Nāk Jaunais gads ar milzu pārmaiņām !

31.12.22

Lai zeme deg zem šiem putiniskajiem izdzimumiem !

You may also like...

21 komentāri

 1. Vēsture saka:

  Ģadu mijā ar noturīgu spītu pieminēsim visus latviešu kareivjus,kaujiniekus un cīnītājus par latviešu lietu.
  Uzdungosim ,lai viņi vienmēr no turienes dzirdētu kliķes aizliegto,bet viņiem mīļo…,, mēs sitīsim tos utainos,pēc tam tos zilos,pelēkos…arvien un mūžos.
  Mēs dzīvie mīlam jūs,tāpat, kā jūs mīliet mūs,un tāds ir mūsu,latvieša, liktens ceļš;kas nav uz tā,tas nav latvietis.

 2. līdzjutējs saka:

  Ukraiņu tauta cīnās ar agresoru pretēji valsts vadības pretdarbībai un sabotāžai.Vēlēsim tautai uzvaru.
  Mūsu palīdzība Ukrainai ir mūsu cīņa pret visiem,kas cīnās pret Ukrainu,tajā skaitā nodevīgo,korumpēto varas eliti,kas ievilka valsti tik lielā postā,kāds tas ir tagad,un turpina to vilkt vēl dziļāk.
  Latvijā nekas nav labāks,bet daudz,daudz bezcerīgāks.Iespaids,ka te joprojām atrodas krievu armija,un visas valsts struktūras vada Krievijas aģenti,kas roku rokā ar tādiem pašiem aiz Oderas mērķtiecīgi iznīcina latviešu tautu.Latvietis apjucis ir padevies liktenim.
  .
  .
  .
  Admins
  Tieši tā tas arī ir. “Tumšmatainie” glumekļi vajadzīgajā brīdī vienmēr pārvēršas par supernacionāļiem. Bet vienreiz, kad mērs būs pilns, tad tie saņems pelnīto “Elles zaņķi”, lai arī cik viņi “pareizi” runātu. Tiem, kas vēl viņiem tic, pelēkās masas vietā ir brūnā.

 3. Lai Latvju Dievi svētī ukraiņu tautu un 2023. gadā pasargā Ukrainu no ļauna! failiem.lv/f/7qh6xqbxw [Latvju Dievu atbalsts Ukrainai].
  Svētīgu Jauno gadu! Slava Ukrainai!
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

 4. Anonīms saka:

  Nūja! Nu nebūs Grantin pēc tavas vēlmes un ukraini nekaro pret krieviem, bet pilda vien savu kungu norādījumus, kas vien ir tie paši zhidi. Visas notiekošās pārmaiņas sen ir iestudētas un tev 80 to gadu super varonim, kas uzdod sevi par Sovietu impērijas grāvēju būtu tomēr jāpaskatās tai kartē un jāaptver lielumi kādus pārvaldīja tava nista imperija. 100 gadi Soviet impērijas pasludināšanai un bez latviešu līdzdalības tās iespējams nebūtu, bet jūs taču nistat visu, kas tai imperija bij izveidots un vajag jums vēl atgriezt atpakaļ no tā, ko komunisti ir apslepusi rietumos? Tavai mīļajai Amerikai ir super ieroči ar kuriem sen to kremli var uzlaist gaisā kopā ar visu Putinu, bet tas viņiem ir neinteresanti un vajag karinu paspēlēties. Tu vien savās fantāzijas ir tikpat Glups, cik glupa ir Osram spuldze, bet tomēr no tās ir vairāk labuma ļaudīm, lai arī gaismu izstaro nedabisko.

 5. ... saka:

  Zelensku paris,pec vizites Amerikaa, esot ,, iegriezushies,, un nedaudz laika pavaijushi Pariizee.
  Un Zelenska kundze esot iepirkusies… par 40 000 ero.
  ( info no Tik tok)

 6. Valodas stūrītis saka:

  “Piemetām būrī nasedku,veselus divus,bet maita nekoļījās.”: Piemērs,kā runā “latviski”,vairāku tautību jaukteņi.
  Par ko ir stāsts?: Aresta kamerā cilvēkam piesūtīti divi spiegi,bet viņš nomana,un neizpļāpā neko lieku.

 7. Pie valodas stūrīša saka:

  Iepazīšanās sludinājums:
  “Superīga beibe iepazīsies ar labi situētu kungu,jebkurā vecumā. Tautībai nav nozīmes. Esmu karsta,sexsīga,patīk ceļojumi uz exotiskām vietām,kazino,kūrorti. Vēlos,lai tev ir kruta automašīna un māja! Tev drīkst būt arī suns! Pastāvīgi ienākumi! Nekādus bērnus nevēlos! Tev ir jāizprot sievietes pasaule! Tev jābūt gudram un iejūtīgam,es tevi vērtēšu! Ja atbilsti,tam raksti man @ pastā!”
  — Izskatās,ka latviešu sievietes ir izzudušas! Pat katrs trešais iepazīšanās sludinājums rakstīts līdzīgā tekstā:(

 8. Anonīms saka:

  4 un 5G. uzstādīts,papildināts un uzlabots. Tagad no viņu darbošanās vairs nav iespējams paklausīties Ukrainas rādio! Vispār nomākti rādioviļņi. Tagad tikai Ultraīsviļņos vēl dzird Leviatānijas stacijas.

 9. Skolnieciņš saka:

  2022. gads eiropiešiem bija visai draņķīgs Krievijas izraisītā kara dēļ Ukrainā. Toču, par spīti visam, Krievija nepaliks nesodīta. Augstākie Spēki – Dievi un Dievietes – redz visu, kas notiek šajā pasaulē. No Augstāko Spēku redzes loka nevar izkļūt. Krieviju sagaida karmisks sods. Vai nu tā būs Hāga vai kaut kas briesmīgāks — tam vairs nebūs nozīmes.
  Ar cieņu pret Ukrainu, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

 10. AG saka:

  Es labošos>>>>>>>Pāriešu pie Švāba:))))))))))))))))))))))))))))))

 11. rīdzinieki saka:

  https://www.youtube.com/watch?v=2_NxCrUEBrg

  Aktuāla informācija no Ukrainas kaujas lauka – efektīvs Jaungada sveiciens – 24.00 vaņkas tiek sķaidīti, ka prusaki (drīzāk, kā jau prusaki)!

 12. MEDIA EXPERT saka:

  “Pandēmijas dēļ bija vakcīnrealitāte un mūsu labākais kardioķirurgs zaudēja darbu.”
  (Precizējums): Brīvmūrnieku lēmumu dēļ Stradiņa slimnīcas labākais kardioķirurgs atteicās no uzspiestas vakcinācijas un aizgāja no darba.

 13. Miervalda saka:

  – rīdzinieki
  Tā bija kā laba atbilde tiem, kuri Rīgā tik aktīvi salutēja 23.00 pēc mūsu laika.

 14. Pie valodas stūrīša saka:

  “Pandēmija” – Latviešu valodā ievazāts medicīnisks “termins”.
  No vēsturiskiem aprakstiem: Pandēmiju nozīmēja nekontrolējama slimības izplatība. Cilvēki vai dzīvnieki krita beigti uz ielām un savās dzīves vietās. Nebija neviena,kurš mirušos novāktu vai apbēdītu,jo visi paši bija nāvējošas slimības pārņemti.
  4.maija režīms paziņoja: “Ir pandēmija!” Daudzi kā papagaiļi to atkārtoja un turpina atkārtot!
  Vai Latvijā bija pandēmija???

 15. Anonīms saka:

  Burjatiem zināma līdzība ar orangutāniem,tā kā būs vien ādamieši:)))

 16. Fāters saka:

  Krievijā @”ID.” karšu un biometrisko pasu īpašniekiem lieli brīnumi,ka policija jebkurā vietā,kur tie patvērušies ierodas un izsniedz iesaukšanas pavēstes:)

 17. rīdzinieki saka:

  Miervalda 2023. gada 3. janvāris 11.28
  – rīdzinieki
  Tā bija kā laba atbilde tiem, kuri Rīgā tik aktīvi salutēja 23.00 pēc mūsu laika.

  Jā Miervaldi, pareizi uztverts, patīkama sakritība, vajadzētu LV urliku vietnēs kremlinus iepriecināt, jo brūkošais melu pūznis – kremlis jau to noklusēs.

 18. Mier>rīdzinieki saka:

  Karu organizētājiem ir stipri vienalga,kā nosauc tos,kurus šķaida munīcija. No civilizācijas attīra teritoriju…

 19. Skolnieciņš saka:

  Lūgsim likteņa Dievieti Laimu, lai mūsu dzīve ir laimīga un priekpilna! Veiksim Dievietes Laimas godāšanas rituālu savā privātajā mežiņā (rituālus vienmēr veic tikai un vienīgi savā privātīpašumā tālāk no ļaužu acīm). Rituāla vietu ir jāsagatavo jau iepriekš. Uztaisa vismaz vienu kvadrātmetru lielu grants placi uz kura novieto svētakmeni ziedojumiem. Der jebkurš plakans akmens. Ziedot Dievietei Laimai var pašizceptu baltmaizes klaipu. Uz baltmaizes klaipa ar pirkstu zīmē Laimas slotiņu vai Laimas skujiņu. Un vēlāk skaita pagāniskās lūgšanas. Blakām novieto dzeltenu svecīti trauciņā.
  Ticēt Dievietei Laimai ir labi! Ticēt Latvju Dieviem ir labi.
  Ar mīlestību un saticību, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)

 20. Skolnieciņš saka:

  Maskavas Kremļa – 21. gadsimta Mordora – diktators Vladimirs Putins muld par Ziemassvētku pamieru.
  Agrīnie kristieši Ziemassvētkus mūsdienu izpratnē nemaz nesvinēja. Bībelē nav minēts, kad Jēzus Kristus vispār ir dzimis (ja vien tāds cilvēks vispār eksistēja). Tāpēc nav nekāda pamata ticēt pareizticīgajiem čekistiem no Maskavas Patriarhāta. Kāds pamiers? Pamiers var būt, ja ir karš! Bet pareizticīgajiem čekistiem kara nav, ir vien “specoperācija”.
  Ar cieņu pret Ukrainu un veselo saprātu, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *