Pazemotais latvieti, attopies !

Runā LRTT piesēdētājs Jānis Zīverts no Ventspils.

Jānis Zīverts

Latvieti, attopies !

Lūk,mūsu latviešu tautas super kangari, asinssūcēji, blēži, Tēvzemes iztirgotāji un zaglēni. Šeit redzami tikai daži no lielās afēristu armijas. Šie ir tie galvenie superzeļļi, kuru kompānijā trūkst lielais solītājs Repše (kā var nesolīt), trekno gadu treknais trekneklis Kalvītis, “muļķu zemes” autors lielais Vilis vai tā sauktais ,pans Krištopāns, kā arī diedelnieks premjerlācītis Dombrovskis. Un kur tad vēl tie pārējie, sīkākie zaglēni, blēži un mahinatori (ostapi benderi). Ne uzskaitīt, ne izskaitīt ! Vienīgi latviešu tauta šīs bandas darbošanos izjūt arvien smagāk un skaudrāk. Vai nebūtu laiks letiņam-antiņam atbrīvoties no savas kalpa dvēseles, beigt rāpot, piecelties, iztaisnot muguru un beidzot apzināties kā savas Zemes saimniekam.

Pieprasīt atpakaļ nolaupīto un sazagto, pieprasīt atpakaļ iztirgoto Tēvzemi (Abreni), pieprasīt okupācijas seku likvidēšanu. Būt vai nebūt, latviešu tautai, tāds jautājums šodien virmo gaisā un katrā zemes pēdā, koka lapā. NIRNBERGA-2, vienīgais Taisnības augšāmcelšanās garants LATVIJĀ ! NIRNBERGA-2, kurā tiesātu latviešu tautas bendes un slepkavas, pie reizes savas tautas nodevējus un kolaborantus. Vai atkal dziedāsim – ai Maskava tu varenā… ? Vai tad bija vērts asinis liet, barikādēs stāvēt, Baltijas ceļā stāvēt, ja pieļaujam okupantiem saimniekot Latvijā ?! Letiņ, domā, domā un padomā !

Nav grūti iedomāties par ko tik gardi smejas (ņirdz) šie mūsu “tautas kalpi”. Nu, protams, par veiksmīgi “apjāto” latviešu tautu un par to, ka tā naivi uzticējās viņiem.

kriminālelementu banda

 Latvietis Jānis no Ventspils.

Jānis Zīverts, LRTT & H-86, LNF, Barikāžu dalībnieks.

12.09.2009

You may also like...

3 komentāru

 1. No Varakļāniem saka:

  Vairāk jau līdzinās trako mājas kontingentam nekā ministriem un prezidentiem.Gan jau pienāks viņu kārta. Tad jau redzēsim kā viņi smiesies.

 2. pamela saka:

  Zīverta k-gs,esmu 100% par Nirnbergu – 2,BET mēs varam gribēt arī Nirnbergu – 3,NEKAS NEMAINĪSIES,ja PATI tauta BALSOS par šiem MANKURTIEM>KURŠ tad viņus ievēl?Un vēl — TAUTAI pašai ir aktīvi jāpiedalās politikas veidošanā,jāstājas VECAJĀS partijās ,lai no tām izmēstu tos neliešus ,kuri tur ierakušies nu jau 20 gadus.AR runāšanu vien nekas netiks paveikts un pārveidots.Piem.krievi ATKAL prasa atvieglot vai pat atcelt prasības zināt valsts val.CIK LATVIEŠU ir sūdzējušies,ieskaitot jūs, CILVĒKTIESĪBU birojā vai VVC par to,ka ir iestādes kur tevi neapkalpo valsts val.Es to esmu darījusi un ne reizi vien,bet krievi raksta kolektīvi!
  Cienītais,TAUTAI JĀMOSTAS!!

 3. pamela saka:

  Nu baigie brīnumi,ka pat te pazūd komentāri!Divreiz nerakstīšu!
  Zīvera k-gs,esmu par Nirnberga – 2,BET kurš tad ievēl tos monstrus kuri tur lustējas?
  Tautai pašai jāaktivizējas,jācīnās par savām tiesībām.Krievi atkal prasa mazināt prasības valsts val,zināšanai.CIK latvieši ir sūdzējušies VVC ,OMBUDAM par valsts val.ignorēšanu?Ja latvietis var ticēt ,ka krievs / SC / aizstāves viņa intereses,tad man jāsaka,ka tie,kas cīnījās par Latvijas neatkarību,kapā nerod mieru.Krievi zags vēl vairāk un kopā ar Kremļa biedrīšiem +++ valodas un kultūras pakāpeniska likvidācija.Tautai jāstājas vecajās partijās un no tāM Jāmet laikā vecie blēži,veidojot jaunu attieksmi pret valsti,tautu- latviešiem.Tagad par saukli LATVIJU- LATVIEŠIEM mankurte Mūrniece iemetīs cietumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *