J. Zīverts. Un tad kļūst baisi

1234

Labdien, letiņi !

Jānis Zīverts LatvietisŠī Ivara Ķezbera “grēksūdze” ir kārtējais apliecinājums mūsu t.s. valdības nodevīgai politikai pret savu tautu !

Tikai muļķim var iestāstīt, ka tas tā nav.

Tad jāuzprasa šim muļķim, kāpēc mūsu t.s. valdība vienaldzīgi noraudzījās uz latviešu tautas ienaidnieka Lindermaņa aktivitātēm ? Kāpēc mūsu t.s. drošības struktūras to visu redzot gļēvi klusēdami salīda “aizkrāsnē”? Kāpēc mūsu latviskotie latviskie spēki klusēdami noraudzījās un joprojām noraugās šo provokatoru darbībā ?

Kāpēc ? Kāpēc ? Kāpēc ?

Domāju, mūsu “vadošie” un valdošie saņēma norādījumus no “īstā” Latvijas “saimnieka” neiejaukties vai mutes aizbāza ar žūksnīti zaļo papīrīšu.

Kas to lai zin ?

Bet izlasot šo rakstu var vilkt paralēles ar neseno pagātni. Kā saka, vēsture mēdz atkārtoties. Staļina rēgs joprojām atņirdzis savus ilkņus soļo pa Latvijas varas gaiteņiem !

Un tad patiešām kļūst baisi !

Lai DIEVS mums stāv klāt !!!

Rakstā izmantoti materiāli no “ZINTNIEKS”.

28.05.12

LRTT piebilde.

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

TR12I. Ķezbers par savu atklātību samaksāja ar savu dzīvību. Nav šaubu, ka viņš tika noslepkavots, tāpat kā neskaitāmi citi Latvijas patrioti. Divus no Ķezberim zināmajiem, bet nenosauktajiem noziedzniekiem, var nosaukt LRTT. Tie ir Ivars Godmanis un Aivars Borovkovs. Abi ir pieskaitāmi pie bezkompromisa slepkavām, izdzimteņi daļēja cilvēka izskatā.

Neviens taču neapņemsies apliecināt, ka šie karikatūriskie radījumi izskatās pēc cilvēkiem.

LRTT šos Ķezbera pieminētos noziedzniekus aizvilks uz karātavām kopā ar āboltiņām, zatleriem, dombrovskiem, zaķiem, viņķelēm, olšteiniem, pabrikiem, kristovskiem, ķīļiem, bērziņiem, reinikiem, kažociņiem un daudziem citiem tautas padibenēm.

Aivars BorovkovsIvars GodmanisTā būs ne tikai latviešu tautas gaviļu diena, bet arī visas pārējās pasaules prieka diena !

Foto:Izdzimteņi uz kuru sirdsapziņas ir neskaitāmas slepkavības.

Latvijas Republikas Tautas tribunāls savu solījumu pildīs.

Latviešu tauta atbrīvosies no šiem sātanistiem un viņu kalpiem.

Izlasot I. Ķezbera raksta pirmās piecas rindas pārejiet uz labo pusi, pēc tumšās līnijas pārejiet atkal uz kreiso pusi.

a-1

a-3

You may also like...

4 Responses

 1. AG saka:

  :ĶEZBERS BAIGAIS PATRIOTS BIJA, KĀ TAD!!!:))

 2. raivis saka:

  Sveicināti. Man te uzkrita doma, kā Njūtonam ābols un viņš izgudroja gravitāciju un tapēc nekrītam no zemes. Kā tas sanāk? Lieldienas tiek svinētas pirmajā pilnmēnesī pēc pavasara, tas ir pēc hevreju kalendāra nisana mēneša 14 dienā, tas ir seno ziedošanas, upurēšanas rituāla, laiks. To deklarē visur. Bībeles izskaidrojumos Kristus upurēšanas laikā notika saules aptumsums. Tas tika apvienots, un tagad visa neticīgā pasaule atgādina soda ekspedīcijai (semītiem, kuri tika morāli sagatavoti Sinajas tuksneša 42 gadu pārgājiena laikā) ka viņiem pa pēdām seko Talmuds un Tora. Jautājums man visiem zinātņu vīriem. Kā pilnmēness laikā var notikt saules aptumsums??? Mēness atrodas otrā pusē zemei no saules. Tas ir Nobeļa prēmijas nozīmes atklājums. Vienreiz zemes vēsturē notika tāds unikāls gadījums. Vai arī var saukt pie atbildības par apzinātu maldināšanu ar izrietošiem secinājumiem. Protams ja vēl ir juristi kas nav atkarīgi no baznīcas. Kuriem nav kā krievi saka – Kiška tonka. Salīdziniet ģerboņus ar 12 tribes of israel pazīšanās zīmēm, karogiem un vimpeļiem, vēl lost tribes of israel. Bērnu saitā ir 613 punktos paskaidrots ko drīkst un nedrīkst darīt. akhlah.com/ . Zināšanas ir tikai spēks. Ja zini, tad skatoties masu mēdijus, saproti ka bija dotas zīmes, mājieni. Semīti ir tikai karaspēks kurus dzen pa priekšu, lielgabalu gaļa. Paskatieties filmas -Apdzīvotā sala-.Viņiem ir populāri rēbusi, prāta spēles, salīdzinājumi. Tagad notiek (kā saprast var) pazudušo cilšu (klanu, tribe) medības, kuri 700gados pirms mūsu ēras izmuka no pakļautības, bez ideoloģiskās apstrades. Aizgāja iekarot Persiju, un pazuda, izklīda. To vadība nevarēja pieļaut un no viena (vispaklausīgākā) brāļa izveidoja Izraēlas cilti, bija četras sievas. Tā ka visi ebreji ir asins radinieki. Otrs brālis krita nežēlastībā. Palasiet Veco derību, Toru. Tas viss ir spēkā. Ja notiek slepkavība ar asins nolaišanu, tad tā ir rituāla. ziedojums Zelta teļam, Mozus aprakstā. Nerociet dziļi, viss ir noslēpts virspusē.

 3. Miervaldis saka:

  Visi normālie Latvieši ir aizbraukuši, palikuši vien muļķi, tā lūk Zīvert!

 4. Ēzelis saka:

  ^ Raivim
  Labs novērojums, bet par to iedomājās jau senajos laikos, kā arī viduslaikos.

  http://en.wikipedia.org/wiki/Crucifixion_darkness_and_eclipse

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.