KGB aģents Konstantīns Pupurs “strādā”

Pupurs šajā intervijā izdarīja „lāča pakalpojumu” VL! http://rus.delfi.lv/news/daily/politics/politik-iz-visu-latvijai-sdelali-strashilku-dlya-russkih-a-my-otkryty-vsem.d?id=39968321

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

H-86-3LRTT ir informējis VL!, ka Konstrantīns Pupurs ir Maskavas KGB savervēts aģents, kura uzdevums ir no iekšienes graut un dezorganizēt latviešu tautu un Latvijas valsti. To, ka tas atbilst īstenībai, apstiprināja VVF.

K. Pupurs arī tika iefiltrēts LRTT, lai to diskreditētu. To, ka tā arī ir taisnība, pierādīja Pupura sarakste ar Bībelnieku, kura aiz pārpratuma nokļuva atklātībā.

Raivis Dzintars par visu bija informēts, bet, neskatoties uz to, viņš pieņēma Pupuru savas partijas rindās. Jautājums paliek atklāts, kas tas ir par „spēku”, kurš piespieda R. Dzintaru rīkoties pretēji veselajam saprātam, iekļaujot šo nodevēju VL! rindās ? DeģenerātsLRTT ir rakstījis, ka K. Pupura atrašanās VL! rindās atbaida daudzus nacionāli domājošos latviešus. Tieši tāds arī ir K. Pupura „kungu” kantora mērķis- diskreditēt latviešu patriotus.

Foto: Provokators Konstantīns Pupurs

http://tautastribunals.eu/?p=657

Tieši tāds mērķis bija radio BALTKOM 93,9 dotajai intervijai. Latvietis, kurš lasījis vai klausījies šo idiotisko interviju, savu balsi par VL! vairs neatdos. Skatieties, ko šis „patriots” ir okupantiem stāstījis: „Хорошо, что у нас есть много этнических групп, или даже народы, как латгальцы, которые имеют свой язык.”(Labi, ka pie mums ir daudzas etniskās grupas, un pat tautas, kā latgalieši, kuriem ir sava valoda).

Šis jūdass, neizprotamu iemeslu dēļ, priecājas(horošo), ka Latvijā ir daudzas etniskas grupas, un, ka latgalieši ir tauta!!! Tieši to arī SC grib panākt, lai latgaliešus uzskatītu par tautu, tad būtu iemesls Latgali atdalīt no Latvijas.

Okupantus un kolonistus šis puslatviešu kangars dēvē par etniskām grupām. Tieši tādu reālās situācijas izpratni grib panākt Krievijas imperiālistiskā politika Latvijā.

Kā redzam, tad šo krievu „ideju” visiem spēkiem cenšas īstenot Krievijas impērijas aģents Latvijā Konstantin Jevgeņjevič Pupurs. Šis noziedznieks neizslēdz arī sadarbību ar SC… . Konstantīns iet sava tēva pēdās, kurš bija krievu militārists.

Vai tad savādāk var būt ?

Nav grūti iedomāties, kas notiktu ar Latviju un latviešiem, ja tāds izdzimtenis iegūtu varu.

Tiktu likvidēti visi, kuri zinātu šī kangara nelietības(Staļina metode).

Atkārtoju, kas tie ir par „spēkiem”, kuri piespieda VISU LATVIJAI! Konstantīnu Pupuru pieņemt savās rindās?

Visu Latvijai! no šī nodevēja jātiek vaļā jo ātrāk, jo labāk… .

07.08.11   LRTT

You may also like...

23 Responses

 1. :-) saka:

  Konstantīna Pupura visa intervija:
  http://www.mixnews.lv/ru/audio/8

 2. VL saka:

  Šādi draudi VL cilvēkiem no LG puses tika izplatīti netā:

  Halo Latvijieši(bet ne latvieši) !
  “«Vienotības» līdere Solvita Āboltiņa dod mājienus, ka varētu atteikties no termina «okupācija»…”
  Un kādus mājienus jūsu biedrs Kosķa dod krievu DELFOS ? Jūs esiet sev paši, savai tautai un arī personīgi man iespļāvuši sejā… .
  Ja tas mēsls netiek ar lielu troksni izmests no VL!, tad ir nepārprotami redzams “kuriem” kalpo VL!.
  Es jūs apgādāju ar pierādījumiem, kas ir šis krievu militāristu atkritums.
  VL! sev ir parakstījusi nāves spriedumu… .

  Политик: из Visu Latvijai! сделали страшилку для русских, а мы открыты всем

 3. Sigurds Graudiņš saka:

  Kāds labums Latvijai , ja nomainam latviešu OLIGARHUS pret žīdu OLIGARHU [ Sorosa ] PROTEŽĒTO Zooprezi Zatleru…??? NEKĀDS…!!!
  REZUMĒ – NEKĀDS , tāpēc ŠO vēlēšanu BOIKOTS !
  PRASĪBA – Atjaunot Latvijas Brīvvalsts Vēlēšanu Likumu kopš 1922.g. !
  Šodien arī Tālavs Jundzis atļāvās ierunāties , ka pie vainas esošais Vēlēšanu Likums … Tēma ,kuru esmu atspoguļojis 1993.g. “RAA” rakstā Ar zābaku MADE in WEST sev sejā…
  A laiks ta iet , un mēs nekļūstam JAUNĀKI jeb – CIK ILGI VAR KĀPT UZ GRĀBEKĻA…???

 4. AG saka:

  VL visi ir nelieši, kangari un pašlabuma meklētāji! To linardiņam gan būtu jāsaprot, ja viņam daudz maz smadzenes ir galvā!

 5. Talmuds saka:

  kurši, sēļi, lībieši, latgaļi ir Latvijas tautas

 6. HL saka:

  He, he, Robertu personigi pazistu. Par Pupuru tikai dzirdeju. Tik tiesham ne visai gudrs tu esi Grantinsh. Ak vai, bet lai, ka saka, karavana iet talak. Visi meli paliek uz tavas sirdsapzinas, Grantina kungs.

 7. Latvietis saka:

  Ak Kungs, kas notiek.Pirms vēlēšanām tas SC ir kā medus maize.

 8. Filips Bobinskis saka:

  Par K.Pupuru pārāk maz ko zinu, lai par viņu izteiktos.
  Bet skaidrs, ka sagraut “Visu Latvijai – Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” tēlu viņš pārāk nevar viena iemesla dēļ – viņi paši to ir līdz zemei nolīdzinājuši. Viņi ir kļuvuši par bezprincipu kosmopolītu partiju tautiskā iepakojumā.
  Par to liecina gan viņu vēlme pievienoties “Vienotības” varzai, gan atbalsts kangariskajam Zatleram, gan virkne nodevību no viņu puses (piemēram, pievienošanās 1. jūlija gājiena zākātājiem pagājušā gadā) u.t.t. Nemaz nerunājot par tādiem domugraudiem no viņu puses kā Parādnieka izteikums nesenā “100. panta preses klubā”, ka deokupācija būs pabeigta tad, kad nebūs vairs nepilsoņu, ar to domājot nevis to izraidīšanu, bet gan naturalizēšanu. Vai cits domugrauds no viņu premjera amata kandināta Zīles puses, ka Latvijā vajadzētu iepludināt ķīniešu imigrantus.
  Šai organizācijai man nav vairs ne mazākā ticība.

 9. Eduards saka:

  Patīkami lasi’t tādus komentārus,kā Bobinska kungam!
  Nāk prātā Bībeliskais-pēc viņu augļiem būs jums tos pazīt…

 10. Sigurds Graudiņš saka:

  Breiviks…
  Pēc 22. jūlija terora aktiem Norvēģijā, kad tos pastrādājušais noziedznieks uzdevās par labējo radikāli, kristieti un Eiropas kultūras aizstāvi no tiesas gaidīju kādu ziņu no mūziķu vidē pazīstama Norvēģijas nacionālradikāļa un šīs valsts pagāniskās kultūras aizstāvja Varga Vikernesa puses. Nojauta mani nevīla un jau pēc pāris dienām projekta BURZUM un Varga Vikernesa mājaslapā http://www.burzum.org tika publicēts sekojošs atmaskojošs teksts par šī notikuma aizkulisēm, kuras tik ļoti ir vēlams noslēpt gan tiem, kas aizturēja Breiviku, gan tiem, kur interesēs viņš rīkojas. Tā vietā piedāvājot turpat vai eposa cienīgu materiālu par šo “bezbailīgo cīnītāju par Eiropas drošību”. Tā kā nevēlos, lai no pāris izceltiem fragmentiem rastos nepareizs priekšstats, tad piedāvāju pilnu šī teksta tulkojumu:

  “Karš Eiropā: Pirmā daļa – Cui Bono/Kā interesēs?

  Daudzi apgalvo to, ka Breivika kungs patiesībā ne tikai izpildīja Mossad dotos uzdevumus, lai sodītu marksistu pārvaldīto, Palestīnu mīlošo Norvēģiju, bet arī, lai pirm-un-galvenokārt radītu viltus simbolu un kuru maldinātu labējā spārna ekstrēmistus, kurus apvienotu zem tā, un, ka tas, ko viņš patiesībā darīja bija “viltus karoga izkāršanas operācija”.

  Viņa milzīgais, 1500 lappušu biezais manifests pietiekoši labi atklāj gan to, ko viņš saka, gan to, ko viņš darīja. Ir tikai virkne faktu, kas ir pilnīgi bezsakarīgi. Kā gan viņš var uzskaitīt visas tās problēmas, kuras vēstures gaitā mums ir sagādājuši visdažādākie žīdi, un tā arī nepieminēt pat nevienu no tiem pat ar niecīgāko vārdu savā manifestā. Viņš uzbrūk tās slimības simptomiem, no kuriem cieš Eiropa, bet nevis šīs slimības cēloņiem.

  Viņš, izrādās, ir brīvmūrnieks, un tā nu ir pilnīga bezjēdzība. Brīvmūrniecība ir starptautisks žīdisms tā sliktākajā izpausmē; arī viņi darbojas, lai iznīcinātu pasaules tautas un radītu globālu žīdisma templi padarot mūs visus par žīdu un to pakalpiņu, brīvmūrnieku vergiem. Tas gan izskaidro to, kāpēc viņš ne vārda nesaka par visiem dažādo reliģiju un ideoloģiju radītājiem, kuri nu savā starpā ir sarīdīti, lai cits pret citu cīnītos.

  Viņš ir arī kristietis. Nu jau jēga rada savu jēgu, lai gan, kādēļ gan lai tā tāda nebūtu? Žīdi radīja kristietību kā reliģijas formu, lai tie, kuri nav žīdi, varētu tai sekot un tādejādi kļūtu par viņu žīdu viltus „Dieva” pielūdzējiem, lai nepaklausīgie Eiropas pagāni kļūtu par žīdu pakalpiņiem un spēcīgu to atbalstu. Vai žīdi radīja arī islāmu, jeb vai tie saskatīja tā tapšanā savu izdevīgumu, nav zināms, bet mēs gan ļoti labi zinām to, ka žīdi vienmēr ir izcēluši šo divu reliģiju savstarpējos konfliktus un no tiesas dara to vēl joprojām. Kad kristieši kļūst pārāk stipri, žīdi atbalsta musulmaņus, lai vājinātu kristiešus. Kad musulmaņi kļūst pārāk spēcīgi, žīdi atbalsta kristiešus, lai vājinātu musulmaņus. It bieži viņi atbalsta abas puses vienlaicīgi, ja tās abas ir pietiekami spēcīgas, un parasti dara to slepenībā. Tad gan kristieši nogalina musulmaņus, gan arī vice versa/otrādi, bet žīdi drošībā smejas kaut kur fonā, gūstot no tā visa savu labumu.

  Breivika kungs ir iekritis viņam izliktajā slazdā gluži tāpat kā tas ir noticis un vēl aizvien notiek ar daudziem kristiešiem, jeb arī viņš apzināti tur darbojas tāpat kā to daudzi kristieši ir darījuši un vēl joprojām turpina darīt. Dāmas un kungi – gan kristieši, gan musulmaņi žīdiem ir nekas vairāk kā zaldātiņi/lielgabalu gaļa to misijā mūs paverdzināt zem saviem likumiem.

  —————————————————————————————- SAĪSINĀTS…!

  Vargs Vikerness

  Bergenā, 2011. gada 24. jūlijā

  P.S. Šo rakstu brīvi drīkst pārsūtīt ikvienam ko pazīstat, un es ceru, ka jūs to tā arī darīsiet. Tulkojiet un publicējiet, ja vien jums tas ir iespējams. Es nepieprasu ne autortiesības, ne arī publicēšanas tiesības uz šī darba saturu.”

  Raksta oriģinālu skatīt: http://www.burzum.org

 11. LV Pilsonis saka:

  Kad te ilgstoši lasu visādus LV populārus cilvēkus saucam par nodevējiem un kangariem, bet nav vai ir par maz info, gribas arī vienlaicīgi dzirdēr arī faktus, nevis tikai spriedumus ar augstāko soda mēru? Vai cien. tribunāls to varētu te turpmāk ar to papildināt apsūdzības?

 12. Ja “ilgstoši lasa”, tad tik muļķīgam jautājumam nebūtu “jāuzpeld”. Par “populāro cilvēku” Pupuru ir sniegti neapgāžami pierādījumi.
  Tie ir: VVF paziņojums par Pupuru un paša Pupura sarakste ar Bībelnieku.Ja TU, LV Pilsoni, to nebiji pamanījis, tad ar izlasītā saprašanu Tev ir problēmas. Bet vairāk jau izskatās, ka tas ir “apzinīgi” nesaprasts, lai sētu šo ļaunuma nodevības sēklu tālāk. Tavs izteiksmes veids, LV Pilsoni, un rokraksts ir ļoti pazīstams… .Atbalstot un aizstāvot Ļauno, Tu agrāk vai vēlāk “uzvilksi” uz sevi un saviem tuviniekiem nelaimi. Ļaunuma “enerģija” jokus nepazīst, tā atradīs Tevi vistumšākajā stūrī… .

 13. Miervaldis saka:

  Domāju kad tas nelietis Pupurs nav cienīgs mūsu karogu turēt!

 14. pilsonisII saka:

  Sen atpakaļ kontaktēju Bibelnieku un tas visu noliedz un Grantiņu vispār neuzskata par adekvātu, bet uzskata to par nervu slimnieku. Sacīja, ka kaut kāda kartiņa no VVF esot bijusi, bet tā nevis pret konkrētu cilvēku (Pupuru vai vel tur kādu), bet par Grupu Helsinki-86 vispār. Tā ka, Grantiņ, tas mierīgi var attiecināt ari uz tavu personu, jo cik ir zināms no tavas pašas lapas (ko citi rakstīja komentāros), izskatās ka tieši TU biji tas, kas 1988.gadā sanaidoja savā starpā grupas biedrus (konkrēti Juri Vidiņu ar Juri Ziemeļi) un līdz ar to arī sašķēli H-86 grupu. Par ko jūs abi divi tur ar Pupuru sastrīdējāties, arī ir labi zināms, tā ka beidz šeit liekuļot, jo tava ilggadīga ņurdēšana paliek vienkārši smieklīga.

 15. Filips Bobinskis saka:

  Izlasīju intervijas tulkojumu “Visu Latvijai” mājaslapā.
  Tik tiešām virkne izteikumu ir maigi izsakoties dīvaini. Tomēr pilnīgi visi no tiem ir tādi, ko jau neskaitāmas reizes nācies dzirdēt/lasīt arī no daudzu citu vislatviešu puses. Tātad tas ir nevis Pupura personīgais viedoklis, bet gan “Visu Latvijai” ideoloģija. Tas, ka šī intervija tika publicēta partijas mājaslapā un tur pie tam vēl izpelnījās tādus komentārus kā “patīkami lasīt”, “lieliska intervija” to vēlreiz apliecina.
  Šis ir kārtējais piemērs tiem iemesliem, kādēļ es šai partijai neticu.
  Tās biedru vidū ir, protams, arī īsteni nacionālisti, bet partija tiek stūrēta pilnīgi citā virzienā. Tagad, kad VL apvienojusies ar tēvzemiešiem, kuru līderu vidū ir kosmopolītu pabira R.Zīle un tamlīdzīgi personāži, šie VL neceļi kļūs aizvien izteigtāki.
  Lai kaut ko tur glābtu, radikālākajiem VL biedriem būtu jāpārņem organizācijas vadība. Bet šaubos, ka tas notiks, jo skaidri redzams, ka partijai augot kvantitatīvi, tās ideoloģijas kvalitāte aizvien pasliktinās. Un personas, kas ir VL vadībā, diemžēl izvēlēsies varu nevis principus. Tādēļ paredzu, ka tuvākā gada laikā notiks partijas “attīrīšanās” no “radikālākajiem elementiem”.

 16. Eriks saka:

  Par to vins var aizmirst mes esam EU jau paris gadus 64000km2 taa kaa lai laiza tikai pirkstus un lai vinam veicaas ;)

 17. folkorists saka:

  Pupurs esot teicis Хорошо, что у нас есть много этнических групп, или даже народы, как латгальцы, которые имеют свой язык.
  Nu bet tā ir objektīva realitāte, ka mums tās etniskās grupas ir.
  Pupuram laikam vajadzēja teikt – sasodīts, mums ātrāk jālikvidē tās nolādētās minoritātes? Ko tad darīsim? Kādas ir idejas?
  Par latgaliešiem. Latgalieši ir ne gluži tauta, taču latviešu tautas sastāvā esoša savdabīga etniska grupa, kas veido latviešu nāciju – tāpat kā kurši, sēļi, zemgaļi. Un latgaliešu valoda kā latviešu valodas paveids taču arī ir realitāte. Pazīstot latgaliešu valodu un folkloru, es tikai priecājos, ka katrs Latvijas novads ar savu savdabību spēj dot tik daudz bagātības kopējā latviešu pūrā. Latgale un latgaliešu valoda nav pelnījusi tādu noniecināšanu, kādu tā piedzīvo jau kopš krievu cara laikiem.

 18. ziņa saka:

  Krievijā aizturēts žurnālistes Annas Poļitkovskas slepkavības iespējamais organizētājs. Tas ir bijušais Maskavas policijas pulkvežleitnants Dmitrijs Pavļučenkovs. Savukārt Latvijā Iekšlietu ministrijā pasūtījuma slepkavību izplānotāji un slepkavību slēpēji (piemēram, tiesneša Jāņa Laukrozes) Ivara Godmaņa maukas Ilzes Pētersones vadībā vēl šodien tusējas banketos.

 19. Miervaldis saka:

  Kā es gribētu uzšķērst to kangaru nelieti!

 20. Miervaldis saka:

  Kangarus – grāvī!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.