16. marts- atceres diena cīņai par cilvēcību

LRTT viedoklis par 16. martu.

H-86-216. marts ir VĒSTURE.

Jau senie filozofi ir sacījuši, ka bez pagātnes nav nākotnes.

Īsi apskatīsim 16. martu un kas ar to saistīts.

Tātad, neizvērtējot un pat nezinot vēsturi, mēs varam nonākt strupceļā- palikt par apsmieklu cilvēku acīs.

Patreiz par apsmieklu ir kļuvuši turpat vai visi LR Saeimas deputāti.

Tie nedaudzie, kuri iestājas par vēstures izpēti un pastrādāto noziegumu nosodīšanu, tiek “izsmieti” un saukti par fašistiem. Šie izsmējēji ir tie, kuri pastrādājuši asins darbus pret latviešu tautu un viņu līdzskrējēji, kā piem: Zatlers, Dombrovskis, Āboltiņa…, nemaz nerunājot par tādiem atkritumiem kā Urbanovičs, Paiders u.c. Droši un bez mazākajiem sirdsapziņas pārmetumiem varam sacīt: šo neliešu stundas ir skaitītas, kad viņi tiks vilkti uz karātavām.

16. marts un kā tas radās ?

Latvija16. marts ir pakārtots krievžīdu boļševiku pastrādātajām zvērībām Latvijā 1940. gadā. Ja nebūtu šo korenu, ždanokas, plineru, giļmanu, lindermanu, kabānovu un citu šo noziedznieku senču zvērības pret latviešu tautu, tad nebūtu arī latviešu Leģions un pat Arāja “brigāde”, kura sastāvēja no vairāk kā tūkstoš augsti izglītotiem vīriem. Arāju un viņa vīrus “izaudzināja” korena senču prātam neaptveramās zvērības pret Latvijas pilsoņiem.

Arāja ģimene no šiem lopveidīgajiem izdzimteņiem tika iznīcināta. Tāpēc arī tas drausmīgais naids uz žīdiem, kuriem viss cilvēcīgais ir svešs jēdziens. Nedz krievi, nedz arī žīdi līdz šai dienai savu asinskāri nav remdinājuši. To mēs redzam pēc viņu izdarībām šodienas Latvijā, kā arī viņu zvērībām pret palestīniešiem, čečeniem, gruzīniem u.d.c.. 1941. gadā vāciešu ienākšanu Latvijā katrs latvietis uztvēra kā ATBRĪVOTĀJUS ! Tātad, LL(Latviešu Leģions) tika veidots, lai cīnītos pret pasaules vēsturē asiņaināko ienaidnieku- krievžīdu boļševismu. Tā bija Svētīga cīņa, un šie cīnītāji ir pieskaitāmi pie pasaules SVĒTĀKAJIEM karavīriem.

Tāpēc arī krievu un žīdu boļševistiskie slepkavas latviešus neieredz.

Vai tādi latviešu pabiras, kuri raksta sākumā pieminēti, ir izlasījuši kādu grāmatu par šo noziedzīgo vēstures periodu ?

Protams, ka nav !

Nerunāsim par kaut kādām tur Rietumu pasaules publikācijām, kuras tiek traktētas kā tendenciozas, bet gan par krievu Aleksandra Solžiņīcina un Viktora Suvorova teikto. Abi šie cienījamie krievi savās grāmatās “UZVARAS ĒNĀ”, “GULAGA ARHIPELĀGS” un “DIVSIMT GADU KOPĀ” ir skaidri un gaiši pateikuši, ka Latvija tika okupēta un veiktas neiedomājamas zvērības pret tās tautu. Solžiņīcins par žīdiem un viņu zvērībām, kā arī par krieviem un viņu lopiskumu runāja bez aizspriedumiem uz savu nacionālo piederību.

Un interesanti, ka latviešus Solžiņīcins pielīdzināja civilizācijas ELITEI.

Izejot no vēsturiskajiem FAKTIEM, LRTT priekšlikums LR Saeimai:

1. Noteikt 16. martu kā svinamo dienu ar ierakstu: atceres diena cīņai par CILVĒCĪBU !

2. Izkalt ordeni CĪŅAI PAR CILVĒCĪBU un apbalvot vēl dzīvi palikušos Latviešu Leģiona karavīrus.

3. Visiem Saeimas deputātiem piedalīties 16. marta pasākumā pie Brīvības Pieminekļa, lai godinātu varonīgos leģionārus.

4. Veikt izskaidrojumus apmuļķotajai pasaules sabiedrībai par žīdu un krievu asiņainajiem noziegumiem Latvijā.

5. Pieprasīt Izraēlai izdot Herberta Cukura slepkavas un šīs slepkavības pasūtītājus.

P.S.

MēslsMaskavas pakalpiņi Latvijā, ar urbanoviču, lindermani un ušakovu priekšgalā, centīsies organizēt nemierus un aktivizēt 5 kolonnu. Civilizācijas pastāvēšanas vēsturē vienmēr pret 5 kolonnu ir pielietoti LOŽMETĒJI.

Latvija nedrīkst būt izņēmums.

Ja šie salašņas iziet ielās, tad valsts drošības iestādēm šos neliešus ir jāapšauj kā trakus suņus, jo pretējā gadījumā Latvijā atkārtosies 1940tais gads.

FOTO: Piektās kolonnas fīrers, noziedznieks un kangars Urbanovičs.

Un jāšauj ar tādu pašu nežēlību, kā krievžīdi apšāva latviešu un poļu virsniekus.

Neviena pasaules valsts pret šo pašaizsardzības aktu neprotestēs, jo tas ir LIKUMĪGS.

05.03.12

Latvijas Republikas tautas tribunāls

LRTT priekšsēdētājs, H-86 dibinātājs, LNF biedrs, Triju Zvaigžņu ordeņa īpašnieks,

Linards Grantiņš.

LRTT piesēdētājs, H-86 līdzdibinātājs, LNF biedrs, Triju Zvaigžņu ordeņa īpašnieks,

Raimonds Bitenieks.

LRTT piesēdētājs, H-86 biedrs, LNF biedrs, Jānis Zīverts.

LRTT piesēdētājs, H-86 aktīvists, Triju Zvaigžņu ordeņa īpašnieks, Aivars Prūsis

LRTT piesēdētājs, H-86 aktīvists, Edgars Dambītis

You may also like...

20 Responses

 1. Miervaldis says:

  Tā tauta nevar būt vāja, kuru vectēvi ir turējušies pretī visai sarkanajai armijai!Gan man, gan tautai, valdībai, kura tik vien zin, kā deldēt bikses ministru krēslos, gan vāciešiem ir jāsaka paldies šiem Latvju vīriem, un šo paldies vienmēr būs par maz!

 2. AG says:

  Gaidu Grantiņu Rīgā 16.martā!

 3. informācija says:

  Nepaspēja paiet pat mēnesis, kopš latviešu tauta referendumā noraidīja latviešu tautas nīdēju ieceri rusificēt Latviju un tālāk visu Eiropu, kad interfrontiete TATJANA ŽDANOKA jau sēj jaunu naidu un nemieru, uzspiežot latviešu tautai referendumu, lai Latvijas pilsonību piešķirtu vismaz 300 000 nepilsoņiem. Tā latviešu tautas nīdēji cer pārņemt varu vienā no Eiropas Savienības un NATO dalībvalstīm – Latvijā. Kā šādā brīdī izturās Saeimā tikušās politiskās partijas? Nacionālā Apvienība iesniegusi grozījumus, kas novērstu PCTVL pilsonības referendumu, savukārt citas Koalīcijā ietilpstošās partijas šos grozījumus “piespēlē” kaut kādām grupām, nerēķinoties, ka grozījumu jāpieņem tagad. Gļēvulīgās un latviešiem prettautiskās partijas, paejiet malā!

 4. NIKS FONTS says:

  Raksts labs,daži vārdi atņem patosu rakstam. Tēma ļoti aktuāla, patika pieeja jautājumam : 2. Izkalt ordeni CĪŅAI PAR CILVĒCĪBU un apbalvot vēl dzīvi palikušos Latviešu Leģiona karavīrus.

  Ceru, ka mums vēl būs iespēja KALT.

 5. K.Asais says:

  Labs raksts, bet ka nenobloķē par draudiem, par ložmetejiem

 6. dentists says:

  tēma tiešām ir svarīga.
  Es ceru, ka latvieši reiz sapratīs, ka Grantiņš ar savu agresiju šo tēmu, šo dienu apgāna un diskreditē. Visur, kur piedalās Grantiņš, parādās šaubu ēna. Vajag no viņā distancēties !

 7. informācija says:

  Vēl pirms 16. marta, godinot Latvijas Nacionālā karaspēka pirmo komandieri pulkvedi Oskaru Kalpaku, kurš 1919.gada 6.martā pie „Airītēm” krita sadursmē ar vāciešiem, aizsardzības nozares vadība, karavīri, zemessargi un jaunsargi piedalīsies viņa piemiņas pasākumos.

  Pieminot Oskaru Kalpaku, atcerēsimies, kā latviešu armija bija apzagta un iznīcināta 1940. gadā un pēc tam vēl un vēl līdz pat mūsdienām.

  Kāda lieta, kurā piesmēja godīgas sievietes pēdējo gribu un kurā iesaistīts arī nelietis Aivars Borovkovs ar savu netīro ģimeni.

  http://www.delfi.lv/news/comment/comment/artis-drezins-kas-notiks-ar-kalpaka-dzimtajam-majam.d?id=18161248

  “Liepsalas” atrodas Madonas rajona Ošupes pagastā un tajās līdz savai pēdējai stundai pagājušajā gadā saimniekoja O. Kalpaka brāļameita Ārija Grundmane-Kalpaka. 4,5 ha lielajā īpašumā ieguldīta ievērojama nauda un – pats galvenais – kundzes lielā mīlestība un patriotisma jūtas pret Latvijas valsti. Piemiņas vietas un akmeņi, O. Kalpaka skulptūra, estrāde un pirtiņa, galvenā ēka ar ekspozīciju un privātiem apartamentiem, svētklētiņa, iekopts mauriņš, apstādījumi un celiņi. Tas viss tika radīts vietā, kur kolhoza laikā gāja pāri meliorācija un bija palikuši vien kūts mūri. Ā. Grundmane-Kalpaka “Liepsalas” novēlēja Latvijas bruņotajiem spēkiem, kas no īpašuma… atteikušies.

  “Tas man zināms tikai neoficiāli. Arī tas, ka uz īpašumu pieteikusies rīdziniece Anita Kalpaka,” man saka Ošupes pagasta izpilddirektors Aigars Šķēls. “Pašvaldības nostāja ir tāda, ka Ārijas kundzes iesāktajam jāturpinās. Mums nav mantiskas intereses, tikai morāla: lai turpinātos iesāktie darbi un idejas, nepazustu atstātais patriotiskais vēstījums. Protams, “Liepsalas” ceļ arī pagasta tēlu, bet tas šajā gadījumā nav galvenais.”

  A. Šķēls stāsta – kaut arī “Liepsalas” ir privāts īpašums, pagasts nācis palīgā Ā. Grundmanei-Kalpakai, rīkojuši talkas. Ārijas kundze gan bijusi visai šerpa dāma un nav ļāvusi īpaši iedziļināties saimniecības lietās. Tagad gan tapis skaidrs, ka šāds īpašums nav nekāds lētais prieks. Vai jaunā īpašniece gribēs un varēs ar to tikt galā? Izpilddirektors lēš – lai tikai uzturētu īpašumu kārtībā, tas ir, nopļautu zāli, izravētu dobes un veiktu citus apsaimniekošanas darbus, gadā nepieciešami ap 5000 latu.

  Pašvaldība algo cilvēku, kas “Liepsalas” uzrauga, bet A. Šķēls uzskata, ka topošajai īpašniecei, gados jaunai rīdziniecei, ir jāizrāda lielāka interese, noteiktība un daudz jāstrādā, lai iegūtu apkārtējo pašvaldību un iedzīvotāju uzticību.

  “Cilvēki man zvana un prasa: kas notiek ar “Liepsalām”? Ko es varu pateikt? Ka karājas gaisā…” tā A. Šķēls. “Zemessargi un cilvēki, kas bijuši talkās “Liepsalās”, ir sašutuši, ka Latvijas armija atteikusies no šā īpašuma. Pašvaldību vadītāji un deputāti ir neizpratnē un skaidri liek manīt, ka turpmāk ar palīdzību šim objektam būs švaki, jo ir pietiekami apdedzinājušies ar privātu iniciatīvu atbalstīšanu. Ārija Grundmane-Kalpaka tomēr bija cits gadījums – viņa pierādīja, ka viņai galvenais ir valsts intereses. Un arī armijas īpašums būtu cits variants – tā būtu garantija, ka nekas nemainīsies. Jaunajai īpašniecei būs jāpierāda, ka viņai nav savtīgu nolūku un viņa vēlas turpināt Ārijas kundzes iesākto. Ja patriotiski noskaņotie cilvēki novērsīsies, mainīsies gan “Liepsalu” aura, gan pašas “Liepsalas”.”

  Lasot Ārijas Grundmanes-Kalpakas testamentu, redzams, ka tajā nav runa tikai par ieguvumiem, bet arī pienākumiem. Tajā teikts, ka “Liepsalas” pienākas Latvijas bruņotajiem spēkiem un vienlaikus ir Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas pārraudzībā, tur regulāri jānotiek patriotiskiem latviešu jaunatnes pasākumiem, jāiekārto trimdas bibliotēka, jāturpina iesāktie projekti, jādibina fonds īpašuma apsaimniekošanai, jāizdod grāmatas “Latviešu karavīra un zemnieka mūžīgums”, “Dievišķā dvēsele vienpatības klusumā”.

  Testamentā novēlēts rīkoties arī ar bankas naudas kontiem, taču nav zināms, cik tajos ir naudas. To uzzinās jaunais īpašnieks. Pēc neoficiālām ziņām, “Liepsalu” kā īpašuma tirgus cena varētu būt, sākot no Ls 100 000.

  Armija neņem

  Zinot, ka Aizsardzības ministrijas pārraudzībā ir pietiekami daudz īpašumu, tajā skaitā piemiņas vietu, kas nesaistās ar tiešo uzdevumu pildīšanu, var pieļaut, ka armijnieki “Liepsalas” nemaz tā īsti negribēja.

  Aizsardzības ministrijas Sabiedrisko attiecību departamenta direktors Airis Rikveilis to strikti nedz noliedz, nedz apstiprina, bet apgalvo, ka problēma ir pavisam citur: “No Latvijas valsts likumdošanas viedokļa mēs Ārijas Grundmanes-Kalpakas testamentu nevaram izpildīt. Pirmkārt, bruņotajiem spēkiem nevar būt šāds īpašums – tas var atrasties tikai Aizsardzības ministrijas valdījumā, bet juridiski Latvijas Nacionālie bruņotie spēki un Aizsardzības ministrija ir atsevišķas juridiskas iestādes. Otrkārt, bruņotie spēki nevar izveidot atsevišķu fondu “Liepsalu” apsaimniekošanai. Mēs izskatījām dažādus variantus, kā varētu izpildīt testamentu, taču risinājumu, lai netiktu pārkāpti likumi, neatradām. Diemžēl, rakstot testamentu, Ārijas kundze pie mums nevērsās un padomus neprasīja.”

  A. Rikveilis neredz pretrunu, ka vienā vietā varētu sadzīvot kultūrvēsture, patriotisma piemiņas vieta un privātīpašums.

  “Un vēl es gribu nomierināt cilvēkus – pulkveža Oskara Kalpaka piemiņa nekādā gadījumā necietīs,” piebilst A. Rikveilis. “Aizsardzības ministrija nav aizmirsusi par Kalpaka muzeju “Airītēs”, iegulda līdzekļus slavas zālē Rudbāržos, ir izveidots piemineklis Rīgas centrā, un neredzu iemeslu, kāpēc mēs nevarētu atbalstīt arī “Liepsalas”.”

  Nepazudināšot “Liepsalas”

  Uz Ā. Grundmanes-Kalpakas atstāto mantojumu pieteikusies pulkveža Oskara Kalpaka tēvabrāļa mazmazmazmeita Anita Kalpaka. Zināms, ka Kalpakam ir arī citi radinieki, piemēram, Ārijas kundzei ir māsa ar bērniem un mazbērniem Amerikā, bet viņi līdz šim neesot izrādījuši interesi par “Liepsalām”. Arī tepat Latvijā esot cilvēki, kas varot savu ciltskoku aizzīmēt līdz pulkvedim Oskaram Kalpakam.

  Anita ir simpātiska 23 gadus veca rīdziniece, Uzņēmumu reģistra lietvedības un administrācijas atbalsta nodaļas vadītāja. Viņa sola turpināt Ārijas Grundmanes-Kalpakas iesākto.

  A. Kalpaka: – Man par “Liepsalām” nav mantiskas intereses, tikai dzimtas gods. Kamēr vēl nav noskaidrojies mantinieks, apņēmos rīkot, koordinēt saimnieciskos darbus un tradicionālos pasākumus. Ja mājas, kurās esmu darbojusies kopā ar Ārijas kundzi, būtu nokļuvušas armijas īpašumā, arī tad savu iespēju robežās mēģinātu palīdzēt “Liepsalu” apsaimniekošanā. “Liepsalās” ieguldu savu naudu – rīkoju talku, nodrošinu ikdienišķo saimniecisko darbu izpildi, neņemot vērā, kas, kam un kāpēc varētu piederēt.

  Žēl, ka cilvēki, mani nemaz nepazīstot, spriež stereotipiski. Kāpēc jādomā, ka nespēju būt tikpat cēla, stipra un patriotiski noskaņota kā Ārijas kundze? Taisnīgums Kalpaku dzimtai ir asinīs.

  – Vietējie gaida, ka jūs “Liepsalās” parādītos biežāk…

  – Taisnība. Taču man ir daudz pienākumu – darbojos vairākās sabiedriskās organizācijās, strādāju valsts darbu. Cenšos “Liepsalās” būt iespējami bieži.

  – Bet ja nu tagad, kamēr jūs kārtojat īpašuma lietas, uzrodas citi mantinieki?

  – Kur tad viņi ir, kad jāķeras pie darba?

  – Ja gadījumā pašvaldības un armija jūs neatbalstīs, jūs varēsiet atlicināt 5000 latu gadā “Liepsalu” uzturēšanai?

  – Būs jāvar.

  – Kāpēc Ārija Grundmane-Kalpaka tomēr neuzticējās jums, bet gan valstij?

  – Ārijas kundze savā dzīvē saskarsmē ar cilvēkiem bija piedzīvojusi skarbas vilšanās, viņai nebija bērnu, vīrs miris, viņa uzticējās tikai sev un bija liela Latvijas patriote. Ārijas kundze mani iecēla par testamenta izpildītāju, tāpēc man vēl jo vairāk jāraugās, lai testamentā noteiktie pienākumi tiktu pildīti. Un tie tiks pildīti.

  Informācija: ar Anitu Kalpaku apprecējies Juristu biedrības prezidenta Aivara Borovkova dēls Andris Borovkovs. Tas arī izskaidro, kāpēc mūsdienu Latvijas korumpētā un mafiozā tiesu sistēma zemiski ignorē pēdējo gribu mantojumu atstāt Latvijas armijai un citus Amerikā dzīvojošos Ārijas Grundmanes-Kalpakas radiniekus.

 8. vēsture says:

  Atgādināsim, cik “gudrs” mums bija Ivars Godmanis, Atis Slakteris, Ilmārs Rimševičs u.c., kuri afēristu Kargina un Krasovska Pareksbanku nopirka par 1 latu. Viņi atļāvās šajā bankā ieguldīt valsts naudu – par 1,2 miljardiem latu. Pēdējie aprēķini liecina, ka valsts zaudējusi 200 miljonu latu.
  Atšķirībā no Latvijas, Islandē bijušos valdības vadītājus par šādām lietām tiesā. Bet kā ir Latvijā? Atceros, ka ministrs lielīgi teica, ka šiem baņķieriem visa manta aprakstīta, bet izrādās, ka tajā pašā bankā viņiem vēl tagad desmitiem miljonu katram! Kā tad tā?

 9. AG vajadzētu saprast, ka Linards Grantiņš ir darba cilveks, ka viņš uz AG “svilpienu” nevar ierasties Latvijā.

 10. K.Asais nesaprot, ka tie nav draudi no LRTT , bet gan padoms drošības dienestiem kā rīkoties.

 11. pārdomām says:

  Dvnskas Aivariņš nu tagad aicina ciemos Grantiņu, ko katrā teikumā LRTT savos murgos un Radio Merkurā nolamā vis neķītrākos lamu vārdos.No izdzēstā komentāra vīņš pat piedāvāja kopā “tusēt ” un romantiskā svecu gaismā izmaksāt restorānu un pavadīt kopā.Kur tad viņš palicis tik stāvu bagāts, varbūt pārdevis Elejā apcakarētēs latviešu māmuļas Pastares īpašumu, ko viņš solīja apgādāt un pat nelaimīgai nedod 20Ls mēnesī un internetā savu labvēli nolamā par sūda veceni.Vai tad kāds atdod savu īpašumu tādam ,kas ņirgājās par vecu cilvēku. Pastare par jau pateica ari brīvā mukrofonā.Viņš jau visu laiku izliekās par nabagu un diedelē sev naudu telefona kartēm, lai murgotu ēterā. Kad Lapinskis Dvinskas murgotāju uzaicināja uz Merkuru viņš gaudoja ,ka nav naudas atbraukt un Ēriks no Jūrmalas pat iedeva ubagam 5 Ls.
  Nedomāju ,ka Grantiņš tiksies ar tik divkosīgu padibeni.

 12. Latvietis says:

  5 minētie uzstādījumi ir taisnīgi un katrs tos atbalstīs.Vai Andersona kungs domā ,ka drošības dienests strādā Latvijas labā ? Es gan domāju, ka tas strādā Maskavas, cionistu un okupantu labā pret latvju tautu.

 13. Latvieti, attopies, es nekad neesmu domājis, ka drošības dienests,kas pamatā sastāv no izbijušajiem čekistiem strādātu Latvijas labā.

 14. NIKS FONTS says:

  http://www.apollo.lv/portal/news/articles/267149

  Nu, re, komunistu- fašistu varas mantinieki LV zin, ko dara!

  Domes lēmums, aizliedzot pulcēšanos 16. martā pie Brīvības pieminekļa,SAB, DP konsultācijas Domei, kopumā vērsts uz etniskā naida kurināšanu un demokrātijas ierobežošanu – sarkanais terors turpinās.

  Neizdevās SAB, DP provokācijas valodu referenduma dienā, tagad grib ar lēmumu aizliegt mītiņu pie Brīvības pieminekļa 16. martā, jo labi zin, ka leģionāri piedalīsies – būs jukas, represijas, sodi, terors – DP un SAB apzināti atkārtoti veicina masu un sociālos nemierus reizē ar Krieviju un Ušakovu, kā Domes pr-ju.

  SAB, DP, SC, Krievija organizē etniskās un masu nekārtības Latvijā 16. martā 2012. gadā.

  Ej un dari, kā tev liek Putins, Ļindermans, Zatlers (Kirhenšteins),Ušakovs- dodies un balso uz referendumiem, bēdz uz Rietumiem, lai izdzīvotu, atjēgsies, kad Latvijā krievi tevi vairs NEIELAIDĪS-

  Saeimas spīkere tāpat būs Āboltiņa,

  Vp – Berzins,

  Zatlers (Kirhenšteins) ārlietu ministrs,

  Ušakovs Aizsardzības ministrs,

  Urbanovičs SAB vadītājs,

  V.Ļindermans DP priekšnieks

  Ždanoka Izglītības ministre

  S. Eļerte integrācijas lietu ministre

  Vp Berzins – “Es , ve, ve, palikšu savā vietā,me, me, jūs palieciet savā vietā , ve, ve, me, me.”.

 15. Neo says:

  This site still not growls, of the thuder.

 16. vēsture says:

  Grabtiņš ir gļēvulis, kurās sanaido latviešus un kuram uz Latviju ir bail braukt, jo te var atklāties vēl kāda patiesības kārts.

 17. annamarija says:

  Nu gan bilde atklāj necilvēka ģīmi; tāda sajūta: vēl mazlietiņ un iecirtīs zobus kādam rīklē…

 18. K.Asais says:

  Andersonam-es nedomāju pašus LRTT draudus, bet ka to izmasntos dienesti, kā iemeslu lai bloķētu šo mājas lapu, jo nedomaju, ka varai te un varai tur tā patiktu!
  A Merkurā Balts vardu tureja un nolasīja L.Stūres rakstīto,mums vispar tas radio patīk

 19. Miervaldis says:

  Urbanovičam zvēra zobs, uz Latviešiem….

 20. Miervaldis says:

  UN beigās Latviešu leģīši no sarkanarmiešiem būtu pateicību parādā, kad neizšavā sarkanos kā suņus,un nepatrieca tundrā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *