Noslepkavots latviešu patriots Uldis Freimanis

Uldis Freimanis

“Kamēr netiks noslepkavots vajadzīgais skaits TAISNO, nekas nemainīsies.”

Šie vārdi skan drausmīgi, bet tāda ir DIEVIŠĶĀ Taisnība- cena.

Brīvībai ir ASINS cena !

Sestdienas rītu latviešu patriots Uldis Freimanis tika atrasts miris pie savas mājas.

Nav ne mazāko šaubu, ka to veikuši čekas noziedznieki, no Jāņa Reinika vadītā kantora.

Dievs, Uldi, lai ir ar Tevi Tajā Pasaulē.

Tā Diena nav vairs aiz kalniem, kad Tavi slepkavās tiks vilkti uz “Jekelna skatuves” !

LRTT 09.07.12

Atvadīsimies ceturtdien, 12.jūlijā plkst. 12:00 Krematorijas Sēru zālē.

You may also like...

93 komentāru

 1. HE saka:

  >ЕСТЬ БОЖИЙ СУД!

  Arī Krievija saņem Dieva sodu. Pirms dažiem gadiem bija postoši ugunsgrēki, kas brīdināja- atkāpieties no krievnacisma, beidziet apspiest mazās tautas.

  Šogad plūdi, bet krievi kopumā neieklausās un nemainās, un nekļūst labāki.

  Un būs vēl un vēl katastrofas, kamēr beidzot krievi sapratīs, ka jāgāž nacistu Putinu un nacistu Medvedevu, ka beidzot visām tautām jādod brīvību un ka okupantiem, kolonistiem jāaizvācas no citu tautu zemēm atpakaļ uz etnisko krievzemi.

 2. >>ЕСТЬ БОЖИЙ СУД! saka:

  ” podonoks” esi tu , ja atļaujies par mirušo tādus komentārus … normāli cilvēki neko tādu neatļaujās !

 3. tava ēna saka:

  Nu gan Grantiņam izdevies apgānīt Ulda Freimaņa piemiņu.

 4. sssssss saka:

  Тем, кто думает, что его убили – он наверное должен бы жить вечно по Вашему? Что за бред, у него было больное сердце, перенервничял в борьбе с евреями и русскими и вот результат. Конечно, сейчас “настоящие патриоты” начнут делать из него мученика, пострадавшего за благо Латышского народа.

 5. Tālis saka:

  >tava ēna

  Un kā gan Grantiņš apgāna Freimaņa piemiņu? Tāds Freimanis bija dzīvē kā redzams Sigurda Graudiņa norādītajā video materiālā – Grantinš taču Freimanim vārdus nebāza mutē un idejas galvā.

 6. Kristaps saka:

  Uldis katrā akcijā pārlaida skatienu uz cīņu biedriem un bija priecīgs par katru no Jums.

 7. skorceni saka:

  cik tā darba kādu novākt no skatuves mūsdienās….!tā jau nav nekāda problēma.bet žideļiem gan vēders pilns.gan pienāks ar viņu kārta!

 8. Tālis saka:

  >skorceni

  Kāpēc tāds naids pret žīdiem? Kas tā par lietu – “gan pienāks ar viņu kārta!”? Vai jāatgadina, ka bija žīdi, kuri cīnījās 1919.gadā Latvijas armijas sastāvā pret boļševikiem? Par Herberts Cukurs izglāba daudzus židus no nošaušanas vācu okupācijas laikā.

  Vai Uldis Freimanis ienīda žīdus? Nē! Viņš pret viņiem izturējās ar humoru un ar smiekliem atgādināja,ka Latvija ir latviešu zeme un latvieši Latvijā ir saimnieki.

 9. Sigurds Graudiņš saka:

  Just in case…
  Jau sen rietumu slepeno dienestu riiciibaa ir taads shaujamais kas ieshauj cilveekam mikroskopisku ampulu un tas izsauc
  naavi bet izskataas ka taa bijusi sirds probleema.

  Shajaa video iet runa tieshi par taadu ieroci…. http://youtu.be/tzIw44w00ow

 10. Tālis saka:

  >Sigurds

  Žēl, ka latviešu nacionālistiem nav šāda ieroča. Varētu novākt visus kara noziedzniekus un tos, kuri veikuši un veic pret latviešiem genocīdu.

  Bet, ja nopietni, bailes jau dot latviešu nacionālistiem šādu šaujamo. Grantiņš ņems un nošaus nodevēju Gardu. Dzintars sajutīsies apdraudēts un nošaus Grantiņu. No kaut kurienes izlīdīs Viktors Birze un arī pašaudīsies. Tad Šiskins apvāks dažus neglītākos un liberālistiskākos VL! biedrus. Protams, Aivars Gedroics neateiksies nolaist kārtu pa Dzintaru un Parādnieku. Kas no nacionālistiem paliks? Viens otru būs iznīcinājuši, jo visi grib būt “fīreri”, vadoņi un organizāciju vadītāji. Bet atgādināšu, ka tikai retais spēj būt līderis un spēj strādāt komandā un vadīt citus. Protams – par līderi jākļūst gudrākajam un tālredzīgākajam. Pensionāri drīkst būt tikai padomdevēji, bet galīgo lēmumu jāpieņem līderim.

 11. AG saka:

  Nešaušu, nav vērts gar sūdiem rokas smērēt!

 12. Tālis saka:

  >AG

  Latviešu strēlnieki un leģionāri savas šautenes/flintes sauca meiteņu vārdos un loloja kā mīļotās. Bet Jūs par šaujamajiem sakāt – “nav vērts gar sūdiem smērēt rokas” – vai tik nebūsiet pacifists? Šaujamieroci nevajag saukt par sūdu!

 13. Tālis saka:

  >AG

  Starp citu, Uldim Freimanim kā militāristam patika ieroči. Man arī patīk un tos perfekti pārvaldu.

 14. Anigedroics saka:

  Neticu, ka Uldis Freimanis tika nogalināts. Pirmkārt, tie, kas dzīvo Latvijā, zina, ka sestdien bija ļoti karsta diena diena Latvijā – karstākā šogad. Otrkārt, tie, kas zina pašas elementārākās lietas veselības jautājumos, zina to, ka karstums saasina sirdskaites un svelme ir ārkārtīgi bīstama sirds slimniekiem. Cik sapratu, Uldis tāds bija!?
  Es domāju, ka Freimanis netraucēja īsti ne valdošai varai, ne žīdiem. Tautas vairākuma atbalsts viņam nebija un pat nebija tāda virzība (uz lielu tautas atbalstu), tāpēc, manuprāt, viņš nebija bīstams ne valdošajam režīmam, ne žīdiem, ne okupantiem. Bīstami ir cilvēki, kas reāli cīnās ar ieročiem, naudu vai varu, nevis rīko piketus un protesta akcijas, sevišķi jau ņemot vērā šo akciju apmeklētību.
  Runājot par to, vai Uldim Freimanim būs turpinātāji? Grūti teikt, tad ir jājautā – cik cilvēki ir latviešu tautas patrioti un ir neatkarīgi cīnītāji? Pārsvarā mums ir mutes virinātāji, ne cīnītāji. To skaitā tas pats resnais pederasts no dvinskas, uz to vien spējīgs kā stāvēt aiz patriotu mugurām atsevišķos gājienos un piketos, kā arī burkšķēt telefonā un tēlot baigo “patriotu”. Tas pats vācu Granting, kurš laikam var rakstīt jebko, jo likumi uz viņu neattiecas… Tā varētu nosaukt vairākus, bet ne daudzus…

 15. Vecais saka:

  Ja svelme bīstama,kapēc nav apmiruši visi citi no saeimas un augsta ranga iestādēm?

 16. Antigedroics > Vecais saka:

  SIRDSLIMNIEKIEM BĪSTAMA, vecais muļķi! Augsta ranga klauni droši vien saņem labāko medicīnisko aprūpi un sēž kondicionētās telpās, viņiem visticamāk, nekas tāds nedraud…

 17. Tālis saka:

  >Antigedroic! Tu cīnoties pret AG esi palicis gedroicisks. Pirmā pazīme – gandrīz visus sauc par muļķiem. Nākošās izmaiņas sāksies ar to, ka paliksi nekopts un trekns – iespējams, ka šī izmaiņa sākusies un progresē. Un vēl vēlāk sāksi pielūgt Hitleru. Noslēguma fāzē pārcelsies uz Daugavpili.

  Labāk no antigedroica kļūsti par kulturālu cilvēku!

 18. Antigedroics > Tālis saka:

  Vai tiešām Gedroics ir resns, nekopts un mīl dzīvot starp okupantiem un tur mājās Hitlera bildi kā svētbildi?

 19. Bolero_10 saka:

  Vai tiešām UF bija sirdsslimnieks? Kurš to teica???

 20. Vecais saka:

  Tak murgi! Jebkuram no malas,redzams ka tā ir bijusi slepkavība,nav ko izdomāt smieklīgas un nekādu kritiku neizturošas atrunas!

 21. tava ēna saka:

  Nekādas atrunas nebūs! – jebkuram būs jāmirst pēc plānprātiņa Grantiņa scenārija.
  Vienigais, kurš drīkst noteikt diagnozes – Grantiņš. Ja kādam tas te nav skaidrs, tuvākā laikā būs rakstelis ar štempeli uz pieres.

 22. Antigedroics > Vecais saka:

  Debīlais jefiņ, ja U.Freimanis tik tiešām sirga ar sirdskaiti, tad tās nav nekādas “kritiku neizturošas atrunas”, zinot, cik sestdien Latvijā bija karsts. Es esmu redzējis kā sirdsslimniekam ir patiešām tik slikti, ka viņš nevar paiet dēļ KARSTUMA!
  Bet plānprātīgais Gratiņš reiz jau te rakstīja, ka esot viens večuks nogalināts pie Kuldīgas un piestiprināts kādā “viņķeļu” ezera dzelmē. Jā, tas bija tikpat “ticams” stāsts, ka šis stāstiņš par U.Freimaņa “slepkavību”. Ja tā bija slepkavība, lieciet kaut vienu aizdomīgu faktu, kaut netiešu pierādījumu galdā? Nevajag izplatīt melus.

 23. Vecais saka:

  Tieši tāpēc ka viņš augstākajām instancēm bija kā dadzis acī,tieši tāpēc šo lietu jāizmeklē cik vien smalki var,savādāk bail iekš lv dzīvot.

 24. Miervaldis saka:

  REINKU SADEDZINAT DZIIVU!

 25. Miervaldis saka:

  Uldis Freimanis ir kritis par savu dzimteni!Bet Latvijas brīvības cīnītāji arī pēc nāves nebeidz karot!Jo par tēvzemi nekā dārgāka nav!

 26. AG saka:

  Es arī domāju, ka U.Freimani noslepkavoja, bet pats es esmu Ādolfs Hitlers. Es ceru reiz ar Lindardu Grantiņu tikties durkā vienā palātā!
  Sieg heil!

 27. pp saka:

  Šodienas krievu avìzé VESTI, Ulda foto ievietots pirmajá lapà ar izsmejošu aprakstu, augšéjã stúri ielikuši uzrakstu ” kaput “.
  Acimredzot šitiem degradantiem pret Uldi ir tãds naids bijis ,ka pat mirušam neliek mieru.
  Bet vińi par to vél atbildés !

 28. Tālis saka:

  Ir jau arī krievi, kuriem simpatizēja Ulda cīņa pret Jevropu un pret homoseksuālistu propogandu.

 29. Vecais saka:

  Tās visas cīņas ir tas pats,kas cīnīties ar vējdzirnavām.

 30. skorceni saka:

  Tāli,protams,ka Cukurs izglāba vairākus židus,bet par to viņš neguļ brāļu kapos un par to viņu nežēlīgi noslepkavoja.nez kas tās revolūcijas taisija……laikam jau latviešu zemnieciņi:):).viss krievu čekas aparāts ar beriju priekšgalā bija lettinji,konclāgeros arī uzraugi un kurinatāji bija latvieši.nabaga cietēji židiņi!!!!!!!!!!!!!!!vai maz kompensāciju ir saņēmuši par viltus genocidu…..

 31. Zelma saka:

  Visi ar ko runājām ir prliecināti, ka tas viss par 4.juliju, tie ekstrēmie neko nepiedod gojiem. Es nevaru veselibas dēļ, bet jūs visi ejiet godu pēdējo atdot šim mūsu varonim

 32. Tālis saka:

  Cukuram jāguļ brāļu kapos. Bet nevajag arī pārpīlēt žīdu ietekmi uz mūsdienu Latvijas politiskajiem procesiem. Dažas lietas viņi ietekmē, bet daudzas lietas ietekmē zviedri, amerikāņi un krievi.

 33. AG saka:

  Nolādēto okupantu avīželi “Vesķi segodņa” par to vajag iesūdzēt tiesā! Elementāri!

 34. skorceni saka:

  Kāda var būt žiietekme?!!!!???Tieši židi ari ietekmē zviedrus,krievus ,amerikāņus.Kam pasaule ir parādā?vai latviešiem?tikai židiem…….tas ir s4n zināms.un neiet runa par parastajiem žīdelēniem,jo tos ja vajadzēs lielajiem žīdiem,tad atkal izkurinās krāsnis.

 35. @ saka:

  skorceni ir taisniba, zemakas kastas zidus upures savam izredzeto biznesam

 36. skorceni saka:

  tā ir bijis un arī būs!viņi ir uztaisījušies par mūžigiem upuriem lai varētu saņem kompensācijas.tās jau nav daži miljoni,tās jau rakstāmas ar deviņām nullēm….

 37. Miervaldis saka:

  Kriev pilsoni – loģiski spriežot, tad šo noziegumu izdarija DP žīdu tupeļu laižu Reiniku priekšgalā!Un nevis viņš visiem žīdiem bučo zābakus, tik vien blandoņžīdiem, jo pārējie žīdi jau normāli!

 38. Miervaldis saka:

  Nu un ko es vēl gribu teikt ?
  Neuztraucies Freimani !
  Tu miri varoņnāvē, bet tavi slepkavas mirs drūmā suņa nāvē !
  Tā, lūk !

 39. Baiba saka:

  Ir pagājis gads kopš Ulda nāves, bet neviens par viņu vairs neatceras.

  Admins
  Tā nu nav tiesa, Tribunāls viņu atceras un pat ielika VIDEO atkārtoti.
  http://www.youtube.com/watch?v=YU6xqU83xhA

 40. Rūdis saka:

  Varbūt varam samest Uldim piemineklim, jo pat nav zināma vieta, kur viņa pīšļi apglabāti.Biju Valmierā, atradu viņa vecāku kapu, bet par Uldi neviens no valmieriešiem nezināja.Laikam jau viņš dzīvoja pieticīgi un neko mantisku pēcnācējiem neatstāja, ja jau nav nevienas piemiņas zīmes.

  Admins
  To, ka Uldim tiks uzstādīts piemineklis, lai nešaubās neviens krievžīdu cionists, ar vietējiem kangariem priekšgalā.

 41. Anita saka:

  Vai kāds zina viņa kapa vietu, jo es viņu ļoti cienīju par drosmi un patriotismu. Atceros viņu no 70-gadiem, kad vēl viņš dzīvoja Bauskā. Aizdegšu Uldiņam sveci pateicībā par savai tautai veltīto dzīvi.

  Admins
  Tas ir labs priekšlikums visiem.

 42. Iveta saka:

  Rīt paiet 2 gadi kopš Ulda Freimaņa nāves.Kur pieminekļi, kur mūžīgā piemiņa?! Kurš zina ko vairāk? Vai kāds viņu atceras?
  .
  .
  Admins
  Būs viņam piemineklis un viss, kas ar to saistīt, bet pirmāk jātiek galā ar žīdiski komunistisko hidru.
  LRTT viņu vienmēr atceras.(337)
  https://www.youtube.com/watch?v=YU6xqU83xhA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *