Kas ir Konstantīns Pupurs?

LRTT

You may also like...

9 komentāru

 1. Gudrākais apklusīs pirmais!
  Mums patiesībā nav ārējo ienaidnieku. Tie ir mūsos pašos un visu ļauno sev nodarām mēs paši.
  Dzīvnieks no cilvēka atšķiras ar to, ka tas nevar krist zemāk, bet nevar arī pacelties augstāk, bet cilvēks var.
  Gadās, ka pašvērtības apziņa pārtop iedomībā un augstprātībā. Augstprātība ir vēl sliktāka rakstura īpašība nekā mazvērtības apziņa, kaut abas izriet no pašnovērtējuma.
  Ja mazvērtības apziņa neļauj pārvērtēt sevi tad iedomība un augstprātība liek sevī ieraudzīt to, kā tur patiesībā nav. Iedomīgs cilvēks lielās visur un vienmēr. Dzīves laikā mēs iemācāmies lielību maskēt. Bet visus iedomīgus cilvēkus vieno viena īpašība. Viņi bieži lieto vārdu «es» un noniecina citus. Viņš bieži saka: «es to būtu darījis tā un tā, tam bija jādara tā un tā.» Iedomīgs un augstprātīgs cilvēks bieži citus sauc par muļķiem, kaut bieži tie «muļķi» ir par viņu gudrāki, strādīgāki un godīgāki.
  Iedomība un paškritikas trūkums bieži rodas no uzslavām un glaimiem kurus mums izsaka citi. Tā ir neceļos aizvesti daudzi izcili cilvēki. Glaimošana tāpat kā nicināšana aprok pašvērtības apziņu. Īsts draugs neglaimo viņš saka patiesību, lai kāda arī tā būtu.
  Cilvēkam godam ir jābūt svarīgākam par viņa mantu, amatu un dzīvību. Cilvēka goda jūtas nedrīkst aizskart un pārkāpt ar zobošanos par to, ar viņa izsmiešanu. Nedrīkst to aprunāt un apmelot, nedrīkst apvainot ar visādiem izteicieniem un aizskart ar darbiem.
  Mūsu pienākums ir neaizskart cita cilvēka godu, tāpēc mums ir jācīnās pret visu, kas aizskar ne tikai mūsu, bet arī citu cilvēku godu. Necīnīties pret to, ka aizskar cita cilvēka godu ir tas pats, kas pašam to darīt.

 2. BestLILIA19 saka:

  If you are in the corner and have got no cash to get out from that point, you will need to receive the personal loans. Just because it would help you definitely. I get short term loan every year and feel myself great just because of it.

 3. Urbanovičs-->Tribunālam saka:

  Paldies, latvieši, ka viens otru apkarojat. Man tas ietaupa darbu.

 4. Mario Ekards saka:

  Sveiki Linard! Pirmkart gribu pateikt tev, ka es tevi loti cienu par to ka esi pacelis visus mus cina par Latvijas neatkaribu un par to ka pienemi mani ar Aiju grupa. Uzkatiju tad un uzkatu tagad, ka tavs cilveks ,Vidins, ir cekas sutits lai iznicinatu grupu un panaktu lai pie varas naktu komunisti. Ta ari ir, kurs no mums ir pie varas tagad. Mes visi esam izdziti no Latvijas. Mani izdzina no Latvijas jau neatkaribas laika. Neokomunistu politika ir iedot pilsonibu latviesiem un neiedot krieviem un tai pasa laika iedzit latviesu tautu nepanesama bada, ka to savlaik veica komunists Lenins. Visi latviesi izceloja no Latvijas, bet krievi nevar. Tavs Vidins ir pie varas un vins ir viens no tiem kas turpina genocidu pret latviesu tautu. Bet tas ir mans personigais viedoklis, tas nav fakts. Es tevi verteju pec ta ko tu izdariji labu Latvijai un man nav tiesibu tev parmest tavas kludas, es neesmu Dievs.
  Konstantin! Tu esi intelegents cilveks un es tevi cienu ari, gribetu ar tevi sarakstities, kadreiz bijam draugi, gribetos lai ari tagad esam, bet nebiju gaidiji ka tu kadam sitisi zem jostas vietas. Es tados gadijumos saku:”Attaisnojas tikai vainigie!” bet tu tacu ne kur neesi vainigs, kalab tad tu taisnojies. Helsinku grupai jaatjaunojas, Rigas nodalai u Liepajas nodalai jaapvienojas u japabeidz iesaktais ko neesam pabeigusi, japanak lai visi latvijas iedzivotaji paliktu laimigi. Viens cilveks ir savlaik ir teicis:”Lai tas kas ir bez greka pirmais met mani akmeni.” Krievi saka par latviesiem:” Labakais latviesu ediens ir otrs latvietis.” Latvijai ir vajadziga jusu palidziba, tikai jus apvienoti varat pieveikt tos parazitus, kas iznide Latviju. VISU ZEMJU HELSINKIESI,APVIENOJATIES!

 5. Mario, ir jauki, ka esi uzradies.Labi, ka esi dzīvs un vesels. Tikai nesaprotu tavu dīvaino komentāru. Tāda sajūta, ka Tev komentāru palīdzējis rakstīt pats varonis- Kosķa. Apvienoties, Mario, var tikai līdzīgi domājošie, bet ienaidnieki. Konstantīns Pupurs ir pretīgs nodevējs, kurš pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā tiks tiesāts ar ASM. Jautājums ir,kāpēc tu viņu pēkšņi aizstāvi ? Konstantīns pats taču Bībelniekam atzina, ka atradies LRTT sastāvā attiecīgu iestāžu uzdevumā. Triju Zvaigžņu kapituls arī paziņoja, ka Konstantīns Pupurs ir VDK savervēts ziņotājs. To visu Tu taču vari izlasīt šajā i-vietnē.
  Vai tikai arī Tu, Mario, neesi saistībā ar kādiem “orgāniem” ?
  Par mani Tev uztraukties nevajag. Es nekad nevienu nevainīgu neapvainoju,dies nedod tādu grēku ņemt uz savu dvēseli.Bet nodevējam, Mario,ir tikai viens sods- lode pierē. Nodevība vienmēr ir radījusi asins izliešanu.

 6. Mario Ekards saka:

  Tagad loti viegli uzzinat kurs ir nodevejs un kurs ne. Kurs ir valdiba tas ir tur ticis ar cekas palidzibu. Visu ko valdiba dara, vina dara krievijas laba, tas ir iznicina latviesus. Tu man pasaki prieksa ar kadiem organiem es varetu but saistits, tikai ieteicams lai naudu maksa un es nekavejoties saistisos ar tiem!

 7. Mario Ekards saka:

  Man patik kad stukaci stukacus nosoda, atgadina zurkas kas viena otru aped mucaa sezot!

 8. Mario Ekards saka:

  Tad kad mani čekā pratināja, čekists parādija man tās liecības kas liecināja ka es taisījos militāru apvērsumu taisīt Latvijā. Interesants fakts, tie liecinieki, kuri mani iestučīja, bija visi tie politiķi ko es pazinu un arī tie kurus nepazinu. Iznāk ka visi sadarbojās ar VDK tikai jums nav par visiem informācija.

 1. 2011. gada 7. augusta

  […] ← “Vienotība”- noziedznieku banda ! […]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *