VL! Trojas zirgi

TRLRTT ir jau rakstījis, ka pēc referenduma tiek “mestas laukā” čekistu, līdz šim rūpīgi maskētās, rezerves, lai “nokautu” latviešu emocionālo pacēlumu. Tādi kā J. Rubenis, P. Kļava, A. Līce…, līdz šim šie čekas aktīvie darboņi sevi “stādīja priekšā” par “īsteniem” latviešiem.

http://tautastribunals.eu/?p=8517

Šis referendums bija nelikumīgs un politiski amorāls.

Bet kā saka: katrā sliktumā ir apslēpts labums.

Labums ir tas, ka mēs tagad uzzinājām to, ka neviens krievs nav integrējies !!!

Divkosība un nelietība ir katra krieva GODA lieta.

Bet pats galvenais: mēs uzzinājām daudzus slēptos čekas ietekmes aģentus, kuri bija un ir nomaskējušies VL! rindās.

16. marts ir SIMBOLS, ja tas tiek nomainīts, tad zūd jēga mūsu cīņai pret ĻAUNO.

Pēdējās dienās šie latviešu tautas pabiras aktivizējās. Imants Parādnieks un Einārs Cilinskis atklāti nostājās pret Raivi Dzintaru ar savu deģeneratīvo ideju, nomainīt 16. martu uz kaut kādu tur 17. martu. Viņiem skaļi piebalsoja arī Gaidis Bērziņš. Šie provokatori nāca ar šo idiotismu klajā tad, kad pat MŪSU koruptais v.p. Bērziņš paziņoja, ka: 1950. gadā ASV Pārvietoto personu komisija secinājusi, ka latviešu leģionāri nav kara noziedznieki. Turklāt arī PSRS Augstākā padome 1955. gadā pieņēmusi lēmumu par leģionāru reabilitāciju. “Uzskatīt viņus par noziedzniekiem – tas ir ārpus saprāta robežām,” sacīja prezidents.

ParPar Parādnieku jau sen bija aizdomas, ka viņš nav latviskās dzīves veida piekritējs. Lai tikai atceramies, kā viņš uzrīdīja policiju E. Dambītim un U. Freimanim. http://tautastribunals.eu/?p=1193

FOTO: Trojists I. Dolžņikovs. Un šeit kāds trāpīgs ANNAMARIJAS komentārs: “Tā pamatīgāk ieskatījos parādnieka ģīmī: VIŅŠ TAČU IZSKATĀS PĒC TATĀRA!”

Un kādu vēstuli viņš rakstīja viltus Slucim ? Šī vēstule parādīja viņa attieksmi pret Raivi Dzintaru.

Tikai muļķis varēja to nesaprast.

Un pat šīs, paša pastrādātās muļķības dēļ, šis Trojiets aizjoņoja uz DP.

Kultūras ministre Grende arī nepalika parādā saviem “kungiem” uzticības “apliecinājumos”! Viņa ar prieku esot parakstījusies “zem” KGB apmācīto provokatoru I. Latkovska(VL!) un J. Rubeņa samurgotā Labās gribas manifesta.

Raivis Dzintars nepārprotami pasacīja, kas zem šī murgojuma slēpjas.

Ministre to labi saprata, bet pavēle bija jāpilda. Līdz ar to viņa sev parakstīja MORĀLU NĀVES SPRIEDUMU. Šeit vēl kāda viņas stulbuma izpausmes augstākā pakāpe: “Mani iedvesmo UNESCO uzstādījums: “Kopš cilvēki karo, ir vairāk jārunā par mieru!” Un es tam ticu – ja mēs tik daudz nekarotu savā starpā, bet vairāk runātu par mieru, mums nebūtu referenduma.”

Viņu, lūk, iedvesmojot, viņa ticot, viņa piedotu Lindermanim… .

Ja tāda Grende parakstītos zem šī nodevēju sastādīta murgojuma savā vārdā, tad štrunts ar viņu, bet viņa parakstījās kā LR augstākās varas pārstāve ! Tātad, arī manā un manas tautas vārdā, bet es viņu neesmu pilnvarojis, lai viņa izlīgtu ar manas tautas slepkavām, un arī par manai ģimenei nodarītajām ciešanām !!!

Žanete Jaunzeme- Grende ir nostājusies Bezgalīgā Ļaunuma pusē.

Agrāk vai vēlāk, bet sods par šo nodevību būs jāsaņem kā Grendei, tā Latkovskim, tā arī Parādniekam un Cilinskim.

Šie provokatori, praktiski, ir sašķēluši VL!.

Tā nav tikai maza uzskatu atšķirība, bet gan graujoša nodevība.

Šie nebūt nav vienīgie provokatori VL! rindās, bet par pārējiem kādu citu reizi.

LRTT izsaka pateicību Raivim Dzintaram par stingo nostāju Taisnības un Likumības pusē.

Taisnība uzvarēs, par to lai šie atkritēji nešaubās.

LRTT bez žēlastības arī turpmāk “vilks gaismā” visus čekas parazītus, vienalga kurā partijā viņi arī būs nomaskējušies.

LRTT   L. Grantiņš                  03.03.12

Atgādinājums

Raivis DZINTARS, Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs (manifestu neparakstīs):

Raivis Dzintars Lai arī morāli ļoti atbalstu manifesta ideju, parakstīt to attur vairāki neskaidri jautājumi.

1) Ko ietver apņemšanās „ieguldīt savus spēkus, lai veicinātu izpratni un izlīgumu starp dažādiem Latvijā dzīvojošiem cilvēkiem”? Kāds izskatītos izlīgums starp Latviju mīlošiem cilvēkiem un tiem, kas Latviju redz Krievijas impērijas sastāvā? (Tādi ir un to diez vai var noliegt…) Par ko viņi izlīgtu? Kurš atteiktos no savstarpēji izslēdzošā Latvijas nākotnes redzējuma? Starp citu – kāds pirms neatkarības atjaunošanas izskatītos izlīgums starp tautas fronti un interfronti?

2) Neskaidrības rada arī cits fragments: „Mēs apzināmies, ka vienīgais ceļš, kā pārspēt pretrunīgās pagātnes pēdas, ir savstarpēja piedošana un atsacīšanās no rēķināšanas – kurš vairāk vainīgs?”

Manuprāt, lai kāds kādam piedotu, kādam kaut kas ir jānožēlo un jāatzīst kļūdas.

Tekstā nav skaidrs, par kurām kļūdām ir runa. Ja par „kļūdu” nosauktu pārkrievošanu, kas kopš okupācijas laikiem nekad nav beigusies, tad jājautā, kurš ir tiesīgs to piedot vai nepiedot? Ko ietvertu piedošanas fakts? Un par ko piedošana būtu jālūdz tiem iedzīvotājiem, kas turas pie latviskas Latvijas mērķa? Kur ir viņu „nesalīdzināmā” vaina?

Es lūgtu piedošanu par jebko un piedotu jebkam, ja tas nozīmētu latvisku Latviju. Bet vai nav tā, ka šādu „izlīgšanas un savstarpējās piedošanas” manifestu kāds var uztvert kā samierināšanos…? Samierināšanos, ka divvalodības un divkopienu sabiedrības centieni Latvijā ir norma…?

Priecājos par visiem labās gribas cilvēkiem, kas manifestu ir parakstījuši un parakstīs. Pats parakstītos nekavējoties, ja atrastu tajā trīs skaidrus pamatprincipus:

1. Ikviens ir mūsējais, kurš savos darbos un attieksmē atbalsta latviešu tautas, tās valodas un kultūras stiprināšanu kā Latvijas valsts pastāvēšanas galveno jēgu. Viņš ir mūsējais, daļa no valsts – neatkarīgi no tautības, ieceļošanas laika un veida.

2. Uzskatu un pārliecības pretrunas, kas vēstures notikumu rezultātā veidojušās mūsu sabiedrībā, ir risināmas politiskā līmenī, sadzīviskā telpā stiprinot saticību, iejūtību un cilvēcīgas attiecības. Šāda attieksme veidojama bērnu drošības un labsajūtas vārdā.

3. Nekas no šī nevar tik tulkots tā, lai apšaubītu Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un latvisku Latviju kā pilsoņu kopīgi veicamu misiju

You may also like...

28 komentāru

 1. LS saka:

  Tā sulbā manifesta parakstīšana ir nodevība un to parakstītāji ir nodevēji.Ne jau latvieši 75% atbalstīja savu valodu tādēļ lai nelieši un kangari mūs nodotu.Nu būs drīz ari 2 mēneši kopš Grende man nav atbildējusi par okupantu priveligešanu un ārzemju latviešu diskrimināciju. Dombrovskis viņai lika dod atbildi un drīz būs mēnesis, kad viņa ari nepilda rīkojumu. Kad atbildi llkums paredz dot 30 dienu laikā

 2. NIKS FONTS saka:

  Tiešām interesanti – nepamet sajūta, ka tiešām lien ārā Trojas zirgi, rakstā precīzi ši sajūta atainota.

  Nezinu, īpaši neticu Dzintaram, jo politiķi tā nerīkojas – sarunāties ar Ušakovu, spiest roku… Veicināt apstākļus, lai ar neadekvātām darbībām valodas jautājumā, kur bija paredzams, ka izgāžisies referendums, ka visās skolās jāmācās latviešu valodā, ceļa bruģēšana nākošajam referendumam krievu interesēs. Nezinu nevienu labu darbu, ko izdarījis Dzintars, esot politikā, kā politiķis. Tā nav politika, kā darbojas Dzintars. Politika ir māksla panākt vēlamo. Pat nezinu, ko vēlas konkrēti Dzintars.

 3. lasītājs saka:

  Patiesajai informācijai par neliešu Jura Rubeņa, Aivara Borovkova, Imanta Parādnieka, Andra Šķēles un citu neliešu ļauno dabu jānonāk līdz katram latvietim, katram vēlētājam. Tagad šie nelieši atļaujas spļaut virsū latviešu tautai. Bet kad latviešu tauta spļaus atpakaļ, tad viņi noslīks. Lūdzu Dievs, palīdzi latviešu tautai atbrīvoties no šiem neliešiem.

 4. nespļāvējs saka:

  Varbūt kāds paskaidros kā ir ar tiem patriotiem,Parādnieks bija patriots,Reinieks bija patriots padomju laikā un arī tagad viņš augstā amatā atkal bija patriots.Nu tad sanāk ka patrioti cīnās ar patriotiem,manā skatījumā ka vairs nav kur dēties-paliek patriots.Baltiem tāda vārdiņa nebija.

  Interesanta grāmata Nikolajs Starikovs,,Kto zastavila Gitlera napasts na Staļina,,,var atrast video. ,,Mana cīņa,, nēsot Hitlera rakstīta,bet gan Ernst Frass Ganštelgen ,saukts Puce-Mazais.Droši vien Hitlera rakstītu Izraēlā bērniem skolā neliktu mācīties.

 5. AG saka:

  TAVS RAIVĪTIS, LINARDIŅ, TIEŠI TĀDS PATS SŪDS KĀ TIE CITI, GAN TU TO DRĪZ SAPRATĪSI !!!

 6. skorceni saka:

  TIE zirdzinji veel bus daudz.katrs grib no taas siles pariit,jo visu laiku maz,bet ja runaas pretii ,tad edos eest…riebekli!ganjau vinji veel izgaismosies,bet zheel muusu tautas,jo mees esam tik maz cik mees esam….

 7. Ernis Purnis saka:

  Jā, nekas pārsteidzoši jauns tas nav, īsti vīri ar nacionālu mugurkaulu pie valsts “siles” netiek laisti jau 20.gadus, jeb arī ātri tiek no tiem vaļā, kā VL no piem. Visvalža Lāča! Mani vairāk šobrīd patīkami ir pārsteigusi prezidenta dūša paziņojot, ka skaļā leģionāru norīdīšanas kampaņa ir nosodāma un ka šo sirmo vīru priekšā ir galvas jānoliec, nevis tos jānopulgo! Nezinu (šaubos) uz cik ilgu laiku A.Bērziņam acis ir atvērušās, bet arī par šiem vārdiem jāpriecājas.
  Visi krietni mūsu ļaudis, nāciet uz 16.martu godināt šos jau tik retos mūsu karalaiku varoņus un tā laika krievu sarkano nacistu nezvēru biedu!

 8. NIKS FONTS to Purnis saka:

  Latvietis parastais 2011.g. izdevums – L. Lapsa, K. Jančevska, I. Saatčiane

  Bērziņš mēģina sevi reabilitēt, komunista murgi-demagoģija ar vēlmi sajaukt prātu tautai, pats viņš NEKAD nepiedalītos 16. marta gājienā.

  Grāmatā atklāti veidi, kā Bēziņš kļuvis par miljonāru, kādēļ kļuva par prezidentu, kādas valsts amatpersonu mahinācijas ar likumu pārkāpšanu Bērziņam izkārtoja dzīvokli Rīgā, Vaļņu ielā, 5000 LVL ikmēneša pensiju, kā Bērziņš ieguva valsts naudu 40 000 LVL apmērā, ieguldot leģendārajā paša atpūtas kompleksā “Kājiņas”.

  Visas materiālās bagātības saraustas (35 nekustamie īpašumu u.c.), sistemātiski un rupji pārkāpjot LVL likumdošanas aktus, Bērziņam nepārtraukti medijos un sabiedrībai MELOJOT. Domāju, ka Vp A.Bērziņš ir ļoti neparasts latvietis, īsts pašlabuma meklētājs, krāpnieks un melis, nododot jebkādas latviešu tautas patiesās intereses. Grāmatas nosaukums pārāk tendenciozs un nepārdomāts. A.Bērziņš operē ar ļoti augstām psiholoģijas zināšanām tādā veidā, kā to izmantoja Gorbunovs, Lembergs, Šķēle u.c.

  Unibankas privatizācija, lielā pensija, Lodes akciju iegūšana par valsts naudu, vēlāk pārdodot, lielās pensijas iegūšana pateicoties valsts privatizācijas aģentūras apstiprinātam atalgojumam, Bērziņu kā vecu komunistu nomenklatūras darboni (apzogot valsti līdzīgām shēmām, kā īpašumus prihvatizēja Lembergs, Šķēle, Grūtups u.c.) padara par vienu no bagātākajiem LV pilsoņiem. Bērziņš ir cilvēks ar izteiktu dubultu morāli, īsts bijušais komunists, nešaubos, ja situācija mainītos, Bērziņš vilktu gaismā savu kompartijas biedra karti, ko droši vien slēpj zem grīdas “Kājiņās” un lielītos, kā vājinājis LV, kā neatkarīgas valsts, ekonomiku un drošību.

 9. skorceni saka:

  Berzinam kautkaa ir jaaizlien no situacijas ar veselu aadu,jo savaadaak tiks saplosiits no sarkanajiem sunjiem….!Visu cienju VISVALDIM LACIM… luuk tas ir nelokaams karavirs,kam svesha ir liekuliiba.taapeec jau no taadiem ir jaatiek valjaa.

 10. Troja saka:

  Nosauktie vīri ir tikai krāpnieki un meļi,bet Ruģēns pie krāpniecības un melošanas operē ar ,,ļoti augstām,,psiholoģijas zināšanām apmācot likteņa biedrus.

 11. NIKS FONTS saka:

  Sabiedrības uzmanība no genocīda pret latviešu tautu tiek APZINĪGI novirzīta te uz valodu referendumu, te 16. martu, tad 9. maiju utt., padarot latviešus kurlus un aklus – tie neredz, ka šodien pret latviešiem tiek piekopta tāda genocīda politika, kāda nav līdz šim pieredzēta – MASAD intereses ar SVF, PB, ASV vēstniecību, krievu okupantu intereses pēc 2. valsts valodas, Vācijas intereses savā novecojošā valstī pēc kārtīga un lēta latviešu darbspēka. Komunistu-fašistu intereses, kuras joprojām, atrododoties bijušiem komunistiem pie varas, tiek īstenotas, panākot latviešu izbraukšanu, lai tie nespētu vienoties, tiesāt oligarhus, atsavinot mantu valsts un latviešu tautas interesēs interesēs.

 12. Eduards Lunis saka:

  NU NIK FONT-DESMITNIEKĀ! ĪSI, PRECĪZI,KODOLĪGI!IZLASOT JŪSU KOMENTU,BĒRZIŅŠ KĀDU LAIKU SLIKTI GULĒS!ARĪ PĀRĒJIE ,PIE VARAS ESOŠIE UN BIJUŠIE NOZIEDZNIEKI-TĀPAT!
  16. MARTĀ BŪŠU AR PLAKĀTU-LATVIJAS VARAS AUGŠGALU-STARPTAUTISKAJĀ TIESĀ! SANĀCIET, APRUNĀSIMIES!

 13. dentists saka:

  Ilgi nebija jāgaida – Grantings sāk kārt arī NA biedrus. Ja virkne latviešu seko šim nācijas sanaidotājam, kas mūs sagaida? Bezcers. Kad šo deģenerātu reiz izolēs?

 14. lasītājs saka:

  NIKS FONTS saka:
  2012. gada 5. marts 8.34Sabiedrības uzmanība no genocīda pret latviešu tautu tiek APZINĪGI novirzīta te uz valodu referendumu, te 16. martu, tad 9. maiju utt., padarot latviešus kurlus un aklus – tie neredz, ka šodien pret latviešiem tiek piekopta tāda genocīda politika, kāda nav līdz šim pieredzēta – MASAD intereses ar SVF, PB, ASV vēstniecību, krievu okupantu intereses pēc 2. valsts valodas, Vācijas intereses savā novecojošā valstī pēc kārtīga un lēta latviešu darbspēka. Komunistu-fašistu intereses, kuras joprojām, atrododoties bijušiem komunistiem pie varas, tiek īstenotas, panākot latviešu izbraukšanu, lai tie nespētu vienoties, tiesāt oligarhus, atsavinot mantu valsts un latviešu tautas interesēs interesēs.
  ——————————

  Viss ir pareizi. Taču svarīgi nosaukt arī vārdus, uzvārdus, lēmumus un tā tālāk un tā joprojām, piemēram, kurš un kā dara, lai latvieši izceļo un nevar tiesāt oligarhus. Neapšaubāmi saraksta sākumā ir Ivars Godmanis, Aivars Lembergs, Andris Šķēle, Aivars Borovkovs un citi nelieši. Lūdzu nosaukt pārējos, veidojot sarakstu tāpat, kā to tagad ir izveidojis Linards Grantiņš, aprakstot katra izdarīto un neizdarīto.

 15. kas iebrauc saka:

  Cik zināms visvairāk Latvijā iebrauc no Izraēlas krievalodīgie,varbūt arī tāpēc ir vajadzīga krievu valoda.
  Kad senos laikos sabrauca Baltijā jauna rase ,sākās maucība un sāka celt krogus.Tagad viņu pēcteči esot Daugavas vanagos un, pēc viņu runām, arī na – nās.Pie V.Paegles sapulcējušās vanadzes,viena vanadze ar tādu patosu un prieku skaidroja,ka viņas senči bijuši Jaunjelgavas krodzinieki(tad pilsētelei nebija tāds nosaukums).Par to laiku interesanti raksta skolotājs Zālītis (Valdis).Na – nām ar tukšu muldēšanu gan nekas nebūs,jābūt izlasītam visam iespējami rakstītajam ,galvenais Rusu,bet maz būs kas izlasīto sapratīs.

 16. vēsture saka:

  Lasītājam.
  Kārtējais apliecinājums tam, ka slēpjoties zem nacionālu interešu karoga, daudzi bija tādi, kuri taisīja sarakstus par citiem latviešiem. Kangarisms un jūdisms šeit zeļ un plaukst.

 17. informācija saka:

  Sarakstu neveido kangari. Notiekošo apraksta gan latviešu tautas brīvības cīnītāji, gan latviešu tautas draugi ārzemēs. Tālāk, lasot ekspertus, kuriem būs grūti “piešūt” jūdaismu, komentāri lieki.

  Raksts. http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/413280-petijums_latvija_ir_slaisti_eiropas_arpolitika

  Pētījumā, pie kura strādājuši 40 eksperti, pēc dažādiem kritērijiem novērtēta Eiropas dalībvalstu ārpolitika. Dalībvalstis dažādos aktuālos Eiropas ārpolitikas dienas kārtības jautājumos iedalītas trīs kategorijās – «līderi», «atbalstītāji» vai «slaisti».

  Latvija četros jautājumos nodēvēta par «slaistu» un nevienā par «līderi». Par slaistiem pētījumā tiek dēvētas valstis, kuras nespēj atbalstīt Eiropas realizētās politikas vai pat tās traucē un bloķē.

  Latvijas ārpolitika bijusi kā «slaists» tādos jautājumos kā likuma vara, demokrātija un cilvēktiesības Austrumu kaimiņvalstīs, attīstības palīdzība un globālā veselība, trūkums Āfrikā, Sudāna un Kongo.

  Lietuva un Igaunija izpelnas arī līderu godu

  Savukārt Igaunija un Lietuva, kuras arī atsevišķos jautājumos saņēmušas «slaista» atzīmi, tomēr dažos punktos nodēvētas arī par «līderēm». Piemēram, Igaunija Eiropas ārpolitikā bijusi viena no līderēm attiecībās ar Krieviju enerģētikas jautājumos un gāzes piegāžu diversifikācijā, bet Lietuva – attiecībās ar Krieviju ieilgušajos konfliktos un arī gāzes piegāžu diversifikācijā.

  Latvijas valdošā politmafija priekš latviešu tautas un latviešu tautas draugiem ir pēdējā vietā, bet pie tautas un valsts apzagšanas (genocīda) ir pirmajās vietās.

 18. > informācijai saka:

  Ko padarīsi- krodzinieku pēcteči.

 19. Miervaldis saka:

  Visur ir trojas zirgi!Pat televīzijā!Viens kanāls (LNT) brāļojas ar okupantiem, otrs kanāls (LTV1) taisa kolaborāciju!Taisni brīnums!Bet gan jau tas ir Latviešos iedzītais gļēvums, ko 2o.gadu laikā viņos edzina saemas cūkas.Rijīgās cūkas!Nekas nerodas pats no sevis.To visas primitīvās tautas zin!Un jau laikam lielākā daļa Latviešu tautas ir sabaidīta, ja ne vissa!

 20. Ernis Purnis saka:

  Troja saka:
  2012. gada 5. marts 7.52

  Nosauktie vīri ir tikai krāpnieki un meļi,bet Ruģēns pie krāpniecības un melošanas operē ar ,,ļoti augstām,,psiholoģijas zināšanām apmācot likteņa biedrus.

  Vai varētu palūgt sīkāku skaidrojumu, argumentus par minēto masonu ložas vadoni un darbību?

 21. LS saka:

  Es pret VL izturos ar vislielāko cieņu un nekādi negribu to šķel, jo tā ir pašlaik mūsu cerība. Cik es zinu, tad 17.martu papildus gribēja atzīmēt kam sakars ar Konstantīnu Čaksti un to Atbrīvošanas komiteju, lai tiktu vaļā kara laika no vāciešiem. Neviens jau 16.martu negribēja likvidēt. Par VL jau izplatīja visādas pīles jau agrāk. Nedomāju ka Parādnieks un Cilinskis, ko sliktu dara VL ? Man tādu faktu nav .Vai būtu prāta darbs šūpot VL ? Ja patiešām kādreiz, kas būs, tad gan jau viņi paši tiks galā.16.marts jau bija atzīmējama diena, bet komunists rumpītis ar pleskavas ceļu to likvidēja.
  Visu cieņu VL.

 22. ceļi saka:

  Pleskavas ceļam šeit vienmēr bija maza ietekme(izpildītāji),šeit jau visu parāda ,,baltijas ceļš,,,kam zeme, kam teikšana.Cerēsim kad Rusi atbrīvosies no okupācijas,arī tad šeit okupācija beigsies.

 23. LS saka:

  Vai kāds zin ,vai patiešām zem pieminētā murga parakstījās Parādnieks ar Cilinski ? Es to nezinu.

 24. Miervaldis saka:

  Tos mērkaķus pievīla raivītis!Lai nu tagad skrien pie sava Lindermana!

 25. Miervaldis saka:

  Jā grantiņ – darbu tu labu dari!

 26. Millers saka:

  Kopš senseniem laikiem tā ir bijis,ja gribi valdīt,skaldi. Vai var pazemot lepnu vienotu tautu? Nav iespējams jo var dabūt mēslu dakšas puncī. A ja saskalda dažādu uzskatu grupiņās tad dari ar tādiem ko gribi. Un tas Latvijā notiek nepārtraukti,demagoģija komplektā ar atklātiem meliem. Pavērojiet mūsu varenos kā mainās cilvēks ja tiek pie varas. Kaismīgs patriots neparasti ātri kļūst par meli,zagli,nodevēju. Tajās varas mājās it kā būtu uzstādīts kāds ģenerators kas zombē cilvēku prātus. Apžēliņ kā es savulaik noticēju Ščēlem,(naivais muļķis) un cik smagi bija kad šis kundziņš iespļāva man dvēselē. Ir tikai viens ceļš latvietim. Jāaizmirst savstarpējās ķildas un jāsāk jaunas Latvijas celšana bez žēlastības nonesot visus ščēršļus,nodevējiem jāsaņem pēc nopelniem,cita ceļa nav. Un vēl ir laiks..

 27. Miervaldis saka:

  Nik Font – šī spelīte ir īslaicīga, jo ko gan bez lielākā mēsla – putina, izdarīs pidara sūda gabali – mūsu valdība?

 28. Miervaldis saka:

  Nik Font – kas mūsu varturi par labdariem, kad cenšās iebliest Latviešu galvās 16.martu, un 9.maiju.šīs lietas tak modina Latviešus, ne tā?!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *