Kārtējais “Vienotības” uzbrukums latviešu valodai

LRTT 1

PIRMSVĒLĒŠANU PĀRDOMĀM

“Ja balsosi par VIENOTĪBU, pazaudēsi Tēvzemi !”

Policistiem ir jāzina ne tikai latviešu, bet arī krievu, uzskata jaunais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Bet nebūsim naivi, tie nav Ķuža vārdi. Tā domā un pavēl teikt pašreizējais iekšlietu ministrs, Latvijas valsts izzadzējs grandiozos apmēros, A. Štokenbergs. Ja mēs visi zinām, ka daudzi krievvalodīgie policisti neprot latviešu valodu, bet latviešu policistam jāzina krievu valoda, tad vairs nav runas pat par divkopienu valsti, bet gan “vienkopienu” valsti ar krievu valodu, kā galveno valsts valodu.

ac (2)Ir tikai jāpabrīnās ar kādu apņēmību VIENOTĪBA ignorē latviešu valodu tās etniskajā teritorijā.

Foto: Tautieši, “mīļie” latvieši ! Ticiet man, tie bija VL!, kuri ar ložmetējiem apšaudīja mūsu visu mīļotā ārlietu ministra A. Pabrika māju. Tāpēc mums ir jāgādā par uzticīgiem “kadriem” policijā. Šajā jautājumā mums “draudzīgu roku” ir piedāvājuši krievžīdu pārstāvji. Bet neuztraucieties, tautieši, latvieši atradīs darbu arī citās valstīs.

FOTO NOSAUKUMS: Kroplums !

Šizofrēnveidīgā nodevība pret latviešu tautu un Latviju kā valsti, ir partijas VIENOTĪBA galvenā ideoloģiskā nostādne. Tiek darīts viss, lai latvieši nebūtu noteicēji savā zemē.

Krievžīdu okupantiem, kuri iebruka Latvijā dedzinot, izvarojot un apšaujot miermīlīgo latviešu tautu tiek atvēlētas “kungu” tiesības.

Tas ir pasaulē vēl nepieredzēts gadījums.

ac (1)Kāpēc tad VIENOTĪBA ir izvēlējusies šo nodevības ceļu ?

Atbilde ir ierakstīta VIENOTĪBAS līderu darbos.

Foto: MIGLAS SARKANĀS- NOLĀDĒTĀS iztapīgais līdējs Ķuzis. Šis nelietis patiešām izskatās pēc tāda ķuža.

Viss šis veidojums, kas tiek dēvēts par PARTIJU, praktiski sastāv no noziedzniekiem. Lielākiem vai mazākiem, bet kriminālelementiem. Sākot no Maskavas ruporiem Dzintara Zaķa, Alekseja Loskutova un beidzot ar Latvijas bagātību izzadzējiem- miljonāriem Ēlerti un Štokenbergu. Lai tikai atceramies, ko šī noziedznieku brandža izdarīja ar Aivaru Sluci ? Slucis tika no partijas izslēgts par “nepiedienīgu” uzskatu paušanu.

aa1Un kādi tad bija šie nepiedienīgie uzskati ?

Foto: Latvijā ir par vienu ģenerāli vairāk. Šoreiz pakāpe piešķirta Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšniekam komunistam Intam Ķuzim. (22.decembris 2009)

LRTT piebilst: Cilvēkam, kurš atrodas sabiedrības augstākajā “slānī”, ir jāievēro ETIĶETE. Šis cilvēks ignorē sev “apkārt” esošos. Tāds pārbarojies vepris rada pretīgumu, līdz ar to ierindojams garīgo bomžu kārtā. Kāda interese šim nožēlojamajam Maskavas sunim var būt par latviešu valodu un latviešu tautu ? Pierīties un …, tas arī viss !!!

Foto nosaukums: VEPRIS

Sluča nepiedienīgie uzskati bija: arestēt pirmos tūkstoš miljonāru, kuri kļuvuši par tādiem apzogot latviešu tautu, un atsavinātos līdzekļus izlietot Latvijas valsts ekonomikas atveseļošanai. To “pareizi” saprata šīs partijas vadības SPICE. Pēc Sluča “teorijas” būtu jāarestē arī Ēlerte un Štokenbergs. Tika izgudroti melīgi apgalvojumi, it kā Slucis atteiktos ārstēt krievus, ja viņš atrastos Latvijā un pat vēl vairāk, Slucis tika apvainots rasismā.

aawwA. Sluča ziedotā nauda netika atmaksāta atpakaļ. To vēl šo balt’ dien’ izmanto šī noziedznieku banda.

Foto: A. Slucis, kuru VIENOTĪBA pasludināja par rasistu, bet viņa naudu gan “piemirsa” atdot. Nu jā, bet tāda jau ir 4. maija kliķes daba, dzīvot no sazagtā !

Bet atgriezīsimies pie iesāktā temata par krievu valodas obligāto nepieciešamību policistiem.

Par to, ka krievžīdu okupanti- pasaules klaidoņi Latvijā nodzīvojuši 60 gadus, un uzspļāvuši latviešu valodai, Štokenbergam ir nospļauties. Secinājums ir viens: tas viss tiek darīts, lai no spēka struktūrām tiktu vaļā no latviešiem.

Tādi štokenbergi un ēlertes zina, ka tikai ejot kopā ar okupantiem, viņi varēs izmukt no Taisnīga soda: par valsts izlaupīšanu grandiozos apmēros.

LRTT saka: bet neceriet, pretīgie kangaru salašņas, jūs savu sodu saņemsiet pēc pilnas programmas.

Nobeigumā vēl kāds komentārs no tautas: “Tas, ko Štokenbergs taisās darīt, ir valsts nodevība. Lojālo pilsoņu izdzīšana no darba un krievvalodīgo masveida rekrutēšana.”

Jā, nelieti Štokenberg, tu nu “godīgi” esi nopelnījis ASM.

LRTT 21.08.11

You may also like...

9 Responses

 1. AG saka:

  Kamēr Latvijā būs tik daudz krievu noziedznieku, policisti nevarēs viņus apkarot,neprotot viņu valodu!

 2. Latvietis saka:

  Labs, patiess un vajadzīgs raksts.

 3. Ilze saka:

  Brīnos, ka nav pieminēts cits Abrenes-Latvijas nodevējs fabriks. V ir neliešu banda.
  Lai gan priecājos ,ka zatleris atlaida Saeimu,tomēr viņa partija ZRP ir pat vairāk sarkanāka un internacionālistiskāka. Šīm pabirām vienalga latvietis vai okupants, jo visi naidīgie kolonisti ir mīļi. Tie pat grib naidīgiem jaupiedzimušiem urlēniem dāvināt mūsu Latvijas pilsonību.
  Vienīgi kas rūpējās par latvju tautu un valodu ir lielākā latviešu partija VL (NA). Lai viņiem veicās.

 4. Latvietis saka:

  Šs raksts jau nepatīk jau SC un okupantu pakaļlaižiem antiglobalistiem. Būs tūlīt jadzird, ka tiek pārkāptas okupantu tiesības un sāks uztraukties viņu ieliktenis graudiņš, bet AG jau to ir sācis.

 5. AG saka:

  Ilzīt, kāpēc VL tevi sarakstā nepaņēma, ko?

 6. Miervaldis saka:

  Paldies par to, kad uzrādat, kurš varonis, kurš nelietis, paldies!

 7. Miervaldis saka:

  Vai šīs te visas partijas maz ir mūsu partijas?Nē, jo pārstāv pavisam dažādas un citādākas interešu sfēras, ne Latviešu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.