A.Balts. Par 18.febr.referenduma iespējamo atcelšanu

H-86-23Viss jau būtu labi, vērtējot  ziņu par Vienotības vairākuma atbalstu VL!-TB/LNNK sūdzībai Satversmes tiesā par referendumu. Bet… Vienotība neko  nedara tikai nacionālas apziņas un patriotisma dēļ un neko uz savu galvu, bez konsultācijām ar ES, ASV pārstāvjiem.  Baidos , ka iespējamā VL!-TB/LNNK uzvara, ST atceļot referendumu, var kļūt par  Pirra uzvaru.

Tāpēc mani māc šaubas, vai tikai  šobrīd pie varas esošajiem nav bailes no nepieredzētas un jau aizmirstas tautas vienotības, ko radījis šis nekaunīgo okupantu uzrīkotais un pašas Vienotības spices vadoņu atļautais pretvalstiskais akts -referendums par okupantu valodu kā valsts valodu.

Un uzrīkots no tiem pašiem okupantiem vēl joprojām neatbrīvotajā Latvijā!

Jo taču skaidrs, ka šis svešo neliešu rīkotais referendums tiem nekādu uzvaru nenesīs,  drīzāk garantēts fiasko, bet sajūsminātā tauta gan var neapstāties pie šī sasniegums-vienota balsojuma pret okupantiem, kas nozīmēs arī attieksmi pret varturiem, kas šos svešos psrs kolonistus nodevīgi ir pieturējuši cietušajā no tiem mūsu  Latvijas valstī.  Un galvenais – tauta, vienoti apturējusi okupantu cerības veidot rusificētu padlatviju, noteikti pieprasīs turpinājumu, jo apjautusi savu spēku. Un tauta pieprasīs valdībai veikt savu neizdarīto pamatpienākumu – atbrīvot Latvijas valsti no  nelikumīgi  tajā esošiem nelojālajiem svešas agresorvalsts kolonistiem, kā likumīgu okupācijas seku novēršanas nobeiguma aktu. Pret šo taisnīgo un likumīgo procesu argumentēti nevarēs iebilst ne kremļa poļitruki, ne  ASV pārstāvniecība, jo, liekas, ka abu valstu intreses Latvijā uzturēt psrs krievvalodīgo masas buferzonu šai dekolonizācijas nederīguma ziņā abām impērijām intreses sakrīt.

Ceru, ka kļūdos.

Tad – kas atliek, lai izjauktu šo ļindermaņu, osipovu, ušakovu par  to mērķiem kaitīgu pārvērtušos rusifikācijas procesa posmu?  Atliek tikai viens: ar lielu troksni to visu apturēt un atzīt referendumu par prettiesisku un atceļamu.

Kaislības norimtu, tvaiks būtu nolaists, tauta apmierināta, kaut būtu tajā pašā bedrē, kur iepriekš, bet jau noplakusi un atkal ietekmējama no TV un preses mēdijiem. Ja, piemēram, tauta pieņemtu visādu AG, A.Gardas un dažu citu neapdomīgo  ieteikumus neiet uz referendumu, tad arī  viss būtu kārtībā, būtu mēdijios izskandinātas dažādas “par“, “pret” balsojušo proporcijas, kas viegli ļautu manipulēt ar aizgājušo balsotāju skaitu un, “pareizi” saskaitot, panākt ko līdzīgu ” fifty – fifty” variantam.

Šāds variants dotu iespēju kremlim jau pēc neilga laika, pēc pāris gadiem, likt atkal šo jautājumu dienaskārtībā,  jo būtu paspēts vēl lielākā skaitā nelikumīgi naturalizēt okupantus, bet par notikušā  referenduma  “līdzīgo” iznākumu paskaidrots, ka nelikumību, neizpratnes un nabaga apspiesto krievvalodīgo nepilsoņu statusa dēļ nav varēts paust referndumā visu iedzīvotāju viedokli utt., un atrastos vēl cita profesionālu politehnologu muldēšana.  Tēvzemieši jau nu noteikti šo visu manipulāciju mērķi saprot.

Un rodas jautājums: vai VL to nesaprot un ir tikai izmantojamie, bīdāmie bandinieki lielajā  varturu un kremļa spēlē, vai arī apzināti piedalās lielajā cirkā, jo tieši  visas pamodinātās latviešu tautas referenduma pozitīva iznākuma rezultātā tie droši ar milzīgu savu vēlētāju un tautas vairākuma atbalstu beidzot sekmīgi varētu īstenot gadiem sen vēlētājiem solīto un neveikto darbu – uzsākt absolūti nepieciešamo dekolonizāciju!

Tādas man radās pārdomas, uzzinot par Cimdara piekāpību, lasot šo jauno ziņu par Vienotības atbalstu un I.Čepānes pēkšņo pamošanos. Aicinu  visus mūsu Latvijas gaišākos prātus padalīties domām un apsvērt  manas versijas iespējamību un – ko mums darīt?

Jo, ja es kļūdos, tas nekas, bet ja nekļūdos?

============================================

TR2LRTT piebilde:

Šis jautājums nav apspriežams.

Dažādi banditiski veidojumi prettiesiski organizēja šo referendumu. Šis referendums ir “jāslēdz” un vainīgie jātiesā.

Kremlim & CO tiks “uzlikti ragi”, ja izdosies šo referendumu atcelt.

Ja neizdosies, tad krievžīdu noziedznieki ar kangaru palīdzību organizēs referendumus katru mēnesi.

Tā būs ņirgāšanās par latviešiem.

Šis referendums ir noziedzīgs PĒC BŪTĪBAS.

12.01.12

You may also like...

14 komentārs

 1. Kārlis saka:

  A.Balta argumenti izskan pārliecinoši!

 2. AG saka:

  Kārlēn , es, Gardas un Hitlers vienmēr dzīvs esam tie, kas saka vispārliecināšos argumentus.Vai to nezināja ari Balts ?

 3. Skorceni saka:

  Ballīte ir sākusies…Tagad ir jāizsūta provokatori un komunistiskie prostitūtas uz roģinu vai uz centrālcietumi.tauta ir jāsapurina,jo cik var gaidīt labākus laikus.mums pašiem vien ir jācīnās par brīvu un tīru Latviju no cionistiem,komunistiem un tt.

 4. AG-īstais saka:

  Referendums netiks atcelts, pirmkārt jau tāpēc, lai nesakaitinātu Lindermanu un viņa draugus, no kuriem mūsu varturiem ļoti bail. Bet no Latviešu tautas pašapziņas celšanās vēl vairāk baidās visi varturi, arī VL biedrs I.Latkovskis (skat. viņa i-ju vakardienas LA).

 5. Kārlis saka:

  Bet Grantiņš teica “ŠIS JAUTĀJUMS NAV APSPRIEŽAMS.”, tāpēc visi – MUTES CIET! :D

 6. Fonts saka:

  Pēc būtības ir tā.
  Pieteikums, kas rakstīts ST, apstrīdot referendumu par otru valsts valodu ar 30 Saeimas deputātu parakstiem, pēc būtības adresēts Administratīvajai rajona tiesai saskaņā ar Administratīvā procesa likumu, jo privātpersonas 180 000, SC atbalstītāji, uzrakstījuši vēstuli Saeimai, ko Saeima izskatījusi, atzīstot referenduma rīkošanu, kas NAV TIESISKI no Saeimas puses.

  Saeimai saskaņā ar APL 180 000 privātpersonu parakstīto vēstuli bija jānosūta Administratīvajai tiesai, kas šodien jāatzīst Satversmes tiesai, ja tā grib rīkoties tiesiski.

  Pašlaik ST vēstule ar 180 000 parakstiem un NA 30 deputātu parakstītais pieteikums ST jānosūta Rajona administratīvajai tiesai izskatīšanai, jo privātpersonas ar saviem strīdiem pret valsti var vērsties tikai Administratīvajā tiesā.
  Minētiem dokumentiem nonākot Administratīvajā rajona tiesā, tiesas process tiks noteikts pēc daudziem gadiem, tiesa apzināti lietu saputros, jo arī nevēlas tiesā otru valsts valodu, vēlāk viena tiesas instance novels vainu faktiskās rīcības jomā uz otru tiesas instanci, kā jau valsts vienmēr līdz šim rīkojusies, lai valsts atkratītos no tai nevēlamu nolēmumu pieņemšanas. Nekas cits pieteicējiem neatliks, kā doties uz Eiropas tiesu …

  Galvenais no aspektiem, kādēļ lietu, visticamāk, izbeigsbūs apstāklis, ka pieteicējiem 180 000 privātpersonām nav radušies materiāli zaudējumi, ko radījusi valsts, jo 180 000 paraksti par otru valsts valodu vākti brīvprātīgi.

 7. Fonts saka:

  Saeima izdarīja kļūdu, ka pati izskatīja 180 000 parakstu savācēju privātpersonu IESNIEGUMU par refernduma vai vienalga par ko rīkošanu . Satversme atļauj vākt privātpersonām parakstus, tostarp kolektīvus, kas arī nostiprināts Admin. proc. likumā – APL, tādēļ tika 1998. gadā izdarītas izmaiņas, ka valsts valoda ir latviešu, to nostiprinot.

  Ja kāds , kaut vesels miljons iesnieguma parakstītāju, vēlas apstrīdēt Satversmi vai vienalga ko (Satversmes hierarhija APL nostiprināta ar pantu, šķiet, 15. , ka Satversme hierarhiski ir augstākā, tad seko likumi, MK noteikumi, pašvaldību saistošie noteikumi….) tam jāvēršas ar iesniegumu Administratīvajā tiesā ar pieteikumu.

  Saeima pati izskatīja 180 000 parakstītu iesniegumu, ko tā TIESISKI NEDRĪKSTĒJA DARĪT- Saeimas kancelejai vēstuli ar 180 000 parakstiem bija jānosūta Administratīvajai rajona tiesai izskatīšanai. Pašlaik kāds, redzams, Saeimā vai ST saprata, ka Aboltiņa un Saeimas juridiskis dienests pielaiduši kļūdu, vai darījuši to apzināti, ko laboja, savācot 30 deputātu parakstus, apstrīdot referenduma tiesiskumu.
  Ņemot vērā, ka APL nosaka hierarhiski Satversmi par augstāko likumdošanas aktu, saskaņā ar APL, kas hierarhiski ir zemāks, privātpersonas nevar šādi izmainīt Satversmes daļu, kas nav izmaināma pēc būtības, jo Satversme APL ir noteikta hierarhiski augstāka par APL saskaņā ar kuru ir vākti paraksti un iesniegti Administratīvajā tiesā. Līdz ar to valsts valoda ir viena un nostiprināta ar Satversmi un APL to savstarpējās attiecībās.

  ST tagad jāsniedz atzinums, ka Saeima prettiesiski izskatījusi ar 180 000 parakstiem apstiprinātu iesniegumu Saeimas kancelejai, jo Saeimai ar savu faktisko rīcību saskaņā ar APL iesniegums ar 180 000 parakstītājiem bija jānosūta Administratīvajai tiesai, tādēļ Saeimas lēmums par referendumu ir PRETTIESISKS un nav spēkā.

 8. Miervaldis saka:

  šī Latviešu reakcija jau ir laba, taču laika vajag visu vaidzīgo paspēt!

 9. Miervaldis saka:

  Nez kur black joker pazudis?

 10. xxx saka:

  ja neviens nepieskatīs kā tiek skaitītas balsis, tad atkal, dēļ tā, paliksim zaudētājos!

 11. pilsonis saka:

  Intresants raksts. Tiešām jāpadomā kā labak! Paldies b altam

 12. J.O. saka:

  Jā, bet ja tomēr A.Baltam ir taisnība…..

 13. No Riigas saka:

  100 punkti Baltam taisniiba

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *