Kārtējais Feisbuka kremliskais izlēciens

“ Jūsu ieraksts neatbilst mūsu Kopienas standartiem attiecībā uz uzmākšanos un iebiedēšanu” 

Jūs tikai padomājiet, ar kādu ieganstu “tu” tieci atslēgts 30 dienas no FB ?! Šeit variet skatīt tos, kurus Latvijas Mežvieta, tā saucamā VDD varza, kura ir FB “cenzūras komanda”, sargā no iebiedēšanas un uzmākšanos: Tie ir visīstākie Putina Krievijas troļļi, kuri veic darbības, par kurām politiskās krīzes laikā vienkārši fiziski iznīcina. Par šiem putiniskajiem Kremļa troļļiem ir garš raksts: https://jauns.lv/raksts/izklaide/496811-antivakseri-putinisti-vai-vakcinu-noliedzeji-ir-krievijas-politikas-atbalstitaji?fbclid=IwAR0UrslUdSBtYnxzlHM55hShjuDlZazOEKIEh6kh2xXh76sjEHfMEAQkwSg , tad kāpēc N. Mežvieta noziedznieku banda nevēršas pret KASJAUNS.LV ? Ko tad L. Grantiņš tādu pasacīja, ka bija jābloķē ? Šis jautājums jau iesliecas Garīgajā dimensijā. Tādi cilvēces padibenes kā N. Mežviets, nekad nepacietīs Patiesību un to, kurš to sludina. Nepacietīs tāpēc, ka nepieder pie cilvēku rases. Ne tikai viņa domas- darbi, bet arī izskats neliecina par piederību homo sapiens… .

Ja kāds “semjonvs” pasaka, ka ANTIVAKSERI padibenes, tad tas nevienu neinteresē, bet ja to pasaka Grantiņš, tad tas jau nozīmē UZMĀKŠANOS un IEBIEDĒŠANU ! Lai Dievs dod veselību tādam Mežvietam & CO piedzīvot Patiesības Dienu, kad viņam tiks “pielaulāta laterna” !

Zemiskam jūdasam zemiska nāve. Uz Mežvieta sirdsaziņas(kuras viņam nav), ir neskaitāmas latviešu patriotu nāves ! 

Slava Ukraina, jo ukraiņi mums pietuvinās Patiesības un atmaksas Dienu !

JAUNAIS LAIKMETS, kurš tuvojas milzu soļiem, šos cilvēces atšķaukas iemetīs aizmirstības muklājā, kur arī ir viņu vieta !

Šeit redzamie jau nav labāki par iepriekšminētajiem- parazīti, laupītāji un tautas nodevēji !

Neaizmirsti, ka Labais un Ļaunais ir TEVĪ un pienāks brīdis, kad tas, kuram būsi kalpojis, tevi paņems pie sevis. Tas ir KARMAS LIKUMS- “Ko sēsi, to pļausi !” No tā neviens nav pasargāts un nekāda Dieva “mīlestība” tevi nepaglābs !

19.05.22

You may also like...

6 Responses

 1. ANTIVAKCERIS saka:

  Grantiņ ,ja es esmu putinists ,tad Tu esi balerīna! :)))

 2. Anonīms saka:

  Nūja! Kaimiņš nr. 6 arī kļuvis klusāks, bet vai no tā ir mainījusies vēlme viņa būt par Pasaules valdnieku? Līdzīgi Russijai viņa valodā skanēja nicinājums pret latviešiem, ja arī brālim latviete ir iznesajusi dēlu! Anglosaksi nav cilvēki, bet roboti un protams Soviet kareivis ir svetais. Tikai norādu viņam, cik daudz viņš šeit ir sastapis anglosaksus? Rajonā es esmu divus pamanījis un abi dzīvo savas ģimenes dzīvi darot savus darbus. Viņi man nemācās virsa ar kaut kādām tur ideoloģijām vai sevi ne pumpē manis priekšā. Protams viņiem ir savas bēdas, kas viņus ir atvilkusas uz Latviju, bet man neinteresē karpities viņu iekšējās lietās. Okupantiem vienmēr ir nemiera gars un bažas virsa ar savām pamācībām, ka vajag viņus cienīt! Vakcīna arī Russija tiek spiesta sabiedrībai un pati ir daudz depresivaka par citām valstīm. Nu norādīju pirms kāda laika, ka krievi ir debili uz vācu tehniku. Īpaši viņiem krīt virsa firmas zīmes ar kuras palīdzību viņi var izcelt savu piederību augstākai kārtai. Tā arī kaimiņš nr. 6 izdomājis, ka vina6dzimts dzīvo Latvijā kopš Livonijas laikiem un nodarbojas ar vīna gatavošanu. Tā arī tādi Vasilevski saņem naudas no Maskavas par muldēšanu un kļūs par kādas grupas līderi, tad izaugs par politisko zvaigzni un iedomāsies, ka viņa dzimts ir seno Livoniesu Kingu pēcteči. Nu tiem anglosaksiem jau arī tomēr ir savas intereses šeit bijušas un būs, bet vai krievu intereses ir bijušas mums labvēlīgas? Visām apkārtējām tautām ir vieni un tie paši stāsti par krievu nekaunību! Vien tā pati pārtika ir visa sačakarēta ar augu taukiem, ko ieveda tie paši krievi no 90 tajiem. Piens uz 90 % ir palmu samazgas, tad nu arī vainīgi anglosaksi?

 3. ES saka:

  Vai zem laternas varēs sildīties tikai izredzētie, pietuvinātās 5.kolonnas, jeb tur varēs sildīties arī mirstīgie, tautas TT izredzētie?
  Jeb, tur nevarēs sildīties neviens, jo led laternas ļoti maz izdala siltumu, kaut vai sasildīt redzi. Kā, kādreiz Karātavu laukumā.
  Vai Mežviets un viņa banda nejūt, ka drīz šī kustība kļūs nekontrolējama. Viņa jau ir nekontrolējama, jo to, ko aizliedza, tas tagad ir likumīgs. Sākot ar padomju prostitūcijas nojaukšanu. Dažās pašvaldībās ir antinacionāla nostāja šo elementu likvidācijā, par ko bravūlīgākiem aizstāvjiem piešķir personīgos ieročus, lai aizsargātos pret tautas nostāju. Un to dara mauka, 5.kolonas atbalstītāja IeM Golubeva, kura neprot valsts valodu. Pirmais Jahve pretenzijas nejūt, bet jūt smirdoņu zem savas pakaļas. Visi sabiedriskie mediji Latvijā ir uzpirkti. Uzpirkti tie ir ar kremļa saistītiem kanāliem, kuri plānprāta latvietim deģenerē domāšanu. Tās ir visas LTV programas, translētās pa gaisu un kabeļiem. Tās ir visas reģionālās programmas, kuras pārdevušās okupantu ietekmei. Ne, par velti sabiedrība taisnību redz tikai you tube, nevis aktuālā ikvakara raidījumā “Labvakar Latvija”
  Ukraina nevis pietuvinās, bet jau pietuvina Patiesības un atmaksas dienu.
  SLAVA UKRAINAI!
  VAROŅIEM SLAVA!

  Jau tiek apsvērta NATO ekistence. Vai NATO aizsargās Finlad un Sverige.

  Jau senu laiku atpakaļ brīdināju, Latvijai vajag kontingentu ar apvienotām valstīm. Baltijai vajag apvienoties kā vienam veselumam, kurā ir viena armija, bet katrai sava valsts struktūra, kura tad lemj par visām trim armijām.
  Baltijai sen jau vajadzēja Baltic States.

 4. Poseidons saka:

  Kā tur bija ar Helsinkiem 86? Varbūt vajag tos “iesalniekus” izglītot.
  https://mobile.twitter.com/JanisIesalnieks/status/1527316933577609216

 5. Pārmaiņas saka:

  Sarkanais un brūnais pa plauktiņiem.
  https://youtu.be/-UXY8Cfr9i4
  Pārmaiņas Pārmaiņas ……
  https://youtu.be/tKoIneLuQ68

 6. Krīvs saka:

  4.maija režīms pielīdzina latviešu tautas cīnītāju piemiņas vietas PSRS okupantu un terora piemiņas vietām. Tagad pret latviešu tautas atbrīvotājiem varēs vērsties tāpat kā pret sarkano zvēru okupantiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.