropai trūkstot metāla un pēdējos lūžņus aizstransportēja metalurga iekārtas.Būtu labi ja uzrakstītu cik no 90.gada izveda metālu no Latvijas un kas piesavinājās to naudu.Tas par vēlu,tas tautai neatgriezeniska nelaime.

 2. ANDRIS 7 saka:

  LABDIEN!
  HERBERTS c(lielais burts)UKURS un GUSTAVS c(lielais c)ELMINS.Divas lielas
  personibas LATVIJAS laika posma.
  GUSTAVA gramatu EIROPAS KRUSTcELOS nekur nevar izlasit,ka orginaldarbu,
  kas varbut daudz neskaidribu noliktu SAVAS VIETAS,jo tiesi UGUNSKRUSTS
  un DIEVTURI gribeja parnemt varu LATVIJA.ULMANIS pasteidzas pirmais,un
  visu izjauca.Iemeslam vajadzeja but saistitam ar LATVIJAS, ka valsts
  dzives ilgumu jau TAD.Saules muzu LATVIJAI,lai gan zinaja veco
  skaitisanas(nosutisu nakosreiz) sistemu,UN VISIEM MELOJA.

  Nu labi pariesim pie HERBERTA

  Zimigs naves dienas datums 23 februaris 1965 gads.Naves dienas datums
  nav nejausiba,bet RITUALAS SLEPKAVIBAS PASUTIJUMS.RITUAL KILLING.
  WIKIPEDIA.

  Un tagad 23 februaris,TROcKA,ka ASV REZIDENTA, SARKANAS ARMIJAS DIENA.

  http://pandoraopen.ru/2011-02-23/23-fevralya-i-8-marta/

  1965 gads.1+9+6+5=21.2+1=3
  No NOASA ir 3 asinslinijas,kuras izpletas pa pasauli un sagraba varu,
  ka tautas necilveku dala.JAPHETH,HAM(cham),SHEM.
  Si nav geografijas karte,ka censas MANIT,bet asinsliniju karte NO KA
  SLAVENIE un obligati krasainie T KREKLI.
  ISIDORE,of SEVILLE,SAINT,d.636.

  https://www.lib.umn.edu/bell/maps/allardafrica

  HERBERTA slepkaviba piedalijas visi 3 pasutitaji,jo bija jaiznicina
  labakais no cilvekiem.3 nozime IZRAELA,PADOMJU SAVIENIBA un ASV,ar
  slepkavu organizacijas MOSSAD palidzibu.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Mossad

  MOSSAD” sefs” taja laika bija necilveks ar iesauku DRAUGS KATRAM,ko
  vins pienema,ka vardu MEIR AMIT.WIKIPEDIA.

  Vins bija radinieks PADOMJU SKRIBENTAM BORISAM SLUcKIM.

  Savukart pedejais bija darba attiecibas ar PADOMJU,HOLOKAUSTA un
  SLEPKAVNIEKA SRIBENTU ILJU ERENBURGU(no ieprieksejas temas nevar
  neko atvert,ka jau parasti BLOKADE )

  VELAK VEL. TENcINU.

 3. Os saka:

  Varbut vajag registret jaunu Latviesu biedribu,ka turpinajumu tai,par pamatu nemjot vecos-Statutus,tadu pasu-Kustibu pec butibas ar Tautas parvaldi deligetu katra novada. Bet tauta ir aiznemta tiri ar-Socialo vajadzibu apmierinasanu un kustiba varetu but-pasvaka. Tada ir Verdzibas iekarta-turet tautu totala nabadziba,problemas,lai neatliek laika darboties ar pratniecibu.

 4. ernsts saka:

  Esmu par Latvieshu biedriibu ,kad,kur un ar ko saakam,dziivoju netaalu no Riigas.

 5. Os saka:

  Uz doto bridi objektivu iemeslu del nespeju fiziski piedalities Biedribas veidosana,bet kad varesu,tad izmantosu piedavajumu.

 6. Os saka:

  Sodien Latvija ierodas pasas Asinskarakas Pasaules tautas Zidu,kadu vien Cilvece atminas,Barvedis visPasaules bandits terorists Simons Israelas prezidents. Intervija vins Latvijas TV,izteica,Ka ikvienam Latvietim ir janozelo sava Teva greki. Kas ir Zidismu nicinosi bijusi un javeido Mums kopiga nakotne. Uzmanibu-kopiga Nakotne! Rodas pamatoti objektivi jautajumi,kuru ir nepieciesams uzdot-Iesniedzot Israelas vestniecibai,ka Cilvektiesibu grupas,uz kada pamata,ar kadu Tiesas Spriedumu Zidu specdienests Mossads noslepkavoja musu Latvijas Pilsoni-Herbertu Cukuru? Sada Starptautiski-atzita Tiesas Sprieduma nav! Un ja reiz nav,tad kadel vini Slepkavo citu Tautu,Rasu un Valstu Cilvekus? Tam nav nekada tiesiska pamatojuma,tas ir-Banditisms ar terorismu! Cukuram nav bijusi dota iespeja uz Aizstavibu pret celto apsudzibu vispar! Sazageja vel Dzivu esosu Cilveku gabalos nogalinot ar ipasu cietsirdibu Spidzinot un tagad Mums stasta,ka Mums esot javeido kopiga nakotne,kaut kada mistiski nesaprotama. Protams si nogalinasana bija rituala slepkaviba-par prieku zidu asini milosam Dievam-Javem,kas acimredzot ir pats-Satans. Rodas milzums daudzums jautajumu,kadi konkreti noskaidroti zidi izdarija so ritualo slepkavibu,lai var sodit dotos noziedzniekus. Un Simonam,ka noziedziga veidojuma barvedim ir-janokaunas nosodot zidu tautas ritualas Cilveku slepkavibas nezidu.

  Admins
  Jā, Os, lai viņi nolādēti mūžu mūžos, šie zaharjini, peresi, godmaņi, kargini, borovkovi un pec tam vēl treideviņus mūžus kopā ar reinikiem, maizīšiem, skrastiņiem, kūtriem, kalnmeijeriem un daudziem citiem šiem mūsu tautas bendēm, kuri klusi un mierīgi ļāva Zaharjinam ar neskaitāmiem miljoniem pamest šo zemi.
  Tūkstoškārtīgi: “Lai nolādēti šie latvju tautas bendes” !
  Drīz sāks zelt asnus šis nolādējums.
  Viņi paši sev rīkles sāks griest pušu.
  Un arī šis nolādētas zemes pārstāvis, uz kuras ir slepkavoti pravieši Jahves vārdā, Šimons sadegtu elles ugunīs par neskaitāmu palestīniešu slepkavībām !

 7. Os saka:

  Un ta ir tikai maza dala,no milziga pieradijumu klasta,ka tiesi Zidu nacistiska rase-ir visPasaules Genocida veiceja ari pret Latvju tautu un tiesi,gustot precizas Zidu tautas atbildes par 1940-1941(Baiga gada) izdarito Zidu tavas genocidu musu Latviesu tautas,ar peckara versto genocidu ar Zidiem pret Latvju tautu,ka rezultata mes zaudejam vairakus simtus tukstosus Latvijas Pilsonu. Lidzdaliba ir viena lieta,bet butiski ir tas-ka genocida organizetaji ir tiesi Zidi,ka Simeons Sustins,Lavrentijs Berija un Zidu tautibas kriptoGruzins pats Stalins. Un par Baigo gadu,vai vispar ir veikta objektiva izmeklesana,ka piem.Liepaja,Valmiera,Daugavpils u.c.Latvijas Pilsetas,visur kur tika iznicinata Latviesu tauta-genocida,tiesi kuri noskaidroti Zidi slepkavoja izdarot genocidu Latviesu tautibas Cilveku,skiet,ka sadu apkopotu preciza izmeklesana zinu nav. Zidu tautai ir jasamaksa Kontribucijas nauda Mums Latvju tautai,par katru ar viniem noslepkavoto un dargi,loti dargi,jo slepkavots tika ar ipasu Zidcietsirdibu,ka Naves nometnes Sibirija nosaldejot aukstuma un bada navei paklaujot,Rigas centralcietumu ar citam Mocibu vietam atgadinot.

  Admins
  Tu, Os, pat murgos nevarēsi iedomāties, kādu cenu viņi maksās par saviem asins darbiem pret cilvēci un latviešu tautu.
  Un kangari maksās to pašu cenu !
  Lai Dievs nedod šai Dieva atmaksas stundā viņiem tuvumā atrasties, jāturas pēc iespējas tālāk no viņiem.

 8. Tautietis saka:

  Viss labi pateikts , Žīdi valda pasaulē un Latvijā ,bet 4.maija kangari to priekšā dejo kazacoku .

  Admins
  Valdīt ta valda, bet, domāju, ka ši ir viņu valdīšanas pēdējā stadija.

 9. Os saka:

  Valdit jau valda sobrid,nu tad paskatisimies kapec valda,kur ir Celonis sis launuma saknes. Ka teica pats Simons prez.,vesturi-nedrikst aizmirst! Zidu tauta,kad bija ievazajusies SenEgipte,Egiptiesi vinus laipni uznema un ielaida pat savas majas parnaksnot,patverties. Bet pec gada jau Egiptiesu tauta sudzejas savam Keninam,ka Zidi vinus ir aplaupijusi. Egiptiesu valdieks apzinaja sekas un konstateja,ka tagad Egiptiesu majas buvetas dzivojas Zidi,Zidiem pieder graudu kletis,maizes ceptuves un lauki/Zeme nepieder vairs tautai Egiptes,bet Zidiem. Egiptiesiem nepiedereja vispar vairs nekas,nekads privatipasums,visa tauta bija vel parada Zidiem-caur auglosanu ka pamata Zidi bija ieguvusi sava verdziba veselu tautu un tas Zemi okupejusi. Protams launais prieks Zidiem Egiptes kenins padzina so Velna sugu Zidus un ta sie atkal vazajas pa tuksnesi 40 gadus kamer atrada nakamo upurtautu,uz kuras rekina paratizet. Un tas Zidu upurSlepkavibas vinu Asinskaram Dievam-Velnam\Javem,miljoniem asins litru izliets un Zidisms-judaisms\JudeoKristietiba ir ta launuma sakne,tadu dzivesveidu\Dziveszinu Piepras Zidu dievs ,zids nedrikst savadak dzivot,ta prasa vinu Nacionala tautas religija,kas nav nekada misticisma lieta,bet gan konkrets Satanisms. Judaisms ir saimnieku\Vergturu religija,bet Kristietiba zidu vergu religija,ar ZIDU-rabinu Paulu radita,prieks nezidu okupejamam Zemem. Religija ir pats lielakais Speks uz Pasaules un Zidi ir pat loti religioza tauta,tas jau viniem dod to Speku+Nolaupot no nezidu tautas lugsnas\kristiesu,kas faktiski ir viens zidu Dievs,kam aiziet pilnigi visa Kristigas baznicas energija-…lai nak tava valstiba,sveti Latviju,bozi rab-dieva vergi muzigie gribam but. Kada Dieva,Zidu Dieva,jo nezidu Dievam-paganu tautu dievam\Latvju Dievam nav vergi vajadzigi un Sveti-tikai Velns,tamel ir nepareizi ari Musu tekstos izmantot so Nozimes vardu-svetit. Tas zinibas jau ari man nak tikai pa kripatai un es zinu precizi to,ko saku. Zidismam visPasaules preti var staties tikai ar paganisma ieroci nemjot par vairogu un Zobenu to.

 10. Os saka:

  Paganisms-tas ari ir Dievturiba\Dieva turesana par Musu ieroci-energetiskais Musu Zobens,kas nogalinas Zidismu,cita Speka vienkarsi nav uz Pasaules. Musu dievu pat-lugt nevajag,pietiek,ja prasisim vienota doma. Atceraties tak,kad bija Musu Dievzeme atbraukusi ta Zidiete ari kaut ko macit par kopigo nakotni un nospraga. Nu tad visi,kam Musu lieta darga-ka Mate Latvija,lai tas zids Simons rit pat nospragst un vina likis tik tiek aizvests prom uz Israelu. Dievu Dievs dot Speku Musu Dievam Perkonam,Nospert pasa elles dibena Zidu Simonu.

 11. john saka:

  Kas tā par velna mātīte sēž starp tiem izdzimteniem?

 12. Os saka:

  Zidisma nekaunibai nav robezu. Simons maca Latviesu tautu-ka pareizi dzivot,veidojot Kopigu Likteni-ar ipasu “Zidmilestibu” pret svetito zidu varzu,bez-antisemitisma,svesa maja iebrukusi un uzspiez obligatu Zidmilestibas likumu. Logisks Latvija ir likums par obligatu Latviesu cienisanu,godasanu-Antilatviskuma likums,bet tada jau nav,ir Antisemitisma likums,tas pierada pamatoti,ka Latvju tauta ir-okupeta ar ZidNacikuCionistiem,vini ir visur-visapkart,konkrets zidisms. Un ka tas Velnens Simons sveicinoties ar Andri parauj pilnigi Andri-gar zemi un pie sevis,gandriz vai Andris lidzsvaru zaudeja,ta zids parada-kurs ir Galvenais sini Maja. Es gan to meslu zidisko butu ta pavilcis,ka nejausi uzgaztos zidulenam virsu,ka Velnens kupri laustu-protams netisi un neapzinati. Un tas zanis lipke ir tads pats Latviets-ka ivars godmans\Goldmans,gailis ar borokovu-visi vini ir Svetiti ar to zidDievu-Velnu,tadi ziduleni .

  Admins
  Nu nedzīvos, slepkava Šimon, latvieši pēc žīdu asiņainajiem likumiem.
  Jūs nekad latviešus nepataisīsiet par vampīriem… .

 13. Os saka:

  Nav saubu,zidisms-laupisana,paratizesana,auglosana beigsies tikai tad,kad pedejo zidu un poluZidonisuKrievulenu padzisim no savas Majas. Ja to neizdarisim,tad Latviet saubu nav,ka atkal un atkal zidisms radis musu Zeme arvien jaunas Bankas,shemas CionNoziedzigas un Muzigi Latviets bus zidisma Vergs. Leisi malaci,ka Snoras Banku\Krajbanju-Savlaicigi aizklapeja ciet,nelaujot zidismam nolaupit naudu. Bet Leisos zidulenu ir vien 20 proc.un 80 proc.Leisu. Bet Latvija ir 50 proc.Zidulenu,ja ta turpinasies,tad vini sevi Asimiles atlikusos Latviesus. Ir pat ta,ka nav patikami dzivot maja,kur absolutais vairakums ir Zidulenu ar krievVelnZiduleniem. Ka tik nesanak ta,ka bus jaiet dzivot Lietuva,kur nav so Velnu,lidz bridim,kad ar Kalasu par Pletni bus japiepalidz Atbrivot savu Maju no siem Velniem.

 14. Admins saka:

  Jauns video. Runā prāvests Andrejs Kavacis: http://www.youtube.com/watch?v=XUHxy7WXzcE

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *