Latvija šodien DE FAKCTO vai DE JURE “?

Jautājums tikai: par kādu Latviju šī čekistu atlasītā varza noliek ziedus, par Latviju DE JURE vai Latviju DE FACTO ! Kā redzam no DELFI informācijas, tad par Latvijas surogāt Republiku !

Valsts prezidents Egils Levits noliek ziedus pie Brīvības pieminekļa, atzīmējot Konstitucionālā likuma “Par Latvijas Republikas valstisko statusu” 30. gadadienu. Foto autors: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja.

21.08 21 DELFI LV

https://www.delfi.lv/news/national/politics/aprit-30-gadi-kops-latvijas-atzisanas-de-facto.d?id=53502377

1991. gada 21. augustā Latvijas Republikas Augstākā padome pieņēma konstitucionālo likumu “Par Latvijas Republikas valstisko statusu”, tādējādi de facto atjaunojot Latvijas valsts neatkarību un iezīmējot valsts atgriešanos demokrātisko Rietumeiropas valstu saimē. Līdz ar konstitucionālā likuma pieņemšanu savu juridisko spēku Latvijā zaudēja PSRS likumi. Tieši atsaucoties uz 21. augustā pieņemto likumu, citas valstis atzina Latvijas neatkarības atjaunošanu.

LRTT:Aprit 30 gadi kopš Latvijas atzīšanas de facto” —–DE FACTO definējas: “starptautiskajās tiesībās- oficiāla, bet nepilnīga valsts vai valdības atzīšana.”

DE JURE definējas: “starptautiskajās tiesībās- pilnīga valsts vai valdības atzīšana.”

Mēs tāda(de facto) skaitījāmies PSRS sastāvā, bet tagad esam atkal DE JURE , vai tomēr nē ! Tātad, ir jāsaprot, ka pašlaik esam atzīti par NEPILNĪGIEM !?

21.08.21.

You may also like...

13 Responses

 1. RB saka:

  Filma par 18. augusta tautas sapulci https://youtu.be/upUiIXB2XQo
  .
  .
  .
  Admins
  Brunera kungs, šie nebūs tie, kuri cels un atbalstīs Jūsu aprakstīto sabiedrību.
  Lai Dievs mūs atpestī no šiem gara kropļiem, kuri izmanto situāciju, kad Latvijas varas spicē ir noziedznieki !
  Gobzems, Šlesers, Stepaņenko & Co pārstāv sātanisko putinismu !

 2. Anonīms saka:

  De hujacto un De hujure! Kāds savdabīgs sapnis pirms nedēļas. Eju pa Rīgas ielām garām Ministru kabinetam, tad acu priekšā iznirst Cilevics, bet kaut kāds ļoti kropligs. Viņam tikai viena acs un tā pati skiele vēl pie tam tai acij pārklāts cilvēka rokas nags! Šausmīgs kroplis! Nu eju tālāk gar kaut kādu skolu, kas celta Ulmaņa laikos, kad pagāju tai garām tā aizdegās spožas liesmas un apkārtējie ļaudis calojosi sāka spriedelēt, ka beidzot tā skola nodeg. Visiem tās skolas noriebusas līdz kaklam! Tad tas Cilevics sāk kakat caur muti savas nožēlojamas kakas līdzīgi, kā to dara kaimiņš nr. 6. Ka latishi ne kuda nwprigodnije shishi! Sakeros ar to Ciklopu un sāku viņu nežēlīgi sist! Situ ne aiz prieka, bet aiz svētās nepieciešamības, lai tādi ciklopi pa zemi nestaigatu. Nositis viņu kļuvu ļoti priecīgs un acu priekšā parādījās jaunas vieglas sporta kedas, tad tās uzvilcis kājas devos līksms pastaigāties jūras virzienā gar priežu apaugusam kāpām. Nekad vēl neviena dzīvē neesmu nositis, bet sastopoties ar cilvēkiem, kas to ir izdarījuši jādzird gan ir dvēseles skarbums. Krimināliem elementiem ir atšķirīgas īpatnības no tiem, kas ir stājušies militārā pienākuma dēļ sist nost tos, kas liedz dzīvei playkuma.

 3. RB - Admins saka:

  Varbūt tas izklausīsies paradoksāli, bet tieši šie un līdzīgie cilvēki visā pasaulē jau 6 gadus intensīvi ceļ jauno sabiedrību. Šajos procesos, cilvēkos, līderos un metodēs ir velti meklēt ideālu. Mēs esam tieši tādi, kādi parādāmies savās patiesajās izpausmēs, gan izteicienos, gan lozungos, gan līderu runās un rezolūcijās.

  Mūsu problēma ir tā, ka nespējam bez nepatikas skatīties uz sevi no malas. Vai tiešām nav neviena visnotaļ pozitīva, nopietna un cienījama vadītāja, par kuru mums nav kauns? Patiesība ir tāda, ka tieši mums jāspēj ielikt līderos daļa no savas gribas, lai paceltu viņus. Tieši tas patlaban notiek. Nav svarīgi, vai tie ir Gobzems, Šlesers, Stepaņenko vai vēl kāds. Ja viņi gribēs būt uz viļņa, nekas cits neatliks kā sekot tautas noteiktajā virzienā.

  Globālā “atmoda” beidzot sasniedz arī Latviju. Par valstīm runājot, ir tāda tendence – jo necilvēcīgāka valsts (iekārta), jo kroplākās formās izpaužas tautas kustības. Kad 2015. gadā intensīvā fāze aizsākās Grieķijā, tur bija visai kulturālas izpausmes. Vēlāk 2018. gadā Francijā, kad gāja vaļā “dzelteno vestu” nobeigums, bija kautiņi, demolēšanas, demonstranti galīgi pillā regulēja satiksmi .. daudz provokāciju, citiem vārdiem. Par to, kas pirms 1-2 gadiem notika ASV, bez riebuma vispār nav iespējams rakstīt.

  Viss ir ļoti vienkārši – nepatīk tauta, nepatīk līderi? Lūdzu uz priekšu, piedalieties demonstrācijās, izsakiet protestus, mēģiniet uzņemties vadību. Vietas pietiek visiem. Tomēr prātīgāk būtu sākt domāt par paralēlas pārvaldes veidošanu. Esošā vara uz mums vienkārši nospļaujas, jo uzskata, ka varēs izolēties no tautas, kas viņiem turpinās sanest visu nepieciešamo.

  Citiem vārdiem sakot, ja gribam tīru un cēlu sabiedrības pārkārtošanu, tad mums vajadzēs atkārtot to, kas notika pirms 30+ gadiem. Tad bija visnotaļ cienījami LTF inteliģenti un visnotaļ nolaizīti LKP vadītāji kā Gorbunovs .. kāds ir rezultāts? Tas pats “lielais it nekas”, kā Fredis dziesmiņā dzied.
  .
  .
  .
  Admins
  Paliksim katrs pie saviem uzskatiem… .
  Man nekad nebūs pieņemami slepkavas par manas tautas glābējiem un jaunās sabiedrības cēlājiem.

 4. Aelita saka:

  To RB 19.10
  Baidos, ja šitie būtu pie varas, būtu daudz vairāk līķu… turklāt mokošā nāvē…

 5. RB - Aelita saka:

  Visa lielā pasākuma mērķis ir, lai tauta izveido savu pārvaldi. Nevis lai pie varas nonāk vieni vai otri “šitie”. Ja tautai to izdarīt neizdosies, to nolaidīs līdz lopiņu līmenim, tur nekā nevar darīt. Tālu vairs nav.

 6. Senpokaiņu Skolnieciņš saka:

  Šodien ir Baltijas ceļa 32. gadadiena. Tieši pirms 32. gadiem latvieši spēja pierādīt savu drosmi, saliedētību un nelokāmo gribasspēku. Brīvības gars mājoja katrā latvieša sirdī. Baltijas ceļš ir svinīgs un svēts notikums latviešu tautas vēsturē, kas iezīmēja Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu. 1989. gada 23. augustā pulksten 19:00 vairāk nekā 2 000 000 Baltijas valstu iedzīvotāju spēja sadoties rokās, veidojot 670 km garu dzīvo ķēdi. Šajā brīdī aiz mums stāvēja Sentēvu Dievi. Sentēvu Dievi uzklausīja mūsu tautas lūgsnas un dāvāja iespēju mūsu tautai pašai lemt savu nākotni. Tas bija burvīgs laiks, kad latvieši stāvēja plecu pie pleca, roku pie rokas, lai aizstāvētu savas tautas nākotni. Latvieši spēja pretoties okupācijas laika varai un komunistiskās partijas patvaļai. Esmu pateicīgs katram manam tautietim, kas nežēlojot spēkus, piedalījās Baltijas ceļā. Esmu priecīgs par savu tautu, kas spītējot okupantu pārspēkam, spēja atgūt savu brīvību. Esmu lepns par katru latvieti, kurš saglabājis savā sirdī ticību Sentēvu Dieviem. Es lepojos ar savu valsti – Latviju. Būsim draudzīgi un iecietīgi, būsim saliedēti! Mēs esam vienota tauta un stipra tauta. Kopā mēs esam spēks. Kopā mēs esam vareni. Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Visa slava Latvju Dieviem! Visa slava Latvijai!
  Ar mīlestību un gādību pret Latviju, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu priesteris]
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #cilvēcība #demokrātija #tiesiskums #Latvija #LatvijasRepublika #23.08.1989. #23.08.2021. #BaltijasCeļš #NeatkarībasAtjaunošana #KomunistiskieNoziegumi #LPSR #LatvijasOkupācija #PadomjuOkupācija #Molotova—RibentropaPakts #brīvība #pagāni #dievturi #dievturība #ticība #rituāli #lūgšanas #buršanās #LatvjuDievuSvētība #DievsPērkons #Pērkons #Pērkoņtēvs #Pērkons–DebesuTēvs #DievieteLaima #Laima #LikteņaDieviete #DievieteMāra #Māra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #LatvjuDievi #saticība #iecietība #miers #Senpokaiņi #PokaiņuMežs

 7. Senpokaiņu Skolnieciņš saka:

  Pirms 82 gadiem tika noslēgts Molotova–Ribentropa pakts. Padomju Krievija un nacistiskā Vācija 1939. gada 23. augustā parakstīja savstarpēju neuzbrukšanas lūgumu. Pēc šī draudzības līguma parakstīšanas Maskavā, Padomju Sociālistisko Republiku Savienība un Trešais reihs kļuva par labiem draugiem. Svinīgā pasākumā PSRS Ārlietu tautas komisārs Vjačeslavs Molotovs un nacistiskās Vācijas Ārlietu ministrs Joahims fon Ribentrops, parakstot slepenus papildprotokolus, vienojās par Eiropas pārdali. Austrumeiropa nonāca Padomju Krievijas pakļautībā, bet Rietumeiropa nonāca nacistiskās Vācijas pakļautībā. Taču abu totalitāro režīmu draudzība nespēja ilgt mūžīgi. Šie režīmi, būdami alkatīgi un asinskāri, nespēja sadalīt varu un ietekmi. Molotova—Ribentropa pakta rezultāts bija traģisks un šausminošs. Par laimi, nacistiskā Vācija krita un cieta sakāvi. Laika posmā no 1945. gada novembra līdz 1946. gada oktobrim nacistiskā Vācija tika tiesāta Nirnbergas procesā. Diemžēl Padomju Sociālistisko Republiku Savienība (PSRS) netika tiesāta par saviem noziegumiem. Kad tiks tiesāta Padomju Savienība, proti, Padomju Krievija par varas sagrābšanu sazvērestības ceļā? Kad tiks tiesāts Maskavas Kremlis par kara izraisīšanu? Kad tiks tiesāta Krievijas Federācija par Otrā pasaules kara glorifikāciju? Kad tiesās Maskavas Kremli par kara noziegumiem? Kad tiesās komunistisko partiju par noziegumiem pret cilvēci? Pagaidām tas vel nav zināms. Lūgsim Sentēvu Dievus, lai šie traģiskie notikumi vairs neatkārtotos! Lūgsim Latvju Dievus, lai mūsu valstī valda labklājība un saticība! Lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu, lai Latvijas Republikas robežas būtu vienmēr drošībā! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
  Ar mīlestību un gādību pret Latviju, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu priesteris]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #cilvēcība #demokrātija #tiesiskums #Latvija #LatvijasRepublika #23.08.1939. #23.08.1989. #23.08.2021. #BaltijasCeļš #NeatkarībasAtjaunošana #KomunistiskieNoziegumi #LPSR #LatvijasOkupācija #PadomjuOkupācija #Molotova—RibentropaPakts #brīvība #pagāni #dievturi #dievturība #ticība #rituāli #lūgšanas #buršanās #LatvjuDievuSvētība #DievsPērkons #Pērkons #Pērkoņtēvs #Pērkons–DebesuTēvs #DievieteLaima #Laima #LikteņaDieviete #DievieteMāra #Māra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #LatvjuDievi #saticība #iecietība #miers #Senpokaiņi #PokaiņuMežs

 8. Senpokaiņu Skolnieciņš saka:

  Ir apritējuši 32 gadi kopš Baltijas ceļa. Šo 32 gadu laikā mūsu tauta spēja atjaunot Latvijas Republikas neatkarību. Latvieši spēja izcīnīt savu neatkarīgu un atgūt savu sentēvu zemi. Šo 32 gadu laikā ir daudz kas ir noticis. Latvijas Republika ir plaukstoša un turīga valsts. Latvijas Republikas iedzīvotāju dzīves līmenis ir daudz augstāks nekā Krievijas Federācijā. Lai arī Krievijas Federācija ir ar resursiem visbagātākā valsts pasaulē, tomēr Krievijā ir zems dzīves līmenis, šausmīga sociālā noslāņošanās un nihilistiska valdības attieksme pret savas valsts iedzīvotājiem. Kopš 2021. gada 1. janvāra minimālā bruto alga (alga pirms nodokļu nomaksas) ir 500 eiro. Šī minimālās algas likme visos Latvijas novados ir vienāda, kā arī valsts nodokļu politika gan pret ārzemniekiem, gan pret vietējiem Latvijas iedzīvotājiem ir absolūti vienāda. Latvijā neviens netiek diskriminēts, taču Krievijā situācija ir citādāka. Krievijas Federācijā minimālā algas likme ir 12 792 rubļi (avots: mtrud.rk.gov.ru/ru/article/show/2200), taču vietām šī minimālā mēnešalga pirms nodokļu nomaksas ir tikai 12 392 rubļi (avots: hr-elearning.ru/federalnyj-mrot-v-rossii-v-2021-godu/). Saskaņā ar 23. augusta rubļa kursu 12 792 rubļi ir 138 eiro un 98 centi bruto. Krievijā minimālā mēnešalga katrā reģionā atšķiras. Piemēram, Maskavā minimālā mēnešalga pirms nodokļu nomaksas ir nieka 20 195 rubļi, citur algas ir krietni zemākas. Nodokļu politika Krievijā ir ļoti diskriminējoša. Fizisko personu ienākuma nodoklis (NDFL) Krievijas pilsoņiem ir 13%, bet ārzemniekiem tie ir 30% (avots: ria.ru/20210813/nalogi-1745702905.html). Tai pašā laikā Rietumeiropas un Ziemeļeiropas valstīs algas ir krietni lielākas. Tas liecina, ka pašreizējais Krievijas diktators Vladimirs Putins un viņa kabatas partija ‘’Vienotā Krievija’’ sistemātiski izzog Krievijas resursus un apzog Krievijā dzīvojošās tautas. Totalitārisms ir ceļš uz iznīcību, nabadzību un ciešanām. Mums ir paveicies, ka Latvijas Republika ir tiesiska un demokrātiska valsts. Būsim pateicīgi Sentēvu Dieviem. Būsim pateicīgi Latvju Dieviem. Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
  Ar mīlestību un gādību pret Latviju, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu priesteris]
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #cilvēcība #demokrātija #tiesiskums #Latvija #LatvijasRepublika #23.08.1989. #23.08.2021. #BaltijasCeļš #NeatkarībasAtjaunošana #KomunistiskieNoziegumi #LPSR #LatvijasOkupācija #PadomjuOkupācija #Molotova—RibentropaPakts #brīvība #pagāni #dievturi #dievturība #ticība #rituāli #lūgšanas #buršanās #LatvjuDievuSvētība #DievsPērkons #Pērkons #Pērkoņtēvs #Pērkons–DebesuTēvs #DievieteLaima #Laima #LikteņaDieviete #DievieteMāra #Māra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #LatvjuDievi #saticība #iecietība #miers #Senpokaiņi #PokaiņuMežs

 9. Spokaiņu skolnieciņam saka:

  Tu domā, ka sentēvu Dievi gribēja, lai Latvijā iestātos tāda nevienlīdzība? Lai tad, kad pēc Atmodas vieni badojās, bet citi uzkrāja bagātības? Lai vieniem pensija būtu ap 100€, bet citam pat 19000€ mēnesī? Vai Dievi gribēja, lai vieni ir bagāti kungi, bet citi tiem kalpotu? Vai gribēja, lai tiktu vajāti tie, kas saka patiesību?
  Ja tavi Dievi ir par tādu pasaules kārtību, tad jau labāks ir Jēzus Kristus. Viņš teica, lai bagātie izdala savu mantu nabagiem, ja grib tikt debesu valstībā.

 10. Pārmaiņas saka:

  Sliktas ziņas okupantiem un viņu pēcnācējiem. Varat slēpties aiz kura karoga gribat, no kuriem viens ir sarkano okupantu karogs, bet otrs kolaborantu – impēristu karogs. Šaušu jebkurā gadījumā.

  https://youtu.be/xUba494ffNY
  Te vietā veca anekdote:
  – Стой, стрелять буду !
  – Стаю !
  – Стреляю !
  Tulkojums latviešu valodā:
  – Stāvi šaušu !
  – Stāvu !
  – Šauju !

 11. Cita anekdote saka:

  Cjigaans ir ko nozadzis un beeg. Policajs skrien pakalj un sauc – staavi, sjausju!
  Cjigaans – staavi.pats,.tev neviens pakalj neskrien!

 12. Anonīms saka:

  Nu ja! Tai kautina laikā ar Cilevicu jam sak, ka bleg tu urods sranijais Israels ir mūsu senču senās zemes, bet tu kaut kāds pidoras nedobitojais te gvelzs, ka tās tavas svētās zemes. Nu Grantinam shibers ir aizgājis ciet ar to patriotisma vakcīnu! Tas RB kaut ko tur raksta par sabiedrības uzbuvem, bet paskatoties viņa garajos tematos jājautā, kam tas vajadzīgs? Nu pieņemsim man sacēlās kārtīgi un apskatos vietējo mauku sludinājumus, ko darīt? Izvēles ir daudz, bet vienmēr ir galvenais jautājums, ka tik ne pieķer triperi? Tad nu izceļas pa vairākām reizēm īpaši vienas latvietes sludinājums – Gribu atsukat policajam! Nu lūk, kur aiziet policaju iekasētās naudas par atstarotāju neesamību! Pirms kādiem gadiem devos uz Latgali ar mammu un viņas īpašo draugu Kgbeshniku. Tai Latgale izdomajuse krusta māte veidot dzimts saietu! Nu skan jau labi, bet tomēr nonākot saskarē ar tiem radiem kārtējo reizi pārliecinos, ka es viņiem smirdu. Smird arī mana māte un kgbeshniks abi invalīdi, bet tomēr saņēmušies spēkos un savā cienījamā vecumā aizbraukuši uz savas Tēvu un Mātes dzimts vietām! Jaunā paaudze nu nebūt neizturas ar kādu piesardzīgu cieņu pret vecāko un atļaujas runāt netīrības paši par savu veco mati. Kaut visiem sēdot pie galda ir viņas deguna īpatnības! Redzies vai, ka tā vecā māte pārāk strikti viņus ir audzinajuse! Sēdot spriedeledami par laika nebūšanām kāda no masicam dusmās eksplodē, ka redz viņas draudzenej vīrs ir policajs, kas grib vinaj dot atsukat, bet viņa to negrib viņam darīt! Tikai sēdot krēslā un skatoties uz viņu jautāju sev, kāda man gar to daļa vai tava draudzene grib atsukat savam vīram policajam, vai nē? Vai tās lietas ir skaļi jādeklarē vēl pie tam dzimts saietā? Varbūt vainīgs mans atstarotājs? Tomēr nospļāvos uz to izdzimtenu pasākumu un pagriezu muguru aiziedams ar kājām prom! Vēlāk E-vestule norādīju vecākai māsīcai par attieksmi pret vecāko paaudzi un viņu pašu uzvedību attiecībā pret vīriešiem, kur nevienu nav bijuse spējīga padarīt par laimīgu. Tad uzsprāga visa Latgale un kļuvu viņiem par ienaidnieku visai atlikušais dzīvei, kad iet pa ielu garām, tad protams vairs nepazīst. Nu i man jūs sen nesat nekāda cieņā, kā vien esu norādījis uz to, ko šodiena runa par patriotisma vakcīnu. Maukas ir vienmēr bijušas un būs vairumā, bet sastapt tos goda ļaudis nav nemaz tik vienkārši. Īpaši ir tas, ka par to pašu Gorbunovu gāja balsot teicamnieces un ideālas pateru skaitītājas! Balsoja ta aiz savām sexualajam fantāzijām, ko pašas vēlāk arī apliecināja sarunās pie tējas! Kāda krustmātes lauku mājas skapī uzgāju Lauku Dzīves žurnālu uz kā vāka visā savā vīra briedumā Alberts Kauls ar Sarkanās Zvaigznes ordeni pie krūts! To paņēmu par liecību kaimiņam Elmanim, kad parādīju to žurnāla vāku jis nesaprata par ko iet runa, bet norādīju, ka jūs pats viņu pieminējāt par sakarīgu veci esam. A eto tot vcej kolhozi na Toyotas razjezalhi? Eto horoshij muzhik bil on svoju robotu dushoj ljubil! Protams shamos laikos jaunā paaudze nesaprot, ko nozīmē dzīvot no rēķinoties skaidrā naudā, pisties bez prezervatīviem, ēst natural pārtiku un cienīt vecāko paaudzi! Visam, ko Soviet laikos vīri bij izveidojusi par labu esam saka liet virsū samazgas un Slesers ar savu bandu tur ir līdzvainīgs. Varbūt viņam vakcīna nav pieņemama no reliģijas viedokļa, bet tomēr nāves sods viņam pienākas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.