Patriotu slepkavības turpinās

www.tautastribunals.eu2Pirms tiek aplūkota kārtējā „traģēdija”, admins veltīs jums dažus teikumus par šīs i- vietnes atšķirību no  4. maija kliķes „apkalpotās” preses. LRTT i- vietnē netiek ierakstīts neviens teikums, bez dziļākas  jēgas. Šeit neviena lasītāja smadzenes netiek barotas ar balastvielām. Cilvēkam ar abstraktu domāšanu tas nesagādā nekādas grūtības un ietaupa pat laiku. Tāds, kurš pieradis, ka viss tiek iebāzts mutē sagremots, var uzdurties uz  „nekonsekvenci”, bet tā jau ir paša lasītāja problēma. Katrs šeit rakstītais vārds un DOMA tiek daudzas reizes „apsvērts”, līdz tiek uzrakstīts.

Par katru VĀRDU admins ir gatavs stāties Dieva un laicīgās varas TIESAS priekšā.

Ar „cilvēkiem” tiek runāts tādā valodā, kāda viņu BŪTĪBAI ir vispiemērotākā un arī kādu(izteiksmes valodu) viņš ir pelnījis. LRTT i- vietne visu redz(skatās) ar GARĪGĀM acīm.

Elīne-Siliņa

FOTO: Lops, kurš sevi iedomājas politiķi esam.

JŪS domājat, kādā valodā ir jārunā ar tādu Siliņu, kura Saeimas „centrā” paziņo, ka Latvijas valstī, kas dibināta, lai latvieši varētu izkopt savu kultūru un valodu, paziņo, ka latviešu valodu esot jāpatur tikai sirdī ? Pēc būtības šai kucei bija jāizrauj mēle un tur pat nekavējoties jāpakar, jo viņa taču kā deputāte pieprasīja likvidēt Latvijas Valsts galveno pamatakmeni- latviešu valodu. Par mēles izraušanu nemāku sacīt, bet sodīta ar ASM, pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā, Siliņa tiks.

Tātad: valoda- leksika LRTT i- vietnē tiek piemērota katram individuāli pēc VIŅA pastrādāta nozieguma pret latviešu tautu un Latvijas Republiku. Tad, kad katrs no mums sāks saukt lietas ĪSTAJOS vārdos, tad katrs mēsls ieņems sev atbilstošo vietu un stāvokli. Bet tagad par drausmīgo noziegumu, kas pastrādāts pret „īstenajiem” Latvijas patriotiem:

========================================

www.tautastribunals.eu-2MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

No ārzemju ziņu aģentūrām nepārtrauktā straumē nāk ziņojumi, ka 2014. gada 31. aprīlī Latgalē notikusi ļoti nežēlīga dvīņveidīga slepkavība. Kapēc Latvijas ziņu aģentūras klusē, nav izskaidrojams ?

Urbanovič, Paziders, Kalniete

FOTO: Vot on suka Barmaļei, kotorij ķiha ļezet Mauzoļei.

Latvijas iedzīvotāju masas vēl nav nomierinājušās ar Atmodas PROMITEJA Izaka Goodman zvērīgo noslepkavošanu un iemešanu atkritumu KONTEINERĪ, kā atkal klāt jau nākošās neģēlības. Pie sava RANČO zvērīgi noslepkavots Ivans Žopamordovs ar savu kolēģi Juru Hujagubovu. Abas šīs slepkavības izdarītas ar sevišķu nežēlību.

Kolēģi vēsturnieki ir tikuši pakārti aiz urīnizvadkanāliem.

Tik briesmīgu soda veidu pielietoja pagājušajā gadsimtā Dienvidamerikā par izvarošanu.

Bet ko tad izvarojušie mūsu slavenie vēsturnieki ?

Juris paiders . Jānis Urbanovičs

FOTO: Viļikij Latgaļskij istorik Ivan Žopamorda(ļiteraturnij pseidonim-Jaņis Urbanovič)

Ļaunas „mēles” internetā runā, ka izvarots neesot sievišķis, bet tieši šī pati sasodītā vēsture. Bet neklausīsim ļaunām mēlēm, jo mēs taču visi zinām, ka šie MĀTES LATGALES slavenie dēli savā vēstures apceres grāmatā „uz zinātniskiem pamatiem” ir pierādījuši, ka viss, ko sarakstījuši buržuāziskie nacionālisti, ir vieni vienīgi meli.

Nebija nekādas okupācijas un deportācijas, konstātēja Hujagubovs un Žopamordovs.

Latvieši brīvprātīgi 1941. un 1949. gadā brauca piepelnīties, nu tieši tāpat kā šodien visi dodas uz Īriju, bet toreiz uz Sib-īriju. Kārlis Ulmanis neesot ticis arestēts un deportēts, bet gan brīvprātīgi devies pieredzes apmaiņā aiz Polārā loka. Šie dokumentālie atklājumi, kā redzams, nav patikuši dažiem fašistiskiem elementiem.

Bet beigsim meklēt šo slepkavību iemeslus un paklausīsimies, ko par šo notikumu spriež speciālisti. Latgales veterinārārstu fronte nākusi klajā ar nāves cēloņu secinājumu. Visgrūtākā nāvē esot miris Jura Hujagubovs(latviskais pseidonīms- Juris Paiders). Nāve iestājusies piektajā stundā pēc pakāršanas, jo plīsis esot urīnpūslis un urīns esot nobloķējis smadzeņu darbību. Veterenāristi uzskata, ka tā esot viena no mokošākajām nāvēm kādu vien cilvēce pazīstot.

Ivanam Žopamordovam(latviskais vēsturnieka pseidonīms- Jānis Urbanovičs) esot ļoti, ļoti paveicies, jo viņa raženo latgalieša rumpi urīnizvadkanāls neesot varējis noturēt un pēc stundas kā ģitāras stīga TAS(urīnizvadkanāls) esot notrūcis. Ivans no četru metru augstuma esot tieši ar bašku uzkritis uz dižozola saknes un nolauzis sprandu.

Juris paiders (1)

FOTO: Viļikij latvijanskij istorik Jura Hujagubov(latvijanskij ļiteraturnij pseidonim-Juris Paiders)

No mums ļoti draudzīgām zemēm pienāk neskaitāmi sēru apsveikumi. It sevišķi sērīgi apsveic Izraēlas, Krievijas, USA valdības, jo pie Ivana Žopamordas esot bijusi teicama konspiratīva tikšanās vieta, kur varējuši apspriest cīņas taktiku pret latviešu antisemītiem un antirusistiem.

Rīgas mēris misters Bļeģ(Nils Išākovs) esot izsludinājis Rīgā veselu mēnesi sēras. Pēc viņa domām šo zvērīgo dvīņslepkavību ir veikuši latviešu tautības ekstrēmisti.

Prezidents Bērziņš esot devis rīkojumu DP slepenajām izlūkošanas vienībām nedēļas laikā atrast vainīgos, lai pats personīgi varētu viņiem „sadot pa galvu”. Kā mēs zinām, tad šis vīrs ir specializējies uz sišanu pa galvu.

Viceprezidento Zatlers arī neatpalika savā apņēmībā no Bērziņa. ”Ja vajadzēs, tad kaut vai ar tankiem, bet atradīsim šos neliešus”, sacīja Zatlers. Ar Zatleru jokus nevar dzīt, ja kas, tad viņš tūlīt T-34niekā iekšā un virsū.

Precīzāk šajā jautājumā izsakās A. Štokenbergs, kurš, kā zināms, „aizņēmās” naudu no latviešu nodokļmaksātājiem un uzcēla „zavodu” Dānijā: „Tie ir Vislatvijieši ar Raivi priekšgalā, jo viņi esot centušies noslepkavot arī Arti Pabriku, bet pēc smagas apšaudes esot bijuši spiesti atkāpties”.

DP esot Iesalnieku un Parādnieku jau arestējusi, jo šiem diviem no Raivja bandas kaut kāds Alibs trūkstot, esot sacījusi sekretāre Kristīne Apsīte- Vagīnočkina.

II.daļa

„Vēsture jāparāda pēc iespējas patiesāk”, saka ļoti „izdevies” vēstures dzejnieks Inesis Feldmanis. Viņam piebalso tādi „korifeji”, Zunda un Strenga. Kā redzams, tad šie veči, kuriem ir PARTIJAS rūdījums, dzīvi ir sapratuši vispareizāk. Viņi saprot, ja vēsturi rakstīsi atbilstoši notikušajam, tad arī var „notrūkt” krāniņš vai pārsprāgt pūslis. Tāpēc jāraksta esot tikai „pēc iespējas tuvāk patiesībai”, bet nekādā gadījumā visa Patiesība. Šie latviešu „patrioti” un kompartijas biedri zina ko saka. Vot tā bļeģ, noteikti sacītu Nils Išākovs.

Bet LRTT saka: ”Kaut Velns viņus ātrāk parautu!”

27.02.13.  LRTT

You may also like...

4 komentāru

 1. Gudrais saka:

  Un kādu sodu saņems šīs filmas radītāji? http://latsocpartija.lv/

 2. Leģionārs saka:

  Tribunāl,uzskatu ka jārīkojās,to sen jau vajadzēja darīt,savādāk tā var rakstīt mūžīgi.

 3. Gudrais saka:

  Gandrīz plīsu no smiekliem!

 4. Miervaldis saka:

  Par Siliņu pareizi teikts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *