“Vienotība”- noziedznieku banda !

PIRMSVĒLĒŠANU PĀRDOMĀM

TR2Kā sacīja kāds dziesminieks Uldis Kākulis: „Mūsu tauta ir pelnījusi atgūties”.

To, ka mūsu tauta ir pelnījusi atgūties, ir zelta vārdi no šī dziesminieka puses.

Bet vai spēs un paspēs, tas ir cits jautājums ? Bet katrā gadījumā tas ir pašas „šīs” tautas rokās.

Varbūt tomēr šoreiz balsosim par tiem, kuri vēlas strādāt latviešu tautas labā un nav “sasmērējušies” ?

Uldis KākulisKādreiz mēs bijām ļoti apvainojušies, ka viens mums visiem zināmais „prominents zaglis” sacīja: ”Latvija ir muļķu un reņģēdāju zeme”. Šodien varam piebilst, ka šis ZIRGAĢĪMIS(jūs taču ziniet, kurš tas ir) vēl ir pārāk maigi izsacījies.

Foto: Dziesminieks

Rodas tāds IESPAIDS, ka latviešu tauta ir „nozavēta” vai arī mācījusies speciālā idiotu skolā.

To, ko dara pie valdības „siles” esošie un kā uz to visu reaģē tauta, ir prātam neaptverama mīkla.

Ņemsim par piemēru partiju VIENOTĪBU. Nevienā pasaules valstī mēs neatradīsim tādu absurda partiju, kurā partijas biedru uzskati ir diametrāli pretēji. Vieni, ar Āboltiņu un Jaunupu priekšgalā, ir ar mieru biedroties ar zagļu un okupantu partijām un pat piekrist Latvijas okupācijas lietderībai, kamēr citi ir pret to.

Sanāk tāds Iesalnieka un Ždānokas kokteilis. Nav šaubu, ka šis kokteilis ir radīts, lai „tie paši” paliktu pie siles, jo katram atsevišķi tikt ievēlētiem viņiem nav cerības.

Nebaidīsimies atklāti runāt par šo noziedznieku noziegumiem un tiem piemērojamo sodu!

Viņu vieta ir karātavas, bet ne Saeimas ērtie KRĒSLI.

Debilanti

http://zinas.nra.lv/latvija/53121-dibinata-partija-vienotiba.htm

Foto: Šodien tika nodibināta VIENOTA noziedznieku partija !

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

Visi šie mērgļi bija tie, kuri gadiem ilgi jau atradušies pie varas grožiem, un tieši šo neliešu dēļ Latvija ir uz iznīcības sliekšņa. Jābrīnās ar kādu degsmi šie nelieši atkal raujas pie siles. Tieši tā, kā Buldozers kādreiz sacīja: ja izdzīs pa durvīm, tad pa logu ielīdīšu atpakaļ ! Kā redzams, tad visiem šiem klauniem ir Buldozera „dzīves izpratne”.

Kurš būs tas, kam roka celsies balsot par šiem kriminālelementiem ?

Ja TEV roka ceļas balsot par šiem bandītiem, tad nocērt to, lai neapķēzī tavu Dvēseli !

06.08.11      LRTT

You may also like...

12 Responses

 1. Eriks saka:

  Un par ko tad tu pats balsotu ja nav nosleepums…
  Es saprotu ka par tiem kas ir sobriid balsot butu mulkiigi un velts laika terins…
  Bet kurs vispar sobrid esosaja valdiba tavaas aciis vel nav ar kko nokeezijies???

  Ludzu adbildi un parskatiisim so jautaajumu vissi kopaa!

 2. Eriks saka:

  Peec manam domaam sapraatiigu valdiibu butu veidojama no jauna veida super modela adzara…
  Kuraa butu ieklautas vissas valsts modelis kurs butu ruupiigi sagrupeets vienad noziimigas pamat dalaas kaa piemeram. Ekonomika – Militara drosiiba, – Sociialaa dziive un kultura, – Izgliitiba un Mediciina, – Zinaatne un turpaaka valsts attiistibas peetiisana un analizesana!!

  Vissiem uz sim darba vietu kandidatiem vajadzeetu zveeret tautas un tiesas prieksa par labu sev un savai tevu zemei kaa patriotam un cilveekam ar sirdi!

  Vajag izdomaat nelauzamu likumu par labu tikai musu tautas intreseem un iekalt vinu uz briivibas pieminekla ka kodeksu kurs varetu nosargat gruuta briidi tikai musu tautas inreses eksistencej un turpmakaj pastaavesanaj!!!

  Ar Dievu!

 3. Miervaldis saka:

  Man ir ierosinājums!Mēs taču zinām, kad valdībā ir salīduši vairaki nelieši, un to ir trīs kategorijas!Proti, parazīti – naudas sēdētāji, kangari – krievu pakalpiņi, un okupanti!Tad nu es ierosinu taisīt projektu par šo tēmu.Paldies par uzmanību!

 4. Eriks saka:

  Es uskatu ka nakotnes deputati ir jameklee skolas un unversitaates…
  Cilveki ar labakajiem raadiitajiem noteiktaas sfeeras un pec tam viniem ir jaadod valstisks finansejums (adbalsts) lai sis cilveeks nenovirzas no celja un nepazud laika miija kaut kur pie kluba vai vartrumes solina…

  Sadiem cilveekiem ar noteiktiem raadiitajiem ir jasniedz finansiials adbalsts kaa tiko tads tiek atrasts…
  Jausver uz noteiktu temu un jadod dazadi zinatnieciski petnieciskie darbi ar kuriem vins vareetu pieradiit savas speejas vel nekljudams par zvaigzni televiizija…

  Tas viss butu javeic valstiski profesionaala liimeni un pilna nopietniibam un adbildiibaa…

  Tadus cilveekus jau varedu noskatiit no vidusskolas vecuma un nelaut sevi pazaudeet ielaas bet patriotizeet un radiit tautas idealus kas protams nevareetu but viens veids bet gan vienlaikus paris ka raksturu ipasiibas kas liek un noseedz konkreeetu sfeeru valdiiba…

  Tam visam ir jaliek paari profesionalu acs un jauzlabo bet ideja jau ir ))

 5. Imants saka:

  Ērik…kā saprotu, Jūs neatzīstat komatus. Bet kā ir jāraksta vārdi “atzars” un “atbalsts”?
  Par latviešu valodu!

 6. Eriks saka:

  Atvainojiet nesmu jau Latvija 4gadus un Latviesu klaviaturas man nav!
  Taa kaa lieciet mani miera Imanta kungs!

 7. Eriks saka:

  Un vispaar Imant man liekas ka tu esi kaut kaads eezelis “Par latviešu valodu!”
  Par ko tad es tiko runaaju??
  Es esmu dzimis latvietis un ar tadiem gudriisiem ka tevi paliktu tikai Slimi Nacisti!!

  Un tavaj zinasanaj es parzinu 3 valodas un citreiz varu ari piemirst vai pielaut nevainiigu kludu jo rakstu so no sirds nevis no referaata lapas…

  Taa luuk !!

 8. AG saka:

  Vēl pirms gada Plāngrantiņš pats aicināja balsot par šo bandu! Lai nu Dievs atdod viņam beidzot prātu un liek saprast, ka VL arī ir tāda pati banda!

 9. J.O. saka:

  Sācies pirmsvēlēšanu “priekšnesumu” maratons. Ģīmji tie paši, daži maina tikai pulciņus, ar kuriem kopā uzstāties.

 10. Sigurds Graudiņš saka:

  Kāds labums Latvijai , ja nomainam latviešu OLIGARHUS pret žīdu OLIGARHU [ Sorosa ] PROTEŽĒTO Zooprezi Zatleru…??? NEKĀDS…!!!
  REZUMĒ – NEKĀDS , tāpēc ŠO vēlēšanu BOIKOTS !
  PRASĪBA – Atjaunot Latvijas Brīvvalsts Vēlēšanu Likumu kopš 1922.g. !
  Šodien arī Tālavs Jundzis atļāvās ierunāties , ka pie vainas esošais Vēlēšanu Likums … Tēma ,kuru esmu atspoguļojis 1993.g. “RAA” rakstā Ar zābaku MADE in WEST sev sejā…
  A laiks ta iet , un mēs nekļūstam JAUNĀKI jeb – CIK ILGI VAR KĀPT UZ GRĀBEKĻA…???

 11. Sigurds Graudiņš saka:

  !!!
  Pēc 22. jūlija terora aktiem Norvēģijā, kad tos pastrādājušais noziedznieks uzdevās par labējo radikāli, kristieti un Eiropas kultūras aizstāvi no tiesas gaidīju kādu ziņu no mūziķu vidē pazīstama Norvēģijas nacionālradikāļa un šīs valsts pagāniskās kultūras aizstāvja Varga Vikernesa puses. Nojauta mani nevīla un jau pēc pāris dienām projekta BURZUM un Varga Vikernesa mājaslapā http://www.burzum.org tika publicēts sekojošs atmaskojošs teksts par šī notikuma aizkulisēm, kuras tik ļoti ir vēlams noslēpt gan tiem, kas aizturēja Breiviku, gan tiem, kur interesēs viņš rīkojas. Tā vietā piedāvājot turpat vai eposa cienīgu materiālu par šo “bezbailīgo cīnītāju par Eiropas drošību”. Tā kā nevēlos, lai no pāris izceltiem fragmentiem rastos nepareizs priekšstats, tad piedāvāju pilnu šī teksta tulkojumu:

  “Karš Eiropā: Pirmā daļa – Cui Bono/Kā interesēs?

  Daudzi apgalvo to, ka Breivika kungs patiesībā ne tikai izpildīja Mossad dotos uzdevumus, lai sodītu marksistu pārvaldīto, Palestīnu mīlošo Norvēģiju, bet arī, lai pirm-un-galvenokārt radītu viltus simbolu un kuru maldinātu labējā spārna ekstrēmistus, kurus apvienotu zem tā, un, ka tas, ko viņš patiesībā darīja bija “viltus karoga izkāršanas operācija”.

  Viņa milzīgais, 1500 lappušu biezais manifests pietiekoši labi atklāj gan to, ko viņš saka, gan to, ko viņš darīja. Ir tikai virkne faktu, kas ir pilnīgi bezsakarīgi. Kā gan viņš var uzskaitīt visas tās problēmas, kuras vēstures gaitā mums ir sagādājuši visdažādākie žīdi, un tā arī nepieminēt pat nevienu no tiem pat ar niecīgāko vārdu savā manifestā. Viņš uzbrūk tās slimības simptomiem, no kuriem cieš Eiropa, bet nevis šīs slimības cēloņiem.

  Viņš, izrādās, ir brīvmūrnieks, un tā nu ir pilnīga bezjēdzība. Brīvmūrniecība ir starptautisks žīdisms tā sliktākajā izpausmē; arī viņi darbojas, lai iznīcinātu pasaules tautas un radītu globālu žīdisma templi padarot mūs visus par žīdu un to pakalpiņu, brīvmūrnieku vergiem. Tas gan izskaidro to, kāpēc viņš ne vārda nesaka par visiem dažādo reliģiju un ideoloģiju radītājiem, kuri nu savā starpā ir sarīdīti, lai cits pret citu cīnītos.

  Viņš ir arī kristietis. Nu jau jēga rada savu jēgu, lai gan, kādēļ gan lai tā tāda nebūtu? Žīdi radīja kristietību kā reliģijas formu, lai tie, kuri nav žīdi, varētu tai sekot un tādejādi kļūtu par viņu žīdu viltus „Dieva” pielūdzējiem, lai nepaklausīgie Eiropas pagāni kļūtu par žīdu pakalpiņiem un spēcīgu to atbalstu. Vai žīdi radīja arī islāmu, jeb vai tie saskatīja tā tapšanā savu izdevīgumu, nav zināms, bet mēs gan ļoti labi zinām to, ka žīdi vienmēr ir izcēluši šo divu reliģiju savstarpējos konfliktus un no tiesas dara to vēl joprojām. Kad kristieši kļūst pārāk stipri, žīdi atbalsta musulmaņus, lai vājinātu kristiešus. Kad musulmaņi kļūst pārāk spēcīgi, žīdi atbalsta kristiešus, lai vājinātu musulmaņus. It bieži viņi atbalsta abas puses vienlaicīgi, ja tās abas ir pietiekami spēcīgas, un parasti dara to slepenībā. Tad gan kristieši nogalina musulmaņus, gan arī vice versa/otrādi, bet žīdi drošībā smejas kaut kur fonā, gūstot no tā visa savu labumu.

  Breivika kungs ir iekritis viņam izliktajā slazdā gluži tāpat kā tas ir noticis un vēl aizvien notiek ar daudziem kristiešiem, jeb arī viņš apzināti tur darbojas tāpat kā to daudzi kristieši ir darījuši un vēl joprojām turpina darīt. Dāmas un kungi – gan kristieši, gan musulmaņi žīdiem ir nekas vairāk kā zaldātiņi/lielgabalu gaļa to misijā mūs paverdzināt zem saviem likumiem.

  —————————————————————————————- SAĪSINĀTS…!

  Vargs Vikerness

  Bergenā, 2011. gada 24. jūlijā

  P.S. Šo rakstu brīvi drīkst pārsūtīt ikvienam ko pazīstat, un es ceru, ka jūs to tā arī darīsiet. Tulkojiet un publicējiet, ja vien jums tas ir iespējams. Es nepieprasu ne autortiesības, ne arī publicēšanas tiesības uz šī darba saturu.”

  Raksta oriģinālu skatīt: http://www.burzum.org

 12. Miervaldis saka:

  S.Graudiņ – cepuri nost!Tad ir beidzot prātīgi ļaudis mūsu zemē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.