R. Bruners. Idejai ir vienalga, kurš to paņem

R. Bruners. Idejai ir vienalga, kurš to paņem

12. decembrī Rīgā notika “Lielā Tautas Sapulce”, kuru var noskatīties video un foto materiālos, piemēram šeit un šeit .

Pirmais pasākums no šīs sērijas notika labu laiku atpakaļ 2019. gada 22. janvārī, un par to LRTT rakstīja iepriekš https://tautastribunals.eu/?p=48985 . Šī raksta mērķis ir vēlreiz uzsvērt, ka minētie notikumi pieder vienotam ilgtermiņa procesam, kura rezultātā tiks nodibināta tautas pašpārvalde. Lasītāji ir aicināti padziļināt savu sapratni par to, lai varētu veiksmīgi iekļauties notiekošajā, atbalstot un atrodot savu vietu jaunajā sabiedrībā.

Pavirši raugoties, Sapulces organizācija izskatās kā parodija par 30+ gadus seno Latvijas Tautas Fronti (LTF). Kvēlas runas ar uzdziedāšanu un lozungiem Daugavmalā. Organizatoru vidū vērojam jaunos, topošos mēdiju lauvas, kuriem viedu atbalstu sniedz vecais, vulfsoniski tēvišķīgais Arvīds Ulme. Atslēgas persona un galvenais siloviks ir Arnolds Babris. Par viņu mēdijos ir rakstīts pietiekoši, lai latviešu sabiedrība viņu uztvertu negatīvi. Turklāt fonā rēgojas tādi šaubīgi tipi, kā Petrovs, Rosļikovs u.c. bijušie “Saskaņas” aktīvisti (vairāk šeit). Viņi zaudējuši pamatu zem kājām Rīgas domē, un tāpēc pievērsušies jaunajai ideoloģijai, pret kuru esošajai Latvijas pārvaldei nav argumentu.

Bildvorschau

Pagaidām Babris un pārējie darbojas un runā perfekti. Tas nozīmē, ka viņiem pieder atbalsts no ideju vadības puses, ko sauc par jauno konceptuālo varu. Šī vara izveidojās pēdējo 30-40 gadu laikā, un būtība īsumā aprakstīta šeit. Vara izpaužas konkrētās rīcībās un projektos, no kuriem esmu rakstījis par Dzeltenajām Vestēm un Spēku Patiesībā. Notikumi un metodes attīstās ļoti strauji. Tāpēc 2-3 gadus vecie projekti mūsdienās dod tikai vispārēju priekšstatu par notiekošo.

Notiekošais Latvijā ir daļa no lielāka mēroga pārmaiņām starptautiskā un globālā mērogā. Nešaubos, ka Sapulces organizētāji ir uzņēmuši labu kontaktu ar līdzīgi orientētām kustībām Eiropā, varbūt arī Krievijā un ASV. Tāpat nav šaubu arī par to, ka attiecīgo kustību vadībā, Latvijā un citur, ir cilvēki, kas darbojas vecās varas un pārvaldes interesēs. Tas tiek darīts ar mērķi pārņemt tautas kustības vecā oficioza kontrolē, kā tas notika ar LTF. Ja tas notiks, tad attiecīgie vadītāji zaudēs jaunās ideju vadības atbalstu. Viņu vietā nāks citi, atbilstoši vadītāji.

Īsumā, situācija Latvijā saistībā ar pēdējiem notikumiem un jauno ideoloģiju ir aprakstīta mana iepriekšējā raksta pēdējā sadaļā “Sabiedrības stāvoklis un perspektīva” https://tautastribunals.eu/?p=57691 .

Vienlaicīgi ar Sapulci 12. decembrī notika arī partijas “KPV LV” nosaukuma maiņa uz “Par cilvēcīgu Latviju”. Politiskie konjunktūristi ir lieliski sapratuši, no kurienes pūš vējš. Bet vai to ir sapratuši visi “parastie” cilvēki, kuriem patiesībā būtu jāveido jaunā cilvēciskā sabiedrība? Kuriem būs jāveido jaunā tautas pašpārvalde, paš-aizsardzība un pašu kontrolētā saimniecība?

Lielākā daļa Latvijas sabiedrības, tieši vai pastarpināti, pārtiek no valsts centralizētajiem resursiem. Šos resursus veido valsts budžets, lielie uzņēmumi un starptautiskie aizņēmumi. Labklājība ir iluzora, un var beigties jebkurā brīdī. Tas attiecas gan uz “silei pietuvinātajiem” pārtikušajiem sistēmas aizstāvjiem, gan uz tiem, kuri velk savu eksistenci no algas līdz algai. Kādu dienu viss var apstāties, un nebūs neviena, pie kā meklēt palīdzību un aizstāvību.

Sistēma ir idejiski bankrotējusi, bet fiziskais (finanšu, saimniecības u.c.) sabrukums ir tikai laika jautājums, un var notikt jebkurā brīdī.

Vai tiešām latviešu patrioti vēl domā, ka izdosies atjaunot ideālu Latviju kādā mistiski leģitīmā veidā? Absurds. Varbūt patiesība meklējama interneta muldoņu video materiālos, ar kuriem pilna YouTube? Protams, ka nē.

Kā es varu nodrošināt savas intereses sadarbībā ar citiem, tādiem pašiem cilvēkiem kā es? Pie patiesības nonāksim tad, kad sāksim meklēt atbildes uz līdzīgiem jautājumiem. Var sākt ar organizēšanos grupās (RB-01 punkts 8.2.), kopā ar sev tuviem cilvēkiem.

15.12.20

You may also like...

12 komentārs

 1. Anonīms saka:

  Sa biedrība =AS biedrojos, Sobranije – soberatsa – saberi – sabērt ies. Kopējā Alka veido Talku, tad arī veidojās tolkovanije un Talk show. What about? Visus noliks izvēles priekšā vai pieņemt jauno pasaules kārtību, vai nē? Katram būs individuāli pašam izvēle, bet pieņemot tā būs totāla nāve bez izejas gaismas valstībā. Vai nu mir siet mocekļu nāves. Kā jau tas ir bijis un dot jums būvēt jaunu pasauli pašiem?

 2. Kanda saka:

  Ja viss ir Viens , tad nav totālas nāves ir tikai pieredzes … arī tā paša Viena.

 3. Pārmaiņas saka:

  Internacionālais sociālisms ar žīdu migrantiem priekšgalā, kas iekaro pat lielvalstis, tajās ieperinot savu specifisko atbalstītāju (parazītu) slāni.
  https://youtu.be/M9iNy2_BUvM
  .
  .
  .
  Admins
  Nu šeit un pēdējā laikā Vellers sāk līdzināties pašam Putinam. Kā jau esmu daudzkārt sacījis: visi viņi ir no viena kantora. Slavēt Trampu var pēdējais nelietis. Un nekādas tādas šmaukšanās, kā viņš te bļaustās, nav notikušas. Momentālie balsu kāpumi par labu Baidenam bija pēc pa pastu sūtīto vēstuļu saskaitīšanas(Tramps saviem piekritējiem to aizliedza darīt). Tieši Tramps ir žīdcionistu un paša Putina iebīdīts izdzimums(iepriekšējās vēlēšanās uzvarējis ar Krievijas hakeru palīdzību. Saņēmis 3 miljonu balsu mazāk neka pretinieks), kurš bloķējis sankcijas pret Krieviju, sabotējis Tuvo Austrumu mieru, darījis visu, ko lika Izraēla. Lai tikai atceramies, kā šis sarkanmatainais Vācijas žīds pagruda Slovēnijas(ja nemaldos) prezidentu un baltiešus nosauca pa neaptēstiem un nepārprotami pasacīja, ka Baltijas valstis ir Krievijas interešu zona. Ja šo mēslu kāds uzskata par cilvēku, tad tāds ir vai nu jebrejs vai pēdējais idiots ! Tieši Tramps ir tas, kurš visur ieperināt grib žīdcionistus.Lai viņu velns parauj šo baltiešu nīdēju !

 4. to 15.23 saka:

  Guli, guli, fledermausi
  Saldā miegā, kājām gaisā!

  Vēlāk paskaties jauns.lv , kā iet masku nevalkātājiem Zviedrijā.

 5. Alvīne saka:

  Kaut Latvijā būtu vairāk tādu vīru (un sievu arī), kas spētu stiprināt ģinenes un vienlaicīgi visu tautu.

 6. Artūrs Malta, VLT Valdes loceklis saka:

  ALVĪNĪT!

  Latvijas valsts pamats bija un būs zemnieki! Ja zemes saimniekiem zemi neatdod, bet iztirgo klaidoņiem, tad Latvijas nebūs!

 7. `to skaidro ūdeni nejauciet` saka:

  Pareizi, `Alvīne`. Bet neba nu Tu kāda Alvīne. Alvīnēm cits rokraksts. Un laba gramatika. Bet priekā, `Alvīne`! Šodien Alvīnes.

 8. Alvīne saka:

  Jums taisnība par zemi, Artūr Malta. Jābaidās tikai, ka daudzi zemnieku pēcteči vairs nesapratīs, ko ar zemi darīt. Tie, kas dzimuši pilsētās, pat baidās no laukiem. Un īstajā Latvijas laikā bija attīstīta arī rūpniecība.
  Tam “skaidrajam ūdenim” – pagaidi, atnāks pie mums turki, tad tev būs kapec. Kaķīc i neņaudēs vairs. (Pareiza gramatika?)

 9. grafologs skaidrajam ūdenim saka:

  Kg besistu rokrakstā lien tā āža kāja laukā – ja ar viņiem runā par alvīnēm, tad viņi par turkiem. Vai da vienalga par ko – tikai ne `pa tēmu`. Un jo murgaināk, jo viņiem šķiet, ka labāk. Un obligāti manipulēs ar cilvēka, kurš labi uzminis kādam besistam uz varžacīm, paziņu, radu vai domubiedru vārdiem.

 10. Hilda saka:

  ->23.10
  Kgb? Par daudz goda. Nē, mēs esam tikai sieviešu organizācija, īstu sieviešu, mēs vēl tika mācāmies. Parasti darbojamies klusi, bet, kad blakus sāk pietrūkt īstu vīriešu, tad jāpaceļ balsi.
  Tu esi diezgan labs rakstnieks, bet līdz Vonnegūtam tev nevelk. Viņam bija nākotnes redzējums. Tiesa, tas reizēm nebija pārāk gaišs.

 11. Artūrs Malta, VLT Valdes loceklis saka:

  Kāpēc mums jāatjauno Latvija no 1918 . gada?

  Vai tad nevar turpināt no 1940. gada 17 Jūnija, pirms “mirotvorcu “ienākšanas???

 12. Alvīne saka:

  Laikam jau nevar turpināt no 1940.gada. Jo mēs zinām, ar ko tas beidzās – mirotvorci sarunāja ar Ulmani, lai visi paliek savās vietās…
  Gribam vai ne, bet mums nāksies turpināt no šodienas, kaut arī neredz gaismu tuneļa galā. Nejaukākais ir tas, ka varas tīkotāji izmantos visu, arī nelaimes, kā kādreiz Maximas traģēdiju, tā tagad Kovidu. Tā kā, tauta, saturamies, mums atkal ir jāizdzīvo, par spīti visiem mūsu naidniekiem, kas mūs grib postīt, “uz pekli lai rauj tos jods!”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *