Par “varoni” Rožkalnu Jāni

H-86-2Uzvarētāju ceļš.

Jums ir grūti būt nesaprastiem / Jūs jūtaties izstumti / Jūs ignorē / Jūs izsmej / Jūs apkaro / Jūs nepadodaties / Jūs uzvarat.

=======================================================

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

Nekas, nekad un nekur nepaliek uz mūžīgiem laikiem apslēpts.

Viss reiz nostājas savās “dabīgajās” vietās.

Jānis RožkalnsAivars GardaAivars BorovkovsTāda nu ir tās Dievišķās Pasaules “nepatīkamākā” puse, protams, ka tikai priekš tiem, kuri ir gājuši nodevības ceļu.

LRTT savā i-vietnē pirms dažiem mēnešiem rakstīja, ka Sātans pirms savām beigām met savas pēdējās slēptās rezerves cīņā.

Foto triāde: Ar nolādētības zīmi apzīmogotie.

Foto: Latvijas politiskais “dižgars” Jānis Rožkalns ar saviem kolēģiem Aivaru Gardu un Aivaru Borovkovu.

Toreiz tika pieminēti “patrioti” Pēteris Kļava, Juris Rubenis, Anda Līce u.v.c. Pašlaik ir vērojama, ar veselu prātu apveltītam PILSONIM, absurda situācija, ka dižie “brīvības cīnītāji” ir cieši draugi ar VDK izdzimteņiem- slepkavām. Tas, protams, ir nesaprotams tikai tiem, kuri nav bijuši cieši saistīti ar Atmodas laika notikumiem un tā laika personāžu. Man viss šis “teātris” ir labi saprotams, jo biju Atmodas politiskajā epicentrā.

Bet sāksim ar šodienas nesaprotamajiem notikumiem.

Lielais “brīvības cīnītājs” Jānis Rožkalns ir atguvis savu dabisko stāvokli, viņš ir atklāti kopā ar tiem, kuri viņu “taisīja” par disidentu.

Maza atkāpe, Jānis Rožkalns nekad nav bijis Brīvības cīnītājs, bet gan provokators. Rožkalns atteicās iestāties H-86 grupā, atteicās arī parakstīt dokumentus, kuros tika pieprasīta Latvijas neatkarība no PSRS. Viņš tika no VDK komandēts uz Rietumiem, lai tur veiktu graujošu darbību latviešu organizācijās. To arī viņš veica spīdoši, sējot naidu un zogot uz nebēdu. Tika izkrāptas milzu summas, kuras Latvijā saņēma čekas parazīti.

Šodien mēs redzam, ka viņš ir kopā ar slepkavu- VDK augsta ranga virsnieku- žīdu Aivaru Borovkovu un vēl vienu izdzimteni, brīvmūrnieku, komunistu un uzticamu Maskavas kalpu- provokatoru Aivaru Gardu.

Redzam arī to, kā tiek pārrakstīta vēsture no dažādu akadēmisko salāšņu puses. Dzirdot, ko saka “akadēmiķi”-komunisti Tālavs Jundzis un Jānis Stradiņš, rodas sajūta, ka atrodies absurdo dimensiju realitātē, melns tiek dēvēts par baltu un otrādi.

Jānis StradiņšTālavs JundzisLūk, akadēmiķa Jāņa Stradiņa murgs par Aivaru Borovkovu: Latvijas Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs ir viens no izcilākajiem Latvijas juristiem… .

Foto: Šeit redzamie Stradiņš un Jundzis sevi uzskata par “akadēmiķiem”. Cik gan nožēlojami var būt šie cilvēkveidīgie lopi.

Šis sarkanā akadēmiķeļa murgs nav sacīts 1986. gadā, bet gan 2012. 16.04. Kā redzams, tad šis sarkanais noziedznieks savā APZIŅĀ atrodas vēl padomijas laikos.

Un re !, vēl viena akadēmiķeļa Tālava Jundža murgs: pazīšanās 30– gade ar Aivaru Borovkovu ļāva man secināt, ka A. Borovkovs ir daudz darījis, lai mēs dzīvotu neatkarīgā Latvijā.

Jā ! Dziļāk jau vairs nav iespējams krist, bet tāda jau ir Ļaunā(sātaniskā) MORĀLE. Atgādināšu šiem komunistiskajiem noziedzniekiem, ka Aivars Borovkovs bija mana aresta, par Helsinki-86 dibināšanu, galvenais realizētājs. Atceroties tos laikus un kādā eiforijā šis karikatūriskais žīds bija, vienkārši uzbango neiedomājams pretīgums. Pēc šī gara kropļa(A. Borovkova) pavēles mani Škirotavas darba nometnē bija jānoslepkavo. Tas, ko es pārcietu šajā nometnē, man katru dienu nāk atmiņā.

Tāpēc es esmu tiesīgs sacīt šiem „akadēmiķiem“:“Kaut jums par šiem vārdiem mēle dzīviem nopūtu !“

Jūs esiet latviešu tautas nolādēti bendes, kopā ar žīdu cionistu Borovkovu.

Latvijā Tiesiskums tiks atjaunots un jūs tiksiet tiesāti par prātam neaptveramu genocīdu pret latviešu tautu.

„Jekelna skatuve“ tiks atjaunota un jūs būsiet pirmie „aktieri“ uz viņas.

Lai Dievs jums dod veselību nodzīvot līdz TAI dienai.

Arī „brīvības cīnītājs“ J. Rožkals kāps uz šīs skatuves.

Jūdasam jūdasa alga.

L.Grantiņš    10.07.12

You may also like...

58 komentāru

 1. Alfrēds saka:

  Tu gadījumā Jāni Stradiņu, kurš nekad mūžā nav bijis Saeimas deputāts, līdz ar to nav fiziski bijis spējīgs piedalīties Abrenes balsojumā, nejauc ar narkologu Jāni Strazdiņu? Atšķirība vienā burtā, bet rezultātā sanāk apķēzīt cilvēku, kurš no grēka pa gabalu stāvējis.

 2. LS>Alfredam saka:

  Kangars stradiņs bija ievēlēts no ZZS.Varbūt man publicēt pilnu Saeimas deputātu nodevēju sarakstu ? Pat nodevēja bija trimdas padauza paegle bijusī PBLA priekšsēde.

 3. Alfrēds saka:

  Publicē vai nepublicē, bet viņa vārdu tur neatradīsi, jo tu joprojām spītīgi Strazdiņu, kurš ir narkologs jauc ar Stradiņu, kurš ir akadēmiķis. Kur tik spītīgi zābaki – analfabēti rodas?

 4. Miervaldis saka:

  Latvieti – tu visu pateici punkts punktā!

 5. vilhelms saka:

  Teorētiski būtu naivi domāt, ka visi atmodas dalībnieki bija tīri un pūkaini, jo VDK nebūtu VDK, ja jau laicīgi nebūtu veikusi situācijas apsteigšanas manevrus un iefiltrējusi izlūkus vajadzīgajās vietās. Vēsture izveidojās, ka izformēja pašu VDK, bet kompromāti(mapīte) pret katru izlūku domājams jau nekur nav pazuduši:)

 6. Miervaldis saka:

  Latvieti – tev 100.punkti taisnības!Pie varas jau ir tie paši buki, kuri paļaujas uz to, k krievu ieklīdeņi paliks šeit mūžīgi!

 7. Miervaldis saka:

  Reiniks pats lielākais krievu tupeļu bučotājs!

 8. Miks saka:

  Nu gan “dziļš” raksts. Lasīju un brīnījos, jo Rožkalnu pazīstu personīgi, gadiem ilgi, un šeit minētās apsūdzības ir klaji aiz matiem pievilktas. Viņš nav čekists, bet gan čekistu uz Sibīriju izsūtīts Latvijas patriots. Pēc tam čekisti viņu izsūtīja uz Vāciju, kur turpināja informēt Rietumus par Latvijā notiekošo, tai skaitā, palīdzot latviešiem ar humanitāro palīdzību. Viņš arī šobrīd nav nekāds miljonārs, drīzāk pretēji – kā daudzi latvieši dzīvo no rokas mutē. Bet, izlasot rakstu līdz galam, manī tomēr atgriezās skaidrība, redzot raksta autoru. Grantiņa kungu arī pazīstu personīgi, un viņš nav pat cienīgs nostāties blakus Rožkalnam. Šis raksts, kura virsrakstā izcelts Rožkalns, ir liekulība, gļēvulība un – kā jau daži komentāros minēji – skaudība no autora puses.

  Admins
  Jā, Mik, it sevišķi jau kopā ar slepkavu un KGBistu Aivaru Borovkovu Jānis Rožkalns parāda savu patriotismu.
  Un vai tu zini par kādiem “nopelniem” “cīnītājs” var sēdēt politiskajā zonā ?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *