L. Stūre. 13 janvāris

lotārs Stūre 113 janvāris ir zīmīgs datums latvju tautai .
1905. gadā Latvijā sākās revolūcija pret cara režīma pārkrievošanu un apspiestību.
1991. gadā sākās latvju tautas Atmoda , lai nokratītu okupācijas jūgu.
2009. gadā Vecrīgā sākās grautiņi pret 4.maija režīmu.
Atkal klāt ir 13. janvāris, kad latvju tautai jācīnās par savām pamatvērtībām- latviešu valodu, kuru provocē agrāk, steigā vienās apakšbiksēs no Latvijas aizmukušais pārkrievotais  nacionālbolševiks Lindermans. Toreiz viņš piedraudēja  gāzt pastāvošo  varu un tam par apliecinājumu viņa dzīves vietā tika atrasti ieroči. DP neizdevās viņu aizturēt un kad tā atmodās, žīds jau atradās drošībā- Krievijā. Tur , kur valdīja viņa mīļā krievu valoda ari tam nebija labi un nonākot konfliktā ar varu tika apcietināts. Bet 4.maija  režīma  varas kungi stulbumā , viņu prasīja izdot Latvijai , lai pēc tam  spēlētu teatrālu tiesas procesu un  naidīgo mēslu  atbrīvotu. Tādas  teātra izrādes tiesās un DP nelietības notiek tikai Latvijā. Lindermanim būtu  jājautā  ,kas tad viņu  neapmierināja Krievijā pie viņa mīļās krievu valodas ? Vai tikai  viņš tur negribēja taisīt savus  žīdu murgus un veidot atkal  jaunu PSRS ? Kādreiz  žīdiem tas izdevās, bet nedomāju ,ka tagad krievi Krievijā  būtu vel tik stulbi, , kas atkal sekotu šādām žīdu provokācijām. Toreiz šādu teroru finansēja pasaules žīdu naudasmaisi- ilumināti. Tas jau nav nevienam noslēpums, kas zina vēsturi. Bet vai tikai provokāciju  Latvijā  neveic  Kremlis , kas nevar vel samierināties ar PSRS sabrukumu ?
-pMuļķa Sorosa un okupanti mediji papildus vel propagandē Lindermanu TV kameru priekšā, kurš tad neskopojās izsacīt murgus, naidu un draudus Latvijai, kaut ir tikai nepilsonis. Citās valstīs naidīgais žīds gan  nedrīkstētu  propagandēt pretvalstiskus murgus, jo tiktu izraidīts , vai atrasts veids , ka provokatoru aizlikt aiz restēm. Piemēram ,ASV lindermaņveidīgie būtu sen patriekti uz visām četrām debess pusēm vai ari tas atrastos valsts maizē. Kā var ieklīdenis kādā valstī rīkot referendumus , kas grauj tās suverenitāti, papildus nevajadzīgi tērējot miljoniem latu ? Tas ir murgs ! Un neticamākais, ka viņš jau neaizstāv savu žīdu dzimto jidišu vai ivritu valodu , bet gan svešo krievu valodu. Ja kāds latvietis par savu dzimto valodu uzskatītu mongoļu, ķīniešu vai japāņu valodu, tad šo latvijieti pielīdzinātu tādiem, kas ilgojās pēc Tvaika ielas .Neviens latvietis vai desmitiem miljoni meksikāņi nevar ari  pieprasīt savas dzimtās valodas mācīšanu ASV .To gan ASV par savu naudu veic bagātie žīdi . Nevienam nav tiesību citā  pasaules valstī pieprasīt pielietot un skolās mācīt savu dzimto valodu. To  īsteno visā pasaulē.
Nesen Šveices laikrakstam “Bund” godātais Igaunijas prezidents Ilvess pauda skaidru viedokli, ka krievu valoda ir OKUPANTU VALODA.
Bet galvenais ir tas , ka daudzi okupanti , kas pārkāpjot Ženēvas konvenciju nelikumīgi iepludināti  okupētā Latvijā latviešu tautas  totālai pārkrievošanai, nevar un nevar sagremot , ka Latvija ir neatkarīga valsts. Okupantiem  dzīvojot lielkrievu šovinisma vidē vienmēr latviešu valoda ir  bijusi nicināma un nīstama . Šiem pat prezidents skaitās Putins, nevis bijušais Valmieras lielkomunists un naudas maiss- sarkanais barons no Rīgas pils. Kolonisti visu laiku dzīvo naidīgās Krievijas informatīvās propagandas telpas murgos .
Prieks, ka daži gļēvie V kangari ir nedaudz atmodušies no Sorosa murgiem un beidzot atbalsta   partijas VL (NA) iniciatīvu , kas apturēs provokāciju pret valsts pamatiem un miljonu nejēdzīgo tērēšanu, ko veic žīds nepilsonis. Kādreiz ST atdeva Abreni. Vai tagad tā  nenodos ari valsts valodu ? Tagad atkal visiem latviešiem vienotiem jāaizstāv sava mātes -latviešu valoda .
Būsim atkal vienoti par mātes valodu un tēvu zemi. Miljons NĒ okupantu valodai.

Lotārs Stūre   14.01.12

You may also like...

6 komentāru

 1. Garāmgājējs saka:

  MEKLĒTS TĒVZEMĒ!
  Gan ar ragiem nerādīts
  Tomēr viegli atpazīts
  Skats viņam ir diezgan baigs
  Jo no acīm staro naids
  Un ar āža bārdu melnu
  Man viņš atgādina velnu

 2. Latvietis saka:

  Lasot, redzot uz dzirdot medijus ir priekšstats par latviešu attieksmi pret latviešu valodu.To vienmēr ir aizstāvējusi VL ar savām 14 balsīm. Prieks, ka to ari PĒC DOMĀŠANAS to aizstāv ari NA. Kaut īstam latvietim savs viedoklis bija japieņem BEZ pāŗdomām. Piebilde, ka Lapinskim vienmēr ir bijis latvisks viedoklis tagad , vēlēšanās….
  ZRP ir ļoti naidīga, tāpat, ka ZZS, kas neatbalstīja referendumu, bet aplinkus solīja balsot pret. Referendumu varēja jau apturēt agrāk, jo VL rosināja pieņemt negrozamus Satversmes pantus, nedot naudu farsam , bet visi to neatbalstīja. Brīnums, ka 15 deputāti V deputāti+ Grigule tomēr atbalstīja ST. Bet ko no kangariem citu var sagaidīt ?
  LNF tagad nezin ko darīt, bet domājams, ka balsos PRET. Kad demagogs AG Merkura pārraidē teica, ka ir stulbi piedalīties referendumā, tad DDD redaktore viņu stulbumu noraidīja. Jo AG ar savu idiotismu degradē latviešus, LNF un Latvietis.
  Cerams ,ka pēc 3.gadiem NA,LTF, Latvietis nāks pie prāta un balsos par latvisku Latviju un VL, nevis nebalsojot balsi pieskaitīs SC.

 3. pilsonis saka:

  Viss pareizi-ja būs referendums , jāiet un visi -PRET

 4. Andris saka:

  Uz visiem šiem 13. janvāriem skatos divējādi – no vienas puses tiešām šajos notikumos iezīmējās pavērsiens pareizajā virzienā, no otras puses mūsu tautu pēc šiem notikumiem ir izdevies atkal iemidzināt un ievirzīt mums nevēlamā gultnē (vismaz uz laiku).

 5. NIKS FONTS saka:

  http://www.apollo.lv/portal/news/articles/263324

  No Jāņa Maizīša sacītā vispirms jākonstatē, ka viņš 13. janvāra 2009. gada politiskos nemierus interpretē tieši kā masu nekārtības.

  Ņemot vērā, ka J.Maizītis minētos politiskos nemierus šodien neinterpretē saskaņā ar rietumu vēsturisko faktu interpretācijas metodi, bet kvalificē saskaņā ar LR Krimināllikumu, LR Kriminālprocesa likumu, neizskatot citas iespējas, kā vienīgi sodīt, sodīt un vēlreiz sodīt, tad novērtējot J.Maizīša attieksmi pret šiem notikumiem 13. janvārī 2009. gadā, ar ko viņam pašlaik nav šobrīd nekāda sakara, jo pašlaik viņš nav ģenerālprokurors, bet Vp padomnieks, nav izprotama jēga, kādēļ J. Maizītis šai lietā vispār sniedz komentārus. Tomēr šaubas rodas…

  Ņemot vērā, ka J. Maizītis izrāda inciatīvu, kur viņam nejautā, rodas jautājums par J. Maizīša atbildību 13. janvāra 2009. gada politiskajos nemieros, kur viens no aspektiem ir izvērtējama saistība starp J. Maizīti kā bijušo ģenerālprokuroru un valsts varas turētājiem, kas izprovocēja minētos politiskos nemierus.

  J. Maizīša uzdevums, esot ģenerālprokuroram, bija rūpēties par valsts interesēm saskaņā ar Prokuratūras likumu, LR Satversmi, kas J. Maizīša bezdarbības rezultātā netika ievērots, J. Maizītis savulaik nenāca klajā ar iniciatīvām, kā nodrošināt Satversmē rakstīto pirmajā nodaļā 2. pantā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kā rezultātā iestājās smagas sekas sabiedrībai un valstij kopumā – notika “lietussargu revolūcija”, dažādi piketi, bijušais Vp, V.Zatlers, ilgstoši neatlaida Saeimu, kas bija par cēloni politiskajiem 13. janvāra 2009. gada nemieriem Rīgā, kad tika izsisti logi Saeimas ēkai, daudziem jo daudziem kļūstot par cietušajiem.

  Ņemot vērā ļoti būtisku faktu, ka V.Zatlers tomēr vēlāk atlaida Saeimu, krimināllietā ar aptuveni 60 apsūdzētajiem par politiskajiem nemieriem 13. janvārī 2009. gadā, būtu izdalāma atsevišķa daļa ar apsūdzēto, bijušo ģenerālprokuroru, J. Maizīti. Pamatojums apsūdzībai – bezdarbība, atrodoties valsts amatā, nereaģējot uz ” lietussargu revolūciju”, citiem piketiem, kur tauta protestēja pret savu tiesību, kas noteiktas Satversmes 2. pantā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, uzurpāciju tiem varas turētājiem, kas bija Saeimas valdošā koalīcijā, valdībā, Rīgas pilī, kā rezultā iestājās smagas sekas sabiedrībai un valstij kopumā – 13. janvāra 2009. gada politiskie nemieri Rīgā ar cietušajiem – krimināllietā apsūdzētajiem un tiem, kam radīti materiālie zaudējumi.

 6. NIKS FONTS saka:

  Latviešu valoda, Latvijas suverenitāte un Satversme ir apdraudētas ar valodu referenduma plānošanu un rīkošanu:

  1. lieki tērēti vairāk nekā 1000 000 LVL,

  2. latviešiem pazemotiem jāiet uz referendumu, jātērē savs laiks un līdzekļi,

  3. jāpierāda atkārtoti Krievijai un Briselei, ka latvieši vēl ir dzīvi un pietiekamā daudzumā LV teritorijā, kā nācija, neskatoties uz piekopto genocīdu pret to ( piespiedu kārtā Latviju pametuši simti tūkstoši latviešu),

  4. latviešu tautu pazemo ne tikai krievvalodīgie, Brisele, Krievija, bet arī pašmāju varas turētāji – Vp, A.Bērziņš, Saeimas spīkere Āboltiņa, valdība Dombrovska vadībā, Saeimā esošās partijas un deputāti – neviens no minētiem neierosina tiesiski apturēt referendumu, kamēr Satversmes tiesa nav novērsusi pretrunas likumos attiecībā pret Satversmi, kādēļ referendums nebūtu nepieciešams – valsts varas turētāji APZINĀTI NOZIEDZĪGI ar referendumu liek uz risku Satversmi ar vienu valsts valodu, apdraud latviešu valodas pastāvēšanu nākotnē. Apturēt tiesiski referendumu iespējams, apstrīdot Saeimas, iestādes, faktisko rīcību plānojot referendumu, Administratīvajā tiesā, jo ST nav kompetenta apturēt referenduma plānošanu,

  5. valsts varas turētāji joprojām ir komunistu varas mantinieki, to partiju atzaru partijas un partiju veidojumi, koalīcija Saeimā, kas piekopj veco komunistu politiku, sarīdot Latvijā tautas, lai varētu šķelt sabiedrību, manipulēt ar to, paliekot pie varas, iztopot Krievijai un Briselei, kura sadarbojas ar Krieviju valodu jautājumā, izvirzot mērķi, lai krievu valoda būtu arī ES valoda, par ko vispirms liek maksāt Latvijai, pazemojot tās pamatnāciju – latviešus, liekot tērēt pāri 1000 000 LVL no valsts budžeta, ignorējot, necienot, Latvijas valsts pamatdokumentu Satversmi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *