Tautas slepkavas var vieglāk uzelpot !

Latviešu tautas slepkavas saņēmuši LABU ziņu, jo Mūžībā devies viens no tiem, kurš varēja viņus- 4. maija kliķes darboņus, aizvilkt uz karātavām ! Bet, gan jau ! KARMA nav cukurs, tā neizkūst ūdens glāzē !

LRTT: Lai svētīti Viņa Aizsaules ceļi !

17.07.22

Mūžībā devies bijušais ārlietu ministrs Andrejevs

Ziņu aģentūra LETA

Mūžībā devies bijušais Latvijas ārlietu ministrs un ārsts Georgs Andrejevs, liecina ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (JV) ieraksts “Twitter”.

Savā un Ārlietu ministrijas vārdā Rinkēvičs izsaka visdziļāko līdzjūtību bijušā ārlietu ministra, diplomāta, ārsta, profesora Andrejeva tuviniekiem un draugiem.

“Esam zaudējuši izcilu un erudītu cilvēku, kurš ir sniedzis neatsveramu ieguldījumu Latvijas medicīnas un diplomātijas attīstībā,” raksta Rinkēvičs.

Latvijas Anesteziologu un reanimatologu biedrība ziņo, ka 1932.gada 30.oktobrī Tukumā dzimušais profesors miris deviņdesmitajā mūža gadā.

Biedrība norāda, ka Andrejevs ir uzskatāms par Latvijas Anestezioloģijas un reanimatoloģijas kā profesionālas organizācijas un biedrības, profesionālās izglītības un zinātnes pamatlicēju. Viņš ir noorganizējis ārstu anesteziologu-reanimatologu kursus Rīgas Medicīnas institūtā, māsu anestēzistu apmācību. Kopš 1966.gada bijis Latvijas un reanimatologu asociācijas pirmais priekšsēdētājs. Kopš 1973.gada 8.februāra Andrejevs bijis jaundibinātās Rīgas Medicīnas institūta Anestezioloģijas un reanimatoloģijas katedras pirmais vadītājs.

Iepriekšējā gadsimta deviņdesmitajos gados viņš ir iesaistījies politikā. 1990.gadā tika ievēlēts Augstākajā padomē, balsojis par Latvijas neatkarības atjaunošanu. Andrejevs bijis ārlietu ministrs Ivara Godmaņa pirmajā valdībā.

1993.gadā diplomāts ievēlēts 5.Saeimā. No 1995. līdz 1998.gadam bijis Latvijas vēstnieks Kanādā, no 1998. līdz 2004.gadam – Latvijas vēstnieks Eiropas Padomē.

2004.gadā politiķis tika ievēlēts Eiropas Parlamentā un atzīts par Eiropas Gada cilvēku Latvijā. Viņš ir bijis konsultants Ārlietu ministrijā, Latvijas Ārstu biedrības un Latvijas Anesteziologu un reanimatologu biedrības Goda biedrs.

Pēc organizācijā paustā, Andrejevs atstājis milzīgu ieguldījumu Latvijas medicīnā, valstiskumā, diplomātijā un politikā.

You may also like...

3 komentāru

 1. no malas saka:

  Neizpušķota info par planētas padibenēm – kremļa cilvēknīdēju radīto absurdu – krievvalodīgo asinskāro nezvēru masu, pasauli stipri maldinošu sava cilvēkveidīgā ārējā paskata dēļ:

  https://www.youtube.com/watch?v=swfVllNuZoo&list=PL4_j-XFrEVq6SEW4FWBYLS9dRNLcN3izq&index=2 – Роsіяни крадуть історію

  https://www.youtube.com/watch?v=xsUm7uePlnk&list=PL4_j-XFrEVq6SEW4FWBYLS9dRNLcN3izq&index=3 – Роспропаганда

 2. Dr.Bērziņš saka:

  D.Pavļuts: Ir izdomāta pilnīgi jauna vakcīna,tā jūs izārstēs no visām kaitēm.
  Ir jābūt pilnīgi un pilnīgi nozombētiem,lai vēlētu par tiem,kas šobrīd ir lēmēji Saeimā.

 3. Avots. saka:

  Miers un vieglas smiltis G.Andrejevam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *