J.Zīverts. Mums esot jādomā pozitīvi !

Kāpēc latvietim obligāti jābūt muļķim!? (U.Ģērmanis)

H-86-2Ir dzirdēts un lasīts “vērtīgs” padoms, sak`, domājiet gaišas un pozitīvas domas un dzīve jums liksies rožaina.

Man gan izskatās pavisam citādi, proti: šie te, mūsu “vadoņi” visus šos gadus kakā tautai uz galvas un paši kakātāji iegalvo, lai tikai domā šīs gaišās un pozitīvās domas, tad nejutīs nelabo smaku, un liksies, ka tā ir šokolāde.

Drīzāk jau viss šis notiekošais izskatās tieši tā !

Pretekļi, V. Zatlers ar savu matraci ĻiļuVisi tie, kuri savas ķengas veltī latviski domājošo un darošo virzienā, tā saēdušies šo otrreizējo “šokolādi”, ka vairs nav spējīgi ne uz ko citu, jo smadzenes pārvērtušās šajā smirdošajā “šokolādē” !

Foto: Latvijas valsts pretīgākie kangari. Ar savu klātbūtni viņi zaimo Brīvības pieminekli. Šie ir tie, kuri cenšas latviešiem iestāstīt, ka viņu organismā pārstrādātā barība ir saucama par šokolādi.

Tā, lūk !

 Bet, vispirms gribu sveikt Valsts svētkos, 18. novembrī visus latviešus Latvijā un Pasaulē, izņemot padomju hibrīdus- latvijiešus.

Dievs, svētī Latviju un latviešu tautu !

Jānis Zīverts    11.11.11

Zemessargs Zīverts P.S.

Pasaulē zūd viss cilvēcīgais, paliek dzīvnieciskie instinkti… .

Patreiz, šajā brīdi, ticēt kaut kam noteikti nevar. Varbūt pēc paredzētajām Lielajām Pārmaiņām kaut kas izkristalizēsies, bet pagaidām… . 

LRTT e-pasts  L.Grantins@hotmail.de

You may also like...

24 komentāru

 1. Mani ļoti interesē, ko Jānis Zīverts ir domājis ar paredzētajām Lielajām Pārmaiņām ?!!!

 2. AG saka:

  Un kāpēc tu, Zīvert, pozitīvi domā par VL?

 3. Neatkarība saka:

  God.Zīverta kungs ! Latviski pareizi ir “pašreiz”, nevis “patreiz”.

 4. Ernis Purnis saka:

  Par ušakova raksteli-referenduma tēmas turpinājumu:

  Jā, ir ne mazums iemeslu šādai absurdai šābrīža notikumu attīstībai. Bet galvenais ir šāds: absolūtais Latvijas nelikumīgi naturalizēto krievvalodīgo jaunpilsoņu vairākums nobalsoja par tikai sev izdevīgo kompromisa politiku – par moratoriju likumdošanas iniciatīvām nacionālos un vēsturiskos jautājumos (zagļi nobalsoja, ka par zagļiem un zagšanu vairs neviens nerunās-super!). Tas bija skaidrs kremļa partijas “Saskaņas centra” nelikumīgo vēlētāju mandāts. Dabiski, šie nekaunīgie PSRS kolonisti rēķinājās, ka pirmo reizi kopš neatkarības atjaunošanas krievvalodīgo iedzīvotāju pārstāvji caur šādu demagoģisku muldoņu, kangaru uzpirkšanu un ar savas skaitliskās masas priekšrocību piespiedīs pamattautu -latviešus ļaut tiem piedalīsies latviešu valsts vadīšanā. Turklāt šo murgaino ideju par to, ka okupētā un neatbrīvotā Latvijas valsts ir jāpārvalda visiem kopā – gan iebrucējiem un to pēcnācējiem, gan ar apstulboto un uzpirkto dažu latviešu partijām, kuru vadība cerēja, ka šo plānu atbalstīs ne tikai “Saskaņas centra” krievvalodīgie nelikumīgie vēlētāji, bet arī cerēja uz mūsu- latviešu trulākajiem vēlētājiem! Tas neizdevās, nu jāshēmo jaunas variācijas par “tautu draudzību” un “integrāciju” uz latviešu valsts un tautas rēķina!

 5. Garāmgājējs- E.Purnim saka:

  Parādnieks no VL! ir labi pasacījis par šo tēmu:
  “VL līdzpriekšsēdētājs Imants Parādnieks uzsvēra, ka
  Latvija esot latviešu valsts un šie cilvēki varot “pukstēt”, cik gribot, bet no tā nekas nemainīšoties.
  “Viņi ir nulles, un nav vērts tam pievērst uzmanību,” sacīja politiķis.
  Parādnieks arī norādīja, ka jebkurš aicinājums izcelt krievu valodu uz citu minoritāšu valodu fona esot diskriminējošs, jo šai valodai neesot nekādu lielāku tiesību kā citām. “Šis ierosinājums pēc būtības ir fašistisks,” viņš piebilda.”

 6. Garāmgājējs saka:

  Labs sarkasms. Ar baudu izlasīju Zīverta kunga teikto un atcerējos blek-jokeri, jo viņam patiešām smadzenes pārvertušās Zīverta kunga pieminētajā brūnajā masā:
  “Visi tie, kuri savas ķengas veltī latviski domājošo un darošo virzienā, tā saēdušies šo otrreizējo “šokolādi”, ka vairs nav spējīgi ne uz ko citu, jo smadzenes pārvērtušās šajā smirdošajā “šokolādē” !”

  To pašu var teikt arī par NEATKARĪBU un AG.

 7. Neatkarība saka:

  Protams, garāmaizgājēj! Vai tad nu tribunālsiti tik zemu nolaidīsies un iemācīsies latviešu valodu. Te jau nemitīgi ir “dotā brīdī”un tīri “pa latviski”.

 8. Ernis Purnis saka:

  Jā murmuli “kremļa neatkarība”, redzams , ka nemani kā sevi nodod blējot tikai un vienīgi par pareizrakstību, nevis pīksti pret teksta būtību! Redzi čekas ķeska, lieta vienkārša-visi latviskas cilmes čekisti tika ļooti centīgi gatavoti kgb skolās un tiem iedresēja ne tikai perfektu latviešu pareizrakstību, bet deva arī labas latv. literatūras grāmatas, arī vecajā drukā mācija lasīt un pat runāt literāri pareizi, lai kangariem vieglāk iefiltrēties īsti latvisku cilvēku vidē. Arī citus paklausīgos augstskolās izdresēja un tagad tie no 91.gada pareizi raksta un runā latviski arī valdībā un Saeimā, kremļa vadīti un raustīti. Bet izglītotos latviešu patriotus okupanti sapūdēja cietumos, Sibīrijā, vai dabūja tie dzīvot trimdā un viņu bērniem un radiem šeit Latvijā slēdza augstskolas un vadošo amatu iespējas, bet savas valsts patrioti tie bija un palika. Un kaut visu mūžu smagu, nepiemērotu vai citādi darbu darot gramatikā tie varēja un var kļūdīties, bet ir palikuši cienijami savas valsts un tautas patrioti. Bet tava cimperlīgi liekulīgā norāde uz viņu izteikumu nepilnībām, vai kļūdiņām tikai tevi pašu atmasko, jo pret tēmu tev nav neviena argumenta, tad nu atliek vervelēt par čekas stila izdomāto plānprātību vai gramatiku, jo pret patiesību nebija un nekad jums svešo vergiem nebūs argumenti!

 9. Neatkarība saka:

  Purņa k-gs, nevajag tā uzreiz nervozēt. Bija tikai neliels precizējums – kam negadās. Bet tāda reakcija liek domāt, ka tiešām ne tikai neprotat, bet arī negribat prast runāt un rakstīt latviski.
  Apbrīnojama loģika Jums – visi, kuri nav bijuši par slinku iemācīties latviešu valodu ir čekisti. Vēl viens zinātnisks atklājums – “Kremlī” māca latviešu valodu.
  Bet, normāls cilvēks pateiktu paldies.
  Šodien jāpiemin Latvijas valsts patrioti nevis jāgānās. Ieturiet klusuma pauzi, lūdzu!

 10. Eduards saka:

  —Šodien jāpiemin Latvijas patrioti,nevis jāgānās.Ieturietklusuma pauzi,lūdzu!Tā saka,,neatkarība”!
  –Kad man pasniedza barikāžu dali’bnieka piemiņas zīmi-teicu-GODS KALPOT LATVIJAI,BET NE TĀDAI ,KĀDA IR PAŠREIZ!
  Patriotus pieminēsim TAD, KAD LATVIJA BŪS TIESISKA VALSTS!
  uN TAS IR IESPĒJAMS TIKAI TAD,KAD BŪS VEIKTA LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKA IZMEKLĒŠANA UN PIE VARAS BIJUŠO UN ESOŠO-SODĪŠANA!

 11. Eduards arvien pa mākoņiem. Nav iespējama nedz noziegumu izmeklēšana, nedz noziedznieku sodīšana, kamēr nav notikusi varas maiņa.Tāpēc nav saprotama Eduarda negatīvā attieksme pret s/o ” Nacionālā apvienība” centieniem pārtapt politiskā organizācijā,lai iegūtu varu un pieņemtu deklarāciju par 18.novembrī dibinātās valsts statusa atjaunošanu.Ar lūgšanām pie šīs varas neko nevar panākt.Tikai Latvijas valsts statusa maiņa dod mums tiesības uz dekolonizāciju,uz noziegumu izmeklēšanu, uz Latvijas valsts un tautas nodevēju sodīšanu atbilstoši starptautisko un valsts tiesību normām.

 12. Eduards saka:

  –Jūsu centieni man atgādina kuģa glābējus,kuri ar krūzītēm mēģina izsmelt ūdeni no tilpnēm…
  –Un vēl tas Jūsu kapteinis,kurš vairāk atgādina aziātisko satrapu…
  Būtu iedevuši man vārdu-dzirdētu TO,ko ir atbalstījuši piketos gan policisti,gan zemnieki…

 13. Miervaldis saka:

  Paldies Zīvert par apsveikumu, mūsu aprindas jau vislabāk zin, kad un kur tās pozitīvās domas domājamas.Bet līctekus tam, mums nav ne uz brīdi jāaizmirst, kad mūsu augšas ir viens liels bandītu bars, un mums nav jādomā šīs pozitīvās domas (vismaz pēc viņu stabules)Mūsējie paši zinās kad un ko domāt!

 14. Ēzelis saka:

  ^ “..līctekus..”

 15. stabules saka:

  Na-apvienībai saimnieki noteica sroku tikai divus mēnešus un tad jābūt politiskiem zēniņiem.Vadonis jau visus nobrīdināja,pašam vadonim jau krampis ir un maizīte jāēd.Visu čalis nokārtos ar gara spēku,pabeigs šeit darbiņu un tad kā Sprīdītis dosies pasaulē sakārtot pasauli.Pārējie patrioti tagad stāviet pie ratiem,nu ir vīri kam būs vara,kas varēs lielīties.

 16. AG saka:

  VAI KĀDS VISĀ PASAULĒ DOMĀ GAIŠAS DOMAS ARĪ PAR MANI – NĀKOTNES FĪRERU, SKAISTO ĀRIETI UN ŽĪDMĪLI!!!???

 17. annamarija saka:

  Nu ko tad tik nekonkrēti, stabule, stabulē? Sauc vārdā, ja ir vīra dūša!

 18. Miervaldis saka:

  Stabule – gribu palabot.Latviešu tautā vēl ir zelta raudi, tik vien ir jāatrod tas īstenais!

 19. Miervaldis saka:

  Anmarija – es tik tā vien izrunājos…..Tās ir melīgas stabules, tās ir sliktas stabules!

 20. Ernis Purnis saka:

  Ha, ha, par “neatkarību” sevi sauc kremļa atkarība un kremļa stabulēs verdziskie pūtēji, bailīgi sevi tik par “stabulēm” devē! Vien tikai
  “ēzelis” nemaskējas un sevi vārdā sauc par ko tam žetons un sarkanzveigzne pierē!
  Redzams “stabules” bijis ielīdis Nac.apv. kongresā un nu pabailīgi un anonīmi ceņšas ķengāties, jo urlikam bail būt atpazītam.

 21. Andris saka:

  Te ir tieši par šiem ķengātāju nikiem-neatkarība,ēzeļi, kroņi,stabules, īsi sakot traumēto sovjetu atraugas:

  Andris saka:
  2011. gada 2. novembris 14.35

  Vai tu “Kronis” to pašu teiksi, kad tavā mājā dzīvojoš viens radinieks pieķēris otru radinieku pie rokas zogot(nododot) jūsu kopīgo naudu, bet pieķertais acīs skatoties liegsies? Vai tad arī teiksi:

  Kamēr Jūs ,uzsveru ,Jūs te plešaties apkart pasaule tak sen jau ir aizgajusi citu ceļu.
  Sāksim tak varbūt vienreiz konstruktīvi domāt par nākotni , nevis tik par pagātni, ir tak tik daudz darāma.
  Visi slikti visi zagļi un vēl sazin kas, tas tak nav risinājums problēmai.
  Vai tiešām jāklausas šis visadu jūsu domu vārstijumus , mes tak paliekam stāvot uz vietas, labākā gadijuma.

  Atbildi “Kronis”, vai esot pie pilna prāta un citu kaimiņu neuzpirkts tā tiešām tu teiktu apzagtajam??!

  Izgudrēm tu naidu kurini, šādi upurim un uzbrucējam vienādi sakot – “aizmirstiet nodarīto, kāda starpība, kurš vainīgs, ejam tālāk, ir taču citas, lielākas problēmas, dzīvosim draudzīgi un citus idiotismus”, vai ne? Ja tas neskanētu it visur no okupantiem gadiem dzirdēts, tad tu varētu izlikties orģinālidiņš, bet nē – esi tikai kārtējais kremļa papagailis!
  P.S. Intresanti būtu redzēt tavu snuķi, ak “labsirdi mūsu”?

  Andris saka:
  2011. gada 8. novembris 21.25

  Kremļa receklis esi “Kroni”, jo nav pat mazākās paščieņas tev tārpam palikusi, tik ļoti esi zemojies un rāpojis augstāko komunistu varas priekšā, ka nejēdz sava gļēvuma! Jā, atbaidoši vienādas sovjetu skrūvītes esiet jūs visi kremļa vergi, kas tieši tā, kā tu, mūkat itin visi, kad konkrēts jautājums pārtrauc jūsu debīlo melu plūsmu! Un arī izlieniet visi pēc laika jau par citu tēmu tarkšķot, biežāk gan ar citu niku izlieniet melot tālāk. Cik jūs ņergas esiet primitīvi un stulbi, tā darot gadu desmitiem bez izmaiņāmn!
  Es un citi normāli cilvēki tevi un tev līdzīgos mēslus dziļi nicinu un uzspļauju tev un jums visiem -komunistu un okupantu pretekļiem!

 22. Eduards saka:

  –PAREIZI ANDRI!
  VIŅIEM NAV VĒRTS PAT SPĻAUT VIRSŪ!

 23. Pajoliņam AG saka:

  Beidzot Maskavas pidriķis AG atklāj kārtis. Lai gan Garda un LNF Maskavas pidriķi neuzņem savās rindās, tas lokās ka zutis viņu priekšā. Nu plānprātiņš grib ielīst NA, bet tie jau stukaču neuzņems.Jo tiem fīrers Hitlera izskatā nav vajadzīgs.Lai viņš ar SS formu vien pastaigā pa Tvaika ielu, kur pamuļķie viņu sauks par Hitleru, kas uzcēlies no miroņiem.

 24. AG-īstais saka:

  nevajag man jūsu sūda NA, piemaksājiet – tur nestāšos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *