Von: |
Raivis Dzintars (raivis.dzintars@gmail.com) |
| Gesendet: | Sonntag, 17. Januar 2010 13:10:18 |
| An: | Linard Grantins (l.grantins@hotmail.de) |
Paldies par viedokli, Linard! Man, protams, žēl, ka savus domubiedrus uzskati par lielākajiem ienaidniekiem. Nejūtos nemirkli nevienu nodevis ar to, ka esmu runājis ar Osipovu vai ar jebkādu citu. Runāšu kaut ar pašu nelabo, ja vien tas dos labumu manam mērķim. Nejūtos vainīgs arī par to, ka strādāju Latvijas Avīzē, kurā man ir iespēja bieži uzrunāt cilvēkos latviskumu un atgādināt, ka jaunajā paaudzē ir nacionālo ideālu sekotāji. Neviena cita avīze tik lielu auditoriju ar maniem viedokļiem uzrunāt neļauj. Vai tad pareizāk būtu šo auditoriju neizmantot?
Nejūtos arī pazemojis latviešus ar to, ka sakopju vidi, savu zemi un ka uzturu jauniešos tautisko garu.
Ja Jums šķiet pavisam citādāk, tad tur neko nevaru darīt. Man tikai skumji par to, ka latvieši plēšanas savā starpā viens otru nolamādami, kamēr ienaidnieki apvienojas un pieņemas spēkā. Ceru, ka tas mainīsies.
———————————————————————————————————————————————
Es varu ikvienu nosaukt par “jefiņu” un “ieteikt nošauties” un nebūšu ne ar vārdu samelojies, jo tas neliecina par faktiem, bet tikai un vienīgi par rakstītāja kultūras līmeni.
Ar ko esam vienojušies – ar visām lielākajām patriotiskajām organizācijām – Daugavas Vanagi, LNKB, LNPA, LVA, Klubs 415 un citi. Organizācijas rindās ir tik daudz gados jaunu Latvijas patriotu, kā nekur citur vienkopus. Ja tas viss nav vienotība, tad kas ir?
Kas tieši šajā fotogrāfijā no manas puses bija tas noziedzīgais? Tas, ka stāvēju līdzās Osipovam? Tas, ka mani pret manu gribu nofotogrāfēja? Vai tas, ka ar viņu runāju? Ja tas ir “noziegums”, tad sanāktu, ka visi ir “noziedznieki”. Tu gribi atrast Dievus sev līdzās, bet kur tad viņi ir? Ir vajadzīgi darītāji, kas spēj vienoties, kas spēj pievērt acis un nelielām uzskatu atšķirībām, savstarpējām antipātijām lietas labā. Vai Jums tiešām šķiet, ka ar šo apsaukāšanos kaut vienu gudru latvieti sev pievērsīsiet. Es zinu, cilvēkus, kas Jums ticēja, bet pēc šādām publikācijām novēršas. Man, kurš arī tiek nolamāts, nākas būt par Jūsu advokātu, aicinot apdomāties, ka cilvēkam ir grūti klājies un ka viņā ir pamatotas dusmas, kas diemžēl bieži izpaužas nepareizā virzienā.
Labi, nav vērts laikam mums diskutēt. Darīsim viens katrs kā uzskatām par pareizāku. Ja mērķis mums ir viens, tad vēlu veiksmi – nevis līdzekļos, bet rezultātā!
Visu labāko!
Raivis.
——————————————————————————————————————————————
Vai kopā ar Nelabo nonāksim pie Labā ?
Dzintara kungs, ja vēlējies man atbildēt, tad vajadzēja to darīt tā vārda īstajā nozīmē. Tu esi atbildējis īsta demagoga manierē, bet ne pēc būtības. Kā man saprast Tevis teikto, ka es savus domubiedrus uzskatu par saviem lielākajiem ienaidniekiem ?
Vai tad es Tevi esmu vainojis par to, ka Tu strādā LA ?
Vai es Tevi esmu vainojis par to, ka Tu sakop vidi ?
Tev kā politiskam darbiniekam ir jāsaprot, kad un kā “sakopt vidi”, lai nedegradētu savas tautas Garīgās vērtības un pašu tautu.
Tev žēl, ka latvieši plēšas savā starpā ? Kuri ir tie Tavi latvieši ? Krustiņš, Pupurs, Garda, Dzintars, Iesalnieks….vai šie ir tie latvieši ?
Pret Tavu gribu nofotografēja Tevi ar Osipovu !?
Pēc Tevis teiktā iznāk, ka vainīgs ir fotogrāfs nevis Tu. Kas Tev ar to krievu fašistu bija apspriežams ? Tu, Raivi, saki, ka jāpiever acis uz nelielām uzskatu atšķirībām….! Es nekad nesēdēšu pie viena “galda” ar Krustiņu, Pupuru, Rožkalnu, Gardu, Tevi vai Iesalnieku. Jo jūs neesat tie par ko uzdodaties.
Tu esi ar mieru runāt ar pašu Nelabo, lai sasniegtu savu mērķi. Tādā gadījumā Tavs mērķis nav cēls un Taisnību saturošs. Ejot kopā ar Nelabo Tu agrāk vai vēlāk nonāksi Ellē un aizrausi sev līdzi latviešu tautu, un to es Tev un tev līdzīgajiem neatļaušu. Tāpēc arī Tev un tev līdzīgajiem ir tāds naids uz mani un maniem domubiedriem. Tieši Tava partija ar Iesalnieku un pārējiem “jāņiem” ir tā, kura mani un LRTT cenšas nomelnot. DP un VL intereses ir apbrīnojami līdzīgas !
Vai nebūtu labāk, ka jūs savu enerģiju izmantotu cīņa pret latviešu tautas ienaidniekiem?!
Tu, Raivi Dzintar, centies mani pazemot, piesaucot rakstītāja kultūras līmeni. Kāds tad ir Tavs kultūras līmenis, piesaucot Nelabo un “definējot” par draugiem tādus Krustiņu vai krievu militārista dēliņu, Maskavā savervēto Krievijas impērijas aizstāvi, VDK-J. Ziemeļa nodibinātās H-86 Rīgas nodaļas biedru- Konstantīnu Jevgēnija d. Pupuru ?
To, ka viņš ir provokators, pat atļāvās paziņot no prezidenta Pils.
Lūk, šāda ir atbilde Bībelnieka kungam, kad viņš gribēja K. Pupuru izvirzīt Triju Zvaigžņu ordeņa apbalvojumam:

” A.god Bībelnieks kungs!
Ne jau viss ir zelts kas spīd. Arī patriotiskās un disidentu grupās čekai izdevās iefiltrēt savus aģentus un ziņotājus. Diemžēl tā tas ir un par to ir liecības.
Ar cieņu, Vaira Vīķe Freiberga.”.
Kāda kangara foto !
Šeit K. Pupura e-vēstule man, kad es viņam aizrādīju par neprecizitātēm viņa teiktajā:
Von: pupurs@aol.com
Gesendet: Montag, 13. April 2009 06:35:45
An: l.grantins@hotmail.de
Tu labak atsuka manu….zilais duriks! :-))
Un šeit viņa rakstītais komentārs:
Linardam Grantinam 11.jūl, 15:54
baigi ieinteresejos, kas tie tadi ir Pupurs, Grantins, Rozkalns un co. Iegaju gugula un…..tagad viss ir skaidrs.
Vislielaku iespaidu atstaja K.Pupura vestule L.Grantinam, tipa “apsveikums jaunajam gadam” (var atrast www.glabvalsti.lv). Grantin, zini, tu siem cilvekiem pat blakus nestav, ari E.Veidemanei! Un gribu tev pateikt tikai vienu, suka, suka un velreiz suka…nav jau pirmo riezi… zilais luzers!
Raivi, to visu Tu zināji, bet neskatoties uz to, jūsu partija šo gara kropli nosauca par savu draugu ! Tad,Raivi, kas esi Tu pats ??? Es nevienu neapvainoju tikai tā,- aiz gara laika. Tiek cītīgi krāti “šo cilvēku gara darbi” un kad visi tie tiek salikti kopā, tad atbilde ir nolasāma… .
Konstantīns bija arī viens no LRTT piesēdētājiem. Noticēju kādreiz viņam, jo domāju, ka viņš Ziemeļa grupā nejauši nokļuvis… . Smagi maldījos. Gandrīz ar savu dzīvību samaksāju (par to kādu citu reizi)…. . No LRTT vienreiz viņu “izsviedu” par pārmērīgu alkohola lietošanu ! Vairāki “cīnītāji” mani par to nosodīja… . Kad viņš apgalvoja, ka esot ticis galā ar alkohola problēmu, tad pieņēmu viņu atpakaļ. Izrādās, ka tā bija mana “melnākā” diena, no kuras vēl šodien neesmu atguvies (bet par šo tēmu arī kādu citu reizi)… .
Tu, Raivi, tāpat kā Aivars Garda, strādājiet kopā ar DP, kuru savukārt vada bijušie VDK- latviešu tautas slepkavas. Ja nebūtu tādi “gaisa nolaidēji” kā Tu, Garda vai Krustiņš, tad latviešu tauta jau sen būtu “uzsprāgusi” un samalusi miltos komunistu salašņas. “Dobeles variants” to labi parādīja. Tas arī reiz notiks un no “turienes” arī nāks īstie patrioti.
Pienāks diena, kad zem hipnozes vai arī ar kādas “tabletes” palīdzību, mēs visi tiksim nopratināti. Es darīšu to labprātīgi. Šāda metode tiks pielietota, lai netiktu apvainoti un tiesāti nevainīgie. Tad arī tiks atvērti tie saucamie “čekas maisi” bez pašiem maisiem.
L. Grantins
24.01.2010


Von:











