H. Kisindžers: “Tikai kurlais nedzird Kara bungas”

L.-Grantiņš.-H-86-LRTT-Kopie3Laikā, kad tiek gatavots nākošais raksts par Reinika kantora kārtējo asinsdarbu, LRTT atkal saņēma interesantu informāciju no lasītāja VILŅA. Tā kā šāda veida informācija atbilst LRTT pamatnostādnei, tad tā tiek publicēta pirmajā LAPĀ. No šīs informācijas mēs varam arī „izlobīt” atbildi jautājumam: kāpēc žīdi izturas pret Latviju un latviešu tautu tik izaicinoši un nesodīti.

To, ka krievi domāti pilnīgai iznīcināšanai, nav nekādu šaubu. Tikai paši šie auni(krievi) to neapjēdz un turpina klausīt žīdu aģitācijai.

Bet, katrs jau savu bedri rok pa savai modei.

Nav ne mazāko šaubu, ka viņi arī uzsāks šo karu un noslaucīs krievžīdisko Krieviju no zemes virsas, bet arī paši tiks iznīcināti, jo žīdu ļaunums ir sasniedzis robežu, aiz kuras ir pilnīga iznīcība. Pasaules tautas vairs nevēlēsies kalpot ROTŠILDiskajām dinastijām.

Žīdu laiks ir iztecējis !

Vēl tālajos Padomju laikos dzirdēju kādu „Ņemetskaja volna” (Vācu vilnis) raidījumu, kurā stāstīja, ka kādā alā esot atrasti vēsturiski dokumenti(papirusi). Šos papirusus neesot publicējuši, jo tajos esot rakstītas šausmīgas lietas- pareģojumi par ēbrejiem.

Runātājs gan atļāvās pateikt tikai vienu frāzi:”Ja ebreji uzzinātu, kas tajos rakstīts, tad viņiem nebūtu vēlēšanās no rīta vairs pamosties”.

Nav nekāds noslēpums, ka Dievs katram izmaksā tādu algu, kādu viņš ir pelnījis.

Un tad pienāks brīdis, kad realizēsies kādā Grāmatā sacītais: „Tas, kas bija liels un varens, kļūs mazs un niecīgs, bet tas, kas bija mazs, kļūs liels un varens.”

Šeit ir skaidras norādes, kas sagaida asiņaino Krieviju un asinskāros krievus:  http://www.youtube.com/watch?v=tIKA4xjxMec

L. Grantiņš   21.12.13.

=======================================================================================

www.tautastribunals.eu2 - Kopie

LRTT pasts

“Tikai kurlais nedzird Kara bungas” H. Kisindžera intervija 2011.gada nogalē

Henrijs Kisindžers – bijušais ASV valsts sekretārs un ASV Nacionālās aizsardzības padomnieks, viens no ievērojamākiem Amerikas visaugstākās elites pārstāvjiem, līdzpriekšsēdētājs krievu-amerikāņu grupai „Vecajie”. Vēl pavisam nesen, neskatoties uz savu cienījamo vecumu (2013. gada maijā viņam palika 90 gadi), viņš ieņēma pirmo vietu starp 100 vadošajiem intelektuāļiem pasaulē. Pirms kāda laika, Henrijs Kisindžers padalījās ar savu redzējumu par situāciju pasaulē, īpaši par gaidāmajiem notikumiem Tuvajos Austrumos. Saruna izvērsās tik atklāta un interesanta, ka Kisindžera palīgi neizturēja un bija spiesti sarunu pārtraukt.

Putins un Kisindžers

FOTO:Rietumžīds Kisindžers ar likvidēšanai paredzēto mongoloīdisko krievžīdu Putinu.

«ASV apmāna Krieviju un Ķīnu, un pēdējā nagla zārka vākā būs Irāna, kura, saprotams ir galvenais mērķis Izraēlai. Mēs atļāvām Ķīnai pieaudzēt militāro varenību un Krievijai atgūties no socializācijas, mēs tām kopumā iedevām maldīgu brašuma sajūtu, lai paātrinātu viņu krahu. Mēs līdzināmies snaiperim, kurš pierunā jauniņo izvēlēties ieroci, un kad tas mēģina kaut ko uzsākt, sanāk tikai pif-paf. Nākamais karš būs tik bargs, ka uzvaru spēs gūt tikai superlielvalsts, un tie draugi, esam mēs. Lūk, kāpēc ES tā steidzas izveidoties par pilnvērtīgu superlielvalsti, viņa zina pa to, kas briest, un lai izdzīvotu, Eiropai būs jākļūst par vienotu saliedētu valsti, – teica bijušais ASV valsts sekretārs. – Kas kontrolē naftu, tas kontrolē valsti, kas kontrolē tirgu, tas kontrolē cilvēkus».

Kisindžera kungs vēl piemetināja: «Ja jūs esat vienkāršs cilvēks, tad variet sagatavoties karam, pārceļoties uz laukiem un uzbūvējot fermu, tikai neaizmirstiet paņemt līdz ieroci, jo pa visurieni klīdīs izsalkušas masas. Bez tā, kaut arī elites pārstāvjiem būs savas slēptuves, kara laikā tiem ir nepieciešams ievērot piesardzību, tā kā viņu slēptuves var kļūt par uzbrukuma objektu».

Nedaudz minūtes paklusējis un nokoncentrējot tālāko domu, Kisindžers turpināja: «Mēs pateicām armijniekiem, ka mums nāksies iekarot 7 Tuvo austrumu valstis un pievākt viņu resursus, un viņi gandrīz ir beiguši pildīt šo uzdevumu… Palicis ir tikai pēdējais pakāpiens, Irāna – pilnībā izmainīs balansu. Cik ilgi Krievija un Ķīna varēs nostāvēt malā un nolūkoties kā Amerika veic tīrīšanu? Mēs sarausim arī brūno krievu lāci un ķīniešu sirpi un āmuru, un lūk, tad lietā nāksies iesaistīties Izraēlai. Viņai nāksies sisties ar visu savu varenību, lai iznīcinātu pēc iespējas vairāk arābu. Ja viss virzīsies labi, puse Tuvo Austrumu kļūs par Izraēlu.

Putins

FOTO: Jā, Vova, raudi vai neraudi, ēzeļausis  tev kā dāvana tiks atsūtītas no Telavivas un ne tikai viens pāris, bet vesels vezums. Un vēl, Vova, visas tautas virs zemes tev un tavam ticības brālim Kisindžeram, novēl laimīgi ceļu uz Elli. Bez jums pasaule varēs uzelpot daudz vieglāk… .

Pēdējos gadu desmitos, mēs savu jaunatni labi uzsēdinājām uz īpašām kompjūtera spēlēm. Interesanti bija paskatīties uz jauno spēli „Call of Duty Modern Warfare – 3”. Tā – patiesība runa iet par prāta programmēšanu – pilnībā atspoguļo to, kas notiks tuvākajā nākotnē. Mūsu jaunatne, ASV un Rietumos ir gatava, tāpēc, ka viņus saprogrammēja būt par labiem zaldātiem. Un kad viņiem pavēlēs cīnīties ar pasistajiem ķīnacainajiem un krieviem, viņi pildīs pavēli.

… Mēs uzcelsim jaunu sabiedrību, jaunu pasaules kārtību; paliks tikai viena impērija, un tā būs pasaules valdība – uzvarētāja. Neaizmirstiet, ASV ir labākie ieroči, mums ir tādas lietiņas, kādas vairs nav nevienai citai valstij, un mēs iepazīstināsim pasauli ar šiem ieročiem, kad būs pienācis laiks.

Tieši šajā brīdī, intervija tika pārtraukta. Kisindžera palīgs pasteidzās izvadīt žurnālistu aiz durvīm.

====================================================================

Pārdomas

Vecuma marasms vai minūtes atklāsme?

Domājiet paši.

Nav noslēpums, ka amerikāņu augstākā elite gatavojas karam, pie kam totālam karam, kur īpašu lomu var nospēlēt sestās tehnoloģiskās paaudzes ieroči. Asas pretrunas ir tikai tajā, kad un kur tieši sākt karu. Ļoti ietekmīga amerikāņu elites grupa – iziet no tā, ka ASV vēl ir nepieciešami 5-7 gadi, lai vislabākajā veidā sagatavotos izšķirošajai sadursmei. Otrai daļai – kura uzskatus pauda Kisindžers, domā, ka pirmkārt, Amerika tādam karam jau ir gatava – gan ekonomiski, gan ideoloģiski, gan tehnoloģiski. Un otrkārt, vislabākā platforma šāda liela kara uzsākšanai ir jākļūst Lielajiem Tuvajiem Austrumiem.

You may also like...

2 komentāru

 1. ANDRIS7 saka:

  VISU LABU DIENU!
  Speka vija.Katra ienaidnieks ir kopejs ienaidnieks.Zobens nav nekas,
  karavirs ir viss.Ja nevari izdzivot viens,ari 1000 draugu Tev nevares
  palidzet.Dotais vards ir goda kila.Lauks ir maja,mezs ir maja,jura ir
  maja,tapec,ka cinitajs pats ir maja.Nepacel roku pret draugu savu.
  Nenoversies,no drauga sava.Ja cinitajs padodas gusta,tas nozime,ka vins
  uzbruks,no otras puses.Derigs ir tas,kas ir noderigs.Ienaidnieks Tevi
  atradis pats.Skibu koku iztaisnot nav iespejams.Bulta mil stavosu merki,
  tapec nesaprotamam,neparedzamam un negaiditam nevar trapit.Uzbrukuma
  veids cinitajam nav vienads katru reizi.Pilnibai vajag atgriezt to,ko
  pazaudeji.Nenozelo to,kas Tev nepieder.Neaiztiec svesu,jo tas Tev ir
  noladets.Naves greki nodeviba,glevums,mulkiba.Tici acim,ja Tev teiks,ka
  saule rit leks rietumos,uzcelies un paskaties.Netaisi par ienaidnieku to,
  kurs nav Tavs ienaidnieks un nedoma tads but.Piedod tam,kurs piedod Tev.
  cinitaju var iznicinat,uzvaret nekad.cinitajs,kurs aizmirst savu
  ienaidnieku ir miris cinitajs.Tu esi zaudejis tik reizu,cik reizes esi
  aizmirsis savus zaudejumus.Labaka uzvara,ienaidnieks ka sabiedrotais.
  Nekad nevienam neprasi,visu panac pats.Veiksme ir akla.Neieredzi ludzoso,
  bet palidzi tam,kuram vajag Tavas palidzibas,bet kurs neludz to.
  Nezelojies par savu dzivi.Veiksme vajadziga vajajiem,stiprais virza
  zvaigznes.Visas neizdosanas Tevi.Kur grutak,tur cienigak.cirvis mil
  noliektu galvu.Ar noliektu galvu neko neredz.Neruna 10 vardus tur,kur,no
  Tevis gaida 1 vardu.No Tevis nebaidas,bet,no cinitaja Tevi.Gribi
  izdzivot ESI cinitajs.
  Ienaidnieku merkis viens,iznicinat cinitaju.Metodes 1000-siem viltigakas
  par viltigakajam.
  Jauna gada egles metode.
  a)ruspravda.info/Otkuda-prishla-novogodnya-elka-2882.html
  Arstejam sevi pasi,nemaksajot nejegam un nemakuliem dakteriem,no vezha,
  no asins slimibam,kas var but pamats infarktam,nieru slimibas u.c.
  10 minusu laika,vai dazas skalojumu reizes.
  a)pandoraopen.ru/2013-12-21/sovety-zdorovya-ot-ogulova-a-t-o-sode.
  Kroplainas Ensteina macibas bastions.Uzbrukums BALTAI RASEI sodien.
  a)via-midgard.info/news/in-midgard/23233-programma-borby-siona-s-
  beloy-rasoy.
  Gara gribas speks visur un vienmer.Divdomibu izslegsana.
  a)via-midgard.info/news/in russia/24949-v-pricele-siona-russkij-dux-
  -vemelyanov-desionizacia.

  P.S. Nevar prasit deokupaciju,no cionistiem.Vispirms vajag
  decionizaciju.

  VELAK VEL/TENcINU

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *