Kremļa iznireļi, 1940. g. “pēcteči” vairs neslēpjas(ANTIVAKSERU cīņa)

LRTT komentārs rakstam: Opozīcija iestājas pret obligātu vakcināciju; Možvillo aicina neiežēlināt ar mirušajiem (raksts nobeigumā)

Tu tikai skaties, kādi mums īsteni Latvijas glābēji, tā teikt, īstenie letiņi- TAUTIEŠI: J. Stepaņenko, R. Petrāviča, M.  Možvillo, R. Ločmele, V. Dombrovskis (bijušais Slaviks Goluščenko), N. Ušakovs & Co ! Tik daiļskanīgi latviešu LIETVĀRDI, ka mēli uz ilgu laiku iznāks “taisnot”, līdz varēsi atkal atsākt runāt latviski ikdienas “slengā” !

Un kas par cīņas sparu tautietei Stepaņeno: “Mēs darīsim visu, lai šis likumprojekts tiktu apstrīdēts visos veidos, kādos vien tas būtu iespējams”. Potēšanu visādos veidos SASKAŅA apstrīdēs, tāpat kā okupāciju ! Viss šīs cīņas spars ņemts no Jaņisa Urbaņēviča  sarakstītās grāmatas: “Latvijas okupācijas filozofijas pamati”, kurā viņš paziņo: “Okupācija bija, bet okupanti nav !”

Kāds Sicīlijas letiņš Mežvillo vicinot špagu sauc: “Potes neglābs dzīvību, bet “ministru pakaļas” !

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas vadītājs Juris Rancāns (JKP) tika izsvilpts, jo uzdrošinājās paziņot: “Jūs motivējāt cilvēkus nevakcinēties, minot visus iespējamos, tostarp juridiskos iebildumus. Cik cilvēku jūsu pozīcijas dēļ ir atlikuši vakcinēšanos, saslimuši un nonākuši slimnīcās”.

Slaviks Goluščenko(V. Dombrovskis) iesniedza protesta notu Saeimas vadonei Mūrniecei, piebilstot, ka kopija tiks aizsūtīta Vladimiram Vladimirovičam ! Cik saprotams, tad Vladimirs Vladimirovičs ar mums nekādus jokus nedzīs- nogriezīs gāzes KRĀNU, ka nograbēs vien !

Šis video par Slaviku-Latvijas glābēju

Opozīcija iestājas pret obligātu vakcināciju; Možvillo aicina neiežēlināt ar mirušajiem 

(49)

Raivis Spalvēns

Raivis Spalvēns Nacionālo ziņu nodaļas žurnālists 59

Opozīcija iestājas pret obligātu vakcināciju; Možvillo aicina neiežēlināt ar mirušajiem
Foto: Saeimas administrācija

Ceturtdien Saeima konceptuāli pauda atbalstu grozījumiem Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā, paredzot pienākumu darba ņēmējiem līdz 15. novembrim vakcinēties pret Covid-19. Minētās likuma izmaiņas izpelnījās visai skarbu opozīcijas deputātu kritiku.

Lasi vēl

Saeima konceptuāli atbalsta noteikt pienākumu darba ņēmējiem vakcinēties pret Covid-19 (37) Ministrijas gatavo priekšlikumus dzīvei pēc mājsēdes (18) Saeima konceptuāli atbalsta kriminālatbildību par viltota Covid-19 sertifikāta iegūšanu (5)

Deputāte Jūlija Stepaņenko norādīja, ka likumprojekts “spiež cilvēkus vakcinēties”, lai tikai viņi saglabātu darbu. Deputātes ieskatā, likumprojekts sabiedrībā tiek uztverts neviennozīmīgi un ļoti negatīvi.

Šis likumprojekts, ar kuru tiek mēģināts apiet darba tiesiskās attiecības, nepaliks bez uzmanības arī no visu nepieciešamo iestāžu puses. Mēs darīsim visu, lai šis likumprojekts tiktu apstrīdēts visos veidos, kādos vien tas būtu iespējams,” uzsvēra Stepaņenko.

Savukārt deputātes Ramonas Petravičas (“Neatkarīgie”) vērtējumā, likumprojekts sagrauj vienlīdzīgas tiesības uz darbu un šo tiesību aizsardzības principus. Viņa uzskata, ka likumprojekts diskriminē tos cilvēkus, kas nav valdības elektorāts.

Arī deputāts Māris Možvillo (“Neatkarīgie”) kritizēja likumprojektu, norādot, ka tas neglābs cilvēku dzīvības, bet gan glābs “daža laba par sevi pašpārliecināta ministra pakaļu vai arī kaut kāda biznesa projekta turpmāko norisi”.

“Nevajag iežēlināt tagad deputātus, ka slimnīcās mirst un ir šausmas. Slimnīcās mirst arī no gripas, slimnīcās mirst no vēža, slimnīcā mirst no ļoti daudzām citām slimībām, par kurām, kas nav modes slimības, šobrīd neviens nerunā,” aicināja Možvillo.

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas vadītājs Juris Rancāns (JKP) vērsās pie opozīcijas deputātiem ar aicinājumu apzināties savu atbildību zemajā vakcinācijas aptverē. “Jūs motivējāt cilvēkus nevakcinēties, minot visus iespējamos, tostarp juridiskos iebildumus. Cik cilvēku jūsu pozīcijas dēļ ir atlikuši vakcinēšanos, saslimuši un nonākuši slimnīcās,” uzsvēra Rancāns.

Viņš mudināja opozīcijas deputātus uzrunāt savu elektorātu ar aicinājumu vakcinēties pret Covid-19.

Deputāta Vjačeslava Dombrovska ieskatā, likumprojekts nesasniegs mērķi mazināt Covid-19 infekcijas izplatību un slimnīcu noslodzi, jo uzsvars būtu jāliek tieši uz senioru vakcinācijas veicināšanu. Deputāts sacīja, ka vakcinēšanās negarantē nesaslimšanu ar Covid-19, bet vakcīna var pasargāt no smagas saslimšanas, hospitalizācijas un iespējamas nāves. Viņš atkārtoti uzsvēra, ka visi spēki būtu jākoncentrē uz senioru vakcināciju.

Deputāte Regīna Ločmele (S) kritizēja koalīcijas partneru neieklausīšanos opozīcijas deputātu priekšlikumos Covid-19 krīzes risināšanā. Viņa informēja par “Saskaņas” frakcijas priekšlikumiem krīzes risināšanā, proti, intensificēt riska grupu vakcināciju. Pēc Ločmeles teiktā, to var panākt, aktivizējot ģimenes ārstu iesaisti senioru apzināšanā, šim mērķim novirzot papildus līdzekļus. Tāpat “Saskaņa” uzskata, ka ar senioriem ir jārunā viņiem saprotamā valodā, kā arī jānodrošina vakcinācijas iespēja mājās. Vienlaikus “Saskaņai” ir priekšlikumi ar Covid-19 inficēto aprūpei un smagi saslimušo glābšanai.

Tajā pašā laikā Ločmele atzinīgi vērtēja likumprojektā paredzēto iespēju saņemt kompensāciju par Covid-19 vakcīnu par izraisīto blakusparādību nodarīto smago kaitējumu. Savukārt deputāte Evija Papule aicināja papildināt likumu ar punktu, ka personai pienāktos veselības apdrošināšana gadījumā, ja tai no vakcinācijas rastos veselības blakus parādības. “Varbūt šādu iespēju novērtēs tie, kuri baidās no iespējamām sekām,” sacīja Papule.

Jau ziņots, ka Saeima ceturtdien pirmajā lasījumā atbalstīja grozījumus Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā, paredzot pienākumu darba ņēmējiem līdz 15. novembrim vakcinēties pret Covid-19. Par likuma izmaiņām balsoja 49 deputāti, pret bija deviņi, bet balsojumā atturējās – 15.

29.10.21

You may also like...

6 komentāru

 1. Pārliecināts vakcīnu piekritējs. saka:

  Malacis , Linards , ka cīnās pret Covid19 un uztur možu garu visiem miljoniem vakcīngaidītājiem! Mums ir sava komūna nodibināta , Linards un pārājie tiek laipni gaidīti ! :)
  Te neliels ieskats mūsu ikdienas aktivitātēs – https://youtu.be/bQjhT0ZolJA
  .
  .
  .
  Admins
  Vai sauc mani pie sevis ?
  Tev tur būs jāpaliek vienam ar Dombrovska & Ušakova varzu:
  Lūk, par viņiem patiesība: https://www.youtube.com/watch?v=Efb_icBIeWM&t=57s

 2. Anonīms saka:

  -tautas tribunāls ir nokritis līdz pilnīgai planprātībai kopā ar pratu izkūkojušo Grantiņu !

 3. karma saka:

  ->29.oktobris 9.46
  Un kas jums mērkaķiem atļāva fotografēt Strenčos? Tas ir baigi kruti ņirgāties par nelaimīgiem cilvēkiem? Kaut pašus piemeklētu tāds liktenis!
  Kāpēc tiesā vienu Grantiņu , bet tādiem fotogrāfiem ļauj izpausties?

 4. Strenči saka:

  Vislielākie idioti ir tie, kas veidoja šo klipu. Bet viņi paši to neapzinās.
  Laikam kādam ir izdevīgi, ka Latvijā izpaužas šādi “mākslinieki”.
  .
  .
  .
  Admins
  Par kuru klipu ir runa ?

 5. Strenči saka:

  Par klipu Strenči.

 6. ES saka:

  KLāt ir novemberis, atceres, piemiņas brīdis par godu aizgājējiem, šajā vietnē jau gadiem nav pieminēta kritušo LATVIEŠU streļķu piemiņa, kuri savu galvu atdeva par tavu brīvību, par Latvijas dibināšanu, kuru tu šeit iznīcini. Man lūgums administratoriem- piemiņas orākuli vai sveču vietu, vai kādu altāru, šiem DZIMTENES dibinātājiem! Lai, ik katrs LATVIETIS, varētu, šeit, piemiņas brīdī noliegt galvu un paklanīties, par to, ka kāds ir viņiem devis dzīvību!
  Paldies, grantiņ!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *