Un noziedznieki atkal raujas pie “siles”

PIRMSVĒLĒŠANU PĀRDOMĀM

MIGLA-SARKANĀ NOLĀDĒTĀ

H-86-23Kāpēc “vecie”I. Kalniņš un Dz. Ābiķis joprojām kandidē uz Saeimu?(LA)

http://la.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=324194:kpc-qvecieq-joprojm-kandid-uz-saeimu&catid=93:la-komentri&Itemid=295

„Līdz šim Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris Dzintars Ābiķis unikāli ievēlēts visās atjaunotās Latvijas Republikas Saeimās, bet viņa cīņubiedrs, ar kuru kopā 1990. gada 4. maijā balsoja par Neatkarības deklarāciju, komponists Imants Kalniņš – gandrīz visās Saeimās.”

Tā sākas raksts LA, kuru „uzbūvējis” šīs pašas avīzes feļetonists E. Līcītis. Nav īsti saprotams, vai tas šoreiz domāts kā feļetons, vai tā ir priekšvēlēšanu aģitācija.  

L. Grantiņš zem šī raksta ievietoja komentāru, kurā tika atgādināts par abu šo darboņu paveikto.

Komentāru LA nekavējoties izdzēsa.

Un izdzēsa tikai par to, ka tika atgādināts par ko šie „tautas kalpi” balsoja. Interesanta gan ir demokrātijas izpratne LATVIJAS AVĪZES vadībai.

 

I.Kalniņšindex

FOTO: MIGLAS SARKANĀS-NOLĀDĒTĀS kalpi Imants Kalniņš un Dzintars Ābiķis. Nav uz zemes lielāka nozieguma, kā savas tautas nodošana ! Nav cita soda nodevējam, kā “lode pierē”.

Šo likumu perfekti realizē divas “izredzētās” tautas, krievi un žīdi. Šo PRAKSI der pārņemt arī latviešiem…. .

Un tagad mazliet „padomāsim”, ko tad šie abi politiskie klauni(pareizāk-noziedznieki) ir izdarījuši Latvijas labā ? „Feļetonists” Līcītis pat uzskata: „Daži saka – sabiedrībā esot pieprasījums pēc “jaunām sejām” politikā, veciem jāiet prom, taču man liekas, ka tas ir panākums, nevis trūkums – vairāk nekā 20 gadus izpelnīties vēlētāju uzticību.” Redzam, ka kārtējo reizi LA, ar Līcīti un Krustiņu priekšgalā, reklamē Latvijas valsts visaktīvākos grāvējus. Ja kāds tam nepiekrīt savos komentāros, tad tas tiek nekavējoties dzēsts. Secinājums viens: LA, kuru vada komunists- poļitruks Krustiņš, kurš 1968.gadā Čehoslovākijā slepkavoja šīs valsts brīvību alkstošos čehu patriotus, tagad savu iznīcību sējošo darbību turpina pret savu tautu-pret latviešiem.  Krustiņš saprot, ja Latvijā nāks pie teikšanas „jaunas sejas”, tad, tādiem „krustiņiem” un citiem viņam līdzīgiem godmaņveidīgajiem, būs jāatbild “pasaules” priekšā par saviem asinsdarbiem. Un,- par šo noziedznieku darbiem pienākas „lode pierē”, to viņi arī trāpīs. Agrāk vai vēlāk, bet trāpīs.

Nekur tādi krustiņi, godmaņi, borovkovi vai ābiķi neizspruks.

 

Līcītis savā murgpilnajā feļetonā runā par vēlētāju uzticību šiem diviem latviešu izcelsmes deģenerātiem. Atgādināsim pinkainajam un mūžīgi nesakoptajam Krustiņa šunelim Līcītim, ka šī vēlēšanu sistēma nav demokrātiska, un tāpēc ir pēdējais stulbums runāt par kaut kādu tur vēlētāju uzticību.

 

Vēlētāji vēlē par mazāko ļaunumu un partiju, bet ne par Ābiķi un Kalniņu.

 

Un klausieties, klausieties un vēlreiz klausieties, ko saka šis ābiķis: ”Pirmkārt, man ir svarīgi, kā izskatos pats savās acīs, un no 1988. gada, kad sāku strādāt Tautas frontē, principus neesmu nodevis.”

Tātad, viss skaidri pasacīts. Tautas fronte bija komunistu-KGBistu radīta. Principi, protams, ka nav nodoti. Ābiķis nenogurstoši kalpo Krievijas impērijas interesēm. To pierāda viņa darbība. Latviešu tautas nodevējs Ābiķis, pretēji visām starptautiskajām konvencijām, balsoja par Abrenes atdošanu Krievijai !!! Ābiķis arī plātās par latviešu valodas mācīšanu krieviem. Tas esot viņa sasniegums, ka visi Latvijas krievi beidzot skolu runājot latviski !!!

Igauņiem esot tikai „jāsapņo” par Latvijas sasniegumiem šajā jomā.

Par Ābiķa murgpilno žvadzēšanu var tikai pabrīnīties. Kas tad ir sanācis no šī Ābiķa sasnieguma ?

Iznācis ir, lūk, kas:kāda ābiķveidīgā „muļķa krieva” iespļāva latviešu tantiņai sejā, bet reinikveidīgais KGBistu švaļu kantoris „nesaskatīja” nozieguma pazīmes… . Otrs ābiķa „kolēģis”(Imants Kalniņš) zvērināts komunists, kurš sarakstīja slavinošu „rekviēmu” Ļeņinam, solās visiem spēkiem palīdzēt Latviešu zemniekiem !

Jājautā, vai tad viņš visus šos gadus nebija TAS, kurš ŠOS zemniekus praktiski iznīcināja ?

Un atkal šis komunists- alkoholiķis nāk ar solījumiem… .

 

Atkal un atkal šie noziedznieki lien pie „siles”, kaut gan viņu vieta ir karātavas.

 

Izdarīsim secinājumus:

Ja vēl atradīsies kāds, kurš balsos par šiem noziedzniekiem un viņu partijām, tad droši šim „balsotājam” varam sacīt, ka viņš neko citu nav pelnījis, kā dzīvot mēslos un nabadzībā.

 

BendeP.S.

 

LA izdzēsa komentāru, kurā es pieminēju Ābiķa Abrenes balsojumu un I. Kalniņa skaņdarbu, kurš bija veltīts „dižajam Ļeņinam”. Tātad jautājumi lieki, kuram kantorim kalpo LATVIJAS AVĪZE ar Krustiņu un feļetonistu Līcīti priekšgalā.

Šī avīze arī sabotēja parakstu vākšanu par latviešu valodas mācīšanu krievu skolās…. .

Foto: Krustiņš. Ietērpts PSRS armijas kapteiņa formastērpā(kā poļitruks) šis latviešu izcelsmes padibene 1968. gadā slepkavoja čehu patriotus. Pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā šis izdzimtenis tiks izdots čehu un slovāku tautām tiesāšanai.

L. Grantiņš                   20.08.11

You may also like...

10 komentārs

 1. AG saka:

  Pidars arī ir tas Krustiņš!

 2. foto saka:

  Viņi atbildīgi par genocīdu pret latviešu tautu un nozagto Latviju. Foto: 20 gadu 16 Ministru prezidenti:

  http://twitpic.com/68z0qs

 3. ...... saka:

  Kas tad tie , tie vel tikai pumpurini , naks vel tie rihtigie, tad mes redzes ,kur pilei….

 4. Sigurds Graudiņš saka:

  Aizdīķa letiņi – DREBIET ! Piektdien Garezerā Raivis Dzintars Jums KOMPOSTRĒS smadzenes…!
  http://www.draugiem.lv/gallery/?pid=139063216

 5. no tautas saka:

  Rusofilu banda un latviešu nīdēji Antiglobalisti, jūs pabiras un Kemļa sulaiņi neesat pat cienīgi Dzintara kungam kurpes notīrīt.Esiet viens pretīgs žurku bars.

 6. no tautas saka:

  Patiešām šī smirdīgā mēsla ievietotā saite parāda nodevēja – Kremļa un žīdeļu spiega dabu. Tādu nelieti tikai tiesāt par valsts nodevību.

 7. Ilze saka:

  Maskavas ,sarosa un krievžīdu sulainis graudiņš ir vienmēr klāt , kad janīst latvieši. Cik jūdasa grašus žīdi un Maskava maksā graudiņam, kaļķim un visai viņa urliskajai bandai un viņu līdzskējējiem ,kuriem patīk ari šeit savu pretīgumu izvemt ? Pretīgi izdzimteņi ,salašņas, gnīdas ir antiņglobalistu un SC midzenis

 8. pilsonis saka:

  Piekrītu Ilzei un no tautas par tiem urlu antiņglobalistiem!

 9. Miervaldis saka:

  Jūs rāpuļi, jūs pidarasie rāpuļi – visa saema!Jūs dārgi samaksāsiet par to, kad izdarijāt ar manu zemi, ar manu tautu, un samaksās arī tie, kuri vēl tikai darīs!Jūs neizpistie pidarasu smirdīgie rāpuļi, jūsu asinis klās saemas ieejas kāpnes, jūsu sūdi ripos pa tām kāpnēm, jūs nokaus, un izmetīs miskastē – asiņainā miskastē!Vienkarši vajag ņemt nazi, un iet izrēķināties ar tiem smirdīgajiem zilajiem, glumajiem, pidarasu ateju rāpuļiem, tā būs jūsu nākotne, sapratāt jūs sterilie pidarasu rāpuļi glumie, rāpuļus taču jānomīda, vai ne?

 10. Miervaldis saka:

  Tas, kad zagļi tagad ir pie varas, viņus neatceļ no atbildības likuma priekšā!Lai gan zaglis smird jau pa gabalu, saemas rāpuļi ir sevi nodrošinajusi ar visādiem ur sabiem, knabiem, bet smaka tik un ta sitas cauri…..cilvēks pēc dabas ir mednieks, un tas spēj atpazīt ka kurš smird.Un jo sevišķi tāda diža tauta, kā Latviešu tauta, takā gatavojieties jūs saemas āžu banda, jo sods par sarkanbaltsarkanā dārza noēšanu, sods būs bargs!Sapratāt jūs saemas smirdīgie āži?!āzi par dārznieku likt nevar!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *