Jānis Zīverts,- Taisnības nodevējs b. V. Zatlers

Jānis ZīvertsAicinājums latviešiem, cik nu vēl palikuši !

Latvieti ! Nu attopies beidzot, mosties, izberzē acis un apskaties apkārt un centies apjēgt uz kurieni Tevi ved mūsu “vadoņi” un tautas “kalpi”. Vai 20 gadi bija par maz, lai to apjēgtu ? Piemēram, šis pats b. V. Zatlers. No cienījama un godājama ārsta nolaidies līdz pašai apakšai un kļuvis par prezidentu NEKAS-NULLE ! Pavērojot un uzklausot viņa teikto un lasot viņa intervijas, brīnies, kur rodas šie “atkritumi”. Secinājums var būt tikai viens:- padomju hibrīdi, kuri visi ir slimi ar alkatību un varaskāri. Palasot avīzē “Telegraf” un “Diena” viņa teikto, skaidrs par ko viņam sāp sirds. Ne jau par latviešu tautas traģisko stāvokli- gan ekonomisko, sociālo, gan politisko, gan demogrāfisko !!! Ieklausīsimies viņa, b. V. Zatlera teiktajā, citēju: “Okupācija noslēdzās tad, kad valsti pameta pēdējais Padomju Savienības karaspēka pārstāvis. Tāpēc patlaban mums Latvijā vajadzētu norunāt, ka vārdu “okupants” vairs nelietosim.” Citāta beigas. Kur tad palikuši ap 20 000 civilā pārģērbtie Padarmijas kadru virsnieki un praporščiki ? Pieauga spārniņi un aizlidoja pa gaisu ? Nē, tepat vien ir ! Un kur tad vēl armija civilokupanti- kolonisti, šī šovinistu “gvarde” ? Tie, pret kuriem stāvēja barikādēs, šodien gaida izdevīgu brīdi, lai tev pārgrieztu rīkli ! Tāpat kā pārējiem šiem liekulīgajiem tipiem- G. Rumpītim ( Guntis Ulmanis) un Kanādas “klukstei” (klukste ir VVF čekas dotais segvārds) VVF ir uzspļaut latviešu tautas traģēdijai ! Kaut gan viņi visi labi zina gan par Konvencijām, gan starptautiskajiem likumiem, kuri visi ir latviešu Tautas pusē !!! Arī zinātnieku- demogrāfu pētījumi un atziņas nerunā latviešiem par labu ! Vai te vēl vajadzīgi komentāri ? Domāju, katram nejēgam vajadzētu rast kaut kādu jel skaidrību. Vai tiešām tu, latvieti, esi tā nozombēts, ka neizjūti ne mazāko pašcieņu, nacionālo pašlepnumu ?  Cilvēks tu esi tikai vēlēšanu laikā. Pārējā laikā esi muļķu zemes aborigēns, reņģēdājs un pingvīns. Tevi izmanto par kājslauķi, tava zeme tiek iztirgota svešiniekiem, tevi nodod un pārdod… . Tava, asinīm un sviedriem slacītā Tēvzeme, aizaug nātrēm un dadžiem, tevi baro ar pasaules atkritumiem, atņem tavu valodu, padarot par mūžīgo kalpu savās mājās… . Vai ar manis šeit pieminēto nepietiek, lai saprastu kādā traģiskā stāvoklī atrodas latviešu tauta un valsts ? Un atkal tu klausies to kangaru-kolaborantu tukšajā muldēšanā un gatavs noticēt šo kampēju, grābēju, rāvēju, rijēju solījumu plūdiem ! Kāpēc tas tā notiek ? Tāpēc, ka tu, latvieti, nezini Patiesību. Visi masu informācijas līdzekļi ir šīs valdošās noziedzīgās kliķes rokās un tev tiek pasniegta tikai “pareizā” un “patiesā” informācija. Vienīgi latviešu avīze zatDDD” (nejaukt ar Latvijas Avīzi) cenšas un meklē Taisnību un Patiesību. Par to DDD tiek vajāta, cenšoties aizbāzt mutes, jo patiesība traucē šīs kliķes tumšos darbus. Arī Latvijas Republikas Tautas tribunāls, cenšas un arī atmasko šos valdošos neliešus. Lasi, latvieti, domā un tu zināsi Patiesību ! Patiesību, kura sauc pēc Taisnības !

Foto: Un tāds nu izskatās viens latviešu izcelsmes kangars kopā ar savu brālīti trusīti. Abi kā ne kā ir zoodārza iemītnieki !

 

 Un Taisnību vienīgi var panākt, īstenojot okupācijas seku likvidēšanu. D-deokupācija, D-dekolonizācija, D-deboļševizācija- ,vienīgais, latviešu tautas kā tautas izdzīvošanas garants arī nākotnei !!! Tā ir vienīgā Patiesība, kas tev, latvieti, būtu jāzina un jāsaprot. Citas alternatīvas vienkārši NAV !

Ar cerībām, ka sapratīsi !

 Latvietis,- Jānis Zīverts LNF, H-86, LRTT

DIEVS SVĒTĪ LATVIJU

09.01.2010

You may also like...

27 komentāru

 1. Guntis saka:

  Vai ta Einars nebija tavos Helsinkos ?

 2. dace saka:

  cepuri nost par sho rakstu:)

 3. A.Balts saka:

  Šis raksts ir precīzs, objektīvs un tikai atbalstāms un izplatāms. Latvijai nav cita ceļa, kā modināt apdulināto, apātijā tīšuprāt iedzīto tautu, sapurināt latviešu cilvēku pašcieņu un skaļi, droši doties piespiest valdību uzsākt juridisko un faktisko dekolonizāciju. Kā arī darīt katram savā vietā, visu iespējamo, palīdzot, atbalstot, izmantojot savus privātos un dienesta sakarus Baltijā un pasaulē, lai tuvinātu taisnīgas tiesas uzsākšanu par komunistu noziegumiem pret cilvēci-Nirnbergu -2!

 4. AG saka:

  Ļoti labs raksts! Un paldies, ka netiek zākāts, bet slavēts DDD!

 5. Patriots saka:

  Pareizi. Labāk jau vairs izteities nav iespējams.Man arī ir tāda sajūta ka latvieši drīz sapratīs, ka viņi tiek visu laiku apmauti. Kad pats reiz iemausies, tad arī pamodīsies no šī ļaunā murga… .

 6. haralds saka:

  piedāvāju teikumu “Un Taisnību vienīgi var panākt, īstenojot okupācijas seku likvidēšanu.” redakcijā “Un Taisnīgumu var panākt vienīgi īstenojot okupācijas seku likvidēšanu.”.

 7. Students saka:

  10saeima.tk

  Labs raksts! Diezgan objektīvi pasniegts! Kā lai tiek pie kāda no DDD avīzes eksemplāriem?

 8. Vai tad tavam trakomājas istabas biedram Gr.Antiņam nebija iebildumu pret DDD un Gardu? Tad jau tagad jums ir domstarpības. Sanitāriem jāuzrauga, ka kauties nesākat.

 9. Latvietis saka:

  Ļoti labs raksts.100% manas domas.Paldies manam novadniekam.

 10. Latvietis saka:

  Ja zinātu Studenta e-pastu,tad varētu pārsūtīt.Latviešiem jalasa šī vienīgā latviskā avīze.

 11. step by step saka:

  negribētu piekrist ka zatlers bija godājams pirms kļuva prezidents aplokšņu skandāls un protēžu pirkšana no sievas lilitas par to nerunā.

  tagad pasūta ūdenskritumus pie savas pameitas tas tikai turpinājums.

  šis trušu prezidents ir tieši tād pats kā āris auders.

  skaidrs ka tāpēc arī šo sakompromitēto personu ielika par prezidentu jo vajadzēja kādu ko elite var stingri turēt aiz pautiem .

 12. step by step saka:

  pieļauju ka arī freibergu un ulmani izvēlējās jo viņi bija viegli šantažējami vai uzpērkumi.

  iespējams piemēram ar freibergas čekas maisa kartiņu utt.

 13. pamela-- saka:

  Šoreiz piekrītu,ka taisnību var panākt – likvidejot okupācijas sekas REDAKCIJĀ.
  Doktor Haus,diez vai Vāciju var uzskatīt par “trako māju”,kur mīt GRANTIŅŠ?!Bet kur mītam mēs – postpadomijā ar veciem komuņjakām galvgalī,to gan var saukt ne tikai par trako māju,bet par /pēs RD un vēl + Saeimas vēlēšanām/ Kremļa guberņu.ES piekrītu Grantiņam un c.,ka DDD un Garda ir kārtējais Kremļa biznesa projekts,ko ir studējis Garda Maskavā.Papētiet viņa CV.Tā visa avīze ir paša Gardas pašslavināšana,arī Pupuru u.c. pieķerot klāt.Tur pat nesmird pēc analītiskās,izsvērtas,pamatotas,profesionālas žurnālistikas.Kādreiz es DDD arī savā naivumā skrēju,meklēju,bet nu tas bērnudārza nacionālisms ir pilnveidojies ar gadiem.Nacionālu presi vajag,bet stipri kvalitatīvākā līmenī.Zinu,ka mani gānīs mūžīgie “AG”u.c.,BET tad jāgāna visi letiņi,jo CIK liels ir pasūtītāju un lasītāju skaits?Tātad TAUTA to nepieņem,arī Rērihus.Gardam ir ne sliktas attiecības ar latviešu nīdēju Ļedjajevu,Osipovu utt.
  Varat mani zākāt cik uziet,neraujos tautas tribūnos,BET Garda ir provokators!Pasekojiet viņa izdarībām 16.martā un 9.maijā!

 14. Hauss pamelai saka:

  Nu un vai Gr. Antiņa seklā prātiņa ņirgas par Jūdasa spermu, aicinājumus slepkavot. ņirgāšanos uzskatat par kvalitatīvu presi? Vai šizofrēnijas pazīmes nesaskatat?
  Un diez kāpēc tad Gr. Antiņš vēl anv Latvijā? Kāpēc nestrādā ar atdevi šeit, neceļ tautas labklājhību, neievieš politikā jaunas vēsmas, bet gan no tālienes tik sola visus nogalināt? Ko tāds mēsls var labu izdarīt? Neko! Tikai sanaidot latviešus, un to viņš cītīgi dara. nebrīnītos, ka arī kremļa uzdevumā.

 15. AG saka:

  Ko tad mums būtu jādara 16.03. un 9.05., mājas jāsēž, vai? Tā var rakstīt tikai tiešām īsts gļēvulis-degņerāts, kurš pat savu vārdu baidās nosaukt. Es neesmu un laikam arī nebūšu Rēriha piekritējs, bet tik un tā man DDD patika, patīk un patiks. Bet tu, pameliņ, esi nožēlojama, gļēva sterva, nevis patriote.

 16. DŽORDŽS saka:

  Zatlera kungs tomēr ir MŪSU prezidents,kaut arī jāatzīst ne pats spilgtākais,tāpēc varbūt nevajadzētu tik kategoriski izteikties,saucot viņu par kangaru.Mani arī tas ļoti pārsteidz,ja viņš tiešām ir kaut ko tādu teicis,it sevišķi tajā daļā,kas atiecas uz to,ka vārdu OKUPANTS vairs nelietosim.Manuprāt šāds uzstādijums ir principā nepareizs,ne no morālās puses,ne no juridiskās.Varētu vēl saprast to,ko viņš min par okupācijas beigām,to vēl varētu izskaidrot.Būtu tikai godīgi un valsts prezidenta cienīgi,ja viņš tomēr būtu piebildis,ka tomēr okupācijas sekas ir palikušas un mēs gaidam,ka pašu faktu nenoliegs arī Krievija.Diemžēl Zatlera kungs to neminēja,gribētos cerēt,ka tas ir saistīts ar viņa diezgan vājo komandu un viņa paša ne visai lielo politisko pieredzi un zināšanām.Diemžēl mēs esam zaudējuši izcilu ārstu un slimnīcas vadītāju,bet vai esam ieguvuši labu prezidentu…?Kas atiecas uz DDD,man ir gadījies lasīt daudzus numurus,ar retiem izņēmumiem raksti ir ļoti vāji,kaut es nenoliedzu,ka labi,ka tāds mēdijs pastāv un tas labais atsver tos mīnusus.Šajos rakstos ir ļoti daudz patiesu,kaut ļoti bieži sakāpinātu,stāstu.Daudz sāpes,maz analītisku rakstu,ko darīt.Daudz faktu konstatācijas,maz rīcības plāna,daudz atskatu uz pagātni,maz nākotnes vīziju.Atcerēsimies,ka vēsturi vienmēr ir mainijuši vizionāri(Rietumu apzīmējums.šaurākā izpratnē)vai PASIONĀRI(Ļeva Gumeļova apzīmējums,plašākā izpratnē),cilvēki,kas ar gribas palīdzību,ar skatu caur pagāni uz nākotni ir daudz panākuši.DDD pārsvarā nedod pozitīvu,ar skatu uz nākotni vērstu redzējumu.

 17. AG saka:

  Džordž, uzraksti labāk, ja proti!

 18. pamela--AG saka:

  Džordž,pilnībā jums piekrītu!
  AG,ja apsaukajot mani krievu lamu vārdiem,tu jūties lielāks patriots,Dieva dēļ ,dari to!Kas tas par vārdiņu “degņerāts”?Arī krievu necenzēts?Vai Dieviņ,bet es ,izņemot Grantiņu,citas famīlijas arī neredzu.Tev tikai pret mani tāda intereseun naids?Cik atceros tevi Streips no ētera izgrūda,jo tu vienmēr neliterāri izteicies par visiem,izņemot ,protams,savu īpašo,pārgudro personu,kuru nav ieteicams itin nevienam kritizēt.Ir viens pareizais viedoklis – MANS ,AG,un tikai tas ir Dieva svētīts un pareizais.Vai tā ir civilizēta diskusija?Un AG, gānās un bļaustās tāds cilvēks,kuram trūkst zināšanu un ARGUMENTU.Ne tikai gļēvs,bet arī vājš!
  Tai 10.martā un 9.maijā dari,kā to dara latviršu tauta,NEIZLEC lai tevi ievērotu vai lai radītu nevajadzīgu konfliktu.
  Es taču tev neliedzu mīlēt DDD un visu viņu kolektīvu.Vai tu komentos redzi tikai manu niku,BET kur tad pārejie uzvārdi par ko tā cepies?
  Liec tu to manu patritismu mierā,es to nereklamēju kā DDD.Esmu ierindas LATVIETE!Nākošreiz gāni mani LATVISKI,būs patriotiskāk!!!!
  Dabū jaunu mīļāko,būs nodarbe,mani aizmirsīsi,lai gan esmu lepna ,ka tā nodarbinu tavu “superprātu” patriota cienīgu.Pārbaudi durvju kliņķi!

 19. pamela--AG saka:

  Džordž,pilnībā jums piekrītu!
  AG,ja tu mani apsaukajot jūties kā “īsts”patriots,tad tik rauj vaļā!
  Es gan būtu vairāk pagodināta,ja tu mani gānītu latviskiem lamu vārdiem,tomēr patriotiskāk!
  16.martā un 9.maijā ES darīšu to,ko dara mana tauta,arī tev iesaku nekrist galējībās un sevis izrādīšanā.
  Vai tad es tev esmu noliegusi mīlēt DDD ar visu viņu kolektīvu?Tad jau tevi tur nedrukās!

 20. AG saka:

  DEĢENERĀTS ir normāls, LATVISKS vārds. Ja vairums tautas 16.03., 9.05. gļēvi tup savās mājās, tad mēs to nedarīsim, un gļēvā, debīlā pamela lai iet ieskrieties!

 21. DŽORDŽS saka:

  Negaidīti daudz man piekrīt,patiesībā esmu nedaudz pārsteigts.Biju rēķinājies,ka mani tūlīt nories,vai vismaz čekistos ieskaitīs,bet tā nenotika.Parasti šādos forumos tā notiek,bet šoreiz nē.Kas atiecas uz aizrādijumu:UZRAKSTI LABĀK,JA PROTI.Pirmkārt,es jau teicu,ka nasaku.ka slikti ir,ka tāda avīze pastāv,es tikai ļoti pieklājīgi vērsu uzmanību,ka meitenēm vajadzētu nedaudz rūpīgāk atlasīt rakstus,mazāk vaimanas un savstarpēju lamāšanos,vairāk ar skatu uz nākotni,bet vispār jau liels paldies,ka DDD vispār ir.Kas atiecas uz mani pašu,tad šur tur jau kaut ko pasaku,vai apmēram tā…ar cieņu un lai veicas DDD un lai mūsu prezidents vairāk vēršas pret tautu un mazāk skatās mutē aizjūras onkuļiem.

 22. Amanda saka:

  Ļoti labs raksts.
  Labprāt lasītu to avīzi DDD. ja ie iespēja viņu saņemt uz e-pastu, tad būšu priecīga saņemt.
  mans e-pasts :
  lustra16@inbox.lv :)

  par latviešiem un kārtību valstī.!!

 23. pamela--AG saka:

  Amanda,par DDD nav problēmu – pērku “Narvesenā”par 50 san.
  AG,tu sāc nervozēt un kā jau rakstīju ,apsaukājoties – TEV trūkst pretargumentu.Ja pats neesi debīls /lai gan tas jau ir medicīnisks termins/,pierādi pretejo,ar argumentiem.
  Grantiņam būs jāpiešķir kāds LRTT uzslavas raksts,jo cerēju,ka kaut šī lapa būs brīva no apgānīšanas,ka šī lapa diskutēs par valstij,tautai svarīgo un būtisko,ka šeit nebūs DELFu vai NRA cienīgi apriešanas ,personu,komentāri,BET tas,šķiet,ir tavs hobijs un prāta spēju kalngals,apriet jebkuru,kurš domā citādi kā tu.
  ES tev šo vienīgo dzīves prieciņu liegšu un LRTT vienkārši nelasīšu un nekomentēšu.
  Meklē kārtejo objektu,kam veltīt savu izsmalcināto leksiku!
  Pārbaudi bremzes,pirms brauc uz Rīgu 13.01.10!

 24. AG saka:

  DDD vajag PARAKSTĪT, nevis pirkt, tā ir lētāk…bet gļēvajai “pamelai” jau bail, ka čeka tad šo ieskaitīs disidentos. Džordž, DDD arī skatās uz nākotni – Latviju bez okupantiem. Manus argumentus lasiet manā blogā: klab.lv/~aivars_666/

 25. Latvietis saka:

  Es nosūtīšu godatai Armandai DDD.Šī vienīgā latviešu avize jalasa katram patriotiskam latvietim. Kas attiecās uz Džordžu, kas slavē zoodārzā izraudzīto dakteri, kad neredzu nekādu starpību, ar komunistu Rumpīti un roenkroicieti -čekas stukaču Kluksti. Laikam daudzi ir mucā audzināti pāgudrībā´´ nezin , ka aplokšņu dakteris 5.kolonas okupantu urlas´Ziemassvētkos gribēja sveikt nolādētajā urlu valodā ,tikai kanc.vadītāja Rassa to trauceja..Tas jefiņš jau to pats izgudroja ,ka pielīzt urlām. Ari par deokupāciju un okupantu nosaukšanu ir zoodaŗza blefs. Tāpat par latviešu valodas lietošanu Latvijā ir ar diegiem šūts. Džordžam un viņa “superlatviešu”kompanijai iesaku atvēt acis.Viena no viņa komandas šodien Dienā ar putām uz lūpām aizstāvēja čekas stukaču Kluksti. Ja jau Džordžu saucat pa latviešu patriotu, tad manu tanti sauciet par tramvaju.

 26. to Latvietim saka:

  Ne tikai tanti,pats tu esi ritentiņš no trmvaja.

 27. Cilda saka:

  Tā kā es pareizi sapratu, kāpēc tika “izformēta un samazināta”Zemessardze!!!!!, LAI TAUTAI NEBŪTU AIZSTĀVJU!, jo zemessargi būtu tautas pusē!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *