Komunists(I. Kalniņš), tas ir un paliek noziedznieks

H-86-3

Pirms lasiet: www.tautastribunāls.eu izlasiet šeit rakstīto:http://tautastribunals.eu/?p=7257 tad arī sapratīsiet, kāpēc tiek rakstīts tieši tā, bet ne savādāk.

LRTT i- vietnē ir atrodams: jūdaisms, cionisms, komunisms =ANTIKRISTS.

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

Mērkaķis Imants KalniņšKGBista sieva, latviešu tautas bende Māra ZālīteKomunists,KGBists,izdzimtenis,latviešu tautas bende Jānis Peters

FOTO NOSAUKUMS: GARA KROPĻI

Foto: Trīs komunisti, trīs VDK darbinieki, trīs latviešu tautas bendes. Šie cilvēcības kropļi nekad nav nosodījuši Godmaņa, Kargina u.c. noziedznieku ļaundarības pret latviešu tautu.

NĒ !

Ir noticis tieši pretējais, šie komunistu nelieši ir redzēti kopā ar karginiem, godmaņiem, lembergiem… . Zālīte un Peters bija tie, kuri radīja latviešu valodai šo zemisko stāvokli Latvijā. Peters un Zālīte bija konsultanti VVF, kurai ieteica “mīkstināt” latviešu valodas lomu Latvijā.

Dažreiz domājam: nu nevar būt, ka visi komunisti ir nelieši, bet kā to parāda dzīve, tad komunists nemaz nevar būt labs cilvēks, jo VIŅŠ ir devis zvērestu Sātanam-Antikristam. Viņa smadzenēs tiek “ielikta” iznīcības programma.

To mēs izteikti redzam Latvijā.

Neviens komunists nav aizstāvējis latviešu tautu. Visi Latvijas komunisti ir uzticīgi Sātanam, kalpo Krievijas un Izraēlas asiņainajiem slepkavu režīmiem. Šie latviešu tautas atkritumi zog un izpārdod latviešu tautas materiālās vērtības, lai dzīvotu lepnībā un bagātībā.

Uz latviešu tautu viņiem ir UZSPĻAUT.

Ar nolādētības zīmi apzīmogotie komunisti: godmaņi, g.ulmaņi, bērziņi…. ,”kultūristi” komunisti: dripes, ziedoņi, hanbergi, peteri, zālītes…. vēl līdz šai dienai nav beiguši nīdēt savu tautu.

Divdesmit gadus rūpīgi slēptā “āža kāja” izlīda vēl vienam komunistu izdzimtenim Imantam Kalniņam, kurš 22.10.11. nekautrējoties paziņo, ka viņa sapnis ir būt kopā ar SC.

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/62035/imants-kalnins-koalicija-veletos-na-sc-un-zzs

Tātad, šis komunists, alkoholiķis grib atzīt Latvijas okupāciju par LIETDERĪGU “Staļina soli”.

Saskaņas centra fīrers- slepkava Urbanovičs, savā vēstures PĒTĪJUMĀ, šādu LIETDERĪGUMU ir apstiprinājis. Tagad tam pievienojas komunists, Triju Zvaigžņu ordeņa īpašnieks, komponists I. Kalniņš.

Vai esiet aizmirsuši, ka šis izdzimtenis ir “veltījis” skaņdarbu dižajam Ļeņinam ?!

Nu nespieda nevienu komponistu rakstīt tādus “asins darbus”, tā bija paša I. Kalniņa iniciatīva. Briesmīgi šim iznirelim gribējās “peldēt” asiņainās komunistiskās ELITES augšgalā.

Visus šos garos pēcAtmodas gadus šis nelietis SAEIMĀ ir sabotējis latviešu tautas nacionālās intereses !!!

Bet pienāks DIENA, kad tādi kalniņi, peteri u.c. kociņi, peldēs savos izkārnījumos līdz noslīks un Velns viņus paraus… !

Un- uz TURIENI šiem Sātana kalpiem arī ceļš… .

LRTT      22.10.11

You may also like...

8 Responses

 1. Eduards says:

  Nu ko tur tik daudz par ŠIEM MĒSLIEM runāt!?
  Vai tad ir kāds no varturiem DARĪJIS KAUT KO LABU LATVIJAI ,CILVĒKIEM!
  Jāveic Latvijas varas augšgala NOZIEGUMU STARPTAUTISKA IZMEKLĒŠANA UN SODĪŠANA!

 2. latvietis says:

  Velns (komunisti) Imantu Kalniņu, Māru Zālīti un Jāni Peteru ar varu uzspieda latviešiem un atņēma (ar nošaušanu, represijām, aizliegšanu) Latvijas brīvvalsts laika principiālo, stalto un garā stipro inteliģenci, velns lai arī parauj (tiesā par nodevību) kolaborantus Imantu Kalniņu, Māru Zālīti un Jāni Peteru!

 3. domas says:

  Ja cilvēki būtu ieklausījušies Helsinki 86 dibinātāja un ideju iedzīvinātāja, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieta Linarda Grantiņa teiktajā, nebūtu nozagta Latvijas valsts.

 4. saruna says:

  Nav ilgi, kā paies 100 gadi kopš Skalbe ar sirds asinīm sāka rakstīt šos vārdus savās Mazajās piezīmēs.

  Brīvība ir tikusi gūta un zaudēta, Latvijas tauta pārcietusi jukas, uzplaukumu, genocīdu, karus, okupācijas un lienošu imperiālistisku svešinieku invāziju.

  Daļa no svešiniekiem ir meklējuši patvērumu Latvijā no briesmām savā zemē, daļa ir bijuši asiņaini iekarotāji, daļa – bijušie genocīda nometņu darbinieki, lai neteiktu noziedznieki, un daļa – Krievijas interešu priekšpulks “tuvajā aizrobežā”.

  Latvijā pirms pēdējā kara lolotās etniskās minoritātes, iebrūkot krieviem, aši pieslējās iebrucējiem, tiesa gan daudzus no viņiem tas no represijām neglāba – staļinisma stratēģijas pamatā bija aizdomīgums.
  Daļa no viņu pēcnācējiem ir izauguši par krietniem cilvēkiem, kuri, nenoliegdami savas saknes, valodu un kultūru, draudzīgi iekļaujas Latvijas tautā.
  Bet daļa ir nocietinājusies dīvainā “krievvalodīgo” formējumā, kas negrib ne normāli dzīvot te, nedz doties citur, acīmredzami cerēdami uz bijušo privilēģiju revanšu.
  Daļa – ???

  Latviešu, daudz jau nekļūdīsimies, spējīgākā daļa ir tikusi mērķtiecīgi nīdēta, gan spīdzinot un atšaujot tepat Latvijā, gan spīdzinot un atšaujot Krievijā, gan Krievijas darba nometnēs un izsūtījumā, kur nāvējošas gāzes kameras aizstātas ar salu, badu un morālu pazemošanu.

  Daļa ir izglābusies Rietumu virzienā, arī tur tiekot pāri sūrām dienām.

  Daļa ir vārtījusies komunistu un čekistu dubļos, starp tiem arī tādi, kas to vairāk vai mazāk veiksmīgi darījuši augstāka mērķa vārdā. Daudzi mēs esam kritiskajā laikā cerējuši uz labajiem no komunistiem, par čekistiem un citiem slepenajiem baidoties pat domāt.

  Daļa no kompartijas funkcionāriem un čekistiem Atmodas laikā ir savas privilēģijas un slepenās iespējas konvertējuši par “svētu” prihvatizētu privātīpašumu un/vai slepenu, pusslepenu grupējumu “demokratizētu” varu. Atmoda ir tikusi apvērsta par lohotronu, kā Krievijas impērijā sauc spēli pēc tikai vienai pusei – šajā gadījumā topošajai Latvijas “elitei” – zināmiem noteikumiem.

  Darbs pēdējās okupācijas laikā ir mainījies no pēckara vergu darba līdz “viņi izliekas, ka maksā algu, es izliekos, ka strādāju” padomju impērijas sabrukuma beigās. Darbs pēc Atmodas apvērsuma ar to pašu slepeno spēku rokām ir ticis pēkšņi nomainīts uz naudas taisīšanu, bet pārējiem, tā saucamajiem lohiem, atmesta “šoka terapija” jau iepriekš nolemtas bezcerīgas konkurences apstākļos, neatlaidīgākos mērķtiecīgi mācot izdzīvot caur likuma un morāles pārkāpumiem.

  Neviens svešinieks nav spiedis mūs zaglīgi lavīties klāt “priekšnieciņam” ar kukulīti padusē. Bet nesam un nesam. Ka tik kaimiņš neapsteidz vai nepārsola. Tam jābūt dzelzs ierēdnim, kas iztur tādu “letiņu” spiedienu.

  Daļa tautas tagad glābjas, piespiedu brīvprātīgā kārtā bēgdami no “tautas varas” uz Rietumiem, jo vēlas izaudzināt bērnus, strādājot un saņemot atbilstošu algu. Daļa traucas projām, steigdamies baudīt Eiropas labumus, paturot, cerams, cerību atgriezties. Liela daļa ir bijusi kā no bada ķēdes norāvies suns, ar visām četrām sakrituši kredītos…
  Ko nu?
  Kā tagad atveseļoties līdz tiem sirdsskaidrajiem lietpratīgajiem latviešiem, par kuriem sapņoja Skalbe?
  Tomēr, mums ir Dziesmusvētku armija, mākslinieku armija, jaunu izglītotu cilvēku armija un ārkārtīgi sīkstu uzņēmēju armija. Un mammu armija.
  Ir jāapjēdz, ka Atmodas medaļas otra puse ir lohotrons, jāiegravē tas vēsturē, un jāiet tālāk.

 5. info says:

  Pēc 20 gadiem neatkarības mēs diemžēl esam otrā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā. Jaunie cilvēki izceļo. Neviens negrib dzīvot Ivara Godmaņa un Aivara Borovkova nozagtajā un mafiozajā valstī.

 6. vārds says:

  To teica krievu disidenti: У советского человека нет Отечества, его Родина – танк. No otras puses – tieši šie ļaundari liek mums cīnīties par savu godu un palikt par varoņiem.

 7. informācija says:

  Laikraksts: ar Kremļa atbalstu «krievu mafija» ieņem Eiropu

  «Apollo», redakcija@apollo.lv
  Ceturtdiena, 9. decembris (2010)

  «Krievijas mafija» ir izplatījusies pa Eiropu un turpina palielināt savas ietekmes sfēras, liecina «Wikileaks» publicētā ASV diplomātu sarakste. Noziedznieki tāpat kā, piemēram, gāze un nafta, ir kļuvuši par Krievijas eksporta preci, ziņo Francijas laikraksts «Le Monde».

  Spānija ir iecienīta krievu noziedznieku vidū. Katalonijas piekraste sākotnēji tika izvēlēta kā atpūtas vieta, taču vēlāk noziedznieki novērtēja vietējās likumdošanas vājās vietas un nolēma, ka tieši tur ir visērtāk realizēt tradicionālās nelikumīgās operācijas.
  Spāņu valdība jau ir veikusi divas vērienīgas operācijas pret «krievu mafiju», kā arī arestējusi vairāk nekā 60 aizdomās turamos, tajā skaitā arī četrus no astoņiem vai desmit mafijas vadoņiem, kuri darbojas ārpus Krievijas robežas.
  Lai arī Bulgārija ir Eiropas Savienības dalībvalsts, tomēr «krievu mafijai» arī tur ir ievērojami sakari. ASV vēstniecības ziņojumā teikts, ka kopš 2005.gada 7.jūlija Sofijā galvenā Krievijas ietekmes svira uz Bulgārijas ekonomiku, ir energoresursu imports, kā arī nafta, dabasgāze un kodoldegviela.
  Amerikas vēstniecība vērš uzmanību, ka kāda liela Krievijas naftas kompānija «uztur ciešus sakarus ar Krievijas slepenajiem dienestiem un organizēto noziedzību».
  Tāpat diplomāti piemin par noziedzīgām darbībām no Bulgārijas izsūtīto Mihailu Čorniju. Viņš ir saglabājis kontroli pār lielu skaitu kompāniju ar savas uzticības personas Todora Batkova starpniecību. 2009.gada 11.septembrī vēstniecība atkal raksta ziņojumu par Todoru Batkovu, pieminot viņa «ietekmīgos politiskos sakarus» un nodarbošanos ar labdarību.
  Diplomātiskajā sarakstē tiek pieminēti arī Krievijas sakari ar Ukrainas noziedzniekiem. ASV vēstniecība Maskavā uzsver, ka «organizētās noziedzības darbonis» Semjons Mogilevičs iesaistīts gāzes tirgošanas shēmā Ukrainā un apcietināts 2008.gada janvārī. Tomēr viņš var brīvi pārvietoties pa Krieviju, kā arī izmanto Krievijas oficiālo aizsardzību.
  Uzstājoties ASV un Spānijas kopīgās darba grupas cīņai ar organizēto noziedzību rīkotā sēdē, prokurors un operācijas «Lapsene» vadītājs Hosē Grinda Gonsaless atklāti paziņoja, ka uzskata Baltkrieviju, Čečeniju un Krieviju par gandrīz «mafiozām valstīm», viņš piebilda, ka «arī Ukraina kļūs tāda pati».
  Tur nav iespējams atšķirt oficiālo varu no noziedzniekiem. Viņš apgalvo, ka operācijā «Trijnieks» apcietinātais Genādijs Petrovs uztur «bīstami ciešus» kontaktus ar Krievijas varas augstiem pārstāvjiem.
  Gonsaless arī uzsver, ka «krievu mafija» kontrolē vairākas stratēģiski nozīmīgas nozares, tādēļ ir ārkārtīgi svarīgi izmeklēt šīs darbības. Turklāt viņu satrauc «neatrisinātais jautājums» par Krievijas premjera Vladimira Putina «iesaistes un kontroles līmeni pār krievu mafiju».

 8. pilsonis says:

  Tas I.Kalni°n°s ir vienkår°si sviestå sagajis no vecuma un alkat°ibas! Abi ar Paulu nu vienådi lokani pinti°ki, kaut abi labi komponisti!Żėl!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *