A.Balts. Domājiet , domājiet, cienījamie pilsoņi

LRTT 1Viss jau it kā būtu pareizi, kad vieni aicina neiet balsot, un vieglāk un pat varbūt taisnīgāk būtu mums visiem neiet, bet… Bet mums vairs nav tādas vienotības, un kādi nesaprašas vai īpatņi vienmēr izdarīs savādāk, kā visiem vienojoties izsludināts.

Taču mūsu pretinieki gan rietumos, gan austrumos ir jau uzspieduši savus spēles noteikumus, un gribot negribot mēs visi tajos piedalāmies jau no 91.gada. Tas ir nepareizi, tas ir negodīgi, arī prettiesiski, bet tomēr noticis fakts!

Šī absurdā un bezgala nekaunīgā referenduma rīkotāju  mērķis nav domāts, lai mums, latviešu tautai, ko pierādītu, bet gan cirks pasaules sabiedrības un masu medijiem, kuru spilgti un  graujoši “pareizi” pasaulē izrādīs kremļa melīgie polittehnologi, šo referendumu iztirzājot.

Nu, tad padomājiet par šādu statistiku: par otru – krievvalodīgo okupantu mēli – būs nobalsojuši, piem., 500 000 svešie nekauņas; bet pret būs knapi 100 000 mūsu apjukušo bāleliņu, paklausot vieniem populāru nacionāļu skaļajiem aicinājumiem neiet vispār balsot, bet citu (arī nacionāļu), kas ir valdībā un pie “šprices”, caur visiem TV kanāliem un masu medijiem aicinājumiem visus iet parakstīties pret. Un tāda ir šī brīža situācija -kamēr atkal katrs velk uz savu pusi un Latvija iet pa burbuli, tikmēr “lielie” patrioti nevar  vienoties par vienotu rīcību pat tik kritiskā un mums latviešiem “būt vai nebūt” situācijā!

Bet ir jāvar, jāspēj vienoties.

Un visiem nacionālajiem spēkiem ir jāsaprot, ka jāņem vērā tautas apjukums.

Šo neskaidrību dēļ  rezultāts būs pretrunīgs, pat varbūt katastrofāls, jo ārzemēs manis pieminētais balsu sadalījuma piemērs nostrādātu smagi pret mums un pret visiem nākotnes centieniem veikt dekolonizāciju.

a123Tāpēc šoreiz, domāju, mums visiem, visiem ir jāiet un jābalso pret krievu valodu.

Tādā veidā visai pasaulei parādīsim, ka vismaz miljons un pāris simti tūkstoši pamatiedzīvotāju ir vienoti protestā pret iebrucēju vēlmi uzspiest savu gribu latviešu valstī un tikai agresīvās kremļa politikas uzkurināti atļaujas to darīt, esot stipri mazākumā , tikai apmēram  500-600 000 no psrs iebrukušajiem un nelikumīgi naturalizētajiem “jaunpilsoņiem”.

Tā kā šīs pārdomas uzrakstītas gada pēdējā dienā, tad novēlu mums visiem un mūsu  Latvijai veiksmes un Taisnīguma piepildītu Jauno Gadu !

A. Balts.  31.12.2011

========================

Gran - KopieAdmins piebilst:

Šis referendums, ko rīko/rīkos valdošā noziedznieku kliķe ar Dombrovski un Zatleru priekšgalā, ir absurds un antikonstitucionāls.

Šī “darbība” ir definējama kā genocīda īstenošana pret paša tautu savtīgu nolūku vadīta.

Visā pasaulē tāda veida noziegumi tiek sodīti ar nāvi.

Par šo LIKUMA pārkāpumu ir jārunā atklāti, nebaidoties pateikt šiem noziedzniekiem acīs:

“Tu esi pelnījis nāves sodu publiskā izpildījumā”.

Tā kā tas ir noticis ar Sadamu Huseīnu, bet piemērotākais šiem izdzimteņiem būtu Muamara Kadafi “pompozais” gals.

Protams, ka Latvijas izdzimteņiem tas jāpastiprina desmitkārtīgi, jo tik mežonīgu noziegumu pret savu tautu ne Kadafī, ne arī Huseīns nav veikuši.

Kas attiecas uz referendumu, tad LRTT vienmēr ir vadījies no reālās situācijas.

Šo situāciju mēs nevaram apiet.

Mums kārtējo reizi ir jāizvēlas mazākais ļaunums.

LRTT saka: “Referendumā ir jāpiedalās un jābalso pret mums visiem nīsto, pretīgi jēlo, okupantu valodu.”

Ja mūsu valdībā nebūtu garīgie deģenerāti, tad tiktu pielikts PUNKTS, par pilnīgu pāreju krievu skolās uz mācībām latviešu valodā.

VL! ir jāseko līdzi, lai pareizi tiktu noformulēti referenduma JAUTĀJUMI !!!

L. Grantiņš


You may also like...

17 Responses

 1. AG says:

  Domāju, ka Linardiņš ir nācis pie prāta, bet nē, tik debils kā vienmēr, tāds arī laikam nākamajā gadā būs, ja vien to nedzīvos!

 2. ebregejs says:

  Diezgan neparasts gadījums trubunāla forumā – pilnīgi piekrītu gan A.Balta aicinājumam, gan arī (un tas pats neparastākais) argumentācijai, KĀPĒC tieši jāpiedalās šajā lindermaņreferendumā.

 3. no malas says:

  jevreij un citi pagultes ddd veicēji var gulēt aizkrāsnē un kuli kasīt, bet latvieši balsos pret.

 4. Latvietis says:

  Andri Balt, kurš tad Merkūrā kūdīja klausītājus nepiedalīties referendumā ? Vai tas nebiji pats ? Ka pat gandrīz pierunāji uz to Lapinski. Kurš ir tas populārais nacionālis, ko sludini ??????? Vai pagultes DDD demagogs ag,? Kurš ari Pinni nokristīja par demagogu un NA par sūdiem un ka viņam vajaga sūtīt specialu ielūgumu kopā ar Gardu 11. novembrī.
  Kādas Tev un ag ir kādreiz tiesības kaut ko prasīt un piesieties VL, jo tā jums ir sveša, jo par to nebalsojiet, bet gan pagultē guļot iedevat balsis SC.
  Nedomāju, ka kāds patiess nacionālis būs tik stulbs un referendumā nebalsos pret.
  Laimīgu Jauno gadu LRTT.

 5. pilsonis says:

  Laimīgu jauno gadu visiem latviskiem cilvēkiem! Bet par to balsošanu referendumā atbalstu Baltu par visiem 100.
  Bet tas latvietis kaut ko muld, jo es pats dzirdeju to raidijumu Merkurā un nekādi teksti nebija pret Piņņa kungu un Garda vispārnebija pat pieminēts no Balta puses tai raidijuma, par nekadu 11. novembri arī nebija ne runas. Un ne uz ko Lapinska kungu Balts nepierunāja, bet tikai izteica pārdomas. Kāds mērķis tā muldet un vel jaungada naktī?

 6. Latvietis says:

  Iznāk, ka pilsonis Baltu Merkūrā dzirdējis 1 reizi un ari nelasa ne Merkura un LRTT mājas lapas.Agrāk ari biju nodomājis, ka NA ir latviska organizācija, kas aizstāv savus latviskos ideālus un neveic pašapkarošanās latviešu partiju vidū, bet tas tomēr tā nav.

 7. annamarija says:

  Jāsagaida jautājuma formulējums. Tad varēs spriest, kas labāk: iet vai neiet uz referendumu… Tā man šķiet.

 8. J.O. says:

  Pilnīgi piekrītu A. Baltam, ja jau referendums notiks, ir jāiet paust savu nostāju PRET, jo ar neiešanu uz referendumu, tik pat labi, var izrādīt savu vienaldzību, ne ignorēšanu.
  Dzirdēju arī A.Baltu pieminētajā Merkura pārraidē, bet es arī nesaklausīju aicinājumu ignorēt referendumu, drīzāk jautājumu, kā būtu labāk un diskusiju.
  Lai mums visiem Jaunais gads paiet zem latviskas zīmes!

 9. A.Balts says:

  Sveiciens Jaunajā gadā! Lasu un brīnos par šādu vecgada “apsveikumu” no kāda “Latvietis” puses! Pārdomas man tiešām bija, ko un kā labāk darīt un tas izskanēja arī “Merkurā”. Viss cits rakstītais par Gardu, par 11.novembri un par cien. J.Piņņa kungu ir no gaisa sagrābstītas pasakas labākajā gadijumā (un J.Lapinskis nav vēja rādītājs, kuru var “pierunāt” svarīgos valstij jautājumos, drīzāk, tāpat kā “annamarija”, viņš nogaidīs un apkopos visus faktus un tad pieņems lēmumu, kā rīkoties). Ja radio “Merkurs” raidījuma laikā es vēl šaubījos un visur diskutēju par labāko variantu referenduma jautājumā, tad šajā rakstā esmu izteicis savu galīgo viedokli – ir jāpiedalās un jābalso “pret”.

  Neesmu gaišreģis un tāpēc mans raksts aicina domāt, visai tautai domāt, nevis akli izpildīt!
  Paldies “pilsonim” un “J.O.” par objektivitāti un atbalstu!

 10. teksts says:

  Kas tās ir par valodām, ka latviešiem būtu jāatsakās no varas ietekmēt poliskos procesus? Pie kā noveda līdzšinējā “paklausīšana” Jurim Kaļķim, Aivaram Gedroicam, Aivaram Gardam un viena otra cita šķeltnieciskai pļāpāšanai balsot ar tukšām aploksnēm vai neiet uz vēlēšanām? Tagad, kad Saeimas vēlēšanu laiks pagājis, ir gaiši redzams, ka ar tukšām aploksnēm visas opozīcijas partijas ar palielināto procentu barjeru “nogremdētas”, faktiski ir saņēmušas nulle procentu atbalstu.
  Situācija būtu citāda, ja par šīm opozīcijas partijām nobalsotu reāli. No šogada partijas, kuras saņēmušas 2% atbalstu saņem nostiprinās. Kaut kā žīdiete Tatjana Ždanoka neatsakās no šīs iespējas. Bet latviešus ar savu apmaksātu provokatoru palīdzību mudina atteikties no varas, šķeļ, degradē ikvienu svētu lietu. Pēc Saeimas vēlēšanām redzams, ka nepiedalījušos vēlētāju dēļ samazinājusies kantīte, kas noteikta Saeimas atlaišanai un referenduma barjerai. 11.Saeimas vēlēšanās aktivitāte BIJA zemākā parlamenta vēsturē. Tātad 11.Saeimas atlaišanai tautas referendumā būs vajadzīgas 611787 balsis. Satversmes grozījumu tālākai virzībai ir jāsavāc 154 379 vēlētāju paraksti. Tajā skaitā arī par krievu valodu kā otru valsts valodu. Tie kas aicināja neiet uz Saeimas vēlēšanām, tagad atbildību neuzņemas.

  Latviešu dzejnieks Vilis Plūdons mums atstājis sekojošus vārdus:

  Mēs gribam būt kungi mūsu dzimtajā zemē,
  Mēs gribam nu paši sev likumus lemt:
  Tā zeme ir mūsu, tās pilsētas mūsu, –
  Mēs negribam lūgt to, kas mūsu, bet ņemt!

  Tā zeme ir mūsu, tās pilsētas mūsu, –
  Un mūsu šī Baltajā jūrā mūždien;
  Mūsu tēvi te cieta, mūsu asins te lieta, –
  Viss, viss pie šīs zemes simtu saitēm mūs sien.

  Mūsu tēvi te cieta, mūsu asins te lieta, –
  Tā zeme ir mūsu, ir mūsu – jā gan!
  Caur simtgadu vaidiem, zem svešnieku spaidiem
  Šobaltdien vēl dzirdi – latvju mēle te skan.

  Tā zeme ir mūsu. Tā Dieva un Laimas
  Latvju tautai sensenis līdzdotais pūrs.
  Tā zeme ir mūsu. To nedos vairs svešiem
  Ne zemgal’s, ne latgal’s, ne sēlis, ne kūrs.

  Piepildīsim šos dzejnieka vārdus ar darbiem! Ņemsim varu savās rokās! Mūsdienās referendums, vēlēšanas ir viens no varas realizēšanas instrumentiem. Ņemiet šos instrumentus cīņā latviešu tautai nacionālo interešu aizstāvībā. Ja kādam nav jāiet uz referendumu un vēlēšanām, tad tie ir okupanti un viņu pēcnācējiem, kas ar latviešu tautas nodevēju rokām un ar kukuļošanu tikuši pie pilsonības.
  Bet kas attiecas uz Juri Kaļķi, Aivaru Gedroicu un Aivaru Gardu, tad uz brīdi iztēlojaties, ka Latvijā ienāk krievu tanki, bet Kaļķis, Gedroics un Garda brēc: neaizstāviet sevi, savu ģimeni un valsti. Vai Jūs klausīsiet viņus?

 11. teksts says:

  Papildus:

  No 2012.gada partijas daļēji sāks finansēt no valsts budžeta, paredz grozījumi Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likumā.

  Valsts finansējumu varēs piešķirt tām partijām, kuras iepriekšējās Saeimas vēlēšanās būs ieguvušas vairāk par diviem procentiem vēlētāju balsu.

  Uz valsts budžeta finansējumu pieteikušās visas sešas partijas, tostarp LPP/LC, kas nolēmusi likvidēties.

  Tādējādi pēc 11.Saeimas vēlēšanu rezultātu apstiprināšanas uz valsts finansējumu varēja pretendēt sešas partijas un to apvienības – «Saskaņas centrs», kas vēlēšanās ieguva 28,4% balsu, Zatlera Reformu partija (20,8%), «Vienotība» (18,8%), Nacionālā apvienība (13,9%) un Zaļo un zemnieku savienība (12,2%), kuras pārvarēja 5% balsu barjeru un ir pārstāvētas Saeimā. Valsts naudu var saņemt arī LPP/LC, jo, kaut arī tās deputāti netika parlamentā, par to nobalsoja 2,4% vēlētāju..

  Līdz 2014.gadam no valsts budžeta finansējums 442 322 latu apmērā katru gadu var tikt piešķirts šīm sešām partijām. Apvienībai «Saskaņas centrs» pienākas 129 965 lati, Zatlera Reformu partijai – 95 428 lati, «Vienotībai» – 86 281 lats, Nacionālajai apvienībai «»Visu Latvijai!«–»Tēvzemei un Brīvībai«/LNNK» – 63 604 lati, Zaļo un zemnieku savienībai – 55 978 lati un Šlesera Reformu partija LPP/LC – 11 065 lati..

  Partijām piešķirtais gada finansējums tiks ieskaitīts partijas kontā četrās daļās – līdz 15.janvārim, 15.aprīlim, 15.jūlijam un 15.oktobrim..

  Piešķirto finansējumu partijas ir tiesīgas izlietot telpu īrei, sakaru pakalpojumiem, darba algām, pētniecības darbiem un iedzīvotāju izglītošanas pasākumiem, kā arī priekšvēlēšanu aģitācijai.

 12. teksts says:

  politiskis procesus (labots)

 13. Latvietis says:

  Priecājos, ka Andris Balts ir nācis pie prāta , jo latvietim par to nekad nebija jašaubās, ka jaaizstāv sava valoda un valsts. Ceru, ka viņš apgaismos ari savu NA izbeigt šķeltniecību un kopīgi balsosim pret okupantu valodu.Tāpat ir japiekrīt ir ari tekstam , bet ar piebildi, ka demagogs ag degradē LNF, Gardu un DDD, jo viņš nav LNF biedrs. Piemēram man nav nekāda informācija, ka Garda un LNF būtu aicinājis latviešus sēdēt mājās. Ja teksts to zin , tad lūdzu publicē to.
  Man nekad nav bijis šaubu, ka latviešiem jabalso pret okupantu valodu.

 14. Lūk tas ir izvilkums no Gardas teiktā pirms vēlēšanām. To var atrast http://www.dddlnf.com “Pašreizējās vēlēšanas ir spēle ar iezīmētām kārtīm, kurā piedalīties ir bezjēdzīgi!”
  Garda ir viens no pretīgākajiem un slīpētakajiem provokatoriem…

 15. AG says:

  Un kas šai Gardas teiktajā ir nepareizs, gudrinieciņ?

 16. Miervaldis says:

  Jā, Grantiņ!Parādīsim viņiem!Parādīsim, tiem krievijas stepju klaidoņiem, kad šeit ir Latvija, un kad krievija nav pa visu pasauli!Pierādīsim, kad Lāčplēsis ir joprojām dzīvs, un gatavs aizstāvēt savu tautu!

 17. Miervaldis says:

  “tekst” – paldies tev par šo pareizo publikāciju!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *