Dimiter, tavas šakāļa gaudas debesīs nekāps

www.tautastribunals.eu-2

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

Kaspara Dimitera šizofrēnā demagoģija

Par K. Dimitera „partiju” LRTT rakstīs plašāk, bet šodien jāatgādina dažiem, kuri taisās „gāzt” pastāvošo režīmu, lai pareizi izvēlas „gāžamos instrumentus”. Kaspars Dimiters nav nekāds gāzējs, bet naida un antilatviskuma sējējs. Gribat izjust Dimitera nodevības pretīgo smaku, tad izlasiet šo te murgu: http://www.tautasvarasfronte.lv/?q=node/33 Šeit R. Dzintara teiktais, bet ar sarkanu iezīmētais ir Dimitera „spļāvums”:

kaspars dimiters

FOTO: Sapulcinot ap sevi komunistus un VDK ziņotājus Dimiters esot nolēmis celt Taisnības Valstību !

Šeit tavs draugs: http://tautastribunals.eu/?p=9440

Acis, Kaspar, acis ir katra cilvēka Dvēseles spogulis. Skatoties tavās acīs nodreb Dvēsele. Tajās mājo ārprāts.

R.Dzintars intervijā NRA sev un citiem iestāsta: “Es gribu, lai Latvijas neatkarība eksistē ne tikai uz papīra, bet arī realitātē. Simbolisku jēgu mēs piešķiram daudzām lietām. Taču jautājums ir: kam šī jēga primāra, un kam – sekundāra? Valsts karogam, valodai, ģērbonim, valsts svētkiem simbolisms ir primārs. Naudai – otršķirīgs (izcēlums mans, jo mazais pirkstiņš velnam – KD). Nauda ir materiālo vērtību mērs, apmaiņas līdzeklis un tikai tad simbols. Protams, arī man lats ir daudz mīļāks nekā eiro. Tieši tāpat kā otrā pasaules kara laikā – daudzi no tiem, kas karoja leģionāru formastērpos, labprātāk to darītu Latvijas armijas formastērpos. Bet izvēle bija tāda, kāda nu bija, tāpēc nācās uzvilkt vācu armijas formastērpus, lai karotu pret okupantiem (vai pēdējie 22 gadi nav dēvējami par LV okupāciju? Ja tā, tad kas ir tās šodienas okupanti un pret ko jācīnās vispirms – pret tiem, kas okupēja mūs pagātnē, vai pret tiem, kas mūs turpinās okupēt arī nākotnē? – KD), kas Latvijai bija atnesuši Baigo gadu. Eiro ir tikai šā brīža izvēle. Šobrīd vissvarīgākais ir saglabāt nacionāli domājošo latviešu vienotību (kas tā tāda ir? Vienotība, kas tautiešiem kā aitām liek bizot balsot par visu, kas šiem “vienotajiem” tiek paģērēts no Eiroūnijas? Un vai ar sarīdīšanu iespējams kādus nacionāli vienot? Jā jā, tad tikai pašnāvībai – KD). Mēs nespējam vienā būtiskā jautājumā vienoties, bet nāks taču nākamie svarīgie jautājumi, kuros nedrīkstam izlaist kontroli no rokām. Es ļoti cienu Kasparu Dimiteru, Imantu Kalniņu, Jāni Kučinski, un viņu intervijās, protams, ir savi argumenti, tomēr mani uzmanīgu dara tas, ka starp rindām ir mudinājumi skatīties uz austrumiem, ir runas par „tautu draudzību”, par to, ka jābūt pretimnākošākiem pret nepilsoņiem un tā tālāk. Uz austrumiem mūs nevarēja noskaņot ar mīlestību, bet naids pret rietumu vērtībām mūs grūž austrumu skavās. Daudz no tā, kas notiek rietumos, man ir dziļi pretīgs, taču tas nekad nebūs tik nepatīkams (tātad, juvenālās justīcijas, sodomijas, tradicionālo uzskatu apspiešana rietumos R.Dzintaram ir patīkamāka, kā homoseksuālisma proapgandas, bērnu prostitūcijas aizliegums un tautas aizvien saliedētākā cīņa pret juvenāļiem austrumos – KD), kā apziņa, ka kādreiz varētu atkārtoties tas, ko savulaik nesa padomju vara.”

Šeit vēl kāds Dimitera ārprāta šedevrs: http://www.tautasvarasfronte.lv/?q=node/31

Arī LRTT ir „devis pa ausīm” Raivim Dzintaram un VL!.

Dimitera sacītais nav vienkārša avantūrista, bet gan ar šizofrēnisku naidu apveltīta latviešu tautas nodevēja murgojums. Viss sitiena smagums tiek veltīts pa VL! un viņu ieturēto latvisko politiku.

R. Dzintars un latvieši tiek vainoti noziegumos, ko veikuši un veic Kaspara Dimitera DRAUGI.

Jā, VL! sastāv valdošajā koalīcijā, jo savādāk neko nevar izmainīt. VL! ar Raivi Dzintaru priekšgalā nevienam nav neko nozaguši. Tad, kad VL! saņems pietiekoši daudz vietas Saeimā, tad arī viņi spēs kaut ko izmainīt.

=========================

H-86-23Tieši no tā tev, Kaspar Dimiter, un taviem draugiem ir visvairāk bail.

Latviju un latviešu tautu ir iedzinuši postā tieši tavas mātes partijas biedri, kuru tu tik ārprātīgi esi mīlējis, ka gribēji Ļeņina pieminekļa vietā viņu „uzstatīt”.

Tieši tie, kuri mūs pagātnē okupēja, slepkavoja, izvaroja un deportēja ir mūsu tautas lielākie ienaidnieki. Pēc visiem Starptautiskajiem Likumiem- Konvencijām viņi skaitās ĀRPUS LIKUMA Latvijā. Viņi tiks no Latvijas patriekti, tavi draugi- komunisti un čekas stukači, ar Arvīdu Kalmi un Imantu Kalniņu priekšgalā, tiesāti par genocīda veikšanu pret latviešu tautu. Tieši šos noziedzniekus- Latvijas izlaupītājus, tu centies ar savu jaundibināto partiju paglābt.

Jā, Kaspar Dimiter, tieši tavi draugi ir Latvijas izzadzēji un slepkavas.

Un skaties, ka arī tev neiznāk viņiem blakus „šūpoties”.

Tava partija ir vistiešākais krievu šovinistu vanckaris.

Negaudo, Dimitr, uz latviešu tautu un VL!, kā pussprādzis šakālis.

L. Grantiņš     28.02.13

You may also like...

8 Responses

 1. VDK tēma says:

  Nepārsteidz. Drīzāk jau tās ir likumsakarīgi un pašaprotami. Pazinu pāris cilvēkus, kas tajā ģimenē nebūt nebija svešinieki, bet nemaz neslēpa, ka saistīti ar VDK.

 2. Piekrītu says:

  Dimiters jau nebūs tas īstais gāzējs,bet tauta atkal uzķersies. Johaidī !

 3. andris says:

  Zinat,kas ir visgrutak,but brivam vergu sabiedriba,it seviski,ja
  esi brivs,nakot no pasas vergu sabiedribas.

  PALDIES

 4. krusttevs says:

  beidzot ari nacionali izsmerees dimiteru pa sienu..varees noslepties durkaa kaa mamma pirms naves

 5. Mežstūrniece says:

  Paldies,ka mūsu Latvijai ir tādi dēli kā Jānis Dombrava, Raivis Dzintars un vēl daudzi.Skatos viņu darbos un klausos viņu vārdos- patiešām kārtīgi zēni. Kā viņi spēj runāt ar mūsu tautas ienaidniekiem, atbildēt uz viņu provocējošiem jautājumiem, sagalabājot mieru un vēsu prātu un siegt pareizas atbildes visas latviešu tautas vārdā! Paldies viņiem par to!Es domāju, ka ir ļoti maz tādu cilvēku ar tādām spējām. Lai Dievs dod viņiem spēku tā turpināt,jo nacionālā uzdrīkstēšanās un varēšana lielākajam latviešu tautas vairākumam pašlaik ir tādā pašā līmenī,kā krievu jeb padomju laikā diemžēl. Visi ir ļoti iebiedēti,jo genocīds pret latviešu tautu turpinās ar ekonomisko sviru palīdzību.Katrs domā,kā izdzīvot apstākļos,kad atņem pēdējo ar “izcilo” nodokļu politiku Latvijas valstī.

 6. antidimiters says:

  Diemžēl ar šo Dimiteru atzaru vienmēr saistās “neizskaidrojami” notikumi, kas naudiskā izteiksmē trāpījuši tikai viņu vārtos. Nožēlojami. Pat foršās Dimitera dziesmas vairs nav nekādas baudas klausīties… Vien liekulība un viltus asaras.

 7. Anonymous says:

  NEVIS KASPARS IR TRAKS BET JŪS AR SAVU TRAKO DZINTARU

  Admins
  Nē, traks Kaspars nav, tikai nelietis, kuram pie pirkstiem ir pieaugusi nepelnīta nauda.
  Dzintaru, pēc viņa pēdējiem izteikumiem, var pieskaitīt pie “trakiem” !
  Kaut vairāk būtu tādi TRAKIE, tad tev un Kasparam restes garantētas.
  Par to jau tu arī baidies… .

 8. Miervaldis says:

  Grantiņ – tev taisnība burts burtā.Kaspars Dimiters no Latvietības saprot tikpat daudz, cik šakālis no pīrādziņu cepšanas, bet tapēc jau viņš ir izvēlējies trejdeviņu aizjūru valsts ievirzienu.Kristietību!Priekš Latvieša kristīgās vērtības šķiet tikpat nepieņemamas un svešas ka islāma vērtības, un tev Grantiņ arī tas ir jāsaprot taču raksts ir ļoti pareizs, Dimiters ir glumš tautas nodevējs, jo no Latvietības neko nesaprot, un viņa māte bija viņa zaņķu ideju atbalstītāja, ja reiz ar vieglu sirdi viņu atbalsta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *